|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Targa kodu ehitamine |
chill
vastuseid: 5716
vaadatud: 1510136
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 10.10.2023 15:51:37 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
- On nutipistik Tapo P110
- On Tapo oma äpp, millega saab pistukule aja järgi ja päikese järgi erinevaid ON/OFF aegasid määrata
- On lingitud ka Google Home, mis näeb seda pistikut ning mille ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
chill
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458810
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.03.2021 15:59:41 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Täna 10:04 pandi müüki. Asukoht Tallinn
https://www.okidoki.ee/item/playstation-5/10653505/
Saadaval Tallinnas
150 tk - disketiseadmega versioon
50 tk - versioon ilma kettaseadmeta
Disketi ... |
teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
chill
vastuseid: 2466
vaadatud: 1483123
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 05.10.2020 09:50:49 pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
Helistati numbrilt +372 621 5347
Tutvustas ennast kui DirectMarketing ja pakuti müügiks kullakarda hõbedasi medaleid.
Tundsin huvi, kust minu number saadi?
Öeldi, et avalikust baasist.
Guugeld ... |
teema: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad |
chill
vastuseid: 6228
vaadatud: 1764718
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 02.07.2020 16:17:59 pealkiri: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad |
Pakk jõudis juba 10. juuni eestisse. Tegemist tavalisete BT in-ear kõvaklappidega. Huvitav, kui kaua seal tollis aega läheb?
> Aliexpress tracking:
>
> Parcel Status Arrived in destin ... |
teema: OnePlus 5/5T |
chill
vastuseid: 988
vaadatud: 389936
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.06.2017 10:07:31 pealkiri: OnePlus 5/5T |
| Veekindlust OP5 ei reklaami aga inimesed on seda telefoni kausis 1 minut testinud ja üllataval kombel pole OP5 ära surnud. Vbl neil on mingi taseme pritsme- või niiskuskindlus aga nad peavad parema ... |
teema: OnePlus 5/5T |
chill
vastuseid: 988
vaadatud: 389936
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.06.2017 18:47:17 pealkiri: OnePlus 5/5T |
| Ootasin ka OP5-te kuid kahjuks pisut pettunud, on küll kõvast rami ja kiire protsessor, kuid disain aastast 2015, veekindluse puudumine, mitte nii hea kaamera kui konkurentidel panid mind mõtlema, ... |
teema: OnePlus 5/5T |
chill
vastuseid: 988
vaadatud: 389936
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.06.2017 14:22:10 pealkiri: OnePlus 5/5T |
|
teema: OnePlus 5/5T |
chill
vastuseid: 988
vaadatud: 389936
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.06.2017 11:34:05 pealkiri: OnePlus 5/5T |
Kui Lumiatega (800->930->950xl) ja WP-ga ei jaksa enam ning tahaks puhtamapoolsele androidile üle kolida... On OP5 mõistlik valik?
Pigem jah. Hea telefon veidi aegunud kestas.
OP5 valik ... |
teema: PIN-koode saab varastada termokaamera abil |
chill
vastuseid: 47
vaadatud: 13259
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 02.09.2011 15:26:25 pealkiri: PIN-koode saab varastada termokaamera abil |
* järelikult tasub ka teisi nuppe soojendada
* ehk aitab aitab jägi segada ka PIN, milles on korduvad numbrid? soojuspilt näitab, et seda nuppu on rohkem soendatud aga järjekord on ehk keeruli ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA neo |
chill
vastuseid: 377
vaadatud: 97648
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.07.2011 22:35:01 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA neo |
| ega keegi ei oska öelda, kas või millal on oodata hõbedase (silver) korpusega NEO-d? |
teema: wifi cert vs parool? |
chill
vastuseid: 7
vaadatud: 2057
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.10.2009 13:32:28 pealkiri: wifi cert vs parool? |
ega mina ei tea kumma häkkimine on raskem kas parooli või certi.
