|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Samsung Galaxy Flip arutelu |
duplex
vastuseid: 164
vaadatud: 59920
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.05.2025 14:07:15 pealkiri: Samsung Galaxy Flip arutelu |
| Flip4 – ostetud uuena ja toiminud aastaid. Nüüd on see penskar nii kaugele jõudnud, et tahaks vahetust Flip6 vastu, aga vaatan, et selle kohta on siin päris palju negatiivset kirjas. |
teema: Samsung Galaxy Flip arutelu |
duplex
vastuseid: 164
vaadatud: 59920
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.10.2022 10:46:39 pealkiri: Samsung Galaxy Flip arutelu |
| Sai ka peale teema lugemist huvi pärast täna Flip4 soetatud. Ostsin ka kohe korpuse kaitseks musta Samsungi ümbrise, kuid see hinge peal olev rihm ei kata tervet telefoni hinge. On suur tõenäosus ... |
teema: Telia TV |
duplex
vastuseid: 59366
vaadatud: 14175758
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.10.2022 11:41:25 pealkiri: Telia TV |
| Üks tv on mul Arris VIP5305 taga ja teises toas Android DV8919X-EE. Tv-d on mõlemad LG toodang. Pisut vanema LG-ga ei ühildu ühegi seadme pult teleka puldiga. Uuma telekaga ühildub vaikimisi Arri ... |
teema: Telia TV |
duplex
vastuseid: 59366
vaadatud: 14175758
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.09.2022 15:52:38 pealkiri: Telia TV |
| Elisast keegi neiu helistas ja pakkus TV lahendust Telia TV asemele. Hind parem, programme rohkem ja järelevaatamise võimalus tasuta. |
teema: Telia TV |
duplex
vastuseid: 59366
vaadatud: 14175758
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.08.2022 11:33:16 pealkiri: Telia TV |
| Oskate soovitada mille peale minna. LG 65SM8200PLA WebOS telekal pole Androidi. Kas võtta rendile Teliast Arris digibox või soetada mingi Android box? |
teema: Paradox SP6000 GSM mooduli PCS200 seadistamine |
duplex
vastuseid: 2
vaadatud: 1332
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.06.2020 20:09:27 pealkiri: Paradox SP6000 GSM mooduli PCS200 seadistamine |
| Sain korda klaviatuurilt. Proovisin alguses küll läbi PC ikka teha, programmidest Winload ja Babyware kuid tundub, et kumbki ei pakkunud moodulite uuesti sisselugemise võimalust. Klaviatuurilt Ente ... |
teema: Paradox SP6000 GSM mooduli PCS200 seadistamine |
duplex
vastuseid: 2
vaadatud: 1332
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.06.2020 14:58:31 pealkiri: Paradox SP6000 GSM mooduli PCS200 seadistamine |
Seadistasin asja kaabliga ära. Kõik oleks nagu korras, sõnumid liiguvad kõik toimib.
Aga saan veateate "Ühenduse viga: GSM No Service". Oskab keegi soovitada kus võiks probleemi otsida? |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
duplex
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773156
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.05.2020 18:19:56 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Sain antenni keeramisega tunduvalt paremaks. Ilmselt pole veel päris ideaalselt sest vahepeal võib tekkida hetki kus natuke kakub. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
duplex
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773156
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.05.2020 11:22:48 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Antenn on Soinaste peal, vertikaalselt. Sain käsitsi häälestades E47 pealt kätte kõik puuduvad kanalid. Millest see võib olla, et vahepeal kipub TV3HD kakkuma? |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
duplex
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773156
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.05.2020 10:44:11 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
, teler peab toetama HEVC ehk H265 videokoodekit.
