Avaleht
otsing leidis 76 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Veebikaamera paikne kasutamine. Lindistamine HDDle
dr.Jobelbaum

vastuseid: 1
vaadatud: 1462

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 21.11.2005 19:45:30   pealkiri: Veebikaamera paikne kasutamine. Lindistamine HDDle
Mingi proge oli kunagi, nimi vist Gotcha! Oskas liikumise peale ise salvestuse sisse lülitada, Hiirega sai ära kastistada need kohad pildil mille muutus käivitas salvestuse. Webcamid on reeglina il ...
  teema: Mediagate MG-35
dr.Jobelbaum

vastuseid: 0
vaadatud: 1166

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 21.11.2005 19:40:10   pealkiri: Mediagate MG-35
Isend ise : www.mediagate.ee
Kas keegi omab seda, millised on kogemused ?
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
dr.Jobelbaum

vastuseid: 13745
vaadatud: 2437805

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 28.06.2005 22:09:15   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
Lennukid õgivad tonnideviisi petrooli ...
MIG 29 hävitaja ligikaudu 100 liitrit minutis ...
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
dr.Jobelbaum

vastuseid: 13745
vaadatud: 2437805

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 28.06.2005 21:57:57   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
To: Ho Ho
Kas wikipedias kirjutatud asjad on aksiomid, et neile tasuks tugineda ?
Ja mis täna võib tunduda aksiomina, ei pruugi homme sugugi seda olla.
Kõik olemasolevad füüsikaseadused tugine ...
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
dr.Jobelbaum

vastuseid: 13745
vaadatud: 2437805

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 28.06.2005 20:54:43   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
No-noo (to: HO HO) algselt arvati et digi (numbrilisele) arvutile piisab 64kB mälust küll ja neid (086) tarvitatigi suht spetsiifiliste probleemide lahendamiseks.
Aga vaata ometi milline areng on t ...
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
dr.Jobelbaum

vastuseid: 13745
vaadatud: 2437805

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 28.06.2005 19:54:35   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
Rahu mehed ! Ainult rahu.
Ärge erutuge liialt, asjaga tegeletakse kõrgemal tasandil. Ordumeistrid kinnitavad , et probleemi pole.
Probleemi lahendus ju imelihtne, inimene peab saama JUMALAKS ja ju ...
  teema: DivX to SVCD probleem
dr.Jobelbaum

vastuseid: 3
vaadatud: 1855

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 22.01.2005 14:03:03   pealkiri: DivX to SVCD probleem
Probleem järgmine: Vaja teha DivX videofailist SVCD video, aga ei mahu ühele plaadile. Soovitage mõnda proget.
  teema: monitor piniseb
dr.Jobelbaum

vastuseid: 9
vaadatud: 2185

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.01.2005 00:58:17   pealkiri: monitor piniseb
Ilmselt ei meeldi Sinu monitorile see refresh, mida mängimiseks kasutad, keera maha.
  teema: Probleem IBM T21 LCD'ga
dr.Jobelbaum

vastuseid: 5
vaadatud: 1616

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.01.2005 00:56:19   pealkiri: Probleem IBM T21 LCD'ga
Mingi lintkaabel jamab, ehk kuumeneb inverteris mõni trans ?
  teema: Matrox G400 ja tv kaabel
dr.Jobelbaum

vastuseid: 7
vaadatud: 1784

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.01.2005 00:54:03   pealkiri: Matrox G400 ja tv kaabel
Proovi kelleltki korraks laenata Matrox,i originaalkaabel, kui sellega kah ei tööta siis mingi viga kaardis.
  teema: Matrox G400 ja tv kaabel
dr.Jobelbaum

vastuseid: 7
vaadatud: 1784

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.01.2005 21:08:12   pealkiri: Matrox G400 ja tv kaabel
Matrox,ile peaks see teine variant sobima.
  teema: Päris karm probleem pildiga
dr.Jobelbaum

vastuseid: 23
vaadatud: 3549

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.11.2004 01:06:38   pealkiri: Päris karm probleem pildiga
Pange tähele erinevusi core clockis ... icon_evil.gif


