Avaleht
otsing leidis 91 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: ptrksk
eXism

vastuseid: 17
vaadatud: 919

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2026 20:26:21   pealkiri: Kommenteerimine: ptrksk
Väga kiire ja sujuv tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ballack007
eXism

vastuseid: 116
vaadatud: 12837

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.02.2026 03:17:16   pealkiri: Kommenteerimine: ballack007
Ostsin mälu, kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sharkw1nn
eXism

vastuseid: 18
vaadatud: 1146

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2014 23:34:09   pealkiri: Kommenteerimine: sharkw1nn
Kiireim ärike, mida HV-s olen teinud. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Miccer
eXism

vastuseid: 1600
vaadatud: 166341

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2014 02:53:27   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Võtsin ühe ketta ligi, kõik oli nii nagu lubatud. thumbs_up.gif
  teema: [PSV] Playstation Vita
eXism

vastuseid: 594
vaadatud: 184795

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.11.2013 20:25:56   pealkiri: [PSV] Playstation Vita
Huvitav, kas uuel Vital nupud ikka klõbisevad või on pehmed nagu olid seda eelkäijal? Tundub kõvasti mugavam kui eelmine seeria, aga see-eest haiglaselt kole.
  teema: Kommenteerimine: AgentDeus
eXism

vastuseid: 3
vaadatud: 4728

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2013 19:41:55   pealkiri: Kommenteerimine: AgentDeus
Kiire ja korralik nagu kellavärk. thumbs_up.gif Soovitan .
  teema: Kommenteerimine: stivo
eXism

vastuseid: 22
vaadatud: 7578

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2012 01:16:10   pealkiri: Kommenteerimine: stivo
Korralik ja kiire thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Pokemon
eXism

vastuseid: 262
vaadatud: 55605

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2010 18:06:23   pealkiri: Kommenteerimine: Pokemon
sai arvutikraami ostetud, kõik hästi thumbs_up.gif
  teema: AMD HD 6000 teema
eXism

vastuseid: 3809
vaadatud: 570434

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.10.2010 01:39:57   pealkiri: AMD HD 6000 teema
Ei tea kas 6000 seeriale tuleb ka ARES -e taoline kaart?
  teema: Ülevaade: Razer Lachesis Banshee Blue :: Hiired
eXism

vastuseid: 33
vaadatud: 14265

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 01.01.2010 05:58:05   pealkiri: Ülevaade: Razer Lachesis Banshee Blue
Praeguseks ajaks on see probleem uute driveritega lahendatud. Aga jahm, küljenupud on üsna kehvakesed.
  teema: Kommenteerimine: malukas
eXism

vastuseid: 123
vaadatud: 33709

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.10.2009 12:22:59   pealkiri: Kommenteerimine: malukas
aitas mängu osta thumbs_up.gif
  teema: [PS3] Gameshare
eXism

vastuseid: 975
vaadatud: 259412

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.10.2009 23:20:18   pealkiri: [PS3] Gameshare
ikka, see peakski põhimõtteliselt co-op olema
  teema: [PS3] Gameshare
eXism

vastuseid: 975
vaadatud: 259412

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.10.2009 21:00:22   pealkiri: [PS3] Gameshare
Trine]

igastahes, võtke ligi icon_lol.gif
  teema: [PS3] Gameshare
eXism

vastuseid: 975
vaadatud: 259412

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.10.2009 17:13:22   pealkiri: [PS3] Gameshare
Sina vist ei saagi, aga nendest viiest keegi saab.
  teema: [PS3] Gameshare
eXism

vastuseid: 975
vaadatud: 259412

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.10.2009 11:12:17   pealkiri: [PS3] Gameshare
33 trofeed on
  teema: [PS3] Gameshare
eXism

vastuseid: 975
vaadatud: 259412

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.10.2009 17:00:41   pealkiri: [PS3] Gameshare
Trine] [PSN] $19.99/220.- EEK / 45.- EEK.

1.eXism
2.
3.
4.
5.
  teema: [X360/PS3/PSP/WII] Colin McRae: DiRT 2
eXism

vastuseid: 117
vaadatud: 31322

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.09.2009 00:18:30   pealkiri: [X360/PS3/PSP/WII] Colin McRae: DiRT 2
minuarust on kõik sama mis esimesel dirdil va. menüü icon_lol.gif
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
eXism

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.09.2009 20:58:30   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Montezuma ongi vist icon_lol.gif , hea mäng tegelt icon_exclaim.gif
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
eXism

vastuseid: 367
vaadatud: 110668

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.09.2009 00:28:29   pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats
"Sheerisime kama" icon_biggrin.gif

beer_yum.gif
  teema: [PS3] Gameshare
eXism

vastuseid: 975
vaadatud: 259412

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.09.2009 00:55:59   pealkiri: [PS3] Gameshare
kas keegi siis fat princessist pole huvitatud enam? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
  teema: [PS3] Gameshare
eXism

vastuseid: 975
vaadatud: 259412

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 04.09.2009 19:26:31   pealkiri: [PS3] Gameshare
tavai, kellel veel BF1943 eest vaja veel tasuda siis palung makske icon_exclaim.gif icon_lol.gif
  teema: [PS3] Gameshare
eXism

vastuseid: 975
vaadatud: 259412

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.09.2009 19:22:10   pealkiri: [PS3] Gameshare
BF1943 kamp, kui tahate võin ära osta teile icon_biggrin.gif, igaüks kande 40.- mulle thumbs_up.gif

aga kui sa ostad kas siis mitte üks koht ära ei kao? icon_lol.gif
aga ma oleks ka nõus kui asi funkab.
  teema: [PS3] Gameshare
eXism

vastuseid: 975
vaadatud: 259412

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.09.2009 02:03:20   pealkiri: [PS3] Gameshare
Grupp 4.