vbl oskab häkker vabse kumbagi omamata wifi ära kasutada.
ma tahtsingi teada, et kas selline certi jebla on turvakaalutlustel v ... |
teema: wifi cert vs parool? |
chill
vastuseid: 7
vaadatud: 2057
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.10.2009 12:14:33 pealkiri: wifi cert vs parool? |
Tere,
Meil on firmas oma wifi-sse saamine miskise certi kaudu, mitte parooliga nagu me kodudes harjunud oleme. aga, kui tuleb külaline või kasvõi samast firmast mõnest teisest (eesti) osakonnas ... |
teema: andmed kätte läpaka kõvakettalt |
chill
vastuseid: 3
vaadatud: 1675
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.08.2009 15:32:12 pealkiri: andmed kätte läpaka kõvakettalt |
tänud. ei tulnudki kohe selle peale. mul passport täitsa olemas. loodame, et see kensati lahti käib  |
teema: andmed kätte läpaka kõvakettalt |
chill
vastuseid: 3
vaadatud: 1675
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.08.2009 14:33:46 pealkiri: andmed kätte läpaka kõvakettalt |
läpaka monitor sai kannatada ja enam pilti ette ei võtnud.
võtsin ketta välja ja viisin läpaka remonti.
agaet, kuidas nüüd andmed sellelt kettalt kätte saada?
mul on olemas SATA/IDE t ... |
teema: arvutid/monitorid ööseks kinni? |
chill
vastuseid: 47
vaadatud: 9701
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 28.05.2009 15:35:17 pealkiri: arvutid/monitorid ööseks kinni? |
| kui büroos on 100 aruviti ja 100 monitor, mis te arvate, kas rahalises mõttes tasuks kõik arvutid ja monitorid ööseks välja lülitada? kas elektrikulu väheneks? või võib selline lülitamine h ... |
teema: aspect ratio? |
chill
vastuseid: 2
vaadatud: 1482
|
foorum: Fotograafia postitatud: 27.04.2009 16:07:22 pealkiri: aspect ratio? |
Tere,
Soetasin fotoka, millel saab sättida pildi kuvasuhet:
- 4:3
- 3:2
- 16:9
Kui ma paberile pilte eriti ei telli, siis kas 16:9 on see õige formaat mille peaksin valima?
Ehket, kas 16 ... |
teema: kas võimalik taastada? |
chill
vastuseid: 3
vaadatud: 1607
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 02.02.2009 12:52:08 pealkiri: kas võimalik taastada? |
| Agaet, kas sellisel juhul tuleks kettale läheneda tavaliste undelete programmidega või on selleks mingid spetsiaalsemat tarkvara tarvis? Paljud proged, millega Windowsi all proovisin oskavad ainult ... |
teema: kas võimalik taastada? |
chill
vastuseid: 3
vaadatud: 1607
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 01.02.2009 21:06:15 pealkiri: kas võimalik taastada? |
1) oli WinXP 2xNTFS loogilist ketast
2) tehti backup ja DVD-le
3) ja installiti Ubuntu üle terve ketta (nüüd on vist Ext2 ja Swap partitsioonid)
nüüd tuleb välja, et kõike siiski DVD-le ei ... |
teema: 5.1 kõlarid vana arvuti külge? |
chill
vastuseid: 37
vaadatud: 7194
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 25.12.2008 18:29:18 pealkiri: 5.1 kõlarid vana arvuti külge? |
Tere,
Kas või kuidas saab ühendada 5.1 kõlareid arvuti külge, millel on taga ainult 3 auku (roosa-roheline-sinine) ?
Ette tänades, |
teema: Lenovo T60 vint suri ära |
chill
vastuseid: 2
vaadatud: 1416
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 31.10.2008 15:45:38 pealkiri: Lenovo T60 vint suri ära |
Tere,
Ühel töökaaslasel tegi arvuti pahatihti restarti. Vbl sinise ekraani saatel.
