Avaleht
otsing leidis 44 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: pois11
coxman

vastuseid: 111
vaadatud: 48764

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2015 11:08:41   pealkiri: Kommenteerimine: pois11
Kiire tehing. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ttt
coxman

vastuseid: 214
vaadatud: 118488

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2014 16:49:15   pealkiri: Kommenteerimine: ttt
Kõik toimib nii nagu vaja.
  teema: Uus torrentisait teeb filmide vaatamise veelgi lihtsamaks
coxman

vastuseid: 13
vaadatud: 7115

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 31.10.2014 18:57:57   pealkiri: Uus torrentisait teeb filmide vaatamise veelgi lihtsamaks
https://www.facebook.com/thetime4popcorn
Arvan, et läheb ka selle teemaga kokku icon_wink.gif
Kasutab samuti torrenteid, aga kordades mugavam kasutada, kui joker.orgi. Toetab palju erinevaid platvorme jms.
S ...
  teema: Kommenteerimine: aht0
coxman

vastuseid: 81
vaadatud: 39070

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2013 20:37:16   pealkiri: Kommenteerimine: aht0
Ostis emaplaadi ja tehing toimus ladusalt icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Prederik
coxman

vastuseid: 149
vaadatud: 41983

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2013 09:53:33   pealkiri: Kommenteerimine: Prederik
Ostis TV-kaardi ja switchi. Saime kokku ja kõik toimus nii nagu kokku lepitud.
  teema: Kommenteerimine: Tbit
coxman

vastuseid: 264
vaadatud: 86245

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2013 19:00:39   pealkiri: Kommenteerimine: Tbit
Kõik sujus hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: lviktor
coxman

vastuseid: 133
vaadatud: 25912

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2012 11:37:44   pealkiri: Kommenteerimine: lviktor
Tuli vastu ja kaup sai tehtud. Kõik OK!
  teema: Kommenteerimine: soodent
coxman

vastuseid: 821
vaadatud: 220421

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.09.2012 16:29:54   pealkiri: Kommenteerimine: soodent
Tehing sujus hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: susi
coxman

vastuseid: 262
vaadatud: 49859

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2012 20:11:00   pealkiri: Kommenteerimine: susi
Tuli ise kaubale järgi. Igati thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
coxman

vastuseid: 1841
vaadatud: 264965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2012 20:03:06   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Asjalik. Soovitas minu kraami teisele kasutajale, kellega sai diil tehtud thumbs_up.gif
  teema: Samsung GT-S5230 mobiiltelefon
coxman

vastuseid: 402
vaadatud: 175964

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.12.2010 10:35:14   pealkiri: Samsung GT-S5230 mobiiltelefon
  teema: Kommenteerimine: prj
coxman

vastuseid: 32
vaadatud: 14764

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2010 18:49:09   pealkiri: Kommenteerimine: prj
Kaup töötas. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Cerfan
coxman

vastuseid: 28
vaadatud: 9732

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.06.2009 15:38:55   pealkiri: Kommenteerimine: Cerfan
Kõik toimus kiirelt ja nii nagu kokku lepitud. Usaldusväärne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sebra82
coxman

vastuseid: 21
vaadatud: 8184

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.04.2009 19:09:54   pealkiri: Kommenteerimine: sebra82
Kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Hulk kasulikku vabavara!!!
coxman

vastuseid: 208
vaadatud: 305411

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 08.01.2008 22:40:23   pealkiri: Hulk kasulikku vabavara!!!
http://filehippo.com/ vabavara kogumik, ka vanemad versioonid.
  teema: int. video Geforce 6150?
coxman

vastuseid: 6
vaadatud: 2365

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.05.2006 11:25:31   pealkiri: int. video Geforce 6150?
turbocache või mis selle kahtlase meetodi nimi oligi.
ühesõnaga siis oskab hädapärast ramist mälu juurde toomas käia.
Tänud. Sai ka Google't turbocache kohalt uuritud.
  teema: int. video Geforce 6150?
coxman

vastuseid: 6
vaadatud: 2365

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.05.2006 14:45:24   pealkiri: int. video Geforce 6150?
Ehk oskab mõni HV-lane seletada järgmist nähtust.
Nimelt on emaplaat Asus A8N-VM CSM ja sellel GF6150 video (draiver: ForceWare 84.21). BIOS-is on video suuruseks 128MB, aga windows näitab video ...
  teema: Kommenteerimine: Oliver112
coxman

vastuseid: 93
vaadatud: 27560

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2006 12:33:28   pealkiri: Kommenteerimine: Oliver112
Kaup oli korras, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: webman
coxman

vastuseid: 42
vaadatud: 10956

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2006 21:51:24   pealkiri: Kommenteerimine: webman
Üks USB pulk rändas ka minuni Eesti Posti vahendusel. Kõik käis probleemideta. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ceemic
coxman

vastuseid: 420
vaadatud: 173478

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2006 20:12:25   pealkiri: Kommenteerimine: ceemic
Teda ennast küll ei näinud, aga monitor mis tema vahendusel sai soetatud on väga hea thumbs_up.gif
EDIT: Kogemata läks kaks posti järjest icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: ceemic
coxman

vastuseid: 420
vaadatud: 173478

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2006 20:11:34   pealkiri: Kommenteerimine: ceemic
Teda ennast küll ei näinud, aga monitor mis tema vahendusel sai soetatud on väga hea thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: DDR2
coxman

