|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: ETV arhiiv: kuidas alla laadida? |
c3ltic
vastuseid: 519
vaadatud: 406567
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.10.2021 10:49:32 pealkiri: ETV arhiiv: kuidas alla laadida? |
Wow... Suured tänud A.S.
Tunnista nüüd üles, et toores jõud oli mingi asjapulk, mis neid numbreid läbi kammis? Sest ma ise kah mingi hetk mõtlesin, et ehk kammin numbreid läbi aga käsitsi ol ... |
teema: ETV arhiiv: kuidas alla laadida? |
c3ltic
vastuseid: 519
vaadatud: 406567
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.10.2021 09:33:08 pealkiri: ETV arhiiv: kuidas alla laadida? |
Jupiteris minu teada pole saatekava  |
teema: ETV arhiiv: kuidas alla laadida? |
c3ltic
vastuseid: 519
vaadatud: 406567
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.10.2021 00:42:36 pealkiri: ETV arhiiv: kuidas alla laadida? |
Oskab keegi selle Jupiteri subtiitrite nimeloogika lahti seletada?
Tahtsin vaadata üht saatesarja, mille esimene osa polnud enam vaadatav. Mingi loogika läbi tuletasin failinime ja sain mp4 alla ti ... |
teema: Läpaka pilt telekasse HDMI no signal |
c3ltic
vastuseid: 2
vaadatud: 1317
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.08.2020 09:30:53 pealkiri: Läpaka pilt telekasse HDMI no signal |
| Üks iidvana aga truult teeninud Ordi läpakas (Compal KHLB2), millel on HDMI väljund ja üks telekas (LG 43LF590V), millel on HDMI sisend, ei taha omavahel hästi läbi saada. Ühendan juhtme ära - ... |
teema: Emaplaat ei toeta Ryzen protsessorit ilma BIOS uuenduseta |
c3ltic
vastuseid: 2
vaadatud: 3266
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.03.2020 14:00:09 pealkiri: Emaplaat ei toeta Ryzen protsessorit ilma BIOS uuenduseta |
Gigabyte GA-AX370-Gaming K3 peale istutati Ryzen 5 2600
Pilt must.
Pärast pikka kukla kratsimist sai lõpuks selgeks, et BIOS vajab uuendust teise generatsiooni prose toetamiseks.
Kuidas olete sar ... |
teema: Striimiteema |
c3ltic
vastuseid: 442
vaadatud: 320560
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 21.01.2017 20:02:22 pealkiri: Striimiteema |
Tehtud!
Uued kogemused ka teistele kirja, kel sama tee käia:
1. tve.starman.ee lehel tarvis valmis vaadata saade või film, mida "järelvaadata", vastavalt mugavusastmele võib kerida õigesse ... |
teema: Striimiteema |
c3ltic
vastuseid: 442
vaadatud: 320560
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 21.01.2017 18:11:28 pealkiri: Striimiteema |
ffplay fail.ts on koos audioga
Nüüd oleks tarvis teha üks bulk-download (tuhanded failid), konvertida kõik ts failid ühte kokku ja siis edasi uurida.
Näpunäiteid? |
teema: Striimiteema |
c3ltic
vastuseid: 442
vaadatud: 320560
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 21.01.2017 17:49:04 pealkiri: Striimiteema |
Starmani TV Everywhere. On mingi võimalus sealset striimi laadida?
Oma teadmistega jõudsin niikaugele, et mul on terve posu 10 sekundi pikkuseid ts faile ning siis veel m3u8 fail, kus need ts omad ... |
teema: World of Warcraft |
c3ltic
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449590
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.07.2016 15:33:44 pealkiri: World of Warcraft |
Lihtsalt huvilistele, keda huvitavad parimad legacy privaat serverid:
Vanilla - Kronos ja Kronos 2
TBC - ExcaliburWow
WoTLK - DalaranWow või Warmane wotlk server.