Ta elas need restardid üle ja jätkas tööd. Laadis arvutisse ka oma pere fotosid ja krt teab mida...
P ... |
teema: isiklik metsakaamera (ehk videovalve) |
chill
vastuseid: 4
vaadatud: 8186
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 01.10.2008 12:25:57 pealkiri: isiklik metsakaamera (ehk videovalve) |
Tere,
Kui olemas on elektrer ja ka netiühenuse saaks Wimaxiga tehtud, siis mida või kuidas edasi teha, et metsakaamera sarnane süsteem püsti panna?
Eesmärk oleks siis võimalus kaugelt vaad ... |
teema: Tasuta PDF editor |
chill
vastuseid: 6
vaadatud: 4491
|
foorum: Tarkvara postitatud: 22.09.2008 09:09:25 pealkiri: Tasuta PDF editor |
> Make simple changes to a PDF document without the source file or application
> Free 30 day trial.
http://www.adobe.com/products/acrobat/solutions/detail/edit_pdf.html
vbl on abiks, |
teema: 360 kraadine vaade kodukale? |
chill
vastuseid: 4
vaadatud: 2168
|
foorum: WWW postitatud: 11.09.2008 11:41:08 pealkiri: 360 kraadine vaade kodukale? |
Tere,
Milliste vahenditega/tehnoloogiaga saaks kodukale panna 360 kraadise vaate? Umbes nagu autosalongides on tehtud interjöri vaated või kinnisvara puhul tubade vaated.
Mulle tundub, et kodu ... |
teema: Gigabyte G-MAX N501 optiline seade :: Sülearvuti optilised seadmed |
chill
vastuseid: 1
vaadatud: 1592
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 23.07.2008 14:02:07 pealkiri: Gigabyte G-MAX N501 optiline seade :: Sülearvuti optilised seadmed |
Tere,
Sümptomid järgmised:
- Plaati pole arvutis.
- Kui masin sisse lülitada, siis võtab see ilma plaadita CD seade vist max pöörded üles, ning annab siis alla ja jääb vaikseks.
- Kui ... |
teema: HV kardisõit |
chill
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087132
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 11.06.2008 10:25:51 pealkiri: HV kardisõit |
| jälgin teemat. vbl regan õhtul ära. |
teema: kuidas tellida kodulehte? |
chill
vastuseid: 15
vaadatud: 3892
|
foorum: WWW postitatud: 01.04.2008 12:26:52 pealkiri: kuidas tellida kodulehte? |
Tere,
Kuidas tellida kodulehte? Mida ja kuidas peaks enne hinnapäringu tegemist endale selgeks tegema? Kuidas oleks hea hinnapäring vormistada?
Netist leidsin sellised huvitavad ja abiks lehed ... |
teema: Bill Gates: vaesed ei vaja odavaid arvuteid |
chill
vastuseid: 48
vaadatud: 21592
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 20.03.2008 16:15:24 pealkiri: Bill Gates: vaesed ei vaja odavaid arvuteid |
| inimene on harjumuse ohver. kui talle juba lapseas M$-i söödetakse, siis on hiljem ümberõppimine juba valulikum. billile ei meeldi, et keegi maast madalast linuxiga harjutab. arvan, et eestis panu ... |
teema: ibm lenovo t61 - clean install? :: Sülearvutid |
chill
vastuseid: 12
vaadatud: 4408
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 29.12.2007 21:08:27 pealkiri: ibm lenovo t61 - clean install? :: Sülearvutid |
Tervist,
On uus IBM T61 seeria läpakas, millel on plaanis poe windows yle installida mingi nLite nuditud versiooniga.
Aga... teatavasti on IBM-i läpakatel ju suur hulk oma softi kaasas ja iseg ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
chill
vastuseid: 10715
vaadatud: 2137516
|
foorum: Tarkvara postitatud: 11.12.2007 18:36:11 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
küsimus fondi suuruse kohta.
probleem: silmad on kehvad ja tekst kuvaril on liiga väike. monitori reso on 1680x1050.
