Avaleht
otsing leidis 467 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Täägz
dsg

vastuseid: 53
vaadatud: 11981

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.07.2018 09:42:44   pealkiri: Kommenteerimine: Täägz
Ostsin läppari, kōik toimib nagu peab. Kiire tehing! thumbs_up.gif
  teema: League of legends
dsg

vastuseid: 2784
vaadatud: 549902

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.06.2015 18:21:25   pealkiri: League of legends
Juhtusin twitchi sirvima ja leidsin ühe eestlase kes streamib hetkel 24h , nüüd ei saagi aru kas trollib või ongi nii madbad.
http://www.twitch.tv/FyTrecK
  teema: Kommenteerimine: Six08
dsg

vastuseid: 41
vaadatud: 12325

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.05.2014 16:22:55   pealkiri: Kommenteerimine: Six08
ostsin telefoni, tõi poolele teele kohale
  teema: Kommenteerimine: anaruson
dsg

vastuseid: 7
vaadatud: 2622

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2012 23:15:53   pealkiri: Kommenteerimine: anaruson
Ostsin prose, kõik toimib ilusti ja kiirelt, soovitan!!
  teema: Kommenteerimine: StarLight
dsg

vastuseid: 153
vaadatud: 39209

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.09.2012 18:16:04   pealkiri: Kommenteerimine: StarLight
sai plaat ja mälud ostetud
  teema: Kommenteerimine: Briz
dsg

vastuseid: 114
vaadatud: 23019

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2012 23:59:22   pealkiri: Kommenteerimine: Briz
ostin telefooni, kõik toimib!
  teema: HTC Wildfire (S)
dsg

vastuseid: 469
vaadatud: 143573

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.02.2012 16:47:45   pealkiri: HTC Wildfire (S)
Kui mul varastati wildfire ära kas parem oleks lasta blacklisti panna või pigem lahti jätta ja imei politseisse anda?
  teema: Starcraft 2
dsg

vastuseid: 2895
vaadatud: 586150

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2011 23:58:21   pealkiri: Starcraft 2
vahetaks enda konto raha vastu /pm
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2011 23:58:05   pealkiri: Heroes of Newerth
Vahetaks enda legacy konto raha vastu /pm
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.08.2011 11:45:10   pealkiri: Heroes of Newerth
ebays liiguvad 50 dollarit + legacy kontod muidu.
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.07.2011 17:44:22   pealkiri: Heroes of Newerth
gg hon keerati putsi, ja üldse beta ajal oli hon kõige parem peale seda on iga uuendus mingit paska toonud , viimane suurem halb uuendus oli 2.0 version. Tuleb starcraft2 mängida kuni dota2 tuleb v ...
  teema: Starcraft 2
dsg

vastuseid: 2895
vaadatud: 586150

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.07.2011 11:44:45   pealkiri: Starcraft 2
Kui tahad feik skilli saada siis kindlasti on terran 2xrax marine medivac kõige parem mida teha annaks. Sellega võid masteri välja tõmmata.
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.07.2011 11:27:23   pealkiri: Heroes of Newerth
1200 to 1850 insta pick carry ready . been there done that!
  teema: Starcraft 2
dsg

vastuseid: 2895
vaadatud: 586150

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.06.2011 20:50:00   pealkiri: Starcraft 2
Keegi linuxi peal on proovinud läbi wine mängida? Debian siis konkreetsemalt.
Edit: wine kodulehel kirjas ,et töötab.
  teema: Starcraft 2
dsg

vastuseid: 2895
vaadatud: 586150

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.06.2011 18:57:05   pealkiri: Starcraft 2
No mihkel on dota aegadest saati nats imelik vend olnud kes teab see teab.
Ma räägin kuidas asi läbi minu pilgu välja näeb . Olen mänginud 4-5 päeva. Protositel lasevad stalkerid airi, terrani ...
  teema: Starcraft 2
dsg

vastuseid: 2895
vaadatud: 586150

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.06.2011 14:22:53   pealkiri: Starcraft 2
Esimene angry german kid leitud eesti kommunist, räägin sc2.ee kanalis kuidas mulle tundub rasside balance tuleb mulle pm
15,13 14:10 SFTO|Mikami14• hoia oma balance jutt sellelt levelilt si ...
  teema: Starcraft 2
dsg

vastuseid: 2895
vaadatud: 586150

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.06.2011 21:46:03   pealkiri: Starcraft 2
Ostsin siis omale ka selle mängu , mängin zerg rassi kuna lugesin eelmiselt lehelt ,et algajale raske aga mid tasemel imba. Eile mängisin sõbraga kes ostis ka samal ajal mängu koos 2on2 alguses o ...
  teema: IT õppimine
dsg

