Avaleht
otsing leidis 211 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Venemaalt pärit ruuter saatis tuhandeid SMSe, tagajärjeks tuhandeeurone telefoniarve
dksvertix

vastuseid: 23
vaadatud: 6619

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 11.04.2025 11:34:42   pealkiri: Venemaalt pärit ruuter saatis tuhandeid SMSe, tagajärjeks tuhandeeurone telefoniarve
Ruuteritel kas see probleem, et mingid ussid võivad sisse murda. Firmware uuendus jama või puudub üldse ja uss asub firmwarei elama.

Aga seoses antud looga tuleb endal meelde mu enda sarnased ko ...
  teema: Digiallkirjastamine nutitelefonis on nüüd veelgi mugavam
dksvertix

vastuseid: 23
vaadatud: 7076

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 23.03.2025 10:40:59   pealkiri: Digiallkirjastamine nutitelefonis on nüüd veelgi mugavam
Aga, kuidas noored tõestavad alkoholi ja solki ostes, et nad on nõutud vanusega? Igaüks võib photoshoppida mingi pildi telefoni.
  teema: E-valimised on turvalised ja läbipaistvad
dksvertix

vastuseid: 59
vaadatud: 12545

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 17.02.2025 13:55:29   pealkiri: E-valimised on turvalised ja läbipaistvad
Igaüks võib hääletada kuidas iganes, aga, kes kontrollib lõpptulemust? Valitsejad võivad numbreid välja mõelda nii nagu enda ärile kasulik. Mitte keegi ei tule kontrollima, eriti, kui demotiv ...
  teema: Intel 10 generatsiooni protsessorid kaotavad Microsoft Windows 11 24H2 toe
dksvertix

vastuseid: 48
vaadatud: 16421

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 17.02.2025 13:43:56   pealkiri: Intel 10 generatsiooni protsessorid kaotavad Microsoft Windows 11 24H2 toe
Mdea, mul ikka veel 4th gen Intel, Windows 11 ei kurda. Peaks uuendama küll, muidu nii palju raha läheb elektri peale.
  teema: Millised kasutuspiirangud on praegustel 4G koduinterneti pakkujatel?
dksvertix

vastuseid: 7
vaadatud: 2176

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.08.2024 22:01:17   pealkiri: Re: Millised kasutuspiirangud on praegustel 4G koduinterneti pakkujatel?
Mis platvormi peal?
Windows 11.

Üle 100 mul küll ei ole EU serverites, pigem 50. 300+ oli KÕUga omal ajal.
Õigus jah. USA serveritesse on kuni 350ms. EUs on vahest ka ühekohaline ping.

Si ...
  teema: Millised kasutuspiirangud on praegustel 4G koduinterneti pakkujatel?
dksvertix

vastuseid: 7
vaadatud: 2176

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.08.2024 21:26:25   pealkiri: Millised kasutuspiirangud on praegustel 4G koduinterneti pakkujatel?
Mul juba aastaid Elisa 4G nett siin Põhja-Tallinnas. Mind huvitab, mis seis on pakkumistega ja kasutuspiirangutega.

Elisal siin kiirus pole sugugi paha. Online mängude puhul aga üks mäng kurdab ...
  teema: Reinsalu: vaktsineerimise QR-tõend võiks reisimisvabaduse taastada
dksvertix

vastuseid: 104
vaadatud: 28834

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 22.12.2020 08:40:07   pealkiri: Reinsalu: vaktsineerimise QR-tõend võiks reisimisvabaduse taastada
COVI-PASS
https://www.quanta.im/covi-pass/
Vb eesti äraostetud tahavadki seda tegelikult peale suruma hakata.
  teema: Mobiiltelefonide kiirgustase (SAR)
dksvertix

vastuseid: 7
vaadatud: 2904

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.04.2020 09:29:28   pealkiri: Mobiiltelefonide kiirgustase (SAR)
Inimesed ei tea, kuidas see kiirgus inimest mõjutab ja kuna "keskmine" inimene ei saagi aru, et see teda mõjutab, kuna ei ole mille vastu võrrelda nagu enne ja pärast, et kas ta tervis on nagu pea ...
  teema: Mingi error on arvutil
dksvertix

vastuseid: 15
vaadatud: 5337

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 02.04.2020 10:17:35   pealkiri: Mingi error on arvutil
Viska kaart arvutist välja ja jälgi kas teisi vigu ikka esineb. Kui ei, siis kaart on defektne, et takistab kogu arvuti tööd. Kui jah, siis on sul veel mõne rauaga probleem.
  teema: Mingi error on arvutil
dksvertix

