|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: pois11 |
coxman
vastuseid: 111
vaadatud: 48764
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2015 11:08:41 pealkiri: Kommenteerimine: pois11 |
Kiire tehing.  |
teema: Kommenteerimine: ttt |
coxman
vastuseid: 214
vaadatud: 118488
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2014 16:49:15 pealkiri: Kommenteerimine: ttt |
| Kõik toimib nii nagu vaja. |
teema: Uus torrentisait teeb filmide vaatamise veelgi lihtsamaks |
coxman
vastuseid: 13
vaadatud: 7115
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 31.10.2014 18:57:57 pealkiri: Uus torrentisait teeb filmide vaatamise veelgi lihtsamaks |
https://www.facebook.com/thetime4popcorn
Arvan, et läheb ka selle teemaga kokku
Kasutab samuti torrenteid, aga kordades mugavam kasutada, kui joker.orgi. Toetab palju erinevaid platvorme jms.
S ... |
teema: Kommenteerimine: aht0 |
coxman
vastuseid: 81
vaadatud: 39070
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2013 20:37:16 pealkiri: Kommenteerimine: aht0 |
Ostis emaplaadi ja tehing toimus ladusalt  |
teema: Kommenteerimine: Prederik |
coxman
vastuseid: 149
vaadatud: 41983
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2013 09:53:33 pealkiri: Kommenteerimine: Prederik |
| Ostis TV-kaardi ja switchi. Saime kokku ja kõik toimus nii nagu kokku lepitud. |
teema: Kommenteerimine: Tbit |
coxman
vastuseid: 264
vaadatud: 86245
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2013 19:00:39 pealkiri: Kommenteerimine: Tbit |
Kõik sujus hästi  |
teema: Kommenteerimine: lviktor |
coxman
vastuseid: 133
vaadatud: 25912
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2012 11:37:44 pealkiri: Kommenteerimine: lviktor |
| Tuli vastu ja kaup sai tehtud. Kõik OK! |
teema: Kommenteerimine: soodent |
coxman
vastuseid: 821
vaadatud: 220421
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.09.2012 16:29:54 pealkiri: Kommenteerimine: soodent |
Tehing sujus hästi  |
teema: Kommenteerimine: susi |
coxman
vastuseid: 262
vaadatud: 49859
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2012 20:11:00 pealkiri: Kommenteerimine: susi |
Tuli ise kaubale järgi. Igati  |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
coxman
vastuseid: 1841
vaadatud: 264965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2012 20:03:06 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Asjalik. Soovitas minu kraami teisele kasutajale, kellega sai diil tehtud  |
teema: Samsung GT-S5230 mobiiltelefon |
coxman
vastuseid: 402
vaadatud: 175964
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.12.2010 10:35:14 pealkiri: Samsung GT-S5230 mobiiltelefon |
|
teema: Kommenteerimine: prj |
coxman
vastuseid: 32
vaadatud: 14764
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2010 18:49:09 pealkiri: Kommenteerimine: prj |
Kaup töötas.  |
teema: Kommenteerimine: Cerfan |
coxman
vastuseid: 28
vaadatud: 9732
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.06.2009 15:38:55 pealkiri: Kommenteerimine: Cerfan |
Kõik toimus kiirelt ja nii nagu kokku lepitud. Usaldusväärne  |
teema: Kommenteerimine: sebra82 |
coxman
vastuseid: 21
vaadatud: 8184
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.04.2009 19:09:54 pealkiri: Kommenteerimine: sebra82 |
Kõik sujus  |
teema: Hulk kasulikku vabavara!!! |
coxman
vastuseid: 208
vaadatud: 305411
|
foorum: Tarkvara postitatud: 08.01.2008 22:40:23 pealkiri: Hulk kasulikku vabavara!!! |
| http://filehippo.com/ vabavara kogumik, ka vanemad versioonid. |
teema: int. video Geforce 6150? |
coxman
vastuseid: 6
vaadatud: 2365
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.05.2006 11:25:31 pealkiri: int. video Geforce 6150? |
turbocache või mis selle kahtlase meetodi nimi oligi.
