Avaleht
otsing leidis 470 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Samsung Galaxy Flip arutelu
duplex

vastuseid: 164
vaadatud: 59920

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.05.2025 14:07:15   pealkiri: Samsung Galaxy Flip arutelu
Flip4 – ostetud uuena ja toiminud aastaid. Nüüd on see penskar nii kaugele jõudnud, et tahaks vahetust Flip6 vastu, aga vaatan, et selle kohta on siin päris palju negatiivset kirjas.
  teema: Samsung Galaxy Flip arutelu
duplex

vastuseid: 164
vaadatud: 59920

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.10.2022 10:46:39   pealkiri: Samsung Galaxy Flip arutelu
Sai ka peale teema lugemist huvi pärast täna Flip4 soetatud. Ostsin ka kohe korpuse kaitseks musta Samsungi ümbrise, kuid see hinge peal olev rihm ei kata tervet telefoni hinge. On suur tõenäosus ...
  teema: Telia TV
duplex

vastuseid: 59366
vaadatud: 14175758

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.10.2022 11:41:25   pealkiri: Telia TV
Üks tv on mul Arris VIP5305 taga ja teises toas Android DV8919X-EE. Tv-d on mõlemad LG toodang. Pisut vanema LG-ga ei ühildu ühegi seadme pult teleka puldiga. Uuma telekaga ühildub vaikimisi Arri ...
  teema: Telia TV
duplex

vastuseid: 59366
vaadatud: 14175758

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.09.2022 15:52:38   pealkiri: Telia TV
Elisast keegi neiu helistas ja pakkus TV lahendust Telia TV asemele. Hind parem, programme rohkem ja järelevaatamise võimalus tasuta.
  teema: Telia TV
duplex

vastuseid: 59366
vaadatud: 14175758

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.08.2022 11:33:16   pealkiri: Telia TV
Oskate soovitada mille peale minna. LG 65SM8200PLA WebOS telekal pole Androidi. Kas võtta rendile Teliast Arris digibox või soetada mingi Android box?
  teema: Paradox SP6000 GSM mooduli PCS200 seadistamine
duplex

vastuseid: 2
vaadatud: 1332

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.06.2020 20:09:27   pealkiri: Paradox SP6000 GSM mooduli PCS200 seadistamine
Sain korda klaviatuurilt. Proovisin alguses küll läbi PC ikka teha, programmidest Winload ja Babyware kuid tundub, et kumbki ei pakkunud moodulite uuesti sisselugemise võimalust. Klaviatuurilt Ente ...
  teema: Paradox SP6000 GSM mooduli PCS200 seadistamine
duplex

vastuseid: 2
vaadatud: 1332

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.06.2020 14:58:31   pealkiri: Paradox SP6000 GSM mooduli PCS200 seadistamine
Seadistasin asja kaabliga ära. Kõik oleks nagu korras, sõnumid liiguvad kõik toimib.
Aga saan veateate "Ühenduse viga: GSM No Service". Oskab keegi soovitada kus võiks probleemi otsida?
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
duplex

vastuseid: 23208
vaadatud: 5773156

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.05.2020 18:19:56   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Sain antenni keeramisega tunduvalt paremaks. Ilmselt pole veel päris ideaalselt sest vahepeal võib tekkida hetki kus natuke kakub.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
duplex

vastuseid: 23208
vaadatud: 5773156

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.05.2020 11:22:48   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Antenn on Soinaste peal, vertikaalselt. Sain käsitsi häälestades E47 pealt kätte kõik puuduvad kanalid. Millest see võib olla, et vahepeal kipub TV3HD kakkuma?
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
duplex

vastuseid: 23208
vaadatud: 5773156

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.05.2020 10:44:11   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
, teler peab toetama HEVC ehk H265 videokoodekit.

TV on see: https://www.lg.com/ee/telerid/lg-65SM8200PLA#
Tundub, et HEVC on täitsa olemas.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
duplex

vastuseid: 23208
vaadatud: 5773156

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.05.2020 23:23:09   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Milles võib probleem olla, et õhu kaudu (TV antenniga) TV3HD, Kanal 12 HD, TV6 HD, Kanal 11 HD, 3+ HD ei ole nähtavad (peaksid olema nähtavad), küll on nähtavad Kanal2 HD ja ETV HD jms kanalid.
  teema: 1a.ee OÜ
duplex

vastuseid: 1256
vaadatud: 644689

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.12.2018 12:09:51   pealkiri: 1a.ee OÜ
Tellisin Oktoobri alguses viimati neilt, kõik veel toimis kui kellavärk. Paar päeva kauba saabumine ees või taga mind üldiselt ei ärrita. Nüüd nädal tagasi tellisin sealt ühe Lenovo sülearv ...
  teema: ATF
duplex

