|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
exile
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447572
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.01.2021 11:19:02 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| Nagu netiavarustes näeb siis nende rtx 3000 series kaartide puhul on toiteplokid eriti pirtsakad, võimsusest hoolimata osad isendid on liiga tundliku OCP peale krutitud ning kui kaart paneb 1ms kest ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
exile
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447572
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.12.2020 23:45:52 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Lugesin EMTA lehte ja ei hammustanud läbi, kas sõlmiti mingi kaubanduslepe, mille tõttu ei pea maksma UK-st makse või see on igal juhul 1. jaanuarist (kui pakki ei pandud teele veel 2020 sees)?
... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
exile
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447572
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.12.2020 10:46:25 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
huvitav on see et meil ainult 600 punkti vahet on. Mul CPU kompenseerib osa, aga graphics skoori vahe ka ei ole eriti suur.
https://www.3dmark.com/compare/spy/16782272/spy/16752517
Kuvab seda mi ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
exile
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447572
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.12.2020 01:46:53 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| , Keerasin fanid põhja. Uus tulemus on https://www.3dmark.com/spy/16752517 Port royal ei ole veel teinud, sest ei siiani ei raatsinud 3d marki osta omale. Aga täna Steam pakkus -85%, seega võtsin l ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
exile
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447572
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.12.2020 09:45:59 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
A mida siis meedia jutustab, et 01.01.2021 tuleb arvestada maksudega uk-st ?
https://www.emta.ee/et/ariklient/toll-kaubavahetus/brexiti-moju-kaubavahetusele-uhendkuningriigiga-alates-01012021
E:
Ku ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
exile
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447572
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.12.2020 21:12:23 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
arvel kirjas GF NOW 3070, äkki on head poisid ja panevad kaardi siis ka 3070
Mul kajastus ka GF NOW 3070 nimetusega - generic giveaway lihtsalt ja nvidia ise annab ikka kõigi FE kaartidega se ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
exile
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447572
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.12.2020 18:09:09 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
See NBB FE drop mis just oli, keegi krabas kah?
Ma kardan, et mul ei õnnestu saada jälle. Olin Saksa VPN peal ja seal Paypaliga ei saa maksta ning kui krediitkaardiga maksta üritan, siis ei tee ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
exile
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447572
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.12.2020 13:30:47 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Nii käib:
Huvitav, sain meili ja ootasin cancelit. Hoopis sain:
1. Scan Computers - Your Digital Download Codes (Here is your code for GeForce Now Membership)
2. Scan Computers - Order updat ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
exile
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447572
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.12.2020 18:52:18 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Nii käib:
Huvitav, sain meili ja ootasin cancelit. Hoopis sain:
1. Scan Computers - Your Digital Download Codes (Here is your code for GeForce Now Membership)
2. Scan Computers - Order updat ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
exile
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447572
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.12.2020 17:34:50 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
awayting picking viitaks nagu valisid järgi minemise valiku?
Nope, delivery Eesti aadressile Carriage: 18.90 GBP |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
exile
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447572
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.12.2020 17:23:03 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
LDLC 3070 FE gogo https://www.ldlc.com/fiche/PB00000423.html
LDLC ei lase minu kogemusel FE mudeleid Eestisse saata.
NBB ka ei lase.
Eile tegin Scan'ist tellimuse, lasi tellida - aga saan aru e ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
exile
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458812
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.11.2020 17:26:20 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Tundub, et adapterid nüüd vaja otsida? Ma ei usu, et nendel on EU adapter kaasas.
