|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: eemarko |
edaj
vastuseid: 14
vaadatud: 5213
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2025 12:32:57 pealkiri: Kommenteerimine: eemarko |
| Ostsin videokaardi, diil kiire ja kõik toimib. Teinekordki! |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
edaj
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417011
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.05.2025 15:59:57 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Tänud hea revüü eest! Netist oli tõesti raske ülevaateid leida kuna tegu vist üsna uue mudeliga. Tuleb ära võtta.
Reaalsus on ka siis see, et nvidia 1060'ga kaugele ei purjeta, vaja tum ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
edaj
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417011
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.05.2025 14:43:30 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Panen ma väga mööda, kui sellise omale kergemaks mängimiseks ostan?
https://arvutitark.ee/arvutid-ja-lisad/monitorid/monitor-lcd-27-ips27gs85q-b-lg-1392516 |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
edaj
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417011
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.03.2022 16:22:16 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
,
https://www.hinnavaatlus.ee/1580391/aoc-24-lcd-24g2ubk/
https://www.displayninja.com/aoc-24g2-review/
https://www.rtings.com/monitor/reviews/aoc/24g2
Aitäh sulle, võtangi siis selle. |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
edaj
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417011
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.03.2022 17:14:52 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| vabandan, 24" max ja hind max 225.- |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
edaj
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417011
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.03.2022 15:09:17 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Soovitage palun 144hz 1080p gaming monitori, millel oleks 1ms response time ja FreeSync\GSync |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
edaj
vastuseid: 4401
vaadatud: 968726
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 04.02.2021 10:34:49 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
ETH 2.0 tulekuga kaob ilmselt ethereumi kaevamise mõte ära.. arvatavasti selle või järgmise aastaga on see pood kinni?
Eks need pumpavad nii kaua kui saavad kellel juba riistvara olemas ja know ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
edaj
vastuseid: 4401
vaadatud: 968726
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 04.02.2021 01:34:09 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
| Kalkulaatorid annavad 23eur per päev per 250mh/s kui ei arvesta kulusid maha.. mis ta reaalselt on? jääb samasse kanti? |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
edaj
vastuseid: 4401
vaadatud: 968726
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 04.02.2021 00:58:41 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
| Mis need sellised 200-250MH vaesemehe labidad ütleme.. 2020 suvel maksid? Näiteks see, mis 10x 1060ga ~2K-ga läheb lähipäevil. |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
edaj
vastuseid: 4401
vaadatud: 968726
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 03.02.2021 22:42:37 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
| Lugesin, et jämedalt 2022 aastani on ilmselt aega enne kui PoS tuleb. Ehk siis kaevamine on selle ajani veel potentsiaalselt kasumlik ja tasuks alustada? 0 praktilist kogemust, võtaks lihtsalt fooru ... |
teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
edaj
vastuseid: 7715
vaadatud: 1430856
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 05.04.2020 13:16:34 pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
Plaanis üks korralik PC kokku panna, jäi silma selline toiteplokk: https://www.coolermaster.com/catalog/power-supplies/masterwatt/masterwatt-750/
Faunderis 88€ jämedalt, kas on okei valik? T ... |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
edaj
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784946
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.10.2018 12:12:33 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
| Olge head ja soovitage telefoni 100-150euro väärtuses, 11-sele lapsele kes peamiselt Youtubes istub. Vahel harva mõned mängud ka. Aku võiks mingi 3000-4000mah olla ja ekraan 5-6". Tänan! |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
edaj
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784946
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.09.2018 09:42:57 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
| Kust Xiaomi Note 5-le head screen protectorit saaks? |
teema: Battlefield V |
edaj
vastuseid: 1996
vaadatud: 417114
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.09.2018 19:19:41 pealkiri: Battlefield V |
| Keegi saab praegu serveritesse? |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
edaj
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784946
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.07.2018 17:46:23 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Eks sa muljeta siis kui kätte saad.  |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
edaj
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784946
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.07.2018 08:55:18 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
https://m.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5_ai_dc-review-1777p6.php
selle põhjal ikkagi upgrade, quick charge 3.0, oreo ja parem kaamera setp |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
edaj
vastuseid: 2303
vaadatud: 956895
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.07.2018 07:25:46 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| Tervitus, kas kellelgi on kogemusi Oneplus X ekraani vahetusega? |
teema: Mida silmas pidada virtuaalserverit valides. |
edaj
vastuseid: 111
vaadatud: 174563
|
foorum: WWW postitatud: 23.02.2018 16:34:08 pealkiri: Mida silmas pidada virtuaalserverit valides. |
| Tänud vastajatele! |
teema: Mida silmas pidada virtuaalserverit valides. |
edaj
vastuseid: 111
vaadatud: 174563
|
foorum: WWW postitatud: 22.02.2018 17:35:06 pealkiri: Mida silmas pidada virtuaalserverit valides. |
| Hea hinna ja kvaliteedi suhtega? Kiire, responsive, vähe downtime. Ettevõtte infosait sisuliselt, ei enamat. |
teema: Mida silmas pidada virtuaalserverit valides. |
edaj
vastuseid: 111
vaadatud: 174563
|
foorum: WWW postitatud: 22.02.2018 17:01:56 pealkiri: Mida silmas pidada virtuaalserverit valides. |
| Mis on mõistlikuim eesti veebimajutaja? kas veebimajutus.ee on legit? |
teema: Arvutitark |
edaj
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435435
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.10.2017 20:31:20 pealkiri: Arvutitark |
| Kas mälu on reaalne seal ringi vahetada? Ryzen pirtsutab, üle 2 nädala jauranud juba sellega. Kellelgi kogemusi? |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
edaj
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376130
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.10.2017 23:27:57 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Memtesti olen teinud, selle ajal otseselt ei hangunud. Võib-olla peaksingi uuesti kokku panema arvuti.
