|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: TELE2 M-Internet |
cbr
vastuseid: 5294
vaadatud: 1238955
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.07.2024 11:42:43 pealkiri: TELE2 M-Internet |
| No siis peab Diili peale minema. 100G pakett on Tele2 piiramatust odavam 2 korda. Diilil nüüd ka uus 50G pakett, mis Tele2 Piiramatust 4 korda odavam. Tele2 5G kiirused on nagunii enam-vähem samad, ... |
teema: TELE2 M-Internet |
cbr
vastuseid: 5294
vaadatud: 1238955
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.07.2024 12:10:31 pealkiri: TELE2 M-Internet |
Tele2 nüüd teavitas, et nad tõstavad mu mobiilipaketi Piiramatu hinda 50% Enne 20 euri, nüüd 30 euri. Räägivad, kuidas nad hullult investeerivad võrku. Samas Tlna kesklinna ääres 5G puud ... |
teema: Targa kodu ehitamine |
cbr
vastuseid: 5716
vaadatud: 1512568
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 13.02.2024 12:53:51 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
| Kohe alguses lasin andurile uue firmware. Xiaomi Home rakendust olen mitu korda maha lasknud ja uuesti paigaldanud. Patareid olen ära kakkunud, reseti klemme lühistanud. Siiamaani pole miski veel tu ... |
teema: Targa kodu ehitamine |
cbr
vastuseid: 5716
vaadatud: 1512568
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 13.02.2024 00:42:13 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
| Algaja nutikodutaja uurib, kas kellelgi on kogemusi Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 nimeliste sensoritega. Peaksid ühenduma Xiaomi Home äpiga BLE vahendusel, aga paraku toimib ühendus ... |
teema: Samsung Galaxy S21 seeria arutelu |
cbr
vastuseid: 524
vaadatud: 151159
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.04.2022 20:57:49 pealkiri: Samsung Galaxy S21 seeria arutelu |
| Kas keegi S21 FE ka hankinud endale? Hinnad hakkavad netipoodides juba 500-le lähenema ja tundub päris ahvatlev valik. |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
cbr
vastuseid: 1561
vaadatud: 444843
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.08.2019 21:22:51 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Ostsin ka endale valge Roborock S5. Alles nädala olnud, seega väga palju kasutuskogemust pole, aga hetkel küll väga rahul.
Üks asi, mille kohta tahtsin küsida: tundub, et ta musta värvi obje ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
cbr
vastuseid: 10301
vaadatud: 2685070
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.03.2019 02:32:35 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| Millist telekatootjat tänapäeva OS-ide kasutajakogemuse mõttes soovitaksite? LG-l on see peen viipepult, aga videote põhjal tundub, et sellest on hullult kasu, kui mingeid striiminguteenuseid kasu ... |
teema: Samsung Galaxy S8 seeria arutelu |
cbr
vastuseid: 1166
vaadatud: 422601
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.01.2019 21:23:30 pealkiri: Samsung Galaxy S8 seeria arutelu |
| Kurb lugu on järgmine: pool aastat vanal S8 pillasin ekraani puruks. Parandus on 245 euri MTTCs. Uus on 440 euri. Kui paljuga katkiseid S8 ostetakse? Kui üldse. Enda tarbimisharjumuste juures ma kas ... |
teema: Samsung Galaxy S8 seeria arutelu |
cbr
vastuseid: 1166
vaadatud: 422601
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.01.2019 13:47:23 pealkiri: Samsung Galaxy S8 seeria arutelu |
| Kurb lugu on järgmine: pool aastat vanal S8 pillasin ekraani puruks. Parandus on 245 euri MTTCs. Uus on 440 euri. Kui paljuga katkiseid S8 ostetakse? Kui üldse. Enda tarbimisharjumuste juures ma kas ... |
teema: Samsung Galaxy S8 seeria arutelu |
cbr
vastuseid: 1166
vaadatud: 422601
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.07.2018 23:10:47 pealkiri: Samsung Galaxy S8 seeria arutelu |
