|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: iPhone |
d_m
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 24.10.2025 10:48:27 pealkiri: iPhone |
Õnnestus lõpuks oma eeltellitud Pro Max telefon lõpuks kätte saada.
Kas on loota, et see tarne on paremaks minemas või lihtsalt tuli järg minuni ja teistel jätkub samas vaimus. Poodi kõndida ... |
teema: iPhone |
d_m
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 21.10.2025 19:23:52 pealkiri: iPhone |
Keegi on vahepeal uued iPhonid kätte saanud?
Siiani eimiskit.  |
teema: iPhone |
d_m
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 13.10.2025 14:46:40 pealkiri: iPhone |
| Kusagilt videost jäi kõrva, et Pro seeria mudeleid enne oktoobri lõppu ei tulegi (käis vist Apple poes või mingis edasimüüja juures küsimas), seoses vist ülikõrge nõudlusega. Ju see kehtib ... |
teema: iPhone |
d_m
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 03.10.2025 16:46:31 pealkiri: iPhone |
| 17 Pro Max (Cosmic Orange) |
teema: iPhone |
d_m
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 03.10.2025 14:49:16 pealkiri: iPhone |
Nüüd 2 nädalat hiljem kui müük läks lahti (eeltellimine küll veel omakorda varem), on siin keegi juba mõne uue telefoni kätte ka saanud?
Mina sain oma paki C&C eeltellimusega 21 septem ... |
teema: iPhone |
d_m
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 03.10.2025 12:15:23 pealkiri: iPhone |
| Nüüd 2 nädalat hiljem kui müük läks lahti (eeltellimine küll veel omakorda varem), on siin keegi juba mõne uue telefoni kätte ka saanud? |
teema: iPhone |
d_m
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.09.2025 13:17:59 pealkiri: iPhone |
Eeltellitud 12.09 õhtul salongist kohapealt ja siiani mitte mingit infot. Kas tõesti on nõudlus üle maailma ülisuur või on Baltikum Apple jaoks ääremaa.
Kust meie tuntumad telcod, salongid ja ... |
teema: iPhone |
d_m
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.09.2025 13:06:56 pealkiri: iPhone |
Eeltellitud 12.09 õhtul salongist kohapealt ja siiani mitte mingit infot. Kas tõesti on nõudlus üle maailma ülisuur või on Baltikum Apple jaoks ääremaa.
Kust meie tuntumad telcod, salongid ja ... |
teema: Kommenteerimine: lemperino |
Dom
vastuseid: 25
vaadatud: 7562
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.12.2024 22:13:52 pealkiri: Kommenteerimine: lemperino |
| Sujuv suhtlus, kiire tehing, aus kaup. Ühesõnaga kõik hästi. |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
d_m
vastuseid: 10301
vaadatud: 2685255
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.01.2021 16:24:18 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Mis selle ambilight mõte on? Lihtsalt valgustab teiselt poolt seina et oleks more "cool"?
Philipsi omanikuna ütleks, et see tekitab kuidagi "suurema" või "immersive" tunde, et pilt on suurem ja ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
d_m
vastuseid: 10301
vaadatud: 2685255
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.01.2021 12:52:30 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Philipsilt ka uudiseid:
https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1611818625
"Säästu" OLED 706 tundub vägagi huvitav, HDMI 2.1, Dolby Vision , Android TV ja Ambilight.
... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
d_m
vastuseid: 10301
vaadatud: 2685255
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.01.2021 12:29:01 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
FYI: See jublakas pidavat LG-dele sobima: https://www.amazon.ca/gp/aw/d/B00BBD7NFU
I've been the happy owner of a 65" LG OLED B7 TV for 3 years, but the one caveat that has always stuck in my craw ha ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
d_m
vastuseid: 10301
vaadatud: 2685255
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.12.2020 13:30:31 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| Philips võiks tuua Apple AirPlay2/app toe oma teleritele nagu Sony, kellel ka Android. Philips on vaid ühte ~1a tagust postitus kommenteerinud aga ju pole hetkel ikka veel midagi kindlat. |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
d_m
vastuseid: 10301
vaadatud: 2685255
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.12.2020 13:02:14 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Kui (konsooliga) ei mängi või pole 8K ekraan, siis HDMI 2.1 olemasolu pole absoluutselt oluline. Samamoodi tehakse ka eARC üle HDMI 2.0 portidega teleritel.
Tuubist leiab ka 'Vincent_Teoh' soovitu ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
d_m
vastuseid: 10301
vaadatud: 2685255
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.12.2020 11:22:50 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
XH90 oli minu arust Järve Expertis väljas.