EDIT: Võtsin arvuti lahti, panin lauapeal kokku ja runnisin 6 loopi memtesti. So far so go ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
edaj
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376130
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.10.2017 20:19:28 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
BIOS on uusim, asrocki kodukalt. 1866mhz peal jookseb ka kokku. Võtab igasuguse tuju ära selline asi.. |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
edaj
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376130
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.10.2017 19:36:54 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Panin hetkel 1,3v (originaalis 1.2v) ja jookseb 2133mhz hetkel. Eks vaatan kaua laseb mul libistada. Aga ma olen mingi tuhat asja läbi proovinud, kardan, et see mälu lihtsalt ei meki mobole  |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
edaj
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376130
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.10.2017 19:28:26 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Ebastabiilne ehk siis süsteem freezeb täiesti lambist täiesti ebaregulaarselt. Kõige kauem olen saanud 2 päeva ilma freezemata, kõige vähem 5 minutit. Freezemine näeb välja selline, et deskto ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
edaj
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376130
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.10.2017 19:09:19 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Ma ei saa ikka oma mälu stabiilseks. On kellelgi mingeid nippe? Ryzen 1200, ASRock AB350M Pro4 (mATX), Kingston HyperX Fury 2666mhz 8gb CL16 |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
edaj
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376130
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.10.2017 11:45:52 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Muutsin mälu sageduse 1866mhz peale, nüüd töötab stabiilselt.. 2666mhz peal hakkab jaurama. Peal on viimane bios, win10 lõpuni uuendatud jne. Pea ajas halliks küll see jauramine ma ütleks.. :/ |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
edaj
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376130
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.10.2017 09:36:18 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Kas keegi on kogenud freezemist Ryzeni peal? ilmselt on pahalaseks mälu, keerasin 2133mhz peale ja hetkel jookseb hästi.. |
teema: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
edaj
vastuseid: 4206
vaadatud: 1048246
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.09.2017 15:54:09 pealkiri: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
Siiski on ta jätkusuutlikum vaadates tulevikku? Ma hea meelega paneks selle kastiga mitmeid aastaid.
Aga oletame, et võtan foorumist kasutatud 970. Kustkohast ma selle lisa toiteväljundi võta ... |
teema: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
edaj
vastuseid: 4206
vaadatud: 1048246
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.09.2017 15:32:55 pealkiri: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
AMD Ryzen 3 1200
ASRock AB350 PRO4
8GB Kingston HyperX Fury 2666 CL16
EVGA 430W 80+ Certified
Selline kooslus siis, panen tuleval nädalal kokku.
