Avaleht
otsing leidis 306 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
eastsider

vastuseid: 1512
vaadatud: 188876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.09.2025 14:32:36   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Müüsin videokaardi, kõik toimis ilusti. Summale oli ka postikulu lisatud, kuigi sellest otseselt juttu polnud.

👍
  teema: Kommenteerimine: LauriTed
eastsider

vastuseid: 253
vaadatud: 64402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.03.2021 02:47:36   pealkiri: Kommenteerimine: LauriTed
Ostsin videokaardi, kõik timm!
  teema: Mafia III
eastsider

vastuseid: 454
vaadatud: 145413

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.09.2016 06:17:50   pealkiri: Mafia III
Mafia 1 oli ikka parim, aga ei saa öelda, et teine osa oleks halb mäng olnud. Lihtsalt tundus poolik. Aga tundub, et kolmandas osas on palju pisikesi detaile välja jäetud, mis tegid Mafia erilisek ...
  teema: Nexus 6P (Huawei)
eastsider

vastuseid: 56
vaadatud: 24761

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.09.2016 22:34:19   pealkiri: Nexus 6P (Huawei)
32-se võtsid siis, endal 64 ja kevadel oli hind üle 600 sel. Aga igal juhul rahul.
32 jah, kuna eelmisel telefonil oli 16GB, siis ei tundnud rohkema järgi vajadust. Lasin ka android 7 peale ja sii ...
  teema: Kommenteerimine: Max27
eastsider

vastuseid: 136
vaadatud: 48756

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.09.2016 20:07:56   pealkiri: Kommenteerimine: Max27
  teema: Nexus 6P (Huawei)
eastsider

vastuseid: 56
vaadatud: 24761

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.09.2016 20:02:32   pealkiri: Nexus 6P (Huawei)
Hind on ka päris okei, ostsin Klickist 449 eest, Telia ja Elisa küsivad 100 eurot rohkem.
  teema: Nexus 6P (Huawei)
eastsider

vastuseid: 56
vaadatud: 24761

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.09.2016 19:25:07   pealkiri: Nexus 6P (Huawei)
Olen nüüd mõned päevad kasutanud ja võib öelda, et olen telefoniga väga rahul. Kaalusin ka Nexus 5x (aasta-kahe pärast vb liiga aeglane), LG G5 (liiga väike aku) ja Samsung S6 (disain natuke ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
eastsider

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784941

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.05.2016 07:02:20   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Lisaks on kõik 4G sagedused olemas.800MHz paistab ikka puuduvat. Xiaomil vist ei ole ühtegi telefoni, millel see olemas. icon_confused.gif
20 on puudu tõesti, samas see pole dealbreaker, praegune telefon toetab ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
eastsider

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784941

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.05.2016 13:17:29   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Otsin võimalikult hea jõudlusega 5"-5.5" ekraaniga telefoni. Aku peaks olema kindlasti üle 3000 mAh, kaamera võiks olla kasutatav (hetkel 1. gen Moto G ja selle 5MP kaamera ei kõlba kuhugi) ning ...
  teema: Kommenteerimine: mindstorm7
eastsider

vastuseid: 20
vaadatud: 7218

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2016 14:08:48   pealkiri: Kommenteerimine: mindstorm7
Saime kokku, mina sain raha ja tema protsesori. Kõik nii, nagu peab.
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
eastsider

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589726

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 24.03.2016 14:20:49   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Soodsa hinnaga 250 Gb SSD süsteemikettaks. Samsungi 850 EVO või Crucial MX200 on ilmselt mõistlikud valikud? Hetkel läheb SATA II taha, ehk siis maksimaalselt kiirust igal juhul kätte ei saa.

