|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Sebastian |
felix kütt
vastuseid: 156
vaadatud: 33680
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2024 05:53:07 pealkiri: Kommenteerimine: Sebastian |
Ostsin prose. Kiire tehing.  |
teema: Kommenteerimine: Voyage |
felix kütt
vastuseid: 825
vaadatud: 117393
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.08.2022 14:44:19 pealkiri: Kommenteerimine: Voyage |
Ostsin paar nvme m.2 ssd'd.  |
teema: Kommenteerimine: meim |
felix kütt
vastuseid: 237
vaadatud: 42593
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.07.2022 00:42:29 pealkiri: Kommenteerimine: meim |
| Ostsin CPU jahuti. Kiire tehing, ei mingeid probleeme. |
teema: Kommenteerimine: madmanmud |
felix kütt
vastuseid: 219
vaadatud: 40452
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.07.2022 19:39:55 pealkiri: Aus mees. |
Müüs videokaardi, tunnistas ise et oli OK'd langetanud(mis minule oli kahe silma vahele jäänud) ja et ma olin mõne rupee liiast talle kätte pistnud.  |
teema: Kommenteerimine: khpalu2 |
felix kütt
vastuseid: 1
vaadatud: 391
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.05.2021 11:08:00 pealkiri: Kommenteerimine: khpalu2 |
Ostis videokaardi. Kõik sujus ilusti, no problem.  |
teema: Kommenteerimine: meim |
felix kütt
vastuseid: 237
vaadatud: 42593
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2021 20:18:38 pealkiri: Kommenteerimine: meim |
Ostsin WD Green SSD, kõik OK. Tõi lausa värava ette ära.  |
teema: Kommenteerimine: tangens |
felix kütt
vastuseid: 2
vaadatud: 1144
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.06.2019 14:29:11 pealkiri: Kommenteerimine: tangens |
Ostsin CPU. Postitus käis kähku, pakendus põhjalik ja läks mul natuke aega et saada emaplaat millel testida ning nüüd see ka tehtud. Süsteem POSTis seega kõik ok. Julgen soovitada.  |
teema: Kommenteerimine: Kriisa H |
felix kütt
vastuseid: 86
vaadatud: 22837
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2019 12:56:51 pealkiri: Väga meeldiv kauplemis kogemus. |
| Ostsin paari mälusid, kõik super! |
teema: Telia TV |
felix kütt
vastuseid: 59349
vaadatud: 14165249
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.12.2018 17:59:35 pealkiri: Telia TV |
Ma ei leia kus võib olla kanali spetsiifilisi seadeid, kui selliseid ongi.
Paned konkreetse kanali käima, siis nool vasakule ja sealt "Kanali seaded".
Tänud, kuna ise teleka vaataja ei ole ... |
teema: Telia TV |
felix kütt
vastuseid: 59349
vaadatud: 14165249
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.12.2018 16:55:03 pealkiri: Telia TV |
| Vanemaid "sunniti"(mida iganes see peaks tähendama, nende sõnastus) ostma uue puldi motorolla digiboxi jaoks ja tarkava uuenes. Selles pole iseenesest mingit suurt probleemi, pult vajab lihtsalt har ... |
teema: Kommenteerimine: Voyage |
felix kütt
vastuseid: 825
vaadatud: 117393
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.06.2017 01:52:05 pealkiri: Kommenteerimine: Voyage |
Ostsin MoBo, tõi ise ära.  |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
felix kütt
vastuseid: 15977
vaadatud: 3373426
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.06.2017 20:15:42 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
High-Q, aga miks mitte ülemine vent panna välja puhuma ja tagumine sisse? Mitte et see vast väga palju vahet teeb. |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
felix kütt
vastuseid: 15977
vaadatud: 3373426
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.06.2017 20:09:12 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
16c/32t <900€?
14c/28t <750€?
Oleme äkki pigem tagasihoidlikud optimistid:
16c/32t <900€?
14c/28t <800€?
12c/24t <700€?
