Avaleht
otsing leidis 63 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Sebastian
felix kütt

vastuseid: 156
vaadatud: 33680

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.05.2024 05:53:07   pealkiri: Kommenteerimine: Sebastian
Ostsin prose. Kiire tehing. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Voyage
felix kütt

vastuseid: 825
vaadatud: 117395

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.08.2022 14:44:19   pealkiri: Kommenteerimine: Voyage
Ostsin paar nvme m.2 ssd'd. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: meim
felix kütt

vastuseid: 237
vaadatud: 42593

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.07.2022 00:42:29   pealkiri: Kommenteerimine: meim
Ostsin CPU jahuti. Kiire tehing, ei mingeid probleeme.
  teema: Kommenteerimine: madmanmud
felix kütt

vastuseid: 219
vaadatud: 40452

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.07.2022 19:39:55   pealkiri: Aus mees.
Müüs videokaardi, tunnistas ise et oli OK'd langetanud(mis minule oli kahe silma vahele jäänud) ja et ma olin mõne rupee liiast talle kätte pistnud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: khpalu2
felix kütt

vastuseid: 1
vaadatud: 391

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.05.2021 11:08:00   pealkiri: Kommenteerimine: khpalu2
Ostis videokaardi. Kõik sujus ilusti, no problem. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: meim
felix kütt

vastuseid: 237
vaadatud: 42593

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2021 20:18:38   pealkiri: Kommenteerimine: meim
Ostsin WD Green SSD, kõik OK. Tõi lausa värava ette ära. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tangens
felix kütt

vastuseid: 2
vaadatud: 1144

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.06.2019 14:29:11   pealkiri: Kommenteerimine: tangens
Ostsin CPU. Postitus käis kähku, pakendus põhjalik ja läks mul natuke aega et saada emaplaat millel testida ning nüüd see ka tehtud. Süsteem POSTis seega kõik ok. Julgen soovitada. thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Kriisa H
felix kütt

vastuseid: 86
vaadatud: 22837

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2019 12:56:51   pealkiri: Väga meeldiv kauplemis kogemus.
Ostsin paari mälusid, kõik super!
  teema: Telia TV
felix kütt

vastuseid: 59349
vaadatud: 14165377

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.12.2018 17:59:35   pealkiri: Telia TV
Ma ei leia kus võib olla kanali spetsiifilisi seadeid, kui selliseid ongi.
Paned konkreetse kanali käima, siis nool vasakule ja sealt "Kanali seaded".
 

Tänud, kuna ise teleka vaataja ei ole ...
  teema: Telia TV
felix kütt

vastuseid: 59349
vaadatud: 14165377

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.12.2018 16:55:03   pealkiri: Telia TV
Vanemaid "sunniti"(mida iganes see peaks tähendama, nende sõnastus) ostma uue puldi motorolla digiboxi jaoks ja tarkava uuenes. Selles pole iseenesest mingit suurt probleemi, pult vajab lihtsalt har ...
  teema: Kommenteerimine: Voyage
felix kütt

vastuseid: 825
vaadatud: 117395

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.06.2017 01:52:05   pealkiri: Kommenteerimine: Voyage
Ostsin MoBo, tõi ise ära. thumbs_up.gif
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
felix kütt

vastuseid: 15977
vaadatud: 3373451

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.06.2017 20:15:42   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
High-Q, aga miks mitte ülemine vent panna välja puhuma ja tagumine sisse? icon_rolleyes.gif Mitte et see vast väga palju vahet teeb.
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
felix kütt

vastuseid: 15977
vaadatud: 3373451

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.06.2017 20:09:12   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu

16c/32t <900€? icon_eek.gif
14c/28t <750€?

