Avaleht
otsing leidis 32 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: remoir
dazen

vastuseid: 31
vaadatud: 8473

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2005 16:18:33   pealkiri: Kommenteerimine: remoir
müüsin talle wifi-kaardi, mees oli õigel ajal kohal.
positiivne kogemus thumbs_up.gif
  teema: Kes mida oskab
dazen

vastuseid: 247
vaadatud: 227335

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 12.05.2005 16:43:54   pealkiri: Kes mida oskab
html
qbasic
Delphi
minimaalselt python ja visual basic
  teema: Kunagised kodulehed
dazen

vastuseid: 55
vaadatud: 10072

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 02.12.2004 22:27:47   pealkiri: Kunagised kodulehed
esimene, Wordiga tehtud kodukas icon_wink.gif
[url=http://www.zone.ee/rasmuste]Kodukas
  teema: Milline faililaiend või OS oled sina :P
dazen

vastuseid: 518
vaadatud: 248178

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 10.11.2004 07:53:36   pealkiri: Milline faililaiend või OS oled sina :P
http://bbspot.com/Images/News_Features/2004/10/file_extensions/swf.jpg
irw
  teema: Anekdoot
dazen

vastuseid: 2497
vaadatud: 1320830

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.11.2004 08:06:11   pealkiri: Anekdoot
Kantpea poeg tuleb koolist koju ja teatab tähtsa näoga isale:"Paps, ma vahetasin täna koolis sinu püstoli Rolexi kella vastu!"
Isa põrutab pojale:"Idioot oled v? Õhtul tulevad bandiidid...ütle ...
  teema: Kommenteerimine: eXpanium
dazen

vastuseid: 50
vaadatud: 16298

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.11.2004 20:18:54   pealkiri: Kommenteerimine: eXpanium
ostsin talt Nokia 5510+laadija... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: MeoR
dazen

vastuseid: 159
vaadatud: 50537

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.06.2004 22:15:14   pealkiri: Kommenteerimine: MeoR
mees määris mulle kauba soolase hinnaga pähe...aga olen rahul...thumbs_up.gif graafika
  teema: Kommenteerimine: thor
dazen

vastuseid: 1
vaadatud: 1018

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2004 10:01:40   pealkiri: Kommenteerimine: thor
norm tüüp thumbs_up.gif
  teema: Photoshop teeb imesid!
dazen

vastuseid: 390
vaadatud: 77332

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 30.05.2004 02:55:10   pealkiri: Photoshop teeb imesid!
päris andekas icon_smile.gif
suu võttis küll muigele thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Anton
dazen

vastuseid: 86
vaadatud: 34726

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2004 15:03:19   pealkiri: Kommenteerimine: Anton
äri kiire ja korralik, minu tõttu tekkis arusaamatus, kuid see sai korda.
soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Ahvus
dazen

vastuseid: 41
vaadatud: 11160

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.05.2004 11:18:04   pealkiri: Kommenteerimine: Ahvus
äri kiire ja korralik...
...kokkulepitud aja magasin mina maha icon_rolleyes.gif, kuid tunnike hiljem sai äri siiski tehtud icon_smile.gif
thumbs_up.gif
  teema: teab keegi linki kus saan teha eesti keelset arvutisõltuvuse testi
dazen

vastuseid: 24
vaadatud: 7766

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 06.05.2004 00:48:32   pealkiri: teab keegi linki kus saan teha eesti keelset arvutisõltuvuse testi
You are 48% addicted to Winamp.
There has been 247 person(s) as addicted as you.

You are 50% addicted to Addiction Survey's.
There has been 92 person(s) as addicted as you.

You are 63% addic ...
  teema: Photoshop teeb imesid!
dazen

vastuseid: 390
vaadatud: 77332

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 04.05.2004 01:19:16   pealkiri: Photoshop teeb imesid!
njaa, annet, tahmist ja oskusi peab ikka olema, et siukest asja valmis nikerdada...iga mats ju sellisega hakkama ei saa...või saab? icon_razz.gif
  teema: Photoshop teeb imesid!
dazen

vastuseid: 390
vaadatud: 77332

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 04.05.2004 01:06:22   pealkiri: Photoshop teeb imesid!
ehk siis õpetus, kuidas si*ast saia teha icon_smile.gif
väga andekas igatahes thumbs_up.gif
  teema: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
dazen

vastuseid: 1240
vaadatud: 238719

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.05.2004 10:55:43   pealkiri: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
esimene mäng...1994 ja Pacman, sai veel mingi rohelise ekraaniga masina peal mängitud...sealt edasi juba Digger, Accolade rallid, Supaplex, Prince of Persia, Sexonix icon_wink.gif jne...
  teema: Kommenteerimine: Amdfan
dazen

vastuseid: 361
vaadatud: 78207

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.05.2004 13:27:56   pealkiri: Kommenteerimine: Amdfan
väga normaalne tüüp thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Terminator III
dazen

vastuseid: 200
vaadatud: 139137

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.04.2004 21:21:29   pealkiri: Kommenteerimine: Terminator III
ostsin vennalt mobo ja prose, olen kaubaga väga rahul thumbs_up.gif
soovitan
  teema: Videokaamera filmid arvutisse...kuidas?
dazen

vastuseid: 20
vaadatud: 5264

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.04.2004 22:02:44   pealkiri: Videokaamera filmid arvutisse...kuidas?
icon_biggrin.gif

jajaa...ei teadnud lühendit...selge siis, tänan.
  teema: Videokaamera filmid arvutisse...kuidas?
dazen

vastuseid: 20
vaadatud: 5264

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.04.2004 21:58:09   pealkiri: Videokaamera filmid arvutisse...kuidas?
Kui aga on tavaline videokaamera, siis on vaja videokaardil olemasolevat VIVO-t. Siis saad arvutiga "filmida" signalli mis tuleb VIVO-sse.

