|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Küsimus Celeron 2.4 GHz kohta |
clocker
vastuseid: 5
vaadatud: 2309
|
foorum: Protsessorid postitatud: 31.03.2004 14:38:45 pealkiri: Küsimus Celeron 2.4 GHz kohta |
Ebatavalised numbrid ju töötab normaalselt? |
teema: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? |
clocker
vastuseid: 377
vaadatud: 92781
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 31.03.2004 14:20:24 pealkiri: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? |
Mulle nagu Linux ikka ei meeldi, disain imelik ja süsteem kõik nii erinev, kui vaja siis Knoppixiga tulen toime küll. Aga ikka M$ Windows  |
teema: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
clocker
vastuseid: 1210
vaadatud: 246814
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.03.2004 23:33:34 pealkiri: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
Alati Internet Explorer, ei kujuta ette et peaks midagi muud kasutama, nii ära harjunud juba  |
teema: Kommenteerimine: pda.ee |
clocker
vastuseid: 18
vaadatud: 4944
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.03.2004 21:03:23 pealkiri: Kommenteerimine: pda.ee |
Lahe mees Sai tehtud üks kiire äri, kõik sujus ootuspäraselt  |
teema: keylogger maha ilma privileegideta |
clocker
vastuseid: 5
vaadatud: 2486
|
foorum: Turvalisus postitatud: 30.03.2004 19:14:19 pealkiri: keylogger maha ilma privileegideta |
| Kas Active X plugini installimiseks on admini õiguseid vaja? vist mitte, siis saaksid ju mõne online scanneriga üle käia. |
teema: mis arvate kas toimiks? |
clocker
vastuseid: 8
vaadatud: 3251
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.03.2004 18:44:18 pealkiri: Re: mis arvate kas toimiks? |
a kuidas seda teist otsa nimetatakse?
Võta kaabel tevalosse või kuhugi poodi kaasa. |
teema: Imelik probleem kõvakettaga |
clocker
vastuseid: 6
vaadatud: 2946
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 30.03.2004 14:13:20 pealkiri: Imelik probleem kõvakettaga |
| paritsioon ikka |
teema: Muutuv IE avaleht |
clocker
vastuseid: 186
vaadatud: 28990
|
foorum: Turvalisus postitatud: 29.03.2004 17:46:20 pealkiri: Muutuv IE avaleht |
no ise tead, lepi siis muutuva avalehega  |
teema: jäin kasti kokkupanekul hätta |
clocker
vastuseid: 13
vaadatud: 4538
|
foorum: Protsessorid postitatud: 29.03.2004 17:33:25 pealkiri: jäin kasti kokkupanekul hätta |
| Mul just siin andis otsad üks Duron 1300 ja siis pilti ette ei võtnud. |
teema: jäin kasti kokkupanekul hätta |
clocker
vastuseid: 13
vaadatud: 4538
|
foorum: Protsessorid postitatud: 29.03.2004 15:48:30 pealkiri: jäin kasti kokkupanekul hätta |
| Kas protsessoril ei või midagi viga olla? |
teema: Kordaja x siinikiirus = prose kiirus ????? |
clocker
vastuseid: 3
vaadatud: 1797
|
foorum: Protsessorid postitatud: 28.03.2004 23:01:13 pealkiri: Kordaja x siinikiirus = prose kiirus ????? |
| on jah, näiteks 66Mhz siiniga P200MMX mille kordaja on 3 st. 66*3=200Mhz |
teema: CD seadmega mure / kas kuskil parandatakse? |
clocker
vastuseid: 2
vaadatud: 2006
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 28.03.2004 22:51:22 pealkiri: CD seadmega mure / kas kuskil parandatakse? |
| Siis pole suurt viga kui lihtsalt joode lahti, osavate kätega mees joodab tagasi, aga muidu mõttetu parandusse viia, soodsam juba uus osta. |
teema: kumb säästab rohkem molu kas blank ehk siis must screen saver või monitori välja lülitamine |
clocker
vastuseid: 17
vaadatud: 5154
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.03.2004 18:48:38 pealkiri: kumb säästab rohkem molu kas blank ehk siis must screen saver või monitori välja lülitamine |
| Mina neid Screensavereid ei salli, lihtsalt ei meeldi, mul pandud 15 min. peale Blank Screen ja 1h lükkab monitori välja. |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
clocker
vastuseid: 12294
vaadatud: 2458919
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 28.03.2004 18:39:05 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
|
teema: Müstika K6-2 masinaga... |
clocker
vastuseid: 6
vaadatud: 2583
|
foorum: Protsessorid postitatud: 28.03.2004 18:33:15 pealkiri: Müstika K6-2 masinaga... |
| Oled sa vahepeal mingei juppe vahetanud, midagi teinud? |
teema: Teie õnnetused arvutiga |
clocker
vastuseid: 2259
vaadatud: 711814
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 27.03.2004 21:44:58 pealkiri: Teie õnnetused arvutiga |
mul oli ka kunagi 1mb ati mach64 kiibiga videokaart, kuid sellel oli küll parem reso ja värvid....
