|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
c4v6
vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.06.2026 17:20:19 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Lihtsalt taustamüraks veel, et ma 9800x3d puhul proovisin seda OC asja igas asendis. 420mm aio ja jaheda ambientiga suutsin ka all-core kloki puhul täpselt 0 edu saavutada mängudes. Eelis tuli väl ... |
teema: » M: All-in: Ryzen 9800x3d / RTX 4090 / 420mm AIO / DDR5 / WIN 11 :: Lauaarvutid |
c4v6
vastuseid: 0
vaadatud: 301
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 10.06.2026 18:06:17 pealkiri: » M: All-in: Ryzen 9800x3d / RTX 4090 / 420mm AIO / DDR5 / WIN 11 :: Lauaarvutid |
All-in: Tee mis soovid. 1080p/1440p/4K+ Gaming, Stream, Töö, Renderdamine jne. Väga jahe ja vaikne masin.
Ehitatud endale top tier komponentides. Ainus kasutatud detail masinas on videokaart mil ... |
teema: Grand Theft Auto 6 |
c4v6
vastuseid: 312
vaadatud: 99633
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.06.2026 20:38:18 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
| Tundub täiesti mõistusevastane minu jaoks aga ju siis nii on. See selgitab ka seda miks PC- mehed kauem peavad marineerima. Ma olin kindel, et see osakaal on kordades tasasem. |
teema: Grand Theft Auto 6 |
c4v6
vastuseid: 312
vaadatud: 99633
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.06.2026 20:24:23 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
| Kuidas see reaalne on, et PC mängijad moodustavad ainult 2.1%? |
teema: Grand Theft Auto 6 |
c4v6
vastuseid: 312
vaadatud: 99633
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.06.2026 14:48:01 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
Tean inimesi kes ostsid kolm korda. Kõigepealt PS3, siis PS4 ja siis PC.
Ilmselt agaramad on ka PS5 peale ostnud veel.
Ilmselt läheb ka praegu nii, oleme siin seda varem juba spekuleerinud. Kõi ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
c4v6
vastuseid: 4532
vaadatud: 955371
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.06.2026 22:44:40 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
| On tõsi, et paljud aiod on nigelad. Mul on kokkupuude mingi 160 eurose aourusega mis oli ekstra tüütu ja üsna tuline. Ma tegelikult ise kasutan praktiliselt alati Arcticut ja mul ei ole ühtegi nu ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
c4v6
vastuseid: 4532
vaadatud: 955371
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.06.2026 21:50:30 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
| Minule isiklikult meeldib 280mm aio rohkem kui 360mm. Tihti vaiksem kuna ventikad on suuremad ning jahutab samamoodi nagu 360mm. Enamustesse korpustesse ei mahu lihtsalt tavaliselt. |
teema: Kommenteerimine: 1dumbpcuser |
c4v6
vastuseid: 102
vaadatud: 63505
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.06.2026 09:00:01 pealkiri: Kommenteerimine: 1dumbpcuser |
Tegi teemasse AH pakkumise peale mida kasutas foorumit edasi kuid ei vastanud enam teemasse ega sõnumile.  |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
c4v6
vastuseid: 9935
vaadatud: 2788842
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.05.2026 11:16:25 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
| Miks sa seda tegid? Siin ju kirjutati selgelt, et kobakas kaamera, kobakas 230g+ ja mõttetu hiinakas. |
teema: AMD Navi arutelu |
c4v6
vastuseid: 6725
vaadatud: 1083904
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.05.2026 11:06:58 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| 7900XTX väljavahetamine 9070xt vastu oleks pidanud kuidagi ekstreemne näide olema. Suurema resoga on 7900xtx ikkagi rasteris üle. Kui see 4.1 nüüd tuleb ja toimib, siis need kes põhja hinnaga se ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
c4v6
vastuseid: 4532
vaadatud: 955371
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.05.2026 10:22:27 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
Olenevalt emaplaadist oskab avx2 ise ka offsettida kõvasti. Ma mäletan kui 13 ja 14 gen tulid, siis ei olnud probleem benchides, et prose võttis 250w+
14600KF puhul olen korvudalt näinud ka 300w+ ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
c4v6
vastuseid: 4532
vaadatud: 955371
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.05.2026 23:49:21 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
| Enamustel juhtudel hakkab intel 70 kraadi juures asju maha keerama. Kui jälgida prose tööd, siis tavapärane on, et ta võib seal ühe tuumaga või paariga vahepeal full buustis istuda aga teised s ... |
teema: 120HZ 4K signaali pikendamise probleem |
c4v6
vastuseid: 5
vaadatud: 1464
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.05.2026 19:34:16 pealkiri: 120HZ 4K signaali pikendamise probleem |
| Prioriteet oli saada pilt ikkagi edasi, 4K 120hz kipub stiilis 4M kaablitega mitte toimima ja mõistlik oleks võimendust vahel kasutada. Teisalt on ka ressiiver seal samas ja sinna oleks ka heli vaja ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
c4v6
vastuseid: 4532
vaadatud: 955371
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.05.2026 17:47:06 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
Ma ei tea kas selle emaplaadiga saab aga proovige ringi tõsta, SA volti ja VDDQ/VDD2 volti alustuseks. edasi läheb ilmselt keerulisemaks juba asi.