...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
eastsider

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589726

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 24.03.2016 12:11:13   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Asi on tunda, et GTA V jääb pudelikaelaks juba. GPU on minuarust korralik aga prose taha jääb asi. icon_rolleyes.gif
Kahtlen et CPU-s asi on, i5-2400 ja GTX 970 veavad väga hästi seda mängu, i3 tõesti b ...
  teema: Kommenteerimine: malcom
eastsider

vastuseid: 151
vaadatud: 66757

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2016 13:44:10   pealkiri: Kommenteerimine: malcom
Ostsin protsessori, kõik toimib nagu lubatud thumbs_up.gif.
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
eastsider

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784941

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.01.2016 18:07:15   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Kuulan muusikat põhiliselt soundcloudist ja mixcloudist, kas ma olen valesti aru saanud, et see ongi striimimine?
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
eastsider

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784941

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.01.2016 17:13:35   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Olen ka veidi hiinakaid uurinud, Silma on jäänud Xiaomi redmi note 3, BLUBOO XTOUCH ja Letv Le 1s x500, ehk hinnaklass on ubmes 200 eurot. Kuna praegune telefon on esimese generatsiooni Moto G, siis ...
  teema: Telerite üldteema
eastsider

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907069

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.01.2016 22:04:43   pealkiri: Telerite üldteema
Mulle meeldib LG menüü rohkem, kui Samsung, kui sa 100% tead, et vaatamine toimub otse ja kevadest sügiseni välisvalgus üle ei valgusta siis vali Samsungi mõni 2015 smart fhd 55" mudel, arvatava ...
  teema: Telerite üldteema
eastsider

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907069

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.01.2016 20:24:47   pealkiri: Telerite üldteema
  teema: Telerite üldteema
eastsider

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907069

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.01.2016 17:30:14   pealkiri: Telerite üldteema
Fullhd tcl maksabki 500, see on UHD.
  teema: Telerite üldteema
eastsider

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907069

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.01.2016 00:09:54   pealkiri: Telerite üldteema
Soov osta odavama otsa 55" telerit, smart tv võib olla, kuid pole oluline. Lisafeatuurid pole samuti olulised. Vaatasin, et 699 eest saab isegi 55" UHD teleri, täpsemalt vaatasin seda TCL-i oma:
ht ...
  teema: Videokaardi vahetus GTX560 Ti vs GTX 970
eastsider

vastuseid: 13
vaadatud: 4561

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.11.2015 22:49:37   pealkiri: Videokaardi vahetus GTX560 Ti vs GTX 970
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=637965&start=275
Kasutaja liiv müüb nt gainwardi gtx970 325 euriga, kaardid uued ja garantiiga.
Miks soovitan? Sai ka ise temalt gtx970 ostetud u ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
eastsider

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589726

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 01.07.2015 21:16:22   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Mis oleks mõistlik hind i3 2100 eest, 50-60 eur?
  teema: Grand Theft Auto V
eastsider

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814457

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.04.2015 16:27:21   pealkiri: Grand Theft Auto V
Kas keegi normaalse hinnaga key ostmisega saaks aidata? Väikese tasu eest.
  teema: Grand Theft Auto V
eastsider

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814457

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.04.2015 17:13:18   pealkiri: Grand Theft Auto V
Ma pean silmas seda probleemi, et neljanda plaadi juures jookseb asi pange, nagu siin päris mitmel inimesel probleem oli.
  teema: Grand Theft Auto V
eastsider

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814457

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.04.2015 17:01:04   pealkiri: Grand Theft Auto V
Kas kellelgi karbiversiooni installimine üldse õnnestunud on või on kõigil probleemid? Selle internetikiiruse juures laen ma seda mängu kolm päeva alla - seda siis, kui täiskiirusega tuleks.
...
  teema: Grand Theft Auto V
eastsider

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814457

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.04.2015 16:41:25   pealkiri: Grand Theft Auto V
Kas kellelgi karbiversiooni installimine üldse õnnestunud on või on kõigil probleemid? Selle internetikiiruse juures laen ma seda mängu kolm päeva alla - seda siis, kui täiskiirusega tuleks.
...
  teema: Kommenteerimine: liiv
eastsider

vastuseid: 626
vaadatud: 158283

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2015 13:59:30   pealkiri: Kommenteerimine: liiv
Ostsin kõvaketta ja videokaardi, kõik kiire ja korralik.
  teema: Motorola Moto G
eastsider

vastuseid: 1144
vaadatud: 453730

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.03.2015 03:00:11   pealkiri: Motorola Moto G
Klickist ostetud esimese seeria moto g-le uuendus ära. Telefon tundub kiirem ja aku peab tuntavalt paremini.
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
eastsider