vastuseid: 4402
vaadatud: 1319906

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 01.06.2011 23:22:26   pealkiri: IT õppimine
Oskab keegi öelda kas sellise paberiga nagu EUCIP core on ka midagi teha või on see täiesti mõttetu paber eestis?
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.05.2011 19:02:26   pealkiri: Heroes of Newerth
Keegi võiks oma support mängu castida kuskile videosse. Koos kommentaaridega.
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.05.2011 07:28:34   pealkiri: Heroes of Newerth
Siis pidi ws noob olema 12inv sloti + 650gpm kui tajub ja selle 12sloti vastu ei tee teised carryd midagi.
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.05.2011 00:15:34   pealkiri: Heroes of Newerth
Suht tihti on nii ,et oleme taga ja siis võidame . Nii kaua kuni raxe maas pole ei tasu alla anda.
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.05.2011 21:14:18   pealkiri: Heroes of Newerth
3% leave ratio vist 200 mängu mängitud 1800mmr. Üldiselt need ragewhinerid räägivad õiget juttu aga üld juhul noobid ei sa sellest aru või on liiga ego vennad ,et sellest aru saada.
Kasutatu ...
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.05.2011 15:05:06   pealkiri: Heroes of Newerth
pigem on kõige suuremad noobid ja ragekidid kuskil 1730mmr peal sellised fresh 1700 vennad kes arvavad nad on maailma parimad playerid aga tegelt nad ei sa sellest mängust veel mitte midagi aru.

...
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.04.2011 14:16:48   pealkiri: Heroes of Newerth
Keegi mu 1800mmr accounti raha vastu ei taha vahetada?
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.04.2011 20:29:55   pealkiri: Heroes of Newerth
Keegi haapsalu lännile honni läheb? Kui kellelgi paide või pärnu kandist autos vaba kohta on siis võiks mingi bensu raha maksta
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.04.2011 13:52:17   pealkiri: Heroes of Newerth
http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=240602
Okey let`s get this thing starting guys.

A lot of people are getting tired of Matchmaking games (for obvious reasons).
Therefore ...
  teema: tausta valgus :: Sülearvuti ekraanid
dsg

vastuseid: 1
vaadatud: 890

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 01.04.2011 18:34:48   pealkiri: tausta valgus :: Sülearvuti ekraanid
Selline probleem ,et kui arvuti käima panna siis hästi korraks on tasuta valgus sees , siis kui windowsi sound ära käib on korraks tausta valgus ja kui kaas kinni panna ja lahti teha on korraks ta ...
  teema: Runescape
dsg

vastuseid: 2842
vaadatud: 540950

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.02.2011 19:43:27   pealkiri: Runescape
Keegi lvl ...-85 boximisest pole huvitatud? Prooviks pisut õnne teiega icon_smile.gif .

Ma lvl 90 icon_biggrin.gif

atk 82 ,str 82,def 70,hp 80 ,pray 1 icon_biggrin.gif
94 cmb att 80 def 90 str 78 hp 84
  teema: Kommenteerimine: Marten L
dsg

vastuseid: 18
vaadatud: 6369

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2011 00:52:54   pealkiri: Kommenteerimine: Marten L
ostin telefooni , kõik korras thumbs_up.gif
  teema: Fortron bluestorm 2 voolu ei tule osadest kanalitest
dsg

vastuseid: 1
vaadatud: 1378

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 02.02.2011 19:40:34   pealkiri: Fortron bluestorm 2 voolu ei tule osadest kanalitest
Selline küsimus kui voolu tuleb ainult emaplaadi sellest 24pin connectorist , arvutil tõmbab prose vendi ringi käima aga teistest kaablitest ei tule voolu kas siis seda annab kuidagi parandada?
b ...
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.01.2011 11:43:43   pealkiri: Heroes of Newerth
Suht, kindlasti psr 1900 ka.
1900psr ga võib küll hoobelda sinna maani on eestis jõudnud vähesed.
Samas ma tean eestlast kellel 10k coinsi ~
  teema: Kommenteerimine: voltc
dsg

vastuseid: 1008
vaadatud: 338783

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2011 13:01:07   pealkiri: Kommenteerimine: voltc
Ostin videokaardi kõik norm thumbs_up.gif
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2011 00:09:36   pealkiri: Heroes of Newerth
Sain juba banaan
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.01.2011 16:10:56   pealkiri: Heroes of Newerth
kellelgi accounti on müüa?
  teema: ATi RV670 aka HD3K seeria
dsg

