|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: tavaliselt |
blueray
vastuseid: 41
vaadatud: 21521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2023 22:47:47 pealkiri: Kommenteerimine: tavaliselt |
Pakkus ühte Marantz'i, mis mulle just sobis ja tehing tehtud  |
teema: Kommenteerimine: Y2K |
blueray
vastuseid: 61
vaadatud: 21400
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2021 15:17:39 pealkiri: Kommenteerimine: Y2K |
Kenasti sujunud tehing  |
teema: Kommenteerimine: ShaoKahn |
blueray
vastuseid: 346
vaadatud: 64136
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2021 00:28:27 pealkiri: Kommenteerimine: ShaoKahn |
eeskujulik HV-lane ja müüja  |
teema: Kommenteerimine: sick1 |
blueray
vastuseid: 174
vaadatud: 263219
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2021 23:16:59 pealkiri: Kommenteerimine: sick1 |
ostis inteli miniarvuti, saime kiirelt kaubale  |
teema: Kommenteerimine: lenno1 |
blueray
vastuseid: 236
vaadatud: 35389
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2019 12:23:04 pealkiri: Kommenteerimine: lenno1 |
| Positiivne, ostsin thinkpadi. |
teema: Kommenteerimine: Upgrade |
blueray
vastuseid: 6
vaadatud: 500
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2017 21:42:45 pealkiri: Kommenteerimine: Upgrade |
| tiptop HV-lane |
teema: Kommenteerimine: RedMist |
blueray
vastuseid: 59
vaadatud: 15919
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.06.2016 13:53:14 pealkiri: Kommenteerimine: RedMist |
| Suhtlus ja tehing sujus ladusalt! |
teema: Kommenteerimine: redart |
blueray
vastuseid: 87
vaadatud: 19634
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2015 21:13:13 pealkiri: Kommenteerimine: redart |
| saime kokku, raha ja kaup tegid vahetust ja koik ok! |
teema: Kommenteerimine: deejott |
blueray
vastuseid: 126
vaadatud: 37464
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.04.2014 19:24:36 pealkiri: Kommenteerimine: deejott |
| tuli ise kaubale järgi, kõik ok |
teema: Kommenteerimine: TiQKapp |
blueray
vastuseid: 6
vaadatud: 3444
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.11.2013 17:34:02 pealkiri: Kommenteerimine: TiQKapp |
| müüsin mälud, ostjat soovitan! |
teema: Raspberry Pi - 25$ arvuti |
blueray
vastuseid: 1492
vaadatud: 565607
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 19.03.2013 20:42:15 pealkiri: Raspberry Pi - 25$ arvuti |
| soovitage korralikku toiteadapterit raspberrile 220V -> 5V/1A USB (ja kust saab) |
teema: Kommenteerimine: ik2 |
blueray
vastuseid: 58
vaadatud: 20143
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.04.2012 18:00:15 pealkiri: Kommenteerimine: ik2 |
ostis emme  |
teema: Kommenteerimine: ooliver |
blueray
vastuseid: 34
vaadatud: 8953
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2012 14:50:02 pealkiri: Kommenteerimine: ooliver |
kauge vahemaa pole nüüdsel aal probleem kui inimesed on korrektsed - järjekordne positiivne näide  |
teema: Kommenteerimine: teamgt |
blueray
vastuseid: 23
vaadatud: 9221
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2012 20:07:08 pealkiri: Kommenteerimine: teamgt |
| ostis arvuti värkki ja tuli ise järgi - kõik ok! |
teema: Kommenteerimine: paco |
blueray
vastuseid: 28
vaadatud: 12873
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2012 19:22:32 pealkiri: Kommenteerimine: paco |
| müüs mulle emaplaadid, kõik v bro! |
teema: Kommenteerimine: sindonen |
blueray
vastuseid: 487
vaadatud: 135118
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.03.2011 22:59:29 pealkiri: Kommenteerimine: sindonen |
korpus sai soetud. korralik kaup ja kaupmees  |
teema: Kommenteerimine: tizko |
blueray
vastuseid: 265
vaadatud: 67424
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2010 22:48:12 pealkiri: Kommenteerimine: tizko |
| üks positiivne jäänud andmata! + häid pühi |
teema: Kommenteerimine: AFFmees |
blueray
vastuseid: 131
vaadatud: 51431
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.11.2010 13:30:45 pealkiri: Kommenteerimine: AFFmees |
| kohtumine lepitud paigas lepitud ajal ja kaup vahetas omanikku. seega kõik ok |
teema: Kommenteerimine: Ramm |
blueray
vastuseid: 18
vaadatud: 13154
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.10.2009 17:31:43 pealkiri: Kommenteerimine: Ramm |
sain läpakale ketta, kõik tiptop  |
teema: Telerite üldteema |
blueray
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907017
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.09.2009 13:58:15 pealkiri: Re: LCD või plasma |
hind juba tulebki alla - Sharp full backlit led pakub paremat hinda vs Samsungi edge-lit led
http://www.pixmania.com/ee/ee/3555337/art/sharp/lc40le700e-led-television.html
mulle isiklikult samsungi ... |
teema: Telerite üldteema |
blueray
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907017
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.05.2009 15:35:48 pealkiri: Telerite üldteema |
| Mida arvata sellistest teleritest: LG 37LG5500 vs. Samsa LE37B530 ? Kuna rahalised vahendid piiratud, siis ei ole kallimaid vaatama hakanud.nende kohta ei oska öelda, aga onofis jäi silma LG 42LH400 ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
blueray
vastuseid: 5608
vaadatud: 1170922
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.04.2009 23:39:21 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
uus firmware väljas 21.0.0.25 (numpadilt valid *#0000# ja optionite alt Check...)
