|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia Eesti |
erik111
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277334
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.01.2026 15:25:01 pealkiri: Telia Eesti |
| Kas Telia võrgus sobivad teised ruuterid ka peale nende enda renditavad ruuterid? |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
erik111
vastuseid: 1391
vaadatud: 716977
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 04.06.2025 21:48:43 pealkiri: Mugav tool |
Keegi sellele toolile kummirattaid oskab soovitada?
https://www.ikea.ee/et/products/tookohad/kontor/kontoritoolid/markus-kontoritool-art-70261150
https://www.euronics.ee/meelelahutus/mangutarvikud ... |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
erik111
vastuseid: 1391
vaadatud: 716977
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 03.06.2025 21:35:56 pealkiri: Mugav tool |
Keegi sellele toolile kummirattaid oskab soovitada?
https://www.ikea.ee/et/products/tookohad/kontor/kontoritoolid/markus-kontoritool-art-70261150 |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
erik111
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417009
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.08.2024 21:59:45 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Mis sellest monitori valikust arvata, kui selline osta? LG paneelid olnud head läbi aegade?
https://arvutitark.ee/arvutid-ja-lisad/monitorid/dis-27-lg-27gp850p-b-ultragear-gaming-qhd-ips-1252033 |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
erik111
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417009
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.08.2024 22:13:52 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Siin teemas ehk keegi oskab nõu anda monitori otsingul.
27 tolli
2560x1440 reso
HZ kõrged kuna mängimiseks.
IPS või veel mingi paneel mida ma ei tea aga head värvid
Eelarve võiks olla k ... |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
erik111
vastuseid: 1512
vaadatud: 188876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.03.2024 21:14:42 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
ostsin netiarvuti, kõik oli nii nagu peab  |
teema: Telia Koduinternet |
erik111
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696984
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.03.2024 22:03:23 pealkiri: Telia Koduinternet |
Majasse tuleb valguskaabel sisse valgesse karpi, edasi üleminekuks vaja mingi karp vahele osta? See jäi silma mis all välja toodud lingil on või on mingi parem lahendus veel?
https://pood.teli ... |
teema: Telia Koduinternet |
erik111
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696984
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.03.2024 20:33:41 pealkiri: Telia Koduinternet |
Jah. Sul on ruuterit vaja. Sobib pmst suvaline.
Optikast onti ja sealt edasi ruuterisse ja korras?
100/100 netti tahaks vajadusel jooksutada siis võib suva ruuter olla? |
teema: Telia Koduinternet |
erik111
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696984
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.03.2024 20:25:54 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Tekkis paar küsimust, ehk keegi targem ja asjaga kursis inimene oskab abistada. Majasse tuleb valguskaabel sisse valgesse karpi, edasi üleminekuks vaja mingi karp vahele osta? See jäi silma mis all ... |
teema: Kommenteerimine: Click |
erik111
vastuseid: 89
vaadatud: 22325
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2023 22:55:56 pealkiri: Kommenteerimine: Click |
Ostsin teleri, kõik sujus kenasti  |
teema: Kommenteerimine: X-Tream99 |
erik111
vastuseid: 5
vaadatud: 5883
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.08.2023 13:36:31 pealkiri: Kommenteerimine: X-Tream99 |
| Pakkusin rooli eest OK hinna avalikult postituses, kuid ütles PS et müüdud juba rool. |
teema: Kommenteerimine: Flasky |
erik111
vastuseid: 3
vaadatud: 2802
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.07.2023 16:18:30 pealkiri: Kommenteerimine: Flasky |
Tegime kaardiga diili, kõik sujus kenasti.  |
teema: Kommenteerimine: Voyage |
erik111
vastuseid: 825
vaadatud: 117409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.07.2023 16:17:46 pealkiri: Kommenteerimine: Voyage |
Mälud ja toiteplokk toimivad kenasti  |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
erik111
vastuseid: 1600
vaadatud: 166340
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.07.2023 16:17:18 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Mina ostsin, tema müüs. Kiire ja mugav äri teha.  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
erik111
vastuseid: 2442
vaadatud: 495904
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 15.07.2023 21:25:21 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| i7 13700k prose ja 4070 kaart. Vanast masinast jääks hetkeseisuga Corsair RM650x üle, kas jääb lahjaks ja peaks pigem suurema ostma? |
teema: Korpuste teema |
erik111
vastuseid: 5093
vaadatud: 1052686
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 14.07.2023 09:54:42 pealkiri: Korpuste teema |
| Keegi Define 7 on 420mm radikat paigaldanud? Mahub kenasti ära? Tootja koduleht väidetavalt lubab kenasti ära mahutada. |
teema: Kommenteerimine: Murdock477 |
erik111
vastuseid: 34
vaadatud: 6146
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.07.2023 11:40:47 pealkiri: Kommenteerimine: Murdock477 |
Kiire prose diil ja kõik väga viis  |
teema: SSD versus HDD |
erik111
vastuseid: 13298
vaadatud: 2419149
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 14.06.2023 23:28:24 pealkiri: SSD versus HDD |
| Vaja ka uude arvutisse SSD kettaid. Jäi alguses ka Samsungi 980 Evo silma aga siis hakkasin veidi uurima, et WD 770 1TB on küll kallim veidi, aga seejuures veel kiirem? Või on veel miskit valikus? ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
erik111
vastuseid: 2442
vaadatud: 495904
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 14.06.2023 21:00:57 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
, 2x16GB 6800 CL34; F5-6800J3445G16GX2-TZ5RK, Mobo QVL nimekirjas olemas.