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589726

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 15.01.2015 20:25:50   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Protsessori kohta ka - mul on LGA 1155 emaplaat, kas on pointi minna üle 1150 peale ja osta uus prose ja emaplaat või see hinnavahe ei õiguta ennast ja tuleks 1155 peale jääda ja selle socketiga ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
eastsider

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589726

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 15.01.2015 19:21:02   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Sai paar aastat tagasi mängimiseks selline pigem säästusuunitlusega komplekt ostetud: i3 2100, HD6870 videokaart ja 4GB RAM. Sooviks arvutit uuendada ning alustaksin videokaardist - kasutaja liiv k ...
  teema: Kommenteerimine: Max27
eastsider

vastuseid: 136
vaadatud: 48756

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2014 13:41:29   pealkiri: Kommenteerimine: Max27
Unustasin viimane kord positiivse panna - aitas ühe katkise võtme immo kivi terve tooriku peale joota ja tänu sellele sai autoga edasi sõita - tegemist oli viimase võtmegega.

Töö ise on üs ...
  teema: Alien: Isolation
eastsider

vastuseid: 296
vaadatud: 69939

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.10.2014 17:07:10   pealkiri: Alien: Isolation
Õudne eriti ei ole kuid pingeline küll. Füüsika osas võiks ehk parem olla, enamik objekte on maa külge kinni naelutatud, samas sellist tüüpi mängu puhul ei mängi see eriti rolli. Mootor on k ...
  teema: Watch Dogs
eastsider

vastuseid: 1054
vaadatud: 209511

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.06.2014 13:25:10   pealkiri: Watch Dogs
Nöita mulle mängu, kus on parem juhitavus autodel. GTA 4 on täielik bs juhitavus. WD -s on autode juhitavus väga hea. Paljud Arcade mängud peaksid siit midagi õppima. CodeFail peaks juhitavus ...
  teema: Wolfenstein: The New Order
eastsider

vastuseid: 497
vaadatud: 97884

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.06.2014 00:03:14   pealkiri: Wolfenstein: The New Order
Olen kuskil keskpaigas ja siiamaani väga meeldib. Idee alternatiivsest realsusest on täitsa aus ja mängitavus ning bad-ass factor on samuti omal kohal. i3 ja 6870 medium-low peal @ 1080 p on 50fps ...
  teema: Motorola Moto G
eastsider

vastuseid: 1144
vaadatud: 453730

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.05.2014 12:35:54   pealkiri: Motorola Moto G
Kukkus täna maha ja displei läks katki, mõtlesin, et lähen võtan poest uue. Kui palju võiks katkise displeiga 16gb väärt olla? Ei hakanud uut teemat tegema. Vaatasin et aliexpressis uus disple ...
  teema: Motorola Moto G
eastsider

vastuseid: 1144
vaadatud: 453730

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.02.2014 22:39:15   pealkiri: Motorola Moto G
Kui palju sellest 16 GB-st kasutada on?
  teema: Huawei Ascend W1
eastsider

vastuseid: 50
vaadatud: 20026

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.12.2013 20:37:33   pealkiri: Huawei Ascend W1
Arvestades hinda on tegu täiesti okei telefoniga, disainil pole viga, aku kestab hästi, ekraan on üsna okei. Kuna tegu windowsiga, siis ünsa sujuv on ka kõik. Samas miski on selle operatsioonisü ...
  teema: Asus|Google Nexus 7
eastsider

vastuseid: 1189
vaadatud: 358273

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 27.08.2013 22:28:46   pealkiri: Asus|Google Nexus 7
http://www.ebay.co.uk/itm/Touch-Screen-Digitizer-LCD-Display-Assmebly-For-Asus-Google-Nexus-7-Nakasi-New-/130976733691?pt=UK_Replacement_Parts_Tools&hash=item1e7ed259fb

Ise ostsin selle. Värvi ...
  teema: Kommenteerimine: etike89
eastsider

vastuseid: 292
vaadatud: 49995

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2013 22:20:39   pealkiri: Kommenteerimine: etike89
Vahetas nexus 7 ekraani, töö kiire ja korralik.
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
eastsider

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417009

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.08.2013 06:40:00   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Peaks igati hea monitor olema. Ise ostaksin.
Nja, aga mitte mingeid arvutusi selle monitori kohta ei ole.