vastuseid: 963
vaadatud: 364673

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 09.11.2018 18:50:14   pealkiri: ATF
Tellisin sülearvuti ATF-ist. Ootasin 5 päeva. Saatsin meili, vaikus. Helistasin, lubati uurida. Sain lõpuks vastuse "DPD kullerid kaotasid pakki". Nüüd ootan raha tagasi. Ei tea kaua see võib ve ...
  teema: levikom.ee
duplex

vastuseid: 1165
vaadatud: 450080

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 07.02.2018 16:39:22   pealkiri: levikom.ee
Päris kohutav kogemus hetkel levikomiga olen pool nädalat nende klienditoega vestelnud lubatakse mingi lahendus leida, aga siiamaani on ühenduse kvaliteet lihtsalt kohutav. Tartust siis 4km väljas ...
  teema: PCSTO
duplex

vastuseid: 183
vaadatud: 161826

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.01.2018 13:58:20   pealkiri: PCSTO
Koduleht on ülimalt kahtlane. Osaliselt inglisekeelne. Tahtsin ka sealt tellida aga kuna registreerumisprotsessis mu nimi muutus kahtlaseks, siis ma parem isegi ei ürita. See euro ei ole väärt mis ...
  teema: Elisa mobiilne internet
duplex

vastuseid: 11802
vaadatud: 2679942

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.09.2017 22:19:57   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Tartus, Soinaste külas, alates Augusti algusest on Elisa teenuste kvaliteet vähemalt minujaoks väga tugevalt langenud. Kasutan piiramatu mahuga ühendust + staatiline IP. Ei möödu päevagi ei ...
  teema: Samsung tutvustas Galaxy S8 ja S8+ nutitelefone
duplex

vastuseid: 71
vaadatud: 30248

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 31.03.2017 11:06:39   pealkiri: Samsung tutvustas Galaxy S8 ja S8+ nutitelefone
Lugedes arvustusi tundub, et olen vist üks vähestest kes siiani telefoni vajadusel külili kasutab nii videode vaatamisel kui ka muidu netis ringi kolamisel. Nii mõnigi mobiilne veebileht on nii ä ...
  teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
duplex

vastuseid: 2466
vaadatud: 1483288

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 03.01.2017 12:02:17   pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
+37167651432 icon_evil.gif
Девоскa по-русски!Hea, et tänapäeval enne tagasihelistamist guugeldada saab! icon_smile.gif thumbs_up.gif
+37167651432 - Viktoria. Annab võimaluse raha teenida.
Naistel või meestel ...
  teema: 1a.ee OÜ
duplex

vastuseid: 1256
vaadatud: 644689

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.02.2016 14:21:03   pealkiri: 1a.ee OÜ
Tellisin teisipäeval telefoni. Pidi jõudma 23 veebruar kohale. Täna sain paki kätte.
  teema: Arvutitark
duplex

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435749

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.02.2014 13:38:42   pealkiri: Arvutitark
Tellisin 13.02 PSU.
14.02 saatsin meilil, et miks ei ole tellimise staatuses midagi muutunud. Arve oli makstud 13.02. Palusin järele vaadata. Pangasisene makse.

Sain vastuse:
Tellimus aktiveeru ...
  teema: Ülevaade: TP-LINK TL-MR3420 v1 :: 9230
duplex

vastuseid: 141
vaadatud: 115881

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 15.01.2014 15:19:03   pealkiri: Ülevaade: TP-LINK TL-MR3420 v1
Jah. Mul 2 sellist ruuterit toimivad ilma probleemideta.

http://www.mobiserv.net/ruuter.jpg
http://www.mobiserv.net/ruuter2.jpg
  teema: Kommenteerimine: Tiim
duplex

vastuseid: 48
vaadatud: 27125

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2014 22:33:21   pealkiri: Kommenteerimine: Tiim
Ostis 3g wifi ruuteri. Kiire tehing, kõik ok!
  teema: Servisa ICT OÜ
duplex

vastuseid: 147
vaadatud: 159393

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.01.2014 18:03:53   pealkiri: Servisa ICT OÜ
Kas keegi postiga ka neile saatnud on?

Edit.

