|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: HDD vahetus läpakale |
clon
vastuseid: 2
vaadatud: 1533
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 03.03.2004 03:13:20 pealkiri: HDD vahetus läpakale |
Plaanime osta portsu läpakaid ning pakkumisi uurides tekkis küsimus, et kas tasuks ostetavatel läpakatel HDD ära vahetada ?
Selle vahetaks: HDD 60GB 5400rpm. 8MB
Selle vastu: Hitachi 60GB, 2.5 ... |
teema: Mis on statistikas valesti - küsimus analog statistikasofti tundjatele |
clon
vastuseid: 10
vaadatud: 2492
|
foorum: Parem HV postitatud: 12.05.2003 21:26:06 pealkiri: Mis on statistikas valesti - küsimus analog statistikasofti tundjatele |
TYPEOUTPUTALIAS .jpg ".jpg [JPEG graphics]"
TYPEOUTPUTALIAS .jpeg ".jpeg [JPEG graphics]"
TYPEOUTPUTALIAS .gif ".gif [GIF graphics]&q ... |
teema: Vent hiire sisse |
clon
vastuseid: 70
vaadatud: 18059
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 02.05.2003 00:10:10 pealkiri: Vent hiire sisse |
| ma panin ühele COM1 hiirele 12V vendi sisse .. puhus väääga mõnusasti .. aga kuna COM1-st 12V ega isegi 5V saada ei õnnestunud siis tõin Tevalost kabla millel rohkem sooni ja lisasoontega 12V o ... |
teema: Küsimus HDD asendi kohta |
clon
vastuseid: 44
vaadatud: 13462
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.04.2003 21:11:12 pealkiri: Küsimus HDD asendi kohta |
ahjaa .. see artikkel millele videos viidatakse:
http://science.howstuffworks.com/gyroscope.htm
niiet üldiselt .. asend ei ole oluline .. olgu ta ükskõik millise nurga alla .. aga see asend pea ... |
teema: Küsimus HDD asendi kohta |
clon
vastuseid: 44
vaadatud: 13462
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.04.2003 21:07:13 pealkiri: Küsimus HDD asendi kohta |
sellest me yldse ei r22gi, asend ei huvita kedagi. aga mina v2idan, et j2ik kinnitus pole ka oluline.
... no ma ei tea nüüd... ehk see kui ta sul lihtsalt kusagil ühes kohas kindlal alusel ilma mi ... |
teema: Küsimus HDD asendi kohta |
clon
vastuseid: 44
vaadatud: 13462
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.04.2003 20:37:08 pealkiri: Küsimus HDD asendi kohta |
NASAs pole kümne aastaga midagi muutunud. 90'te alguses ilmus ajakiri .exe, kus seda süstiku pardakompuutrit kirjeldati. See oli juba selle aja mõistes tatt-aeglane. 325k oppi sekundis mälu k ... |
teema: Küsimus HDD asendi kohta |
clon
vastuseid: 44
vaadatud: 13462
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.04.2003 19:27:22 pealkiri: Küsimus HDD asendi kohta |
| kosmosesüstiku sees on aga loodud ju tehiskeskkond... ma mõtlen siinjuures seda tehisgravitatsiooni, mis vastab maapinna tingimustele, niiet selle alusel peaksid need HDD'd seal kosmosesüstikutes ... |
teema: fotonegatiivide skännimine |
clon
vastuseid: 10
vaadatud: 3680
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 21.04.2003 00:52:03 pealkiri: fotonegatiivide skännimine |
| põmst saab ise kah teha selle vidina .. asi on iseenesest selline 90 kraadi alla murtud valge papitükk mis negatiivi taha pannakse .. kusagil oli isegi joonis .. kui leian eks annan .. aga teoreetil ... |
teema: viirus jälle. |
clon
vastuseid: 21
vaadatud: 4198
|
foorum: Turvalisus postitatud: 11.04.2003 15:59:08 pealkiri: viirus jälle. |
No krt. MBR-i saab taastada ja selle häving ei põhjusta hdd hävingut
PS: kas keegi teab ka mõnda viirust, mis arvuti riistvara hävitaks. Mina ei tea ja väga raske on ühele tuttavale sel ... |
teema: Kuda ehitada netikillerit? |
clon
vastuseid: 26
vaadatud: 11174
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 31.03.2003 19:18:32 pealkiri: Kuda ehitada netikillerit? |