| Kui Androidi uuendust tegin, siis märkasin, et seal üks uus "feature" oli, et erinevatel äppidel alumine ja ülemine riba muudavad nüüd värvi koos äpiga. Väidetavalt pidi vähendama burn-ini t ... |
teema: Samsung Galaxy S8 seeria arutelu |
cbr
vastuseid: 1166
vaadatud: 422601
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.07.2018 22:53:58 pealkiri: Samsung Galaxy S8 seeria arutelu |
| Olen ka nüüd paar nädalat S8 õnnelik omanik. Siiamaani pole millegi üle nuriseda - S9 kõrgem hind ei õigustanud ennast minu jaoks, kuna nagu review'dest lugeda saab, siis tegu sisuliselt väga ... |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
cbr
vastuseid: 2782
vaadatud: 695724
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.04.2018 21:02:36 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
| Oplaa, tuli ka ekraani ülanurk lahti nüüd. Kas keegi on käinud paranduses? Palju kokkuliimimine maksab? Jätkuv veekindlus pole ülioluline. |
teema: Telia TV |
cbr
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183552
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.07.2017 20:39:40 pealkiri: Telia TV |
Kas 50/50 ühenduse puhul on normaalne, et kui telekas käib, siis interneti allalaadimine on alla 10 Mbit ja üles alla 20 Mbit?
ei, tegemist on kmi või valguskaablil põhineva teenusega, interne ... |
teema: Telia TV |
cbr
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183552
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.07.2017 20:27:37 pealkiri: Telia TV |
| Kas 50/50 ühenduse puhul on normaalne, et kui telekas käib, siis interneti allalaadimine on alla 10 Mbit ja üles alla 20 Mbit? |
teema: Telia TV |
cbr
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183552
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.05.2017 23:24:14 pealkiri: Telia TV |
Kalastan veel korra, äkki keegi teab VLANide konfi kohta, et kuidas third party ruuteriga saab digiTV käima.
Panin endal default Thomsoni ruuteri asemele D-Linki ruuteri (DIR-615 K2). Konfisin ru ... |
teema: Telia TV |
cbr
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183552
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.05.2017 17:34:24 pealkiri: Telia TV |
Panin endal default Thomsoni ruuteri asemele D-Linki ruuteri (DIR-615 K2). Konfisin ruuteri järgmiselt:
https://cache.osta.ee/iv2/auctions/1_1_40473893.jpg
Ainus vahe, et VLAN 4 peale panin ainult ... |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
cbr
vastuseid: 2782
vaadatud: 695724
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.09.2015 14:02:05 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
| Lahendus oli tõesti 3rd party appidega seotud. Kahjuks lasin ma neid kohe mitu tükki korraga maha, seega ei tea, mis täpselt süüdlane oli. Nende seas oli ka Digidoci äpp, seega võib vabalt olla ... |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
cbr
vastuseid: 2782
vaadatud: 695724
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.09.2015 11:43:55 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
| Mul mingist tuvastamatust hetkest alates on Gmaili appiga probleem. Lukustuskuvale ilmuvad Gmaili uue meili teavitused - kõik väga ilus. Aga kui neil klõpsan, siis ütleb, et Androidi süsteem on l ... |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
cbr
vastuseid: 2782
vaadatud: 695724
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.09.2015 11:31:16 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
| Mul mingist tuvastamatust hetkest alates on Gmaili appiga probleem. Lukustuskuvale ilmuvad Gmaili uue meili teavitused - kõik väga ilus. Aga kui neil klõpsan, siis ütleb, et Androidi süsteem on l ... |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
cbr
vastuseid: 2782
vaadatud: 695724
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.09.2015 01:19:11 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
Tellisin ka mingi sellise ära.