TV on see: https://www.lg.com/ee/telerid/lg-65SM8200PLA#
Tundub, et HEVC on täitsa olemas. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
duplex
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773156
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.05.2020 23:23:09 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Milles võib probleem olla, et õhu kaudu (TV antenniga) TV3HD, Kanal 12 HD, TV6 HD, Kanal 11 HD, 3+ HD ei ole nähtavad (peaksid olema nähtavad), küll on nähtavad Kanal2 HD ja ETV HD jms kanalid. |
teema: 1a.ee OÜ |
duplex
vastuseid: 1256
vaadatud: 644689
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.12.2018 12:09:51 pealkiri: 1a.ee OÜ |
| Tellisin Oktoobri alguses viimati neilt, kõik veel toimis kui kellavärk. Paar päeva kauba saabumine ees või taga mind üldiselt ei ärrita. Nüüd nädal tagasi tellisin sealt ühe Lenovo sülearv ... |
teema: ATF |
duplex
vastuseid: 963
vaadatud: 364673
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 09.11.2018 18:50:14 pealkiri: ATF |
| Tellisin sülearvuti ATF-ist. Ootasin 5 päeva. Saatsin meili, vaikus. Helistasin, lubati uurida. Sain lõpuks vastuse "DPD kullerid kaotasid pakki". Nüüd ootan raha tagasi. Ei tea kaua see võib ve ... |
teema: levikom.ee |
duplex
vastuseid: 1165
vaadatud: 450080
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 07.02.2018 16:39:22 pealkiri: levikom.ee |
| Päris kohutav kogemus hetkel levikomiga olen pool nädalat nende klienditoega vestelnud lubatakse mingi lahendus leida, aga siiamaani on ühenduse kvaliteet lihtsalt kohutav. Tartust siis 4km väljas ... |
teema: PCSTO |
duplex
vastuseid: 183
vaadatud: 161826
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.01.2018 13:58:20 pealkiri: PCSTO |
| Koduleht on ülimalt kahtlane. Osaliselt inglisekeelne. Tahtsin ka sealt tellida aga kuna registreerumisprotsessis mu nimi muutus kahtlaseks, siis ma parem isegi ei ürita. See euro ei ole väärt mis ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
duplex
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679942
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.09.2017 22:19:57 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| Tartus, Soinaste külas, alates Augusti algusest on Elisa teenuste kvaliteet vähemalt minujaoks väga tugevalt langenud. Kasutan piiramatu mahuga ühendust + staatiline IP. Ei möödu päevagi ei ... |
teema: Samsung tutvustas Galaxy S8 ja S8+ nutitelefone |
duplex
vastuseid: 71
vaadatud: 30248
|
foorum: Pressiteated postitatud: 31.03.2017 11:06:39 pealkiri: Samsung tutvustas Galaxy S8 ja S8+ nutitelefone |
| Lugedes arvustusi tundub, et olen vist üks vähestest kes siiani telefoni vajadusel külili kasutab nii videode vaatamisel kui ka muidu netis ringi kolamisel. Nii mõnigi mobiilne veebileht on nii ä ... |
teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
duplex
vastuseid: 2466
vaadatud: 1483288
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 03.01.2017 12:02:17 pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
+37167651432
Девоскa по-русски!Hea, et tänapäeval enne tagasihelistamist guugeldada saab!
+37167651432 - Viktoria. Annab võimaluse raha teenida.
Naistel või meestel ... |
teema: 1a.ee OÜ |
duplex
vastuseid: 1256
vaadatud: 644689
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.02.2016 14:21:03 pealkiri: 1a.ee OÜ |
| Tellisin teisipäeval telefoni. Pidi jõudma 23 veebruar kohale. Täna sain paki kätte. |
teema: Arvutitark |
duplex
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435749
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.02.2014 13:38:42 pealkiri: Arvutitark |
Tellisin 13.02 PSU.
14.02 saatsin meilil, et miks ei ole tellimise staatuses midagi muutunud. Arve oli makstud 13.02. Palusin järele vaadata. Pangasisene makse.
Sain vastuse:
Tellimus aktiveeru ... |
teema: Ülevaade: TP-LINK TL-MR3420 v1 :: 9230 |
duplex
vastuseid: 141
vaadatud: 115881
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 15.01.2014 15:19:03 pealkiri: Ülevaade: TP-LINK TL-MR3420 v1 |
Jah. Mul 2 sellist ruuterit toimivad ilma probleemideta.
http://www.mobiserv.net/ruuter.jpg
http://www.mobiserv.net/ruuter2.jpg
|
teema: Kommenteerimine: Tiim |
duplex
vastuseid: 48
vaadatud: 27125
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2014 22:33:21 pealkiri: Kommenteerimine: Tiim |
| Ostis 3g wifi ruuteri. Kiire tehing, kõik ok! |
teema: Servisa ICT OÜ |
duplex
vastuseid: 147
vaadatud: 159393
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.01.2014 18:03:53 pealkiri: Servisa ICT OÜ |
Kas keegi postiga ka neile saatnud on?
Edit.