ühesõnaga siis oskab hädapärast ramist mälu juurde toomas käia.
Tänud. Sai ka Google't turbocache kohalt uuritud. |
teema: int. video Geforce 6150? |
coxman
vastuseid: 6
vaadatud: 2365
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.05.2006 14:45:24 pealkiri: int. video Geforce 6150? |
Ehk oskab mõni HV-lane seletada järgmist nähtust.
Nimelt on emaplaat Asus A8N-VM CSM ja sellel GF6150 video (draiver: ForceWare 84.21). BIOS-is on video suuruseks 128MB, aga windows näitab video ... |
teema: Kommenteerimine: Oliver112 |
coxman
vastuseid: 93
vaadatud: 27560
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2006 12:33:28 pealkiri: Kommenteerimine: Oliver112 |
Kaup oli korras, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: webman |
coxman
vastuseid: 42
vaadatud: 10956
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2006 21:51:24 pealkiri: Kommenteerimine: webman |
Üks USB pulk rändas ka minuni Eesti Posti vahendusel. Kõik käis probleemideta. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: ceemic |
coxman
vastuseid: 420
vaadatud: 173478
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2006 20:12:25 pealkiri: Kommenteerimine: ceemic |
Teda ennast küll ei näinud, aga monitor mis tema vahendusel sai soetatud on väga hea
EDIT: Kogemata läks kaks posti järjest  |
teema: Kommenteerimine: ceemic |
coxman
vastuseid: 420
vaadatud: 173478
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2006 20:11:34 pealkiri: Kommenteerimine: ceemic |
Teda ennast küll ei näinud, aga monitor mis tema vahendusel sai soetatud on väga hea  |
teema: Kommenteerimine: DDR2 |
coxman
vastuseid: 146
vaadatud: 36809
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.01.2006 21:13:52 pealkiri: Kommenteerimine: DDR2 |
Kõik käis nii nagu kokku lepitud. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: taurix |
coxman
vastuseid: 171
vaadatud: 55547
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2005 22:56:47 pealkiri: Kommenteerimine: taurix |
Kõik nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: ajuNolk |
coxman
vastuseid: 124
vaadatud: 53816
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.11.2005 10:05:15 pealkiri: Kommenteerimine: ajuNolk |
Mina sain töötava printeri ja temale sai raha. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: frippo |
coxman
vastuseid: 118
vaadatud: 44518
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2005 17:37:14 pealkiri: Kommenteerimine: frippo |
Kõik toimus nii nagu peab,  |
teema: Kommenteerimine: guardv |
coxman
vastuseid: 164
vaadatud: 60591
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2005 16:46:27 pealkiri: Kommenteerimine: guardv |
| Mälu tema, raha minu. Mina rahul. |
teema: Kommenteerimine: Chime |
coxman
vastuseid: 140
vaadatud: 37609
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.06.2005 20:32:51 pealkiri: Kommenteerimine: Chime |
Äri sujus probleemideta, minule raha ja temale mälu. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: tixifixi |
coxman
vastuseid: 14
vaadatud: 1389
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.06.2005 12:35:05 pealkiri: Kommenteerimine: tixifixi |
Mälu töötab. Positiivne minu poolt  |
teema: Kommenteerimine: kaur23 |
coxman
vastuseid: 348
vaadatud: 98366
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.05.2005 08:39:43 pealkiri: Kommenteerimine: kaur23 |
 |
teema: Kommenteerimine: obundra |
coxman
vastuseid: 26
vaadatud: 13701
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.05.2005 17:14:48 pealkiri: Kommenteerimine: obundra |
Saime kokku ja ostis kauba ära.  |
teema: Kommenteerimine: rehv |
coxman
vastuseid: 302
vaadatud: 66588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.05.2005 11:56:26 pealkiri: Kommenteerimine: rehv |
Aega läks, aga asja sai. Soovitan. Võib usaldada.  |
teema: Kommenteerimine: abc9 |
coxman
vastuseid: 193
vaadatud: 46396
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2005 13:10:05 pealkiri: Kommenteerimine: abc9 |
Jutt konkreetne ja äri käis kähku. Tuli ise järgi. Soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: Vidget |
coxman
vastuseid: 147
vaadatud: 67643
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2005 07:53:10 pealkiri: Kommenteerimine: Vidget |
 |
teema: Ei saa andmeid kettalt kätte |
coxman
vastuseid: 8
vaadatud: 2023
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 12.04.2005 10:29:17 pealkiri: Ei saa andmeid kettalt kätte |
Ega ta sul masinale külge ei tule kui ATHENA?
