|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Täägz |
dsg
vastuseid: 53
vaadatud: 11981
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.07.2018 09:42:44 pealkiri: Kommenteerimine: Täägz |
Ostsin läppari, kōik toimib nagu peab. Kiire tehing!  |
teema: League of legends |
dsg
vastuseid: 2784
vaadatud: 549746
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.06.2015 18:21:25 pealkiri: League of legends |
Juhtusin twitchi sirvima ja leidsin ühe eestlase kes streamib hetkel 24h , nüüd ei saagi aru kas trollib või ongi nii madbad.
http://www.twitch.tv/FyTrecK |
teema: Kommenteerimine: Six08 |
dsg
vastuseid: 41
vaadatud: 12325
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.05.2014 16:22:55 pealkiri: Kommenteerimine: Six08 |
| ostsin telefoni, tõi poolele teele kohale |
teema: Kommenteerimine: anaruson |
dsg
vastuseid: 7
vaadatud: 2622
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2012 23:15:53 pealkiri: Kommenteerimine: anaruson |
| Ostsin prose, kõik toimib ilusti ja kiirelt, soovitan!! |
teema: Kommenteerimine: StarLight |
dsg
vastuseid: 153
vaadatud: 39209
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.09.2012 18:16:04 pealkiri: Kommenteerimine: StarLight |
| sai plaat ja mälud ostetud |
teema: Kommenteerimine: Briz |
dsg
vastuseid: 114
vaadatud: 23019
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2012 23:59:22 pealkiri: Kommenteerimine: Briz |
| ostin telefooni, kõik toimib! |
teema: HTC Wildfire (S) |
dsg
vastuseid: 469
vaadatud: 143479
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.02.2012 16:47:45 pealkiri: HTC Wildfire (S) |
| Kui mul varastati wildfire ära kas parem oleks lasta blacklisti panna või pigem lahti jätta ja imei politseisse anda? |
teema: Starcraft 2 |
dsg
vastuseid: 2895
vaadatud: 585933
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.11.2011 23:58:21 pealkiri: Starcraft 2 |
| vahetaks enda konto raha vastu /pm |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.11.2011 23:58:05 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Vahetaks enda legacy konto raha vastu /pm |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.08.2011 11:45:10 pealkiri: Heroes of Newerth |
| ebays liiguvad 50 dollarit + legacy kontod muidu. |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.07.2011 17:44:22 pealkiri: Heroes of Newerth |
| gg hon keerati putsi, ja üldse beta ajal oli hon kõige parem peale seda on iga uuendus mingit paska toonud , viimane suurem halb uuendus oli 2.0 version. Tuleb starcraft2 mängida kuni dota2 tuleb v ... |
teema: Starcraft 2 |
dsg
vastuseid: 2895
vaadatud: 585933
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.07.2011 11:44:45 pealkiri: Starcraft 2 |
| Kui tahad feik skilli saada siis kindlasti on terran 2xrax marine medivac kõige parem mida teha annaks. Sellega võid masteri välja tõmmata. |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.07.2011 11:27:23 pealkiri: Heroes of Newerth |
| 1200 to 1850 insta pick carry ready . been there done that! |
teema: Starcraft 2 |
dsg
vastuseid: 2895
vaadatud: 585933
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.06.2011 20:50:00 pealkiri: Starcraft 2 |
Keegi linuxi peal on proovinud läbi wine mängida? Debian siis konkreetsemalt.
Edit: wine kodulehel kirjas ,et töötab. |
teema: Starcraft 2 |
dsg
vastuseid: 2895
vaadatud: 585933
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.06.2011 18:57:05 pealkiri: Starcraft 2 |
No mihkel on dota aegadest saati nats imelik vend olnud kes teab see teab.