tasub teha wifi piirkonnas, sest update > 3mb |
teema: Kommenteerimine: digweed |
blueray
vastuseid: 674
vaadatud: 190234
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.04.2009 21:32:18 pealkiri: Kommenteerimine: digweed |
sai mälu ostetud, masinasse mahub nüüd palju rohkem bitte ja baite  |
teema: Kommenteerimine: mk777 |
blueray
vastuseid: 221
vaadatud: 63182
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.02.2009 16:27:46 pealkiri: Kommenteerimine: mk777 |
ostsin ketta, kõik hää!  |
teema: Kommenteerimine: Wiltz |
blueray
vastuseid: 274
vaadatud: 132930
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2006 19:48:41 pealkiri: Kommenteerimine: Wiltz |
sai ostetud vanem hdd. töötab  |
teema: Kommenteerimine: tizko |
blueray
vastuseid: 265
vaadatud: 67424
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.08.2006 13:35:42 pealkiri: Kommenteerimine: tizko |
asjalik it inime  |
teema: Kommenteerimine: ralph |
blueray
vastuseid: 120
vaadatud: 64003
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.07.2006 15:22:42 pealkiri: Kommenteerimine: ralph |
no näed avastasin et positiivne soovitus müüjale andmata. nüüd olemas  |
teema: Kommenteerimine: marxveix |
blueray
vastuseid: 309
vaadatud: 102788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2006 18:36:20 pealkiri: Kommenteerimine: marxveix |
ostsin mälu, toodi kohale, masinas hakkas tööle, mis sa veel tahad  |
teema: Kommenteerimine: raigo |
blueray
vastuseid: 14
vaadatud: 5648
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2005 17:22:04 pealkiri: Kommenteerimine: raigo |
tehing ammu tehtud ja ma polegi veel kommenteerinud aga kommentaarid on hääd, saime hinnas kokkuleppele ja tuli ise kaubale järgi  |
teema: [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine |
blueray
vastuseid: 1378
vaadatud: 390088
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 04.11.2005 15:04:47 pealkiri: [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine |
Kuda HDD-le installitud Geexboxi konffaile mudida saab ?
teed "korraliku op.sys-ga" masinast ftp geexbox aadressile
noh edasi juba ehk taipad - sikutad konfi faili alla (/mnt), modid ja up ... |
teema: Kommenteerimine: strohher |
blueray
vastuseid: 32
vaadatud: 21668
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.11.2005 11:50:02 pealkiri: Kommenteerimine: strohher |
ületas kõik pakkumised (ka enda ) ja sai kauba endale  |
teema: [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine |
blueray
vastuseid: 1378
vaadatud: 390088
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 24.10.2005 17:23:53 pealkiri: [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine |
ok..nüüd väike probleem kaa:
masinas on üks füüsiline ketas. lasin esimesena peale winxp, siis geexboxi (erivevatele partitsioonidele muidugi) geexbox tegi grubi...seal on aga esimeseks bootima ... |
teema: Kommenteerimine: kala |
blueray
vastuseid: 19
vaadatud: 14595
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.08.2005 21:27:04 pealkiri: Kommenteerimine: kala |
tehing õnnestunud -> aus müüja  |
teema: Kommenteerimine: zoltan |
blueray
vastuseid: 16
vaadatud: 3820
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2005 12:57:51 pealkiri: Kommenteerimine: zoltan |
zoltan müüs, mina ostsin mälusid. said ilusti paaris ka veel  |
teema: Kommenteerimine: warwas |
blueray
vastuseid: 246
vaadatud: 94653
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.04.2005 10:29:34 pealkiri: Kommenteerimine: warwas |
tunneb asja  |
teema: Kommenteerimine: sakunne |
blueray
vastuseid: 76
vaadatud: 47418
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2005 20:36:58 pealkiri: Kommenteerimine: sakunne |
| ostsin mälud, tehing bro! |
| |