|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: OnePlus 5/5T |
eci
vastuseid: 988
vaadatud: 390459
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.02.2019 17:04:37 pealkiri: OnePlus 5/5T |
Tele2'ga pole kellelgi probleeme viimasel ajal?
OnePlus 5'ga viimasel ajal Tele2 võrguga probleemid. Net kaob ära, 4G märgi taha tekib "!" märk. Kui lennurežiimi panna korraks, saab jälle korda ... |
teema: OnePlus 5/5T |
eci
vastuseid: 988
vaadatud: 390459
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.10.2018 19:37:29 pealkiri: OnePlus 5/5T |
Kas kellelgi veel on hakanud laadimine jeblama? Iga natukese aja järel alustaks nagu laadimist uuesti - ekraani lööb heledaks ja vibrab kaks korda.
Mul OP5 jamab laadimine. Kõige pealt kadus da ... |
teema: Integreeritud graafikakaart tuksis? |
eci
vastuseid: 4
vaadatud: 2542
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.12.2017 15:44:46 pealkiri: Integreeritud graafikakaart tuksis? |
Tänud.
Sai win7 tagasi pandud. Graafika ok.
Testriga mõõtes olid pinged kõik korras. Ei hakka toidet hetkel vahetama.
Case closed. |
teema: Integreeritud graafikakaart tuksis? |
eci
vastuseid: 4
vaadatud: 2542
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.11.2017 16:54:53 pealkiri: Integreeritud graafikakaart tuksis? |
+5V asemel +3,79V ja +5V stby asemel 4,193V
Emme temp pole siin ainus asi, mis villast viskab
Jah, see HWMonitori tulemus, samas BIOS näitab 4,966V.
Eks võimalusel peaks toiteka pinge ... |
teema: Integreeritud graafikakaart tuksis? |
eci
vastuseid: 4
vaadatud: 2542
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.11.2017 18:49:12 pealkiri: Integreeritud graafikakaart tuksis? |
Tere.
Pildid: https://imgur.com/a/GOuVM.
Kuna arvuti pole isiklik on pildid telefoniga kiirelt tehtud.
Mure ühe lauaarvuti graafikakaardiga. Arvuti käima pannes on reso madal nagu oleks safe ... |
teema: HV Online intervjuu Starmani ja Elisaga 12. septembril uue nutitelevisiooni + Binge TV teemal - intervjuu on lõppenud |
eci
vastuseid: 108
vaadatud: 51674
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.09.2017 09:00:35 pealkiri: HV Online intervjuu Starmani ja Elisaga 12. septembril uue nutitelevisiooni + Binge TV teemal - intervjuu on lõppenud |
Uues tarkvaraga seoses tooksin paar ettepanekut tuua tagasi paar asja, mis arusaamatul kombel on ära muudetud.
1. Puldi OK nupp võiks tuua ette kanalinimekirja. Praegu tuleb ette see parem ekraanim ... |
teema: TELE2 |
eci
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183858
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.07.2016 00:58:13 pealkiri: TELE2 |
| Nad on jätnud sõna "roamingus" vahele. Kuskil äkki on. Kui ei ole siis jokk oleks see kui sa neild tasaarveldust nõuad. Nad iomselt mõtlesid roamingut aga ei kirjutanud. Rahvusvaheline kõne ei o ... |
teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
eci
vastuseid: 731
vaadatud: 190468
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.05.2013 18:17:00 pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
Kuna GT-I8160 mudelil (Ace 2) teemat ei leidnud, küsin siin.
Kas Ace2'le on eestis Jelly Bean juba saadaval või vähemalt tulemas? |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
eci
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776839
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.12.2012 17:04:38 pealkiri: Re: starman |
...nii järjekordne brobleem starboxiga.
jooksis kokku, peale restarti annab kaardi viga. töötab ainult etv ja etv 2, neid näeb, ülejäänutel ees suur punane kast et kaardi viga. katsetasin ka o ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
eci
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776839
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.07.2012 21:08:57 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Kuidas teistel starmani kasutajatel youtube'ga olukord on?
Mingi pool aastat tagasi (umbes) saadi asi korda ja siiani toimis kõik normilt, nüüd paar päeva sama jama jälle.
Põhimõtteliselt üh ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
eci
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776839
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.07.2012 18:19:22 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Kuidas teistel starmani kasutajatel youtube'ga olukord on?
Mingi pool aastat tagasi (umbes) saadi asi korda ja siiani toimis kõik normilt, nüüd paar päeva sama jama jälle.
Põhimõtteliselt üh ... |
teema: Telerite üldteema |
eci
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911285
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.04.2012 22:31:17 pealkiri: Telerite üldteema |
Mina saan väga hästi aru, et asi normaalne pole.
Lihtsalt lootsin, et enne kui hakkan ise põhjalikumalt asja katsetama, äkki kellelgi on antud probleemiga tegemist olnud. |
teema: Telerite üldteema |
eci
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911285
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.04.2012 21:54:14 pealkiri: Telerite üldteema |
Küsimus Panasonicu plasma kohta. On kasutusel mudel TX-P42G30E, pilt tuleb Starmani kaabli kaudu. Boxiks Humaxi (scart ühendus).
