Avaleht
otsing leidis 859 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Videokaartide valmistajate tootjagarantii
enigma

vastuseid: 20
vaadatud: 10018

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.04.2026 17:52:49   pealkiri: Videokaartide valmistajate tootjagarantii
Ma ütleks, et Asus on sama olnud oma garantii osas ehk üritab kliendi kaela ajada võimalusel USAs vähemalt. GN hiljutine video, kus ta ütles, et aasta tagasi olid samad probleemid ja lubasid par ...
  teema: Veebipood Dakauf.eu
enigma

vastuseid: 15
vaadatud: 17508

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.10.2025 18:43:15   pealkiri: Veebipood Dakauf.eu
Tellisin kauba, ei töötanud, saatsin tagasi. Vaikus. LÕPP ?

Mis asi sul ei töötanud?
  teema: AMD Navi arutelu
enigma

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080666

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.06.2025 20:48:21   pealkiri: AMD Navi arutelu
Galador e-poes maksab rx9060 xt 16GB 450.-euri.
Eestis juba osatakse hinda küsida.
  teema: AMD Navi arutelu
enigma

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080666

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.05.2025 21:50:59   pealkiri: AMD Navi arutelu
Oskab keegi prognoosida mis hinnaga Eestis RX 9060 xt 16GB müüki tuleb? AMD poolt välja reklaamitud jaehind pidi olema 350.- USD Paraku on Eestis kõik hinnad poole kõrgemad....
  teema: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen.
enigma

vastuseid: 8
vaadatud: 3108

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.10.2024 17:48:59   pealkiri: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen.
Vahepeal sai Windowsis ja Nvidia graafika kaardil keelata võimsuse sääst.Paraku see nipp ei andnud tulemusi.
Ja nüüd sai pandud uus toiteplokk.
Monitori nagu esialgu välistaks sest signaali ka ...
  teema: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen.
enigma

vastuseid: 8
vaadatud: 3108

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.09.2024 14:40:23   pealkiri: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen.
  teema: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen.
enigma

vastuseid: 8
vaadatud: 3108

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.09.2024 13:01:00   pealkiri: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen.
Kui pikk see HDMI kaabel on (oletan, et HDMI).
Samas ka võid ju proovida HDMI asemel DP või DP asemel HDMI.

Kui see "uus monitor" on tegelikult TV siis soovitust, et peale
raali käimapanemist ...
  teema: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen.
enigma

vastuseid: 8
vaadatud: 3108

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.09.2024 23:59:52   pealkiri: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen.
Hetkel läheb vahetusse arvuti toiteplokk,saan sõbralt ühe toite prooviks.
Kusjuures mul oli enam vähem sama probleem Phillips 32 tollise televiisoriga.Käis Phillipsi hoolduses,seal saadeti mind ...
  teema: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen.
enigma

vastuseid: 8
vaadatud: 3108

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.09.2024 16:29:35   pealkiri: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen.
Minu lauaarvutile on tekkinud kummaline viga, see tekkis peale uue graafikakaardi RTX4060 ja videokaabli ostmist.Uus monitor sai ostetud mõned kuud varem.Kõikidel mainitud asjadel on garantii.
Viga ...
  teema: Autokaamerate arutelu
enigma

vastuseid: 1406
vaadatud: 506560

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.09.2024 00:04:36   pealkiri: Autokaamerate arutelu
Võib ka muid erroreid tekitada, kui selle ahela takistust või tarbimist muuta. CAN võib voolu peale andmisest keelduda.

