|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Targa kodu ehitamine |
eYper
vastuseid: 5716
vaadatud: 1510131
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 24.11.2022 08:56:37 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
Mul lausa 5-6 tükki neid, vaata tegin mingi aeg postituse ka neist. Otseselt kiita pole, aga paremat ka pole leidnud.
Lugesin jah, et dimmeri releed lekivad.
Hetkel vist kõige suuremad kandidaad ... |
teema: Targa kodu ehitamine |
eYper
vastuseid: 5716
vaadatud: 1510131
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 23.11.2022 09:36:27 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
Kas kellelgi on kogemusi Haseman Electric releedega (z-wave) peal Soov leida DIN liistule dimmerusvõimega releesid, mida saaks HA-ga integreerida. |
teema: Targa kodu ehitamine |
eYper
vastuseid: 5716
vaadatud: 1510131
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 13.11.2022 17:14:56 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
Tänud mõtete eest.
Lisaks kui on sundvent planeeritud, siis imo on see üks kõige keerukamaid süsteeme, sest sundvendi võib lihtsalt ehitada kui sundvendi mooduli või lähed mugavuse järel p ... |
teema: Targa kodu ehitamine |
eYper
vastuseid: 5716
vaadatud: 1510131
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 12.11.2022 20:23:27 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
Uus maja ehitamisel ja elektriprojekt koostamisel. Valideerin siin oma mõtteid.
Paar põhimõtet:
* Olen kaalunud erinevaid ökosüsteeme - valituks jääb Home Assistant. See annab kõige suure ... |
teema: HV pokker |
eYper
vastuseid: 1301
vaadatud: 414043
|
foorum: HV üritused postitatud: 09.09.2011 08:55:52 pealkiri: HV pokker |
Võimalus 75/25, et olen ka kohale ilmumas  |
teema: XP boot-up probleem |
eYper
vastuseid: 28
vaadatud: 7114
|
foorum: Tarkvara postitatud: 09.08.2011 22:48:17 pealkiri: XP boot-up probleem |
| Esimese ketta test ütleb, et sul on tõenäoliselt üks bad sector (C5 Current Pending Sector - 200 (current), 200(worst), 0 (threshold), 1 (data)). SMART on võtnud ta vaatluse alla, kuid pole veel ... |
teema: XP boot-up probleem |
eYper
vastuseid: 28
vaadatud: 7114
|
foorum: Tarkvara postitatud: 09.08.2011 21:47:26 pealkiri: XP boot-up probleem |
Niisiis.
I ketta test ütleb:
C5 Current Pending Sector - 200 (current), 200(worst), 0 (threshold), 1 (data)
C7 Ultra DMA CRC Error Count - 200, 198, 0, 12224
II ketta kohta ütleb:
05 Real ... |
teema: XP boot-up probleem |
eYper
vastuseid: 28
vaadatud: 7114
|
foorum: Tarkvara postitatud: 04.08.2011 09:27:27 pealkiri: XP boot-up probleem |
| Niisiis otsustas arvuti terve eilse õhtu vältel mitte tööle hakata. Nimelt jõudsin Windowsi boot-up ekraanini, kus op süsteemi progress bar jäigi jooksma. Kas probleem võib olla op-süsteemis ... |
teema: Ülevaade: Acer X223W :: Monitorid |
eYper
vastuseid: 12
vaadatud: 6637
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 13.10.2008 08:31:30 pealkiri: Ülevaade: Acer X223W |
| Kui must ei ole päris must, siis ei saa ka värvid selged ja paigas olla. See, et odavmonitoridel kontrastsusesuhe suur on ei tähenda, et värvid õiged on. |
teema: Warhammer Online |
eYper
vastuseid: 2467
vaadatud: 446834
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.09.2008 15:41:56 pealkiri: Warhammer Online |
Oot, kus siis warhammeri eesti kommuun on. #war.ee on ikka väga tühjavõitu - või on keegi hoopis kuskil Teamspeak`is või Ventrillos ?
