|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Videokaartide valmistajate tootjagarantii |
enigma
vastuseid: 20
vaadatud: 10018
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.04.2026 17:52:49 pealkiri: Videokaartide valmistajate tootjagarantii |
| Ma ütleks, et Asus on sama olnud oma garantii osas ehk üritab kliendi kaela ajada võimalusel USAs vähemalt. GN hiljutine video, kus ta ütles, et aasta tagasi olid samad probleemid ja lubasid par ... |
teema: Veebipood Dakauf.eu |
enigma
vastuseid: 15
vaadatud: 17508
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.10.2025 18:43:15 pealkiri: Veebipood Dakauf.eu |
Tellisin kauba, ei töötanud, saatsin tagasi. Vaikus. LÕPP ?
Mis asi sul ei töötanud? |
teema: AMD Navi arutelu |
enigma
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080666
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.06.2025 20:48:21 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Galador e-poes maksab rx9060 xt 16GB 450.-euri.
Eestis juba osatakse hinda küsida. |
teema: AMD Navi arutelu |
enigma
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080666
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.05.2025 21:50:59 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Oskab keegi prognoosida mis hinnaga Eestis RX 9060 xt 16GB müüki tuleb? AMD poolt välja reklaamitud jaehind pidi olema 350.- USD Paraku on Eestis kõik hinnad poole kõrgemad.... |
teema: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen. |
enigma
vastuseid: 8
vaadatud: 3108
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.10.2024 17:48:59 pealkiri: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen. |
Vahepeal sai Windowsis ja Nvidia graafika kaardil keelata võimsuse sääst.Paraku see nipp ei andnud tulemusi.
Ja nüüd sai pandud uus toiteplokk.
Monitori nagu esialgu välistaks sest signaali ka ... |
teema: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen. |
enigma
vastuseid: 8
vaadatud: 3108
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.09.2024 14:40:23 pealkiri: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen. |
|
teema: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen. |
enigma
vastuseid: 8
vaadatud: 3108
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.09.2024 13:01:00 pealkiri: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen. |
Kui pikk see HDMI kaabel on (oletan, et HDMI).
Samas ka võid ju proovida HDMI asemel DP või DP asemel HDMI.
Kui see "uus monitor" on tegelikult TV siis soovitust, et peale
raali käimapanemist ... |
teema: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen. |
enigma
vastuseid: 8
vaadatud: 3108
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.09.2024 23:59:52 pealkiri: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen. |
Hetkel läheb vahetusse arvuti toiteplokk,saan sõbralt ühe toite prooviks.
Kusjuures mul oli enam vähem sama probleem Phillips 32 tollise televiisoriga.Käis Phillipsi hoolduses,seal saadeti mind ... |
teema: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen. |
enigma
vastuseid: 8
vaadatud: 3108
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.09.2024 16:29:35 pealkiri: Lauaarvuti videosignaali kadumine -Black Screen. |
Minu lauaarvutile on tekkinud kummaline viga, see tekkis peale uue graafikakaardi RTX4060 ja videokaabli ostmist.Uus monitor sai ostetud mõned kuud varem.Kõikidel mainitud asjadel on garantii.
Viga ... |
teema: Autokaamerate arutelu |
enigma
vastuseid: 1406
vaadatud: 506560
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.09.2024 00:04:36 pealkiri: Autokaamerate arutelu |
Võib ka muid erroreid tekitada, kui selle ahela takistust või tarbimist muuta. CAN võib voolu peale andmisest keelduda.
See on küll viimane asi mida tahaks-auto elektrisüsteemi pekki keeramine ... |
teema: Autokaamerate arutelu |
enigma
vastuseid: 1406
vaadatud: 506560
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.09.2024 22:43:01 pealkiri: Autokaamerate arutelu |
mul on peegli kõrval usb-c auk, 10cm kaabel läheb sinna.