kui ma ei eksi, siis 1024x768@75Hz ja 16bit värv ei olnud probleemiks..
1MB kaart 1024x768 välja ... |
teema: Flash lingid |
clocker
vastuseid: 1164
vaadatud: 277590
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 27.03.2004 21:21:22 pealkiri: Flash lingid |
http://www.ondmis.dk/flash/beergirls.htm sele kameka
17400 ja ika jätis püksit jalka
Ma sain 23k ja kah jäid püksikud jalga. Lammutasin siis selle flashi lahti ja kanäe - püksikud jäävadki j ... |
teema: Kommenteerimine: eweb |
clocker
vastuseid: 41
vaadatud: 17000
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2004 16:04:13 pealkiri: Kommenteerimine: eweb |
Temalt saadud Duron läks peeti, aga kõik sai väga ilusti lahendatud, tore ja vastutulelik, soovitan  |
teema: Haige Probleem Kõvakettaga |
clocker
vastuseid: 6
vaadatud: 2689
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.03.2004 01:34:52 pealkiri: Haige Probleem Kõvakettaga |
| Tavaliselt on ketta tootja poolt mingi ketta-utiil, nagu Maxtoril on PowerMax, sellega kettale Low-Level format teha või siis selle utiiliga läbinisti testida. |
teema: Kommenteerimine: reameez |
clocker
vastuseid: 42
vaadatud: 12353
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2004 22:21:38 pealkiri: Kommenteerimine: reameez |
Ainult positiivsed kogemused, soovitan Väga usaldusväärne mees  |
teema: võlts Minu Vara |
clocker
vastuseid: 14
vaadatud: 3663
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 26.03.2004 00:39:31 pealkiri: võlts Minu Vara |
Jummala hea Kuid Hanzanrt oli parem  |
teema: foorum "protsessorid" |
clocker
vastuseid: 66
vaadatud: 8752
|
foorum: Parem HV postitatud: 25.03.2004 17:01:55 pealkiri: foorum "protsessorid" |
| ja inteli teemas võiks iga 100hz kaupa nad eraldi kategooriad olla, amd teemas siis iga 100+ kaupa. et barton 2500+ fännid chillivad ühes, 2600+ fännid teises ja P4 2.4ghz mehed kolmandas teemas. ... |
teema: Celeron 600 klokkimine |
clocker
vastuseid: 12
vaadatud: 4198
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.03.2004 14:06:28 pealkiri: Celeron 600 klokkimine |
Mina sain oma Celeron 733-st 913Mhz ilusti kätte  |
teema: kõvaketta tühjendamine |
clocker
vastuseid: 19
vaadatud: 7543
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.03.2004 00:57:12 pealkiri: kõvaketta tühjendamine |
| Get data back, oli programm mis minu andmed päästis. |
teema: sama asjaga seonduvad asjad toppida ühte teemasse mitte kustutada? |
clocker
vastuseid: 6
vaadatud: 2327
|
foorum: Parem HV postitatud: 25.03.2004 00:43:20 pealkiri: sama asjaga seonduvad asjad toppida ühte teemasse mitte kustutada? |
| Kogu aeg rääkitakse ju seda. |
teema: pentium266+66mhz.. 24+24mb ram.. |
clocker
vastuseid: 11
vaadatud: 2492
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.03.2004 00:39:00 pealkiri: pentium266+66mhz.. 24+24mb ram.. |
Seda radikat saad ju ka vahetada, seal sellised nagad, lükkad need sisse ja saad radika maha  |
teema: Palju veedad keskmiselt aega hinnavaatluse foorumis ? |
clocker
vastuseid: 152
vaadatud: 28984
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.03.2004 20:28:51 pealkiri: Palju veedad keskmiselt aega hinnavaatluse foorumis ? |
Mul on tavaliselt HV ühes aknas kogu aeg lahti  |
teema: Teie õnnetused arvutiga |
clocker
vastuseid: 2259
vaadatud: 711814
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 24.03.2004 19:59:17 pealkiri: Teie õnnetused arvutiga |
Nitro, massohist , praegu ka kärsatad oma näppe mööda emaplaadi kondekaid?