Veso, tänan abi pakkumast. |
teema: Warhammer Online |
eYper
vastuseid: 2467
vaadatud: 446834
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.09.2008 14:27:42 pealkiri: Warhammer Online |
Nii ma regasin otsast peale uuesti kõik ära ja sain patchitud mängu.
Esimest korda elus mängisin MMORPG mängu. Esimesed 15 min oli totaalne segadus, kuulid koos ja ei jaganud matsu välja, mi ... |
teema: Warhammer Online |
eYper
vastuseid: 2467
vaadatud: 446834
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.09.2008 13:42:38 pealkiri: Warhammer Online |
| Päris naljakas on see teema juba. |
teema: Warhammer Online |
eYper
vastuseid: 2467
vaadatud: 446834
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.09.2008 11:40:01 pealkiri: Warhammer Online |
| ...eile südaöö paiku sai ära regatud, aga e-maili pole praeguseks hetkeks minuni jõudnud :S |
teema: Warhammer Online |
eYper
vastuseid: 2467
vaadatud: 446834
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.09.2008 23:43:12 pealkiri: Warhammer Online |
| Nüüd siis peab meili ootama. Tegelikult tekitab see 414 errori jama omamoodi sõltuvuse ja veel suurema huvi. Mis kurat see on, mis tõmbab nii palju inimesi beta versiooni testima? Peab ikka hea as ... |
teema: Warhammer Online |
eYper
vastuseid: 2467
vaadatud: 446834
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.09.2008 23:20:13 pealkiri: Warhammer Online |
Eino krt küll. Pärast pikka päeva haamerdamist, tuleb välja, et mu soovitud username on juba võetud - pean veel edasi haamerdama.  |
teema: Warhammer Online |
eYper
vastuseid: 2467
vaadatud: 446834
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.09.2008 14:17:58 pealkiri: Warhammer Online |
Ok ma sain pildi aga siis edasi ikka ei saa, mingi error 414 tuleb ja vsjoo.
Sama siin. Jiisas, F1 hakkab samal ajal  |
teema: Üleminek tavalisest 4 pinisest e-sataks? |
eYper
vastuseid: 4
vaadatud: 2439
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 13.08.2008 00:10:17 pealkiri: Üleminek tavalisest 4 pinisest e-sataks? |
Ordis vist selle nime all:
Ise vaatasin ka, et too peaks See olema. Igastahes tänud! |
teema: Üleminek tavalisest 4 pinisest e-sataks? |
eYper
vastuseid: 4
vaadatud: 2439
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 12.08.2008 23:08:41 pealkiri: Üleminek tavalisest 4 pinisest e-sataks? |
Sai uus kõvaketas soetatud. Avastasin aga, et mul on PSU-l ainult üks e-sata toitekaabel. Kas pean uue PSU ostma või on mingi ülemineku variant olemas?  |
teema: Väike probleem mälude valdkonnas |
eYper
vastuseid: 4
vaadatud: 2372
|
foorum: Protsessorid postitatud: 08.08.2008 12:31:57 pealkiri: Väike probleem mälude valdkonnas |
Tänud, asi selgem  |
teema: Väike probleem mälude valdkonnas |
eYper
vastuseid: 4
vaadatud: 2372
|
foorum: Protsessorid postitatud: 08.08.2008 11:28:40 pealkiri: Väike probleem mälude valdkonnas |
Ma olen vist ajaga lolliks jäänud aga ma ei taipa mis värk on!?
SIW annab sellist infi mu mälu kohta
http://andrestand.pri.ee/upload/mem.jpg
Emaplaat Gigabyte 965p-s3 peaks toetama kenasti ... |
teema: Stuudio sisseseade? |
eYper
vastuseid: 23
vaadatud: 8154
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.04.2008 14:35:42 pealkiri: Stuudio sisseseade? |
Kas peale Maksifoto Eestis keegi veel stuudio sisseseadetega tegeleb? Oskab keegi mõne spetsialisti kätte näidata?
See ala on minu jaoks üldiselt väga tume.