55" XH90 oli neil seinal tõepoolest. Ja oi kui halb on seal poes midagi vaadata! Nende nn teleri ladu on teleritega kaetud seina ette tõstetud ja see ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
d_m
vastuseid: 10301
vaadatud: 2685255
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.12.2020 21:28:47 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kui loobuksid google cast'ist (mis on androidi pärusmaa), siis tekivad valikusse ka LG SM90, SM98, Nano 85/86, Nano 90/91
Jah, LG'd olen ka vaadanud. Eks tuntumatest tootjatest ongi Samsung vs LG ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
d_m
vastuseid: 10301
vaadatud: 2685255
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.12.2020 00:32:06 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Seega pika jutu lõpuks, mida siis valida 65" seast millel oleks eelkõige AirPlay 2/HomeKit tugi, seejärel Chromecast, OK vaatenurgaga paneel, mingi Dolby Vision/Atmos (eARC) tugi ja mis ei rööv ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
d_m
vastuseid: 10301
vaadatud: 2685255
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.12.2020 20:43:14 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Minu meelest täitsa enamvähem vormistus
Ise soovitaks ka OLED ikka juba aga teisalt päris ahvatlev omas hinnas on imo selline: https://www.hinnavaatlus.ee/1809004/sony-65-kd-65xh9096/
Tun ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
d_m
vastuseid: 10301
vaadatud: 2685255
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.12.2020 20:12:42 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Kuna teksti vormistus on alla igasuguse arvestuse, siis viimase lause põhjal - "pane 500 juurde ja võta OLED."
Pikk jutt tõesti aga palju muresid ka. OLED pole kahjuks täna veel valik. Kui 5 ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
d_m
vastuseid: 10301
vaadatud: 2685255
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.12.2020 19:18:37 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| Olen teoorias ka uue ekraani otsingul. Ideaalis võiks olla maksimaalselt 65". Paremini mahuks 58" aga selle diagonaaliga enamus tootjaid tuntuid mudeleid ei tooda. Philipsil on midagi ja Samsungi oda ... |
teema: Edifier kõlarite arutelu |
d_m
vastuseid: 210
vaadatud: 184764
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 20.08.2019 15:53:19 pealkiri: Edifier kõlarite arutelu |
| Tundub, et Edifier saadavus on osaliselt pisut paranenud, vähemalt S2000 Pro kui uusim S3000 Pro mudel on lähinaabrite ladudesse tekkinud kui kaupmehi uskuda. On keegi siin viimase 3-4 kuu jooksul e ... |
teema: Kommenteerimine: PTC |
Dom
vastuseid: 1
vaadatud: 3658
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2019 19:33:30 pealkiri: Kommenteerimine: PTC |
| Ostis kõvaketta. Tehing kiire ja korrektne. |
teema: Telia Eesti |
d_m
vastuseid: 9969
vaadatud: 2280017
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.04.2019 10:24:02 pealkiri: Telia Eesti |
| Kas Inteno DG301 ruuter näiteks 60/10 Mbit/s, 100/25 Mbit/s või 100/100 Mbit/s ühenduse taga hätta ei jää? Ega Telia ruuteri vahetust DG400 peale vms ei sunni tegema? DG301 võiks ju 100Mbit üh ... |
teema: Telia Eesti |
d_m
vastuseid: 9969
vaadatud: 2280017
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.04.2019 09:59:03 pealkiri: Telia Eesti |
| Kas Inteno DG301 ruuter näiteks 60/10 Mbit/s, 100/25 Mbit/s või 100/100 Mbit/s ühenduse taga hätta ei jää? Ega Telia ruuteri vahetust DG400 peale vms ei sunni tegema? DG301 võiks ju 100Mbit üh ... |
teema: Telia Eesti |
d_m
vastuseid: 9969
vaadatud: 2280017
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.04.2019 17:28:45 pealkiri: Telia Eesti |
| Kas Inteno DG301 ruuter näiteks 60/10 Mbit/s, 100/25 Mbit/s või 100/100 Mbit/s ühenduse taga hätta ei jää? Ega Telia ruuteri vahetust DG400 peale vms ei sunni tegema? DG301 võiks ju 100Mbit üh ... |
teema: Edifier kõlarite arutelu |
d_m
vastuseid: 210
vaadatud: 184764
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 16.04.2019 12:20:58 pealkiri: Edifier kõlarite arutelu |
| Sama küsimus, et kas kellelgi S2000 Pro kogemus? S3000 Pro läheb juba liiga kalliks, 0 saadavust ja see wireless ühendus nende vahel tundub pisut kahtlane. Huvitav alternatiiv oleks ka S360DB (kui ... |
teema: Uues ID-tarkvara versioonis on lisatud autentimise tugi Microsoft Edge veebilehitsejale |
d_m
vastuseid: 23
vaadatud: 18172
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 19.04.2018 12:28:07 pealkiri: Uues ID-tarkvara versioonis on lisatud autentimise tugi Microsoft Edge veebilehitsejale |
| Oskab keegi confirmida, kas "Digidoc4_Client-0.5.0.18.xXY.et-EE.qt.msi" omab ka seda nn /layout võtit, offline downloadiks? |
teema: Kommenteerimine: UrbaNser |
Dom
vastuseid: 12
vaadatud: 4234
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2018 18:59:42 pealkiri: Müüsin |
| Müüsin videokaardi, tehing kiire ja korralik. |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
d_m
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592475
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 29.03.2018 15:13:18 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Kas keegi teab kas või kus müüakse Logitech B110/B120 seeria hiiri?
