|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Prozer |
eZ
vastuseid: 68
vaadatud: 26046
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.09.2025 20:59:43 pealkiri: Kommenteerimine: Prozer |
Ostis Ipadi, kõik ok  |
teema: Battlefield 6 |
eZ
vastuseid: 235
vaadatud: 33998
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.08.2025 19:56:17 pealkiri: Battlefield 6 |
Üks Early Access key üle:
BXF9-R546-WHT3-3LVY
https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-6/redeem |
teema: Battlefield 6 |
eZ
vastuseid: 235
vaadatud: 33998
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.08.2025 10:28:21 pealkiri: Battlefield 6 |
11:00 algab Early access, saab juba lasketiirus relvi testida  |
teema: Battlefield 6 |
eZ
vastuseid: 235
vaadatud: 33998
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.08.2025 10:55:06 pealkiri: Battlefield 6 |
Ma vaatasin just et mängud nõuavad nüüd asju mida nõuab näiteks windows 11 op süsteem see tpm 2.0 ja siis enne mainitud secure boot kui mul on windows 11 siis ei pea nende pärast muretsem ... |
teema: Kommenteerimine: tranneL |
eZ
vastuseid: 150
vaadatud: 24732
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.11.2024 14:56:06 pealkiri: Kommenteerimine: tranneL |
Kõik ok  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
eZ
vastuseid: 2442
vaadatud: 496303
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 06.12.2022 18:14:19 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
Oleks vaja ~2000€ eest arvuti kast kokku panna, põhi eesmärk videotöötlus.
Pole nende asjadega väga kursis enam aga panin midagi sellist hetkel kokku.
CPU: ~660€ https://www.hinnavaatlu ... |
teema: Apple Pay |
eZ
vastuseid: 256
vaadatud: 99607
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 05.04.2022 17:22:44 pealkiri: Apple Pay |
| , Walletis oli mingi nupp selleks, mis avab SEB äpi ja seal tuleb kinnitus ise ette. |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
eZ
vastuseid: 2442
vaadatud: 496303
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 25.01.2022 22:05:03 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| Soovitage arvutikomplekti kuni ~3k, põhi eesmärk kontoritöö. Külge läheb 5x 4k ekraani, seega videokaardil/emaplaadil võiks vastavad HDMI/DP pesad olemas olla. |
teema: iPhone |
eZ
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744987
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.10.2021 22:34:03 pealkiri: iPhone |
Elisa minu 13pro ka teele pannud DPD kulleriga, homme käes loodetavasti  |
teema: Kommenteerimine: otsija |
eZ
vastuseid: 127
vaadatud: 47805
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.08.2021 19:09:15 pealkiri: Kommenteerimine: otsija |
Kõik ok  |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
eZ
vastuseid: 23208
vaadatud: 5772935
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.06.2021 14:17:36 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Kas kellelgi veel see uus Android box edastab ainult HDR siganaali telekale(LG CX)? Kuskilt boxi menüüst ei leia kohta ka, et välja lülitada HDR.
Samuti ei leia võimalust LG Magic Remote paarita ... |
teema: Kommenteerimine: F00ked |
eZ
vastuseid: 88
vaadatud: 26562
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.06.2021 09:59:17 pealkiri: Kommenteerimine: F00ked |
Ostis soundbari  |
teema: Kommenteerimine: fg |
eZ
vastuseid: 159
vaadatud: 121072
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2021 13:07:00 pealkiri: Kommenteerimine: fg |
Kõik ok  |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
eZ
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682670
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.04.2021 11:30:38 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| , Elisa toimib mul ilusti (INTEK HD-C76CX) |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
eZ
vastuseid: 23208
vaadatud: 5772935
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.03.2021 12:40:54 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Millised on õiged seaded LG CX (65") telekale, kui kasutan Elisa digiboksi Intek HD-C76CX M2?
Kui Digiboksi HDMI väljund on 1080i siis pilt telekas selline udune ja pole terav.
Kui panen 720p si ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
eZ
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682670
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.03.2021 16:35:15 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Ei suuda otsustada, kas võtta 65" Samsung q90t või LG CX (QLED vs OLED)
LG CX on ilmselt parim valik hetkel aga natuke hirmutab see OLED burn in, samas LCD võib olla see "dirty screen" teema.
P ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
eZ
vastuseid: 3045
vaadatud: 902827
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.04.2020 21:12:00 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
Teab keegi kas COD: Warzone töötab ka 3rd party hiire ja klaveriga? ja kuidas see välja näeb, osad mängivad puldiga ja teised sihivad hiirega samas serveris?
