Avaleht
otsing leidis 313 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Win XP tcpip.sys fail
erkki

vastuseid: 2
vaadatud: 1520

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 23.10.2010 16:52:23   pealkiri: Win XP tcpip.sys fail
aitäh icon_smile.gif
  teema: Win XP tcpip.sys fail
erkki

vastuseid: 2
vaadatud: 1520

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 23.10.2010 00:43:51   pealkiri: Win XP tcpip.sys fail
Tervitused!
Kas kellelgi oleks mulle jagada Win XP tcpip.sys faili? Asukohaks C:\windows\system32\drivers\ kataloog. Nimelt sõbra masinal võrguprobleemid ning mõningase otsingu järel leidsin, et ...
  teema: IT õppimine
erkki

vastuseid: 4402
vaadatud: 1319609

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 19.01.2010 16:54:11   pealkiri: IT õppimine
Valikut pole kunagi liiga hilja teha ja pigem on just vale liiga vara (näiteks põhikoolis) oma elu eesmärke paika panna, sest üsna tõenäoliselt jätad paljud alternatiivid kaalumata.
  teema: IT õppimine
erkki

vastuseid: 4402
vaadatud: 1319609

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 18.01.2010 16:38:11   pealkiri: IT õppimine
, sa siiski ei vastanud oma eelneva haridusliku tausta kohta. Mind ka huvitab, millise kogemusliku pagasi põhjal sa seda kõike väidad?

Spetsialiseerumise koha pealt USA ülikoolides on mul tugev ...
  teema: Taani lubab lõpueksamitel internetti kasutada
erkki

vastuseid: 29
vaadatud: 8242

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 07.11.2009 18:19:35   pealkiri: Taani lubab lõpueksamitel internetti kasutada

Terve praegune koolisüsteem tuleks nullist üles ehitada.Inimesed õpivad ja raiskavad 12+ aastat enda elust asjade õppimisele millest neil kunagi kasu pole ja vaja ei lähe.Ajalootunni võiks ül ...
  teema: Telia TV
erkki

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172441

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.09.2008 17:10:09   pealkiri: Telia TV
Kas ruuteri ja digiboksi vahel on pööratud või tavaline cat5?
  teema: Telia TV
erkki

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172441

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.09.2008 11:06:13   pealkiri: Telia TV
, peaks Administrator olema
  teema: Telia TV
erkki

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172441

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.09.2008 21:03:34   pealkiri: Telia TV
Okei, siis tundub, et sobib see variant. Aga kas wifi vastuvõtja peaks ostma pci siinile, mis pidi paremini wifit püüdma või saab hakkama ka usb adapteriga?
  teema: Telia TV
erkki

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172441

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.09.2008 15:50:56   pealkiri: Telia TV
Kui kaugele Elioni ruuteriga wifi leivib? Ruuter läheb puumajja ja tahaks ta esimesele korrusele paigutada, sest telekas esimesel. Lauaarvuti on aga teisel korrusel. Ostaks lauaarvutile wifi kaardi j ...
  teema: IT õppimine
erkki

vastuseid: 4402
vaadatud: 1319609

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 10.09.2008 10:02:45   pealkiri: IT õppimine
Kas keegi TÜsse ka siit õppima läks?
  teema: Kommenteerimine: Peegus
erkki

vastuseid: 186
vaadatud: 117757

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2008 12:05:19   pealkiri: Kommenteerimine: Peegus
Ostis helitehnikat, aus äri.
  teema: Kommenteerimine: Stereo2121
erkki

vastuseid: 65
vaadatud: 17981

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.11.2007 18:08:59   pealkiri: Kommenteerimine: Stereo2121
Ostsin dvd kirjutaja.
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
erkki

vastuseid: 3765
vaadatud: 690905

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 20.10.2007 21:29:15   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
Mul selline probleem, et openoffice'is on mingi imelik font ja ei oska seda normaalseks saada.
Ehk mõistab keegi juhatada?
http://img147.imageshack.us/img147/3790/screenshotvv0.th.png
  teema: Kommenteerimine: zaddam
erkki