Njaa, tegelikult on kõige pare ... |
teema: Portreefotograafia |
eYper
vastuseid: 1581
vaadatud: 451178
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.04.2008 11:21:12 pealkiri: Portreefotograafia |
Ma ei saa kohe mainimata jätta, et kogu selle teema esimese postituse pilt ei kuulu portreefotograafia valdkonda  |
teema: Stuudio sisseseade? |
eYper
vastuseid: 23
vaadatud: 8154
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.04.2008 11:15:13 pealkiri: Stuudio sisseseade? |
| Esiteks, kõik oleneb eesmärgist - kui soovid teha midagi väga lihtsat, ilma suuremate kulutusteta, siis võib ju leida mooduse 20k hakkama saada. Kui teha juba midagi korralikku, siis korruta see s ... |
teema: Uus MacBook Air - Läptop ümbrikus |
eYper
vastuseid: 152
vaadatud: 53368
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 17.01.2008 02:20:20 pealkiri: Uus MacBook Air - Läptop ümbrikus |
| d3t, tänud viite eest - sa valgustasid mind! Selle teema tarvis (Reality Distortion Field) on Youtube`is üks päris lõbus klipp http://youtube.com/watch?v=e6a7aY82IU8 |
teema: Uus MacBook Air - Läptop ümbrikus |
eYper
vastuseid: 152
vaadatud: 53368
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 17.01.2008 02:13:49 pealkiri: Uus MacBook Air - Läptop ümbrikus |
Kui sa oled liigelnud ainult avalikus sektoris, siis sa tegelikult ei tea kapitalisti mõtlemisest midagi.
See teema läheb juba liiga huvitavaks!
Ma muigan igastahes! |
teema: Uus MacBook Air - Läptop ümbrikus |
eYper
vastuseid: 152
vaadatud: 53368
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 17.01.2008 01:48:55 pealkiri: Uus MacBook Air - Läptop ümbrikus |
Ma soovitaks vaadata sellist asja nagu "The Story of Stuff"
Chapter 5 (Consumption`it) saab vaadata siit: http://youtube.com/watch?v=EUeMVt3stAo
Üldpildi saamiseks peab korralik inimene kõik är ... |
teema: Ülevaade: Giottos Cleaning Kit CL1001 :: Kaamerate lisad |
eYper
vastuseid: 11
vaadatud: 10963
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 20.12.2007 01:01:34 pealkiri: Ülevaade: Giottos Cleaning Kit CL1001 |
| Tunnistan kliistripumba avavus ei ole erinev, õhusurve võib ka suurem olla. Kuid siiski ma ei ole valmis maksma sellist hinda antud komplekti eest. Tegelikult on see paratamatus, et fototarvikud on ... |
teema: Ülevaade: Giottos Cleaning Kit CL1001 :: Kaamerate lisad |
eYper
vastuseid: 11
vaadatud: 10963
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 19.12.2007 21:12:31 pealkiri: Ülevaade: Giottos Cleaning Kit CL1001 |
| Minu arvates suhteliselt mõttetu asi. Kaamera peeglit nii või naa sellega ei puhasta. Katiku saab lahtisest tolmust vabastada apteegi pumbaga - HIND 10 EEK. Puhastusvedeliku saab ka odavamalt ja ant ... |
teema: Ülevaade: Sony Ericsson W610i :: Mobiiltelefonid |
eYper
vastuseid: 125
vaadatud: 62136
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 31.10.2007 09:50:03 pealkiri: Ülevaade: Sony Ericsson W610i |
Hmm..ma olen kahevahel - osta See ülevaadatud Sony-Ericsson või uuem liugklapiga w580i. Oskab keegi kaalukaussi kallutada?  |
teema: Ülevaade: Creative Zen V Plus :: MP3 pleierid |
eYper
vastuseid: 65
vaadatud: 23818
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 04.03.2007 10:16:35 pealkiri: Ülevaade: Creative Zen V Plus |
| Oman seda odavamat versiooni, sest ei näinud eriti mõtet isegi paarsadat krooni juurde maksta. Tunnistagem, kui palju Sa ikka nii väikselt ekraanilt mingit videot vaatad - selleks on vastavad seadm ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
eYper
vastuseid: 14834
vaadatud: 2379506
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.03.2007 20:22:39 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
| Olen ka soetamas endale E6300 proset koos kogu kaasakäiva komplektiga. Millise jahutuse peaksin C2D-le peale ostma? |
teema: LCD virvendamine |
eYper
vastuseid: 4
vaadatud: 1487
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.01.2007 01:06:55 pealkiri: LCD virvendamine |
| Mul üldse see monitor ühendatud läppariga (VGA) videokaardiks ATI xpress200 vms. Peaks nagu normaalselt jooksutama. Ikka ei saa süda rahu. |
teema: LCD virvendamine |
eYper
vastuseid: 4
vaadatud: 1487
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.01.2007 19:21:32 pealkiri: LCD virvendamine |
| Soetasin äsja ViewSonic PV930. Töötab kõik kenasti - kuid arumaeijaga, miks monitoris piltide laadimise alal käivad nõrgad lained läbi. Nagu oleks tegemsit madalate Hz-dega. Kuid asi ei ole sel ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
eYper
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874969
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 07.01.2007 13:30:52 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Lõppkokkuvõttes on see ikka päris palju. Objektiivide puhul tuleb ca veerandi jagu toote hinnast juurde.