Aga sealt saab elektrit vaid siis kui auto käib ehk no parking mode....mida mul vaja pole
Mis valemiga ma saaks peegli kõrvale toitepi ... |
teema: Autokaamerate arutelu |
enigma
vastuseid: 1406
vaadatud: 506560
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.09.2024 19:41:32 pealkiri: Autokaamerate arutelu |
| Küsin, kuidas olete autokaamera endale autosse ära installeerinud? Pean silmas toitekaabli vedamist auto esiklaasil asuvast kaamerast sigareti süütajasse. A piilaris on enamikul autodel turvapadja ... |
teema: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks |
enigma
vastuseid: 14
vaadatud: 3070
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 29.07.2024 23:00:17 pealkiri: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks |
Ostsin uue kõvaketta boksi.This PC alt ei näita uut ketast.
Kuid Disk Managementi alt näitab ketast.On kellelgi idee kuidas This PC alt hakkaks välist ketast näitama?
Asi oli ühenduses.Kõva ... |
teema: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks |
enigma
vastuseid: 14
vaadatud: 3070
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.07.2024 19:50:05 pealkiri: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks |
Ostsin uue kõvaketta boksi.This PC alt ei näita uut ketast.
Kuid Disk Managementi alt näitab ketast.On kellelgi idee kuidas This PC alt hakkaks välist ketast näitama? |
teema: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks |
enigma
vastuseid: 14
vaadatud: 3070
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.07.2024 13:16:49 pealkiri: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks |
disk management näeb, et ketas on?
pane täht käsitsi.
Disk Management näitab ketast ainult tekstiga "Disk 1 Unknown, Not Initialized " |
teema: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks |
enigma
vastuseid: 14
vaadatud: 3070
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.07.2024 23:01:05 pealkiri: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks |
disk management näeb, et ketas on?
pane täht käsitsi.
Jah näitab ketast.Kuidas ma edasi toimima peaks?Ma pole arvutite alal eriti vilunud. |
teema: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks |
enigma
vastuseid: 14
vaadatud: 3070
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.07.2024 22:51:00 pealkiri: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks |
1. kas dev manageri ilmub midagi ühendaisel.. 3,5" karbid töötavad nii, et väline toide annab talle 12v, usb annab talle 5v.. aga data peab ka liikuma.
Kui võimalus, proovi teist USB kaablit ... |
teema: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks |
enigma
vastuseid: 14
vaadatud: 3070
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.07.2024 19:55:13 pealkiri: 3.5 kõvaketas ja kõvaketta boks |
On probleem välise 3.5 kõvakettaga mis Revoltec boksis.Probleem selles et minu kaks arvutit ei leida seda ketast üles.
Kusjuures boksi toide toimib.Tuli põleb.Võtan ketta boksist välja ja ühen ... |
teema: Probleem LENOVO W550s sülearvuti graafika kaartidega |
enigma
vastuseid: 2
vaadatud: 2399
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 20.07.2024 16:50:34 pealkiri: Probleem LENOVO W550s sülearvuti graafika kaartidega |
Nividia Control Paneelil valisin seaded et eelistan Quadra K620M graafika kaarti.
Kuid paraku see veateade(Nõuab HD 5500 draiveri uuendust) ära ei kao.Tundub et nüüd tuleks lihtsalt veateade maha ... |
teema: Probleem LENOVO W550s sülearvuti graafika kaartidega |
enigma
vastuseid: 2
vaadatud: 2399
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 20.07.2024 15:38:09 pealkiri: Probleem LENOVO W550s sülearvuti graafika kaartidega |
Minu Lenovo W550s sülearvutis Adobe Premiere programmis tuleb teade et graafikakaardi Intel HD 5500 draiver on aegunud.(Nagu programm ei toetaks nii vana graafikat enam)
Kuid arvuti uut draiverit ei ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
enigma
vastuseid: 10715
vaadatud: 2137246
|
foorum: Tarkvara postitatud: 29.06.2024 00:32:53 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
, see sama jah.
, mingit reklaamiblokeerijat oled kasutanud/proovinud?
Kasutan ADBlocker Ultimate.Selle maha installimisel paraku ei muutu midagi. |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
enigma
vastuseid: 10715
vaadatud: 2137246
|
foorum: Tarkvara postitatud: 28.06.2024 22:45:50 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Võta prooviks sätetes Jõudluselt linnuke maha, või pane peale. Tee firefoxile restart ja vaata, kas asi paranes.