https://www.oomipood.ee/product/pcgp11040bk30_230vac_toitejuhe_3m_euro_otse_c7_otse_must |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
exile
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458812
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.11.2020 16:31:05 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Inimestel tundub liiga palju raha olevat
Eks "santa" budgetid ongi erinevad. Nii mõningi vanem jahib seda tech'i kuuse alla... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
exile
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458812
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.11.2020 15:47:17 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Kõva madin käib ka game.co.uk aadressil. Konsoole veel on, aga tehnilised probleemid - https://twitter.com/GAMEdigital/status/1329404177592803331
Euronics pani tellitud Demon's Soulsi teele.. ja ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
exile
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458812
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.11.2020 17:12:53 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Kinnitus 12:01, kõne veel pole tulnud....  |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
exile
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458812
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.11.2020 19:04:15 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Game.co.uk saatis sellise kirja:
===
LIMITED STOCK COMING LAUNCH DAY
ONLINE ONLY
PS5 console ordering update: The PS5 console will be made available to order online only on launch day, Thursda ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
exile
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682273
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.11.2020 12:14:02 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Eesmärk soetada LG OLED 48" CX. Selgus, et LG Baltikumi turule seda mudelit ei too. 55" jääks monitorina siiski minu jaoks liiga suureks.
Tundub, et olukord on paranenud. 48" CX on ilmunud Eur ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
exile
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447572
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.09.2020 10:34:12 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Lisaks sellele, et neid kaarte on raske leida peab veel nüüd CAP'id üle lugema... Aga tuleb vist tõesti oma (eba)õnne üle rõõmustada, et launch date'il kaarte ei saanud. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
exile
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458812
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.09.2020 15:56:34 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Minu Digital preorder on 17 septembrist. Täna nägin Disc versiooni (mida tegelt tahan ja jahin), aga liiga hilja. Sain ostukärru lisada, aga checkouti tehes juba ütles, et otsas. Mul ka notificati ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
exile
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458812
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.09.2020 15:46:28 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Huvitav, proovisin just ja ilusti laseb pulti ka tellida. Ei pahanda eesti aadressi peale: Standard Postage €6.36 |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
exile
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458812
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.09.2020 15:39:21 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Amazon.de saadab Eestisse. Digital pre-order on mul kirjas. Täna tuli stocki juurde, aga see kadus loetud minutitega.... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
exile
vastuseid: 4532
vaadatud: 954331
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.07.2020 10:39:28 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
, i9 on meil siin kohapeal olemas juba, AT täitsa müüb
Jep, kui jahutusplokk kohal, siis amazon cancel ja kohalikust uus asemele. Esimene kord kui Amazoni pre-orderis pidin pettuma - limbo ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
exile
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682273
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.07.2020 09:59:23 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
tuleb leppida 10-bit pildiga
Mis minu arust on väga ok, arvestades, et paneel ise on 10-bit
Asja point on ikka asjaolus, et reklaamitakse justnagu sammukese uuema põlvkonna liidest, kuid see on ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
exile
vastuseid: 4532
vaadatud: 954331
|
foorum: Protsessorid postitatud: 01.07.2020 09:30:08 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
Paljud siit siis 10gen peale kolinud ka on?
Peab mainima ka seda, et endiselt ei ole i9 variante poodides saada. Täna sai 1 kuu "lettidele tulekust"
Mina üritan - GB Aorus Xtreme mobo sain lõpuks ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
exile
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682273
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.06.2020 13:05:37 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Hetkel siis parim võimalus see saada läbi Galadori
https://www.hinnavaatlus.ee/1810763/lg-48-oled48cx8/ digidelis 300 odavam
Indeed, veel parem . Huvitav kas on mingit source'i ka mis ... |
teema: [PS5] Demon's Souls Remake |
exile
vastuseid: 6
vaadatud: 5015
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.06.2020 00:08:09 pealkiri: [PS5] Demon's Souls Remake |
Day 1  |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
exile
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682273
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.06.2020 00:07:05 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Eesmärk soetada LG OLED 48" CX. Selgus, et LG Baltikumi turule seda mudelit ei too.
See on küll kurb uudis Oleks olnud just hea monitori upgrade ja lootsin Euronicsist laiendatud garantiiga soet ... |
teema: [PS4] The Last of Us Part II |
exile
vastuseid: 160
vaadatud: 64441
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.05.2020 23:44:55 pealkiri: [PS4] The Last of Us Part II |
| [user]EstBeast[/user], tahaks ka teada. Hetkel parim võimalus tundub hankida see UKst. |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
exile
vastuseid: 4532
vaadatud: 954331
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.05.2020 00:11:17 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
, mul ei tule hetkel pähe(testides ka pole) tööd, mis 7% kiiremini ühe tuuma peal raha võiks teenida?