Ta jahutab protsessorit hoides pöialt vastu protsessori kristalli  |
teema: monitoril läheb pilt punakas halliks, tagudes jälle tagasi |
clocker
vastuseid: 13
vaadatud: 2871
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.03.2004 19:48:38 pealkiri: monitoril läheb pilt punakas halliks, tagudes jälle tagasi |
| Ilmselt sul ei anna mingi asi korralikult ühendust, pakun et sa peaks selle molli lahti kiskuma ja ühendused üle vaatama, või siis parandusse, kuid nii vana monitori pole eriti mõttekas parandusse ... |
teema: IBM ketta IDE jalg katki |
clocker
vastuseid: 7
vaadatud: 2195
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.03.2004 17:15:35 pealkiri: IBM ketta IDE jalg katki |
Aga kas see üks jalg on siis nii eluliselt tähtis? kas ilma selleta ei saaks kuidagi ketast kasutada  |
teema: Võrdleme tulemusi! PCMark2002 |
clocker
vastuseid: 1107
vaadatud: 205769
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.03.2004 13:50:47 pealkiri: Võrdleme tulemusi! PCMark2002 |
| Minu suurepärane [url=http://service.futuremark.com/compare?pcm=1741805]skoor |
teema: 3DMark2001se skoorid |
clocker
vastuseid: 7732
vaadatud: 1333259
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.03.2004 13:48:53 pealkiri: 3DMark2001se skoorid |
| Minu 3D Mark 2001 [url=http://service.futuremark.com/compare?2k1=7681446]skoor |
teema: Fanta reklaamid |
clocker
vastuseid: 539
vaadatud: 89807
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 24.03.2004 13:01:47 pealkiri: Fanta reklaamid |
| http://www.fanta.dk/showmovie.asp?mid=668D4FC9-242A-4734-AB1D-36EAD891B297 |
teema: Kas on olemas uus bios Chaintech 7AJA0. |
clocker
vastuseid: 6
vaadatud: 1855
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.03.2004 22:10:28 pealkiri: Kas on olemas uus bios Chaintech 7AJA0. |
| Ega vist sellele enam uut BIOSi reliisi CT poolt tule. |
teema: IBM ketta IDE jalg katki |
clocker
vastuseid: 7
vaadatud: 2195
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 23.03.2004 21:35:55 pealkiri: IBM ketta IDE jalg katki |
| või kui oled meistrimees siis saaksid ka joota mingi kõvema traadi sinna. |
teema: võlts Hanzanet :-)) |
clocker
vastuseid: 120
vaadatud: 26190
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 22.03.2004 22:53:44 pealkiri: võlts Hanzanet :-)) |
See nõme ju, kui enamus on seda teemat 100x juba näinud, ja siis keegi elustab selle  |
teema: pentium266+66mhz.. 24+24mb ram.. |
clocker
vastuseid: 11
vaadatud: 2492
|
foorum: Protsessorid postitatud: 22.03.2004 05:39:38 pealkiri: pentium266+66mhz.. 24+24mb ram.. |
1) Signatuur on kole
2) Sigantuur on mega-ülemõõduline
Ainus õige asi mida sa selle panniga teha saaksid oleks mälu juurde lisamine 128MB peale ( 48MB ) |
teema: kuningas kuu peale... |
clocker
vastuseid: 9
vaadatud: 3076
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 21.03.2004 23:39:35 pealkiri: kuningas kuu peale... |
Krt rikkusid avastamise rõõmu
Samas hea et rikkus, veel hullem on hiljem avastada et hirmust püksi tuli.