See on küll viimane asi mida tahaks-auto elektrisüsteemi pekki keeramine ...
  teema: Autokaamerate arutelu
enigma

vastuseid: 1406
vaadatud: 506560

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.09.2024 22:43:01   pealkiri: Autokaamerate arutelu
mul on peegli kõrval usb-c auk, 10cm kaabel läheb sinna.
Aga sealt saab elektrit vaid siis kui auto käib ehk no parking mode....mida mul vaja pole

Mis valemiga ma saaks peegli kõrvale toitepi ...
  teema: Autokaamerate arutelu
enigma

vastuseid: 1406
vaadatud: 506560

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.09.2024 19:41:32   pealkiri: Autokaamerate arutelu
Küsin, kuidas olete autokaamera endale autosse ära installeerinud? Pean silmas toitekaabli vedamist auto esiklaasil asuvast kaamerast sigareti süütajasse. A piilaris on enamikul autodel turvapadja ...
  teema: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks
enigma

vastuseid: 14
vaadatud: 3070

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 29.07.2024 23:00:17   pealkiri: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks
Ostsin uue kõvaketta boksi.This PC alt ei näita uut ketast.
Kuid Disk Managementi alt näitab ketast.On kellelgi idee kuidas This PC alt hakkaks välist ketast näitama?

Asi oli ühenduses.Kõva ...
  teema: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks
enigma

vastuseid: 14
vaadatud: 3070

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.07.2024 19:50:05   pealkiri: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks
Ostsin uue kõvaketta boksi.This PC alt ei näita uut ketast.
Kuid Disk Managementi alt näitab ketast.On kellelgi idee kuidas This PC alt hakkaks välist ketast näitama?
  teema: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks
enigma

vastuseid: 14
vaadatud: 3070

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.07.2024 13:16:49   pealkiri: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks
disk management näeb, et ketas on?

pane täht käsitsi.

Disk Management näitab ketast ainult tekstiga "Disk 1 Unknown, Not Initialized "
  teema: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks
enigma

vastuseid: 14
vaadatud: 3070

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.07.2024 23:01:05   pealkiri: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks
disk management näeb, et ketas on?

pane täht käsitsi.

Jah näitab ketast.Kuidas ma edasi toimima peaks?Ma pole arvutite alal eriti vilunud.
  teema: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks
enigma

vastuseid: 14
vaadatud: 3070

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.07.2024 22:51:00   pealkiri: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks
1. kas dev manageri ilmub midagi ühendaisel.. 3,5" karbid töötavad nii, et väline toide annab talle 12v, usb annab talle 5v.. aga data peab ka liikuma.

Kui võimalus, proovi teist USB kaablit ...
  teema: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks
enigma

vastuseid: 14
vaadatud: 3070

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.07.2024 19:55:13   pealkiri: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks
On probleem välise 3.5 kõvakettaga mis Revoltec boksis.Probleem selles et minu kaks arvutit ei leida seda ketast üles.
Kusjuures boksi toide toimib.Tuli põleb.Võtan ketta boksist välja ja ühen ...
  teema: Probleem LENOVO W550s sülearvuti graafika kaartidega
enigma

vastuseid: 2
vaadatud: 2399

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 20.07.2024 16:50:34   pealkiri: Probleem LENOVO W550s sülearvuti graafika kaartidega
Nividia Control Paneelil valisin seaded et eelistan Quadra K620M graafika kaarti.
Kuid paraku see veateade(Nõuab HD 5500 draiveri uuendust) ära ei kao.Tundub et nüüd tuleks lihtsalt veateade maha ...
  teema: Probleem LENOVO W550s sülearvuti graafika kaartidega
enigma

vastuseid: 2
vaadatud: 2399

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 20.07.2024 15:38:09   pealkiri: Probleem LENOVO W550s sülearvuti graafika kaartidega
Minu Lenovo W550s sülearvutis Adobe Premiere programmis tuleb teade et graafikakaardi Intel HD 5500 draiver on aegunud.(Nagu programm ei toetaks nii vana graafikat enam)
Kuid arvuti uut draiverit ei ...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
enigma

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137246

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 29.06.2024 00:32:53   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
, see sama jah.
, mingit reklaamiblokeerijat oled kasutanud/proovinud?