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/311058

AOC tundub ka nor ...
  teema: Asus|Google Nexus 7
eastsider

vastuseid: 1189
vaadatud: 358273

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 20.07.2013 16:18:50   pealkiri: Asus|Google Nexus 7
Kõikjal mujal kirjutatakse, et digitizerit pole võimalik või on ülimalt keeruline vahetada.
  teema: Asus|Google Nexus 7
eastsider

vastuseid: 1189
vaadatud: 358273

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 18.07.2013 19:42:05   pealkiri: Asus|Google Nexus 7
See gorillaklaas ei olegi siis nii vastupidav nagu räägitakse? eusa_think.gif
Endal on ühekorra 1,2m kõrguselt betoonpõrandale kukkunud ja jäi terveks whistle.gif
Kukkus täna umbes 40 cm kõrguselt ...
  teema: Metro 2033: Last Light
eastsider

vastuseid: 422
vaadatud: 103809

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.05.2013 00:32:17   pealkiri: Metro 2033: Last Light
Alguses kui käima panin vaatasin et ei saagi i3 ja hd6870-ga mängida, jooksis halvemini kui metro 2033 hd4850 ja core 2 duo e6400-ga. Siis lugesin, kuidas directx 9 modes käima panna ja peale seda ...
  teema: Crysis 3
eastsider

vastuseid: 820
vaadatud: 150373

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.02.2013 19:59:02   pealkiri: Crysis 3
Kas Hd6870 ja i3 2100 protsessoriga on üldse mõtet üritada full hd resol?
  teema: Asus|Google Nexus 7
eastsider

vastuseid: 1189
vaadatud: 358273

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 16.02.2013 22:19:41   pealkiri: Asus|Google Nexus 7
mida siis soovitate?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.route66.maps5&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5yb3V0ZTY2Lm1hcHM1Il0.
Soovitan samuti seda. Tasuta ja saad ...
  teema: Asus|Google Nexus 7
eastsider

vastuseid: 1189
vaadatud: 358273

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 31.01.2013 23:36:53   pealkiri: Asus|Google Nexus 7
Ise võtsin mingi
Elisal on samuti analoogne pakett, mint light.
https://www.elisa.ee/et/Eraklient/mint/709/MiNT-tugevused
Hind ja kiirused on samad, mis EMT-l aga mõistliku kasutamise piir on 15 ...
  teema: Asus|Google Nexus 7
eastsider

vastuseid: 1189
vaadatud: 358273

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 23.01.2013 00:24:23   pealkiri: Asus|Google Nexus 7

Tellisin endale ka selle, kui kohale jõuab, eks siis kommenteerin.
Muidu tahvliga väga rahul, meedia tarbimiseks ja interneti sirvimiseks super asi. Lisaks sai ostetud autosse tuuleklaasi külge ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
eastsider

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589726

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 26.12.2012 17:04:38   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Võta juba 2GB versioon
Kas 1080p peal mängides tuleb kuskil 2GB eelis välja ka? Too minu poolt valitud kaart on muidu OC versioon. Hinnavahe on suhteliselt olematu tõesti, kumb reaalselt kiirem ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
eastsider

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589726

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 26.12.2012 16:13:50   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Oleks tarvis arvutikeskuse hinnakirjast mängimiseks kasti, hinnapiiriks on 500 eurot.
Kui võimalik, siis võiks sisaldada i3 proset ja HD7850 videokaarti.
OS pole tarvis.

Vaatasin ise:
http:// ...
  teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
eastsider

vastuseid: 1141
vaadatud: 482311

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 24.12.2012 13:50:39   pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
Klaviatuur on väljatõmmatavas sahtls laua all, pilt on tõesti ammune, aga midagi olulist muutunud ei ole.
  teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
eastsider

vastuseid: 1141
vaadatud: 482311

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 24.12.2012 02:52:13   pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
http://www.upload.ee/image/2927901/10engon.jpg
Pildi kvlaiteet on suhteliselt kesine ja hiirematt ka puudu.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.