Avaleht
otsing leidis 108 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: HDD vahetus läpakale
clon

vastuseid: 2
vaadatud: 1533

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 03.03.2004 03:13:20   pealkiri: HDD vahetus läpakale
Plaanime osta portsu läpakaid ning pakkumisi uurides tekkis küsimus, et kas tasuks ostetavatel läpakatel HDD ära vahetada ?

Selle vahetaks: HDD 60GB 5400rpm. 8MB
Selle vastu: Hitachi 60GB, 2.5 ...
  teema: Mis on statistikas valesti - küsimus analog statistikasofti tundjatele
clon

vastuseid: 10
vaadatud: 2492

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 12.05.2003 21:26:06   pealkiri: Mis on statistikas valesti - küsimus analog statistikasofti tundjatele

TYPEOUTPUTALIAS .jpg ".jpg [JPEG graphics]"
TYPEOUTPUTALIAS .jpeg ".jpeg [JPEG graphics]"
TYPEOUTPUTALIAS .gif ".gif [GIF graphics]&q ...
  teema: Vent hiire sisse
clon

vastuseid: 70
vaadatud: 18059

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 02.05.2003 00:10:10   pealkiri: Vent hiire sisse
ma panin ühele COM1 hiirele 12V vendi sisse .. puhus väääga mõnusasti .. aga kuna COM1-st 12V ega isegi 5V saada ei õnnestunud siis tõin Tevalost kabla millel rohkem sooni ja lisasoontega 12V o ...
  teema: Küsimus HDD asendi kohta
clon

vastuseid: 44
vaadatud: 13462

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.04.2003 21:11:12   pealkiri: Küsimus HDD asendi kohta
ahjaa .. see artikkel millele videos viidatakse:
http://science.howstuffworks.com/gyroscope.htm

niiet üldiselt .. asend ei ole oluline .. olgu ta ükskõik millise nurga alla .. aga see asend pea ...
  teema: Küsimus HDD asendi kohta
clon

vastuseid: 44
vaadatud: 13462

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.04.2003 21:07:13   pealkiri: Küsimus HDD asendi kohta
sellest me yldse ei r22gi, asend ei huvita kedagi. aga mina v2idan, et j2ik kinnitus pole ka oluline.
... no ma ei tea nüüd... ehk see kui ta sul lihtsalt kusagil ühes kohas kindlal alusel ilma mi ...
  teema: Küsimus HDD asendi kohta
clon

vastuseid: 44
vaadatud: 13462

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.04.2003 20:37:08   pealkiri: Küsimus HDD asendi kohta
NASAs pole kümne aastaga midagi muutunud. 90'te alguses ilmus ajakiri .exe, kus seda süstiku pardakompuutrit kirjeldati. See oli juba selle aja mõistes tatt-aeglane. 325k oppi sekundis thumbs_up.gif mälu k ...
  teema: Küsimus HDD asendi kohta
clon

vastuseid: 44
vaadatud: 13462

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.04.2003 19:27:22   pealkiri: Küsimus HDD asendi kohta
kosmosesüstiku sees on aga loodud ju tehiskeskkond... ma mõtlen siinjuures seda tehisgravitatsiooni, mis vastab maapinna tingimustele, niiet selle alusel peaksid need HDD'd seal kosmosesüstikutes ...
  teema: fotonegatiivide skännimine
clon

vastuseid: 10
vaadatud: 3680

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 21.04.2003 00:52:03   pealkiri: fotonegatiivide skännimine
põmst saab ise kah teha selle vidina .. asi on iseenesest selline 90 kraadi alla murtud valge papitükk mis negatiivi taha pannakse .. kusagil oli isegi joonis .. kui leian eks annan .. aga teoreetil ...
  teema: viirus jälle.
clon

vastuseid: 21
vaadatud: 4198

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 11.04.2003 15:59:08   pealkiri: viirus jälle.
No krt. MBR-i saab taastada ja selle häving ei põhjusta hdd hävingut icon_confused.gif