Kasutan ADBlocker Ultimate.Selle maha installimisel paraku ei muutu midagi.
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
enigma

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137246

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 28.06.2024 22:45:50   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Võta prooviks sätetes Jõudluselt linnuke maha, või pane peale. Tee firefoxile restart ja vaata, kas asi paranes.

Jaa ma võtsin jõudluselt linnukese maha,tegin firefoxile restart,installisin m ...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
enigma

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137246

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 28.06.2024 18:29:04   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
, Kõlab nagu mingi raua kiirenduse probleem. Millal probleem tekkis? Varem oli korras? Mida tegid enne probleemi tekkimist? (graafikadraiveri uuendus? firefoxi või windowsi uuendus?).

No uus graa ...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
enigma

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137246

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 28.06.2024 16:23:26   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
, Proovi puhta profiiliga. Hoia enne Firefoxi käivitamist all SHIFT klahvi ja järgi juhiseid.
Milles see vilkumine seisneb? Kas lihtsalt lehel olles see vilgub või vilgub ainult lehte kerides?

...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
enigma

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137246

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 28.06.2024 15:43:22   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
On probleem Firefox brauseriga.Nimelt brauser vilgub.Ja ainult Facebooki lehel.
Olen proovinud Google Chrome brauserit Facebooki lehel ja paraku Chrome brauser üldse ei vilgu.Nii et ikka Firefoxi b ...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
enigma

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137246

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 03.05.2024 23:32:28   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Kuidas lahti saada Firefox brauseri vilkumisest ehk virvendusest?
Seda vilkumist(kestvus 0.5 sekundit) saan esile kutsuda ka ise kui hiire rulliga kerida veebilehte kiirelt üles või alla.
Arvasin ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
enigma

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784941

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.02.2024 21:58:39   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"


Xiaomi Mi 65W Fast Charger is compatible with charging protocol PD2. 0, PD3. 0, PPS, or QC 4+, compatible with mainstream smartphones, laptops, and other electronic devices


Kaabel ok?
Proovi ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
enigma

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784941

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.02.2024 21:33:46   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Küsimus tarkade klubile.
Mul on telefon Xiaomi Redmi Note 9S ,originaal laadija on 18w
Ostsin universaal laadija Baseus 65w https://global.baseus.com/p/baseus-65w-gan-charger-quick-charge-4-0-3-0-t ...
  teema: Senetic
enigma

vastuseid: 5
vaadatud: 5685

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.02.2024 01:45:24   pealkiri: Senetic
Jah, LG monitori ostsin sealt. 2022 maikuus. Poolast tuli.
Kasutasid üliaeglast UPS kullerit, mis mööda Euroopat ~10 päeva loksus.
Aga hind oli hea.

Ülimalt veider senetic.ee lehel on neto h ...
  teema: Senetic
enigma

vastuseid: 5
vaadatud: 5685

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.01.2024 01:53:11   pealkiri: Senetic
Kas keegi on Senetic e-poest lähiajal midagi tellinud?
Hinnad on seal väga odavad.
  teema: Veebipood Dakauf.eu
enigma

vastuseid: 15
vaadatud: 17508

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.01.2024 23:58:55   pealkiri: Veebipood Dakauf.eu
Nikon rep ütles, et dakauf müüb aasia turule mõeldud kaupa ja garantiikeiss, kui see peaks ette tulema, lahendatakse hiinas või mõnes naaberriigis, mitte euroopas.

Olen Nikonitega(filmi kaame ...
  teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
enigma

vastuseid: 2003
vaadatud: 715285

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 06.11.2023 00:04:22   pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
https://eestinen.fi/
Peaks olema mingi uudiste portaal või muu sarnane moodustis.
Muidugi tahaks teada, kes seda portaali üldse arendab? Ma ei ole enne nii jubedat lehte näinud.
Võiks öelda et ...
  teema: Arvutilaudade arutelu :: IT ergonoomika
enigma

vastuseid: 195
vaadatud: 80698

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 06.10.2023 23:11:27   pealkiri: Arvutilaudade arutelu
Keegi sellest firmast/lauast oskab midagi pajatada:
https://woodem.ee/tootekategooria/reguleeritavad-lauad-duo/
Hinna ja omaduste poolest tundub huvipakkuv.

