|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Win XP tcpip.sys fail |
erkki
vastuseid: 2
vaadatud: 1520
|
foorum: Tarkvara postitatud: 23.10.2010 16:52:23 pealkiri: Win XP tcpip.sys fail |
aitäh  |
teema: Win XP tcpip.sys fail |
erkki
vastuseid: 2
vaadatud: 1520
|
foorum: Tarkvara postitatud: 23.10.2010 00:43:51 pealkiri: Win XP tcpip.sys fail |
Tervitused!
Kas kellelgi oleks mulle jagada Win XP tcpip.sys faili? Asukohaks C:\windows\system32\drivers\ kataloog. Nimelt sõbra masinal võrguprobleemid ning mõningase otsingu järel leidsin, et ... |
teema: IT õppimine |
erkki
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319609
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 19.01.2010 16:54:11 pealkiri: IT õppimine |
| Valikut pole kunagi liiga hilja teha ja pigem on just vale liiga vara (näiteks põhikoolis) oma elu eesmärke paika panna, sest üsna tõenäoliselt jätad paljud alternatiivid kaalumata. |
teema: IT õppimine |
erkki
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319609
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 18.01.2010 16:38:11 pealkiri: IT õppimine |
, sa siiski ei vastanud oma eelneva haridusliku tausta kohta. Mind ka huvitab, millise kogemusliku pagasi põhjal sa seda kõike väidad?
Spetsialiseerumise koha pealt USA ülikoolides on mul tugev ... |
teema: Taani lubab lõpueksamitel internetti kasutada |
erkki
vastuseid: 29
vaadatud: 8242
|
foorum: Varia postitatud: 07.11.2009 18:19:35 pealkiri: Taani lubab lõpueksamitel internetti kasutada |
Terve praegune koolisüsteem tuleks nullist üles ehitada.Inimesed õpivad ja raiskavad 12+ aastat enda elust asjade õppimisele millest neil kunagi kasu pole ja vaja ei lähe.Ajalootunni võiks ül ... |
teema: Telia TV |
erkki
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172441
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.09.2008 17:10:09 pealkiri: Telia TV |
| Kas ruuteri ja digiboksi vahel on pööratud või tavaline cat5? |
teema: Telia TV |
erkki
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172441
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.09.2008 11:06:13 pealkiri: Telia TV |
| , peaks Administrator olema |
teema: Telia TV |
erkki
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172441
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 25.09.2008 21:03:34 pealkiri: Telia TV |
| Okei, siis tundub, et sobib see variant. Aga kas wifi vastuvõtja peaks ostma pci siinile, mis pidi paremini wifit püüdma või saab hakkama ka usb adapteriga? |
teema: Telia TV |
erkki
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172441
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 25.09.2008 15:50:56 pealkiri: Telia TV |
| Kui kaugele Elioni ruuteriga wifi leivib? Ruuter läheb puumajja ja tahaks ta esimesele korrusele paigutada, sest telekas esimesel. Lauaarvuti on aga teisel korrusel. Ostaks lauaarvutile wifi kaardi j ... |
teema: IT õppimine |
erkki
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319609
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 10.09.2008 10:02:45 pealkiri: IT õppimine |
| Kas keegi TÜsse ka siit õppima läks? |
teema: Kommenteerimine: Peegus |
erkki
vastuseid: 186
vaadatud: 117757
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2008 12:05:19 pealkiri: Kommenteerimine: Peegus |
| Ostis helitehnikat, aus äri. |
teema: Kommenteerimine: Stereo2121 |
erkki
vastuseid: 65
vaadatud: 17981
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2007 18:08:59 pealkiri: Kommenteerimine: Stereo2121 |
| Ostsin dvd kirjutaja. |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
erkki
vastuseid: 3765
vaadatud: 690905
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 20.10.2007 21:29:15 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
Mul selline probleem, et openoffice'is on mingi imelik font ja ei oska seda normaalseks saada.