Oleme äkki pigem tagasihoidlikud optimistid:

16c/32t <900€?
14c/28t <800€?
12c/24t <700€?
10c/20t <600€?

icon_lol.gif
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
felix kütt

vastuseid: 15977
vaadatud: 3373451

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 17.03.2017 22:32:42   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
MS keeras win 7 ja 8 uuendused Ryzen'i (ja Kaby Lake'i) peal lukku icon_biggrin.gif .
https://www.techpowerup.com/231550/microsoft-locks-system-updates-for-windows-7-8-1-on-ryzen-kaby-lake-systems
Ja ongi lõpuks ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
felix kütt

vastuseid: 15977
vaadatud: 3373451

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 15.03.2017 14:48:50   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Kahju, et sellel 1600'l pole 65W TDP'd. Tahaks sellist 6 tuumalist ja selle hinnaga!
Jep, aga noh, vb under-volt aitab. icon_wink.gif
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
felix kütt

vastuseid: 15977
vaadatud: 3373451

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.03.2017 04:37:04   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu

Isiklikult ootan täiega kuuetuumalisi R5 ja neljatuumalisi R3 prosesid
http://www.fudzilla.com/news/processors/42959-amd-ryzen-5-and-ryzen-3-cpus-come-later

Yep, arvan et mulle R5 6-core ja Asu ...
  teema: Kommenteerimine: tomktx
felix kütt

vastuseid: 4
vaadatud: 1928

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2017 14:22:52   pealkiri: Kommenteerimine: tomktx
Raha kauba vastu vahetatud, kõik ok!

[url=http://www.dictionary.com/browse/ditto]Ditto.
  teema: Kommenteerimine: 2III7
felix kütt

vastuseid: 168
vaadatud: 56925

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.02.2017 13:21:32   pealkiri: Kommenteerimine: 2III7
Ostsin MoBo + CPU + RAM combo, andis käimamineku garantii, tehing kiire ja korralik. Testisin, POST-is. Seega positiivne!
  teema: Kommenteerimine: Shaqx
felix kütt

vastuseid: 61
vaadatud: 15989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.11.2016 13:09:02   pealkiri: Kommenteerimine: Shaqx
Müüs korpuse koos mõningate lisadega. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Valgusmeri
felix kütt

vastuseid: 0
vaadatud: 406

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.10.2016 18:44:34   pealkiri: Kommenteerimine: Valgusmeri
Ostsin Emaplaadi, prose ja muud üleliigset korpuses. Andis käimamineku garantii ja süsteem POST-is küll, seega korras. Kaup käis kähku ja probleemideta seega thumbs_up.gif
  teema: displayl imelik ruut
felix kütt

vastuseid: 4
vaadatud: 2727

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.09.2016 23:40:31   pealkiri: displayl imelik ruut
vlc sättetes saab erinevaid renderdaja backend-e valida, kas need muudavad midagi?

http://i63.tinypic.com/2f07hox.png
  teema: Paypal & eBay üldteema
felix kütt

vastuseid: 17702
vaadatud: 3873125

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.09.2016 06:45:08   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
  teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
felix kütt

vastuseid: 2614
vaadatud: 689432

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.09.2016 20:57:36   pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
1680x1050 rez molul(ei ole viitsinud fullHD'd taha tõsta talle) Sapphire RX470 Nitro+ 8GB Shadow of mordor tegi 60 fps-i v-synci-ga ilusti. icon_smile.gif HD texture pack vaja vist veel tõmmata, selle unustasin ...
  teema: Seinapistik/pikendusjuhe
felix kütt

vastuseid: 12
vaadatud: 6994

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 24.09.2016 02:37:14   pealkiri: Seinapistik/pikendusjuhe
Üldiselt pikendus ei lähe läbi, kui just ei ole tegemist kaitsmega varustatud pikendusega. Yep, kaitset mõtlesingi. icon_smile.gif
  teema: Seinapistik/pikendusjuhe
felix kütt

vastuseid: 12
vaadatud: 6994

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 21.09.2016 07:52:17   pealkiri: Seinapistik/pikendusjuhe
Pikendus võib läbi minna küll kui liiga palju nõudlike asju seal taga on, vaata kas ja kui siis mis ta reiting Wattides on, see peaks all kirjas olema, mul arvuti ja monitoride jaoks on 1 3500W...
  teema: AMD Vega seeria arutelu
felix kütt