Kindlasti leidub neid progesid ka, aga kas nende töövoogu saab nii üks ühele CB ST punkt ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
exile
vastuseid: 4532
vaadatud: 954331
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.05.2020 14:04:09 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
| Kui sobib siin küsida: mis arvate, mis hinnaga õnnestub kasutatud 9900KS maha müüa? Kuna tegemist on special editioniga ja poodides enam saada pole, siis eBay's olen seda ikka ulmeliste hindadega ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
exile
vastuseid: 4532
vaadatud: 954331
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.05.2020 11:12:03 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
Kokkuvõttes on ikkagi AMD kiirem kuna odavam prose hind võimaldab teha GPU upgrade mis annab mängudes rohkem juurde kui see 7% mis Intelit valides juurde saaks.
Ja isegi kui miski on ST või CPU ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
exile
vastuseid: 4532
vaadatud: 954331
|
foorum: Protsessorid postitatud: 22.05.2020 12:16:14 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
Enamus reviewd mainisid otse välja, inteli 10900k on pointless isegi mängimise osas.
Pointless argumenti kuuleb palju, aga upgrade pathid on erinevad. Kui huvitab a) single thread performance (ne ... |
teema: Kommenteerimine: Jack89 |
exile
vastuseid: 1
vaadatud: 842
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2020 13:08:47 pealkiri: Tagasiside kasutajale: Jack89 |
Sujuv tehing - konkreetsed küsimused, kiire ülekanne. AAA+  |
teema: Telia Koduinternet |
exile
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697744
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.02.2018 18:31:43 pealkiri: Telia Koduinternet |
Kui tingimusi lugeda siis justkui see HD kanalite ära jätmine mõjutab 50 -> 100 peale liikujaid ja 500 -> 500 peale upgrade'ijaid rofl..
Downgrade 300 peale.. siis Telia 1, siis saab äk ... |
teema: Telia Koduinternet |
exile
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697744
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.02.2018 18:19:15 pealkiri: Telia Koduinternet |
aga samas korjatakse tasuta HD kanalite pakett ära (7€)
Miks?
Corporate greed? Ma ei tea miks...
https://www.telia.ee/images/documents/kampaaniad/telia1/telia1_tingimused.pdf --> "Se ... |
teema: Telia Koduinternet |
exile
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697744
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.02.2018 18:13:02 pealkiri: Telia Koduinternet |
Oleks reklaamis kirjas KUNI 2x kiirem, siis oleks kõik ok.
Tundub ikka täielik scam või vähemasti clickbait! Esmane mulje oli küll, et ohoh - nüüd 500/500 pealt saab mõnusa upgr ... |
teema: Kommenteerimine: Tuletegija |
exile
vastuseid: 27
vaadatud: 16169
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2017 12:35:21 pealkiri: Kommenteerimine: Tuletegija |
Võitis pakkumise, kandis raha ette, väga sujuv tehing.  |
teema: Kommenteerimine: Rollu89 |
exile
vastuseid: 56
vaadatud: 15011
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2017 11:16:42 pealkiri: Kommenteerimine: Rollu89 |
Ostis GPU, väga asjalik ja kiire tehing - kõik klappis!  |
teema: Projekt "Kast vaiki, kui loen uudiseid" |
exile
vastuseid: 49
vaadatud: 30962
|
foorum: Jahutus postitatud: 18.02.2017 23:41:21 pealkiri: Projekt "Kast vaiki, kui loen uudiseid" |
| Täiesti võimalik, et siis midagi on hapu. X-1250 puhul 25C+ quiet fan mode 16dB pidi olema ok. Mu support case muidugi oli aastal 2012, et võibolla saan veel RMA teha kui uus PSU kohale jõuab (5a ... |
teema: Projekt "Kast vaiki, kui loen uudiseid" |
exile
vastuseid: 49
vaadatud: 30962
|
foorum: Jahutus postitatud: 18.02.2017 22:34:36 pealkiri: Projekt "Kast vaiki, kui loen uudiseid" |
, eks need ole jah mudeliti erinevad. Mu Corsair RM550x-l hakkab kas suure koormusega või kui kastis temp üle 50c tõuseb, vent tööle.
