Avaleht
otsing leidis 257 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Küsimus Celeron 2.4 GHz kohta
clocker

vastuseid: 5
vaadatud: 2309

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 31.03.2004 14:38:45   pealkiri: Küsimus Celeron 2.4 GHz kohta
Ebatavalised numbrid ju icon_eek.gif töötab normaalselt?
  teema: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks?
clocker

vastuseid: 377
vaadatud: 92781

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 31.03.2004 14:20:24   pealkiri: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks?
Mulle nagu Linux ikka ei meeldi, disain imelik ja süsteem kõik nii erinev, kui vaja siis Knoppixiga tulen toime küll. Aga ikka M$ Windows thumbs_up.gif icon_wink.gif
  teema: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015)
clocker

vastuseid: 1210
vaadatud: 246814

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.03.2004 23:33:34   pealkiri: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015)
Alati Internet Explorer, ei kujuta ette et peaks midagi muud kasutama, nii ära harjunud juba icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: pda.ee
clocker

vastuseid: 18
vaadatud: 4944

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.03.2004 21:03:23   pealkiri: Kommenteerimine: pda.ee
Lahe mees beer_yum.gif Sai tehtud üks kiire äri, kõik sujus ootuspäraselt icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: keylogger maha ilma privileegideta
clocker

vastuseid: 5
vaadatud: 2486

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 30.03.2004 19:14:19   pealkiri: keylogger maha ilma privileegideta
Kas Active X plugini installimiseks on admini õiguseid vaja? vist mitte, siis saaksid ju mõne online scanneriga üle käia.
  teema: mis arvate kas toimiks?
clocker

vastuseid: 8
vaadatud: 3251

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.03.2004 18:44:18   pealkiri: Re: mis arvate kas toimiks?
a kuidas seda teist otsa nimetatakse?
Võta kaabel tevalosse või kuhugi poodi kaasa.
  teema: Imelik probleem kõvakettaga
clocker

vastuseid: 6
vaadatud: 2946

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 30.03.2004 14:13:20   pealkiri: Imelik probleem kõvakettaga
paritsioon ikka
  teema: Muutuv IE avaleht
clocker

vastuseid: 186
vaadatud: 28990

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 29.03.2004 17:46:20   pealkiri: Muutuv IE avaleht
no ise tead, lepi siis muutuva avalehega icon_wink.gif
  teema: jäin kasti kokkupanekul hätta
clocker

vastuseid: 13
vaadatud: 4538

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 29.03.2004 17:33:25   pealkiri: jäin kasti kokkupanekul hätta
Mul just siin andis otsad üks Duron 1300 ja siis pilti ette ei võtnud.
  teema: jäin kasti kokkupanekul hätta
clocker

vastuseid: 13
vaadatud: 4538

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 29.03.2004 15:48:30   pealkiri: jäin kasti kokkupanekul hätta
Kas protsessoril ei või midagi viga olla?
  teema: Kordaja x siinikiirus = prose kiirus ?????
clocker

vastuseid: 3
vaadatud: 1797

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 28.03.2004 23:01:13   pealkiri: Kordaja x siinikiirus = prose kiirus ?????
on jah, näiteks 66Mhz siiniga P200MMX mille kordaja on 3 st. 66*3=200Mhz
  teema: CD seadmega mure / kas kuskil parandatakse?
clocker

vastuseid: 2
vaadatud: 2006

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 28.03.2004 22:51:22   pealkiri: CD seadmega mure / kas kuskil parandatakse?
Siis pole suurt viga kui lihtsalt joode lahti, osavate kätega mees joodab tagasi, aga muidu mõttetu parandusse viia, soodsam juba uus osta.
  teema: kumb säästab rohkem molu kas blank ehk siis must screen saver või monitori välja lülitamine
clocker

vastuseid: 17
vaadatud: 5154

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.03.2004 18:48:38   pealkiri: kumb säästab rohkem molu kas blank ehk siis must screen saver või monitori välja lülitamine
Mina neid Screensavereid ei salli, lihtsalt ei meeldi, mul pandud 15 min. peale Blank Screen ja 1h lükkab monitori välja.
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
clocker

