|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: 15» M: Uued biolagunevad pesulehed(30 lehte = 60 masinatäit pesu) :: Varia lisaseadmed |
fgth
vastuseid: 426
vaadatud: 70995
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 09.05.2026 22:21:05 pealkiri: Uued biolagunevad pesulehed(30 lehte = 60 masinatäit pesu) |
Palun 2 pakki nõudekale ning 2 pakki lõhnaga pesule  |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
fgth
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376176
|
foorum: Protsessorid postitatud: 01.03.2026 17:14:15 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
9800x3d praegu, enne seda 5700x3d jooksutasin -30 ja 5600x -25, nendega muidugi stresstesti ei teinudki, aga kuna mängud tala ei saanud ju siis oli enamvähem stabiilne  |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
fgth
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376176
|
foorum: Protsessorid postitatud: 01.03.2026 17:08:44 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
huvitav AIDA64 saab 10 sekundi jooksul tala kui panna CO -30 all core aga OCCT CPU + RAM vähemalt 30 minutit ühtegi viga ei tulnud, -40 saab kiirelt tala ka OCCT-ga
max UV millega AIDA64 ei feili o ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
fgth
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376176
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.02.2026 16:48:39 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
millega CO undervolti stabiilsust testite?
AIDA64 stresstest CPU, FPU, cache, memory maksimaalselt -19 all core UV ilma vigadeta |
teema: Telia TV |
fgth
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.01.2026 20:01:12 pealkiri: Telia TV |
Standard paketi tellijad saavad midagigi asemele, Family paketi omanikud ei saa sedagi
Ilmselt Telia loogika on see, et kuna pole enam hinnakirjas olev pakett, siis teenuseid ära võib võtta aga ... |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
fgth
vastuseid: 1815
vaadatud: 257016
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.01.2026 18:26:15 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
3080 puhul aitas undervolt väga voolu säästa, rohkem kui 100W isegi kohati
samas tuf 5070ti oc kaardi puhul ei näinud suurt mõtet UV teha kuna core jookseb 3200Mhz peal tehase voltiga @ 1.050V ... |
teema: Telia TV |
fgth
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.12.2025 00:02:54 pealkiri: Telia TV |
| samuti Family pakett kasutusel, kui sellest loobuda, siis tagasi seda enam ei saa |
teema: Kommenteerimine: tatslinkov |
fgth
vastuseid: 6
vaadatud: 980
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2025 00:23:38 pealkiri: Kommenteerimine: tatslinkov |
Kiire ja korrektne tehing  |
teema: Kommenteerimine: jyrgu |
fgth
vastuseid: 15
vaadatud: 5125
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2025 00:22:26 pealkiri: Kommenteerimine: jyrgu |
Kiire ja korrektne tehing  |
teema: Kommenteerimine: seesiim |
fgth
vastuseid: 6
vaadatud: 492
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.12.2025 02:57:50 pealkiri: Kommenteerimine: seesiim |
| Müüdud mälud. Kiire ja korrektne tehing! |
teema: Kommenteerimine: Gizmoz |
fgth
vastuseid: 14
vaadatud: 10427
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2025 11:01:12 pealkiri: Kommenteerimine: Gizmoz |
| Müüdud emaplaat. Kiire ja korrektne tehing! |
teema: Assetto Corsa Rally |
fgth
vastuseid: 10
vaadatud: 1926
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.10.2025 18:13:30 pealkiri: Assetto Corsa Rally |
Ootamatu ja hea üllatus rallisimulaatori huvilistele
[youtube] https://youtu.be/yzhC1xzuOdE?si=KAb1ZcY3Il5Ozyrg[/youtube] |
teema: Battlefield 6 |
fgth
vastuseid: 235
vaadatud: 33927
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.10.2025 18:11:01 pealkiri: Battlefield 6 |
| ma olen filtrite järgi alati saanud soovitud kaardile ja mängutüübile |
teema: Battlefield 6 |
fgth
vastuseid: 235
vaadatud: 33927
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.10.2025 16:58:37 pealkiri: Battlefield 6 |
Droonid on mängus ilusti olemas ning kui C4 lahti saada, siis tulemus on selline:
https://x.com/hoffylol/status/1977458062547169691
Küll võib olla, et siis soomukitele lisatakse kunagi droonide ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
fgth
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376176
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.08.2025 10:35:20 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| 5600x puhul sain toimima maksimaalselt -20 aga 5700x3d -30 toimib ilusti, eks seal loto moment ka sees |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
fgth
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376176
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.08.2025 00:08:47 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
BF6 betas 5700x3d (õhkjahutus) hakkas 80 kraadi juures protsessori takt langema 4025mhz-ni, seni oli stabiiselt 4050mhz.