vastuseid: 2565
vaadatud: 562032

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.09.2016 01:35:40   pealkiri: AMD Vega seeria arutelu
No ma just jooksutasin witcher 3-e ultral RX470 nitro+ peal ja 60 fps-i ~72C ilma märgatava mürata...
oled kindel? icon_biggrin.gif ma lasin bf1 ja vendid lõid kohe põhja ja undasid normaaselt ikka. oled tweak ...
  teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
felix kütt

vastuseid: 2614
vaadatud: 689432

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.09.2016 20:07:49   pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
No ma just jooksutasin witcher 3-e ultral RX470 nitro+ peal ja 60 fps-i ~72C ilma märgatava mürata...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
felix kütt

vastuseid: 7337
vaadatud: 1957501

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.09.2016 10:32:52   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Olen natuke hämmingus, et DPD on su pakke varem Eesti Posti postkontorisse jättnud.
Eks siis toovad kui sul seal P.O. kast on... pmst renditud post kast kontoris. Aga jah muuseas oma paki ma sain v ...
  teema: PCSTO
felix kütt

vastuseid: 183
vaadatud: 161761

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.09.2016 10:30:40   pealkiri: PCSTO
Tellisin uue video kaardi ja ELS kulleri teenuse kuid saatsid nad DPD'ga ning ei teavitanud mind et otsida sealt jälgimis süsteemist. Lõpuks nuputasin ise välja et kuhu see kood sobis, ja kohale i ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
felix kütt

vastuseid: 7337
vaadatud: 1957501

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.09.2016 23:25:02   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Edit.
Miks see Pcsto jutt üldse omniva teemas arutusel on?
Pcsto teema on siin-> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=412348
See minu viga, ma maksin ja märkisin omniva/els kulleri t ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
felix kütt

vastuseid: 7337
vaadatud: 1957501

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.09.2016 06:10:04   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Selge, hea teada. thumbs_up.gif
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
felix kütt

vastuseid: 7337
vaadatud: 1957501

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.09.2016 22:35:40   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Jah koduleht neil disainilt pole just kena ja kirja vigu ka seal mitmeid, kuid nagu mainitud, varem sealt kõik ilusti käte saanud. Kuid ega tulevikus ei kipu sealt vast uuseti tellima.

edit:
Ei ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
felix kütt

vastuseid: 7337
vaadatud: 1957501

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.09.2016 01:24:40   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Kaheteistkümnendal tellisin PCSTO'st paki(Sapphire RX470 Nitro+ 8GB, plus muud pudi) ja ELS kulleri teenusel. Peale neli päeva ootamist et laost kaup neile jõuaks avastasin et järsku on mitte ainu ...
  teema: Kommenteerimine: Maa Mees
felix kütt

vastuseid: 476
vaadatud: 66636

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.08.2016 15:47:49   pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees
Müüs sülearvuti. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: auditehh
felix kütt

vastuseid: 91
vaadatud: 28605

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.06.2015 15:19:34   pealkiri: +
Ostsin PS3 mängu, sain kätte ilusti kõik toimib - OK! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: atari_
felix kütt

vastuseid: 93
vaadatud: 36083

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2015 19:10:39   pealkiri: ostsin ruuteri
kõik ok. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Chameleon
felix kütt

vastuseid: 156
vaadatud: 34584

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2015 20:28:54   pealkiri: Re: Ostsin mälud
andis käimamineku <b>aeg, mille jooksul remonditakse tasuta</b> mäludele ja puha, pold õnneks mingeid probleeme, arvuti toimib ja kõik OK! thumbs_up.gif huvitav kuidas HV nüüd juba ise meie p ...
  teema: Kommenteerimine: Chameleon
felix kütt

vastuseid: 156
vaadatud: 34584

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2015 20:26:38   pealkiri: Ostsin mälud
andis käimamineku aeg, mille jooksul remonditakse tasuta mäludele ja puha, pold õnneks mingeid probleeme, arvuti toimib ja kõik OK! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kaarel23
felix kütt