Õnnetus õhtul lõpuks telefoni teel keegi sealt kätte saada ja vajalik teave käes (proovisin päeva jooksul miski 6 või 7 korda helistada).
  teema: Ülevaade: TP-LINK TL-MR3420 v1 :: 9230
duplex

vastuseid: 141
vaadatud: 115881

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 17.12.2013 13:43:58   pealkiri: Ülevaade: TP-LINK TL-MR3420 v1
Elisa E3276 ja ruuter 3420 v 2.2 ja üle poole aasta on toiminud probleemivabalt. Tarkvara vahetasin ruuteris ära TPLINK beta softi vastu (3.13.30 Build 130314 Rel.40806n (Beta)), et pulka tööle sa ...
  teema: E-POED / Prestashop, Opencart, Magento
duplex

vastuseid: 61
vaadatud: 123306

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 24.04.2013 20:21:41   pealkiri: E-POED / Prestashop, Opencart, Magento
Magnetost niipalju, et üsna tagasihoidliku kaubavalikuga e-pood ja maht on kasvanud ligi 4gb peale, andmebaas ligi 500mb. Pood on ressursinõudlik. Magnetot on hea kasutada eraldiseisvas serveris.
  teema: Paypal & eBay üldteema
duplex

vastuseid: 17702
vaadatud: 3875628

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 24.02.2013 01:41:13   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Oleks vaja 11 kg pakk (45cm x 47 cm) Saksast Eestisse toimetada. DHL jääb liiga kalliks. Oskab keegi soovitada mõnda odavamat postiteenuse varianti?
  teema: Ülevaade: TP-LINK TL-MR3420 v1 :: 9230
duplex

vastuseid: 141
vaadatud: 115881

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 22.09.2012 09:52:58   pealkiri: Ülevaade: TP-LINK TL-MR3420 v1
Soetasin MR 3220 ver 1.2. Vaatan, et ruuteri admin soft sama mis 3420 mudelil.

Soetamisel jälgisin, et karbi peal Compatible tabelis oleks minu netipulga mudel kirjas. Netipulga seadistamine õnne ...
  teema: Spämmivastane võitlus
duplex

vastuseid: 554
vaadatud: 321666

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 03.09.2012 16:14:34   pealkiri: Spämmivastane võitlus
Scandinavian Marketing OÜ tegeleb professionaalsete e-kampaaniate korraldamisega Eestis
ja välismaal.

Meie pikaajaline kogemus e-kampaaniate korraldamise osas on on toonud edu meile
ja palju ...
  teema: www.digilugu.ee
duplex

vastuseid: 50
vaadatud: 31002

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 01.08.2012 13:27:18   pealkiri: www.digilugu.ee
Paar kuud tagasi sain sisse kuid siis polnud midagi vaadata, arstid ei kanna ju vist asju sinna?

Logisin täna uuesti sisse ja kiri, et "esines tehniline viga". Midagi vaadata ei õnnestu.

Kas ...
  teema: Sony Xperia S arutelu
duplex

vastuseid: 854
vaadatud: 185526

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.06.2012 11:57:43   pealkiri: Sony Xperia S arutelu
Ootan kah uuendust 4.0 peale.

Google reklaamib juba 4.1 versiooni mis tuleb juulikuust.
  teema: Kommenteerimine: rrrsutei
duplex

vastuseid: 1
vaadatud: 501

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.05.2012 14:58:36   pealkiri: Kommenteerimine: rrrsutei
Vahendas tehingut. Kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: y2k87
duplex

vastuseid: 7
vaadatud: 3272

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2011 01:31:43   pealkiri: Kommenteerimine: y2k87
Ostsin PSU. Kõik OK.
  teema: Mees süüdistab EIS-i domeeniomanike andmete lekitamises
duplex

vastuseid: 83
vaadatud: 21991

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 29.09.2011 12:12:02   pealkiri: Mees süüdistab EIS-i domeeniomanike andmete lekitamises
virtuaal.com on süüdi talle usaldatud andmete lekitamises. Lippmaa ja Co pesevad ennast puhtaks. Registripidaja ja EIS-i vahel sõlmitakse ju leping kus konfidentsiaalsuse nõue on sees. Siit edasi ...
  teema: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro
duplex

vastuseid: 1825
vaadatud: 444392

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.12.2010 02:37:27   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro
Olen värske Mini Pro omanik, kas keegi oskaks öelda, kuidas täpitähti (õ,ä,ö ja ü) saada?
X10'l tuleb tähte pikemalt peal hoida(a,o,u) niiet tõenäoliselt mini prol sama.See on järgi proov ...
  teema: Kommenteerimine: Shader
duplex

vastuseid: 90
vaadatud: 22890

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.11.2010 02:24:30   pealkiri: Kommenteerimine: Shader
Sai äri tehtud. Kõik sujus probleemideta. thumbs_up.gif
  teema: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro
duplex

vastuseid: 1825
vaadatud: 444392

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.11.2010 12:31:15   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro
Üks võimalus on jah skype apk fail mälukaartile sikutada ning see käima tõmmata ning ära installida.
  teema: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro
duplex