CL18 ja alla 4000 on muidugi äärmiselt niru ka ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
c4v6
vastuseid: 4532
vaadatud: 955371
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.05.2026 17:10:20 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
| IMC kõigub samuti isendite kaupa ja see ei ole seotud sellega kui hästi protsessor ise käitub. Näiteks prose mis väikse voldiga teeb suurt sagedust ei pruugi üldse hästi mäludega käituda. Lis ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
c4v6
vastuseid: 4532
vaadatud: 955371
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.05.2026 14:55:59 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
See normaalne 14 gen. käitumine ja sellest on siin ka varem räägitud. Ühel inimesel on 360mm aio otsas vaikne, teisel on temperatuurid põhjas ja keeb. Isendid ju kõiguvad meeletult.
Mul on isen ... |
teema: Kommenteerimine: JoT |
c4v6
vastuseid: 10
vaadatud: 3180
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.05.2026 23:14:37 pealkiri: Kommenteerimine: JoT |
Võttis kaardi, kiire ost  |
teema: Kommenteerimine: villu |
c4v6
vastuseid: 246
vaadatud: 54164
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2026 00:13:25 pealkiri: Kommenteerimine: villu |
Võttis toiteka, kiire ostja  |
teema: Kommenteerimine: Diesel157 |
c4v6
vastuseid: 161
vaadatud: 52296
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2026 00:12:00 pealkiri: Kommenteerimine: Diesel157 |
Võttis mälud, kiire ost  |
teema: Grand Theft Auto 6 |
c4v6
vastuseid: 312
vaadatud: 99633
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.05.2026 15:19:32 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
| Tohoh, mis sealt ära võeti siis? |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
c4v6
vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476
|
foorum: Protsessorid postitatud: 28.04.2026 00:20:07 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Eestis maksab 250K 230€ ja 270K plus 330€. Viimane on ikkagi peajagu üle ja see sott on õigustatud, see ei tohiks kaalumise koht olla kui keegi üldse selle platvormiga jantida soovib.
Ag ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
c4v6
vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.04.2026 17:35:03 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Millised need keskmised intelid on? Ainuke intel mis hetkel ostmist tasub mängimist silmas pidades on see uus 270K, sealt taha poole meigib ehk 14600 senssi kui inteli fanboy oled. Muu on küsitav. K ... |
teema: Grand Theft Auto 6 |
c4v6
vastuseid: 312
vaadatud: 99633
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.04.2026 12:27:04 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
| Ma ehitasin endale PC samamoodi 2011/2012 ja kui ükskord PC peale tuli GTA V, siis sain aru, et mu masin on way liiga lahja. |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
c4v6
vastuseid: 4532
vaadatud: 955371
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.04.2026 18:26:03 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
| Ära osta siis, milles probleem on? |
teema: Kommenteerimine: thevass |
c4v6
vastuseid: 120
vaadatud: 45335
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.04.2026 16:17:46 pealkiri: Kommenteerimine: thevass |
| Väga positiivne kogemus ostuga kus ilmnes vahetult enne tehingut üks minu jaoks oluline puudujääk mille sai väikese kõrvalpõikega siiski lahenduse. Kodanik tuli koheselt vastu hinnastuses ja mi ... |
teema: Kommenteerimine: Harrison |
c4v6
vastuseid: 285
vaadatud: 48039
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2026 22:57:13 pealkiri: Kommenteerimine: Harrison |
Ostis mälud, kiire värk  |
teema: Kommenteerimine: Vesper |
c4v6
vastuseid: 3
vaadatud: 457
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.03.2026 17:33:53 pealkiri: Kommenteerimine: Vesper |
Ostsin mälud, kiire tehing, kõik buen  |
teema: Kommenteerimine: Abdul |
c4v6
vastuseid: 1
vaadatud: 77
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.03.2026 17:08:27 pealkiri: Kommenteerimine: Abdul |
Võttis mälud, kiirelt  |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
c4v6
vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476
|
foorum: Protsessorid postitatud: 29.03.2026 17:02:40 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| B850 plaadil 8700F prosega oli mul 8000J3848H16GX2 setiga CL34 8600 või CL42 9600 ka täiesti puhas nii, et ka muid timinguid oli kõvasti tihedamaks aetud. See komplekt mis pildil kõlabki umbes nag ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
c4v6
vastuseid: 4532
vaadatud: 955371
|
foorum: Protsessorid postitatud: 28.03.2026 22:38:52 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
| Mul jäävad kohe 265KF ja 285K üle |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
c4v6
vastuseid: 4532
vaadatud: 955371
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.03.2026 10:13:08 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
|
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
c4v6
vastuseid: 1815
vaadatud: 257916
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.03.2026 17:52:19 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
| Oleks-poleks. Ei tulnud selle peale, et jääbki pre-order ots, tundus loogiline, et peale neid mingeid nädalasi pre-order asju tuleb ikkagi tavapärasesse müüki ka. |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
c4v6
vastuseid: 1815
vaadatud: 257916
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.03.2026 17:10:53 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
| Ma ei saa siiani aru miks nad seda normaalselt müüki ei suuda ainult panna, detsembrist alates on pre-order ainult. |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