6800 kiirust võiks lugeda Inteli jaoks juba kiireks. 6400 Inteli mõistes pigem keskpärane.
Korpus - Meshify 2 ehk? 420m ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
erik111
vastuseid: 2442
vaadatud: 495904
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 13.06.2023 22:36:23 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
Vaatasin endale sellised asjad välja hetkel. Soovitusi, parandusi?
Gigabyte Z790 AORUS Elite AX Motherboard Intel Z790 LGA 1700 ATXGigabyte Z790 AORUS Elite AX
Samsung 980 1TB PCIe 3.0
Corsair ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
erik111
vastuseid: 2442
vaadatud: 495904
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 13.06.2023 10:25:23 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
Mälu võiks kohe võtta 32GB? 16GB jääb väheks?
Plaadi kohapealt midagi kenamat ka on või see on selle raha go to plaat?
Tugevalt soovitan jah. 2x16GB kitid on kõige levinum DDR5 mahu varian ... |
teema: Amazon |
erik111
vastuseid: 1649
vaadatud: 633829
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.06.2023 10:22:48 pealkiri: Amazon |
Ühe müüja asjad on tavaliselt ühe postikuluga. Kui erinevatelt tellid, siis ikka eraldi. Enne maksmist näed, kui palju saatekulu pead maksma.
Mitmed kolmandate müüjate asjad saadetakse Amazoni ... |
teema: Amazon |
erik111
vastuseid: 1649
vaadatud: 633829
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.06.2023 10:14:48 pealkiri: Amazon |
| Kui tellin saksa amazonist arvuti juppe, siis kui lisan kõik ühte ostukorvi kas nad küsivad ainult ühe postikulu või tahavad ikka eraldi? |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
erik111
vastuseid: 2442
vaadatud: 495904
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 12.06.2023 21:24:59 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
Mälu võiks kohe võtta 32GB? 16GB jääb väheks?
Plaadi kohapealt midagi kenamat ka on või see on selle raha go to plaat? |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
erik111
vastuseid: 2442
vaadatud: 495904
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 12.06.2023 21:02:55 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| Sooviks i7 13700k prosele plaadi soovitust, mis hinna ja perfi poolest normaalne. Samuti DDR5 mälusi sinna kõrvale |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
erik111
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376124
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.10.2022 07:13:49 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Kas hetkel on mõttekas teha uuendus 2700x prose pealt 5800x3D peale ära? Palju see juurde annaks mängimiseks? |
teema: Korpuste teema |
erik111
vastuseid: 5093
vaadatud: 1052686
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 19.09.2022 21:48:05 pealkiri: Korpuste teema |
| Kuna hetkene kast ei toeta 360mm radikat, siis olen uue kasti otsingul samuti. Jäi silma selline kast nagu Lian Li O11 Dynamic Mini, mis toetab kenasti ATX emaplaati ka mis minule vägagi sobib. Aga ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
erik111
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180568
|
foorum: Jahutus postitatud: 19.09.2022 21:21:35 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
| Kuidas tollel originaal vendid on? Näitab, et kiirust saab reguleerida niipalju, kui tahad. Aga sobivad need sinna või peaks miskit muud vaatama peale? |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
erik111
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180568
|
foorum: Jahutus postitatud: 19.09.2022 09:26:22 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
| Plaanis uuendada oma PC. Küsimus oleks, siis et mis vesijahutus 360mm oleks oma hinna ja kvaliteedi eest hea? Articu omast on siin mainitud. Jäi silma ka 360mm Fractal RGB tuledega versioon. 100€ ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
erik111
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180568
|
foorum: Jahutus postitatud: 19.09.2022 08:53:11 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
| Plaanis uuendada oma PC. Küsimus oleks, siis et mis vesijahutus 360mm oleks oma hinna ja kvaliteedi eest hea? Articu omast on siin mainitud. Jäi silma ka 360mm Fractal RGB tuledega versioon. 100€ ... |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
erik111
vastuseid: 1391
vaadatud: 716977
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 04.08.2022 21:11:52 pealkiri: Mugav tool |
On kellelgi veel mingeid häid soovitusi?
Pole veel mingit sellist silma jäänud mis kutsuks.  |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
erik111
vastuseid: 1391
vaadatud: 716977
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 01.08.2022 19:37:37 pealkiri: Mugav tool |
Otsin ka uut, mugavat tooli taga kuna 8a tool andmas vaikselt saba.