vastuseid: 15
vaadatud: 5337

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 31.03.2020 18:08:32   pealkiri: Mingi error on arvutil
TP-Link Archer TX3000E kasutajate tagasisidet lugedes tuleb välja, et kannatab draiveri vea all (viimane vastav tagasiside 24. märts), ja ametlik lahendus puudub. Ei soovitata antud toodet osta enne ...
  teema: Elisa laenab 5G võrgu ehituseks 100 miljonit
dksvertix

vastuseid: 17
vaadatud: 9121

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 12.03.2019 19:21:09   pealkiri: Elisa laenab 5G võrgu ehituseks 100 miljonit
Nii loogiline paanika... siin planeedil on juba praegu palju hullemaid asju toimumas, vähemalt viimased 30 aastat, kui 5G.
Ja vaadates, kuidas mass allub oligarhhide kontrollile, edukalt juba aastat ...
  teema: Monitoril hallid triibud.
dksvertix

vastuseid: 4
vaadatud: 2129

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.02.2018 00:48:00   pealkiri: Monitoril hallid triibud.
  teema: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
dksvertix

vastuseid: 3084
vaadatud: 833731

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.04.2015 01:13:59   pealkiri: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
Tahaks lõpuks teada selle loo nime, mida ma kunagi telefoniga salvetasin:
http://www.watzatsong.com/en/name-that-tune/432485.html
kassetti karbi paberil oli kirjas TMNT mäletamist mööda aga veera ...
  teema: Aidake aidata halvatud tüdrukut
dksvertix

vastuseid: 41
vaadatud: 20038

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 03.03.2015 08:44:34   pealkiri: Aidake aidata halvatud tüdrukut
Võib-olla on kasu:
http://jasonbeckerguitar.com/eye_communication.html
  teema: Taskulambi äpp-id sisaldavad pahavara
dksvertix

vastuseid: 28
vaadatud: 11709

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 05.11.2014 02:20:37   pealkiri: Taskulambi äpp-id sisaldavad pahavara
Mnjah, Android, kui kõige parim OS mobla jaoks? Kui see algul välja ilmus, siis mul polnud sellesse usku. Telefonile mitte mõeldud OS oli jõuga telefoni surutud. Aja möödudes, kui siis nägin, k ...
  teema: Parim antiviirus/antimalware programm mille võiks soetada.
dksvertix

vastuseid: 26
vaadatud: 17039

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 27.10.2014 08:58:54   pealkiri: Parim antiviirus/antimalware programm mille võiks soetada.
  teema: Shellshock – suurem turvaauk kui Heartbleed
dksvertix

vastuseid: 12
vaadatud: 5282

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 27.09.2014 22:25:27   pealkiri: Shellshock – suurem turvaauk kui Heartbleed
Enamus turvaauke eksisteerib tegelikult juba üle kümne aasta. Osadele firmadele käib valitsus hunniku pappi välja, et nad esiteks, ei avalikustaks turvariske ja teiseks, et nad ei lapiks neid auke ...
  teema: Ühistranspordi infot reaalajas kuvav äpp TRAFI jõuab nüüd tallinlasteni
dksvertix

vastuseid: 11
vaadatud: 5760

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 09.09.2014 23:36:31   pealkiri: Ühistranspordi infot reaalajas kuvav äpp TRAFI jõuab nüüd tallinlasteni
Näiteks kasutab mobiilirakendus enamikes bussides, trollides jt oleva GPS-seadme infot sõiduvahendi reaalse asukoha kohta

Kooliajal, kui tuli järjekordne pileti hinnatõus, võttis ikka silme ee ...
  teema: Arvutitark
dksvertix

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435434

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.09.2014 14:23:25   pealkiri: Arvutitark
Minu juhtum lõppes täna sellega, et ma sain uue. thumbs_up.gif
  teema: Arvutitark
dksvertix

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435434

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 30.08.2014 22:55:32   pealkiri: Arvutitark
Protsessor oli tellitud AT internetipoest ja kättesaamiseks SmartPost. Kuna varasemad probleemid puuduvad selle firmaga, siis puudus ka mul igasugune põhjus firmat mitte usaldada.

