Avaleht
otsing leidis 206 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: ETV arhiiv: kuidas alla laadida?
c3ltic

vastuseid: 519
vaadatud: 406622

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.10.2021 10:49:32   pealkiri: ETV arhiiv: kuidas alla laadida?
Wow... Suured tänud A.S.
Tunnista nüüd üles, et toores jõud oli mingi asjapulk, mis neid numbreid läbi kammis? Sest ma ise kah mingi hetk mõtlesin, et ehk kammin numbreid läbi aga käsitsi ol ...
  teema: ETV arhiiv: kuidas alla laadida?
c3ltic

vastuseid: 519
vaadatud: 406622

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.10.2021 09:33:08   pealkiri: ETV arhiiv: kuidas alla laadida?
Jupiteris minu teada pole saatekava icon_sad.gif
  teema: ETV arhiiv: kuidas alla laadida?
c3ltic

vastuseid: 519
vaadatud: 406622

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.10.2021 00:42:36   pealkiri: ETV arhiiv: kuidas alla laadida?
Oskab keegi selle Jupiteri subtiitrite nimeloogika lahti seletada?
Tahtsin vaadata üht saatesarja, mille esimene osa polnud enam vaadatav. Mingi loogika läbi tuletasin failinime ja sain mp4 alla ti ...
  teema: Läpaka pilt telekasse HDMI no signal
c3ltic

vastuseid: 2
vaadatud: 1317

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.08.2020 09:30:53   pealkiri: Läpaka pilt telekasse HDMI no signal
Üks iidvana aga truult teeninud Ordi läpakas (Compal KHLB2), millel on HDMI väljund ja üks telekas (LG 43LF590V), millel on HDMI sisend, ei taha omavahel hästi läbi saada. Ühendan juhtme ära - ...
  teema: Emaplaat ei toeta Ryzen protsessorit ilma BIOS uuenduseta
c3ltic

vastuseid: 2
vaadatud: 3268

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.03.2020 14:00:09   pealkiri: Emaplaat ei toeta Ryzen protsessorit ilma BIOS uuenduseta
Gigabyte GA-AX370-Gaming K3 peale istutati Ryzen 5 2600
Pilt must.
Pärast pikka kukla kratsimist sai lõpuks selgeks, et BIOS vajab uuendust teise generatsiooni prose toetamiseks.
Kuidas olete sar ...
  teema: Striimiteema
c3ltic

vastuseid: 442
vaadatud: 320562

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 21.01.2017 20:02:22   pealkiri: Striimiteema
Tehtud!

Uued kogemused ka teistele kirja, kel sama tee käia:

1. tve.starman.ee lehel tarvis valmis vaadata saade või film, mida "järelvaadata", vastavalt mugavusastmele võib kerida õigesse ...
  teema: Striimiteema
c3ltic

vastuseid: 442
vaadatud: 320562

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 21.01.2017 18:11:28   pealkiri: Striimiteema
ffplay fail.ts on koos audioga thumbs_up.gif

Nüüd oleks tarvis teha üks bulk-download (tuhanded failid), konvertida kõik ts failid ühte kokku ja siis edasi uurida.

Näpunäiteid?
  teema: Striimiteema
c3ltic

vastuseid: 442
vaadatud: 320562

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 21.01.2017 17:49:04   pealkiri: Striimiteema
Starmani TV Everywhere. On mingi võimalus sealset striimi laadida?
Oma teadmistega jõudsin niikaugele, et mul on terve posu 10 sekundi pikkuseid ts faile ning siis veel m3u8 fail, kus need ts omad ...
  teema: World of Warcraft
c3ltic

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449780

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.07.2016 15:33:44   pealkiri: World of Warcraft
Lihtsalt huvilistele, keda huvitavad parimad legacy privaat serverid:

Vanilla - Kronos ja Kronos 2
TBC - ExcaliburWow
WoTLK - DalaranWow või Warmane wotlk server.