Kuni 150€ maksvat tooli oskab soovitada? Seljatugi+Peatugi oleks priima.  |
teema: Kommenteerimine: MiXeR |
erik111
vastuseid: 91
vaadatud: 48517
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2021 16:50:35 pealkiri: Kommenteerimine: MiXeR |
Kiire diil  |
teema: Kommenteerimine: StarLight |
erik111
vastuseid: 153
vaadatud: 39209
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.02.2021 18:42:24 pealkiri: Kommenteerimine: StarLight |
Tema rahul, samuti mina rahul. Kiire ja mugav tehing  |
teema: Kommenteerimine: Aprelkovgr |
erik111
vastuseid: 58
vaadatud: 13299
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2021 21:46:25 pealkiri: Kommenteerimine: Aprelkovgr |
Ostsin puldi, kõik toimib kenasti  |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
erik111
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534025
|
foorum: Parem HV postitatud: 28.03.2020 17:18:52 pealkiri: Teema -:Telia Arris VIP1113 digiboks + S5 pult:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Varia ja muu tehnika (sh helitehnika) ost/müük/vahetus
Teema : Telia Arris VIP1113 digiboks + S5 pult
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika (sh helitehnika) ost/müük/vahetus ... |
teema: FIFA 20 |
erik111
vastuseid: 107
vaadatud: 36234
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.10.2019 15:40:32 pealkiri: FIFA 20 |
Plaan ka Fifa20 osta ja küsimus oleks kust kõige parema dealiga saaks?
Samuti kas keegi saaks minda abistada ostuga?  |
teema: Kommenteerimine: kqpahv |
erik111
vastuseid: 268
vaadatud: 46788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.10.2019 09:41:06 pealkiri: Kommenteerimine: kqpahv |
Tema müüs, mina ostsin, kõik rahul.  |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
erik111
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534025
|
foorum: Parem HV postitatud: 10.08.2019 13:37:45 pealkiri: Teema -:iPad Pro 11" Wi-Fi 64GB Silver:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Apple toodete ostu-müügifoorum
Teema : iPad Pro 11" Wi-Fi 64GB Silver
Selgitus : Tõsta Foorumist "Apple toodete ostu-müügifoorum"->"Muuta tekst ära ja pildid! "
Müüa k ... |
teema: Telia TV |
erik111
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172155
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.04.2019 19:28:58 pealkiri: Telia TV |
Kas TV3 ja TV6 ei pidanud nüüd HD olema? Keegi pani mingi aeg siia posti..
Et läheb niiet ei pea tellima eraldi juurde. |
teema: Kommenteerimine: inFecteD |
erik111
vastuseid: 6
vaadatud: 845
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.03.2019 10:59:09 pealkiri: Kommenteerimine: inFecteD |
SSD  |
teema: Kommenteerimine: Foxy |
erik111
vastuseid: 447
vaadatud: 69330
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.03.2019 00:21:38 pealkiri: Kommenteerimine: Foxy |
Kiire SSD tehing.  |
teema: WRC 2019 |
erik111
vastuseid: 3136
vaadatud: 388063
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 09.03.2019 11:09:47 pealkiri: WRC 2019 |
Huvitav kas see lüke tehakse ka, et Meeke peab Tänaku mööda laskma?  |
teema: Kommenteerimine: SA-sõlm |
erik111
vastuseid: 0
vaadatud: 188
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2019 19:30:07 pealkiri: Kommenteerimine: SA-sõlm |
Diil  |
teema: Jalgpalli teema |
erik111
vastuseid: 35888
vaadatud: 4189341
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 13.02.2019 13:08:07 pealkiri: Jalgpalli teema |
| Lihtne: Manu toodi maapeale tagasi. |
teema: Kommenteerimine: Mirage |
erik111
vastuseid: 80
vaadatud: 33347
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2019 14:28:25 pealkiri: Kommenteerimine: Mirage |
 |
teema: Kommenteerimine: Shade |
erik111
vastuseid: 22
vaadatud: 11889
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2019 22:31:48 pealkiri: Kommenteerimine: Shade |
| Müüs korraliku asja, ilusti korras ja puhas. Mina rahul. |
teema: WRC 2019 |
erik111
vastuseid: 3136
vaadatud: 388063
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 20.01.2019 15:08:46 pealkiri: WRC 2019 |
| TVPlaySports'il ja Delfi enam ei näita WRC? |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
erik111
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534025
|
foorum: Parem HV postitatud: 13.01.2019 18:09:48 pealkiri: Teema -:TELIA Inteno DG200A ruuter, täiskomplektne-karp, toiteadapter, LAN-kaabel jne, uueväärne OK:75€:- vajaks tähelepa |
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : TELIA Inteno DG200A ruuter, täiskomplektne-karp, toiteadapter, LAN-kaabel jne, uueväärne OK:75€
Selgitus : Müüb ühes teemas kahte se ... |
teema: Androidi rakendused |
erik111
vastuseid: 6170
vaadatud: 1389267
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.12.2018 01:21:54 pealkiri: Androidi rakendused |
Ei tea kas õige koht aga kuidas saaks Android auto toimima? Hetkel vastab Google Play, et ei ole õige region..  |
| |