vastuseid: 7
vaadatud: 5417

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.03.2007 17:57:58   pealkiri: Kommenteerimine: zaddam
saime kaubale
  teema: Kommenteerimine: zbx
erkki

vastuseid: 366
vaadatud: 82387

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2007 20:14:47   pealkiri: Kommenteerimine: zbx
Saime kenasti kaubale thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Vidget
erkki

vastuseid: 147
vaadatud: 67643

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2007 18:29:54   pealkiri: Kommenteerimine: Vidget
Tuli kaubale ise järele. Täitsa ponks äri icon_wink.gif
  teema: IT õppimine
erkki

vastuseid: 4402
vaadatud: 1319609

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 18.12.2006 23:27:53   pealkiri: IT õppimine
, kes sulle seda rääkis? Imo keskooli matemaatika on alus selleks, et üldse midagi matast jagada. Oma 9nda klassi teadmistega oskad sa ainult Pythagorase teoreemi kui sedagi. Üleüldse on minu aru ...
  teema: IT õppimine
erkki

vastuseid: 4402
vaadatud: 1319609

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 11.09.2006 23:28:44   pealkiri: IT õppimine
Kuidas muidu välismaal IT ja arvutiteaduste õppimisega lood on? Mis need Euroopa ja Ameerika kõige kõvemad koolid on?
Lugesin veidi [url=http://www.admissions.ox.ac.uk/courses/comp.shtml]Oxfordi ...
  teema: Kommenteerimine: SA:VERkid
erkki

vastuseid: 337
vaadatud: 117080

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2006 21:46:07   pealkiri: Kommenteerimine: SA:VERkid
väike äri aetud icon_smile.gif
  teema: läpaka "casemod"
erkki

vastuseid: 26
vaadatud: 10897

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 09.08.2006 11:33:57   pealkiri: läpaka "casemod"
Esialgu tasuks vast mõne vanema rondi peal katsetada, ise mingi ~15k läpakale freesi küll ligi ei julgeks panna icon_lol.gif
Muidu ideedest võiks olla näiteks pleksist põhi, sealt läbi põhjavalgust ...
  teema: Kommenteerimine: lolloom
erkki

vastuseid: 243
vaadatud: 67163

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.08.2006 19:03:11   pealkiri: Kommenteerimine: lolloom
Kiire ja asjalik äri
  teema: IT õppimine
erkki

vastuseid: 4402
vaadatud: 1319609

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 10.07.2006 16:39:53   pealkiri: IT õppimine
Ehk keegi targem valgustaks, mis vahe on infotehnoloogial ja informaatikal?
  teema: IT õppimine
erkki

vastuseid: 4402
vaadatud: 1319609

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 28.06.2006 20:58:49   pealkiri: IT õppimine
Küsin, sest endal sai Oracle Database Design ja Database programming with sql kursused läbitud. Tasuta kursus oli niiet otsustasin proovida. Nüüd mõtlen, et kas edasi õppida või mitte.
  teema: IT õppimine
erkki

vastuseid: 4402
vaadatud: 1319609

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 28.06.2006 18:38:45   pealkiri: IT õppimine
Ise olen kah viimasel ajal rohkem IT peale mõtlema (11.klass tulevast aastast). Küsiks huvi pärast, et kuidas on nõudlus Oracle andmebaaside progrejatele/haldajatele Eestis? Vahepeal kui olen IT t ...
  teema: Telia TV
erkki

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172441

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.04.2006 21:26:52   pealkiri: Telia TV
Kas need subtiitrid, mida lubatakse, kuvavad mulle lihtsalt näiteks venekeelse kanali venekeelset teksti või on tõlgib jutu eesti keelde?
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
erkki

vastuseid: 1052
vaadatud: 243770

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 29.03.2006 22:24:26   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
Noh veits peab vist veel ootama, vähemalt härma ees on väljak suht vesine veel.
Samas ma ei näe probleemi, miks mitte veits "läbujalkat" mängida icon_razz.gif
  teema: Kommenteerimine: SOS
erkki

vastuseid: 197
vaadatud: 54102

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.03.2006 20:22:37   pealkiri: Kommenteerimine: SOS
Kiire ja aus äri thumbs_up.gif
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
erkki