10c/20t <600€?
 |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
felix kütt
vastuseid: 15977
vaadatud: 3373426
|
foorum: Protsessorid postitatud: 17.03.2017 22:32:42 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
MS keeras win 7 ja 8 uuendused Ryzen'i (ja Kaby Lake'i) peal lukku .
https://www.techpowerup.com/231550/microsoft-locks-system-updates-for-windows-7-8-1-on-ryzen-kaby-lake-systems
Ja ongi lõpuks ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
felix kütt
vastuseid: 15977
vaadatud: 3373426
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.03.2017 14:48:50 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Kahju, et sellel 1600'l pole 65W TDP'd. Tahaks sellist 6 tuumalist ja selle hinnaga!
Jep, aga noh, vb under-volt aitab.  |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
felix kütt
vastuseid: 15977
vaadatud: 3373426
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.03.2017 04:37:04 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Isiklikult ootan täiega kuuetuumalisi R5 ja neljatuumalisi R3 prosesid
http://www.fudzilla.com/news/processors/42959-amd-ryzen-5-and-ryzen-3-cpus-come-later
Yep, arvan et mulle R5 6-core ja Asu ... |
teema: Kommenteerimine: tomktx |
felix kütt
vastuseid: 4
vaadatud: 1928
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2017 14:22:52 pealkiri: Kommenteerimine: tomktx |
Raha kauba vastu vahetatud, kõik ok!
[url=http://www.dictionary.com/browse/ditto]Ditto. |
teema: Kommenteerimine: 2III7 |
felix kütt
vastuseid: 168
vaadatud: 56925
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.02.2017 13:21:32 pealkiri: Kommenteerimine: 2III7 |
| Ostsin MoBo + CPU + RAM combo, andis käimamineku garantii, tehing kiire ja korralik. Testisin, POST-is. Seega positiivne! |
teema: Kommenteerimine: Shaqx |
felix kütt
vastuseid: 61
vaadatud: 15989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.11.2016 13:09:02 pealkiri: Kommenteerimine: Shaqx |
Müüs korpuse koos mõningate lisadega.  |
teema: Kommenteerimine: Valgusmeri |
felix kütt
vastuseid: 0
vaadatud: 406
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.10.2016 18:44:34 pealkiri: Kommenteerimine: Valgusmeri |
Ostsin Emaplaadi, prose ja muud üleliigset korpuses. Andis käimamineku garantii ja süsteem POST-is küll, seega korras. Kaup käis kähku ja probleemideta seega  |
teema: displayl imelik ruut |
felix kütt
vastuseid: 4
vaadatud: 2727
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.09.2016 23:40:31 pealkiri: displayl imelik ruut |
vlc sättetes saab erinevaid renderdaja backend-e valida, kas need muudavad midagi?
http://i63.tinypic.com/2f07hox.png |
teema: Paypal & eBay üldteema |
felix kütt
vastuseid: 17702
vaadatud: 3873113
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 25.09.2016 06:45:08 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
|
teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
felix kütt
vastuseid: 2614
vaadatud: 689429
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.09.2016 20:57:36 pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
1680x1050 rez molul(ei ole viitsinud fullHD'd taha tõsta talle) Sapphire RX470 Nitro+ 8GB Shadow of mordor tegi 60 fps-i v-synci-ga ilusti. HD texture pack vaja vist veel tõmmata, selle unustasin ... |
teema: Seinapistik/pikendusjuhe |
felix kütt
vastuseid: 12
vaadatud: 6994
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 24.09.2016 02:37:14 pealkiri: Seinapistik/pikendusjuhe |
Üldiselt pikendus ei lähe läbi, kui just ei ole tegemist kaitsmega varustatud pikendusega. Yep, kaitset mõtlesingi.  |
teema: Seinapistik/pikendusjuhe |
felix kütt
vastuseid: 12
vaadatud: 6994
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 21.09.2016 07:52:17 pealkiri: Seinapistik/pikendusjuhe |
| Pikendus võib läbi minna küll kui liiga palju nõudlike asju seal taga on, vaata kas ja kui siis mis ta reiting Wattides on, see peaks all kirjas olema, mul arvuti ja monitoride jaoks on 1 3500W... |
teema: AMD Vega seeria arutelu |
felix kütt
vastuseid: 2565
vaadatud: 562022
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.09.2016 01:35:40 pealkiri: AMD Vega seeria arutelu |
No ma just jooksutasin witcher 3-e ultral RX470 nitro+ peal ja 60 fps-i ~72C ilma märgatava mürata...