Ja kuidas asi on saavutatud, eks ikka taimingutega, sitt (praak) prose upitatakse kuidagi käima linkadi lonkadi, uurige bios-e icon_rolleyes.gif
  teema: Päris karm probleem pildiga
dr.Jobelbaum

vastuseid: 23
vaadatud: 3549

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.11.2004 01:04:42   pealkiri: Päris karm probleem pildiga
Kui Teil on sert. ATI siis kindlasti mitte crap, muidu aga kindlasti.
Võin tõestuseks pakkuda ühe bios-i.
www.hot.ee/joobel/backup.bin
Ostetud K-saluunist ... Pilt mis avanes selline www.hot.ee/ ...
  teema: Päris karm probleem pildiga
dr.Jobelbaum

vastuseid: 23
vaadatud: 3549

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.11.2004 00:10:35   pealkiri: Päris karm probleem pildiga
Ja üleyldse - miks on sul avataris N-vidia logo ah ? icon_evil.gif
  teema: Päris karm probleem pildiga
dr.Jobelbaum

vastuseid: 23
vaadatud: 3549

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.11.2004 00:09:25   pealkiri: Päris karm probleem pildiga
ATI crapp-ware ... icon_evil.gif
  teema: NTLDR is missing !!HELP!!
dr.Jobelbaum

vastuseid: 14
vaadatud: 2848

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 29.11.2004 23:54:34   pealkiri: NTLDR is missing !!HELP!!
Kaks õlut ja olen nõus eelneva teksti paanema maakeelde, tegema puust ja värvima punaseks. beer_yum.gif beer_yum.gif
  teema: NTLDR is missing !!HELP!!
dr.Jobelbaum

vastuseid: 14
vaadatud: 2848

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 29.11.2004 23:52:35   pealkiri: NTLDR is missing !!HELP!!
Mis nimelt selles jutus arusaamatuks jäi ?

If your computer is using Microsoft Windows 2000 and you are encountering the NTLDR error. Create the below boot.ini file on the floppy diskette drive.
...
  teema: Mac
dr.Jobelbaum

vastuseid: 574
vaadatud: 236108

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 24.11.2004 02:02:09   pealkiri: Mac
Ja veel, kas õunakesel on MIDAGI pessu vastu panna ?
DUAL G 6 ?
Eh vennad, ärge ajage naerma, IBM & Tema prosed ...
POWER ... see on vaid ilus liide nagu INTEL i HT, j.m.e.
Maailm on vist am ...
  teema: Mac
dr.Jobelbaum

vastuseid: 574
vaadatud: 236108

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 24.11.2004 01:29:58   pealkiri: Mac
Jämme Jummal ? Mida mu vanad silmad SIIN foorumis peavad nägema ?
Mingid PESSU funnid kiidavad mäkki ? Ma ei väsi iial kordamast : Mac on tänapäeval PC hale kloon (AGP, PCI , USB, IDE) Kunagine ...
  teema: vajan abi normaalse viirustõrje leidmiseks
dr.Jobelbaum

vastuseid: 15
vaadatud: 3045

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 03.11.2004 23:50:52   pealkiri: vajan abi normaalse viirustõrje leidmiseks
  teema: Flashimine lendas metsa..... :(
dr.Jobelbaum

vastuseid: 31
vaadatud: 4834

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.10.2004 23:33:38   pealkiri: Flashimine lendas metsa..... :(
RTFM ! User Lamp on tase, Krt kõik kirjas, tee se fking disk, tüübi sisse flashrom /?
ja loe ! RTFM
Mis Teil kõigil viga on ? KRT ! Kirjutada oskate küll, lugeda ei oska tänapäeval vist keeg ...
  teema: Lühiülevaade: Canyon Radeon 9600 :: Videokaardid
dr.Jobelbaum

vastuseid: 29
vaadatud: 13584

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 29.10.2004 23:12:57   pealkiri: Lühiülevaade: Canyon Radeon 9600
Krt. Vana kulunud jutt, enamik müügilolevad Radeonid on mingit pidi faked.
Vaadake minu vanu postitusi.
Krt. Te nagu mingid newbid olete, oskate windoze all klocki sättida ja arvate, et olete ras ...
  teema: -Watercooling-
dr.Jobelbaum

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 07.09.2004 21:23:35   pealkiri: -Watercooling-
Kuldamata hõbe oksüdeerub ja hõbeoksiid ei ole nii hea soojusjuht. Tegelikult piisab kui katta ainult see külg kullaga mis käib vastu proset. pastat ei ole tarvis panna kui pind on peegelsile.
  teema: -Watercooling-
dr.Jobelbaum