Kas on normaalne, et teatud vanade saadete puhul pilt väreleb/hü ... |
teema: Probleem: video pakkimine (h264) - mp4 konteinerisse |
eci
vastuseid: 0
vaadatud: 1531
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 11.03.2012 10:54:41 pealkiri: Probleem: video pakkimine (h264) - mp4 konteinerisse |
Tere.
Olen vaikseltviisi jäänud ühe video pakkimisega hätta.
Video on filmitud mingi Panasonicu kaameraga 1080i'na.
Olen monteerinud juba ühest üritusest paar videot, kõik töötavad kenas ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
eci
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592416
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 26.12.2011 20:21:46 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Tere.
Plaan hakata uut arvutit koostama. Vana juba 7 aastat vana. Mänge ei mängi, vahest väheke kodust videotöötlust. Uus võiks teenida sama kaua
Niipalju kui nüüd päevake uurinud olen ... |
teema: FullHD video konvertimine |
eci
vastuseid: 62
vaadatud: 22941
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.08.2011 19:28:16 pealkiri: FullHD video konvertimine |
Proovin kah ühe HD materjalikoguga vaikselt toimetada ja olen proovinud väiksemate klippidega et mingit head tulemust saada.
Oskab keegi öelda, mis vahe on erinevate programmide poolt tekitatava ... |
teema: Monitor ei võta jahtununa pilti ette |
eci
vastuseid: 6
vaadatud: 1773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.04.2011 18:36:22 pealkiri: Monitor ei võta jahtununa pilti ette |
Tänud mõtete eest.
Annan teada, kui mingi tulemini jõuan. |
teema: Monitor ei võta jahtununa pilti ette |
eci
vastuseid: 6
vaadatud: 1773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.04.2011 08:39:47 pealkiri: Monitor ei võta jahtununa pilti ette |
| Kas riknenud kondede puhul (üleüldse antud veaallika puhul) ei peaks viga/vead koguaeg nähtavale tulema? |
teema: Monitor ei võta jahtununa pilti ette |
eci
vastuseid: 6
vaadatud: 1773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.04.2011 07:46:27 pealkiri: Monitor ei võta jahtununa pilti ette |
Tere.
Nimelt nädalad-kolm tekkinud monitoril (vist külmast peast/jahtununa) pildi ette toomisega probleeme.
Enne kui pilt ette tuleb, peab mingi minut kuni neli ootama.
Probleem esineb kas homm ... |
teema: Kommenteerimine: Noname |
eci
vastuseid: 371
vaadatud: 165849
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2011 00:04:24 pealkiri: Kommenteerimine: Noname |
ostsin videokaardi, kõik käis kiirelt ja kaup korralik  |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
eci
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776839
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.08.2010 17:37:13 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Et L paketi omanik saaks Baby TV'd vaadata, peab ta maksma selle ühe kanali eest 29 eeku, sest ülejäänud kanalid on juba selles paketis olemas. (jätame hetkel need ulõbka-kika vahele).
Praegu ... |
teema: Kuupäev koduvideole |
eci
vastuseid: 1
vaadatud: 1328
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 22.01.2010 16:51:50 pealkiri: Kuupäev koduvideole |
Kuna su kaamer tundub olevat Digital 8 tüüpi, mitte MiniDV, siis ma oska öelda, kas Digital 8 kassetilt arvutisse toodud video sisaldab endas datecode'i ja timecode'i.
Ise olen kasutanud MiniDV vi ... |
teema: ETV viib juulis programmi laiekraani pildiformaadile |
eci
vastuseid: 116
vaadatud: 46160
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 11.01.2010 12:51:28 pealkiri: ETV viib juulis programmi laiekraani pildiformaadile |
| Millest muidu tuleneb see, et näiteks Starmani võrgus on osad analoogkanalid, mida edastatakse 16:9 pildina, vanas 4:3 telekas nähtavad ilusti automaatselt letterboxituna aga mõni kanal on piklik? |
teema: Kommenteerimine: vallo |
eci
vastuseid: 67
vaadatud: 28867
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.11.2009 21:00:21 pealkiri: Kommenteerimine: vallo |
Skännis paarsada diapositiivi ära  |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
eci
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273050
|
foorum: Microsoft postitatud: 27.10.2009 08:36:54 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Pole aega pikalt kirjutada aga täna hommikul arvutit käima pannes on tekkinud teine kasutaja konto nimega PQPBSADMIN.