http://www.gearbest.com/iphone-cables-adapters/pp_137373.html
Eks ma annan teada, kuidas läheb (ja murran ettevaatlikult kaablit lahti ). |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
cbr
vastuseid: 2782
vaadatud: 695724
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.09.2015 00:20:13 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
| Kas keegi neid Magnectori juhtmeid kasutab? See pistiku lahtimurdmise stsenaarium on kellegi jaoks realiseerunud ka või selline 1 miljonist teema? Kas see adapter hoiab siis ülikõvasti kinni telefo ... |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
cbr
vastuseid: 2782
vaadatud: 695724
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.12.2014 22:16:56 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
| Nii, turule tulekust on nüüd veidike möödas. Kuidas selle klaaskorpuse vastupidavus siis on (praod/täkked)? Potentsiaalne stsenaarium, mida olen hetkel oma Samsaga praktiseerinud, on siis selline ... |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
cbr
vastuseid: 2782
vaadatud: 695724
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.12.2014 02:14:29 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
| Nii, turule tulekust on nüüd veidike möödas. Kuidas selle klaaskorpuse vastupidavus siis on (praod/täkked)? Potentsiaalne stsenaarium, mida olen hetkel oma Samsaga praktiseerinud, on siis selline ... |
teema: SAP sai valmis ülikiire reaalajas analüüsitarkvara |
cbr
vastuseid: 3
vaadatud: 3148
|
foorum: Pressiteated postitatud: 17.01.2013 01:48:32 pealkiri: SAP sai valmis ülikiire reaalajas analüüsitarkvara |
| Mille poolest SAP Eesti majandustarkvara turuliider on muidu? |
teema: Kas peab garantiise viima? :: Sülearvutid |
cbr
vastuseid: 18
vaadatud: 8044
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 01.12.2010 20:33:29 pealkiri: Kas peab garantiise viima? |
| Nojah, antud juhul tundub, et on graafikakaart kutu. Mida sina sel korral tegid? Oli see üldse üks neist mudelitest? |
teema: Kas peab garantiise viima? :: Sülearvutid |
cbr
vastuseid: 18
vaadatud: 8044
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 01.12.2010 20:18:07 pealkiri: Kas peab garantiise viima? |
Muide - selline nähtus, et läppari ekraanil pole pilti, kuid välise monitoriga on pilt, võib olla vabalt täiesti remonditav emaplaadi viga.
Alles paar päeva tagasi lappisin ühe HV-lase Fujits ... |
teema: IT õppimine |
cbr
vastuseid: 4402
vaadatud: 1320938
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 15.07.2010 18:24:19 pealkiri: IT õppimine |
| Keegi sellest TTÜ ja TÜ küberkaitse õppekavast teab midagi? (isikliku või sõprade kogemuse põhjal siis) |
teema: Kommenteerimine: cartier |
cbr
vastuseid: 376
vaadatud: 90801
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2010 16:18:21 pealkiri: Kommenteerimine: cartier |
Ostsin ruuteri. Switchi esimene port küll ei tööta mingil põhjusel Aga kuna mul wireless AP-na seda üldiselt vaja, siis suht suva. Müük läks korrektselt. |
teema: Sinu neti kiirus? |
cbr
vastuseid: 2455
vaadatud: 575627
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 13.10.2009 14:36:23 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
http://www.speedtest.net/result/590806866.png
TTÜ ühikas. |
teema: Kui vana on sinu ID-kaart? (küsitlus uuendatud 14.august) |
cbr
vastuseid: 182
vaadatud: 38106
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.08.2009 20:52:25 pealkiri: Kui vana on sinu ID-kaart? (küsitlus uuendatud 14.august) |
kõikidele HV foorumi 34 000 kasutajatele võimaldada foorumis SSL ühendust kasutada on mõeldamatu?!