http://support.logitech.com/en_us/product/b110-optical-usb-mouse
http://support.logitech.com/en_us/product/b120-optical-com ... |
teema: Inteno DG301 ruuter |
d_m
vastuseid: 2964
vaadatud: 1252835
|
foorum: Riistvara postitatud: 14.03.2018 13:09:18 pealkiri: Inteno DG301 ruuter |
, jah, kui automaatselt peale resetti ei uuenda siis kõne ja pannakse uuendama jõuga.
Telia abiga uuendus kenasti tehtud.
Nüüd näitab versiooniks "DG301-W7P2U_ELION3.11.6-170626_0111"  |
teema: Inteno DG301 ruuter |
d_m
vastuseid: 2964
vaadatud: 1252835
|
foorum: Riistvara postitatud: 13.03.2018 17:33:07 pealkiri: Inteno DG301 ruuter |
Mismoodi sellele uue firmware saab, praegu mingi iidne DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
See 5sek reset all hoidmine, vilgutab tulesi ja kui üles tuleb siis interneti enam ei saa, telia lehel ... |
teema: Telerite üldteema |
d_m
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911323
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.12.2016 17:01:30 pealkiri: Telerite üldteema |
| Valikus 2 500€ kandis telekat, Samsung 43" UE43KU6400 ja Philips 43" 43PUS6501. Üle 43" minna ei saa, 1m laiust on piiriks ees. Mõlemad millegipärast 4K telekad, kuigi FHD piisaks. Oskab keegi ve ... |
teema: Telerite üldteema |
d_m
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911323
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.09.2016 09:15:40 pealkiri: Telerite üldteema |
Oskab keegi kohe midagi pakkuda 50-60" telerite valikust, millel OK vaatenurk, kannataks kasutada ka heledama kontorivalgusega ja mis ei võtaks just 300W täie võimsuse juures OLED ja highest-hig ... |
teema: iPhone |
d_m
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 08.09.2016 10:54:51 pealkiri: iPhone |
| iOS 10 on alates iPhone 5 generatsioonist ja üles. |
teema: Telerite üldteema |
d_m
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911323
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.09.2016 11:43:25 pealkiri: Telerite üldteema |
The next frontier for the industry - after 4K and HDR (high dynamic range) - is HFR (high frame rate). At IFA 2016, LG is demonstrating how HFR can drastically improve picture quality on OLED TVs.
... |
teema: Telerite üldteema |
d_m
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911323
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.09.2016 11:51:30 pealkiri: Telerite üldteema |
https://pood.telia.ee/productInfo/55/55-led-teler-philips-6400/55PUT6400/12
55'' LED-teler Philips 6400 499 €
UHD resolutsiooniga naudid selget ja detailset pilti.