Kõikides neis on piisavalt ...
  teema: WORDPRESS ja sellega seonduv
c3ltic

vastuseid: 560
vaadatud: 303420

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 19.06.2016 23:44:24   pealkiri: WORDPRESS ja sellega seonduv
Jah, tänud suured kaasamõtlemise eest! Sinna see koer oligi maetud icon_biggrin.gif
  teema: WORDPRESS ja sellega seonduv
c3ltic

vastuseid: 560
vaadatud: 303420

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 19.06.2016 21:04:47   pealkiri: WORDPRESS ja sellega seonduv
Sain asja lõpuks mingil määral tööle, ent probleem järgmine: andmeid küll sisestatakse andmebaasi ja ka kustutatakse sealt, ent millegipärast ei kuvata kodulehel...


<?php
function sea ...
  teema: WORDPRESS ja sellega seonduv
c3ltic

vastuseid: 560
vaadatud: 303420

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 19.06.2016 13:59:26   pealkiri: WORDPRESS ja sellega seonduv
Otsisin sobivat pluginat tervelt miljon aastat. Lõpuks leidsin hästi lihtsa ja väikse plugina SEATT, mis laseb oma nime (sisseloginud kasutajal) lisada postituse all. AGA nüüd on uus probleem - o ...
  teema: ITBuss OÜ
c3ltic

vastuseid: 174
vaadatud: 134174

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 30.05.2016 23:08:31   pealkiri: ITBuss OÜ
Kristiine ja Rocca
  teema: WORDPRESS ja sellega seonduv
c3ltic

vastuseid: 560
vaadatud: 303420

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 20.05.2016 23:19:08   pealkiri: WORDPRESS ja sellega seonduv
Oskab keegi soovitada pluginat või funktsiooni:

Tarvis on võimalust, kus sisse loginud kasutaja näeb postituse all linki, millel klikates ilmub tema nimi sinnasamasse lehele eraldi tabelisse koo ...
  teema: World of Warcraft
c3ltic

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449780

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.05.2016 11:21:45   pealkiri: World of Warcraft
Olles nüüd paar nädalat vanillat mänginud Kronoses, võin julgelt öelda, et mängurõõm ja -kogemus on kordades ägedam, kui retailis. Olen retaili mänginud nö. casual mängijana Catas, Mopis ...
  teema: World of Warcraft
c3ltic

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449780

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2016 11:31:11   pealkiri: World of Warcraft
Kronoses avatakse hetkel teine server, et playerbase ära mahuks. Nädalavahetusel oli 4000+ queue
  teema: World of Warcraft
c3ltic

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449780

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.04.2016 23:16:00   pealkiri: World of Warcraft
Ole nüüd, RP serverid on... khmm... nojah.

https://www.youtube.com/watch?v=A5awzwQBSv0
  teema: World of Warcraft
c3ltic

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449780

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.04.2016 22:28:48   pealkiri: World of Warcraft
No aga asi selles ongi, et retailis seda ei juhtu. Lihtsalt. Maailm on nii suureks läinud, et vanemates tsoonides võid nädalaid ringi komberdada ilma kedagi kohtamata.
  teema: World of Warcraft
c3ltic

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449780

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.04.2016 01:22:54   pealkiri: World of Warcraft
Üle pika aja privaatserveris. Kronos vanilla ja noh... senimaani üliäge. Rahvast on murdu, kõik abistavad üksteist, suvalised tüübid istuvad maha ja peavad vestlusringe. Sellist asja retailis e ...
  teema: Becker Ready 50 LMU plus keelefailid
c3ltic

vastuseid: 2
vaadatud: 2213

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.04.2016 23:24:28   pealkiri: Becker Ready 50 LMU plus keelefailid
Failid olemas ja töötavad!
  teema: Kommenteerimine: ants40
c3ltic

vastuseid: 13
vaadatud: 6343

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2016 16:17:34   pealkiri: Kommenteerimine: ants40
Aitas hädast välja... thumbs_up.gif
  teema: Becker Ready 50 LMU plus keelefailid
c3ltic

vastuseid: 2
vaadatud: 2213

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.04.2016 13:14:06   pealkiri: Becker Ready 50 LMU plus keelefailid
Tere