vastuseid: 30
vaadatud: 8924

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.04.2015 18:32:41   pealkiri: Kommenteerimine: Kaarel23
Ostsin Emaplaadi ja prose kombo.
  teema: Kommenteerimine: kenkauksi
felix kütt

vastuseid: 177
vaadatud: 48646

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2015 17:05:45   pealkiri: Kommenteerimine: kenkauksi
Müüs emaplaadi ja toite. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kenkauksi
felix kütt

vastuseid: 177
vaadatud: 48646

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2014 14:52:17   pealkiri: Ostsin sülearvuti
Olin veel hetkel Soomes ära ja soovisin broneerida, talle sobis ning nii saigi siis see soetatud omale kolm-neli päeva hiljem, ennem ostu sain näha et asi ikka toimis ja kõik oli ok - kogemus igat ...
  teema: Kommenteerimine: applemyyk1
felix kütt

vastuseid: 8
vaadatud: 7606

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2014 23:30:55   pealkiri: Kommenteerimine: applemyyk1
tehing kiire ja korralik, kuid oleks võinud mainida et ps4 mida müüs on ostetud soomest.
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
felix kütt

vastuseid: 8676
vaadatud: 1619302

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.06.2013 03:08:54   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
*snip*, aga videotöötlusel kõik neli threadi põhjas ja pritsib hakkepuitu.. icon_biggrin.gif no seda hakkepuitu peaksid vast kõik prosed pritsima videotöötlusel. Lihtsalt mida võimsam isend seda kiiremini t ...
  teema: Kommenteerimine: saurus12
felix kütt

vastuseid: 19
vaadatud: 10652

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.06.2013 21:54:55   pealkiri: Kommenteerimine: saurus12
Ostsin Toiteallika, tehing kiire ja asjalik. Pro. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: feliks05
felix kütt

vastuseid: 522
vaadatud: 102405

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.06.2013 20:37:07   pealkiri: Kommenteerimine: feliks05
Sai video kaart ostetud - kõik väga pro! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: SCREAMER
felix kütt

vastuseid: 440
vaadatud: 105390

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2013 22:57:31   pealkiri: Kommenteerimine: SCREAMER
Ja järjekordselt sai vägagi positiivselt äri aetud(video ostetud), ainult head öelda! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Nexxxus
felix kütt

vastuseid: 52
vaadatud: 13060

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.06.2011 22:56:11   pealkiri: Kommenteerimine: Nexxxus
Ostsin mobo ja prose, sain isegi pooliku korpuse koos floppiga boonusena kaasa. icon_wink.gif

Helistamine ja ühendust võttmine venis mul küll paari päeva võrra,
kuid sellegi poolest kaup toodi rõõmsal ...
  teema: Kommenteerimine: SCREAMER
felix kütt

vastuseid: 440
vaadatud: 105390

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.05.2011 09:10:09   pealkiri: Kommenteerimine: SCREAMER
Ostsin media centerile puldi, kõik toimib nii nagu peab, pult nagu uus, vägagi positiivne. thumbs_up.gif
  teema: Microsoft ostab 8,5 miljardi dollari eest kahjumis Skype`i
felix kütt

vastuseid: 87
vaadatud: 21071

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 13.05.2011 08:12:26   pealkiri: Microsoft ostab 8,5 miljardi dollari eest kahjumis Skype`i
Ma olen ammugi msn-i ja skype-i pealt gtalkile üle läind, neil kel asja minuga ühendust võtta teavad mind sealt kätte saada ja mingit suvalist möla ma sealt ei kuule. thumbs_up.gif icon_smile.gif
  teema: Rekord! Andmeedastuskiirus 100 terabitti sekundis
felix kütt

vastuseid: 28
vaadatud: 6549

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 11.05.2011 12:53:40   pealkiri: Rekord! Andmeedastuskiirus 100 terabitti sekundis
Ei jah, ega ma ei ütlegi et ma ise täielikult sellel arvamusel oleksin,
lihtsalt tuli see kohe meelde siinse reso juttu peale, ja eks kindlasti mingil määral ta ikka aita,
ning nende teiste alia ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.