Avaleht
otsing leidis 36 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: tavaliselt
blueray

vastuseid: 41
vaadatud: 21521

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2023 22:47:47   pealkiri: Kommenteerimine: tavaliselt
Pakkus ühte Marantz'i, mis mulle just sobis ja tehing tehtud icon_cool.gif
  teema: Kommenteerimine: Y2K
blueray

vastuseid: 61
vaadatud: 21400

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2021 15:17:39   pealkiri: Kommenteerimine: Y2K
Kenasti sujunud tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ShaoKahn
blueray

vastuseid: 346
vaadatud: 64136

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.04.2021 00:28:27   pealkiri: Kommenteerimine: ShaoKahn
eeskujulik HV-lane ja müüja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sick1
blueray

vastuseid: 174
vaadatud: 263219

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2021 23:16:59   pealkiri: Kommenteerimine: sick1
ostis inteli miniarvuti, saime kiirelt kaubale thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: lenno1
blueray

vastuseid: 236
vaadatud: 35389

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.11.2019 12:23:04   pealkiri: Kommenteerimine: lenno1
Positiivne, ostsin thinkpadi.
  teema: Kommenteerimine: Upgrade
blueray

vastuseid: 6
vaadatud: 500

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2017 21:42:45   pealkiri: Kommenteerimine: Upgrade
tiptop HV-lane
  teema: Kommenteerimine: RedMist
blueray

vastuseid: 59
vaadatud: 15919

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.06.2016 13:53:14   pealkiri: Kommenteerimine: RedMist
Suhtlus ja tehing sujus ladusalt!
  teema: Kommenteerimine: redart
blueray

vastuseid: 87
vaadatud: 19634

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2015 21:13:13   pealkiri: Kommenteerimine: redart
saime kokku, raha ja kaup tegid vahetust ja koik ok!
  teema: Kommenteerimine: deejott
blueray

vastuseid: 126
vaadatud: 37464

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.04.2014 19:24:36   pealkiri: Kommenteerimine: deejott
tuli ise kaubale järgi, kõik ok
  teema: Kommenteerimine: TiQKapp
blueray

vastuseid: 6
vaadatud: 3444

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.11.2013 17:34:02   pealkiri: Kommenteerimine: TiQKapp
müüsin mälud, ostjat soovitan!
  teema: Raspberry Pi - 25$ arvuti
blueray

vastuseid: 1492
vaadatud: 565607

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 19.03.2013 20:42:15   pealkiri: Raspberry Pi - 25$ arvuti
soovitage korralikku toiteadapterit raspberrile 220V -> 5V/1A USB (ja kust saab)
  teema: Kommenteerimine: ik2
blueray

vastuseid: 58
vaadatud: 20143

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.04.2012 18:00:15   pealkiri: Kommenteerimine: ik2
ostis emme thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ooliver
blueray

vastuseid: 34
vaadatud: 8953

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.03.2012 14:50:02   pealkiri: Kommenteerimine: ooliver
kauge vahemaa pole nüüdsel aal probleem kui inimesed on korrektsed - järjekordne positiivne näide thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: teamgt
blueray

vastuseid: 23
vaadatud: 9221

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2012 20:07:08   pealkiri: Kommenteerimine: teamgt
ostis arvuti värkki ja tuli ise järgi - kõik ok!
  teema: Kommenteerimine: paco
blueray

vastuseid: 28
vaadatud: 12873

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2012 19:22:32   pealkiri: Kommenteerimine: paco
müüs mulle emaplaadid, kõik v bro!
  teema: Kommenteerimine: sindonen
blueray

vastuseid: 487
vaadatud: 135118

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.03.2011 22:59:29   pealkiri: Kommenteerimine: sindonen
korpus sai soetud. korralik kaup ja kaupmees thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tizko
blueray

vastuseid: 265
vaadatud: 67424

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2010 22:48:12   pealkiri: Kommenteerimine: tizko
üks positiivne jäänud andmata! + häid pühi
  teema: Kommenteerimine: AFFmees
blueray

vastuseid: 131
vaadatud: 51431

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.11.2010 13:30:45   pealkiri: Kommenteerimine: AFFmees
kohtumine lepitud paigas lepitud ajal ja kaup vahetas omanikku. seega kõik ok
  teema: Kommenteerimine: Ramm
blueray

vastuseid: 18
vaadatud: 13154

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.10.2009 17:31:43   pealkiri: Kommenteerimine: Ramm
sain läpakale ketta, kõik tiptop thumbs_up.gif
  teema: Telerite üldteema
blueray