Ma räägin kuidas asi läbi minu pilgu välja näeb . Olen mänginud 4-5 päeva. Protositel lasevad stalkerid airi, terrani ... |
teema: Starcraft 2 |
dsg
vastuseid: 2895
vaadatud: 585933
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.06.2011 14:22:53 pealkiri: Starcraft 2 |
Esimene angry german kid leitud eesti kommunist, räägin sc2.ee kanalis kuidas mulle tundub rasside balance tuleb mulle pm
15,13 14:10 SFTO|Mikami14• hoia oma balance jutt sellelt levelilt si ... |
teema: Starcraft 2 |
dsg
vastuseid: 2895
vaadatud: 585933
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.06.2011 21:46:03 pealkiri: Starcraft 2 |
| Ostsin siis omale ka selle mängu , mängin zerg rassi kuna lugesin eelmiselt lehelt ,et algajale raske aga mid tasemel imba. Eile mängisin sõbraga kes ostis ka samal ajal mängu koos 2on2 alguses o ... |
teema: IT õppimine |
dsg
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319652
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 01.06.2011 23:22:26 pealkiri: IT õppimine |
| Oskab keegi öelda kas sellise paberiga nagu EUCIP core on ka midagi teha või on see täiesti mõttetu paber eestis? |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.05.2011 19:02:26 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Keegi võiks oma support mängu castida kuskile videosse. Koos kommentaaridega. |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.05.2011 07:28:34 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Siis pidi ws noob olema 12inv sloti + 650gpm kui tajub ja selle 12sloti vastu ei tee teised carryd midagi. |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.05.2011 00:15:34 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Suht tihti on nii ,et oleme taga ja siis võidame . Nii kaua kuni raxe maas pole ei tasu alla anda. |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.05.2011 21:14:18 pealkiri: Heroes of Newerth |
3% leave ratio vist 200 mängu mängitud 1800mmr. Üldiselt need ragewhinerid räägivad õiget juttu aga üld juhul noobid ei sa sellest aru või on liiga ego vennad ,et sellest aru saada.
Kasutatu ... |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.05.2011 15:05:06 pealkiri: Heroes of Newerth |
pigem on kõige suuremad noobid ja ragekidid kuskil 1730mmr peal sellised fresh 1700 vennad kes arvavad nad on maailma parimad playerid aga tegelt nad ei sa sellest mängust veel mitte midagi aru.
... |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.04.2011 14:16:48 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Keegi mu 1800mmr accounti raha vastu ei taha vahetada? |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.04.2011 20:29:55 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Keegi haapsalu lännile honni läheb? Kui kellelgi paide või pärnu kandist autos vaba kohta on siis võiks mingi bensu raha maksta |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.04.2011 13:52:17 pealkiri: Heroes of Newerth |
http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=240602
Okey let`s get this thing starting guys.
A lot of people are getting tired of Matchmaking games (for obvious reasons).
Therefore ... |
teema: tausta valgus :: Sülearvuti ekraanid |
dsg
vastuseid: 1
vaadatud: 890
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 01.04.2011 18:34:48 pealkiri: tausta valgus :: Sülearvuti ekraanid |
| Selline probleem ,et kui arvuti käima panna siis hästi korraks on tasuta valgus sees , siis kui windowsi sound ära käib on korraks tausta valgus ja kui kaas kinni panna ja lahti teha on korraks ta ... |
teema: Runescape |
dsg
vastuseid: 2842
vaadatud: 540907
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.02.2011 19:43:27 pealkiri: Runescape |
Keegi lvl ...-85 boximisest pole huvitatud? Prooviks pisut õnne teiega .
Ma lvl 90
atk 82 ,str 82,def 70,hp 80 ,pray 1
94 cmb att 80 def 90 str 78 hp 84 |
teema: Kommenteerimine: Marten L |
dsg
vastuseid: 18
vaadatud: 6369
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2011 00:52:54 pealkiri: Kommenteerimine: Marten L |
ostin telefooni , kõik korras  |
teema: Fortron bluestorm 2 voolu ei tule osadest kanalitest |
dsg
vastuseid: 1
vaadatud: 1377
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 02.02.2011 19:40:34 pealkiri: Fortron bluestorm 2 voolu ei tule osadest kanalitest |
Selline küsimus kui voolu tuleb ainult emaplaadi sellest 24pin connectorist , arvutil tõmbab prose vendi ringi käima aga teistest kaablitest ei tule voolu kas siis seda annab kuidagi parandada?
b ... |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.01.2011 11:43:43 pealkiri: Heroes of Newerth |
Suht, kindlasti psr 1900 ka.
1900psr ga võib küll hoobelda sinna maani on eestis jõudnud vähesed.