Jaa ma võtsin jõudluselt linnukese maha,tegin firefoxile restart,installisin m ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
enigma
vastuseid: 10715
vaadatud: 2137246
|
foorum: Tarkvara postitatud: 28.06.2024 18:29:04 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
, Kõlab nagu mingi raua kiirenduse probleem. Millal probleem tekkis? Varem oli korras? Mida tegid enne probleemi tekkimist? (graafikadraiveri uuendus? firefoxi või windowsi uuendus?).
No uus graa ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
enigma
vastuseid: 10715
vaadatud: 2137246
|
foorum: Tarkvara postitatud: 28.06.2024 16:23:26 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
, Proovi puhta profiiliga. Hoia enne Firefoxi käivitamist all SHIFT klahvi ja järgi juhiseid.
Milles see vilkumine seisneb? Kas lihtsalt lehel olles see vilgub või vilgub ainult lehte kerides?
... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
enigma
vastuseid: 10715
vaadatud: 2137246
|
foorum: Tarkvara postitatud: 28.06.2024 15:43:22 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
On probleem Firefox brauseriga.Nimelt brauser vilgub.Ja ainult Facebooki lehel.
Olen proovinud Google Chrome brauserit Facebooki lehel ja paraku Chrome brauser üldse ei vilgu.Nii et ikka Firefoxi b ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
enigma
vastuseid: 10715
vaadatud: 2137246
|
foorum: Tarkvara postitatud: 03.05.2024 23:32:28 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Kuidas lahti saada Firefox brauseri vilkumisest ehk virvendusest?
Seda vilkumist(kestvus 0.5 sekundit) saan esile kutsuda ka ise kui hiire rulliga kerida veebilehte kiirelt üles või alla.
Arvasin ... |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
enigma
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784941
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.02.2024 21:58:39 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Xiaomi Mi 65W Fast Charger is compatible with charging protocol PD2. 0, PD3. 0, PPS, or QC 4+, compatible with mainstream smartphones, laptops, and other electronic devices
Kaabel ok?
Proovi ... |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
enigma
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784941
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.02.2024 21:33:46 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Küsimus tarkade klubile.
Mul on telefon Xiaomi Redmi Note 9S ,originaal laadija on 18w
Ostsin universaal laadija Baseus 65w https://global.baseus.com/p/baseus-65w-gan-charger-quick-charge-4-0-3-0-t ... |
teema: Senetic |
enigma
vastuseid: 5
vaadatud: 5685
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.02.2024 01:45:24 pealkiri: Senetic |
Jah, LG monitori ostsin sealt. 2022 maikuus. Poolast tuli.
Kasutasid üliaeglast UPS kullerit, mis mööda Euroopat ~10 päeva loksus.
Aga hind oli hea.
Ülimalt veider senetic.ee lehel on neto h ... |
teema: Senetic |
enigma
vastuseid: 5
vaadatud: 5685
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.01.2024 01:53:11 pealkiri: Senetic |
Kas keegi on Senetic e-poest lähiajal midagi tellinud?
Hinnad on seal väga odavad. |
teema: Veebipood Dakauf.eu |
enigma
vastuseid: 15
vaadatud: 17508
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.01.2024 23:58:55 pealkiri: Veebipood Dakauf.eu |
Nikon rep ütles, et dakauf müüb aasia turule mõeldud kaupa ja garantiikeiss, kui see peaks ette tulema, lahendatakse hiinas või mõnes naaberriigis, mitte euroopas.
Olen Nikonitega(filmi kaame ... |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
enigma
vastuseid: 2003
vaadatud: 715285
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 06.11.2023 00:04:22 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
https://eestinen.fi/
Peaks olema mingi uudiste portaal või muu sarnane moodustis.
Muidugi tahaks teada, kes seda portaali üldse arendab? Ma ei ole enne nii jubedat lehte näinud.