oled kindel? ma lasin bf1 ja vendid lõid kohe põhja ja undasid normaaselt ikka. oled tweak ... |
teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
felix kütt
vastuseid: 2614
vaadatud: 689429
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.09.2016 20:07:49 pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
| No ma just jooksutasin witcher 3-e ultral RX470 nitro+ peal ja 60 fps-i ~72C ilma märgatava mürata... |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
felix kütt
vastuseid: 7337
vaadatud: 1957491
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.09.2016 10:32:52 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Olen natuke hämmingus, et DPD on su pakke varem Eesti Posti postkontorisse jättnud.
Eks siis toovad kui sul seal P.O. kast on... pmst renditud post kast kontoris. Aga jah muuseas oma paki ma sain v ... |
teema: PCSTO |
felix kütt
vastuseid: 183
vaadatud: 161761
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.09.2016 10:30:40 pealkiri: PCSTO |
| Tellisin uue video kaardi ja ELS kulleri teenuse kuid saatsid nad DPD'ga ning ei teavitanud mind et otsida sealt jälgimis süsteemist. Lõpuks nuputasin ise välja et kuhu see kood sobis, ja kohale i ... |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
felix kütt
vastuseid: 7337
vaadatud: 1957491
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.09.2016 23:25:02 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Edit.
Miks see Pcsto jutt üldse omniva teemas arutusel on?
Pcsto teema on siin-> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=412348
See minu viga, ma maksin ja märkisin omniva/els kulleri t ... |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
felix kütt
vastuseid: 7337
vaadatud: 1957491
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.09.2016 06:10:04 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Selge, hea teada.  |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
felix kütt
vastuseid: 7337
vaadatud: 1957491
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.09.2016 22:35:40 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Jah koduleht neil disainilt pole just kena ja kirja vigu ka seal mitmeid, kuid nagu mainitud, varem sealt kõik ilusti käte saanud. Kuid ega tulevikus ei kipu sealt vast uuseti tellima.
edit:
Ei ... |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
felix kütt
vastuseid: 7337
vaadatud: 1957491
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.09.2016 01:24:40 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
| Kaheteistkümnendal tellisin PCSTO'st paki(Sapphire RX470 Nitro+ 8GB, plus muud pudi) ja ELS kulleri teenusel. Peale neli päeva ootamist et laost kaup neile jõuaks avastasin et järsku on mitte ainu ... |
teema: Kommenteerimine: Maa Mees |
felix kütt
vastuseid: 476
vaadatud: 66636
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.08.2016 15:47:49 pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees |
Müüs sülearvuti.  |
teema: Kommenteerimine: auditehh |
felix kütt
vastuseid: 91
vaadatud: 28605
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.06.2015 15:19:34 pealkiri: + |
Ostsin PS3 mängu, sain kätte ilusti kõik toimib - OK!  |
teema: Kommenteerimine: atari_ |
felix kütt
vastuseid: 93
vaadatud: 36083
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2015 19:10:39 pealkiri: ostsin ruuteri |
kõik ok.  |
teema: Kommenteerimine: Chameleon |
felix kütt
vastuseid: 156
vaadatud: 34584
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2015 20:28:54 pealkiri: Re: Ostsin mälud |
andis käimamineku <b>aeg, mille jooksul remonditakse tasuta</b> mäludele ja puha, pold õnneks mingeid probleeme, arvuti toimib ja kõik OK! huvitav kuidas HV nüüd juba ise meie p ... |
teema: Kommenteerimine: Chameleon |
felix kütt
vastuseid: 156
vaadatud: 34584
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2015 20:26:38 pealkiri: Ostsin mälud |