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458919

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 28.03.2004 18:39:05   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
  teema: Müstika K6-2 masinaga...
clocker

vastuseid: 6
vaadatud: 2583

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 28.03.2004 18:33:15   pealkiri: Müstika K6-2 masinaga...
Oled sa vahepeal mingei juppe vahetanud, midagi teinud?
  teema: Teie õnnetused arvutiga
clocker

vastuseid: 2259
vaadatud: 711814

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 27.03.2004 21:44:58   pealkiri: Teie õnnetused arvutiga
mul oli ka kunagi 1mb ati mach64 kiibiga videokaart, kuid sellel oli küll parem reso ja värvid....
kui ma ei eksi, siis 1024x768@75Hz ja 16bit värv ei olnud probleemiks..
1MB kaart 1024x768 välja ...
  teema: Flash lingid
clocker

vastuseid: 1164
vaadatud: 277590

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 27.03.2004 21:21:22   pealkiri: Flash lingid
http://www.ondmis.dk/flash/beergirls.htm sele kameka
17400 ja ika jätis püksit jalka
Ma sain 23k ja kah jäid püksikud jalga. Lammutasin siis selle flashi lahti ja kanäe - püksikud jäävadki j ...
  teema: Kommenteerimine: eweb
clocker

vastuseid: 41
vaadatud: 17000

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.03.2004 16:04:13   pealkiri: Kommenteerimine: eweb
Temalt saadud Duron läks peeti, aga kõik sai väga ilusti lahendatud, tore ja vastutulelik, soovitan thumbs_up.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
  teema: Haige Probleem Kõvakettaga
clocker

vastuseid: 6
vaadatud: 2689

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.03.2004 01:34:52   pealkiri: Haige Probleem Kõvakettaga
Tavaliselt on ketta tootja poolt mingi ketta-utiil, nagu Maxtoril on PowerMax, sellega kettale Low-Level format teha või siis selle utiiliga läbinisti testida.
  teema: Kommenteerimine: reameez
clocker

vastuseid: 42
vaadatud: 12353

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2004 22:21:38   pealkiri: Kommenteerimine: reameez
Ainult positiivsed kogemused, soovitan thumbs_up.gif Väga usaldusväärne mees beer_yum.gif beer_yum.gif
  teema: võlts Minu Vara
clocker

vastuseid: 14
vaadatud: 3663

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 26.03.2004 00:39:31   pealkiri: võlts Minu Vara
Jummala hea icon_lol.gif Kuid Hanzanrt oli parem icon_razz1.gif
  teema: foorum "protsessorid"
clocker

vastuseid: 66
vaadatud: 8752

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 25.03.2004 17:01:55   pealkiri: foorum "protsessorid"
ja inteli teemas võiks iga 100hz kaupa nad eraldi kategooriad olla, amd teemas siis iga 100+ kaupa. et barton 2500+ fännid chillivad ühes, 2600+ fännid teises ja P4 2.4ghz mehed kolmandas teemas. ...
  teema: Celeron 600 klokkimine
clocker

vastuseid: 12
vaadatud: 4198

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.03.2004 14:06:28   pealkiri: Celeron 600 klokkimine
Mina sain oma Celeron 733-st 913Mhz ilusti kätte icon_smile.gif
  teema: kõvaketta tühjendamine
clocker

vastuseid: 19
vaadatud: 7543

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.03.2004 00:57:12   pealkiri: kõvaketta tühjendamine
Get data back, oli programm mis minu andmed päästis.
  teema: sama asjaga seonduvad asjad toppida ühte teemasse mitte kustutada?
clocker

vastuseid: 6
vaadatud: 2327

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 25.03.2004 00:43:20   pealkiri: sama asjaga seonduvad asjad toppida ühte teemasse mitte kustutada?
Kogu aeg rääkitakse ju seda.
  teema: pentium266+66mhz.. 24+24mb ram..
clocker

vastuseid: 11
vaadatud: 2492

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.03.2004 00:39:00   pealkiri: pentium266+66mhz.. 24+24mb ram..
Seda radikat saad ju ka vahetada, seal sellised nagad, lükkad need sisse ja saad radika maha icon_wink.gif
  teema: Palju veedad keskmiselt aega hinnavaatluse foorumis ?
clocker

