Avaleht
otsing leidis 1314 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
c4v6

vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.06.2026 17:20:19   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Lihtsalt taustamüraks veel, et ma 9800x3d puhul proovisin seda OC asja igas asendis. 420mm aio ja jaheda ambientiga suutsin ka all-core kloki puhul täpselt 0 edu saavutada mängudes. Eelis tuli väl ...
  teema: » M: All-in: Ryzen 9800x3d / RTX 4090 / 420mm AIO / DDR5 / WIN 11 :: Lauaarvutid
c4v6

vastuseid: 0
vaadatud: 301

sõnumfoorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus   postitatud: 10.06.2026 18:06:17   pealkiri: » M: All-in: Ryzen 9800x3d / RTX 4090 / 420mm AIO / DDR5 / WIN 11 :: Lauaarvutid
All-in: Tee mis soovid. 1080p/1440p/4K+ Gaming, Stream, Töö, Renderdamine jne. Väga jahe ja vaikne masin.

Ehitatud endale top tier komponentides. Ainus kasutatud detail masinas on videokaart mil ...
  teema: Grand Theft Auto 6
c4v6

vastuseid: 312
vaadatud: 99633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.06.2026 20:38:18   pealkiri: Grand Theft Auto 6
Tundub täiesti mõistusevastane minu jaoks aga ju siis nii on. See selgitab ka seda miks PC- mehed kauem peavad marineerima. Ma olin kindel, et see osakaal on kordades tasasem.
  teema: Grand Theft Auto 6
c4v6

vastuseid: 312
vaadatud: 99633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.06.2026 20:24:23   pealkiri: Grand Theft Auto 6
Kuidas see reaalne on, et PC mängijad moodustavad ainult 2.1%?
  teema: Grand Theft Auto 6
c4v6

vastuseid: 312
vaadatud: 99633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.06.2026 14:48:01   pealkiri: Grand Theft Auto 6
Tean inimesi kes ostsid kolm korda. Kõigepealt PS3, siis PS4 ja siis PC.
Ilmselt agaramad on ka PS5 peale ostnud veel.

Ilmselt läheb ka praegu nii, oleme siin seda varem juba spekuleerinud. Kõi ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
c4v6

vastuseid: 4532
vaadatud: 955371

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.06.2026 22:44:40   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
On tõsi, et paljud aiod on nigelad. Mul on kokkupuude mingi 160 eurose aourusega mis oli ekstra tüütu ja üsna tuline. Ma tegelikult ise kasutan praktiliselt alati Arcticut ja mul ei ole ühtegi nu ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
c4v6

vastuseid: 4532
vaadatud: 955371

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.06.2026 21:50:30   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
Minule isiklikult meeldib 280mm aio rohkem kui 360mm. Tihti vaiksem kuna ventikad on suuremad ning jahutab samamoodi nagu 360mm. Enamustesse korpustesse ei mahu lihtsalt tavaliselt.
  teema: Kommenteerimine: 1dumbpcuser
c4v6

vastuseid: 102
vaadatud: 63505

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.06.2026 09:00:01   pealkiri: Kommenteerimine: 1dumbpcuser
Tegi teemasse AH pakkumise peale mida kasutas foorumit edasi kuid ei vastanud enam teemasse ega sõnumile. icon_neutral.gif
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
c4v6

vastuseid: 9935
vaadatud: 2788842

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.05.2026 11:16:25   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Miks sa seda tegid? Siin ju kirjutati selgelt, et kobakas kaamera, kobakas 230g+ ja mõttetu hiinakas.
  teema: AMD Navi arutelu
c4v6

vastuseid: 6725
vaadatud: 1083904

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.05.2026 11:06:58   pealkiri: AMD Navi arutelu
7900XTX väljavahetamine 9070xt vastu oleks pidanud kuidagi ekstreemne näide olema. Suurema resoga on 7900xtx ikkagi rasteris üle. Kui see 4.1 nüüd tuleb ja toimib, siis need kes põhja hinnaga se ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
c4v6

vastuseid: 4532
vaadatud: 955371

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.05.2026 10:22:27   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
Olenevalt emaplaadist oskab avx2 ise ka offsettida kõvasti. Ma mäletan kui 13 ja 14 gen tulid, siis ei olnud probleem benchides, et prose võttis 250w+
14600KF puhul olen korvudalt näinud ka 300w+ ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
c4v6

vastuseid: 4532
vaadatud: 955371

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.05.2026 23:49:21   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
Enamustel juhtudel hakkab intel 70 kraadi juures asju maha keerama. Kui jälgida prose tööd, siis tavapärane on, et ta võib seal ühe tuumaga või paariga vahepeal full buustis istuda aga teised s ...
  teema: 120HZ 4K signaali pikendamise probleem
c4v6

vastuseid: 5
vaadatud: 1464

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.05.2026 19:34:16   pealkiri: 120HZ 4K signaali pikendamise probleem
Prioriteet oli saada pilt ikkagi edasi, 4K 120hz kipub stiilis 4M kaablitega mitte toimima ja mõistlik oleks võimendust vahel kasutada. Teisalt on ka ressiiver seal samas ja sinna oleks ka heli vaja ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
c4v6

vastuseid: 4532
vaadatud: 955371

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.05.2026 17:47:06   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
Ma ei tea kas selle emaplaadiga saab aga proovige ringi tõsta, SA volti ja VDDQ/VDD2 volti alustuseks. edasi läheb ilmselt keerulisemaks juba asi.