Mina ostsin ära Woodem DUO laua.Laua ...
  teema: Nikoni arutelu
enigma

vastuseid: 2009
vaadatud: 603025

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.09.2023 22:09:08   pealkiri: Nikoni arutelu
Kas keegi omab Z9?

Mul on Z8, mis on seestpoolt üsna Z9 moodi, kui sellest peaks kuidagi abi olema.

Kas Z8´ga saab pilte otse FTP serverisse saata?
  teema: Arvutilaudade arutelu :: IT ergonoomika
enigma

vastuseid: 195
vaadatud: 80698

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 18.09.2023 21:07:21   pealkiri: Arvutilaudade arutelu
Keegi sellest firmast/lauast oskab midagi pajatada:
https://woodem.ee/tootekategooria/reguleeritavad-lauad-duo/
Hinna ja omaduste poolest tundub huvipakkuv.

Kas plaanid hakata seda kasutama seisu ...
  teema: Samsung tõi turule uue ülikõrge resolutsiooniga 5K monitori ViewFinity S9
enigma

vastuseid: 5
vaadatud: 3095

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 07.08.2023 22:08:22   pealkiri: Samsung tõi turule uue ülikõrge resolutsiooniga 5K monitori ViewFinity S9
4K on 11 aastat lettidel, 5K 9 aastat ning aastal 2023 räägitakse ikka skaleerimisest ja kribust?

Ma oma 5k ekraani kasutan vahel Win10'ga (seal küll 4k peal, kuna konkreetsest USB-C'st rohkem e ...
  teema: Samsung tõi turule uue ülikõrge resolutsiooniga 5K monitori ViewFinity S9
enigma

vastuseid: 5
vaadatud: 3095

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 06.08.2023 20:25:14   pealkiri: Samsung tõi turule uue ülikõrge resolutsiooniga 5K monitori ViewFinity S9
Enamik programme ei toeta 5K pilti.Kõik läheb kribuks kätte ära.
  teema: EKG toega nutikellad
enigma

vastuseid: 57
vaadatud: 16624

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.07.2023 22:20:05   pealkiri: EKG toega nutikellad
Huawei Watch D paneb küll suht täpselt. Pumpab kellarihma õhku täis, pigistab kinni. Pole vaja kalibreerida ka.

Huawei kell mõõdab rõhku randmelt.Randmelt mõõtmine on sageli ebatäpne,olgu ...
  teema: Arvutilaudade arutelu :: IT ergonoomika
enigma

vastuseid: 195
vaadatud: 80698

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 01.06.2023 00:04:52   pealkiri: Arvutilaudade arutelu
Nende lauaplaadid on mingist mõttetust papist tehtud, mis mul läks ca 3 kuuga juba "mõlki". Aga raamid ise (sh mootoriga) on väga normid ja mingi suvalise uue lauaplaadi külge kinnitamine on sell ...
  teema: Arvutilaudade arutelu :: IT ergonoomika
enigma

vastuseid: 195
vaadatud: 80698

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 31.05.2023 18:22:31   pealkiri: Arvutilaudade arutelu
Siin on pikemalt räägitud Ikea Bekanti probleemidest : https://www.btod.com/blog/problems-ikea-bekant-desk/
  teema: Arvutilaudade arutelu :: IT ergonoomika
enigma

vastuseid: 195
vaadatud: 80698

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 30.05.2023 18:15:00   pealkiri: Arvutilaudade arutelu
Ega kellelgi ei ole Ikea Bekant lauda? Kuidas rahul olete?
Google näitab kätte päris hirmutavad lood...
  teema: EKG toega nutikellad
enigma