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 07.09.2004 21:10:12   pealkiri: -Watercooling-
Parim veeploki materjal on kullatud hõbe.
  teema: Q:HIS Excalibur 9550 - mida arvate
dr.Jobelbaum

vastuseid: 54
vaadatud: 8647

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.09.2004 20:22:06   pealkiri: Q:HIS Excalibur 9550 - mida arvate
9550 kaartidel istub RV360, sama mis 9600XT-l, chip lihtsalt kiirusteste ei läbinud.
Annab suurepäraselt modida XT-ks, klokkub pärast modimist reeglina üllatavalt hästi.
Vaadake ainult, et mäl ...
  teema: remondimeestele
dr.Jobelbaum

vastuseid: 18
vaadatud: 4780

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.09.2004 20:13:44   pealkiri: remondimeestele
500.-
  teema: HIS Radeon BIOS
dr.Jobelbaum

vastuseid: 23
vaadatud: 2721

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.09.2004 00:44:34   pealkiri: HIS Radeon BIOS
Moditud ja töötab ! Kaifeerin täiega !
HIS Radeon 9600 Pro 128 - to ATI FireGL T2 128
Modige kah, XT-ks samuti saab.
http://www.radeon2.ru/ubb/Forum25/HTML/000524.html
Head tinutamist !
  teema: HIS Radeon BIOS
dr.Jobelbaum

vastuseid: 23
vaadatud: 2721

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.09.2004 22:41:40   pealkiri: HIS Radeon BIOS
To: predator
Kaarti saab bios editoriga kellata, niikaua kuni pilt klotse täis läheb.
Kui tõesti mingi väärakas firma on valmistanud sellise isendi, mille bios ei võimalda levinud editoridega ...
  teema: HIS Radeon BIOS
dr.Jobelbaum

vastuseid: 23
vaadatud: 2721

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.09.2004 04:23:21   pealkiri: HIS Radeon BIOS
Radlinker ja Atitool ja muu taoline blindware staff on jura.
Ülal on link, vene mehed teavad mida teevad.
To: predator - Saab mistahes bios-i sama corega kaardile panna, asi selles ainult, et ATI ...
  teema: monitor vs kiirgus
dr.Jobelbaum

vastuseid: 70
vaadatud: 11915

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 01.09.2004 09:58:26   pealkiri: monitor vs kiirgus
CRT- Catod Ray Tube, emiteerib mingil määral röntgenikiirgust, eriti külgedelt , ees on paks spetsklaas.
  teema: HIS Radeon BIOS
dr.Jobelbaum

vastuseid: 23
vaadatud: 2721

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.09.2004 09:44:03   pealkiri: HIS Radeon BIOS
To:digweed
Real core clock- 249.75 Mhz (37 * 6.75 Mhz)
Real memory clock- 297.00 Mhz (44 * 6.75 Mhz)
Effective memory clock- 594.00 Mhz (DDR; 128 bits bus)

mälu aeglane, kas pole ?
Sapphire 96 ...
  teema: HIS Radeon BIOS
dr.Jobelbaum

vastuseid: 23
vaadatud: 2721

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.08.2004 21:59:55   pealkiri: HIS Radeon BIOS
[quote="riivo21"
Sapphire 9600XT- Real core clok 249.75 Mhz (37 * 6.75 Mhz)
  teema: HIS Radeon BIOS
dr.Jobelbaum

vastuseid: 23
vaadatud: 2721

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.08.2004 18:27:44   pealkiri: HIS Radeon BIOS
Saatke igasuguseid Radeon seeria kaartide bios-e.
Eriti oodatud muidugi HIS toodangu omad.
  teema: HIS Radeon BIOS
dr.Jobelbaum

vastuseid: 23
vaadatud: 2721

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.08.2004 20:24:42   pealkiri: HIS Radeon BIOS
Võrrelge oma HIS Radeon seeria bios-e teiste tootjate analoogide bios-idega, siis ehk selgub kuri tõde.
Muud radeonide bios-id on teretulnud.
Muuseas, ainult k-salooni HIS Radeonid on kahtlased ( ...
  teema: HIS Radeon BIOS
dr.Jobelbaum

vastuseid: 23
vaadatud: 2721

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.08.2004 10:28:26   pealkiri: HIS Radeon BIOS
Siit saab kõik vajaliku:
http://www.radeon2.ru/downloads/bios.html
Flashrom töötab DOS-is (bootkettale lisada)
ATIflash peaks olema windoze proge (pole proovinud)
  teema: HIS Radeon BIOS
dr.Jobelbaum

vastuseid: 23
vaadatud: 2721

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.08.2004 09:41:30   pealkiri: HIS Radeon BIOS
Saatke oma HIS Radeon 9xxx seeria kaartide BIOS imaged.
Kavatsen algatada väikse protsessi k-saluuni ja miks mitte ka HIS digitali vastu.
Kui õnnestub tõestada, et tegu on tarbija petmisega (aegl ...
  teema: Radeon 9600xt'ga liiga vähe punke 3dmargis
dr.Jobelbaum