Ehk mõistab keegi juhatada?
http://img147.imageshack.us/img147/3790/screenshotvv0.th.png |
teema: Kommenteerimine: zaddam |
erkki
vastuseid: 7
vaadatud: 5417
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.03.2007 17:57:58 pealkiri: Kommenteerimine: zaddam |
| saime kaubale |
teema: Kommenteerimine: zbx |
erkki
vastuseid: 366
vaadatud: 82387
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2007 20:14:47 pealkiri: Kommenteerimine: zbx |
Saime kenasti kaubale  |
teema: Kommenteerimine: Vidget |
erkki
vastuseid: 147
vaadatud: 67643
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2007 18:29:54 pealkiri: Kommenteerimine: Vidget |
Tuli kaubale ise järele. Täitsa ponks äri  |
teema: IT õppimine |
erkki
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319609
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 18.12.2006 23:27:53 pealkiri: IT õppimine |
| , kes sulle seda rääkis? Imo keskooli matemaatika on alus selleks, et üldse midagi matast jagada. Oma 9nda klassi teadmistega oskad sa ainult Pythagorase teoreemi kui sedagi. Üleüldse on minu aru ... |
teema: IT õppimine |
erkki
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319609
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 11.09.2006 23:28:44 pealkiri: IT õppimine |
Kuidas muidu välismaal IT ja arvutiteaduste õppimisega lood on? Mis need Euroopa ja Ameerika kõige kõvemad koolid on?
Lugesin veidi [url=http://www.admissions.ox.ac.uk/courses/comp.shtml]Oxfordi ... |
teema: Kommenteerimine: SA:VERkid |
erkki
vastuseid: 337
vaadatud: 117080
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.08.2006 21:46:07 pealkiri: Kommenteerimine: SA:VERkid |
väike äri aetud  |
teema: läpaka "casemod" |
erkki
vastuseid: 26
vaadatud: 10897
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 09.08.2006 11:33:57 pealkiri: läpaka "casemod" |
Esialgu tasuks vast mõne vanema rondi peal katsetada, ise mingi ~15k läpakale freesi küll ligi ei julgeks panna
Muidu ideedest võiks olla näiteks pleksist põhi, sealt läbi põhjavalgust ... |
teema: Kommenteerimine: lolloom |
erkki
vastuseid: 243
vaadatud: 67163
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.08.2006 19:03:11 pealkiri: Kommenteerimine: lolloom |
| Kiire ja asjalik äri |
teema: IT õppimine |
erkki
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319609
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 10.07.2006 16:39:53 pealkiri: IT õppimine |
| Ehk keegi targem valgustaks, mis vahe on infotehnoloogial ja informaatikal? |
teema: IT õppimine |
erkki
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319609
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 28.06.2006 20:58:49 pealkiri: IT õppimine |
| Küsin, sest endal sai Oracle Database Design ja Database programming with sql kursused läbitud. Tasuta kursus oli niiet otsustasin proovida. Nüüd mõtlen, et kas edasi õppida või mitte. |
teema: IT õppimine |
erkki
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319609
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 28.06.2006 18:38:45 pealkiri: IT õppimine |
| Ise olen kah viimasel ajal rohkem IT peale mõtlema (11.klass tulevast aastast). Küsiks huvi pärast, et kuidas on nõudlus Oracle andmebaaside progrejatele/haldajatele Eestis? Vahepeal kui olen IT t ... |
teema: Telia TV |
erkki
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172441
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.04.2006 21:26:52 pealkiri: Telia TV |
| Kas need subtiitrid, mida lubatakse, kuvavad mulle lihtsalt näiteks venekeelse kanali venekeelset teksti või on tõlgib jutu eesti keelde? |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
erkki
vastuseid: 1052
vaadatud: 243770
|
foorum: HV üritused postitatud: 29.03.2006 22:24:26 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
Noh veits peab vist veel ootama, vähemalt härma ees on väljak suht vesine veel.