Klaviatuur ja hiir töötab nagu P ... |
teema: Call of Duty: Modern Warfare |
eZ
vastuseid: 1320
vaadatud: 267296
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.12.2019 10:51:58 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare |
, Season 1 algas, kõik kelle rank oli üle 56 on nüüd jälle rank 55 peal tagasi. Kõik unlockitiud asjad peaks alles olema.
At the start of Season 1, those who have made it into the Officer Ranks ... |
teema: Kommenteerimine: Alvaaro |
eZ
vastuseid: 216
vaadatud: 75053
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.10.2019 15:05:16 pealkiri: Kommenteerimine: Alvaaro |
Ostsin mängu  |
teema: Apple Watch |
eZ
vastuseid: 1332
vaadatud: 439431
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 16.08.2019 09:49:26 pealkiri: Apple Watch |
Kas Facebooki Messengeri sõnumi teavitused ilmuvad ning kas neile saab vastata?
Ametlikku appi pole FB poolt messengeri jaoks apple watchis, skypel on küll.
Facebook Messenger on mul t ... |
teema: iOS 13 (beta) |
eZ
vastuseid: 19
vaadatud: 6454
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 31.07.2019 11:29:26 pealkiri: iOS 13 (beta) |
Mul hakkas SmartID tööle peale eilset uuendust (17A5547d)  |
teema: iOS 13 (beta) |
eZ
vastuseid: 19
vaadatud: 6454
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 23.07.2019 21:48:38 pealkiri: iOS 13 (beta) |
Kas ainult minu telefoni viga või SmartID ei tööta veel iOS 13-s?
Jääb lihtsalt laadimis ekraanile laadima.
Pole SmartID kontot teinud selles telefonis veel.
Public Beta 3 |
teema: Kommenteerimine: Kovanaama |
eZ
vastuseid: 240
vaadatud: 67709
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.07.2019 15:58:21 pealkiri: Kommenteerimine: Kovanaama |
Ostsin iPhone, kõik  |
teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
eZ
vastuseid: 360
vaadatud: 80634
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.05.2019 21:19:47 pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
Ostsin klaviatuuri  |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
eZ
vastuseid: 3045
vaadatud: 902827
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.02.2019 13:18:20 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| , " Rent car " võta seal auto valiku lehel ja sõidu seadetes pane "All cars" |
teema: MacBook Pro |
eZ
vastuseid: 2092
vaadatud: 675828
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 31.01.2019 20:23:11 pealkiri: MacBook Pro |
Atom ka Macil olemas.
Kuid Sublime ja VS Code vast kõige paremad valikud. |
teema: Kommenteerimine: TT |
eZ
vastuseid: 311
vaadatud: 73912
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2019 22:55:55 pealkiri: Kommenteerimine: TT |
Kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: aiku30 |
eZ
vastuseid: 0
vaadatud: 261
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2019 10:50:26 pealkiri: Kommenteerimine: aiku30 |
Ostis telefoni  |
teema: [PS4/X1] Red Dead Redemption 2 |
eZ
vastuseid: 218
vaadatud: 90392
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.11.2018 23:36:22 pealkiri: [PS4/X1] Red Dead Redemption 2 |
https://www.rockstargames.com/newswire/article/60711/Red-Dead-Online-Beta
Homme peaks Online Beta siis hakkama  |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
eZ
vastuseid: 3045
vaadatud: 902827
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.11.2018 13:48:16 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
, Mina tegin UK regiooni konto ja mingeid probleeme ei ole olnud gamepassi/goldi/muude ostudega.
Soome regiooni ainus miinus vist oli see, et mõni mäng võib end vaikimisi Soome keeles näidata alg ... |
teema: Kommenteerimine: zipzic |
eZ
vastuseid: 267
vaadatud: 55721
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.11.2018 23:56:17 pealkiri: Kommenteerimine: zipzic |
Ostsin RDR2  |
teema: MacBook Pro |
eZ
vastuseid: 2092
vaadatud: 675828
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 24.08.2018 10:30:00 pealkiri: MacBook Pro |
Kas selleks peab olema alles ka ostutšekk või karp?
Või piisab lihtsalt arvutist endast, kui kohale viia? |
teema: Kommenteerimine: zipzic |
eZ
vastuseid: 267
vaadatud: 55721
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.06.2018 11:53:02 pealkiri: Kommenteerimine: zipzic |
Ostsin mängu  |
teema: Kommenteerimine: zpsy |
eZ
vastuseid: 824
vaadatud: 139303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.06.2018 21:04:18 pealkiri: Kommenteerimine: zpsy |
Ostsin telefoni  |
teema: Formula 1, 2, 3 2018 |
eZ
vastuseid: 2330
vaadatud: 345555
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 19.03.2018 12:14:32 pealkiri: Formula 1, 2, 3 2018 |
Link MR Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/groups/1708712592704748/permalink/2030548530521151/
Sellel hooajal All Media Balticsi gruppi kuuluvad telekanalid Viasat Sport Baltic, TV6 ja voog ... |
teema: MacBook Pro |
eZ
vastuseid: 2092
vaadatud: 675828
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 26.02.2018 11:24:02 pealkiri: MacBook Pro |
Millise klaviatuuri layoutiga oleks mõttekam Macbook pro osta? INT või SWE ?