Samas ma tean eestlast kellel 10k coinsi ~ |
teema: Kommenteerimine: voltc |
dsg
vastuseid: 1008
vaadatud: 338780
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2011 13:01:07 pealkiri: Kommenteerimine: voltc |
Ostin videokaardi kõik norm  |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.01.2011 00:09:36 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Sain juba banaan |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.01.2011 16:10:56 pealkiri: Heroes of Newerth |
| kellelgi accounti on müüa? |
teema: ATi RV670 aka HD3K seeria |
dsg
vastuseid: 2693
vaadatud: 434452
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.01.2011 12:20:01 pealkiri: ATi RV670 aka HD3K seeria |
Tervist,
Mul suri hiljuti 8800gts 320mb kaart ära ja plaanin asenduseks võtta ati 3850. Review de järgi ei tohiks nagu eriti palju halvem olla aga otsustasin ikka siit üle uurida. praegu on ajuti ... |
teema: Runescape |
dsg
vastuseid: 2842
vaadatud: 540907
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.01.2011 21:07:42 pealkiri: Runescape |
| Õige mäng hakkab alles nagunii flat 90+ gw jutud värgid. |
teema: Runescape |
dsg
vastuseid: 2842
vaadatud: 540907
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.01.2011 20:00:09 pealkiri: Runescape |
| minu suguste pärast? sa mõtled neid inimesi kellel ei ole aega päevas 12tundi arvutit mängida? Sadface |
teema: Runescape |
dsg
vastuseid: 2842
vaadatud: 540907
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.01.2011 17:32:45 pealkiri: Runescape |
| See on tasuta ja ma arvan iga üks teab kust seda saada kui keegi ei tea siis pm ja saadan lingi , endal tuleb umbes 400m coinsi müüki kui freetrade ka tuleb. |
teema: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
dsg
vastuseid: 6460
vaadatud: 1006161
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.01.2011 13:19:51 pealkiri: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
| 8800gts 320mb jooksis mul 350 codegen taga, 8800gtx millel oli ultra bios peal ja yber jahutus jooksis 400w fortroni taga muidugi jah prose ei kannatanud üle 3,6ghz kellata siis sai toide otsa. |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.01.2011 15:23:16 pealkiri: Heroes of Newerth |
| dunno mingist teisest foorumist lugesin seal on email , keegi võiks täpsemalt uurida. |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.01.2011 12:12:10 pealkiri: Heroes of Newerth |
| No kes HKHK lanpartyle tuleb kevadel?? HoN 1v1 ja 5v5/3v3, oleneb osalejatest? |
teema: Runescape |
dsg
vastuseid: 2842
vaadatud: 540907
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2011 16:14:02 pealkiri: Runescape |
| pure hetkel 40 65 1 plaanis teha 40 80 1 range 70 + snare mage pray 1, mainiga sain just combat 110 |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.01.2011 18:02:06 pealkiri: Heroes of Newerth |
| See kdr küll väga midagi ei näita back in days mul oli 1800psr ala mingi 1.3 1.4kdr hetkel olen 6kuud quited olnud kaks nädala vahetust mänginud ja kdr on 0.7~ kuna mängin ainult supporti , sel ... |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.01.2011 17:32:46 pealkiri: Heroes of Newerth |
| olen mänginud 1000psr pealt ühepäevaga 1600 peale sealt edasi nii kiirelt ei tule kuna hakkab 5psr kaupa saama kuskil 1650 ligidal. |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.01.2011 13:20:56 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Keegi sellest 700 coins nimevahetusest teab rääkida? Kas login name muutub ka? |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.12.2010 13:11:01 pealkiri: Heroes of Newerth |
| mis neist koguda nii pigem ostad mingeid asju nende eest näiteks eesti lipp 275, eile tegin ise kuskil 200 ~ coinsi ala 18 ~ mängu. |
teema: ati radeon x800 gpu jookseb kokku |
dsg
vastuseid: 3
vaadatud: 1211
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.12.2010 17:34:38 pealkiri: ati radeon x800 gpu jookseb kokku |
| Pastat pole vist selle kaardi elu ajal kordagi vahetatud , praegu mul otsas ka . Under clockisin 100mhz core/mem ja keerasin mingi lambi vendil kiirust juurde eks näis kas aitab midagi. |
teema: ati radeon x800 gpu jookseb kokku |
dsg
vastuseid: 3
vaadatud: 1211
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.12.2010 17:05:31 pealkiri: ati radeon x800 gpu jookseb kokku |
| Selline probleem ,et kasutan praegu vana x800 kaarti ja kui ma mängin midagi siis mõne aja pärast pilt freezib ja siis mingi hetk on see gpu recovery värk ees peale seda saab veel natuke mängida ... |
teema: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
dsg
vastuseid: 6460
vaadatud: 1006161
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.12.2010 20:37:10 pealkiri: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
| Kui kaart tahab otsa saada siis juhtub see nagunii endal jooksis gtx 40c idle 45 load ja ikka suri maha. |
teema: Heroes of Newerth |
dsg
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.12.2010 16:44:58 pealkiri: Heroes of Newerth |
| see on see nostats jura ju? Mingi 1800psr juures olin vanasti kujutan ette mul väga põnev seda nostats värki mängida ei oleks- |
| |