vastuseid: 1825
vaadatud: 444392

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.11.2010 11:30:19   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro
2.1 softi saab Mini Prole juba mõned päevad ametlikult peale ja kõik toimib suurepäraselt. Akut ära võtma ei pidanud. Esimene sisselülitus uue softiga võttis lihtsalt kauem aega. Tuleb natuken ...
  teema: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro
duplex

vastuseid: 1825
vaadatud: 444392

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.10.2010 23:21:37   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro
Mida soovitate kas X10 Mini, Mini-Pro või HTC Wildfire?
  teema: Abi vaja veebikaamera valikul
duplex

vastuseid: 2
vaadatud: 1411

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 08.09.2010 14:27:31   pealkiri: Abi vaja veebikaamera valikul
Vaja panna veebikaamera jälgimaks territooriumi läbi interneti. Püsiühendus on olemas aga arvutit ei ole. Mis variandid on? Kas on olemas variandid kus saaks hakkama ilma arvutita või tuleb ikka ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
duplex

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417679

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.09.2010 00:39:41   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
http://www.aate.ee/toote_info.php?id=371442&yks vist odavaim "kvaliteet" paneeliga 22 tolli monitor.

Ise otsustan vist W2453V-PF kasuks - mulle sobib TN paneel ka icon_smile.gif
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
duplex

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417679

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.09.2010 11:31:05   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Milline monitor neist osta: [url=http://benq.ee/products/LCD/index.cfm/product/1157]Benq G2420HDBL või [url=http://www.lg.com/us/computer-products/monitors/LG-lcd-monitor-W2453V-PF.jsp]LG W2453V-PF ...
  teema: Telerite üldteema
duplex

vastuseid: 19211
vaadatud: 4908139

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.09.2010 13:14:38   pealkiri: Telerite üldteema
Kas keegi oskab kommenteerida antud monitori: http://www.lg.com/us/computer-products/monitors/LG-lcd-monitor-W2453V-PF.jsp
  teema: USB probleem
duplex

vastuseid: 6
vaadatud: 1418

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 01.09.2010 22:08:52   pealkiri: USB probleem
emaplaat vahetati müüja poolt välja, kõik ok
  teema: USB probleem
duplex

vastuseid: 6
vaadatud: 1418

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 27.08.2010 12:44:25   pealkiri: USB probleem
Ära jäta ülejäänud tekstile vastamata...

Võibolla kirjeldasin antud probleemi kehvasti aga kõigi seadmetega on samamoodi. Kui seade on ennem arvuti käimapanemist ühendatud siis toimib. Kui ...
  teema: USB probleem
duplex

vastuseid: 6
vaadatud: 1418

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 26.08.2010 22:22:46   pealkiri: USB probleem
, mälupulk on korras ja töötab igal pool mujal ilma probleemideta.
  teema: USB probleem
duplex

vastuseid: 6
vaadatud: 1418

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 26.08.2010 15:09:23   pealkiri: USB probleem
Ordi masin, tutikas. Mobo ESC 945PT-A2/1333.

Installisin win7 peale ja usb ei tööta. Töötab ainult kui device managerist usb driverile disabled ja enabled teha. Panin siis nüüd XP peale proov ...
  teema: Clevo D27ES signaalid
duplex

vastuseid: 0
vaadatud: 1245

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.07.2010 12:58:55   pealkiri: Clevo D27ES signaalid
Sülearvuti pilti ette ei võta. Signaal järgmine: 1-111-1111-111
Kas keegi oskab öelda signaali seletust. Laadisin alla manuaali aga seal pole veasignaalidest sõnagi.
  teema: ep-4pda3i piibitab
duplex

vastuseid: 2
vaadatud: 1427

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.07.2010 00:27:41   pealkiri: ep-4pda3i piibitab
Konded asendatud ja mobol taas hing sees icon_smile.gif
  teema: ep-4pda3i piibitab
duplex

vastuseid: 2
vaadatud: 1427

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.07.2010 19:34:59   pealkiri: ep-4pda3i piibitab
Käima pannes ainult piibitab. Pilti monitorile ei anna, video ning hdd on kontrollitud ning korras.

Kood mobol: C0

Manuaal annab:
C0h Early chipset initialization:
- Disable shadow RAM
- Dis ...
  teema: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) :: Sülearvutid
duplex

vastuseid: 474
vaadatud: 131360

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 29.06.2010 13:42:41   pealkiri: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus)
Mul 2 HP-d on kummalisel kombel lagunema hakanud peale garantii lõppu. Ühel lakkasid hiire klahvid tegutsemast ja teisel paviljonil läks mobo!
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.