220V võrgukasse?? Oli kunagi üks tore sari Bastard Operator From Hell - korra ta midagi sarnast tegi. Aga arvesta sellega, et sihukese asja eest võid pikaks ajaks vee ja leiva peale sattuda
... |
teema: offtopic G Bushi kodukas |
clon
vastuseid: 44
vaadatud: 8460
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 23.03.2003 04:00:31 pealkiri: offtopic G Bushi kodukas |
http://elvis.rowan.edu/~amercuri/bushblair.mpg
Tegin eraldi topicu aga mõtlesin, et kui sarnane teema juba on siis olgu ta parem siin (eelmine topic on kustutatud)  |
teema: Fanta reklaamid |
clon
vastuseid: 539
vaadatud: 89806
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 22.03.2003 01:41:11 pealkiri: Fanta reklaamid |
| sain kah .. mingi kamm oli .. refresh aitas |
teema: Fanta reklaamid |
clon
vastuseid: 539
vaadatud: 89806
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 22.03.2003 01:37:27 pealkiri: Fanta reklaamid |
Ülikõvad .. naera puruks
Aga see nende tegemise värk jääbki loadmia .. mitukümmend mega see küll on ? |
teema: Samsung SyncMaster 757NF - pilt läheb servadest tuhmiks + triibud |
clon
vastuseid: 1
vaadatud: 1293
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.03.2003 21:54:50 pealkiri: Samsung SyncMaster 757NF - pilt läheb servadest tuhmiks + triibud |
| Juba pikemat aega on minu monitori vaevanud kummaline tõbi .. vasakult ja paremalt servas tekivad iga natukese aja tagant peend hallid üles-alla triibud, lisaks lähevad servdest värvid nagu hallik ... |
teema: Volcano 7+ alt oksüdeerub! |
clon
vastuseid: 18
vaadatud: 2942
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.03.2003 19:27:32 pealkiri: Volcano 7+ alt oksüdeerub! |
mis krdi lakkimise teema? mõned on vähe lollix läinud v? et lakix kohe radika talla ära jah, oi kus sis on hea, soojusjuhtivus ehk natuke kannatab, aga keda see huvitab
lihvi see pind uu ... |
teema: Volcano 7+ alt oksüdeerub! |
clon
vastuseid: 18
vaadatud: 2942
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.03.2003 15:23:58 pealkiri: Volcano 7+ alt oksüdeerub! |
Volcano 7+ on tald kaetud mingi laki moodi asjaga, eks sa võtsid liivapaberiga selle maha. Kuigi - ka minu oma on selle koha peal kus core on selge jälg näha! NAgu oleks see lakk ära sulanud E ... |
teema: helpdesk |
clon
vastuseid: 94
vaadatud: 114789
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 13.03.2003 21:05:34 pealkiri: helpdesk |
Miks segane? Selge see, et sellel inimsel oli probleem. Ennast ajaks ka ikka närvi kui ühendust ei ole. Kliendil ongi õigus küsida kelle poole ta peaks pöörduma, samuti on tal õigus kaevata ... |
teema: Mis teha kui juhe krussi kisub ?? |
clon
vastuseid: 7
vaadatud: 3647
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 26.02.2003 17:04:48 pealkiri: Mis teha kui juhe krussi kisub ?? |
| Kas ma sain õigesti aru - kui võtad kõrvaklapid ja laotad juhtme sirgelt maha, siis juhe iseenesest keerdub sassi? Nähtavasti ikka ise keerad pidevalt uusi keerde peale. Võta korra pistikust väl ... |
teema: Mis teha kui juhe krussi kisub ?? |
clon
vastuseid: 7
vaadatud: 3647
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 26.02.2003 17:03:49 pealkiri: Mis teha kui juhe krussi kisub ?? |
Aga ega seal tõesti muu ei aita, kui asendamine. Kui jootekolbi käes hoidnud oled ja riistad olemas, mine poodi, osta uus juhe ja pistik!
Hea juhtme tunned selle järgi ära, et tundub kummist ole ... |
teema: ADSL'ist teise nurga alt. |
clon
vastuseid: 25
vaadatud: 13327
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.02.2003 16:56:38 pealkiri: ADSL'ist teise nurga alt. |
3. Up - ET: stabiilne, vastab reklaamile
Ei vasta!