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907017

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.09.2009 13:58:15   pealkiri: Re: LCD või plasma
hind juba tulebki alla - Sharp full backlit led pakub paremat hinda vs Samsungi edge-lit led
http://www.pixmania.com/ee/ee/3555337/art/sharp/lc40le700e-led-television.html
mulle isiklikult samsungi ...
  teema: Telerite üldteema
blueray

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907017

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.05.2009 15:35:48   pealkiri: Telerite üldteema
Mida arvata sellistest teleritest: LG 37LG5500 vs. Samsa LE37B530 ? Kuna rahalised vahendid piiratud, siis ei ole kallimaid vaatama hakanud.nende kohta ei oska öelda, aga onofis jäi silma LG 42LH400 ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
blueray

vastuseid: 5608
vaadatud: 1170922

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.04.2009 23:39:21   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
uus firmware väljas 21.0.0.25 (numpadilt valid *#0000# ja optionite alt Check...)
tasub teha wifi piirkonnas, sest update > 3mb
  teema: Kommenteerimine: digweed
blueray

vastuseid: 674
vaadatud: 190234

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.04.2009 21:32:18   pealkiri: Kommenteerimine: digweed
sai mälu ostetud, masinasse mahub nüüd palju rohkem bitte ja baite thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mk777
blueray

vastuseid: 221
vaadatud: 63182

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.02.2009 16:27:46   pealkiri: Kommenteerimine: mk777
ostsin ketta, kõik hää! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Wiltz
blueray

vastuseid: 274
vaadatud: 132930

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2006 19:48:41   pealkiri: Kommenteerimine: Wiltz
sai ostetud vanem hdd. töötab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tizko
blueray

vastuseid: 265
vaadatud: 67424

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.08.2006 13:35:42   pealkiri: Kommenteerimine: tizko
asjalik it inime icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: ralph
blueray

vastuseid: 120
vaadatud: 64003

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.07.2006 15:22:42   pealkiri: Kommenteerimine: ralph
no näed avastasin et positiivne soovitus müüjale andmata. nüüd olemas thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: marxveix
blueray

vastuseid: 309
vaadatud: 102788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2006 18:36:20   pealkiri: Kommenteerimine: marxveix
ostsin mälu, toodi kohale, masinas hakkas tööle, mis sa veel tahad icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: raigo
blueray

vastuseid: 14
vaadatud: 5648

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.11.2005 17:22:04   pealkiri: Kommenteerimine: raigo
tehing ammu tehtud ja ma polegi veel kommenteerinud icon_rolleyes.gif aga kommentaarid on hääd, saime hinnas kokkuleppele ja tuli ise kaubale järgi thumbs_up.gif
  teema: [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine
blueray

vastuseid: 1378
vaadatud: 390088

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 04.11.2005 15:04:47   pealkiri: [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine
Kuda HDD-le installitud Geexboxi konffaile mudida saab icon_redface.gif ?
teed "korraliku op.sys-ga" icon_biggrin.gif masinast ftp geexbox aadressile
noh edasi juba ehk taipad - sikutad konfi faili alla (/mnt), modid ja up ...
  teema: Kommenteerimine: strohher
blueray

vastuseid: 32
vaadatud: 21668

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.11.2005 11:50:02   pealkiri: Kommenteerimine: strohher
ületas kõik pakkumised (ka enda icon_razz.gif) ja sai kauba endale thumbs_up.gif
  teema: [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine
blueray

vastuseid: 1378
vaadatud: 390088

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 24.10.2005 17:23:53   pealkiri: [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine
ok..nüüd väike probleem kaa:
masinas on üks füüsiline ketas. lasin esimesena peale winxp, siis geexboxi (erivevatele partitsioonidele muidugi) geexbox tegi grubi...seal on aga esimeseks bootima ...
  teema: Kommenteerimine: kala
blueray

vastuseid: 19
vaadatud: 14595

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2005 21:27:04   pealkiri: Kommenteerimine: kala
tehing õnnestunud -> aus müüja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zoltan
blueray

vastuseid: 16
vaadatud: 3820

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.07.2005 12:57:51   pealkiri: Kommenteerimine: zoltan
zoltan müüs, mina ostsin mälusid. said ilusti paaris ka veel thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: warwas
blueray

vastuseid: 246
vaadatud: 94653

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.04.2005 10:29:34   pealkiri: Kommenteerimine: warwas
tunneb asja icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sakunne
blueray

vastuseid: 76
vaadatud: 47418

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2005 20:36:58   pealkiri: Kommenteerimine: sakunne
ostsin mälud, tehing bro!
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.