vastuseid: 152
vaadatud: 28984

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 24.03.2004 20:28:51   pealkiri: Palju veedad keskmiselt aega hinnavaatluse foorumis ?
Mul on tavaliselt HV ühes aknas kogu aeg lahti icon_wink.gif
  teema: Teie õnnetused arvutiga
clocker

vastuseid: 2259
vaadatud: 711814

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 24.03.2004 19:59:17   pealkiri: Teie õnnetused arvutiga
Nitro, massohist , praegu ka kärsatad oma näppe mööda emaplaadi kondekaid? icon_lol.gif
Ta jahutab protsessorit hoides pöialt vastu protsessori kristalli icon_wink.gif
  teema: monitoril läheb pilt punakas halliks, tagudes jälle tagasi
clocker

vastuseid: 13
vaadatud: 2871

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.03.2004 19:48:38   pealkiri: monitoril läheb pilt punakas halliks, tagudes jälle tagasi
Ilmselt sul ei anna mingi asi korralikult ühendust, pakun et sa peaks selle molli lahti kiskuma ja ühendused üle vaatama, või siis parandusse, kuid nii vana monitori pole eriti mõttekas parandusse ...
  teema: IBM ketta IDE jalg katki
clocker

vastuseid: 7
vaadatud: 2195

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 24.03.2004 17:15:35   pealkiri: IBM ketta IDE jalg katki
Aga kas see üks jalg on siis nii eluliselt tähtis? kas ilma selleta ei saaks kuidagi ketast kasutada icon_question.gif icon_rolleyes.gif
  teema: Võrdleme tulemusi! PCMark2002
clocker

vastuseid: 1107
vaadatud: 205769

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 24.03.2004 13:50:47   pealkiri: Võrdleme tulemusi! PCMark2002
Minu suurepärane [url=http://service.futuremark.com/compare?pcm=1741805]skoor
  teema: 3DMark2001se skoorid
clocker

vastuseid: 7732
vaadatud: 1333259

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 24.03.2004 13:48:53   pealkiri: 3DMark2001se skoorid
Minu 3D Mark 2001 [url=http://service.futuremark.com/compare?2k1=7681446]skoor
  teema: Fanta reklaamid
clocker

vastuseid: 539
vaadatud: 89807

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 24.03.2004 13:01:47   pealkiri: Fanta reklaamid
http://www.fanta.dk/showmovie.asp?mid=668D4FC9-242A-4734-AB1D-36EAD891B297
  teema: Kas on olemas uus bios Chaintech 7AJA0.
clocker

vastuseid: 6
vaadatud: 1855

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.03.2004 22:10:28   pealkiri: Kas on olemas uus bios Chaintech 7AJA0.
Ega vist sellele enam uut BIOSi reliisi CT poolt tule.
  teema: IBM ketta IDE jalg katki
clocker

vastuseid: 7
vaadatud: 2195

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 23.03.2004 21:35:55   pealkiri: IBM ketta IDE jalg katki
või kui oled meistrimees siis saaksid ka joota mingi kõvema traadi sinna.
  teema: võlts Hanzanet :-))
clocker

vastuseid: 120
vaadatud: 26190

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 22.03.2004 22:53:44   pealkiri: võlts Hanzanet :-))
See nõme ju, kui enamus on seda teemat 100x juba näinud, ja siis keegi elustab selle icon_mad.gif
  teema: pentium266+66mhz.. 24+24mb ram..
clocker

vastuseid: 11
vaadatud: 2492

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.03.2004 05:39:38   pealkiri: pentium266+66mhz.. 24+24mb ram..
1) Signatuur on kole

2) Sigantuur on mega-ülemõõduline

Ainus õige asi mida sa selle panniga teha saaksid oleks mälu juurde lisamine 128MB peale ( 48MB icon_lol.gif )
  teema: kuningas kuu peale...
clocker

vastuseid: 9
vaadatud: 3076

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 21.03.2004 23:39:35   pealkiri: kuningas kuu peale...
Krt rikkusid avastamise rõõmu icon_smile.gif
Samas hea et rikkus, veel hullem on hiljem avastada et hirmust püksi tuli. icon_biggrin.gif
Ongi tore ju siis, saab pikka aega rääkida ``lõbusast`` juhtumisest
  teema: kuningas kuu peale...
clocker