Õnnetus õhtul lõpuks telefoni teel keegi sealt kätte saada ja vajalik teave käes (proovisin päeva jooksul miski 6 või 7 korda helistada). |
teema: Ülevaade: TP-LINK TL-MR3420 v1 :: 9230 |
duplex
vastuseid: 141
vaadatud: 115881
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 17.12.2013 13:43:58 pealkiri: Ülevaade: TP-LINK TL-MR3420 v1 |
| Elisa E3276 ja ruuter 3420 v 2.2 ja üle poole aasta on toiminud probleemivabalt. Tarkvara vahetasin ruuteris ära TPLINK beta softi vastu (3.13.30 Build 130314 Rel.40806n (Beta)), et pulka tööle sa ... |
teema: E-POED / Prestashop, Opencart, Magento |
duplex
vastuseid: 61
vaadatud: 123306
|
foorum: WWW postitatud: 24.04.2013 20:21:41 pealkiri: E-POED / Prestashop, Opencart, Magento |
| Magnetost niipalju, et üsna tagasihoidliku kaubavalikuga e-pood ja maht on kasvanud ligi 4gb peale, andmebaas ligi 500mb. Pood on ressursinõudlik. Magnetot on hea kasutada eraldiseisvas serveris. |
teema: Paypal & eBay üldteema |
duplex
vastuseid: 17702
vaadatud: 3875628
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 24.02.2013 01:41:13 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Oleks vaja 11 kg pakk (45cm x 47 cm) Saksast Eestisse toimetada. DHL jääb liiga kalliks. Oskab keegi soovitada mõnda odavamat postiteenuse varianti? |
teema: Ülevaade: TP-LINK TL-MR3420 v1 :: 9230 |
duplex
vastuseid: 141
vaadatud: 115881
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 22.09.2012 09:52:58 pealkiri: Ülevaade: TP-LINK TL-MR3420 v1 |
Soetasin MR 3220 ver 1.2. Vaatan, et ruuteri admin soft sama mis 3420 mudelil.
Soetamisel jälgisin, et karbi peal Compatible tabelis oleks minu netipulga mudel kirjas. Netipulga seadistamine õnne ... |
teema: Spämmivastane võitlus |
duplex
vastuseid: 554
vaadatud: 321666
|
foorum: Turvalisus postitatud: 03.09.2012 16:14:34 pealkiri: Spämmivastane võitlus |
Scandinavian Marketing OÜ tegeleb professionaalsete e-kampaaniate korraldamisega Eestis
ja välismaal.
Meie pikaajaline kogemus e-kampaaniate korraldamise osas on on toonud edu meile
ja palju ... |
teema: www.digilugu.ee |
duplex
vastuseid: 50
vaadatud: 31002
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 01.08.2012 13:27:18 pealkiri: www.digilugu.ee |
Paar kuud tagasi sain sisse kuid siis polnud midagi vaadata, arstid ei kanna ju vist asju sinna?
Logisin täna uuesti sisse ja kiri, et "esines tehniline viga". Midagi vaadata ei õnnestu.
Kas ... |
teema: Sony Xperia S arutelu |
duplex
vastuseid: 854
vaadatud: 185526
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.06.2012 11:57:43 pealkiri: Sony Xperia S arutelu |
Ootan kah uuendust 4.0 peale.
Google reklaamib juba 4.1 versiooni mis tuleb juulikuust. |
teema: Kommenteerimine: rrrsutei |
duplex
vastuseid: 1
vaadatud: 501
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.05.2012 14:58:36 pealkiri: Kommenteerimine: rrrsutei |
| Vahendas tehingut. Kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: y2k87 |
duplex
vastuseid: 7
vaadatud: 3272
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2011 01:31:43 pealkiri: Kommenteerimine: y2k87 |
| Ostsin PSU. Kõik OK. |
teema: Mees süüdistab EIS-i domeeniomanike andmete lekitamises |
duplex
vastuseid: 83
vaadatud: 21991
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 29.09.2011 12:12:02 pealkiri: Mees süüdistab EIS-i domeeniomanike andmete lekitamises |
| virtuaal.com on süüdi talle usaldatud andmete lekitamises. Lippmaa ja Co pesevad ennast puhtaks. Registripidaja ja EIS-i vahel sõlmitakse ju leping kus konfidentsiaalsuse nõue on sees. Siit edasi ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro |
duplex
vastuseid: 1825
vaadatud: 444392
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.12.2010 02:37:27 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro |
Olen värske Mini Pro omanik, kas keegi oskaks öelda, kuidas täpitähti (õ,ä,ö ja ü) saada?