* DPI-d suurendasin 150% peale.
* display settingute alt määrasin kõik ... |
teema: brightness kõikaeg ees (Samsa 17" LCD) |
chill
vastuseid: 4
vaadatud: 1527
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.11.2007 13:20:26 pealkiri: brightness kõikaeg ees (Samsa 17" LCD) |
| samsal on 3a garantiid. pidi olema tundud viga. tehakse korda. asi tahe. |
teema: brightness kõikaeg ees (Samsa 17" LCD) |
chill
vastuseid: 4
vaadatud: 1527
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.11.2007 12:20:07 pealkiri: brightness kõikaeg ees (Samsa 17" LCD) |
| kui garantii läbi on, kuhu siis Samsa molu remonti viia? |
teema: brightness kõikaeg ees (Samsa 17" LCD) |
chill
vastuseid: 4
vaadatud: 1527
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.11.2007 12:04:32 pealkiri: brightness kõikaeg ees (Samsa 17" LCD) |
Terv,
- miskine 17" Samsa LCD molu ([url=http://www.eltris.pl/zdjecia/881.jpg]umbes selline)
- millel on kõikaeg ees tavaline [BRIGHTNESS 100%] tekst.
- ükski nupp ei mõika - isegi [POWER] mit ... |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
chill
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135199
|
foorum: WWW postitatud: 21.01.2007 13:56:39 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
Mark0, Kogud kommentaare jah?!
Täpsustan küsimust. Eesti teenusepakkujate seast valides. Kas võib öelda et... kui raha on võta Zone, kui raha napib võta Netpoint? Mõlemad toimivad ja pole na ... |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
chill
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135199
|
foorum: WWW postitatud: 21.01.2007 13:10:14 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
virtuaalserveri teenusepakkujat valides...
kas võib tänasel päeval öelda, et mõttekas on valida kahe (zone ja netpointi) vahel?
kui raha vähe (eraisik) siis võib ilma süümepiinadeta netpoi ... |
teema: stressimaandaja |
chill
vastuseid: 22
vaadatud: 17324
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 24.08.2006 16:28:54 pealkiri: stressimaandaja |
| kas keegi oskab 8elda kust ma leiaksin selle vana pesakonna mängu leiaksin? |
teema: grab mp3 variable bitrate? |
chill
vastuseid: 3
vaadatud: 1141
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 04.08.2006 11:58:01 pealkiri: grab mp3 variable bitrate? |
Kui audiograbberiga (lame encoder) plaati grabida, siis kas valin "constant bitrate max quality" v6i "variable bitrate max quality"?
t2nud, |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
chill
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552705
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.07.2006 02:41:09 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
tjah. jätkake nüüd ise
EDIT: siiski siiski, [url=http://www.hot.ee/chill/tmp/arva03.png]aga see?
EDIT2: minu viimane pilt. järgmise paneb siis vist see kes ära arab. |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
chill
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552705
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.07.2006 01:51:36 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| see ta on. nähtavasti oli liiga lihtne. aga [url=http://www.hot.ee/chill/tmp/arva02.PNG]närige seda. |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
chill
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552705
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.07.2006 01:24:55 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| kuna [url=http://img362.imageshack.us/img362/4116/raev1.jpg]Valdarsi pilt on unarusse jäetud pakun [url=http://www.hot.ee/chill/tmp/arva.PNG]uue pildi. |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
chill
vastuseid: 3765
vaadatud: 691022
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 10.07.2006 10:21:43 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
värskelt installitud masin. aga...
miks on nii et kui masin yles tuleb siis ei ole netti.
kui siis võrgukaardil teha Disable ja siis Enable on asi korras.
saab hakkama aga asi on pisut ebamugav ... |
teema: mitu DVD-d ühe DVD tooriku peale |
chill
vastuseid: 7
vaadatud: 2224
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.06.2006 19:31:49 pealkiri: mitu DVD-d ühe DVD tooriku peale |
Mul siis sama mure et... 2 kodukootud filmi (VIDEO_TS.VOB formaadis 2GB+1GB) oleks vaja ühele plaadile panna... agaet kuidas?
