|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: ptrksk |
eXism
vastuseid: 17
vaadatud: 919
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2026 20:26:21 pealkiri: Kommenteerimine: ptrksk |
Väga kiire ja sujuv tehing  |
teema: Kommenteerimine: ballack007 |
eXism
vastuseid: 116
vaadatud: 12837
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.02.2026 03:17:16 pealkiri: Kommenteerimine: ballack007 |
Ostsin mälu, kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: sharkw1nn |
eXism
vastuseid: 18
vaadatud: 1146
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2014 23:34:09 pealkiri: Kommenteerimine: sharkw1nn |
Kiireim ärike, mida HV-s olen teinud. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
eXism
vastuseid: 1600
vaadatud: 166341
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2014 02:53:27 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Võtsin ühe ketta ligi, kõik oli nii nagu lubatud.  |
teema: [PSV] Playstation Vita |
eXism
vastuseid: 594
vaadatud: 184795
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.11.2013 20:25:56 pealkiri: [PSV] Playstation Vita |
| Huvitav, kas uuel Vital nupud ikka klõbisevad või on pehmed nagu olid seda eelkäijal? Tundub kõvasti mugavam kui eelmine seeria, aga see-eest haiglaselt kole. |
teema: Kommenteerimine: AgentDeus |
eXism
vastuseid: 3
vaadatud: 4728
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2013 19:41:55 pealkiri: Kommenteerimine: AgentDeus |
Kiire ja korralik nagu kellavärk. Soovitan . |
teema: Kommenteerimine: stivo |
eXism
vastuseid: 22
vaadatud: 7578
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2012 01:16:10 pealkiri: Kommenteerimine: stivo |
Korralik ja kiire  |
teema: Kommenteerimine: Pokemon |
eXism
vastuseid: 262
vaadatud: 55605
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2010 18:06:23 pealkiri: Kommenteerimine: Pokemon |
sai arvutikraami ostetud, kõik hästi  |
teema: AMD HD 6000 teema |
eXism
vastuseid: 3809
vaadatud: 570434
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.10.2010 01:39:57 pealkiri: AMD HD 6000 teema |
| Ei tea kas 6000 seeriale tuleb ka ARES -e taoline kaart? |
teema: Ülevaade: Razer Lachesis Banshee Blue :: Hiired |
eXism
vastuseid: 33
vaadatud: 14265
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 01.01.2010 05:58:05 pealkiri: Ülevaade: Razer Lachesis Banshee Blue |
| Praeguseks ajaks on see probleem uute driveritega lahendatud. Aga jahm, küljenupud on üsna kehvakesed. |
teema: Kommenteerimine: malukas |
eXism
vastuseid: 123
vaadatud: 33709
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.10.2009 12:22:59 pealkiri: Kommenteerimine: malukas |
aitas mängu osta  |
teema: [PS3] Gameshare |
eXism
vastuseid: 975
vaadatud: 259412
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.10.2009 23:20:18 pealkiri: [PS3] Gameshare |
| ikka, see peakski põhimõtteliselt co-op olema |
teema: [PS3] Gameshare |
eXism
vastuseid: 975
vaadatud: 259412
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.10.2009 21:00:22 pealkiri: [PS3] Gameshare |
Trine]
igastahes, võtke ligi  |
teema: [PS3] Gameshare |
eXism
vastuseid: 975
vaadatud: 259412
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.10.2009 17:13:22 pealkiri: [PS3] Gameshare |
| Sina vist ei saagi, aga nendest viiest keegi saab. |
teema: [PS3] Gameshare |
eXism
vastuseid: 975
vaadatud: 259412
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.10.2009 11:12:17 pealkiri: [PS3] Gameshare |
| 33 trofeed on |
teema: [PS3] Gameshare |
eXism
vastuseid: 975
vaadatud: 259412
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.10.2009 17:00:41 pealkiri: [PS3] Gameshare |
Trine] [PSN] $19.99/220.- EEK / 45.- EEK.
1.eXism
2.
3.
4.
5. |
teema: [X360/PS3/PSP/WII] Colin McRae: DiRT 2 |
eXism
vastuseid: 117
vaadatud: 31322
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.09.2009 00:18:30 pealkiri: [X360/PS3/PSP/WII] Colin McRae: DiRT 2 |
minuarust on kõik sama mis esimesel dirdil va. menüü  |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
eXism
vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.09.2009 20:58:30 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
Montezuma ongi vist , hea mäng tegelt  |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
eXism
vastuseid: 367
vaadatud: 110668
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.09.2009 00:28:29 pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats |
"Sheerisime kama"
 |
teema: [PS3] Gameshare |
eXism
vastuseid: 975
vaadatud: 259412
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.09.2009 00:55:59 pealkiri: [PS3] Gameshare |
kas keegi siis fat princessist pole huvitatud enam?  |
teema: [PS3] Gameshare |
eXism
vastuseid: 975
vaadatud: 259412
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.09.2009 19:26:31 pealkiri: [PS3] Gameshare |
tavai, kellel veel BF1943 eest vaja veel tasuda siis palung makske |
teema: [PS3] Gameshare |
eXism
vastuseid: 975
vaadatud: 259412
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.09.2009 19:22:10 pealkiri: [PS3] Gameshare |
BF1943 kamp, kui tahate võin ära osta teile , igaüks kande 40.- mulle
aga kui sa ostad kas siis mitte üks koht ära ei kao?
aga ma oleks ka nõus kui asi funkab. |
teema: [PS3] Gameshare |
eXism
vastuseid: 975
vaadatud: 259412
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.09.2009 02:03:20 pealkiri: [PS3] Gameshare |
Grupp 4.