Samas ma ei näe probleemi, miks mitte veits "läbujalkat" mängida  |
teema: Kommenteerimine: SOS |
erkki
vastuseid: 197
vaadatud: 54102
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2006 20:22:37 pealkiri: Kommenteerimine: SOS |
Kiire ja aus äri  |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
erkki
vastuseid: 10715
vaadatud: 2137309
|
foorum: Tarkvara postitatud: 26.03.2006 22:57:10 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
| Mõni aeg tagasi lasti välja ka [url=http://www.mozilla.org/projects/deerpark/releases/alpha2.html]Deer Park alpha 2 testimiseks. Sai endalgi ära proovitud, kuid läksin 1.5 peale tagasi, sest palju ... |
teema: Kõrvaklappide tehnilised näitajad |
erkki
vastuseid: 5
vaadatud: 4101
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 10.03.2006 21:29:07 pealkiri: Kõrvaklappide tehnilised näitajad |
| Noh pleieri jaoks mp3'de kuulamiseks ei soovita väga palju raha kulutada...suure takistuse korral ei suuda pleier klappidesse võimendada ja nii heade klappidega tunduvad mp3ed suht sita kvalina. Ple ... |
teema: HP LaserJet 1020 USB 2.0 :: Printerid |
erkki
vastuseid: 42
vaadatud: 27560
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 04.03.2006 18:23:32 pealkiri: HP LaserJet 1020 USB 2.0 |
Sain ka HP LaserJet 1020 omanikuks, esmamuljed on head. Euronicsis pakuti kõige soodsamat hinda, see siis 1699 eek, Ordis taheti 1900 eek (kuidas teemaalgataja 1.03 sai alla 1600 eek?!) ja Enteris ... |
teema: kodu adsl automaatne login |
erkki
vastuseid: 14
vaadatud: 16636
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 28.02.2006 01:42:19 pealkiri: kodu adsl automaatne login |
| Ma kasutasin esimeses postis toodud juhendit ja kõik töötab väga hästi. Kuid kuidas panna asi töötama nii, et peale hibernationist tagasitulekut see service jälle tööle hakkaks? Praegu on ni ... |
teema: Win XP startup aja lühendamine |
erkki
vastuseid: 55
vaadatud: 50537
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 28.02.2006 00:08:52 pealkiri: Win XP startup aja lühendamine |
, kõigi vajalike programmide installimine ja süsteemi kohandamine võtab jälle omajagu aega...mina pooldan ikka formaadivaba elu  |
teema: Win XP startup aja lühendamine |
erkki
vastuseid: 55
vaadatud: 50537
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 27.02.2006 21:13:06 pealkiri: Win XP startup aja lühendamine |
| , format on laiskadele, kes vähegi viitsib ja huvitub see lahendab asja ilma formatita ära 8) |
teema: Win XP startup aja lühendamine |
erkki
vastuseid: 55
vaadatud: 50537
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 26.02.2006 01:50:18 pealkiri: Win XP startup aja lühendamine |
, avad notepadi, kirjutad sinna "del /Q c:\windows\prefetch\*.* ", save as, lahtrisse kirjuta failinimi.bat, nong vsjo  |
teema: Win XP startup aja lühendamine |
erkki
vastuseid: 55
vaadatud: 50537
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 26.02.2006 00:55:17 pealkiri: Win XP startup aja lühendamine |
| 3. Vast kõige suurema efekti annb kui ka win xp device manageris-> IDE/ATAPI controllers-> Primary(ja Secondary) IDE Channel->Advanced Settings need Device`d ära keelata mida ei ole. Seega ... |
teema: 3 GHz prose |
erkki
vastuseid: 17
vaadatud: 3092
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.02.2006 00:33:05 pealkiri: 3 GHz prose |
, ei jõudnud sisu läbi lugeda, leidsin lihtsalt mingi tutvustuse....mida rohkem loeb, seda rohkem saab teada envei  |
teema: 3 GHz prose |
erkki
vastuseid: 17
vaadatud: 3092
|
foorum: Protsessorid postitatud: 14.02.2006 18:53:19 pealkiri: 3 GHz prose |
http://www.arvutikasutaja.ee/artikkel.php?id=140
siin ka väike tutvustav artikkel |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
erkki
vastuseid: 10715
vaadatud: 2137309
|
foorum: Tarkvara postitatud: 13.02.2006 00:36:52 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
| , endal oli sama kala, aga siis pidin emaplaadi vahetuse tõttu formaadi tegema ja uus firefox peale ning asi toimis normaalselt. Enne formaati proovisin ka reinstalli, kuid ei aitanud. Ma ei taha kü ... |
teema: Enemy Territory |
erkki
vastuseid: 5944
vaadatud: 977201
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2005 11:59:19 pealkiri: Enemy Territory |
J Ping on ka mingi ~120 uDu's..