Kõikides neis on piisavalt ... |
teema: WORDPRESS ja sellega seonduv |
c3ltic
vastuseid: 560
vaadatud: 303360
|
foorum: WWW postitatud: 19.06.2016 23:44:24 pealkiri: WORDPRESS ja sellega seonduv |
Jah, tänud suured kaasamõtlemise eest! Sinna see koer oligi maetud  |
teema: WORDPRESS ja sellega seonduv |
c3ltic
vastuseid: 560
vaadatud: 303360
|
foorum: WWW postitatud: 19.06.2016 21:04:47 pealkiri: WORDPRESS ja sellega seonduv |
Sain asja lõpuks mingil määral tööle, ent probleem järgmine: andmeid küll sisestatakse andmebaasi ja ka kustutatakse sealt, ent millegipärast ei kuvata kodulehel...
<?php
function sea ... |
teema: WORDPRESS ja sellega seonduv |
c3ltic
vastuseid: 560
vaadatud: 303360
|
foorum: WWW postitatud: 19.06.2016 13:59:26 pealkiri: WORDPRESS ja sellega seonduv |
| Otsisin sobivat pluginat tervelt miljon aastat. Lõpuks leidsin hästi lihtsa ja väikse plugina SEATT, mis laseb oma nime (sisseloginud kasutajal) lisada postituse all. AGA nüüd on uus probleem - o ... |
teema: ITBuss OÜ |
c3ltic
vastuseid: 174
vaadatud: 134173
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 30.05.2016 23:08:31 pealkiri: ITBuss OÜ |
| Kristiine ja Rocca |
teema: WORDPRESS ja sellega seonduv |
c3ltic
vastuseid: 560
vaadatud: 303360
|
foorum: WWW postitatud: 20.05.2016 23:19:08 pealkiri: WORDPRESS ja sellega seonduv |
Oskab keegi soovitada pluginat või funktsiooni:
Tarvis on võimalust, kus sisse loginud kasutaja näeb postituse all linki, millel klikates ilmub tema nimi sinnasamasse lehele eraldi tabelisse koo ... |
teema: World of Warcraft |
c3ltic
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449590
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.05.2016 11:21:45 pealkiri: World of Warcraft |
| Olles nüüd paar nädalat vanillat mänginud Kronoses, võin julgelt öelda, et mängurõõm ja -kogemus on kordades ägedam, kui retailis. Olen retaili mänginud nö. casual mängijana Catas, Mopis ... |
teema: World of Warcraft |
c3ltic
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449590
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.04.2016 11:31:11 pealkiri: World of Warcraft |
| Kronoses avatakse hetkel teine server, et playerbase ära mahuks. Nädalavahetusel oli 4000+ queue |
teema: World of Warcraft |
c3ltic
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449590
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.04.2016 23:16:00 pealkiri: World of Warcraft |
Ole nüüd, RP serverid on... khmm... nojah.
https://www.youtube.com/watch?v=A5awzwQBSv0 |
teema: World of Warcraft |
c3ltic
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449590
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.04.2016 22:28:48 pealkiri: World of Warcraft |
| No aga asi selles ongi, et retailis seda ei juhtu. Lihtsalt. Maailm on nii suureks läinud, et vanemates tsoonides võid nädalaid ringi komberdada ilma kedagi kohtamata. |
teema: World of Warcraft |
c3ltic
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449590
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.04.2016 01:22:54 pealkiri: World of Warcraft |
| Üle pika aja privaatserveris. Kronos vanilla ja noh... senimaani üliäge. Rahvast on murdu, kõik abistavad üksteist, suvalised tüübid istuvad maha ja peavad vestlusringe. Sellist asja retailis e ... |
teema: Becker Ready 50 LMU plus keelefailid |
c3ltic
vastuseid: 2
vaadatud: 2213
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.04.2016 23:24:28 pealkiri: Becker Ready 50 LMU plus keelefailid |
| Failid olemas ja töötavad! |
teema: Kommenteerimine: ants40 |
c3ltic
vastuseid: 13
vaadatud: 6343
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2016 16:17:34 pealkiri: Kommenteerimine: ants40 |
Aitas hädast välja...  |
teema: Becker Ready 50 LMU plus keelefailid |
c3ltic
vastuseid: 2
vaadatud: 2213
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.04.2016 13:14:06 pealkiri: Becker Ready 50 LMU plus keelefailid |
Tere
Becker Ready 50 LMU plus
Kas kellelgi on antud isendit käepärast, et saaks kuidagi kopeerida sealseid keelefaile? Võibolla sobib ka muu Becker Ready seeria oma?