Siis on vedanud, sest et isegi kui vaadata RM550x'i techsp ... |
teema: Projekt "Kast vaiki, kui loen uudiseid" |
exile
vastuseid: 49
vaadatud: 30962
|
foorum: Jahutus postitatud: 18.02.2017 22:10:58 pealkiri: Projekt "Kast vaiki, kui loen uudiseid" |
Seasonicu hübriid on siiani igasuguse toatemperatuuri puhul korralikult töötanud. Vent läheb tööle ikka ainult suure koormusega.
See siis on mudeli spetsiifline, sest seasonic x-1250'l on "in ... |
teema: Projekt "Kast vaiki, kui loen uudiseid" |
exile
vastuseid: 49
vaadatud: 30962
|
foorum: Jahutus postitatud: 18.02.2017 21:43:49 pealkiri: Projekt "Kast vaiki, kui loen uudiseid" |
Ma püüan arusaada, mis see fanless süsteemi hind tuleks:
Uus PSU: 100-200€ (nt see? https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU-PSU-400W-450W/39318)
Season ... |
teema: -Watercooling- |
exile
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728323
|
foorum: Jahutus postitatud: 16.02.2017 15:31:14 pealkiri: -Watercooling- |
muidu tegelt tahaks klaasist reservuaari, need on päris ilusad, aga kallid ka
Jep.. kõik klaasist on ilus. Katsetasin borosilicate glass'iga pipingut ja täitsa kena jääb. Kahjuks h ... |
teema: -Watercooling- |
exile
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728323
|
foorum: Jahutus postitatud: 16.02.2017 15:03:05 pealkiri: -Watercooling- |
Ma ei tea kas just über aga äkki järgmine nädal, res pandi täna floridast teele dhl lubas 1-3 päeva muidugi koomiline olukord, euroopas lihtsalt ei müüda normaalset reservuaari.
Overclock ... |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
exile
vastuseid: 1903
vaadatud: 322889
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2017 23:22:35 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Mul oli osta kuulutus (grfx), millele tuli PSi pakkumine. Väike dialoog, tegime diili, kõik 5+!  |
teema: -Watercooling- |
exile
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728323
|
foorum: Jahutus postitatud: 06.02.2017 16:04:19 pealkiri: -Watercooling- |
[user]londiste[/user], mida suurem seda parem... mul ei ole sellist spetsiaalset openair korpust enne olnud, aga idee väga meeldib! |
teema: -Watercooling- |
exile
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728323
|
foorum: Jahutus postitatud: 06.02.2017 15:37:43 pealkiri: -Watercooling- |
thermaltake core p3
Tnx! See siin võib vabalt olla siis mu järgmine case!  |
teema: -Watercooling- |
exile
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728323
|
foorum: Jahutus postitatud: 06.02.2017 14:41:40 pealkiri: -Watercooling- |
päris fanlessi ei saagi teha, korpuses peab õhuvahetus toimuma. ega ainult cpu ja gpu sooja tooda.
Jep, nii on! Mis puudutab kaudsoojuse tekkimist kõrvalkomponentidest, siis olulist rolli mängi ... |
teema: -Watercooling- |
exile
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728323
|
foorum: Jahutus postitatud: 06.02.2017 13:20:33 pealkiri: -Watercooling- |
fanless my ass. pildi peal on vendid + sellest radikast vee läbi lükkamiseks on korralikku pumpa vaja.
Pumbaks tavaline D5 - vee ringlemiseks ei ole ju palju vaja, kui sul radikas on samal tasand ... |
teema: -Watercooling- |
exile
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728323
|
foorum: Jahutus postitatud: 06.02.2017 09:26:14 pealkiri: -Watercooling- |
e: huvitav lahendus täiesti fanless süsteem
Fanless on just see, miks ise vesijahutuse kasuks otsustasin. Lingitud lahendus oli ikka väga kapitaalne , aga saab ka palju est ... |
| |