Vaatasin siis hetkel, et Zotac 3gb amp 2 vu ... |
teema: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
edaj
vastuseid: 4206
vaadatud: 1048246
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.09.2017 11:00:57 pealkiri: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
| Kust e poest alla 200 1060 saab? Võtaks siis 3gb versiooni, aga 970 jaoks jääb toide lahjaks, mul evga 430w 80+ ja ühe 6+2pin väljundiga. |
teema: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
edaj
vastuseid: 4206
vaadatud: 1048246
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.09.2017 10:29:30 pealkiri: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
| Millist 1050ti aftermarket kaarti soovitate? Zotaci oma kannatab võrdlust evga superclocked omaga? Tahaks võimalikult odavalt 1080p mängida, läheb uude ryzen 3 1200 süsteemi. Ja kust kõige mõis ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
edaj
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376130
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.08.2017 07:43:50 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Head b350 mobo ryzen 1200le? |
teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
edaj
vastuseid: 7715
vaadatud: 1430856
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 22.08.2017 11:30:45 pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
| Kas ryzen 3 1200 (võimalusel overclock 3.7 peale) ja gtx 1060 on evga 430w-le liig? Või tasuks suurem toide võtta? |
teema: Kommenteerimine: Gnuf |
edaj
vastuseid: 29
vaadatud: 9233
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2017 14:46:24 pealkiri: Kommenteerimine: Gnuf |
| Müüsin arvuti, igati korralik ostja. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Villemk2 |
edaj
vastuseid: 128
vaadatud: 34302
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2017 12:00:31 pealkiri: Kommenteerimine: Villemk2 |
Müüsin videokaardi, tip-top tehing! Soovitan.  |
teema: Battlefield 1 |
edaj
vastuseid: 2839
vaadatud: 720038
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.10.2016 21:15:55 pealkiri: Battlefield 1 |
Saab ikka proovida, ma just panin tirima.  |
teema: Farm Expert 2017 |
edaj
vastuseid: 10
vaadatud: 5734
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.09.2016 16:15:38 pealkiri: Farm Expert 2017 |
| Mäng paelub vast neid isegi rohkem, kes ise süsteemis olnud / kasvõi põgusalt kokku puutunud.. LANis sõbraga võib täitsa tore olla. |
teema: Battlefield 1 |
edaj
vastuseid: 2839
vaadatud: 720038
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.09.2016 14:56:28 pealkiri: Battlefield 1 |
Tänane teine mäng läks hästi. Trippisin heavy tankiga üksi ringi, esimest korda kui teist tanki nägin siis kohe surin, paar AT guni tabamust ja light tank lõpetas piinad
https://www.uploa ... |
teema: Battlefield 1 |
edaj
vastuseid: 2839
vaadatud: 720038
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.08.2016 21:14:08 pealkiri: Battlefield 1 |
Kaua kesta võib? Täna veel saab ligi? Tahaks AT guni proovida  |
teema: Battlefield 1 |
edaj
vastuseid: 2839
vaadatud: 720038
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.08.2016 16:08:29 pealkiri: Battlefield 1 |
| Conquestis HIGH sätetel. Ma nüüd avastasin, et saab AA ja asjad maha võtta, testin kohe seadeid ja annan teada. Mis protsessor sul on? Vb selles asi |
teema: Battlefield 1 |
edaj
vastuseid: 2839
vaadatud: 720038
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.08.2016 15:21:15 pealkiri: Battlefield 1 |
| Ma olen ka seni päris rahul, seni kõige efektiivsem on olnud tankidega ringi müristada, sisuliselt koguaeg leaderboard topis kui tanki saab spawnida. Teine lahe mängustiil on assaultiga B-C-D vah ... |
teema: Battlefield 1 |
edaj
vastuseid: 2839
vaadatud: 720038
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.08.2016 14:43:39 pealkiri: Battlefield 1 |
Open Beta esimesed tunnid ja juba whinepostid. Ei imesta üldse  |
teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
edaj
vastuseid: 1023
vaadatud: 355680
|
foorum: Jahutus postitatud: 30.08.2016 01:36:40 pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
| Sai ostetud Corsair 500r, hetkel jahutuslahendus järgmine: front 2x120mm sisse, küljelt 200mm sisse ja tagant 120mm välja. Kas tasuks see külgmine 200mm ära jätta ja panna lakke üks 140mm exhau ... |
teema: Telerite üldteema |
edaj
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907078
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.08.2016 23:15:45 pealkiri: Telerite üldteema |
| best bang for the buck 32" TV arvutimonitoriks? kasutus: mängud (fifa, nba, battlefield, witcher jms) ja istumiskaugus 80cm - 110cm vahel. olen vaadanud netis ringi, displaylag.com jms saidid, aga eh ... |
teema: Kommenteerimine: elkur |
edaj
vastuseid: 50
vaadatud: 16465
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2016 23:43:36 pealkiri: Kommenteerimine: elkur |
Ostsin korpuse, väga hea diil ja kõik nagu lubatud. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: 726337 |
edaj
vastuseid: 19
vaadatud: 5401
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2016 23:42:52 pealkiri: Kommenteerimine: 726337 |
Ostsin videokaardi, väga hästi pakendatud & kõik nagu lubatud. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Rutz |
edaj
vastuseid: 409
vaadatud: 137543
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.08.2016 16:13:03 pealkiri: Kommenteerimine: Rutz |
Müüsin prose. Kõik toimis  |
teema: Kommenteerimine: cubedude |
edaj
vastuseid: 89
vaadatud: 22714
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.08.2016 14:26:36 pealkiri: Kommenteerimine: cubedude |
Soovitan  |
teema: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
edaj
vastuseid: 4206
vaadatud: 1048246
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.08.2016 12:09:10 pealkiri: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
| Küsin lihtsalt arvamust - kas on veel oodata 970 seeria kaartide hinnalangust? Või tasuks ~210-230ga ligi võtta praegu? |
| |