[url=http://www.mediachance.com/dvdlab/tutorial/multivts.html]Selle li ... |
teema: 2 VOB'i ühele plaadile? |
chill
vastuseid: 1
vaadatud: 1075
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.06.2006 19:25:10 pealkiri: 2 VOB'i ühele plaadile? |
Tere,
Mul on 2 enda tehtud videot. Mõlemad on hetkel eraldi kaustas VIDEO_TS.VOB formaadis.
Kuna mõlemad on parajalt väikesed (1,7GB ja 1GB) siis... kas või kuidas ma need loetavalt ühele p ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
chill
vastuseid: 3765
vaadatud: 691022
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 06.04.2006 12:54:13 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
Tere taaz,
1) Kui sessioon on inglisekeelne, siis kas on võimalik kuupäeva seadistada ikkagi eesti-moodi? või veel parem eestikeelseks. Praegu algab nädal...
http://www.hot.ee/chill/tmp/Scree ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
chill
vastuseid: 3765
vaadatud: 691022
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 19.03.2006 22:01:07 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
seekord katsetan 6.04'ja syleaevutil FS Lifebook S7020D, millel on miskine inteli 915 videokaart.
1)
kuna enamus screensaverid on aeglased ja glxgears tiksub ongi kysimus:
kas sellele kaardile on ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
chill
vastuseid: 3765
vaadatud: 691022
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 12.03.2006 11:01:48 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
mul on installitud Ubuntu 6.04 Dapper Drake Alpha Flight 4 koos apt-get update, apt-get dist upgradega ja muude upgradedega
nüüd ilmus Alpha Flight 5.
Kysimus:
Kui ma nüüd installiks s ... |
teema: masin ei v6ta sata kettaid kylge |
chill
vastuseid: 4
vaadatud: 1242
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 11.03.2006 12:30:38 pealkiri: masin ei v6ta sata kettaid kylge |
| eeei. a SATA kettad seal vist ei peagi n2ha olema. v6i peavad? optiline seade, mis on tavalies IDE kabla otsas on ilusti BIOSis n2ha. |
teema: masin ei v6ta sata kettaid kylge |
chill
vastuseid: 4
vaadatud: 1242
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 11.03.2006 12:28:44 pealkiri: masin ei v6ta sata kettaid kylge |
masin hangus Linuxi all.
vajutasin Reset.
buutis kuni NON SYSTEM DISK sarnase teateni.
tegin BIOS reset, isegi UPDATE, proovisin k6ikv6imalike BIOSi settinguid aga SATA kettaid ei tunne ei Windowsi ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
chill
vastuseid: 3765
vaadatud: 691022
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 26.02.2006 19:04:19 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
ok.
nüüd selline kys. kui sisse-väja login mängib miskine sound. keerasin enda arvates need soundid maha tegin restarti aga ikka mängivad. kuidas ma need siiski kinni saan keerata?
http://ww ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
chill
vastuseid: 3765
vaadatud: 691022
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 26.02.2006 17:21:20 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
Failide jagamiseks teeksin ma kusagile eraldi kataloogi ning annaks sellele õigused stiilis 775:
#chmod -R 1775 /jagatud/kataloogi/asukoht
mis koht see võiks olla? ma saan aru et põmst täitsa sa ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
chill
vastuseid: 3765
vaadatud: 691022
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 25.02.2006 13:25:24 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
on 2 kasutajat A ja B.
A installis masina.
1)
mõlemal kasutajal on oma Home kaustad.
huvitaval kombel näeb kasutaja B kasutaja A home kausta ja selle sisu aga samas ei näe kasutaja A kasutaja ... |
| |