vastuseid: 146
vaadatud: 36809

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.01.2006 21:13:52   pealkiri: Kommenteerimine: DDR2
Kõik käis nii nagu kokku lepitud. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: taurix
coxman

vastuseid: 171
vaadatud: 55547

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2005 22:56:47   pealkiri: Kommenteerimine: taurix
Kõik nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ajuNolk
coxman

vastuseid: 124
vaadatud: 53816

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.11.2005 10:05:15   pealkiri: Kommenteerimine: ajuNolk
Mina sain töötava printeri ja temale sai raha. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: frippo
coxman

vastuseid: 118
vaadatud: 44518

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2005 17:37:14   pealkiri: Kommenteerimine: frippo
Kõik toimus nii nagu peab, icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: guardv
coxman

vastuseid: 164
vaadatud: 60591

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2005 16:46:27   pealkiri: Kommenteerimine: guardv
Mälu tema, raha minu. Mina rahul.
  teema: Kommenteerimine: Chime
coxman

vastuseid: 140
vaadatud: 37609

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.06.2005 20:32:51   pealkiri: Kommenteerimine: Chime
Äri sujus probleemideta, minule raha ja temale mälu. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tixifixi
coxman

vastuseid: 14
vaadatud: 1389

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.06.2005 12:35:05   pealkiri: Kommenteerimine: tixifixi
Mälu töötab. Positiivne minu poolt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kaur23
coxman

vastuseid: 348
vaadatud: 98366

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.05.2005 08:39:43   pealkiri: Kommenteerimine: kaur23
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: obundra
coxman

vastuseid: 26
vaadatud: 13701

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.05.2005 17:14:48   pealkiri: Kommenteerimine: obundra
Saime kokku ja ostis kauba ära. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rehv
coxman

vastuseid: 302
vaadatud: 66588

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.05.2005 11:56:26   pealkiri: Kommenteerimine: rehv
Aega läks, aga asja sai. Soovitan. Võib usaldada. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: abc9
coxman

vastuseid: 193
vaadatud: 46396

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2005 13:10:05   pealkiri: Kommenteerimine: abc9
Jutt konkreetne ja äri käis kähku. Tuli ise järgi. Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Vidget
coxman

vastuseid: 147
vaadatud: 67643

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2005 07:53:10   pealkiri: Kommenteerimine: Vidget
thumbs_up.gif
  teema: Ei saa andmeid kettalt kätte
coxman

vastuseid: 8
vaadatud: 2023

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 12.04.2005 10:29:17   pealkiri: Ei saa andmeid kettalt kätte
Ega ta sul masinale külge ei tule kui ATHENA?
Ei tea küll, mis see ATHENA endast kujutab kuid arvan, et tuleb tavalise kettana.
Lisan ka Partition Magicu screenshoti kettast: http://www.zone.ee/co ...
  teema: Ei saa andmeid kettalt kätte
coxman

vastuseid: 8
vaadatud: 2023

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.04.2005 23:23:28   pealkiri: Ei saa andmeid kettalt kätte
Ei ole midagi nihutanud/muutnud partitsioonide suurustes, kui seda mõtled. Ta ei lase kettale ligigi.

coxman
  teema: Ei saa andmeid kettalt kätte
coxman

vastuseid: 8
vaadatud: 2023

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.04.2005 22:59:18   pealkiri: Ei saa andmeid kettalt kätte
Sorry, et andmeid ei andnud.

Ketas on Maxtor 541DX, 20 gb, 5400 rpm, NTFS
  teema: Ei saa andmeid kettalt kätte
coxman

vastuseid: 8
vaadatud: 2023

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.04.2005 20:42:41   pealkiri: Ei saa andmeid kettalt kätte
Tuttaval probleem järgmine: Algas asi sellega, et ühel hetkel masin enam ei bootinud. Andis teate "disk read error" vms., sellel hetkel kui c: peaks tegutsema hakkama. Vaatasin BIOS'ist, seal kõik ...
  teema: Kommenteerimine: priia
coxman

vastuseid: 10
vaadatud: 5938

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.02.2005 16:12:25   pealkiri: Kommenteerimine: priia
Mälu temale, raha minule. Kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kalamaja
coxman

vastuseid: 43
vaadatud: 12454

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2005 22:14:18   pealkiri: Kommenteerimine: kalamaja
Mälu töötab ja kauba tõi otse ukse ette icon_wink.gif. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kaabakas
coxman

vastuseid: 105
vaadatud: 59813

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2004 08:27:31   pealkiri: Kommenteerimine: kaabakas
Minu poolt kaup, tema poolt raha, kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: paha
coxman

vastuseid: 156
vaadatud: 32930

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.03.2004 15:24:04   pealkiri: Kommenteerimine: paha
Ostjana tuli ise järgi. Väga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: commer
coxman

vastuseid: 927
vaadatud: 257724

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.03.2004 10:26:10   pealkiri: Kommenteerimine: commer
Ostu-müügi tehing toimus probleemideta, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: fidgeter
coxman

vastuseid: 1
vaadatud: 445

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2003 15:22:54   pealkiri: Kommenteerimine: fidgeter
thumbs_up.gif Oli täpselt kohal.
  teema: Kommenteerimine: Alep
coxman

vastuseid: 4
vaadatud: 3179

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.11.2003 23:27:49   pealkiri: Kommenteerimine: Alep
Kaup oli korralik ja mis peamine, tõi kauba peaaegu koju kätte. thumbs_up.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.