, Saatjaks oli ...
  teema: Arvutitark
dksvertix

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435434

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 30.08.2014 00:29:04   pealkiri: Arvutitark
Oeh. Tellisin ATst 270€ maksva Inteli protsessori. Toote karp oli kergelt räsitud, väikseid mõlke täis, nurgad kergelt narmendasid. Väga kahtlane uue toote pakendi kohta, eriti, kui mul veel ol ...
  teema: MTA: internetipoed püüavad tihti tollimaksu väiksemaks petta
dksvertix

vastuseid: 25
vaadatud: 8310

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 09.08.2014 08:55:53   pealkiri: MTA: internetipoed püüavad tihti tollimaksu väiksemaks petta
Milline naljakas artikkel. Esimene lõik ei lähe kohe kuidagi kokku teise lõiguga. Maarja Roon ehh?
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
dksvertix

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137246

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 03.08.2014 02:20:05   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Firefox 31 Stable, miljon aastast vana AMD 6950, kõik kaardiversioonid töötavad probleemivabalt. Sul paistab olevat raudvara probleem. Kui praegu ei oska tuvastada, siis küll see vastav komponent ...
  teema: Youtube üldteema
dksvertix

vastuseid: 2946
vaadatud: 602887

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 31.07.2014 13:04:10   pealkiri: Youtube üldteema
Seal ametlikus sättete juhendis on 720p60 täitsa mainitud. Aga see hetkel piiratud. Üle 720p ei tohi video olla, muidu läheb tagasi 30 FPS peale. Jama.

Aga endal üks küsimus, ei saa mina aru, ...
  teema: Youtube üldteema
dksvertix

vastuseid: 2946
vaadatud: 602887

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 31.07.2014 11:26:26   pealkiri: Youtube üldteema
https://support.google.com/youtube/answer/1722171?hl=en&ref_topic=2888648

Ametlikud sätted täitsa olemas. Nüüd oleks vaja vaid õpetust, et mis püha looma selleks vaja on, et tulemus oleks ...
  teema: Microsoft koondab 18 000 töötajat
dksvertix

vastuseid: 10
vaadatud: 3501

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 18.07.2014 01:22:56   pealkiri: Microsoft koondab 18 000 töötajat
On riike, kus töökohakaotus on tõesti tähtis teema, kuna riik on evolutsioonikäigus arenenud hoolima oma rahvusest. Ja on Eesti laadsed riigid...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
dksvertix

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137246

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 16.07.2014 08:47:20   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Mnja, mul sama jama Firefoxiga. Ennem kasutasin ka ainult IEd, kui vaja ID-kaardiga toimetada. Paraku enam IEs ID-kaart lihtsalt ei tööta. Tee mis tahad. No vanasti oli asi palju hullem Firefoxiga, ...
  teema: Häkkerid ründavad Password Managere: Oops... Popular Password Managers Are Not As Secure As You Think
dksvertix

vastuseid: 2
vaadatud: 872

sõnumfoorum: Uudisvihjed   postitatud: 16.07.2014 08:29:45   pealkiri: Häkkerid ründavad Password Managere: Oops... Popular Password Managers Are Not As Secure As You Think
Kasutasin LP-d kuni üks imeline päev peale sisselogimist tahtis ta, et ma lubaks siis sisselogida šveitsist, kui juba šveitsist sisse login. Ma asusin eestis ja ei olnud mul ka ei mingit VPNi, pro ...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
dksvertix

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137246

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 10.07.2014 09:32:35   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
keegi tark oskab öelda miks firefox err-i arhiivi ei taha mängida...mäletamist mööda kunagi nagu töötas aga pärast mingeid ff upteite enam ei tööta icon_neutral.gif

Mingi kala HTTPSiga. Pange aadressi ...
  teema: WD5000BPKT ja HD Tune
dksvertix

vastuseid: 4
vaadatud: 1749

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.07.2014 11:40:39   pealkiri: WD5000BPKT ja HD Tune
See on täiesti normaalne. HD Tune vabavara versioon on aastast 2008, Pro versioon aga aastast 2013. Vabavara versioonil ei ole vastavat infot sinu ketta kohta / outdated.
  teema: Fail 7qG179.exe
dksvertix

vastuseid: 14
vaadatud: 3604

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 02.07.2014 10:47:58   pealkiri: Fail 7qG179.exe
No mis sa sellega veel teha tahad? Kõik on Malwr ja Microsofti lehel kirjas. Peaaegu prof. viirus.
Su HOSTS failis on paar kaaperdust, s.h. Bing.com. Kui su arvutis oleks olnud installitud näiteks ...
  teema: Fail 7qG179.exe
dksvertix

vastuseid: 14
vaadatud: 3604

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 01.07.2014 03:06:38   pealkiri: Fail 7qG179.exe
Ahh, see on muteeruv viirus. Ainult viirused kasutavad selliseid võtteid. Lugedes neid tulemusi seal VT tabelis, siis suurema tõenäosusega on see Simda:
http://www.microsoft.com/security/portal/th ...
  teema: Ehk mõni raadiomees oskab selgitada - 513-514 KHz SOS
dksvertix

vastuseid: 14
vaadatud: 30790

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 30.06.2014 23:39:24   pealkiri: Re: Ehk mõni raadiomees oskab selgitada - 513-514 KHz SOS