Becker Ready 50 LMU plus

Kas kellelgi on antud isendit käepärast, et saaks kuidagi kopeerida sealseid keelefaile? Võibolla sobib ka muu Becker Ready seeria oma?
Täiesti tutikas gps, en ...
  teema: ITBuss OÜ
c3ltic

vastuseid: 174
vaadatud: 134174

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.03.2016 13:51:38   pealkiri: ITBuss OÜ
Hetke seisuga on tegelikult Tallinnas KAKS ITBussi, kus reaalselt tööd tehakse, mujal tundub, et sügatakse lihtsalt kotte.
  teema: ITBuss OÜ
c3ltic

vastuseid: 174
vaadatud: 134174

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.03.2016 23:44:54   pealkiri: ITBuss OÜ
Ausalt öeldes olen ka ise hakanud märkama ülimat lohakust erinevates bussides. Vanad tehnikud, kes viitsisid nokitseda, on lahkunud, uued tehnikud peale tulnud, kvaliteet suht madalaks tõmmatud.
  teema: ETV arhiiv: kuidas alla laadida?
c3ltic

vastuseid: 519
vaadatud: 406622

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 30.12.2015 14:07:26   pealkiri: ETV arhiiv: kuidas alla laadida?
, thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: ETV arhiiv: kuidas alla laadida?
c3ltic

vastuseid: 519
vaadatud: 406622

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 30.12.2015 13:12:35   pealkiri: ETV arhiiv: kuidas alla laadida?
Vaata lolli, see tähendab siis mind. Kaks päeva pusisin ja proovisin ja googeldasin ja ainus probleem seisnes mingis tobedas @ märgis, mis oli sattunud aadressi sisse. Enda mäletamist mööda ma k ...
  teema: ETV arhiiv: kuidas alla laadida?
c3ltic

vastuseid: 519
vaadatud: 406622

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 30.12.2015 12:35:28   pealkiri: ETV arhiiv: kuidas alla laadida?
Miks ETV oma järelvaadatavaid saateid nii hirmsasti turvab? Arumaisaa...

Tahaks alla laadida lastefilme, et oleks dubleeringuga olemas ka tuleviku tarbeks (kodulehel järelvaadatav ainult 7 päeva ...
  teema: Kommenteerimine: hippokrates
c3ltic

vastuseid: 20
vaadatud: 8191

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.11.2015 11:53:09   pealkiri: Kommenteerimine: hippokrates
Asjalik ja mõistlik! Kõik käis kiirelt ja nii nagu kokku lepitud. Soovitan!
  teema: Miks Skype jooksutab arvuti kokku?
c3ltic

vastuseid: 1
vaadatud: 2344

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 22.10.2015 20:09:09   pealkiri: Miks Skype jooksutab arvuti kokku?
Nüüd tuleb üks müstika-alane küsimus/mure/probleem:

On üks arvuti, Fujitsu Siemens Amilo Pa 3553. Kliendil oli probleem sellega, et alguses Skype lõpetas töötamise, hiljem hakkas ka süste ...
  teema: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all
c3ltic

vastuseid: 9
vaadatud: 3326

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 18.07.2015 00:11:08   pealkiri: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all
Aga 7 - 7 kopeerimine töötab probleemideta

See lühikood oli juba esimeses postituses lahti seletatud. Kujuta ette, et sul on Windows 8 masina hdd, mille ühendad teise masina külge, kus tööta ...
  teema: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all
c3ltic

vastuseid: 9
vaadatud: 3326

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 17.07.2015 00:29:50   pealkiri: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all
Nüüdseks olen proovinud veel paaril korral seda protsessi läbi teha, probleem endiselt olemas.