CL18 ja alla 4000 on muidugi äärmiselt niru ka ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
c4v6

vastuseid: 4532
vaadatud: 955371

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.05.2026 17:10:20   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
IMC kõigub samuti isendite kaupa ja see ei ole seotud sellega kui hästi protsessor ise käitub. Näiteks prose mis väikse voldiga teeb suurt sagedust ei pruugi üldse hästi mäludega käituda. Lis ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
c4v6

vastuseid: 4532
vaadatud: 955371

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.05.2026 14:55:59   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
See normaalne 14 gen. käitumine ja sellest on siin ka varem räägitud. Ühel inimesel on 360mm aio otsas vaikne, teisel on temperatuurid põhjas ja keeb. Isendid ju kõiguvad meeletult.
Mul on isen ...
  teema: Kommenteerimine: JoT
c4v6

vastuseid: 10
vaadatud: 3180

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.05.2026 23:14:37   pealkiri: Kommenteerimine: JoT
Võttis kaardi, kiire ost beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: villu
c4v6

vastuseid: 246
vaadatud: 54164

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2026 00:13:25   pealkiri: Kommenteerimine: villu
Võttis toiteka, kiire ostja thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Diesel157
c4v6

vastuseid: 161
vaadatud: 52296

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2026 00:12:00   pealkiri: Kommenteerimine: Diesel157
Võttis mälud, kiire ost thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Grand Theft Auto 6
c4v6

vastuseid: 312
vaadatud: 99633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.05.2026 15:19:32   pealkiri: Grand Theft Auto 6
Tohoh, mis sealt ära võeti siis?
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
c4v6

vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 28.04.2026 00:20:07   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Eestis maksab 250K 230€ ja 270K plus 330€. Viimane on ikkagi peajagu üle ja see sott on õigustatud, see ei tohiks kaalumise koht olla kui keegi üldse selle platvormiga jantida soovib.


Ag ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
c4v6

vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.04.2026 17:35:03   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Millised need keskmised intelid on? Ainuke intel mis hetkel ostmist tasub mängimist silmas pidades on see uus 270K, sealt taha poole meigib ehk 14600 senssi kui inteli fanboy oled. Muu on küsitav. K ...
  teema: Grand Theft Auto 6
c4v6

vastuseid: 312
vaadatud: 99633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.04.2026 12:27:04   pealkiri: Grand Theft Auto 6
Ma ehitasin endale PC samamoodi 2011/2012 ja kui ükskord PC peale tuli GTA V, siis sain aru, et mu masin on way liiga lahja.
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
c4v6

vastuseid: 4532
vaadatud: 955371

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.04.2026 18:26:03   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
Ära osta siis, milles probleem on?
  teema: Kommenteerimine: thevass
c4v6

vastuseid: 120
vaadatud: 45335

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.04.2026 16:17:46   pealkiri: Kommenteerimine: thevass
Väga positiivne kogemus ostuga kus ilmnes vahetult enne tehingut üks minu jaoks oluline puudujääk mille sai väikese kõrvalpõikega siiski lahenduse. Kodanik tuli koheselt vastu hinnastuses ja mi ...
  teema: Kommenteerimine: Harrison
c4v6

vastuseid: 285
vaadatud: 48039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2026 22:57:13   pealkiri: Kommenteerimine: Harrison
Ostis mälud, kiire värk thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Vesper
c4v6

vastuseid: 3
vaadatud: 457

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.03.2026 17:33:53   pealkiri: Kommenteerimine: Vesper
Ostsin mälud, kiire tehing, kõik buen thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Abdul
c4v6

vastuseid: 1
vaadatud: 77

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.03.2026 17:08:27   pealkiri: Kommenteerimine: Abdul
Võttis mälud, kiirelt thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
c4v6

vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 29.03.2026 17:02:40   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
B850 plaadil 8700F prosega oli mul 8000J3848H16GX2 setiga CL34 8600 või CL42 9600 ka täiesti puhas nii, et ka muid timinguid oli kõvasti tihedamaks aetud. See komplekt mis pildil kõlabki umbes nag ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
c4v6

vastuseid: 4532
vaadatud: 955371

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 28.03.2026 22:38:52   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
Mul jäävad kohe 265KF ja 285K üle
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
c4v6

vastuseid: 4532
vaadatud: 955371

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.03.2026 10:13:08   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
c4v6

vastuseid: 1815
vaadatud: 257916

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.03.2026 17:52:19   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Oleks-poleks. Ei tulnud selle peale, et jääbki pre-order ots, tundus loogiline, et peale neid mingeid nädalasi pre-order asju tuleb ikkagi tavapärasesse müüki ka.
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
c4v6