vastuseid: 57
vaadatud: 16624

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.02.2023 00:27:58   pealkiri: Re: Soovitage EKG toega nutikella
Tahad kodus ECG, siis see: https://www.omron-healthcare.co.uk/blood-pressure-monitors/complete.html
Säherdune mõõdab ju samuti kahe elektroodiga, nagu kell, see siis ei näita aiateibaid või?
  ...
  teema: EKG toega nutikellad
enigma

vastuseid: 57
vaadatud: 16624

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.02.2023 21:07:37   pealkiri: Re: Soovitage EKG toega nutikella
Kas keegi oskab soovitada EKG (ECG) toega nutikella?
Ehk siis kell mis oskab pulssi analüüsida.
Need näitavad aiateibaid, ei soovita.

Tahad kodus ECG, siis see: https://www.omron-healthcare.co ...
  teema: Huawei tõi turule Watch D nutikella, mis mõõdab vererõhku ja EKG-d
enigma

vastuseid: 9
vaadatud: 7055

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 05.02.2023 21:03:10   pealkiri: Huawei tõi turule Watch D nutikella, mis mõõdab vererõhku ja EKG-d
See on küll halb üllatus et vererõhku nii valesti mõõdab.
Aga kuidas ta pulssi mõõdab?
  teema: EKG toega nutikellad
enigma

vastuseid: 57
vaadatud: 16624

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.02.2023 22:00:18   pealkiri: EKG toega nutikellad
Kas keegi oskab soovitada EKG (ECG) toega nutikella?
Ehk siis kell mis oskab pulssi analüüsida.
  teema: Veebipood Dakauf.eu
enigma

vastuseid: 15
vaadatud: 17508

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.11.2022 15:45:40   pealkiri: Veebipood Dakauf.eu
Lihtsalt ääremärkus. Kui miskit on kahtlaselt odav, tuleb alati ettevaatlik olla. Nagu mainis, ilmselt huiariga otseselt tegemist pole ja see on küll positiivne, aga neid ühepäevaliblikaid ikk ...
  teema: Lenovo L32p-20 sobivus fototöötluseks
enigma

vastuseid: 9
vaadatud: 6147

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 16.08.2022 18:28:47   pealkiri: Lenovo L32p-20 sobivus fototöötluseks
Ei tasu niiväga erutuda, selle lenovo ostsin endale, laste/kontorituppa kui teinekord vaja kodukontorit teha. Naisele läks too ajutiselt ja nüüd on ta pikemalt tagasi lausa 500 euri kallima monito ...
  teema: Lenovo L32p-20 sobivus fototöötluseks
enigma

vastuseid: 9
vaadatud: 6147

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.08.2022 14:39:22   pealkiri: Lenovo L32p-20 sobivus fototöötluseks
Miks oli vaja osta Lenovo L seeria monitor? Polnud 200 euri lisaraha või? icon_lol.gif L seeria on Lenovol kõige madalam seeria üldse.(loe: L seerial pole mingit väärtust) T seeria on klass kõrgem ja ...
  teema: Ülevaade: Philips 326P1H ja 329P1H suured monitorid :: Monitorid
enigma

vastuseid: 16
vaadatud: 6795

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 07.11.2021 13:22:50   pealkiri: Ülevaade: Philips 326P1H ja 329P1H suured monitorid
Philips 329P1H kodulehel on kirjas et monitor näitab ära 89% Adobe RGB värviruumist. icon_idea.gif
Siin notebookcheck.net lehe testis Philips monitor käidi üle kolorimeetriga ja Adobe RGB värviruumi ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
enigma

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874645

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 02.11.2021 15:52:36   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Ei saa ebays pangakontot uuendada.
Ebay kirjutab et ma peaks kasutama pangakontot mille lõpp on ....(minu pangakonto 3 viimast numbrit)
Kirjutan IBAN koodiga pangakonto numbri kuid ebayle see ei so ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.