Rusikareeglina on ET ADSL'idel upload kolmveerand "reklaamitust". Kodutöö näitel - 128 kb/s - 16 kB/s - võtame kaod headeritele jms maha ... |
teema: Miks halvem on parem? |
clon
vastuseid: 18
vaadatud: 3572
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.02.2003 01:28:02 pealkiri: Miks halvem on parem? |
| tasub meeles pidada, et sünteetiliste benchmarkide tulemused ei ole jumalasõna. 3DMark jõudlus ei vasta tihtipeale tegelikule 3D jõudlusele. See, et 3DMark ei kasuta üle 64MB videomälu ei tee 64 ... |
teema: Mis teha kui juhe krussi kisub ?? |
clon
vastuseid: 7
vaadatud: 3647
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 26.02.2003 00:56:59 pealkiri: Mis teha kui juhe krussi kisub ?? |
Väga ebameeldiv .. uutel kõrvaklappidel kisub juhe krussi koguag, keerdub mitmest kohast iseenda ümber ja lahtiharutamine tundub asja hullemaks tegevat. Mis sellise ebanormaalse juhtmega teha ??
... |
teema: ADSL'ist teise nurga alt. |
clon
vastuseid: 25
vaadatud: 13327
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.02.2003 00:46:50 pealkiri: ADSL'ist teise nurga alt. |
See, et sul 1 konkreetne ühendus korralikult tööle ei läinud ei ole mingi näitaja arvestades seda, et kogu vabarik on rahulolevaid kliente täis. Vaadakem tõele näkku:
1. Välisühendus - ET: ... |
teema: automaatne uuendus |
clon
vastuseid: 58
vaadatud: 12194
|
foorum: Parem HV postitatud: 25.02.2003 20:00:49 pealkiri: automaatne uuendus |
muretse normaalne ühendus siis 8)
mingist sekundilist viivitust ma küll mingiks tüliks ei pea ja ilgeks ootamiseks ...
Leht loodi 0.135374 sekundiga...tähendab ,et ühendus on ok...aga ikk ... |
teema: Back Orifice 2000 Trojan horse |
clon
vastuseid: 6
vaadatud: 2161
|
foorum: Turvalisus postitatud: 24.02.2003 21:43:19 pealkiri: Back Orifice 2000 Trojan horse |
Cleaner ja TDS-3 lase üle, paremad kui universaalsed AV-d  |
teema: Lite-On kirjutamise kiirusest |
clon
vastuseid: 9
vaadatud: 1904
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.02.2003 23:30:06 pealkiri: Lite-On kirjutamise kiirusest |
| kas sul kõvaketas ja kirjutaja istuvad sama IDE channeli all (sama kabla otsas) ? Ma tõstaks ta ikka kõvakst teise channelisse, ei mäleyta kas sel epoxil oli miski promise IDe chip ka? Nagu 4 cha ... |
teema: hdd lülitab ennast ise välja |
clon
vastuseid: 8
vaadatud: 2122
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 16.02.2003 17:42:50 pealkiri: hdd lülitab ennast ise välja |
moe pärast - mis toitekas ? Aga tõenäoliselt on HDD toitepistik logisev, mõni 4-st pinist hakkav võibolla ära kukkuma. võta kõvaketas välja ja uuri/logista neid pine lähemalt. Teine proble ... |
teema: Jagamine ja pealtkuulamine |
clon
vastuseid: 13
vaadatud: 6697
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.02.2003 00:04:40 pealkiri: Jagamine ja pealtkuulamine |
| Kui on kasutatud hubi siis saad ka sina kuulata pealt mida keegi teine võrgus sahistab, kõik paketid saadetakse kõigile, sisemise IP alusel midagi ei sorteerita, nagu ühe telefoniabonendi taha üh ... |
teema: Jagamine ja pealtkuulamine |
clon
vastuseid: 13
vaadatud: 6697
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.02.2003 23:43:06 pealkiri: Jagamine ja pealtkuulamine |
| Kui on kasutatud hubi siis saad ka sina kuulata pealt mida keegi teine võrgus sahistab, kõik paketid saadetakse kõigile, sisemise IP alusel midagi ei sorteerita, nagu ühe telefoniabonendi taha üh ... |
teema: Küsimus helisalvestuse kvaliteedist arvutist makki. |
clon
vastuseid: 12
vaadatud: 2975
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.02.2003 18:50:59 pealkiri: Re: Küsimus helisalvestuse kvaliteedist arvutist makki. |
Tervist heliprofid.