vastuseid: 34
vaadatud: 5604

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.08.2004 09:30:23   pealkiri: Radeon 9600xt'ga liiga vähe punke 3dmargis
Jälle see HIS !
Tundub, et HIS on saanud hakkama pettusega, nimelt on neil core clok madalamal sagedusel kui peaks olema,
kõige lagi seejuures on see, et nad on saanud kuidagi NÄILISELT sageduse ...
  teema: HIS Radeon 9600Pro ?
dr.Jobelbaum

vastuseid: 59
vaadatud: 7884

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.08.2004 01:14:30   pealkiri: HIS Radeon 9600Pro ?
HIS suckib, peale neoonventika pole sellel firmal midagi tarka öelda.
  teema: HIS Radeon 9600Pro ?
dr.Jobelbaum

vastuseid: 59
vaadatud: 7884

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.08.2004 01:13:24   pealkiri: HIS Radeon 9600Pro ?
Thanks tähelepaneku eest, minuarust siiski tegemist R35 sita versiooniga mida HIS määrib lollidele läbi K-sitaaugu ühtlase kihina meile pähe.
  teema: HIS Radeon 9600Pro ?
dr.Jobelbaum

vastuseid: 59
vaadatud: 7884

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.08.2004 00:39:23   pealkiri: HIS Radeon 9600Pro ?
Üle 250mhz ei lähe.
  teema: HIS Radeon 9600Pro ?
dr.Jobelbaum

vastuseid: 59
vaadatud: 7884

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.08.2004 00:25:52   pealkiri: HIS Radeon 9600Pro ?
Ma ju ülalpool mainisin , et kirjutasin biose üle, kubises kaladest ja pilt oli kole, hiirekursor oli praktiliselt hoomamatu,
krt, vaadake ikke tähelepanelikult neid kahte bios-i !
Fuuuckk !
  teema: §208. Arvutiviiruse levitamine
dr.Jobelbaum

vastuseid: 20
vaadatud: 3231

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 26.08.2004 00:06:44   pealkiri: §208. Arvutiviiruse levitamine
Kas parem on illegal copy antiviirus softist või viiruse tahtmatu levitamine ?
Kas tarkvarapiraatlus on paha või halb ?
  teema: HIS Radeon 9600Pro ?
dr.Jobelbaum

vastuseid: 59
vaadatud: 7884

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.08.2004 23:56:12   pealkiri: HIS Radeon 9600Pro ?
mem settinguid vaatasid ?
  teema: HIS Radeon 9600Pro ?
dr.Jobelbaum

vastuseid: 59
vaadatud: 7884

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.08.2004 23:55:12   pealkiri: HIS Radeon 9600Pro ?
arvad ?
  teema: videkaardil paar junni lahti
dr.Jobelbaum

vastuseid: 32
vaadatud: 4535

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.08.2004 23:50:19   pealkiri: videkaardil paar junni lahti
Pane tuima rahuga 0,1 mF ja kõik õige. Enamik gadgeteid fungab nende najal (v.a. tite stap)
  teema: HIS Radeon 9600Pro ?
dr.Jobelbaum

vastuseid: 59
vaadatud: 7884

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.08.2004 23:45:10   pealkiri: HIS Radeon 9600Pro ?
effective clock ?
  teema: HIS Radeon 9600Pro ?
dr.Jobelbaum

vastuseid: 59
vaadatud: 7884

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.08.2004 23:41:37   pealkiri: HIS Radeon 9600Pro ?
I am very sorry !
http://www.hot.ee/joobel/RadEdit.exe
http://www.hot.ee/joobel/vendorIDs

käige ikka minu sõnade, mitte tegude järgi ...
  teema: HIS Radeon 9600Pro ?
dr.Jobelbaum

vastuseid: 59
vaadatud: 7884

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.08.2004 23:37:03   pealkiri: HIS Radeon 9600Pro ?
Pilt on sama. tundub ...
  teema: HIS Radeon 9600Pro ?
dr.Jobelbaum

vastuseid: 59
vaadatud: 7884

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.08.2004 23:33:11   pealkiri: HIS Radeon 9600Pro ?
http://www.hot.ee/RadEdit.exe
http://www.hot.ee/vendor.IDe
KRT
Pimedad olete või ?
  teema: HIS Radeon 9600Pro ?
dr.Jobelbaum

vastuseid: 59
vaadatud: 7884

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.08.2004 23:23:58   pealkiri: HIS Radeon 9600Pro ?
real clock ?
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.