|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
bjand
vastuseid: 1903
vaadatud: 322886
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.04.2024 11:37:01 pealkiri: Videokaardi sain |
| Kõik töötab ja kõik on tore! |
teema: A2159 2019 13" MacBook Pro - kutu |
bjand
vastuseid: 3
vaadatud: 4153
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 14.02.2023 13:39:18 pealkiri: A2159 2019 13" MacBook Pro - kutu |
Hi!
Õigus, selle kohani jõuan varsti - tellin vidina ... aga kas oleks reaalne kui ongi see viga, kas on oskajat, kes selle vahetuse ära teeks ?
Lihtsalt ette mõeldes ...
Lugupidamisega ... |
teema: A2159 2019 13" MacBook Pro - kutu |
bjand
vastuseid: 3
vaadatud: 4153
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 14.02.2023 00:47:29 pealkiri: A2159 2019 13" MacBook Pro - kutu |
Tere!
Selline masin nagu A2159 2019 13" MacBook Pro... Peale tavalist manuaalset shutdowni ei käivitu - s.t. ei mingit elumärki. Kõik proovitud.
Leidsin netist:
https://repair.wiki/w/A2159_2 ... |
teema: Netipulga jagamine wifina mitmele kasutajale. |
bjand
vastuseid: 37
vaadatud: 15916
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.02.2014 01:28:24 pealkiri: olen proovind |
Kui seadmeid ei raatsi osta siis peaks saama lihtsalmalt
https://virtualrouter.codeplex.com/
mul töötas ... aga sarnaseid on veel ... |
teema: HV mobiilne tooteotsing |
bjand
vastuseid: 142
vaadatud: 47880
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 29.12.2009 18:43:30 pealkiri: ettepanek |
Võiks olla ka konverter, et hindu näidata EURides.
Väga mugav oleks vaadata näiteks vällamaal olles, kas on mõtet asja tuua või osta mingist x poest ... |
teema: Avastati esimene iPhone peal leviv troojalane |
bjand
vastuseid: 11
vaadatud: 5984
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 15.11.2009 18:10:01 pealkiri: Avastati esimene iPhone peal leviv troojalane |
| Huvitav on see, et keegi ei maini, et see on jailbraketud telefonide auk. Ehk sa pead jailbrakema oma telefoni, ssh teenuse püsti lükkama ja siis parooli mitte vahetama ning lootma, et keegi oskab s ... |
teema: Apple Iphone 3G 8GB Black :: Mobiiltelefonid |
bjand
vastuseid: 70
vaadatud: 27697
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 22.08.2008 17:02:54 pealkiri: Apple Iphone 3G 8GB Black |
Just juhtusin nägama - iPhone laadne vidin tuleb varsti....
http://www.the01phone.com/
Esiaglu ei teata, kas on see nö v'ljamõeldud telefon või hatakse seda ka päriselt tootma.
Lubatakse 5 ... |
teema: Apple Iphone 3G 8GB Black :: Mobiiltelefonid |
bjand
vastuseid: 70
vaadatud: 27697
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 22.08.2008 01:52:19 pealkiri: Apple Iphone 3G 8GB Black |
Mul selline diil:
100naela ehk 2000 eeku plekkisin sisse -> ja maksan 35 naela kuus ehk siis 700 eeku kuus ja leping on 18kuud.
14 600 eeku kokkus siis - palju jah, aga plussiks on et
internet ... |
teema: Apple Iphone 3G 8GB Black :: Mobiiltelefonid |
bjand
vastuseid: 70
vaadatud: 27697
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 20.08.2008 14:02:13 pealkiri: Apple Iphone 3G 8GB Black |
2.0.0 softiga sai mul suht kiirelt tühjaks. Päevaga.
2.0.1 softiga sama kasutuse juures 1,5 päeva. Ex ma olen hakanud vähem mängima ka. Kui üldse ei mängiks ja wifi töö juures välja lülit ... |
teema: Apple Iphone 3G 8GB Black :: Mobiiltelefonid |
bjand
vastuseid: 70
vaadatud: 27697
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 11.08.2008 13:20:01 pealkiri: Apple Iphone 3G 8GB Black |
Jah, GPSi puhul ta tirib google mappe netist. Üldiselt on GPS suht ok.