Kas kannatab helikaardi (konkreetselt integreeritud heli) lineaarväljundist heli "kesk- või kõrgklassi" makile salvestada või on tulemus liialt "kohisev"?
konkreetselt .. i ... |
teema: LiteOn kirjutaja ja Platinumi toorikud.. |
clon
vastuseid: 21
vaadatud: 3091
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 11.02.2003 18:51:28 pealkiri: LiteOn kirjutaja ja Platinumi toorikud.. |
mul kah too 48X kirjutaja ja lasin kah Platinume vahepeal (enam mitte ) Ja buffer kõikus nii umbes 95-99%
Ühegi toorikuga pole ma veel näinud, et buffer algusest lõpuni 100% oleks .. |
teema: Vinüüliplaadid CD-Rile |
clon
vastuseid: 13
vaadatud: 3258
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 10.02.2003 16:02:03 pealkiri: Re: Vinüüliplaadid CD-Rile |
kle kus selliseid toorikuid müüakse, päris huvitav disain?
Läksin täna ja ostsin hunniku selliseid toorikuid:
http://common.ziffdavisinternet.com/util_get_image/1/0,3363,sz=1&i=18737,00.j ... |
teema: Vinüüliplaadid CD-Rile |
clon
vastuseid: 13
vaadatud: 3258
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 08.02.2003 19:03:27 pealkiri: Vinüüliplaadid CD-Rile |
tnx .. asi selge .. aint NERO paneb täiega kala .. splittisin terve plaadi ära ja alles lõpus viimast laulu otsides märkasin, et nero oli plaadi lõpust 5 min minema visanud..
43min plaat oli ... |
teema: Vinüüliplaadid CD-Rile |
clon
vastuseid: 13
vaadatud: 3258
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 08.02.2003 16:54:38 pealkiri: Vinüüliplaadid CD-Rile |
| aga ikkagi .. kas sellise ülipika tracki kirjutamine mingeid ühilduvusprobleemie ka tekitab .. nende nero indexite koha pealt .. kas ta mitte ei jagagi laulu nende indexite koha pealt juppideks .. v ... |
teema: Vinüüliplaadid CD-Rile |
clon
vastuseid: 13
vaadatud: 3258
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 08.02.2003 16:32:05 pealkiri: Vinüüliplaadid CD-Rile |
kui sa neroga audiot kirjutad, siis saad yhe pika tracki sisse keret2ie indexeid toppida - track kõlab kui yks pikk yhtlane laul, kuid saad seal rahulikult yhelt loolt teisele hypata
ai ... |
teema: Vinüüliplaadid CD-Rile |
clon
vastuseid: 13
vaadatud: 3258
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 08.02.2003 15:48:30 pealkiri: Vinüüliplaadid CD-Rile |
Läksin täna ja ostsin hunniku selliseid toorikuid:
http://common.ziffdavisinternet.com/util_get_image/1/0,3363,sz=1&i=18737,00.jpg
Ja soov oleks mõned Pink Floydi täispikad plaadid sinna p ... |
teema: -Watercooling- |
clon
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729635
|
foorum: Jahutus postitatud: 07.02.2003 00:25:26 pealkiri: -Watercooling- |
lisaks veel peltier... aga mitte protsessorit jahutama vaid vett
Ja kuidas sa tagad, et sul vesi jäätuma ei hakka seal süsteemis? IRW - tuli endal ka sama mõte vahepeal, aga sel juhul ei tul ... |
teema: Mure jahutusega (või hoopis prosega?) |
clon
vastuseid: 3
vaadatud: 1672
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.01.2003 18:13:28 pealkiri: Mure jahutusega (või hoopis prosega?) |
| termapasta võib olla ära kuivanud - kasuta hõbepastat... või on toitekaga midagi juhtunud .. odavad toitekad muutuvad nimivõimsusele lähenedes ebastabiilseks, voldid võivad tõusta või langeda ... |
teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
clon
vastuseid: 817
vaadatud: 138486
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.01.2003 22:10:42 pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
Hehee .. proovige winampiga playlist niimoodi ära organiseerida ja nii käepäraseks teha
ei tea nüüd mida sa seal pildil täpselt mõtlesid...
ja kuidas sul see tehtud oli...
winamp2'e ... |
teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
clon
vastuseid: 817
vaadatud: 138486
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.01.2003 22:01:40 pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
...Helikvaliteet jääb ainult pisut wa3-le alla...