vastuseid: 1815
vaadatud: 257916

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.03.2026 17:10:53   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Ma ei saa siiani aru miks nad seda normaalselt müüki ei suuda ainult panna, detsembrist alates on pre-order ainult.
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
c4v6

vastuseid: 4532
vaadatud: 955371

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 24.03.2026 13:22:17   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
Ostsin g.skilli võistluste pärast apexi, 265 ja 285 prose, olen siin mõnda aega timminud nende asjadega. Täis risu ikka
  teema: Kommenteerimine: 778
c4v6

vastuseid: 1
vaadatud: 63

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2026 12:42:50   pealkiri: Kommenteerimine: 778
Kiire müük beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: facel1ft
c4v6

vastuseid: 2
vaadatud: 608

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2026 18:54:02   pealkiri: Kommenteerimine: facel1ft
Kiire ostja
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
c4v6

vastuseid: 9935
vaadatud: 2788842

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.03.2026 16:34:33   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Ma arvan ka, et ööpäev on okei. Sellistel telefonidel kipub kõige rohkem akut ikkagi ekraan ise võtma tavaliselt, 120hz ja suur reso koormab üsna palju. Seal on mingi "2160Hz PWM" asi ka veel, e ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
c4v6

vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.03.2026 19:43:19   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
AM4 ja AM5 töötavad selle võrra erinevalt, et AM4 puhul pidid MCLK,FCLK ja UCLK kõik sünkroonis olema parimaks võimalikuks tulemuseks aga AM5 puhul tänu DDR5 arhitektuurile kaalub mälu latents ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
c4v6

vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.03.2026 10:27:19   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
, FLCK tuleb määrata enne mälusi, sest selle muutmine muudab timinguid ja need otsitud miinimumid võivad hakata andma mäluvigu. Sest FCLK muutmisel on mälutreening, mis muudab IMC kâitumist eh ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
c4v6

vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.03.2026 00:17:25   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Mina ei näe siin mitte mingit seost mingi buusti või muu asjaga, ka OC'ga mitte. See kas sureb maha või ei sure, that's it. Ilmselt on viga kusagil sellises kohas mida lihtsalt ei suudetagi niisama ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
c4v6

vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.03.2026 15:08:15   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Mälud võiks tegelikult enne FCLK'd ära teha, siis mis iganes muu prose OC või pbo'ga undervolt ja kui kõik on hästi, siis viimase asjana võiks FCLK'd vaadata AM5 puhul, ma paneks nii palju kui ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
c4v6

vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.03.2026 08:42:47   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
F8 bios, xmp + vdd / Vddq 1.45v ja +200mhz / -25mv. Vscoc oli 1.1 kanti vist aga ei jälginud kuna ei näppinud ise rohkem midagi, auto peal olid muud asjad.
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
c4v6

vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.03.2026 22:38:31   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Mul suri 9800x3d äsja B850 aourus elite peal ära, AMD võttis RMA'sse, eks paistab.
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
c4v6

vastuseid: 4532
vaadatud: 955371

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.03.2026 19:09:25   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
Kes meil 1851 deliddiks? Asjaga on pigem urgent
  teema: Kommenteerimine: weedstone
c4v6

vastuseid: 128
vaadatud: 37992

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2026 14:22:37   pealkiri: Kommenteerimine: weedstone
Võtsin mingi kompoti, tõi ise kiirelt kohale thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
c4v6

vastuseid: 9935
vaadatud: 2788842

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.03.2026 03:06:16   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
https://www.gsmarena.com/realme_p4_power_5g-14451.php
Minule jäi selline asi silma, kardan ainult, et hind tuleb karm siinkandis.

Ma olen paadunud kahe telefoni kasutaja millest ühe nõudmised o ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
c4v6

vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 28.02.2026 22:50:32   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Ma proovin nüüd veel ühe korra selgitada icon_biggrin.gif Kui mälud on jedecis, siis on ka kogu muud kontrollidega seotud voldid ja käitumised treised, kui sisse lülitada OC profiil, siis muutuvad ka loogikad ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
c4v6

vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 28.02.2026 21:41:07   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
R23 on puhas prose, ta ei tee mäludega mitte midagi. Ma olen katsetanud nii, et võtan kõik mälu related asjad nii maha kui saab ja lasen ühte pulka jedecis, r23 teeb enda asja endiselt.

Et ma ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
c4v6

vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 28.02.2026 21:01:58   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Seda vigaste ja hädiste pulkade juttu on kõik kohad täis, ma olen viimase kui ühe normaalselt tööle saanud. DDR5 normaalne töötamine harjumuspärase "klikiga OC profiil sisse" ei toimi enamus ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
c4v6

vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.02.2026 15:14:00   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Nojah, ma peast nii katki, et mõtlesin jõudluse vahe on väike, ma väga neid teisi numbreid ei jälgi ise icon_lol.gif
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.