Kui sul on elioni ühendus, siis saada neile kiri, et nad error controli maha võtaksid. See peaks ka veits pingi parandama. |
teema: HV müügifoorumites esimese postituse muutmine niikauaks kuni saab panna "müüdud" märgi teema ette. |
erkki
vastuseid: 34
vaadatud: 6114
|
foorum: Parem HV postitatud: 30.11.2005 19:33:39 pealkiri: HV müügifoorumites esimese postituse muutmine niikauaks kuni saab panna "müüdud" märgi teema ette. |
| Minu meelest on see komeentaaride arvu järgi arvestamine küll jama, on olnud ju ennegi neid paljude pos. kommentaaridega pettureid. |
teema: Milline mälu osta? |
erkki
vastuseid: 16
vaadatud: 2994
|
foorum: Protsessorid postitatud: 17.11.2005 20:03:46 pealkiri: Milline mälu osta? |
| ei ole, lihtsalt lükkad ramid pesadesse, korpus kokku, arvuti tööle ja peaks nagu ise ära tundma |
teema: Kommenteerimine: 71mo |
erkki
vastuseid: 3
vaadatud: 2404
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2005 22:26:38 pealkiri: Kommenteerimine: 71mo |
aus ärimees  |
teema: Kommenteerimine: keramzit |
erkki
vastuseid: 17
vaadatud: 5439
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2005 21:19:49 pealkiri: Kommenteerimine: keramzit |
Ostsin digikaamera, kõik sujus probleemideta  |
teema: Rad9800 underclock,abi vaja! |
erkki
vastuseid: 10
vaadatud: 2816
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.09.2005 23:18:57 pealkiri: Rad9800 underclock,abi vaja! |
mind huvitab lihtsalt, et miks underclockida videot selliste kelladeni?  |
teema: Enemy Territory |
erkki
vastuseid: 5944
vaadatud: 977201
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.08.2005 22:37:34 pealkiri: Enemy Territory |
| inc, võib kasutada nii cg_drawfps 1 kui ka cg_drawfps 2, väärtuse 2 korral kuvatakse fps 1e komakoha täpsusega. |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
erkki
vastuseid: 1052
vaadatud: 243770
|
foorum: HV üritused postitatud: 22.08.2005 21:12:52 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
| kui aega kinni ei pane siis ei ole |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
erkki
vastuseid: 1052
vaadatud: 243770
|
foorum: HV üritused postitatud: 22.08.2005 17:25:28 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
põmst härma ees on kunstmuruplats õhtuti suht tihti vaba...ise käin seal ka vahest sõpradega pelimas  |
teema: Enemy Territory |
erkki
vastuseid: 5944
vaadatud: 977201
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.08.2005 19:19:48 pealkiri: Enemy Territory |
| võta igasugused viirusetõrjed ja asjad maha, need tahavad sinu arvuti ressurssi, ning proovi siis. |
teema: Kommenteerimine: Spider707 |
erkki
vastuseid: 447
vaadatud: 88462
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2005 22:59:42 pealkiri: Kommenteerimine: Spider707 |
äri korras  |
teema: LCD-de reageerimisaeg seab piire? |
erkki
vastuseid: 18
vaadatud: 4823
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.07.2005 23:50:07 pealkiri: LCD-de reageerimisaeg seab piire? |
mehed kui me tuletame meelde algklassi matat, siis mõlema teguri jagamisel sama arvuga (taandamisel), vastuse väärtus ei muutu
st 1:0.016 = 1000: 16 |
| |