vastuseid: 2693
vaadatud: 434501

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.01.2011 12:20:01   pealkiri: ATi RV670 aka HD3K seeria
Tervist,
Mul suri hiljuti 8800gts 320mb kaart ära ja plaanin asenduseks võtta ati 3850. Review de järgi ei tohiks nagu eriti palju halvem olla aga otsustasin ikka siit üle uurida. praegu on ajuti ...
  teema: Runescape
dsg

vastuseid: 2842
vaadatud: 540950

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.01.2011 21:07:42   pealkiri: Runescape
Õige mäng hakkab alles nagunii flat 90+ gw jutud värgid.
  teema: Runescape
dsg

vastuseid: 2842
vaadatud: 540950

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.01.2011 20:00:09   pealkiri: Runescape
minu suguste pärast? sa mõtled neid inimesi kellel ei ole aega päevas 12tundi arvutit mängida? Sadface
  teema: Runescape
dsg

vastuseid: 2842
vaadatud: 540950

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.01.2011 17:32:45   pealkiri: Runescape
See on tasuta ja ma arvan iga üks teab kust seda saada kui keegi ei tea siis pm ja saadan lingi , endal tuleb umbes 400m coinsi müüki kui freetrade ka tuleb.
  teema: nVidia G80 aka 8800/8600 teema
dsg

vastuseid: 6460
vaadatud: 1006227

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.01.2011 13:19:51   pealkiri: nVidia G80 aka 8800/8600 teema
8800gts 320mb jooksis mul 350 codegen taga, 8800gtx millel oli ultra bios peal ja yber jahutus jooksis 400w fortroni taga muidugi jah prose ei kannatanud üle 3,6ghz kellata siis sai toide otsa.
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.01.2011 15:23:16   pealkiri: Heroes of Newerth
dunno mingist teisest foorumist lugesin seal on email , keegi võiks täpsemalt uurida.
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.01.2011 12:12:10   pealkiri: Heroes of Newerth
No kes HKHK lanpartyle tuleb kevadel?? HoN 1v1 ja 5v5/3v3, oleneb osalejatest?
  teema: Runescape
dsg

vastuseid: 2842
vaadatud: 540950

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2011 16:14:02   pealkiri: Runescape
pure hetkel 40 65 1 plaanis teha 40 80 1 range 70 + snare mage pray 1, mainiga sain just combat 110
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.01.2011 18:02:06   pealkiri: Heroes of Newerth
See kdr küll väga midagi ei näita back in days mul oli 1800psr ala mingi 1.3 1.4kdr hetkel olen 6kuud quited olnud kaks nädala vahetust mänginud ja kdr on 0.7~ kuna mängin ainult supporti , sel ...
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.01.2011 17:32:46   pealkiri: Heroes of Newerth
olen mänginud 1000psr pealt ühepäevaga 1600 peale sealt edasi nii kiirelt ei tule kuna hakkab 5psr kaupa saama kuskil 1650 ligidal.
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.01.2011 13:20:56   pealkiri: Heroes of Newerth
Keegi sellest 700 coins nimevahetusest teab rääkida? Kas login name muutub ka?
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.12.2010 13:11:01   pealkiri: Heroes of Newerth
mis neist koguda nii pigem ostad mingeid asju nende eest näiteks eesti lipp 275, eile tegin ise kuskil 200 ~ coinsi ala 18 ~ mängu.
  teema: ati radeon x800 gpu jookseb kokku
dsg

vastuseid: 3
vaadatud: 1215

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.12.2010 17:34:38   pealkiri: ati radeon x800 gpu jookseb kokku
Pastat pole vist selle kaardi elu ajal kordagi vahetatud , praegu mul otsas ka . Under clockisin 100mhz core/mem ja keerasin mingi lambi vendil kiirust juurde eks näis kas aitab midagi.
  teema: ati radeon x800 gpu jookseb kokku
dsg

vastuseid: 3
vaadatud: 1215

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.12.2010 17:05:31   pealkiri: ati radeon x800 gpu jookseb kokku
Selline probleem ,et kasutan praegu vana x800 kaarti ja kui ma mängin midagi siis mõne aja pärast pilt freezib ja siis mingi hetk on see gpu recovery värk ees peale seda saab veel natuke mängida ...
  teema: nVidia G80 aka 8800/8600 teema
dsg

vastuseid: 6460
vaadatud: 1006227

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.12.2010 20:37:10   pealkiri: nVidia G80 aka 8800/8600 teema
Kui kaart tahab otsa saada siis juhtub see nagunii endal jooksis gtx 40c idle 45 load ja ikka suri maha.
  teema: Heroes of Newerth
dsg

vastuseid: 1467
vaadatud: 269918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.12.2010 16:44:58   pealkiri: Heroes of Newerth
see on see nostats jura ju? Mingi 1800psr juures olin vanasti kujutan ette mul väga põnev seda nostats värki mängida ei oleks-
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.