Täiesti tutikas gps, en ... |
teema: ITBuss OÜ |
c3ltic
vastuseid: 174
vaadatud: 134173
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.03.2016 13:51:38 pealkiri: ITBuss OÜ |
| Hetke seisuga on tegelikult Tallinnas KAKS ITBussi, kus reaalselt tööd tehakse, mujal tundub, et sügatakse lihtsalt kotte. |
teema: ITBuss OÜ |
c3ltic
vastuseid: 174
vaadatud: 134173
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.03.2016 23:44:54 pealkiri: ITBuss OÜ |
| Ausalt öeldes olen ka ise hakanud märkama ülimat lohakust erinevates bussides. Vanad tehnikud, kes viitsisid nokitseda, on lahkunud, uued tehnikud peale tulnud, kvaliteet suht madalaks tõmmatud. |
teema: ETV arhiiv: kuidas alla laadida? |
c3ltic
vastuseid: 519
vaadatud: 406567
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.12.2015 14:07:26 pealkiri: ETV arhiiv: kuidas alla laadida? |
,  |
teema: ETV arhiiv: kuidas alla laadida? |
c3ltic
vastuseid: 519
vaadatud: 406567
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.12.2015 13:12:35 pealkiri: ETV arhiiv: kuidas alla laadida? |
| Vaata lolli, see tähendab siis mind. Kaks päeva pusisin ja proovisin ja googeldasin ja ainus probleem seisnes mingis tobedas @ märgis, mis oli sattunud aadressi sisse. Enda mäletamist mööda ma k ... |
teema: ETV arhiiv: kuidas alla laadida? |
c3ltic
vastuseid: 519
vaadatud: 406567
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.12.2015 12:35:28 pealkiri: ETV arhiiv: kuidas alla laadida? |
Miks ETV oma järelvaadatavaid saateid nii hirmsasti turvab? Arumaisaa...
Tahaks alla laadida lastefilme, et oleks dubleeringuga olemas ka tuleviku tarbeks (kodulehel järelvaadatav ainult 7 päeva ... |
teema: Kommenteerimine: hippokrates |
c3ltic
vastuseid: 20
vaadatud: 8191
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.11.2015 11:53:09 pealkiri: Kommenteerimine: hippokrates |
| Asjalik ja mõistlik! Kõik käis kiirelt ja nii nagu kokku lepitud. Soovitan! |
teema: Miks Skype jooksutab arvuti kokku? |
c3ltic
vastuseid: 1
vaadatud: 2344
|
foorum: Tarkvara postitatud: 22.10.2015 20:09:09 pealkiri: Miks Skype jooksutab arvuti kokku? |
Nüüd tuleb üks müstika-alane küsimus/mure/probleem:
On üks arvuti, Fujitsu Siemens Amilo Pa 3553. Kliendil oli probleem sellega, et alguses Skype lõpetas töötamise, hiljem hakkas ka süste ... |
teema: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all |
c3ltic
vastuseid: 9
vaadatud: 3326
|
foorum: Tarkvara postitatud: 18.07.2015 00:11:08 pealkiri: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all |
Aga 7 - 7 kopeerimine töötab probleemideta
See lühikood oli juba esimeses postituses lahti seletatud. Kujuta ette, et sul on Windows 8 masina hdd, mille ühendad teise masina külge, kus tööta ... |
teema: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all |
c3ltic
vastuseid: 9
vaadatud: 3326
|
foorum: Tarkvara postitatud: 17.07.2015 00:29:50 pealkiri: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all |
Nüüdseks olen proovinud veel paaril korral seda protsessi läbi teha, probleem endiselt olemas.