55’’ LED ekraan, Ultra HD ... |
teema: Telerite üldteema |
d_m
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911323
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.09.2016 16:15:39 pealkiri: Telerite üldteema |
Ainus mida ma ei suutnud teleri kanaliotsijaga üles leida on ETV HD kanalid, kas tõesti puudub teleril DVB-T2 tugi, mis oleks kokkuvõttes veidi pettumus... võib peab olema selleks spetisaalne "T ... |
teema: Telerite üldteema |
d_m
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911323
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.09.2016 15:49:34 pealkiri: Telerite üldteema |
| 3D ja Curved ei köida aga 4K sisu 4K ekraanil on ikka väga kena küll, isegi see "kole" Youtube-i kompressitud. Tulles 720p pealt on vahe ikka metsik. 8K on veel veidi kaugel, isegi YT seda väga ei ... |
teema: Telerite üldteema |
d_m
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911323
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.09.2016 15:34:05 pealkiri: Telerite üldteema |
| Minul langes lõpuks valik Philipsi 2016 aasta 6501-seeria UHD peale (see seeria tundub olema ka 120Hz paneeliga). Üldjoontes väga ei kurda, veidi kalibreerimist ja lisaks ka Club3D mDP > HDMI ac ... |
teema: Telerite üldteema |
d_m
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911323
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.08.2016 03:18:43 pealkiri: Telerite üldteema |
| Sai käidud ka oma silmaga kaemas neid Philipseid ja ühes tuntud 'E' tähega XXL poes olid kõrvuti 43PUS6101, 43PUS6401 ja 43PUS6501 mudelid. Päris hästi vedas selle kohapealt aga kahjuks olid nee ... |
teema: Telerite üldteema |
d_m
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911323
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.08.2016 12:57:24 pealkiri: Telerite üldteema |
Sattusin sellise jutu otsa kui lugesin ühte kommentaari LG 2016 UHD (UH61-seeria) mudeli kohta:
"Now do these TV's use the cheap method to obtain 4K. I think it had something to do with a white pi ... |
teema: Telerite üldteema |
d_m
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911323
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.08.2016 13:27:38 pealkiri: Telerite üldteema |
| Äkki sa mõtled HDCP 2.2 protokolli (High-bandwidth Digital Content Protection)? HDMI standard on hetkel jõudnud vist v2.1 aga selle toega asju vist väga veel pole või kui siis kallimad HDR toega ... |
teema: Telerite üldteema |
d_m
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911323
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.08.2016 12:41:31 pealkiri: Telerite üldteema |
| hv.ee järgi, kummalgi odavaimal 4k Philipsi mudelil, peaks ka HDMI 2.0 toega pordid olema - 43PUT4900 (Computer inputs on all HDMI @60 Hz up to 4K Ultra HD 3840 x 2160, Video inputs on all HDMI: @ 24 ... |
teema: Telerite üldteema |
d_m
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911323
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.08.2016 09:36:48 pealkiri: Telerite üldteema |
| Nn 4K sisu tulemise üle ei pea vast kurtma, küll seda tasapisi tuleb ja paljudel teevad ka mobiilid juba 4K videoid. Aga probleem on pigem selles, et neid pole kusagilt 1:1-le vaadata, muudkui downs ... |
teema: Telerite üldteema |
d_m
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911323
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.08.2016 22:14:40 pealkiri: Telerite üldteema |
| Kindlasti mitte mängimise eesmärgiga, või vähemalt pole mängimine kunagi primaarne olnud. Nr 1 kasutus oleks TV ja muu audio-visuaalne sisu esitamine, seejärel alles nö office arvuti taga kasut ... |
teema: Telerite üldteema |
d_m
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911323
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.08.2016 13:31:36 pealkiri: Telerite üldteema |
|
teema: Telerite üldteema |
d_m
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911323
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.08.2016 10:52:19 pealkiri: Telerite üldteema |
| Ostsin ka odavama otsa Philips 43PUS6101, üsna suur pettumus STV TV3 pilt on ikka väga suure müraga. Kas LG 42LF652V kohta oskab keegi midagi öelda või peaks LG 43LH6047 võtma, soov ikkagi FullH ... |
teema: Samsung Galaxy S5 Mini |
d_m
vastuseid: 131
vaadatud: 56060
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.04.2016 12:37:50 pealkiri: Samsung Galaxy S5 Mini |
| Tõesti nii, et 27.04 telefon veel tarkvarauuendust ei pakkunud aga täna OTA uuendus olemas ~880MB. Kas on ka mingisugust kiiruse erinevust 4.4 vs 5.1 puhul näha? Üldjoontes ütleks, et 4.4'ga on h ... |
teema: iPhone |
d_m
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 23.02.2016 17:20:16 pealkiri: iPhone |
, see juba uue patchiga parandati ära. Juhe sappa, panna recovery mode ja uus iOS ja asi korras.
Mul oli kõige uuem 9.2.1 peal ja viga pole parandatud, recovery mode minule ei sobinud kuna backup ... |
teema: iPhone |
d_m
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 11.02.2016 15:18:16 pealkiri: iPhone |
Kuidas teil nende EarPodidega kogemus on, püsivad hästi ja mugavalt kõrvas? Kuna selliseid tooteid tehtud siis see libeda plastiku disain pole just paljudele meeltmööda...
http://earskinz.com/ ... |
| |