Oskab keegi seletada, miks peaks arvuti ise kasutajakonto looma? Tundus, et asj ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
eci
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273050
|
foorum: Microsoft postitatud: 18.09.2009 14:33:48 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Multiple PC licensing: The Windows 7 Family Pack
Unlike Apple, Microsoft has never offered a way for its customers to cheaply and easily license multiple copies of its OS for use on multiple PCs. Thi ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
eci
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273050
|
foorum: Microsoft postitatud: 12.07.2009 23:35:05 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| Oskab keegi põhjendada sellist probleemi, et pildivaaturiga on kõik pildid orani värvi. Kui panna sealt samast fullscreeni peale on kõik värvid korras. Probleem tekkis uue monitoriga Samsung Sy ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
eci
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776839
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.06.2009 10:08:28 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Kas optilise kaudu ka ei tule?
Pole võimalik optikat proovida. Muidu kasutan hdmi'd. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
eci
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776839
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.06.2009 17:30:45 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Endal starmani Kaoni box ja samuti ei lase heli läbi. Pakub ENG AAC heli ja kolme Dolbyt. Ja pilt ka väga hästi ei jookse. Suht tihti lööb pildi mustaks ja ütleb, et ligipääs puudub. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
eci
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776839
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.12.2007 16:39:43 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Endal praegu kasutusel Humaxi Fox ja sellel ei ole mingit VOD'i. Lugesin natuke seda teemat ka ja nagu aru saan, pakub Starman Handan'i firma toodet VOD'i kasutamiseks, mis aga on võrreldes Humaxiga ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
eci
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776839
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.12.2007 16:19:56 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Ok. tänud. Üks küsimus oleks veel, et mida see Starmani VOD endas kujutab. Nagu aru saan, siis selle kasutamisega mingeid lisakulusid ei tekita, loomulikult peale mõne saate vms tellimise.
Et, ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
eci
vastuseid: 23208
vaadatud: 5776839
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.12.2007 13:39:18 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Tekkis küsimus, et hetkel kasutan Elioni Kodulahendust: Internet 2 Mbit/s + Telefon ja Starmani: Digi-tv.
On kellelgi kogemust, et kui ma peaksin minema üle Starmani Kolmikpaketti (net + telefo ... |
teema: S-ATA ketaste kasutamine |
eci
vastuseid: 87
vaadatud: 24225
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.02.2005 01:41:39 pealkiri: S-ATA ketaste kasutamine |
Lugesin teemat, kuid jäin natuke kahtlema.
Tegin SATA driveritega flopy. Hakkasin XP'd installima. Ütles, et ei leia ketast. Tegin restardi. Klõppsasin F6 ja küsis diski. Siis tulid need kaks val ... |
teema: videokaamerast ei saa pilti arvutisse |
eci
vastuseid: 13
vaadatud: 3372
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.02.2005 12:08:58 pealkiri: videokaamerast ei saa pilti arvutisse |
| Sinna DV'sse see minema peaksi. See asub selle USB liidese kõrval. |
teema: videokaamerast ei saa pilti arvutisse |
eci
vastuseid: 13
vaadatud: 3372
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.02.2005 10:43:53 pealkiri: videokaamerast ei saa pilti arvutisse |
| Su emaplaadil EP-8RDA3i'l ei tohiks FireWirei olla. Kaardi võid osta enamustest arvutipoodidest hinnaga 300 eegu ringis. Kuna tuttaval sama kaamera siis tean, et kaameraga peab kaabel kindlasti kaasa ... |
teema: videokaamerast ei saa pilti arvutisse |
eci
vastuseid: 13
vaadatud: 3372
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.02.2005 23:43:39 pealkiri: videokaamerast ei saa pilti arvutisse |
| Kui sa püüad kaameraga kaasasolnud tarkvaraga videot USB kaudu arvutisse lasta, siis seda pole võimalik teha. Kui ma ei eksi siis saab selle kaasas oleva programmiga ainult kaameraga tehtud pilte a ... |
teema: Küsimused LCD'de kohta...(20x4) |
eci
vastuseid: 742
vaadatud: 141927
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 06.02.2005 17:01:46 pealkiri: Küsimused LCD'de kohta...(20x4) |
| Läheb tööle küll. Endal ka sellise kiviga isend (WC-2004A0) |
teema: Küsimused LCD'de kohta...(20x4) |
eci
vastuseid: 742
vaadatud: 141927
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 29.12.2004 13:30:50 pealkiri: Küsimused LCD'de kohta...(20x4) |
Niisiis sooviks ka üht LCD'd proovida, kuid on järgnev küsimus:
* kas KS0066U kivi sisu on sama, mis HD44780, lihtsalt teine tootja
(silma hakkas selline: http://www.opood.ee/failid/LCD20X4ZN.pdf |
teema: Probleem arvuti käivitamisel Wcam 300A'ga |
eci
vastuseid: 0
vaadatud: 1220
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.05.2003 18:03:43 pealkiri: Probleem arvuti käivitamisel Wcam 300A'ga |
Probleem järgmine:
Ostsin webcam'i. (Mustek Wcam 300A). Panin driverid peale > ühendasin kaamera ära (USB) ja pilt tuli ilusti ette. Kaamera töötas. Siis oli vaja aga mul restart teha, kuid r ... |
| |