Battlefield 1943]

kes oleks siis nõus mängu ostma ja kasutajat jagama? icon_lol.gif
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
eXism

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.08.2009 01:36:31   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
jube väike ja tume, aga pakun siis age of empires ? icon_lol.gif
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
eXism

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.08.2009 01:30:47   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
ratchet & clank mingi?
  teema: [PS3] Gameshare
eXism

vastuseid: 975
vaadatud: 259412

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 17.08.2009 16:23:04   pealkiri: [PS3] Gameshare


tekkis ka huvi icon_smile.gif
  teema: [PS3] Gameshare
eXism

vastuseid: 975
vaadatud: 259412

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.08.2009 14:53:51   pealkiri: [PS3] Gameshare
võiksite BF 1943 jaoks grupi teha icon_smile.gif
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
eXism

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.08.2009 14:57:42   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
bionic commando?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
eXism

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.08.2009 03:46:12   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
pilti ei näe...
  teema: Battlefield Heroes
eXism

vastuseid: 1104
vaadatud: 195720

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.08.2009 17:21:16   pealkiri: Battlefield Heroes
, tee reinstall
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
eXism

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.07.2009 19:10:26   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Leisure Suit Larry
  teema: Battlefield Heroes
eXism

vastuseid: 1104
vaadatud: 195720

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.07.2009 20:23:15   pealkiri: Battlefield Heroes
äkki need medalid mis rinna peale käivad?
  teema: Battlefield Heroes
eXism

vastuseid: 1104
vaadatud: 195720

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.07.2009 13:32:05   pealkiri: Battlefield Heroes
bf maas icon_smile.gif
  teema: [PS3/X360] Battlefield 1943
eXism

vastuseid: 146
vaadatud: 28063

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.07.2009 21:15:26   pealkiri: [PS3/X360] Battlefield 1943
ega need nüüd tuumapommid ka ei ole icon_biggrin.gif
  teema: Battlefield Heroes
eXism

vastuseid: 1104
vaadatud: 195720

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.07.2009 13:29:45   pealkiri: Battlefield Heroes
kas snaipril on parem püstol või nuga?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
eXism

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.07.2009 21:00:27   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
lineage 2? icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
eXism

vastuseid: 367
vaadatud: 110668

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.07.2009 16:10:16   pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats
ostsin kunagi PS3 pela. thumbs_up.gif
  teema: Battlefield Heroes
eXism

vastuseid: 1104
vaadatud: 195720

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.07.2009 16:09:08   pealkiri: Battlefield Heroes
valge on regular hit , punane on kui on madalad elud

oranž on critical

kollane on ju
  teema: Battlefield Heroes
eXism

vastuseid: 1104
vaadatud: 195720

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.07.2009 23:17:58   pealkiri: Battlefield Heroes
ohohh andke mulle ka xp boost koode kui te juba nii mõnusalt jagate icon_biggrin.gif
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
eXism

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.07.2009 12:46:02   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
warhammer icon_biggrin.gif
  teema: [PS3/X360] Battlefield 1943
eXism

vastuseid: 146
vaadatud: 28063

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.07.2009 17:42:08   pealkiri: [PS3/X360] Battlefield 1943
veel üks haige bug, et kui bazookaga vastast lased, siis ei juhtu mitte midagi icon_biggrin.gif
  teema: [PS3/X360] Battlefield 1943
eXism

vastuseid: 146
vaadatud: 28063

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.07.2009 03:00:11   pealkiri: [PS3/X360] Battlefield 1943
ülihea mäng... vähemalt trial oli icon_biggrin.gif
kas seda mängu saab ainult Playstation Storest?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
eXism

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.06.2009 23:58:41   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Teema sõitis võssa (läbi võsa ja kaljult alla)!

, Alien Homnid või Destory All Humans (2) miskit äkki? icon_neutral.gif

icon_razz.gif krt jah, Destroy All Humans
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
eXism

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.06.2009 22:44:21   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
vb on spec ops, kuigi graafika on pildil parem :S

http://img189.imageshack.us/img189/4951/vanamutt.jpg
  teema: probleem vendika ühendamisega
eXism

vastuseid: 2
vaadatud: 1424

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 03.06.2009 22:11:45   pealkiri: probleem vendika ühendamisega
Panin Geforce FX5200 -le (passiivne) pentium 3 prose jahutuse radika peale, aga probleem on selles, et seda ei saa vist kuhugi ühendada. Mul on põhjasilla ja mingid AUXFAN1 ja 2 pistikud vabad, aga ...
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
eXism

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.04.2009 20:06:23   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
killzone 2 ?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
eXism

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.02.2009 23:38:54   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
http://img214.imageshack.us/img214/9927/jumalastheatankipelata2.png

ilgelt vana aga ikkagi megahea 8)
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
eXism

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.02.2009 21:23:34   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Psi-Ops kindlalt kohe icon_biggrin.gif
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
eXism

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.02.2009 16:30:40   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
need for speed mw või mingi muu osa
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
eXism

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.02.2009 00:03:02   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
v rally mingi?
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.