Muutsin natuke cpu ventilaatori fan curve-i, siis püsis temperatuur kuni 77 ... |
teema: Telia TV |
fgth
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 25.07.2025 19:35:38 pealkiri: Telia TV |
tv6 void telekaga pildi sisse zoomida alla ekraanile saab suuremat rallipilti nautida
otse go3 äppi lehelt spordipaketti võttes 8 eurot kuus |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
fgth
vastuseid: 1815
vaadatud: 257016
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.04.2025 17:32:00 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
| ma pakuks, et high end kaarte ajavad peamiselt taga need mängurid, kes vajavad kõrget värskendussagedust 4k+ resolutsioonil ja/või VRi või mitme ekraaniga/laia/ülilaia ekraaniga kõrge värskend ... |
teema: AMD Navi arutelu |
fgth
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080744
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.03.2025 17:18:19 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| voolutarve vast suurt rolli ei mängi KUI saaks kaardi mitusada eurot soodsamalt kui 7900xtx/5070ti poest kätte |
teema: Telia TV |
fgth
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.02.2025 11:45:26 pealkiri: Telia TV |
Supreme pakett on päris jõudsalt nuditud Family pakett.
Uuest paketist puuduvad teenused võrrelduses Family paketiga:
- Go3 filmi- ja spordikanalid 13 €/kuu
- Go3 Film / Paramount+ 6,10 €/ ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
fgth
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458608
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.01.2025 22:38:20 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
oh ajad, oh kombed
ootame siis Gran Turismo ka PC peale ära  |
teema: Telia Koduinternet |
fgth
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697117
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.01.2025 00:14:16 pealkiri: Telia Koduinternet |
|
teema: EA Sports WRC |
fgth
vastuseid: 174
vaadatud: 43794
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.01.2025 16:06:06 pealkiri: EA Sports WRC |
EA WRC mängus korraldatakse 2025 aasta e-Autoralli Eesti Meistrivõistlused, info avalikustatud ja registreerimine on avatud
Zone e-Autoralli 2025 Eesti Meistrivõistlused
https://www.simracing ... |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
fgth
vastuseid: 1815
vaadatud: 257016
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.01.2025 11:53:09 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
| Point ei ole palju raha mingi asi maksab, vaid reaalne võimsuse kasv on 30% mitte 300+% mida üritatakse müügijuttudega rääkida |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
fgth
vastuseid: 1815
vaadatud: 257016
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.01.2025 03:49:06 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
| https://i.imgur.com/hP2E9JI.jpeg |
teema: STALKER 2 |
fgth
vastuseid: 886
vaadatud: 182378
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2024 21:21:58 pealkiri: STALKER 2 |
uus parandus väljas
https://store.steampowered.com/news/app/1643320/view/4455844537830474965 |
teema: STALKER 2 |
fgth
vastuseid: 886
vaadatud: 182378
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.11.2024 11:44:20 pealkiri: STALKER 2 |
| Vòtsin selle eurose gamepassi…nüüd ma olen kuskil 10h mänginud…nvidia dlss on peal kuid ikka on fps langused sees. See selleks kus juures ma ei oskagi öelda kas osta vòi mitte osta, kuna mul ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
fgth
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458608
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.11.2024 01:56:30 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Tundub jah, itaalia omas on ka sarnane hind aga 21eur saatmine juurde.
https://www.amazon.it/Playstation-Console-Edizione-Digital-Slim/dp/B0CLTBHXWQ
Euronics
https://www.euronics.ee/kampaani ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
fgth
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458608
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.11.2024 00:26:00 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Amazon.de PS5 digital slim 368€ + tasuta tarne
https://www.amazon.de/-/en/9577294/dp/B0CLTBHXWQ
PS VR2 bundle - pole ametlik pood
https://www.amazon.de/-/en/Sony-PlayStation%C2%AE-Horizon-M ... |
teema: Telia TV |
fgth
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.11.2024 20:07:25 pealkiri: Telia TV |
Xiaomi 4k toigas, ei värele kui panin reso 4k50hz peale, kui oli 4k60hz peal siis väreles. Või on mu silmad lihtsalt nii mittetundlikud
tänud hea vihje eest, proovisin alguses igasugu p ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
fgth
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376176
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.11.2024 01:46:17 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| 5700x3d hind kerkimas uuesti, alles oli 180, nüüd juba alla 200 raske leida |
teema: Telia TV |
fgth
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.11.2024 15:47:37 pealkiri: Telia TV |
seni pole otse tv USBi toitega ühtegi probleemi esinenud ei 4k mi stick ja hd mi stick versiooniga.
hd versioon oli ise aeglane aga 4K pulkadega TV usbi toitel 4K HDR vms muu sisuga pole probleemi, ... |
teema: Telia TV |
fgth
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.11.2024 14:55:26 pealkiri: Telia TV |
| Xiaomi Mi stick 4k - minule väga hea lahendus, kuna toite saab otse TV usb sisendist ja saab ilma voolukaabli ja võrgukaabli vedamiseta hakkama |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
fgth
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458608
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.09.2024 16:00:20 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Pro eeltellimine siis Verkkokauppa peal alanud.