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137309

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 26.03.2006 22:57:10   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Mõni aeg tagasi lasti välja ka [url=http://www.mozilla.org/projects/deerpark/releases/alpha2.html]Deer Park alpha 2 testimiseks. Sai endalgi ära proovitud, kuid läksin 1.5 peale tagasi, sest palju ...
  teema: Kõrvaklappide tehnilised näitajad
erkki

vastuseid: 5
vaadatud: 4101

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 10.03.2006 21:29:07   pealkiri: Kõrvaklappide tehnilised näitajad
Noh pleieri jaoks mp3'de kuulamiseks ei soovita väga palju raha kulutada...suure takistuse korral ei suuda pleier klappidesse võimendada ja nii heade klappidega tunduvad mp3ed suht sita kvalina. Ple ...
  teema: HP LaserJet 1020 USB 2.0 :: Printerid
erkki

vastuseid: 42
vaadatud: 27560

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 04.03.2006 18:23:32   pealkiri: HP LaserJet 1020 USB 2.0
Sain ka HP LaserJet 1020 omanikuks, esmamuljed on head. Euronicsis pakuti kõige soodsamat hinda, see siis 1699 eek, Ordis taheti 1900 eek icon_neutral.gif (kuidas teemaalgataja 1.03 sai alla 1600 eek?!) ja Enteris ...
  teema: kodu adsl automaatne login
erkki

vastuseid: 14
vaadatud: 16636

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 28.02.2006 01:42:19   pealkiri: kodu adsl automaatne login
Ma kasutasin esimeses postis toodud juhendit ja kõik töötab väga hästi. Kuid kuidas panna asi töötama nii, et peale hibernationist tagasitulekut see service jälle tööle hakkaks? Praegu on ni ...
  teema: Win XP startup aja lühendamine
erkki

vastuseid: 55
vaadatud: 50537

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 28.02.2006 00:08:52   pealkiri: Win XP startup aja lühendamine
, kõigi vajalike programmide installimine ja süsteemi kohandamine võtab jälle omajagu aega...mina pooldan ikka formaadivaba elu icon_razz.gif
  teema: Win XP startup aja lühendamine
erkki

vastuseid: 55
vaadatud: 50537

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 27.02.2006 21:13:06   pealkiri: Win XP startup aja lühendamine
, format on laiskadele, kes vähegi viitsib ja huvitub see lahendab asja ilma formatita ära 8)
  teema: Win XP startup aja lühendamine
erkki

vastuseid: 55
vaadatud: 50537

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 26.02.2006 01:50:18   pealkiri: Win XP startup aja lühendamine
, avad notepadi, kirjutad sinna "del /Q c:\windows\prefetch\*.* ", save as, lahtrisse kirjuta failinimi.bat, nong vsjo icon_wink.gif
  teema: Win XP startup aja lühendamine
erkki

vastuseid: 55
vaadatud: 50537

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 26.02.2006 00:55:17   pealkiri: Win XP startup aja lühendamine
3. Vast kõige suurema efekti annb kui ka win xp device manageris-> IDE/ATAPI controllers-> Primary(ja Secondary) IDE Channel->Advanced Settings need Device`d ära keelata mida ei ole. Seega ...
  teema: 3 GHz prose
erkki

vastuseid: 17
vaadatud: 3092

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 15.02.2006 00:33:05   pealkiri: 3 GHz prose
, ei jõudnud sisu läbi lugeda, leidsin lihtsalt mingi tutvustuse....mida rohkem loeb, seda rohkem saab teada envei icon_razz.gif
  teema: 3 GHz prose
erkki

vastuseid: 17
vaadatud: 3092

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 14.02.2006 18:53:19   pealkiri: 3 GHz prose
http://www.arvutikasutaja.ee/artikkel.php?id=140
siin ka väike tutvustav artikkel
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
erkki