hmm...mis on VIVO? endal ei ole aimugi, ei tegele videoteg ...
  teema: Videokaamera filmid arvutisse...kuidas?
dazen

vastuseid: 20
vaadatud: 5264

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.04.2004 21:55:07   pealkiri: Videokaamera filmid arvutisse...kuidas?
küsisin järgi, vastati, et analoog jah, nii rikkad nad ka ei ole, et digikat lubada icon_smile.gif
  teema: Videokaamera filmid arvutisse...kuidas?
dazen

vastuseid: 20
vaadatud: 5264

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.04.2004 21:49:07   pealkiri: Videokaamera filmid arvutisse...kuidas?
ma loodan, et nüüd teemat valesse kohta ei postitanud...aga see tundus sobiv kataloog olevat.
probleem siis selline(tsiteerin sõbra teksti) :
"teen kiirelt: me hakkame uusi videosid tegema kuid ...
  teema: Ära arvutit löö
dazen

vastuseid: 30
vaadatud: 5797

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.04.2004 18:25:23   pealkiri: Ära arvutit löö
zones ainult üks probleem, see ei taha pilte näidata...et kui paned siia pildi lingi...PILTPILT
  teema: Ära arvutit löö
dazen

vastuseid: 30
vaadatud: 5797

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.04.2004 17:50:17   pealkiri: Ära arvutit löö
tee screenshot mõnest mitte töötavast mängust...
juhuks, kui sa ei tea, kuidas seda teha, seletan:
kõigepealt otsi nooleklahvide kohalt selline klahv nagu Print Scrn/SysRq. vajuta. siis ava Pai ...
  teema: Photoshop teeb imesid!
dazen

vastuseid: 390
vaadatud: 77332

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 25.04.2004 12:59:22   pealkiri: Photoshop teeb imesid!
see "surnud" eit on küll päris kobe, numbrit ei tea tal? icon_wink.gif
  teema: tõmba omale internet
dazen

vastuseid: 55
vaadatud: 13424

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 24.04.2004 11:20:02   pealkiri: tõmba omale internet
7 aastat tagasi pandi ema töökohta Internet ja esimene küsimus IT-spetsialistile oli :"Kuhu ma ei tohi vajutada, et midagi ära ei kustutaks?" 8)
  teema: K meeste müüginipid
dazen

vastuseid: 35
vaadatud: 9693

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 23.04.2004 02:16:09   pealkiri: K meeste müüginipid
üks kahtlane kogemus on..käisin Kaubamaja lähedal asuvas K-s...tookord küsisin USB portide kaarti PCI-sse...selle peale küsiti, et milleks seda vaja...seletasin probleemi ära ning kõik, mis osa ...
  teema: Sinu esimene arvuti!
dazen

vastuseid: 560
vaadatud: 131233

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.04.2004 01:42:55   pealkiri: Sinu esimene arvuti!
kui ma ei eksi, siis aasta oli 1997...386, 2 Mb Ram, kuskil sajamegane kõvaketas...värviline monitor ja hiir ka...väga uhke oli küll sinise Volkov Commanderi taustal hiirt liigutada ja oma arust k ...
  teema: Kas sinu arvuti käib 24x7 ?
dazen

vastuseid: 864
vaadatud: 144827

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.04.2004 01:34:37   pealkiri: Kas sinu arvuti käib 24x7 ?
masin 24/7 sees...vahepeal on restarti vaja, kui kokku jookseb aga mind muidu arvuti sumin ei sega...see nii vaikne ju...muusika ka vahel öösel mängib..
pigem ei saa aru, kuidas võiks arvuti sumi ...
  teema: Windows paroodia
dazen

vastuseid: 35
vaadatud: 12455

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 20.04.2004 00:54:51   pealkiri: Windows paroodia
sel lehel siis väike windowsi paroodia:
http://www.bestweb.pri.ee/flash.php?id=21
kusjuures ei olnud naljakas, selliseid asju tuleb ikka päris tihti ette...aga no vast kellelgi on lõbus...Linuxi ...
  teema: Fanta reklaamid
dazen

vastuseid: 539
vaadatud: 89969

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 19.04.2004 13:25:24   pealkiri: Fanta reklaamid
selgituseks siis ette, et kes ei tea...kui käid verd andmas, siis saab ka igast stuffi pärast kaasa...makarone, shokolaadi jne...

http://www.fanta.dk/showmovie.asp?mid=08CE0E69-78F8-4462-8606-4B0 ...
  teema: Kommenteerimine: StuffMaster
dazen

vastuseid: 58
vaadatud: 20347

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2004 14:58:13   pealkiri: Kommenteerimine: StuffMaster
äri kiire ja kaup hea thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Oveman
dazen

vastuseid: 42
vaadatud: 19392

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2004 12:17:50   pealkiri: Kommenteerimine: Oveman
äri korrektne ja aus, mees kandis raha ja mina saatsin asja thumbs_up.gif beer_yum.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.