Võiks öelda et ... |
teema: Arvutilaudade arutelu :: IT ergonoomika |
enigma
vastuseid: 195
vaadatud: 80698
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 06.10.2023 23:11:27 pealkiri: Arvutilaudade arutelu |
Keegi sellest firmast/lauast oskab midagi pajatada:
https://woodem.ee/tootekategooria/reguleeritavad-lauad-duo/
Hinna ja omaduste poolest tundub huvipakkuv.
Mina ostsin ära Woodem DUO laua.Laua ... |
teema: Nikoni arutelu |
enigma
vastuseid: 2009
vaadatud: 603025
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.09.2023 22:09:08 pealkiri: Nikoni arutelu |
Kas keegi omab Z9?
Mul on Z8, mis on seestpoolt üsna Z9 moodi, kui sellest peaks kuidagi abi olema.
Kas Z8´ga saab pilte otse FTP serverisse saata? |
teema: Arvutilaudade arutelu :: IT ergonoomika |
enigma
vastuseid: 195
vaadatud: 80698
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 18.09.2023 21:07:21 pealkiri: Arvutilaudade arutelu |
Keegi sellest firmast/lauast oskab midagi pajatada:
https://woodem.ee/tootekategooria/reguleeritavad-lauad-duo/
Hinna ja omaduste poolest tundub huvipakkuv.
Kas plaanid hakata seda kasutama seisu ... |
teema: Samsung tõi turule uue ülikõrge resolutsiooniga 5K monitori ViewFinity S9 |
enigma
vastuseid: 5
vaadatud: 3095
|
foorum: Pressiteated postitatud: 07.08.2023 22:08:22 pealkiri: Samsung tõi turule uue ülikõrge resolutsiooniga 5K monitori ViewFinity S9 |
4K on 11 aastat lettidel, 5K 9 aastat ning aastal 2023 räägitakse ikka skaleerimisest ja kribust?
Ma oma 5k ekraani kasutan vahel Win10'ga (seal küll 4k peal, kuna konkreetsest USB-C'st rohkem e ... |
teema: Samsung tõi turule uue ülikõrge resolutsiooniga 5K monitori ViewFinity S9 |
enigma
vastuseid: 5
vaadatud: 3095
|
foorum: Pressiteated postitatud: 06.08.2023 20:25:14 pealkiri: Samsung tõi turule uue ülikõrge resolutsiooniga 5K monitori ViewFinity S9 |
| Enamik programme ei toeta 5K pilti.Kõik läheb kribuks kätte ära. |
teema: EKG toega nutikellad |
enigma
vastuseid: 57
vaadatud: 16624
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.07.2023 22:20:05 pealkiri: EKG toega nutikellad |
Huawei Watch D paneb küll suht täpselt. Pumpab kellarihma õhku täis, pigistab kinni. Pole vaja kalibreerida ka.
Huawei kell mõõdab rõhku randmelt.Randmelt mõõtmine on sageli ebatäpne,olgu ... |
teema: Arvutilaudade arutelu :: IT ergonoomika |
enigma
vastuseid: 195
vaadatud: 80698
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 01.06.2023 00:04:52 pealkiri: Arvutilaudade arutelu |
| Nende lauaplaadid on mingist mõttetust papist tehtud, mis mul läks ca 3 kuuga juba "mõlki". Aga raamid ise (sh mootoriga) on väga normid ja mingi suvalise uue lauaplaadi külge kinnitamine on sell ... |
teema: Arvutilaudade arutelu :: IT ergonoomika |
enigma
vastuseid: 195
vaadatud: 80698
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 31.05.2023 18:22:31 pealkiri: Arvutilaudade arutelu |
| Siin on pikemalt räägitud Ikea Bekanti probleemidest : https://www.btod.com/blog/problems-ikea-bekant-desk/ |
teema: Arvutilaudade arutelu :: IT ergonoomika |
enigma
vastuseid: 195
vaadatud: 80698
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 30.05.2023 18:15:00 pealkiri: Arvutilaudade arutelu |
Ega kellelgi ei ole Ikea Bekant lauda? Kuidas rahul olete?