c4v6
vastuseid: 4532
vaadatud: 955371
|
foorum: Protsessorid postitatud: 24.03.2026 13:22:17 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
| Ostsin g.skilli võistluste pärast apexi, 265 ja 285 prose, olen siin mõnda aega timminud nende asjadega. Täis risu ikka |
teema: Kommenteerimine: 778 |
c4v6
vastuseid: 1
vaadatud: 63
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2026 12:42:50 pealkiri: Kommenteerimine: 778 |
Kiire müük  |
teema: Kommenteerimine: facel1ft |
c4v6
vastuseid: 2
vaadatud: 608
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2026 18:54:02 pealkiri: Kommenteerimine: facel1ft |
| Kiire ostja |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
c4v6
vastuseid: 9935
vaadatud: 2788842
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.03.2026 16:34:33 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
| Ma arvan ka, et ööpäev on okei. Sellistel telefonidel kipub kõige rohkem akut ikkagi ekraan ise võtma tavaliselt, 120hz ja suur reso koormab üsna palju. Seal on mingi "2160Hz PWM" asi ka veel, e ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
c4v6
vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.03.2026 19:43:19 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| AM4 ja AM5 töötavad selle võrra erinevalt, et AM4 puhul pidid MCLK,FCLK ja UCLK kõik sünkroonis olema parimaks võimalikuks tulemuseks aga AM5 puhul tänu DDR5 arhitektuurile kaalub mälu latents ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
c4v6
vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.03.2026 10:27:19 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| , FLCK tuleb määrata enne mälusi, sest selle muutmine muudab timinguid ja need otsitud miinimumid võivad hakata andma mäluvigu. Sest FCLK muutmisel on mälutreening, mis muudab IMC kâitumist eh ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
c4v6
vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.03.2026 00:17:25 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Mina ei näe siin mitte mingit seost mingi buusti või muu asjaga, ka OC'ga mitte. See kas sureb maha või ei sure, that's it. Ilmselt on viga kusagil sellises kohas mida lihtsalt ei suudetagi niisama ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
c4v6
vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.03.2026 15:08:15 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Mälud võiks tegelikult enne FCLK'd ära teha, siis mis iganes muu prose OC või pbo'ga undervolt ja kui kõik on hästi, siis viimase asjana võiks FCLK'd vaadata AM5 puhul, ma paneks nii palju kui ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
c4v6
vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.03.2026 08:42:47 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| F8 bios, xmp + vdd / Vddq 1.45v ja +200mhz / -25mv. Vscoc oli 1.1 kanti vist aga ei jälginud kuna ei näppinud ise rohkem midagi, auto peal olid muud asjad. |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
c4v6
vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.03.2026 22:38:31 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Mul suri 9800x3d äsja B850 aourus elite peal ära, AMD võttis RMA'sse, eks paistab. |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
c4v6
vastuseid: 4532
vaadatud: 955371
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.03.2026 19:09:25 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
| Kes meil 1851 deliddiks? Asjaga on pigem urgent |
teema: Kommenteerimine: weedstone |
c4v6
vastuseid: 128
vaadatud: 37992
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2026 14:22:37 pealkiri: Kommenteerimine: weedstone |
Võtsin mingi kompoti, tõi ise kiirelt kohale  |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
c4v6
vastuseid: 9935
vaadatud: 2788842
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.03.2026 03:06:16 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
https://www.gsmarena.com/realme_p4_power_5g-14451.php
Minule jäi selline asi silma, kardan ainult, et hind tuleb karm siinkandis.
Ma olen paadunud kahe telefoni kasutaja millest ühe nõudmised o ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
c4v6
vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476
|
foorum: Protsessorid postitatud: 28.02.2026 22:50:32 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Ma proovin nüüd veel ühe korra selgitada Kui mälud on jedecis, siis on ka kogu muud kontrollidega seotud voldid ja käitumised treised, kui sisse lülitada OC profiil, siis muutuvad ka loogikad ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
c4v6
vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476
|
foorum: Protsessorid postitatud: 28.02.2026 21:41:07 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
R23 on puhas prose, ta ei tee mäludega mitte midagi. Ma olen katsetanud nii, et võtan kõik mälu related asjad nii maha kui saab ja lasen ühte pulka jedecis, r23 teeb enda asja endiselt.
Et ma ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
c4v6
vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476
|
foorum: Protsessorid postitatud: 28.02.2026 21:01:58 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Seda vigaste ja hädiste pulkade juttu on kõik kohad täis, ma olen viimase kui ühe normaalselt tööle saanud. DDR5 normaalne töötamine harjumuspärase "klikiga OC profiil sisse" ei toimi enamus ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
c4v6
vastuseid: 15985
vaadatud: 3381476
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.02.2026 15:14:00 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Nojah, ma peast nii katki, et mõtlesin jõudluse vahe on väike, ma väga neid teisi numbreid ei jälgi ise  |
| |