PS: kas keegi teab ka mõnda viirust, mis arvuti riistvara hävitaks. Mina ei tea ja väga raske on ühele tuttavale sel ...
  teema: Kuda ehitada netikillerit?
clon

vastuseid: 26
vaadatud: 11174

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 31.03.2003 19:18:32   pealkiri: Kuda ehitada netikillerit?
220V võrgukasse?? Oli kunagi üks tore sari Bastard Operator From Hell - korra ta midagi sarnast tegi. Aga arvesta sellega, et sihukese asja eest võid pikaks ajaks vee ja leiva peale sattuda icon_wink.gif ...
  teema: offtopic G Bushi kodukas
clon

vastuseid: 44
vaadatud: 8460

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 23.03.2003 04:00:31   pealkiri: offtopic G Bushi kodukas
http://elvis.rowan.edu/~amercuri/bushblair.mpg

Tegin eraldi topicu aga mõtlesin, et kui sarnane teema juba on siis olgu ta parem siin (eelmine topic on kustutatud) thumbs_up.gif
  teema: Fanta reklaamid
clon

vastuseid: 539
vaadatud: 89806

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 22.03.2003 01:41:11   pealkiri: Fanta reklaamid
sain kah .. mingi kamm oli .. refresh aitas
  teema: Fanta reklaamid
clon

vastuseid: 539
vaadatud: 89806

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 22.03.2003 01:37:27   pealkiri: Fanta reklaamid
Ülikõvad .. naera puruks icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Aga see nende tegemise värk jääbki loadmia .. mitukümmend mega see küll on ?
  teema: Samsung SyncMaster 757NF - pilt läheb servadest tuhmiks + triibud
clon

vastuseid: 1
vaadatud: 1293

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.03.2003 21:54:50   pealkiri: Samsung SyncMaster 757NF - pilt läheb servadest tuhmiks + triibud
Juba pikemat aega on minu monitori vaevanud kummaline tõbi .. vasakult ja paremalt servas tekivad iga natukese aja tagant peend hallid üles-alla triibud, lisaks lähevad servdest värvid nagu hallik ...
  teema: Volcano 7+ alt oksüdeerub!
clon

vastuseid: 18
vaadatud: 2942

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.03.2003 19:27:32   pealkiri: Volcano 7+ alt oksüdeerub!
mis krdi lakkimise teema? icon_eek.gif mõned on vähe lollix läinud v? et lakix kohe radika talla ära jah, oi kus sis on hea, soojusjuhtivus ehk natuke kannatab, aga keda see huvitab icon_confused.gif
lihvi see pind uu ...
  teema: Volcano 7+ alt oksüdeerub!
clon

vastuseid: 18
vaadatud: 2942

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.03.2003 15:23:58   pealkiri: Volcano 7+ alt oksüdeerub!
Volcano 7+ on tald kaetud mingi laki moodi asjaga, eks sa võtsid liivapaberiga selle maha. Kuigi - ka minu oma on selle koha peal kus core on selge jälg näha! NAgu oleks see lakk ära sulanud icon_eek.gif E ...
  teema: helpdesk
clon

vastuseid: 94
vaadatud: 114789

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 13.03.2003 21:05:34   pealkiri: helpdesk


Miks segane? Selge see, et sellel inimsel oli probleem. Ennast ajaks ka ikka närvi kui ühendust ei ole. Kliendil ongi õigus küsida kelle poole ta peaks pöörduma, samuti on tal õigus kaevata ...
  teema: Mis teha kui juhe krussi kisub ??
clon

vastuseid: 7
vaadatud: 3647

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.02.2003 17:04:48   pealkiri: Mis teha kui juhe krussi kisub ??
Kas ma sain õigesti aru - kui võtad kõrvaklapid ja laotad juhtme sirgelt maha, siis juhe iseenesest keerdub sassi? Nähtavasti ikka ise keerad pidevalt uusi keerde peale. Võta korra pistikust väl ...
  teema: Mis teha kui juhe krussi kisub ??
clon

vastuseid: 7
vaadatud: 3647

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.02.2003 17:03:49   pealkiri: Mis teha kui juhe krussi kisub ??
Aga ega seal tõesti muu ei aita, kui asendamine. Kui jootekolbi käes hoidnud oled ja riistad olemas, mine poodi, osta uus juhe ja pistik!
Hea juhtme tunned selle järgi ära, et tundub kummist ole ...
  teema: ADSL'ist teise nurga alt.
clon

vastuseid: 25
vaadatud: 13327

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.02.2003 16:56:38   pealkiri: ADSL'ist teise nurga alt.

3. Up - ET: stabiilne, vastab reklaamile

Ei vasta!