Kuulasime siis koos ja usu või ära usu aga raadiost kostab häguselt . . . _ _ _ . . .
Kas see pole mitte SOS.


https://en.wikipedia.org/wiki/SOS
  teema: Youtube lisab toe 60 FPS videote jaoks
dksvertix

vastuseid: 75
vaadatud: 18370

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 30.06.2014 23:01:29   pealkiri: Youtube lisab toe 60 FPS videote jaoks
Te teete seda valesti. Ma kasutasin seda programmi, mida kasutan juba aastaid: http://www.youtubedownloaderhd.com/ Vot sellel lasete tõmmata maksimaalse kvaliteediga video ja siis MPCs video Properti ...
  teema: Legaalne film USB mälupulgalt ?
dksvertix

vastuseid: 12
vaadatud: 4572

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 30.06.2014 01:43:13   pealkiri: Legaalne film USB mälupulgalt ?
http://bits.blogs.nytimes.com/2008/02/22/buying-movies-on-flash-cards-nice-idea-that-doesnt-work/?_php=true&_type=blogs&_r=0
  teema: Youtube lisab toe 60 FPS videote jaoks
dksvertix

vastuseid: 75
vaadatud: 18370

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 30.06.2014 00:36:13   pealkiri: Youtube lisab toe 60 FPS videote jaoks
Nojah, mis siin ikka katsetada enam. Google Chrome puhul on Adobe Flash sisseehitatud ja saab sel puhul siis kasutada enda sisseehitatud sandboxi, mis ei tekita probleeme. Mozilla Firefoxil ei ole ei ...
  teema: Youtube lisab toe 60 FPS videote jaoks
dksvertix

vastuseid: 75
vaadatud: 18370

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 29.06.2014 02:44:35   pealkiri: Youtube lisab toe 60 FPS videote jaoks
Katsetasin siis ProtectedMode=0 varianti, yep, nüüd näitab hakkevabalt. Andnud kohe siis link sellele tekstile, et tegemist iidse probleemiga Firefoxi ja Flashi vahel. Ma teadsin, et Adobe Flashil ...
  teema: Youtube lisab toe 60 FPS videote jaoks
dksvertix

vastuseid: 75
vaadatud: 18370

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 28.06.2014 12:27:32   pealkiri: Youtube lisab toe 60 FPS videote jaoks
i7-2600K. Kogu Firefoxi krempel võtab 60 FPS videot vaadates ainult max 3% CPUd. Aga CPU pole see, milles probleem. Bottleneckiks võib-olla graafikakaart AMD 6950. Kunagi peaks uuendama.

Ma tõmb ...
  teema: Youtube lisab toe 60 FPS videote jaoks
dksvertix

vastuseid: 75
vaadatud: 18370

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 28.06.2014 10:08:20   pealkiri: Youtube lisab toe 60 FPS videote jaoks
Vaatasin siis neid 60 FPS demo videosi. Mu arvuti ei vea välja 60 FPS @ 1080. Tugev lag. Ainult @ 720 on korras. Samas, 30 FPS @ 2160p veab välja küll. Niiet paistab, et fännid peavad ikka ropprik ...
  teema: Comodo või MSE ?
dksvertix

vastuseid: 27
vaadatud: 5203

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 17.06.2014 10:09:08   pealkiri: Comodo või MSE ?
Üks üsna hea lugu AV-de kvaliteedi kohta ja sellest on ka see väga hästi näha kuidas erinevatele op.süsteemidele tehakse siis eraldi teste.
Ja selle lingi jutt käib siis Windows 8.1-st ning ka ...
  teema: µTorrent arutelu
dksvertix

vastuseid: 470
vaadatud: 148000

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 10.06.2014 08:14:59   pealkiri: µTorrent arutelu
, Pigem enne testi, siis hõiska. Olen kõigist neist sätetest teadlik ja need + palju muud on mul ka vastavalt sisse seatud.