Oleme EL-s hästi õnnelikud  |
teema: Paypal & eBay üldteema |
eYper
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874969
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 06.01.2007 20:38:50 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Hmm..sobrasin sutsu EMTSis ringi ja sain aru, et kolmandatest riikidest kehtib 6,7% + Eesti poolt 18% käibemaksu.
Peab seda kingi värki müüjalt uurima  |
teema: Paypal & eBay üldteema |
eYper
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874969
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 06.01.2007 19:24:01 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Soovin eBay`st osta Nikoni objektiivi:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=005&sspagename=STRK%3AMEWA%3AIT&viewitem=&item=150060296703&rd=1&rd=1
Tegin endale e ... |
teema: juttu AA akudest ja laadijatest |
eYper
vastuseid: 421
vaadatud: 182227
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.10.2006 09:04:13 pealkiri: juttu AA akudest ja laadijatest |
Mina ostsin enda välgule Panasonic BQ-396 http://www.photopoint.ee/toode.php?id=10336
Eks ma uurisin natuke enne ka, kuid poemüüja soovitas seda isendit. Hetkel ei ole 2600 mAh patareides ja laa ... |
teema: Kommenteerimine: voltc |
eYper
vastuseid: 1008
vaadatud: 338781
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2005 00:59:17 pealkiri: Kommenteerimine: voltc |
Väga viis müügimees
Sain temalt toreda/ilusa kaardi!
+ lausa meeldiv inimesega kaupa teha  |
teema: Kumb on pudelikaelaks - mälu või videokaart |
eYper
vastuseid: 37
vaadatud: 4702
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.09.2004 23:59:32 pealkiri: Kumb on pudelikaelaks - mälu või videokaart |
| Olen nüüd natu erinevaid videokaardi drivereid katsetanud ning püüdnud leida õiget. Minu mõte "uusim draiver pole parim" osutus tõeseks, sest avastasin, et Detonator 2002. aasta driveritega saa ... |
teema: Kumb on pudelikaelaks - mälu või videokaart |
eYper
vastuseid: 37
vaadatud: 4702
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.09.2004 12:43:39 pealkiri: Kumb on pudelikaelaks - mälu või videokaart |
kui ostad, siis ikka ATI, sest GeForce FX seeria parajalt peesse kukkunud (paari erandiga).