Kopeerimine: 8 - 7 - 8 annab kadunud mahu ilma failideta
Kopeerimine: 8.1 - 7 - 8.1 annab kadunud ... |
teema: ITBuss OÜ |
c3ltic
vastuseid: 174
vaadatud: 134173
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.07.2015 00:24:40 pealkiri: ITBuss OÜ |
| Ma lihtsalt mõtlen siin vahel, et kas siis kui inimesed kuhugi struktuuridesse pöörduvad oma õiguste taga ajamiseks, noh kohtusse või tarbijakaitsesse või töövaidluskomisjoni, siis nad kah kir ... |
teema: ITBuss OÜ |
c3ltic
vastuseid: 174
vaadatud: 134173
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 01.04.2015 15:32:03 pealkiri: ITBuss OÜ |
| Seal on päris lai mõiste, kus SEAL konkreetselt? Tallinnas on igas linnaosas ITBusse... |
teema: ITBuss OÜ |
c3ltic
vastuseid: 174
vaadatud: 134173
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 01.04.2015 10:42:06 pealkiri: ITBuss OÜ |
| Ma ei ilgu, ma nõuan lihtsalt selgust asjadesse. Et inimesed vastutaksid oma sõnade ja välja ütlemiste ees. Et ei tekiks sellist mõttetut mullipuhumist a la "ükskord juhtus nii" ja "teinekord ju ... |
teema: ITBuss OÜ |
c3ltic
vastuseid: 174
vaadatud: 134173
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.03.2015 02:33:29 pealkiri: ITBuss OÜ |
| Sai just näha it bussi käsitööd. Ühe kodaniku läppar käis seal nn "remondis". Korda nad seda teha ei suutnud aga ära lõhkuda küll. Lähemalt vaadates on arvuti valesti kokku pandud (võrgu p ... |
teema: Väikeettevõtjatele mõeldud uuring veebilehtede teemal |
c3ltic
vastuseid: 12
vaadatud: 4321
|
foorum: WWW postitatud: 08.12.2013 20:29:48 pealkiri: Väikeettevõtjatele mõeldud uuring veebilehtede teemal |
Tänud kõikidele vastajatele. Olen teadlik neist variantidest, mis siin juba loetleti, ei hakanud aga poole pealt küsimusi muutma, vastasel juhul poleks juba vastanute häältest midagi olenenud.
... |
teema: Väikeettevõtjatele mõeldud uuring veebilehtede teemal |
c3ltic
vastuseid: 12
vaadatud: 4321
|
foorum: WWW postitatud: 08.12.2013 00:23:35 pealkiri: Väikeettevõtjatele mõeldud uuring veebilehtede teemal |
Ahoi. Tahaksin küsida paar küsimust, mis on mulle olulised ning millele vastused on veelgi olulisemad. Teen oma lõputöö ühe osana turu-uuringut, mille küsimustik ongi allpool.
Kas oleksid v ... |
teema: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all |
c3ltic
vastuseid: 9
vaadatud: 3326
|
foorum: Tarkvara postitatud: 15.07.2013 10:54:35 pealkiri: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all |
| Peale seda, kui SpaceSniffer oli üle käinud, ilmusid andmed "imekombel" nähtavale. Tänud suured! |
teema: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all |
c3ltic
vastuseid: 9
vaadatud: 3326
|
foorum: Tarkvara postitatud: 09.07.2013 15:02:05 pealkiri: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all |
Kausta ei kuva, otsing ei leia.