Kopeerimine: 8 - 7 - 8 annab kadunud mahu ilma failideta
Kopeerimine: 8.1 - 7 - 8.1 annab kadunud ...
  teema: ITBuss OÜ
c3ltic

vastuseid: 174
vaadatud: 134174

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.07.2015 00:24:40   pealkiri: ITBuss OÜ
Ma lihtsalt mõtlen siin vahel, et kas siis kui inimesed kuhugi struktuuridesse pöörduvad oma õiguste taga ajamiseks, noh kohtusse või tarbijakaitsesse või töövaidluskomisjoni, siis nad kah kir ...
  teema: ITBuss OÜ
c3ltic

vastuseid: 174
vaadatud: 134174

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 01.04.2015 15:32:03   pealkiri: ITBuss OÜ
Seal on päris lai mõiste, kus SEAL konkreetselt? Tallinnas on igas linnaosas ITBusse...
  teema: ITBuss OÜ
c3ltic

vastuseid: 174
vaadatud: 134174

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 01.04.2015 10:42:06   pealkiri: ITBuss OÜ
Ma ei ilgu, ma nõuan lihtsalt selgust asjadesse. Et inimesed vastutaksid oma sõnade ja välja ütlemiste ees. Et ei tekiks sellist mõttetut mullipuhumist a la "ükskord juhtus nii" ja "teinekord ju ...
  teema: ITBuss OÜ
c3ltic

vastuseid: 174
vaadatud: 134174

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 29.03.2015 02:33:29   pealkiri: ITBuss OÜ
Sai just näha it bussi käsitööd. Ühe kodaniku läppar käis seal nn "remondis". Korda nad seda teha ei suutnud aga ära lõhkuda küll. Lähemalt vaadates on arvuti valesti kokku pandud (võrgu p ...
  teema: Väikeettevõtjatele mõeldud uuring veebilehtede teemal
c3ltic

vastuseid: 12
vaadatud: 4322

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 08.12.2013 20:29:48   pealkiri: Väikeettevõtjatele mõeldud uuring veebilehtede teemal
Tänud kõikidele vastajatele. Olen teadlik neist variantidest, mis siin juba loetleti, ei hakanud aga poole pealt küsimusi muutma, vastasel juhul poleks juba vastanute häältest midagi olenenud.
...
  teema: Väikeettevõtjatele mõeldud uuring veebilehtede teemal
c3ltic

vastuseid: 12
vaadatud: 4322

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 08.12.2013 00:23:35   pealkiri: Väikeettevõtjatele mõeldud uuring veebilehtede teemal
Ahoi. Tahaksin küsida paar küsimust, mis on mulle olulised ning millele vastused on veelgi olulisemad. Teen oma lõputöö ühe osana turu-uuringut, mille küsimustik ongi allpool.

Kas oleksid v ...
  teema: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all
c3ltic

vastuseid: 9
vaadatud: 3326

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 15.07.2013 10:54:35   pealkiri: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all
Peale seda, kui SpaceSniffer oli üle käinud, ilmusid andmed "imekombel" nähtavale. Tänud suured!
  teema: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all
c3ltic

vastuseid: 9
vaadatud: 3326

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 09.07.2013 15:02:05   pealkiri: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all
Kausta ei kuva, otsing ei leia.