Rusikareeglina on ET ADSL'idel upload kolmveerand "reklaamitust". Kodutöö näitel - 128 kb/s - 16 kB/s - võtame kaod headeritele jms maha ...
  teema: Miks halvem on parem?
clon

vastuseid: 18
vaadatud: 3572

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.02.2003 01:28:02   pealkiri: Miks halvem on parem?
tasub meeles pidada, et sünteetiliste benchmarkide tulemused ei ole jumalasõna. 3DMark jõudlus ei vasta tihtipeale tegelikule 3D jõudlusele. See, et 3DMark ei kasuta üle 64MB videomälu ei tee 64 ...
  teema: Mis teha kui juhe krussi kisub ??
clon

vastuseid: 7
vaadatud: 3647

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.02.2003 00:56:59   pealkiri: Mis teha kui juhe krussi kisub ??
Väga ebameeldiv .. uutel kõrvaklappidel kisub juhe krussi koguag, keerdub mitmest kohast iseenda ümber ja lahtiharutamine tundub asja hullemaks tegevat. Mis sellise ebanormaalse juhtmega teha ??
...
  teema: ADSL'ist teise nurga alt.
clon

vastuseid: 25
vaadatud: 13327

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.02.2003 00:46:50   pealkiri: ADSL'ist teise nurga alt.
See, et sul 1 konkreetne ühendus korralikult tööle ei läinud ei ole mingi näitaja arvestades seda, et kogu vabarik on rahulolevaid kliente täis. Vaadakem tõele näkku:
1. Välisühendus - ET: ...
  teema: automaatne uuendus
clon

vastuseid: 58
vaadatud: 12194

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 25.02.2003 20:00:49   pealkiri: automaatne uuendus

muretse normaalne ühendus siis 8)
mingist sekundilist viivitust ma küll mingiks tüliks ei pea ja ilgeks ootamiseks ...

Leht loodi 0.135374 sekundiga...tähendab ,et ühendus on ok...aga ikk ...
  teema: Back Orifice 2000 Trojan horse
clon

vastuseid: 6
vaadatud: 2161

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 24.02.2003 21:43:19   pealkiri: Back Orifice 2000 Trojan horse
Cleaner ja TDS-3 lase üle, paremad kui universaalsed AV-d thumbs_up.gif
  teema: Lite-On kirjutamise kiirusest
clon

vastuseid: 9
vaadatud: 1904

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.02.2003 23:30:06   pealkiri: Lite-On kirjutamise kiirusest
kas sul kõvaketas ja kirjutaja istuvad sama IDE channeli all (sama kabla otsas) ? Ma tõstaks ta ikka kõvakst teise channelisse, ei mäleyta kas sel epoxil oli miski promise IDe chip ka? Nagu 4 cha ...
  teema: hdd lülitab ennast ise välja
clon

vastuseid: 8
vaadatud: 2122

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 16.02.2003 17:42:50   pealkiri: hdd lülitab ennast ise välja
moe pärast - mis toitekas ? icon_biggrin.gif Aga tõenäoliselt on HDD toitepistik logisev, mõni 4-st pinist hakkav võibolla ära kukkuma. võta kõvaketas välja ja uuri/logista neid pine lähemalt. Teine proble ...
  teema: Jagamine ja pealtkuulamine
clon

vastuseid: 13
vaadatud: 6697

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.02.2003 00:04:40   pealkiri: Jagamine ja pealtkuulamine
Kui on kasutatud hubi siis saad ka sina kuulata pealt mida keegi teine võrgus sahistab, kõik paketid saadetakse kõigile, sisemise IP alusel midagi ei sorteerita, nagu ühe telefoniabonendi taha üh ...
  teema: Jagamine ja pealtkuulamine
clon

vastuseid: 13
vaadatud: 6697

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.02.2003 23:43:06   pealkiri: Jagamine ja pealtkuulamine
Kui on kasutatud hubi siis saad ka sina kuulata pealt mida keegi teine võrgus sahistab, kõik paketid saadetakse kõigile, sisemise IP alusel midagi ei sorteerita, nagu ühe telefoniabonendi taha üh ...
  teema: Küsimus helisalvestuse kvaliteedist arvutist makki.
clon

vastuseid: 12
vaadatud: 2975

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.02.2003 18:50:59   pealkiri: Re: Küsimus helisalvestuse kvaliteedist arvutist makki.
Tervist heliprofid.
Kas kannatab helikaardi (konkreetselt integreeritud heli) lineaarväljundist heli "kesk- või kõrgklassi" makile salvestada või on tulemus liialt "kohisev"?