andis käimamineku aeg, mille jooksul remonditakse tasuta mäludele ja puha, pold õnneks mingeid probleeme, arvuti toimib ja kõik OK!  |
teema: Kommenteerimine: Kaarel23 |
felix kütt
vastuseid: 30
vaadatud: 8924
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.04.2015 18:32:41 pealkiri: Kommenteerimine: Kaarel23 |
| Ostsin Emaplaadi ja prose kombo. |
teema: Kommenteerimine: kenkauksi |
felix kütt
vastuseid: 177
vaadatud: 48646
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2015 17:05:45 pealkiri: Kommenteerimine: kenkauksi |
Müüs emaplaadi ja toite.  |
teema: Kommenteerimine: kenkauksi |
felix kütt
vastuseid: 177
vaadatud: 48646
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2014 14:52:17 pealkiri: Ostsin sülearvuti |
| Olin veel hetkel Soomes ära ja soovisin broneerida, talle sobis ning nii saigi siis see soetatud omale kolm-neli päeva hiljem, ennem ostu sain näha et asi ikka toimis ja kõik oli ok - kogemus igat ... |
teema: Kommenteerimine: applemyyk1 |
felix kütt
vastuseid: 8
vaadatud: 7606
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2014 23:30:55 pealkiri: Kommenteerimine: applemyyk1 |
| tehing kiire ja korralik, kuid oleks võinud mainida et ps4 mida müüs on ostetud soomest. |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
felix kütt
vastuseid: 8676
vaadatud: 1619291
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.06.2013 03:08:54 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
*snip*, aga videotöötlusel kõik neli threadi põhjas ja pritsib hakkepuitu.. no seda hakkepuitu peaksid vast kõik prosed pritsima videotöötlusel. Lihtsalt mida võimsam isend seda kiiremini t ... |
teema: Kommenteerimine: saurus12 |
felix kütt
vastuseid: 19
vaadatud: 10652
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.06.2013 21:54:55 pealkiri: Kommenteerimine: saurus12 |
Ostsin Toiteallika, tehing kiire ja asjalik. Pro.  |
teema: Kommenteerimine: feliks05 |
felix kütt
vastuseid: 522
vaadatud: 102405
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.06.2013 20:37:07 pealkiri: Kommenteerimine: feliks05 |
Sai video kaart ostetud - kõik väga pro!  |
teema: Kommenteerimine: SCREAMER |
felix kütt
vastuseid: 440
vaadatud: 105390
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2013 22:57:31 pealkiri: Kommenteerimine: SCREAMER |
Ja järjekordselt sai vägagi positiivselt äri aetud(video ostetud), ainult head öelda!  |
teema: Kommenteerimine: Nexxxus |
felix kütt
vastuseid: 52
vaadatud: 13060
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2011 22:56:11 pealkiri: Kommenteerimine: Nexxxus |
Ostsin mobo ja prose, sain isegi pooliku korpuse koos floppiga boonusena kaasa.
Helistamine ja ühendust võttmine venis mul küll paari päeva võrra,
kuid sellegi poolest kaup toodi rõõmsal ... |
teema: Kommenteerimine: SCREAMER |
felix kütt
vastuseid: 440
vaadatud: 105390
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.05.2011 09:10:09 pealkiri: Kommenteerimine: SCREAMER |
Ostsin media centerile puldi, kõik toimib nii nagu peab, pult nagu uus, vägagi positiivne.  |
teema: Microsoft ostab 8,5 miljardi dollari eest kahjumis Skype`i |
felix kütt
vastuseid: 87
vaadatud: 21071
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 13.05.2011 08:12:26 pealkiri: Microsoft ostab 8,5 miljardi dollari eest kahjumis Skype`i |
Ma olen ammugi msn-i ja skype-i pealt gtalkile üle läind, neil kel asja minuga ühendust võtta teavad mind sealt kätte saada ja mingit suvalist möla ma sealt ei kuule.  |
teema: Rekord! Andmeedastuskiirus 100 terabitti sekundis |
felix kütt
vastuseid: 28
vaadatud: 6549
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 11.05.2011 12:53:40 pealkiri: Rekord! Andmeedastuskiirus 100 terabitti sekundis |
Ei jah, ega ma ei ütlegi et ma ise täielikult sellel arvamusel oleksin,
lihtsalt tuli see kohe meelde siinse reso juttu peale, ja eks kindlasti mingil määral ta ikka aita,
ning nende teiste alia ... |
| |