Kujuta endale, milliseid nõudeid see riistvarale ja tarkvarale seaks, kes selle kõik kinni pea ... |
teema: Kui vana on sinu ID-kaart? (küsitlus uuendatud 14.august) |
cbr
vastuseid: 182
vaadatud: 38106
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.08.2009 10:09:43 pealkiri: Kui vana on sinu ID-kaart? (küsitlus uuendatud 14.august) |
2007. aastal olen saanud kätte oma ID-kaardi.
http://elrond.tud.ttu.ee/~t073913/idkaart.png
HV's kasutamisse suhtun skeptiliselt, kuna pole võimalust SSL-i kasutada. Põhiliselt kasutan netipa ... |
teema: IT õppimine |
cbr
vastuseid: 4402
vaadatud: 1320938
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 18.03.2009 20:23:59 pealkiri: IT õppimine |
| IT alla käib mingil määral ka elektroonika, süsteemitehnika, signaalitöötlus jne. Progemine pole kaugeltki terve IT ju. |
teema: EENet asus tudengite internetipiraatlust piirama |
cbr
vastuseid: 98
vaadatud: 40429
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 25.11.2008 19:46:51 pealkiri: EENet asus tudengite internetipiraatlust piirama |
Hendrique: Nii TÜ kui ka TTÜ E-Küladega tegeleb Campus.
Emm, mida sa selle all mõtled? |
teema: EENet asus tudengite internetipiraatlust piirama |
cbr
vastuseid: 98
vaadatud: 40429
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 01.11.2008 02:42:53 pealkiri: EENet asus tudengite internetipiraatlust piirama |
| Hmm. Ei tea, TTÜs on ühikas netiühendus tasuta ja hiljuti vahetati Elion, kes ei suutnud ühendust tagada, välja EEneti vastu. Ehk siis sisuliselt vist tõmmati kaabel TTÜ haridusvõrgust üliõp ... |
teema: D-LINK ESITLEB UUT 802.11N KAHESÜSTEEMSET RUUTERIT |
cbr
vastuseid: 7
vaadatud: 5958
|
foorum: Pressiteated postitatud: 25.10.2008 00:44:09 pealkiri: D-LINK ESITLEB UUT 802.11N KAHESÜSTEEMSET RUUTERIT |
| Tundub, et Draft N-i tegevusraadius on siiski palju parem kui a/b/g-l. Vähemalt mingi Wikipedia tabel ja refereeritud artikkel nii väidavad. Isegi 5-gigahertsise 802.11a raadiuseks siseruumides paku ... |
teema: Ülevaade: Seagate Barracuda 7200.11 1500GB :: Kõvakettad |
cbr
vastuseid: 58
vaadatud: 20741
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 16.10.2008 00:05:13 pealkiri: Ülevaade: Seagate Barracuda 7200.11 1500GB |
| Uued kettad ongi nüüd nii kiired ve? Vanasti 7200rpm ketas ikka üle 60MB/s naljalt ei läinud ju. |
teema: Dell esitles uut Latitude äriklassi sülearvutite seeriat |
cbr
vastuseid: 300
vaadatud: 76816
|
foorum: Pressiteated postitatud: 30.09.2008 18:32:10 pealkiri: Dell esitles uut Latitude äriklassi sülearvutite seeriat |
Kokkupanemise kvaliteedis on vahet:)
Kuidas? Poolas hoitakse kruvikeerajat teistmoodi käes kui Iirimaal? Komponendid on ju kõik arvatavasti ette tehtud, koostetehhides käib ainult asjade kokku k ... |
teema: Flash lingid |
cbr
vastuseid: 1164
vaadatud: 277651
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 30.09.2008 18:07:18 pealkiri: Flash lingid |
Sellest tuleb üks aegade tegijamaid filme!