Kopeerisin C:\ kettale
  teema: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all
c3ltic

vastuseid: 9
vaadatud: 3326

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 09.07.2013 12:47:08   pealkiri: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all
Probleem järgmine:

On üks masin, kus on installitud Windows 7 ning teine masin, kus installitud Windows 8

Ühendasin Windows 8 hdd masina külge, kus Windows 7 all asuvad kopeeritavad failid. ...
  teema: Tahmakassetide täitmine
c3ltic

vastuseid: 1
vaadatud: 1539

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.07.2013 23:15:10   pealkiri: Tahmakassetide täitmine
Tallinnas 25 eurot (27-36 koos kiibi resettimisega, kui on Samsung), prindib umbes 3000 lehte keskmiselt. Prindin palju, kvaliteet korralik, senimaani pole ka ükski klient kurtnud, pigem tuuakse ka t ...
  teema: ITBuss OÜ
c3ltic

vastuseid: 174
vaadatud: 134174

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 22.05.2013 11:10:17   pealkiri: ITBuss OÜ
Oot-oot, kas nad siis selle 50€ eest asendasid kivi sellega, mis sa kaasa panid või mitte?
  teema: WD välisele kettale trükiplaati
c3ltic

vastuseid: 1
vaadatud: 1584

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.02.2013 15:05:38   pealkiri: WD välisele kettale trükiplaati
  teema: Inimese parim sõber - veebitreial (howto)
c3ltic

vastuseid: 52
vaadatud: 159250

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 03.02.2013 21:15:34   pealkiri: Inimese parim sõber - veebitreial (howto)
Ja endiselt on tegemist lihtlabase targutamisega, sest targutaja ei suuda meeles pidada, et teema on veebitreialitest ning teema on tehtud 10 aastat tagasi, mil veebitreial oli just nimelt naabri-ants ...
  teema: Inimese parim sõber - veebitreial (howto)
c3ltic

vastuseid: 52
vaadatud: 159250

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 05.01.2013 22:54:38   pealkiri: Inimese parim sõber - veebitreial (howto)
Enne targutamist võiks kiigata ka kõnealuse postituse kuupäeva. 10 aasta taguses veebimaailmas oli igapäevane, et naabri-Ants tegi suuri korporatiivlehti sixpäkki eest. Sinu mainitud UI eksperdid ...
  teema: ITBuss OÜ
c3ltic

vastuseid: 174
vaadatud: 134174

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.08.2012 21:52:47   pealkiri: ITBuss OÜ
Kui pole ei patja, ega ka mitte pastat, siis temperatuur tõuseb bootimise ajaga ikka korralikult üles, seega hiljem kontrollides peaks see temperatuur ikka päris suur olema. . Mina isiklikult kontr ...
  teema: ITBuss OÜ
c3ltic

vastuseid: 174
vaadatud: 134174

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 16.08.2012 11:00:02   pealkiri: ITBuss OÜ
Firmad on kirjas kodulehel ning idee järgi peaks olema sildid ka bussides väljas.
Samuti on firma nimed/rekvisiidid väljastatavatel töökäskudel ning arvetel
  teema: ITBuss OÜ
c3ltic

vastuseid: 174
vaadatud: 134174

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 16.08.2012 09:10:45   pealkiri: ITBuss OÜ
Kui soovite kvaliteetset teenust, siis pöörduge ikka Rocca al Mare ITBussi, sealseid/siinseid tüüpe julgen küll soovitada thumbs_up.gif
Ja kui probleeme esineb, võib julgelt ka minu käest otse küsida ...
  teema: ITBuss OÜ
c3ltic

vastuseid: 174
vaadatud: 134174

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.08.2012 11:57:48   pealkiri: ITBuss OÜ
Millise fakti? Ollaz ütles, et ükski normaalne inimene ITBussi tööle ei lähe ja tõi näitena neid liialdustega üle vindi keeratud CVOnline otsingud. Mina ütlesin, et seda firmat enam ei tööt ...
  teema: ITBuss OÜ
c3ltic

vastuseid: 174
vaadatud: 134174

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.08.2012 10:25:15   pealkiri: ITBuss OÜ
Soovitaks vaadata kalendrisse, aasta siis oli 2010. Praeguseks hakkab juba 2012 vaikselt viimase veerandi poole tiksuma.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.