konkreetselt .. i ...
  teema: LiteOn kirjutaja ja Platinumi toorikud..
clon

vastuseid: 21
vaadatud: 3091

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.02.2003 18:51:28   pealkiri: LiteOn kirjutaja ja Platinumi toorikud..
mul kah too 48X kirjutaja ja lasin kah Platinume vahepeal (enam mitte icon_razz.gif ) Ja buffer kõikus nii umbes 95-99%

Ühegi toorikuga pole ma veel näinud, et buffer algusest lõpuni 100% oleks ..
  teema: Vinüüliplaadid CD-Rile
clon

vastuseid: 13
vaadatud: 3258

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 10.02.2003 16:02:03   pealkiri: Re: Vinüüliplaadid CD-Rile
kle kus selliseid toorikuid müüakse, päris huvitav disain?

Läksin täna ja ostsin hunniku selliseid toorikuid:
http://common.ziffdavisinternet.com/util_get_image/1/0,3363,sz=1&i=18737,00.j ...
  teema: Vinüüliplaadid CD-Rile
clon

vastuseid: 13
vaadatud: 3258

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.02.2003 19:03:27   pealkiri: Vinüüliplaadid CD-Rile
tnx .. asi selge .. aint NERO paneb täiega kala .. splittisin terve plaadi ära ja alles lõpus viimast laulu otsides märkasin, et nero oli plaadi lõpust 5 min minema visanud.. icon_sad.gif
43min plaat oli ...
  teema: Vinüüliplaadid CD-Rile
clon

vastuseid: 13
vaadatud: 3258

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.02.2003 16:54:38   pealkiri: Vinüüliplaadid CD-Rile
aga ikkagi .. kas sellise ülipika tracki kirjutamine mingeid ühilduvusprobleemie ka tekitab .. nende nero indexite koha pealt .. kas ta mitte ei jagagi laulu nende indexite koha pealt juppideks .. v ...
  teema: Vinüüliplaadid CD-Rile
clon

vastuseid: 13
vaadatud: 3258

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.02.2003 16:32:05   pealkiri: Vinüüliplaadid CD-Rile
kui sa neroga audiot kirjutad, siis saad yhe pika tracki sisse keret2ie indexeid toppida - track kõlab kui yks pikk yhtlane laul, kuid saad seal rahulikult yhelt loolt teisele hypata

icon_exclaim.gif thumbs_up.gif ai ...
  teema: Vinüüliplaadid CD-Rile
clon

vastuseid: 13
vaadatud: 3258

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.02.2003 15:48:30   pealkiri: Vinüüliplaadid CD-Rile
Läksin täna ja ostsin hunniku selliseid toorikuid:
http://common.ziffdavisinternet.com/util_get_image/1/0,3363,sz=1&i=18737,00.jpg

Ja soov oleks mõned Pink Floydi täispikad plaadid sinna p ...
  teema: -Watercooling-
clon

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729635

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 07.02.2003 00:25:26   pealkiri: -Watercooling-
lisaks veel peltier... aga mitte protsessorit jahutama vaid vett icon_smile.gif

Ja kuidas sa tagad, et sul vesi jäätuma ei hakka seal süsteemis? IRW - tuli endal ka sama mõte vahepeal, aga sel juhul ei tul ...
  teema: Mure jahutusega (või hoopis prosega?)
clon

vastuseid: 3
vaadatud: 1672

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.01.2003 18:13:28   pealkiri: Mure jahutusega (või hoopis prosega?)
termapasta võib olla ära kuivanud - kasuta hõbepastat... või on toitekaga midagi juhtunud .. odavad toitekad muutuvad nimivõimsusele lähenedes ebastabiilseks, voldid võivad tõusta või langeda ...
  teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
clon

vastuseid: 817
vaadatud: 138486

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 24.01.2003 22:10:42   pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
Hehee .. proovige winampiga playlist niimoodi ära organiseerida ja nii käepäraseks teha icon_smile.gif


ei tea nüüd mida sa seal pildil täpselt mõtlesid...
ja kuidas sul see tehtud oli...
winamp2'e ...
  teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
clon

vastuseid: 817
vaadatud: 138486

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 24.01.2003 22:01:40   pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
...Helikvaliteet jääb ainult pisut wa3-le alla...