849.99€
https://konsoolid.ee/index.php?route=product/product&product_id=2899
Kas kellelgi on kogemust konsoolide.ee eeltellimisega, kas on loot ... |
teema: Telia TV |
fgth
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.02.2024 16:21:59 pealkiri: Telia TV |
https://sport.delfi.ee/artikkel/120266750/suur-tehing-viaplay-spordiulekandeid-naeb-eestis-edaspidi-go3-kaudu
Kas telial plaanis mõni kanal juurde võtta või piirdutaksegi 2 spordikanaliga?
Võiks ... |
teema: Telia TV |
fgth
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.12.2023 23:18:42 pealkiri: Telia TV |
| kas teliatv.ee ei ole võimalik kasutada? |
teema: Grand Theft Auto 6 |
fgth
vastuseid: 307
vaadatud: 99222
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.12.2023 03:31:56 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
konsoolile release 2025 -> pc siis 2026?  |
teema: EA Sports WRC |
fgth
vastuseid: 174
vaadatud: 43794
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.11.2023 22:50:20 pealkiri: EA Sports WRC |
| Microstrutter läks märgatavalt vähemaks kui DLSS/FX/Temporal upscaling välja lülitada |
teema: WRC 2023 |
fgth
vastuseid: 782
vaadatud: 92851
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 19.01.2023 23:30:10 pealkiri: WRC 2023 |
wrc plus saab ddosi kuna koogutavad tiblade ees |
teema: WRC 2023 |
fgth
vastuseid: 782
vaadatud: 92851
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 19.01.2023 23:02:18 pealkiri: WRC 2023 |
miks ikka veel venelastel wrc rallil lubatud osaleda?
Kirss tordil muidugi see, et punase pulli limonaad veel tüübi sponsor
Isegi jalka MM FIFA korruptandid suutsid need välja peksta ja Da ... |
teema: Kommenteerimine: montecrist |
fgth
vastuseid: 22
vaadatud: 9480
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.08.2022 14:08:56 pealkiri: Kommenteerimine: montecrist |
Ostis toote, kandis raha ette, kõik hea  |
teema: Kommenteerimine: Nekit |
fgth
vastuseid: 27
vaadatud: 7818
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.07.2022 18:18:44 pealkiri: Kommenteerimine: Nekit |
Ostsin GPU. Kõik  |
teema: Kommenteerimine: Lyth |
fgth
vastuseid: 56
vaadatud: 11952
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.07.2022 18:17:53 pealkiri: Kommenteerimine: Lyth |
Sai arvuti ostetud. Kõik  |
teema: F1, 2, 3 ja muud vormelsarjad 2022 |
fgth
vastuseid: 2463
vaadatud: 163807
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.06.2022 00:04:15 pealkiri: F1, 2, 3 ja muud vormelsarjad 2022 |
| Nojah, Solgijoogi firma.. Venemaal müüb oma nodi siiani |
teema: F1, 2, 3 ja muud vormelsarjad 2022 |
fgth
vastuseid: 2463
vaadatud: 163807
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 20.03.2022 20:11:40 pealkiri: F1, 2, 3 ja muud vormelsarjad 2022 |
Red Bull võiks kokku pakkida ennast F1-st
https://www.upload.ee/image/13981197/20220320_190817.jpg |
teema: F1, 2, 3 ja muud vormelsarjad 2022 |
fgth
vastuseid: 2463
vaadatud: 163807
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 20.03.2022 20:05:33 pealkiri: F1, 2, 3 ja muud vormelsarjad 2022 |
mersu autosid veetakse ka siiani sinna
Paldiskist võidakse veel vedada aga enam uusi autosi Venemaale ei ekspordita ja tootmine samuti peatatud. Veel enam tahetakse tehaseid Venemaa poolt natsiona ... |
teema: F1, 2, 3 ja muud vormelsarjad 2022 |
fgth
vastuseid: 2463
vaadatud: 163807
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 20.03.2022 19:49:53 pealkiri: F1, 2, 3 ja muud vormelsarjad 2022 |
Seni kuni Red Bull oma tooteid Venemaal edasi müüb, siis võikski nii jätkata  |
teema: Telia TV |
fgth
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.01.2022 19:34:13 pealkiri: Telia TV |
| Üldiselt jah mingit lisa Androidi boksi küll ei ole mõtet juurde osta, ja eriti kui neid veel teleri puldiga otse juhtida ei saa |
teema: Telia TV |
fgth
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.01.2022 11:55:03 pealkiri: Telia TV |
Go3 rakendus tuli juba aastaid tagasi korraga nii LG, Samsung, androidi telekatele, pole midagi võimatut
Viaplay samamoodi |
teema: Telia TV |
fgth
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.12.2021 21:28:49 pealkiri: Telia TV |
| Telefonile on TeliaTV rakendus juba aastaid saadaval |
| |