X10'l tuleb tähte pikemalt peal hoida(a,o,u) niiet tõenäoliselt mini prol sama.See on järgi proov ... |
teema: Kommenteerimine: Shader |
duplex
vastuseid: 90
vaadatud: 22890
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.11.2010 02:24:30 pealkiri: Kommenteerimine: Shader |
Sai äri tehtud. Kõik sujus probleemideta.  |
teema: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro |
duplex
vastuseid: 1825
vaadatud: 444392
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.11.2010 12:31:15 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro |
| Üks võimalus on jah skype apk fail mälukaartile sikutada ning see käima tõmmata ning ära installida. |
teema: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro |
duplex
vastuseid: 1825
vaadatud: 444392
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.11.2010 11:30:19 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro |
| 2.1 softi saab Mini Prole juba mõned päevad ametlikult peale ja kõik toimib suurepäraselt. Akut ära võtma ei pidanud. Esimene sisselülitus uue softiga võttis lihtsalt kauem aega. Tuleb natuken ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro |
duplex
vastuseid: 1825
vaadatud: 444392
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.10.2010 23:21:37 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro |
| Mida soovitate kas X10 Mini, Mini-Pro või HTC Wildfire? |
teema: Abi vaja veebikaamera valikul |
duplex
vastuseid: 2
vaadatud: 1411
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 08.09.2010 14:27:31 pealkiri: Abi vaja veebikaamera valikul |
| Vaja panna veebikaamera jälgimaks territooriumi läbi interneti. Püsiühendus on olemas aga arvutit ei ole. Mis variandid on? Kas on olemas variandid kus saaks hakkama ilma arvutita või tuleb ikka ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
duplex
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417679
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.09.2010 00:39:41 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
http://www.aate.ee/toote_info.php?id=371442&yks vist odavaim "kvaliteet" paneeliga 22 tolli monitor.
Ise otsustan vist W2453V-PF kasuks - mulle sobib TN paneel ka  |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
duplex
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417679
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.09.2010 11:31:05 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Milline monitor neist osta: [url=http://benq.ee/products/LCD/index.cfm/product/1157]Benq G2420HDBL või [url=http://www.lg.com/us/computer-products/monitors/LG-lcd-monitor-W2453V-PF.jsp]LG W2453V-PF ... |
teema: Telerite üldteema |
duplex
vastuseid: 19211
vaadatud: 4908139
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.09.2010 13:14:38 pealkiri: Telerite üldteema |
| Kas keegi oskab kommenteerida antud monitori: http://www.lg.com/us/computer-products/monitors/LG-lcd-monitor-W2453V-PF.jsp |
teema: USB probleem |
duplex
vastuseid: 6
vaadatud: 1418
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 01.09.2010 22:08:52 pealkiri: USB probleem |
| emaplaat vahetati müüja poolt välja, kõik ok |
teema: USB probleem |
duplex
vastuseid: 6
vaadatud: 1418
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 27.08.2010 12:44:25 pealkiri: USB probleem |
Ära jäta ülejäänud tekstile vastamata...
Võibolla kirjeldasin antud probleemi kehvasti aga kõigi seadmetega on samamoodi. Kui seade on ennem arvuti käimapanemist ühendatud siis toimib. Kui ... |
teema: USB probleem |
duplex
vastuseid: 6
vaadatud: 1418
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 26.08.2010 22:22:46 pealkiri: USB probleem |
| , mälupulk on korras ja töötab igal pool mujal ilma probleemideta. |
teema: USB probleem |
duplex
vastuseid: 6
vaadatud: 1418
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 26.08.2010 15:09:23 pealkiri: USB probleem |
Ordi masin, tutikas. Mobo ESC 945PT-A2/1333.
Installisin win7 peale ja usb ei tööta. Töötab ainult kui device managerist usb driverile disabled ja enabled teha. Panin siis nüüd XP peale proov ... |
teema: Clevo D27ES signaalid |
duplex
vastuseid: 0
vaadatud: 1245
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.07.2010 12:58:55 pealkiri: Clevo D27ES signaalid |
Sülearvuti pilti ette ei võta. Signaal järgmine: 1-111-1111-111
Kas keegi oskab öelda signaali seletust. Laadisin alla manuaali aga seal pole veasignaalidest sõnagi. |
teema: ep-4pda3i piibitab |
duplex
vastuseid: 2
vaadatud: 1427
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.07.2010 00:27:41 pealkiri: ep-4pda3i piibitab |
Konded asendatud ja mobol taas hing sees  |
teema: ep-4pda3i piibitab |
duplex
vastuseid: 2
vaadatud: 1427
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.07.2010 19:34:59 pealkiri: ep-4pda3i piibitab |
Käima pannes ainult piibitab. Pilti monitorile ei anna, video ning hdd on kontrollitud ning korras.
Kood mobol: C0
Manuaal annab:
C0h Early chipset initialization:
- Disable shadow RAM
- Dis ... |
teema: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) :: Sülearvutid |
duplex
vastuseid: 474
vaadatud: 131360
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 29.06.2010 13:42:41 pealkiri: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) |
| Mul 2 HP-d on kummalisel kombel lagunema hakanud peale garantii lõppu. Ühel lakkasid hiire klahvid tegutsemast ja teisel paviljonil läks mobo! |
| |