vastuseid: 9
vaadatud: 3076

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 21.03.2004 22:19:14   pealkiri: kuningas kuu peale...
Krt rikkusid avastamise rõõmu icon_smile.gif
  teema: Kõige uuem bios
clocker

vastuseid: 7
vaadatud: 2819

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.03.2004 21:49:27   pealkiri: Kõige uuem bios
6via3??? leidsin ainult via5T mudeli ja OIA3
Kehvasti otsisid
[url=http://www.chaintech.de/PRODUCTI/mainboar/sock370/6VIA3.HTM]CT 6VIA3
  teema: Windows shit copy :D
clocker

vastuseid: 11
vaadatud: 2808

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 21.03.2004 21:44:58   pealkiri: Windows shit copy :D
Windows thumbs_up.gif
  teema: Postituse pikkuse piir
clocker

vastuseid: 36
vaadatud: 5154

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 21.03.2004 03:00:26   pealkiri: Postituse pikkuse piir
aga nii võiks võibolla olla et tsiteeritud teksti pikkus ei ületaks mingit piiri.

see ka mõttetu. las olla nii nagu praegu icon_exclaim.gif icon_rolleyes.gif
Ahh pohlad, Praegu on minu meelest kõik vägagi timmis ...
  teema: Postituse pikkuse piir
clocker

vastuseid: 36
vaadatud: 5154

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 21.03.2004 01:01:05   pealkiri: Postituse pikkuse piir
pigem võiks mingi postituste tsiteerimise piiri kehtestada, et üle 3x ei saa tsiteerida postitust vms, enamasti (õnneks mitte alati) on need poole lehe kylje pikkused postitused ju "quote this, quo ...
  teema: Paintis filmi vaatamine
clocker

vastuseid: 81
vaadatud: 28031

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 20.03.2004 23:50:37   pealkiri: Paintis filmi vaatamine
kõik on viimaselajal mingis jõledas teemalukkupanemisedeburis. inimesed arutavad teemat. osad teavad mõnest asjast rohkem, teised vähem. väga nõme on üldiselt kui nii maailma ruttu kõik teemad ...
  teema: Tahaks BIOSi Canyon 7TABAS emaplaadi jaoks
clocker

vastuseid: 2
vaadatud: 1276

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.03.2004 23:30:12   pealkiri: Tahaks BIOSi Canyon 7TABAS emaplaadi jaoks
kõikide nõrgematega töötab.
  teema: Tahaks BIOSi Canyon 7TABAS emaplaadi jaoks
clocker

vastuseid: 2
vaadatud: 1276

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.03.2004 15:52:50   pealkiri: Tahaks BIOSi Canyon 7TABAS emaplaadi jaoks
Sihuke jama et Canyon 7TABAS REV.E peaks kirjade järgi AMD Duron 1400 toetama, kuid ei lähe sellega tööle. BIOS update ka tehtud, kuid kuulsin et pidi olema mingi eriline BIOSi reliis mis toetab 1 ...
  teema: Silmamoonduspildid
clocker

vastuseid: 71
vaadatud: 9945

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 20.03.2004 12:00:57   pealkiri: Silmamoonduspildid
Link ei tööta ju enam, lööb mingi errori, Forbidden 404 vms.
  teema: NTFS faili süsteemi kõvaketta testimine
clocker

vastuseid: 6
vaadatud: 2216

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.03.2004 09:38:35   pealkiri: NTFS faili süsteemi kõvaketta testimine
Maxtor Powermax näiteks tunneb ka teiste firmade kettaid.
  teema: Tundmatu emaplaat
clocker

vastuseid: 19
vaadatud: 2675

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.03.2004 20:24:21   pealkiri: Tundmatu emaplaat
Selles asi ongi et firmas kanti masina maha ja visati minema.Nii et täitsa must maa. On's veel mingeid ideid.
Ma ei mõelnud seda firmat kust ta maha kanti vaid seda et kas kuskil põhja all, kaane ...
  teema: Uudiste sektsioon avalehel
clocker

vastuseid: 6
vaadatud: 1322

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 18.03.2004 16:24:42   pealkiri: Uudiste sektsioon avalehel
Mõttetu, liiga kirevaks ja keeruliseks pole ka mõtet seda kõike ajada.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.