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137309

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 13.02.2006 00:36:52   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
, endal oli sama kala, aga siis pidin emaplaadi vahetuse tõttu formaadi tegema ja uus firefox peale ning asi toimis normaalselt. Enne formaati proovisin ka reinstalli, kuid ei aitanud. Ma ei taha kü ...
  teema: Enemy Territory
erkki

vastuseid: 5944
vaadatud: 977201

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.12.2005 11:59:19   pealkiri: Enemy Territory
J Ping on ka mingi ~120 uDu's..
Kui sul on elioni ühendus, siis saada neile kiri, et nad error controli maha võtaksid. See peaks ka veits pingi parandama.
  teema: HV müügifoorumites esimese postituse muutmine niikauaks kuni saab panna "müüdud" märgi teema ette.
erkki

vastuseid: 34
vaadatud: 6114

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 30.11.2005 19:33:39   pealkiri: HV müügifoorumites esimese postituse muutmine niikauaks kuni saab panna "müüdud" märgi teema ette.
Minu meelest on see komeentaaride arvu järgi arvestamine küll jama, on olnud ju ennegi neid paljude pos. kommentaaridega pettureid.
  teema: Milline mälu osta?
erkki

vastuseid: 16
vaadatud: 2994

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 17.11.2005 20:03:46   pealkiri: Milline mälu osta?
ei ole, lihtsalt lükkad ramid pesadesse, korpus kokku, arvuti tööle ja peaks nagu ise ära tundma
  teema: Kommenteerimine: 71mo
erkki

vastuseid: 3
vaadatud: 2404

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.11.2005 22:26:38   pealkiri: Kommenteerimine: 71mo
aus ärimees thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: keramzit
erkki

vastuseid: 17
vaadatud: 5439

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.09.2005 21:19:49   pealkiri: Kommenteerimine: keramzit
Ostsin digikaamera, kõik sujus probleemideta thumbs_up.gif
  teema: Rad9800 underclock,abi vaja!
erkki

vastuseid: 10
vaadatud: 2816

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.09.2005 23:18:57   pealkiri: Rad9800 underclock,abi vaja!
mind huvitab lihtsalt, et miks underclockida videot selliste kelladeni? icon_rolleyes.gif
  teema: Enemy Territory
erkki

vastuseid: 5944
vaadatud: 977201

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.08.2005 22:37:34   pealkiri: Enemy Territory
inc, võib kasutada nii cg_drawfps 1 kui ka cg_drawfps 2, väärtuse 2 korral kuvatakse fps 1e komakoha täpsusega.
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
erkki

vastuseid: 1052
vaadatud: 243770

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 22.08.2005 21:12:52   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
kui aega kinni ei pane siis ei ole
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
erkki

vastuseid: 1052
vaadatud: 243770

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 22.08.2005 17:25:28   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
põmst härma ees on kunstmuruplats õhtuti suht tihti vaba...ise käin seal ka vahest sõpradega pelimas thumbs_up.gif
  teema: Enemy Territory
erkki

vastuseid: 5944
vaadatud: 977201

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.08.2005 19:19:48   pealkiri: Enemy Territory
võta igasugused viirusetõrjed ja asjad maha, need tahavad sinu arvuti ressurssi, ning proovi siis.
  teema: Kommenteerimine: Spider707
erkki

vastuseid: 447
vaadatud: 88462

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2005 22:59:42   pealkiri: Kommenteerimine: Spider707
äri korras thumbs_up.gif
  teema: LCD-de reageerimisaeg seab piire?
erkki

vastuseid: 18
vaadatud: 4823

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.07.2005 23:50:07   pealkiri: LCD-de reageerimisaeg seab piire?
mehed kui me tuletame meelde algklassi matat, siis mõlema teguri jagamisel sama arvuga (taandamisel), vastuse väärtus ei muutu icon_rolleyes.gif
st 1:0.016 = 1000: 16
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.