Google näitab kätte päris hirmutavad lood... |
teema: EKG toega nutikellad |
enigma
vastuseid: 57
vaadatud: 16624
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.02.2023 00:27:58 pealkiri: Re: Soovitage EKG toega nutikella |
Tahad kodus ECG, siis see: https://www.omron-healthcare.co.uk/blood-pressure-monitors/complete.html
Säherdune mõõdab ju samuti kahe elektroodiga, nagu kell, see siis ei näita aiateibaid või?
... |
teema: EKG toega nutikellad |
enigma
vastuseid: 57
vaadatud: 16624
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.02.2023 21:07:37 pealkiri: Re: Soovitage EKG toega nutikella |
Kas keegi oskab soovitada EKG (ECG) toega nutikella?
Ehk siis kell mis oskab pulssi analüüsida.
Need näitavad aiateibaid, ei soovita.
Tahad kodus ECG, siis see: https://www.omron-healthcare.co ... |
teema: Huawei tõi turule Watch D nutikella, mis mõõdab vererõhku ja EKG-d |
enigma
vastuseid: 9
vaadatud: 7055
|
foorum: Pressiteated postitatud: 05.02.2023 21:03:10 pealkiri: Huawei tõi turule Watch D nutikella, mis mõõdab vererõhku ja EKG-d |
See on küll halb üllatus et vererõhku nii valesti mõõdab.
Aga kuidas ta pulssi mõõdab? |
teema: EKG toega nutikellad |
enigma
vastuseid: 57
vaadatud: 16624
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.02.2023 22:00:18 pealkiri: EKG toega nutikellad |
Kas keegi oskab soovitada EKG (ECG) toega nutikella?
Ehk siis kell mis oskab pulssi analüüsida. |
teema: Veebipood Dakauf.eu |
enigma
vastuseid: 15
vaadatud: 17508
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.11.2022 15:45:40 pealkiri: Veebipood Dakauf.eu |
| Lihtsalt ääremärkus. Kui miskit on kahtlaselt odav, tuleb alati ettevaatlik olla. Nagu mainis, ilmselt huiariga otseselt tegemist pole ja see on küll positiivne, aga neid ühepäevaliblikaid ikk ... |
teema: Lenovo L32p-20 sobivus fototöötluseks |
enigma
vastuseid: 9
vaadatud: 6147
|
foorum: Fotograafia postitatud: 16.08.2022 18:28:47 pealkiri: Lenovo L32p-20 sobivus fototöötluseks |
| Ei tasu niiväga erutuda, selle lenovo ostsin endale, laste/kontorituppa kui teinekord vaja kodukontorit teha. Naisele läks too ajutiselt ja nüüd on ta pikemalt tagasi lausa 500 euri kallima monito ... |
teema: Lenovo L32p-20 sobivus fototöötluseks |
enigma
vastuseid: 9
vaadatud: 6147
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.08.2022 14:39:22 pealkiri: Lenovo L32p-20 sobivus fototöötluseks |
Miks oli vaja osta Lenovo L seeria monitor? Polnud 200 euri lisaraha või? L seeria on Lenovol kõige madalam seeria üldse.(loe: L seerial pole mingit väärtust) T seeria on klass kõrgem ja ... |
teema: Ülevaade: Philips 326P1H ja 329P1H suured monitorid :: Monitorid |
enigma
vastuseid: 16
vaadatud: 6795
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 07.11.2021 13:22:50 pealkiri: Ülevaade: Philips 326P1H ja 329P1H suured monitorid |
Philips 329P1H kodulehel on kirjas et monitor näitab ära 89% Adobe RGB värviruumist.
Siin notebookcheck.net lehe testis Philips monitor käidi üle kolorimeetriga ja Adobe RGB värviruumi ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
enigma
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874645
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 02.11.2021 15:52:36 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Ei saa ebays pangakontot uuendada.
Ebay kirjutab et ma peaks kasutama pangakontot mille lõpp on ....(minu pangakonto 3 viimast numbrit)
Kirjutan IBAN koodiga pangakonto numbri kuid ebayle see ei so ... |
| |