Näiteks kui plaan kunagi järelturul maha müüa siis kas neil ka mingi hinnavahe ? |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
eZ
vastuseid: 2015
vaadatud: 516581
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.01.2018 13:21:58 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
Hall of fame ja adventure / expansion kaardid on kaks eri asja. Sel aastal lähevad rotationiga minema kõik Gadgetzani, Karazhani ja Old godsi kaardid.
Gadgetzani, Karazhani ja Old gods kaartide ... |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
eZ
vastuseid: 2015
vaadatud: 516581
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.01.2018 00:33:16 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
, HoF minevaid kaarte pole veel avalikustatud minuteada. Aga eelmine aasta oli mul golden ragnaros firelord ja vist sain 3200 dusti + 1600 veel lisaks, kuna dustisin.
Kui aga craftid praegu kaardi ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
eZ
vastuseid: 3045
vaadatud: 902827
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.12.2017 10:18:57 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| , kolisin ka hiljuti PC-lt Xbox One X-le üle. 30 fps tundus algul veits hirmutav sõna aga tegelikult see niiväga ei häiri, kui arvasin. Kui on hea telekas ja mäng on 30fps peal stabiilselt lukus ... |
teema: [MUU] Konsoolide, mängude, tarvikute jms. soodustused netipoodides |
eZ
vastuseid: 583
vaadatud: 370157
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.12.2017 18:31:58 pealkiri: [MUU] Konsoolide, mängude, tarvikute jms. soodustused netipoodides |
Forza Horizon 3 Xbox One/PC € 22.79
https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/forza-horizon-3-xbox-one-digital-code
Nende FB lehelt saab 5% soodus kupongi ka veel, kui soovi https://www.facebook. ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
eZ
vastuseid: 3045
vaadatud: 902827
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.11.2017 21:14:46 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| Millised puldid töötavad Xbox one X-iga? Kas ainult originaal Xbox one X ja S puldid? |
teema: F1 2017 |
eZ
vastuseid: 2692
vaadatud: 437105
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 16.07.2017 13:42:26 pealkiri: F1 2017 |
| , Sealt peaks kõike leidma https://www.reddit.com/r/motorsportsstreams/comments/6nlhdp/1200_gmt_formula_1_great_britain_grand_prix/ |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
eZ
vastuseid: 2015
vaadatud: 516581
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.06.2017 15:36:44 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
|
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
eZ
vastuseid: 2015
vaadatud: 516581
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.06.2017 12:35:55 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
| , https://eu.battle.net/support/en/games/hearthstone |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
eZ
vastuseid: 2015
vaadatud: 516581
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.05.2017 15:43:39 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
, Quest Rouge vastu saab aggro decki(druid, pirate, murloc jne.), Paladini või näiteks selle Mage deckiga väga ilusti hakkama:
https://www.upload.ee/image/6965292/discover.PNG
Aprilli season
R ... |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
eZ
vastuseid: 2015
vaadatud: 516581
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.04.2017 21:28:19 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
, Healing Wave
Ikka ei lase, võtsin Thing from Below ja teise Mana totemi juurde..
Pead decki ümber convertima Standardisse ka ennem
https://www.upload.ee/image/6959238/convert.jpg |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
eZ
vastuseid: 2015
vaadatud: 516581
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.04.2017 20:59:22 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
| , Healing Wave |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
eZ
vastuseid: 2015
vaadatud: 516581
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.04.2017 13:07:45 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
, Võid seda proovida: http://www.hearthpwn.com/decks/805454-super-budget-elemental-shaman
Rohkem control deck, kui Hunter.
Wildi special deckiga ei mängi, aga mõned tasuta võidud võtan ikka ... |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
eZ
vastuseid: 2015
vaadatud: 516581
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.04.2017 15:05:14 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
, http://www.hearthpwn.com/decks/795877-best-midrange-hunter-ungoro
~1000 dusti ja midrange hunter olemas...
Mulle Un'Goro meeldib, palju erinevaid decke mida proovida. Alustasin Elemental Sham ... |
teema: F1 2017 |
eZ
vastuseid: 2692
vaadatud: 437105
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 23.01.2017 22:50:19 pealkiri: F1 2017 |
http://www.autosport.com/news/report.php/id/127858/ecclestone-ousted-brawn-poised-for-new-role
Bernie Ecclestone has lost his position as the CEO of the Formula One Group and been replaced by Chase ... |
| |