Battlefield 1943]
kes oleks siis nõus mängu ostma ja kasutajat jagama?  |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
eXism
vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.08.2009 01:36:31 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
jube väike ja tume, aga pakun siis age of empires ?  |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
eXism
vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.08.2009 01:30:47 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| ratchet & clank mingi? |
teema: [PS3] Gameshare |
eXism
vastuseid: 975
vaadatud: 259412
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.08.2009 16:23:04 pealkiri: [PS3] Gameshare |
tekkis ka huvi  |
teema: [PS3] Gameshare |
eXism
vastuseid: 975
vaadatud: 259412
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.08.2009 14:53:51 pealkiri: [PS3] Gameshare |
võiksite BF 1943 jaoks grupi teha  |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
eXism
vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.08.2009 14:57:42 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| bionic commando? |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
eXism
vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.08.2009 03:46:12 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| pilti ei näe... |
teema: Battlefield Heroes |
eXism
vastuseid: 1104
vaadatud: 195720
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.08.2009 17:21:16 pealkiri: Battlefield Heroes |
| , tee reinstall |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
eXism
vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.07.2009 19:10:26 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Leisure Suit Larry |
teema: Battlefield Heroes |
eXism
vastuseid: 1104
vaadatud: 195720
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.07.2009 20:23:15 pealkiri: Battlefield Heroes |
| äkki need medalid mis rinna peale käivad? |
teema: Battlefield Heroes |
eXism
vastuseid: 1104
vaadatud: 195720
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.07.2009 13:32:05 pealkiri: Battlefield Heroes |
bf maas  |
teema: [PS3/X360] Battlefield 1943 |
eXism
vastuseid: 146
vaadatud: 28063
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.07.2009 21:15:26 pealkiri: [PS3/X360] Battlefield 1943 |
ega need nüüd tuumapommid ka ei ole  |
teema: Battlefield Heroes |
eXism
vastuseid: 1104
vaadatud: 195720
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.07.2009 13:29:45 pealkiri: Battlefield Heroes |
| kas snaipril on parem püstol või nuga? |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
eXism
vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.07.2009 21:00:27 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
lineage 2?  |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
eXism
vastuseid: 367
vaadatud: 110668
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.07.2009 16:10:16 pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats |
ostsin kunagi PS3 pela.  |
teema: Battlefield Heroes |
eXism
vastuseid: 1104
vaadatud: 195720
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.07.2009 16:09:08 pealkiri: Battlefield Heroes |
valge on regular hit , punane on kui on madalad elud
oran on critical
kollane on ju |
teema: Battlefield Heroes |
eXism
vastuseid: 1104
vaadatud: 195720
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.07.2009 23:17:58 pealkiri: Battlefield Heroes |
ohohh andke mulle ka xp boost koode kui te juba nii mõnusalt jagate  |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
eXism
vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.07.2009 12:46:02 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
warhammer  |
teema: [PS3/X360] Battlefield 1943 |
eXism
vastuseid: 146
vaadatud: 28063
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.07.2009 17:42:08 pealkiri: [PS3/X360] Battlefield 1943 |
veel üks haige bug, et kui bazookaga vastast lased, siis ei juhtu mitte midagi  |
teema: [PS3/X360] Battlefield 1943 |
eXism
vastuseid: 146
vaadatud: 28063
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.07.2009 03:00:11 pealkiri: [PS3/X360] Battlefield 1943 |
ülihea mäng... vähemalt trial oli
kas seda mängu saab ainult Playstation Storest? |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
eXism
vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.06.2009 23:58:41 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
Teema sõitis võssa (läbi võsa ja kaljult alla)!
, Alien Homnid või Destory All Humans (2) miskit äkki?
krt jah, Destroy All Humans |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
eXism
vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.06.2009 22:44:21 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
vb on spec ops, kuigi graafika on pildil parem :S
http://img189.imageshack.us/img189/4951/vanamutt.jpg |
teema: probleem vendika ühendamisega |
eXism
vastuseid: 2
vaadatud: 1424
|
foorum: Jahutus postitatud: 03.06.2009 22:11:45 pealkiri: probleem vendika ühendamisega |
| Panin Geforce FX5200 -le (passiivne) pentium 3 prose jahutuse radika peale, aga probleem on selles, et seda ei saa vist kuhugi ühendada. Mul on põhjasilla ja mingid AUXFAN1 ja 2 pistikud vabad, aga ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
eXism
vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.04.2009 20:06:23 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| killzone 2 ? |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
eXism
vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.02.2009 23:38:54 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
http://img214.imageshack.us/img214/9927/jumalastheatankipelata2.png
ilgelt vana aga ikkagi megahea 8) |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
eXism
vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.02.2009 21:23:34 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
Psi-Ops kindlalt kohe  |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
eXism
vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.02.2009 16:30:40 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| need for speed mw või mingi muu osa |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
eXism
vastuseid: 15521
vaadatud: 2553082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.02.2009 00:03:02 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| v rally mingi? |
| |