Kopeerisin C:\ kettale |
teema: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all |
c3ltic
vastuseid: 9
vaadatud: 3326
|
foorum: Tarkvara postitatud: 09.07.2013 12:47:08 pealkiri: Kopeeritud failid kaovad WIN8 all |
Probleem järgmine:
On üks masin, kus on installitud Windows 7 ning teine masin, kus installitud Windows 8
Ühendasin Windows 8 hdd masina külge, kus Windows 7 all asuvad kopeeritavad failid. ... |
teema: Tahmakassetide täitmine |
c3ltic
vastuseid: 1
vaadatud: 1539
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.07.2013 23:15:10 pealkiri: Tahmakassetide täitmine |
| Tallinnas 25 eurot (27-36 koos kiibi resettimisega, kui on Samsung), prindib umbes 3000 lehte keskmiselt. Prindin palju, kvaliteet korralik, senimaani pole ka ükski klient kurtnud, pigem tuuakse ka t ... |
teema: ITBuss OÜ |
c3ltic
vastuseid: 174
vaadatud: 134173
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.05.2013 11:10:17 pealkiri: ITBuss OÜ |
| Oot-oot, kas nad siis selle 50€ eest asendasid kivi sellega, mis sa kaasa panid või mitte? |
teema: WD välisele kettale trükiplaati |
c3ltic
vastuseid: 1
vaadatud: 1584
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.02.2013 15:05:38 pealkiri: WD välisele kettale trükiplaati |
|
teema: Inimese parim sõber - veebitreial (howto) |
c3ltic
vastuseid: 52
vaadatud: 159248
|
foorum: WWW postitatud: 03.02.2013 21:15:34 pealkiri: Inimese parim sõber - veebitreial (howto) |
| Ja endiselt on tegemist lihtlabase targutamisega, sest targutaja ei suuda meeles pidada, et teema on veebitreialitest ning teema on tehtud 10 aastat tagasi, mil veebitreial oli just nimelt naabri-ants ... |
teema: Inimese parim sõber - veebitreial (howto) |
c3ltic
vastuseid: 52
vaadatud: 159248
|
foorum: WWW postitatud: 05.01.2013 22:54:38 pealkiri: Inimese parim sõber - veebitreial (howto) |
| Enne targutamist võiks kiigata ka kõnealuse postituse kuupäeva. 10 aasta taguses veebimaailmas oli igapäevane, et naabri-Ants tegi suuri korporatiivlehti sixpäkki eest. Sinu mainitud UI eksperdid ... |
teema: ITBuss OÜ |
c3ltic
vastuseid: 174
vaadatud: 134173
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.08.2012 21:52:47 pealkiri: ITBuss OÜ |
| Kui pole ei patja, ega ka mitte pastat, siis temperatuur tõuseb bootimise ajaga ikka korralikult üles, seega hiljem kontrollides peaks see temperatuur ikka päris suur olema. . Mina isiklikult kontr ... |
teema: ITBuss OÜ |
c3ltic
vastuseid: 174
vaadatud: 134173
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 16.08.2012 11:00:02 pealkiri: ITBuss OÜ |
Firmad on kirjas kodulehel ning idee järgi peaks olema sildid ka bussides väljas.
Samuti on firma nimed/rekvisiidid väljastatavatel töökäskudel ning arvetel |
teema: ITBuss OÜ |
c3ltic
vastuseid: 174
vaadatud: 134173
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 16.08.2012 09:10:45 pealkiri: ITBuss OÜ |
Kui soovite kvaliteetset teenust, siis pöörduge ikka Rocca al Mare ITBussi, sealseid/siinseid tüüpe julgen küll soovitada
Ja kui probleeme esineb, võib julgelt ka minu käest otse küsida ... |
teema: ITBuss OÜ |
c3ltic
vastuseid: 174
vaadatud: 134173
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.08.2012 11:57:48 pealkiri: ITBuss OÜ |
| Millise fakti? Ollaz ütles, et ükski normaalne inimene ITBussi tööle ei lähe ja tõi näitena neid liialdustega üle vindi keeratud CVOnline otsingud. Mina ütlesin, et seda firmat enam ei tööt ... |
teema: ITBuss OÜ |
c3ltic
vastuseid: 174
vaadatud: 134173
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.08.2012 10:25:15 pealkiri: ITBuss OÜ |
| Soovitaks vaadata kalendrisse, aasta siis oli 2010. Praeguseks hakkab juba 2012 vaikselt viimase veerandi poole tiksuma. |
| |