Äkki seletad milles see wa3 parem helikvaliteet seisneb ? Oled mingeid teste teinud ? Kõrva järgi pakud ?

Loe seda:
http://music.multimed ...
  teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
clon

vastuseid: 817
vaadatud: 138486

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.01.2003 18:51:35   pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
Hehee .. proovige winampiga playlist niimoodi ära organiseerida ja nii käepäraseks teha icon_smile.gif
http://laza.l33t.ee/apollo_playlist.gif thumbs_up.gif

No more WINAMP for me, thank you very much!
Apollo ...
  teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
clon

vastuseid: 817
vaadatud: 138486

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.01.2003 17:48:47   pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
nii .. üksikuid faile saab playlisti lisada

Mismoodi siis Winampiga ei saa? Playlist aktiivseks ja "L". Sõna "Open" asendub maagiliselt sõnaga "Add". Või tahtsid sa sellega midagi muud öelda? ...
  teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
clon

vastuseid: 817
vaadatud: 138486

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.01.2003 17:37:08   pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
Weeee ... xp useritele hea uudis .. asja saab tööle kui panna optionite all General kaardil märk "Ignore ID3" ja Appearnace alt ID3 tag maha võtta thumbs_up.gif
  teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
clon

vastuseid: 817
vaadatud: 138486

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.01.2003 17:32:30   pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
nii .. üksikuid faile saab playlisti lisada .. tõsi ta on, winampist (nii 2 kui 3) on asi peajagu üle icon_eek.gif
Playlist on ikka way parema ülesehitusega thumbs_up.gif Samuti on paljud funktdsioonid otse sys ...
  teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
clon

vastuseid: 817
vaadatud: 138486

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.01.2003 16:57:47   pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
Üritasin ka seda Apollot proovida, tõmbasin 37r versiooni ära aga asi lõppeb juba playlisti loadides:
http://laza.l33t.ee/apollo.gif
Win on XP pro SP1
Seal kataloogis mida loadsin on veidi üle ...
  teema: malicious worm
clon

vastuseid: 37
vaadatud: 14274

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.01.2003 23:58:53   pealkiri: malicious worm
nii .. õnnestus kah endale see viirus saada .. nimelt kazaa vahendusel .. tõmbasin ühe jubina alla, vaatan - WinZip self-extractor, ikoon õige ja puha (loll mina), OK, tegin korra klõpsu vaid ja ...
  teema: Mõned lingid ... - halvasti disainitud asjad
clon

vastuseid: 34
vaadatud: 6081

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 17.01.2003 18:49:36   pealkiri: Mõned lingid ... - halvasti disainitud asjad
http://www.baddesigns.com/tube.html

oh neid usakaid küll .. naerma ajab see tekst lausa .. ta proovis tuubi avada - seda pigistades! Siinpool ookeani saadetakse sellised otseteed psühhodispanseri ...
  teema: netbus trojan
clon

vastuseid: 8
vaadatud: 4433

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 14.01.2003 20:11:22   pealkiri: netbus trojan
ei ole sul mingit viirust ega troojalast sul .. mida see nortoni tulemüür täpselt ütleb .. ilmselt keegi failivahetusprogrammis / IRC-s pingis sind ja sa said nortoni teatest valesti aru .. nad pa ...
  teema: netbus trojan
clon

vastuseid: 8
vaadatud: 4433

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 13.01.2003 22:51:34   pealkiri: netbus trojan
TDS-3 icon_exclaim.gif Kui sul on masinas trojan siis ta leiab selle .. ja hävitab .. viimane Sub7 versioon ehk välja aravta .. heh icon_razz.gif
  teema: see ei saa olla võimalik (compucell)
clon

vastuseid: 92
vaadatud: 19544

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 09.01.2003 21:50:00   pealkiri: see ei saa olla võimalik (compucell)
www.infoweb.ee - kui loll kass teab et hiir on tark, siis pole klikkamisel ju mõtet. Ah mis ma siin sogan, tegelt ma pole seal lehel käindki, telekareklaam lihtsalt lõi pissi pähe icon_smile.gif

Tase arvut ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.