Ei tea küll, mis see ATHENA endast kujutab kuid arvan, et tuleb tavalise kettana.
Lisan ka Partition Magicu screenshoti kettast: http://www.zone.ee/co ... |
teema: Ei saa andmeid kettalt kätte |
coxman
vastuseid: 8
vaadatud: 2023
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 11.04.2005 23:23:28 pealkiri: Ei saa andmeid kettalt kätte |
Ei ole midagi nihutanud/muutnud partitsioonide suurustes, kui seda mõtled. Ta ei lase kettale ligigi.
coxman |
teema: Ei saa andmeid kettalt kätte |
coxman
vastuseid: 8
vaadatud: 2023
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 11.04.2005 22:59:18 pealkiri: Ei saa andmeid kettalt kätte |
Sorry, et andmeid ei andnud.
Ketas on Maxtor 541DX, 20 gb, 5400 rpm, NTFS |
teema: Ei saa andmeid kettalt kätte |
coxman
vastuseid: 8
vaadatud: 2023
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 11.04.2005 20:42:41 pealkiri: Ei saa andmeid kettalt kätte |
| Tuttaval probleem järgmine: Algas asi sellega, et ühel hetkel masin enam ei bootinud. Andis teate "disk read error" vms., sellel hetkel kui c: peaks tegutsema hakkama. Vaatasin BIOS'ist, seal kõik ... |
teema: Kommenteerimine: priia |
coxman
vastuseid: 10
vaadatud: 5938
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2005 16:12:25 pealkiri: Kommenteerimine: priia |
Mälu temale, raha minule. Kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: kalamaja |
coxman
vastuseid: 43
vaadatud: 12454
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2005 22:14:18 pealkiri: Kommenteerimine: kalamaja |
Mälu töötab ja kauba tõi otse ukse ette .  |
teema: Kommenteerimine: kaabakas |
coxman
vastuseid: 105
vaadatud: 59813
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2004 08:27:31 pealkiri: Kommenteerimine: kaabakas |
Minu poolt kaup, tema poolt raha, kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: paha |
coxman
vastuseid: 156
vaadatud: 32930
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.03.2004 15:24:04 pealkiri: Kommenteerimine: paha |
Ostjana tuli ise järgi. Väga  |
teema: Kommenteerimine: commer |
coxman
vastuseid: 927
vaadatud: 257724
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.03.2004 10:26:10 pealkiri: Kommenteerimine: commer |
| Ostu-müügi tehing toimus probleemideta, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: fidgeter |
coxman
vastuseid: 1
vaadatud: 445
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2003 15:22:54 pealkiri: Kommenteerimine: fidgeter |
Oli täpselt kohal. |
teema: Kommenteerimine: Alep |
coxman
vastuseid: 4
vaadatud: 3179
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.11.2003 23:27:49 pealkiri: Kommenteerimine: Alep |
Kaup oli korralik ja mis peamine, tõi kauba peaaegu koju kätte.  |
| |