http://spicysex.org/1508-pirates-ii-stagnettis-revenge-trailer |
teema: AssaPauk |
cbr
vastuseid: 163
vaadatud: 52993
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 27.09.2008 00:41:46 pealkiri: AssaPauk |
Ma tahaks seda "OLEN PEDOFIIL" särki  |
teema: Dell esitles uut Latitude äriklassi sülearvutite seeriat |
cbr
vastuseid: 300
vaadatud: 76816
|
foorum: Pressiteated postitatud: 25.09.2008 00:03:30 pealkiri: Dell esitles uut Latitude äriklassi sülearvutite seeriat |
| Mis asi on RGBLED ekraan? |
teema: IT õppimine |
cbr
vastuseid: 4402
vaadatud: 1320938
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 12.09.2008 23:21:12 pealkiri: IT õppimine |
| Teil mingeid kooli foorumeid pole ve? |
teema: Dell esitles uut Latitude äriklassi sülearvutite seeriat |
cbr
vastuseid: 300
vaadatud: 76816
|
foorum: Pressiteated postitatud: 09.09.2008 20:05:08 pealkiri: Dell esitles uut Latitude äriklassi sülearvutite seeriat |
| See 24h on kas BS või siis mingi aku-seljakotiga? |
teema: IT õppimine |
cbr
vastuseid: 4402
vaadatud: 1320938
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 26.08.2008 23:52:54 pealkiri: IT õppimine |
Lõpuks ei pannud tegelikult enam tähele. Või noh, normaalne jutt ta suust lämmatas selle defekti. Alguses oli küll jõhkralt häiriv  |
teema: kas häirib, kui arvuti "teietab"? |
cbr
vastuseid: 50
vaadatud: 22618
|
foorum: Keelefoorum postitatud: 23.08.2008 00:07:50 pealkiri: kas häirib, kui arvuti "teietab"? |
Oleneb kontekstist. Minu meelest on veidi veider, kui mingi meelelahutuslehekülg vms hakkab teietama. Samuti on arvutitarkvara puhul teietamine minu meelest veidike üle pingutatud.
Aga see asutus ... |
teema: Dell esitles uut Latitude äriklassi sülearvutite seeriat |
cbr
vastuseid: 300
vaadatud: 76816
|
foorum: Pressiteated postitatud: 15.08.2008 00:21:54 pealkiri: Dell esitles uut Latitude äriklassi sülearvutite seeriat |
Oiii.. need tunduvad nii seksüd  |
teema: IT õppimine |
cbr
vastuseid: 4402
vaadatud: 1320938
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 29.07.2008 00:09:57 pealkiri: IT õppimine |
| Mul sõbra TTÜ informaatika 20sest grupist jäi esimese aasta lõpuks alles 3 inimest. Minu telekommi 20sest grupist on ka vist pooled juba läinud. Seega jah, sisse saavad tõesti peaaegu kõik, kes ... |
teema: ID-Kaardi tarkvara uueneb |
cbr
vastuseid: 44
vaadatud: 19420
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 22.07.2008 19:07:06 pealkiri: ID-Kaardi tarkvara uueneb |
| Huvitav küll. Meil pidi ju täiesti toimiv e-riik olema, aga alustarkvara saab lahenduse alles tuleval aastal 8) Härra Potjomkin on rahul. |
teema: IT õppimine |
cbr
vastuseid: 4402
vaadatud: 1320938
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 17.07.2008 20:49:09 pealkiri: IT õppimine |
Olen nüüd üsna kindlalt TTÜ äriinfotehnoloogia magistratuuris sees Aplaus ja roosivarred siinkohal mulle. Test oli päris huvitav eriti eestikeelsed värdtõlked, mida võibolla ttü-s bakas k ... |
teema: Ülevaade: Logitech Z-4 kõlarid :: Kõlarid |
cbr
vastuseid: 96
vaadatud: 53129
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 12.07.2008 15:27:02 pealkiri: Ülevaade: Logitech Z-4 kõlarid |
| Eks see Z-4 ongi selline rohkem säästupill. Hakkab kõvema heli puhul plärisema jah päris kergesti. Minu väiksele ~10+ ruutmeetrisele toale on küll piisavalt võimas. Oleneb küll ka millist muu ... |
teema: IT õppimine |
cbr
vastuseid: 4402
vaadatud: 1320938
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 09.07.2008 19:01:30 pealkiri: IT õppimine |
| Võib ikka. |
| |