Äkki seletad milles see wa3 parem helikvaliteet seisneb ? Oled mingeid teste teinud ? Kõrva järgi pakud ?
Loe seda:
http://music.multimed ... |
teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
clon
vastuseid: 817
vaadatud: 138486
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.01.2003 18:51:35 pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
Hehee .. proovige winampiga playlist niimoodi ära organiseerida ja nii käepäraseks teha
http://laza.l33t.ee/apollo_playlist.gif
No more WINAMP for me, thank you very much!
Apollo ... |
teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
clon
vastuseid: 817
vaadatud: 138486
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.01.2003 17:48:47 pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
nii .. üksikuid faile saab playlisti lisada
Mismoodi siis Winampiga ei saa? Playlist aktiivseks ja "L". Sõna "Open" asendub maagiliselt sõnaga "Add". Või tahtsid sa sellega midagi muud öelda?
... |
teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
clon
vastuseid: 817
vaadatud: 138486
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.01.2003 17:37:08 pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
Weeee ... xp useritele hea uudis .. asja saab tööle kui panna optionite all General kaardil märk "Ignore ID3" ja Appearnace alt ID3 tag maha võtta  |
teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
clon
vastuseid: 817
vaadatud: 138486
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.01.2003 17:32:30 pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
nii .. üksikuid faile saab playlisti lisada .. tõsi ta on, winampist (nii 2 kui 3) on asi peajagu üle
Playlist on ikka way parema ülesehitusega Samuti on paljud funktdsioonid otse sys ... |
teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
clon
vastuseid: 817
vaadatud: 138486
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.01.2003 16:57:47 pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
Üritasin ka seda Apollot proovida, tõmbasin 37r versiooni ära aga asi lõppeb juba playlisti loadides:
http://laza.l33t.ee/apollo.gif
Win on XP pro SP1
Seal kataloogis mida loadsin on veidi üle ... |
teema: malicious worm |
clon
vastuseid: 37
vaadatud: 14274
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.01.2003 23:58:53 pealkiri: malicious worm |
| nii .. õnnestus kah endale see viirus saada .. nimelt kazaa vahendusel .. tõmbasin ühe jubina alla, vaatan - WinZip self-extractor, ikoon õige ja puha (loll mina), OK, tegin korra klõpsu vaid ja ... |
teema: Mõned lingid ... - halvasti disainitud asjad |
clon
vastuseid: 34
vaadatud: 6081
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 17.01.2003 18:49:36 pealkiri: Mõned lingid ... - halvasti disainitud asjad |
http://www.baddesigns.com/tube.html
oh neid usakaid küll .. naerma ajab see tekst lausa .. ta proovis tuubi avada - seda pigistades! Siinpool ookeani saadetakse sellised otseteed psühhodispanseri ... |
teema: netbus trojan |
clon
vastuseid: 8
vaadatud: 4433
|
foorum: Turvalisus postitatud: 14.01.2003 20:11:22 pealkiri: netbus trojan |
| ei ole sul mingit viirust ega troojalast sul .. mida see nortoni tulemüür täpselt ütleb .. ilmselt keegi failivahetusprogrammis / IRC-s pingis sind ja sa said nortoni teatest valesti aru .. nad pa ... |
teema: netbus trojan |
clon
vastuseid: 8
vaadatud: 4433
|
foorum: Turvalisus postitatud: 13.01.2003 22:51:34 pealkiri: netbus trojan |
TDS-3 Kui sul on masinas trojan siis ta leiab selle .. ja hävitab .. viimane Sub7 versioon ehk välja aravta .. heh  |
teema: see ei saa olla võimalik (compucell) |
clon
vastuseid: 92
vaadatud: 19544
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 09.01.2003 21:50:00 pealkiri: see ei saa olla võimalik (compucell) |
www.infoweb.ee - kui loll kass teab et hiir on tark, siis pole klikkamisel ju mõtet. Ah mis ma siin sogan, tegelt ma pole seal lehel käindki, telekareklaam lihtsalt lõi pissi pähe
Tase arvut ... |
| |