Ongi tore ju siis, saab pikka aega rääkida ``lõbusast`` juhtumisest |
teema: kuningas kuu peale... |
clocker
vastuseid: 9
vaadatud: 3076
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 21.03.2004 22:19:14 pealkiri: kuningas kuu peale... |
Krt rikkusid avastamise rõõmu  |
teema: Kõige uuem bios |
clocker
vastuseid: 7
vaadatud: 2819
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.03.2004 21:49:27 pealkiri: Kõige uuem bios |
6via3??? leidsin ainult via5T mudeli ja OIA3
Kehvasti otsisid
[url=http://www.chaintech.de/PRODUCTI/mainboar/sock370/6VIA3.HTM]CT 6VIA3 |
teema: Windows shit copy :D |
clocker
vastuseid: 11
vaadatud: 2808
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 21.03.2004 21:44:58 pealkiri: Windows shit copy :D |
Windows  |
teema: Postituse pikkuse piir |
clocker
vastuseid: 36
vaadatud: 5154
|
foorum: Parem HV postitatud: 21.03.2004 03:00:26 pealkiri: Postituse pikkuse piir |
aga nii võiks võibolla olla et tsiteeritud teksti pikkus ei ületaks mingit piiri.
see ka mõttetu. las olla nii nagu praegu
Ahh pohlad, Praegu on minu meelest kõik vägagi timmis ... |
teema: Postituse pikkuse piir |
clocker
vastuseid: 36
vaadatud: 5154
|
foorum: Parem HV postitatud: 21.03.2004 01:01:05 pealkiri: Postituse pikkuse piir |
| pigem võiks mingi postituste tsiteerimise piiri kehtestada, et üle 3x ei saa tsiteerida postitust vms, enamasti (õnneks mitte alati) on need poole lehe kylje pikkused postitused ju "quote this, quo ... |
teema: Paintis filmi vaatamine |
clocker
vastuseid: 81
vaadatud: 28031
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 20.03.2004 23:50:37 pealkiri: Paintis filmi vaatamine |
| kõik on viimaselajal mingis jõledas teemalukkupanemisedeburis. inimesed arutavad teemat. osad teavad mõnest asjast rohkem, teised vähem. väga nõme on üldiselt kui nii maailma ruttu kõik teemad ... |
teema: Tahaks BIOSi Canyon 7TABAS emaplaadi jaoks |
clocker
vastuseid: 2
vaadatud: 1276
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.03.2004 23:30:12 pealkiri: Tahaks BIOSi Canyon 7TABAS emaplaadi jaoks |
| kõikide nõrgematega töötab. |
teema: Tahaks BIOSi Canyon 7TABAS emaplaadi jaoks |
clocker
vastuseid: 2
vaadatud: 1276
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.03.2004 15:52:50 pealkiri: Tahaks BIOSi Canyon 7TABAS emaplaadi jaoks |
| Sihuke jama et Canyon 7TABAS REV.E peaks kirjade järgi AMD Duron 1400 toetama, kuid ei lähe sellega tööle. BIOS update ka tehtud, kuid kuulsin et pidi olema mingi eriline BIOSi reliis mis toetab 1 ... |
teema: Silmamoonduspildid |
clocker
vastuseid: 71
vaadatud: 9945
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 20.03.2004 12:00:57 pealkiri: Silmamoonduspildid |
| Link ei tööta ju enam, lööb mingi errori, Forbidden 404 vms. |
teema: NTFS faili süsteemi kõvaketta testimine |
clocker
vastuseid: 6
vaadatud: 2216
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.03.2004 09:38:35 pealkiri: NTFS faili süsteemi kõvaketta testimine |
| Maxtor Powermax näiteks tunneb ka teiste firmade kettaid. |
teema: Tundmatu emaplaat |
clocker
vastuseid: 19
vaadatud: 2675
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.03.2004 20:24:21 pealkiri: Tundmatu emaplaat |
Selles asi ongi et firmas kanti masina maha ja visati minema.Nii et täitsa must maa. On's veel mingeid ideid.
Ma ei mõelnud seda firmat kust ta maha kanti vaid seda et kas kuskil põhja all, kaane ... |
teema: Uudiste sektsioon avalehel |
clocker
vastuseid: 6
vaadatud: 1322
|
foorum: Parem HV postitatud: 18.03.2004 16:24:42 pealkiri: Uudiste sektsioon avalehel |
| Mõttetu, liiga kirevaks ja keeruliseks pole ka mõtet seda kõike ajada. |
| |