Ja need erandid on? |
teema: Kumb on pudelikaelaks - mälu või videokaart |
eYper
vastuseid: 37
vaadatud: 4702
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.09.2004 12:29:30 pealkiri: Kumb on pudelikaelaks - mälu või videokaart |
| Niih - peale kogu selle arutluse ja soovituste läbi lugemist, otsustasin, et esimalt ostan ühe pulga mälu ikkagi juurde + peale seda hakkan videkaarti välja vahetama. Minu jaoks ikkagi pettumus, e ... |
teema: Kumb on pudelikaelaks - mälu või videokaart |
eYper
vastuseid: 37
vaadatud: 4702
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.09.2004 16:14:20 pealkiri: Kumb on pudelikaelaks - mälu või videokaart |
| Tänan kõiki! |
teema: Kumb on pudelikaelaks - mälu või videokaart |
eYper
vastuseid: 37
vaadatud: 4702
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.09.2004 13:59:00 pealkiri: Kumb on pudelikaelaks - mälu või videokaart |
tjah, seda kah et vähe niikuinii, ma oma raaliga saan ~10k
Samas sul on 2X256 MB mälu. |
teema: Kumb on pudelikaelaks - mälu või videokaart |
eYper
vastuseid: 37
vaadatud: 4702
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.09.2004 13:58:36 pealkiri: Kumb on pudelikaelaks - mälu või videokaart |
| ma arvan, et viga hoopis softis. 8300p sellise masinaga on vähe saada. vaata, et oleks viimased nvidia draiverid nii emmele kui ka videole, tsekka directx-i: kirjuta start->run reale käsklus dxdi ... |
teema: Kumb on pudelikaelaks - mälu või videokaart |
eYper
vastuseid: 37
vaadatud: 4702
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.09.2004 11:47:17 pealkiri: Kumb on pudelikaelaks - mälu või videokaart |
| Selline konfiguratsioon on hetkel. 3DMark2001 annab u 8300 punni. Minu jaoks tundub kuidagi liiga vähe. küsimus selline: mis hetkel pudelikaelaks on - kas pigem mälu (peaks 512 mb olema) või video ... |
teema: fotovõistlus V3: VASTANDID |
eYper
vastuseid: 164
vaadatud: 44141
|
foorum: Fotograafia postitatud: 21.08.2004 11:07:54 pealkiri: fotovõistlus V3: VASTANDID |
| Teisest küljest - ei saa öelda inimesele, et sinu pilt ei sobi fotovõistlusele, kuna see on liiga "kole". Nii nagu mina aru saanud olen, siis eesmärgiks on esmalt kaasa haarata võimalikult palju ... |
teema: fotovõistlus V3: VASTANDID |
eYper
vastuseid: 164
vaadatud: 44141
|
foorum: Fotograafia postitatud: 20.08.2004 19:10:50 pealkiri: fotovõistlus V3: VASTANDID |
Ei saa, vali välja, kumb rohkem meeldib (või lase seda meil teha ).
Oki. Kui tahate valida, siis ok, kui ei saa, pole ullu. Lihtsalt silmailuks siis.
http://www.zone.ee/johvisess/arvuti/IM ... |
teema: fotovõistlus V3: VASTANDID |
eYper
vastuseid: 164
vaadatud: 44141
|
foorum: Fotograafia postitatud: 20.08.2004 19:04:59 pealkiri: fotovõistlus V3: VASTANDID |
Kurat,meie majal oli välk nii lähedal,et ma poleks eales julgenud välja minna...oleks veel äikest ka saanud.
Pilt on väga hea,kuna mingis saates alles näitas venda,kes proovis välku pildista ... |
teema: fotovõistlus V3: VASTANDID |
eYper
vastuseid: 164
vaadatud: 44141
|
foorum: Fotograafia postitatud: 20.08.2004 18:54:00 pealkiri: fotovõistlus V3: VASTANDID |
krt väga hea pilt kas sul suurema resoga pole seda saada (lainus vähemalt 3200) ?
Suurem pilt siin: http://www.zone.ee/johvisess/arvuti/IMGP0993.JPG?2 |
teema: fotovõistlus V3: VASTANDID |
eYper
vastuseid: 164
vaadatud: 44141
|
foorum: Fotograafia postitatud: 20.08.2004 18:42:25 pealkiri: fotovõistlus V3: VASTANDID |
Pilt tehtud reede öösel ca 03:30.
Vastanditeks on taevas ja maa. 8)
http://www.zone.ee/johvisess/arvuti/taevas_vs_maa.jpg?2
Küsimus: kas kahte pilti ei või üks kasutaja välja panna? (Üks ... |
| |