Ikka näitab reklaami? Imelik. Checkisin, ega HOSTS fail midagi keela, ...
  teema: Pemetel mõõtmised: Elisal on viies Eesti linnas parim levi siseruumides
dksvertix

vastuseid: 10
vaadatud: 4975

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 10.06.2014 07:51:59   pealkiri: Pemetel mõõtmised: Elisal on viies Eesti linnas parim levi siseruumides
Elisa levid:
4G/LTE: Pelgulinnas 113db, esimene korrus. Mustamäel 105db, kolmas korrus. Autoga sõites mööda Paldiski mnt pidi ~85db.
3G/WCDMA: Stabiilselt ~83db igal pool, isegi põõsas ja süg ...
  teema: µTorrent arutelu
dksvertix

vastuseid: 470
vaadatud: 148000

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 08.06.2014 08:24:11   pealkiri: µTorrent arutelu
Ärge 3.4.2 peale uuendage, kuni (kui üldse) antud probleem lahenduse saab:

Isegi advanced prefide alt ei saa maha keerata. Minu jaoks on see blocker. Hetkel 3.4.1 peal ja kui ka tulevikus pole en ...
  teema: Miskit tapab arvutit - GMail, Firefox või Adobe Flash?
dksvertix

vastuseid: 7
vaadatud: 3424

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 08.06.2014 00:30:15   pealkiri: Miskit tapab arvutit - GMail, Firefox või Adobe Flash?
Niisis, vahepeal jõudis mu arvuti emaplaat ära surra. Peale uue paigaldamist ja Windowsi reinstallimist pole probleeme Gmailist põhjustatud BSoDi ega crashi täheldanud. Ennem emaplaadi surma Gmail ...
  teema: XP SP3 põhinev POS Ready embedded Windows saab uuendusi kuni aastani 2019
dksvertix

vastuseid: 10
vaadatud: 7028

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 27.05.2014 09:05:37   pealkiri: XP SP3 põhinev POS Ready embedded Windows saab uuendusi kuni aastani 2019
Kuskil oli veel kirjas, et kui sa seda kasutad, siis võivad need POSile mõeldud uuendused su mitte-POS Windowsi sootuks hävitada. Niiet, backup first.
  teema: Testime 4g modemeid – Huawei E392 vs E3272s :: Modemid
dksvertix

vastuseid: 34
vaadatud: 41936

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 15.05.2014 01:13:39   pealkiri: Testime 4g modemeid – Huawei E392 vs E3272s
Mnja, Elisaga mul sellist pingi probleemi ei ole. Seal ping stabiilselt 330ms, ei mingit hüppamist. See-eest saan kasutada ainult seda WCDMA-d, mille signaalitugevus on ainsana hea. Elisa LTE on kül ...
  teema: Värskeimal ESET® Mobile Security lahendusel on proaktiivne vargusetõrje (küsitlus: kas kasutad mobiilis viirusetõrjet?)
dksvertix

vastuseid: 19
vaadatud: 6160

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 15.05.2014 00:58:40   pealkiri: Värskeimal ESET® Mobile Security lahendusel on proaktiivne vargusetõrje (küsitlus: kas kasutad mobiilis viirusetõrjet?)
  teema: Testime 4g modemeid – Huawei E392 vs E3272s :: Modemid
dksvertix

vastuseid: 34
vaadatud: 41936

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 14.05.2014 05:14:06   pealkiri: Testime 4g modemeid – Huawei E392 vs E3272s
Proovisin Tele2 4G paketti. Kiirus oli Huawei E3276-ga pea 24mbit aga see-eest ping oli keskmiselt 800ms ja iga ~4 sekundi tagant hüppas ping 1-2 sekundi peale. Mitte midagi tarka selle ühendusega t ...
  teema: Miskit tapab arvutit - GMail, Firefox või Adobe Flash?
dksvertix

vastuseid: 7
vaadatud: 3424

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 09.05.2014 05:48:49   pealkiri: Miskit tapab arvutit - GMail, Firefox või Adobe Flash?
Hea, et meelde tuletasid. Kunagi oli ka Adobe Flashil jama hardware acceleratsiooniga.

Tegin siis sedasi: lülitasin välja Firefoxi hardware acceleratsiooni, panin kõik pluginad Ask peale (kusjuu ...
  teema: Miskit tapab arvutit - GMail, Firefox või Adobe Flash?
dksvertix

vastuseid: 7
vaadatud: 3424

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 05.05.2014 11:24:51   pealkiri: Miskit tapab arvutit - GMail, Firefox või Adobe Flash?
Probleemi täheldasin juba Firefoxi versiooniga 28, kus tihti peale Gmaili lehe kinnipanekut Firefox crashis. Õnneks siis midagi väga jubedat ei juhtunud.

Nüüd siis sai Firefox uuendatud 29 pea ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.