Huvitav on see, et kui oled ühe koha peal, siis ta paneb ikka üks oma paarikümne meetriga mööda, kus sa parasjagu oled ag ... |
teema: Microsoft leiab: Maailm on väike. Väga väike! |
bjand
vastuseid: 33
vaadatud: 10750
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 05.08.2008 15:21:17 pealkiri: Microsoft leiab: Maailm on väike. Väga väike! |
eri äge oleks muidugi, kui saaks seal msnist vaadata/otsida, et kes need 6 tükki on, et saada ühendust näiteks bill gatesiga või siis kasvõi Joliega  |
teema: Jaapani teadlased on välja töötanud 100+ aastat kestvad flash mälu rakud |
bjand
vastuseid: 20
vaadatud: 8906
|
foorum: Riistvara postitatud: 18.07.2008 17:39:21 pealkiri: Jaapani teadlased on välja töötanud 100+ aastat kestvad flash mälu rakud |
Ei tahaks paralleeli tuua, aga kui CD välja tulid (eriti CD-R), ilutses ka nendel 100 aastat
Paari aasta pärast, hakkas aga see aeg kuluma - 50 aastat, 10 aastat, 5 ja lõpuks vist koristati see ... |
teema: Dell seab riistvarale muusikatöösturite nõudmisel piiranguid |
bjand
vastuseid: 68
vaadatud: 26466
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 08.07.2008 19:48:21 pealkiri: Dell seab riistvarale muusikatöösturite nõudmisel piiranguid |
Kui ma õieti mäletan, oli see Sigmatel driveritega see probleem.
Just tegelesin sama asjaga. Nagu lugesin, ulatub see "disablemine" juba aastasse 2006.
Lihtsam lähenemine ongi leida vana drive ... |
teema: Postfix delays |
bjand
vastuseid: 3
vaadatud: 1598
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 07.07.2008 16:36:58 pealkiri: Postfix delays |
Suur tänu vastamast.
Et ma saan õieti aru, et lihtsaim viis on teha transport map konkreetsetele domeenidele ja siis määrata sinna lihtsalt vähem proc ja seada suuremad delays ?
Terv |
teema: Postfix delays |
bjand
vastuseid: 3
vaadatud: 1598
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 07.07.2008 14:50:19 pealkiri: Postfix delays |
Hi!
Selline mure, et oskab keegi nõu anda, et kuidas postfixis saab teha nii, et muidu saadaks maili, nagu konfitud parasjagu, aga oleks vaja luua erandid.
Suvalt nimed:
mail.kalamajas.eu -> s ... |
teema: Bill Gates lahkub Microsoftist |
bjand
vastuseid: 43
vaadatud: 18552
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 08.01.2008 22:40:01 pealkiri: Bill Gates lahkub Microsoftist |
| Olgu kuidas on - kui ikkagi 95% tarbijatest kasutab ühte toodet läbi 10 aasta, siis tegemist on hea tootega. Isegi kui see on sitt ja eriti tasuks tähele panna seda, et ega konkurentsi ju "talentid ... |
teema: Ülevaade: Logitech UltraX Cordless Media Desktop :: Klaviatuurid |
bjand
vastuseid: 76
vaadatud: 32016
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 15.10.2007 13:16:24 pealkiri: Ülevaade: Logitech UltraX Cordless Media Desktop |
Oli endal 2 tükki sellist - see on hea komplekt. Tunnen isegi puudust sellest veidi
Isiklikult enda arvamus:
Hiir on veidi kohmakas mängimiseks ja mul oli ta liiga tundlik. Kui tundlikust ma ... |
teema: WiFit varastanud mees arreteeriti |
bjand
vastuseid: 117
vaadatud: 60677
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 28.08.2007 13:16:09 pealkiri: WiFit varastanud mees arreteeriti |
Huvitaval kombel elan ise samas linnas
Minugi arvuti on paar korda ise suvalisse võrku sisse loginud, kuna enda oma on levist välja läinud.
Näiteks olen ka maja ees istunud ja oma võrku k ... |
teema: Samsung toob turule Q1 Ultra UMPC |
bjand
vastuseid: 23
vaadatud: 8648
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 13.05.2007 13:25:22 pealkiri: Samsung toob turule Q1 Ultra UMPC |
londoni gatwicki lennujaama taxfree poes oli see müügil juba  |
teema: Kommenteerimine: SCREAMER |
bjand
vastuseid: 440
vaadatud: 105411
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.02.2007 20:27:54 pealkiri: Kommenteerimine: SCREAMER |
Polnud mingit probleemi  |
teema: Elisa Kodu internet |
bjand
vastuseid: 1168
vaadatud: 296499
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.01.2007 14:17:01 pealkiri: Elisa Kodu internet |
Ma juba üsina tükk aega pean 0,5mb läbi ajama 5mb asemel. Oleks ma loll, ei teakski, et midagi valesti on.
Helistan kl.infosse, sealt saan vastuse, et varsti vaatame. Siis teen modemile restardi k ... |
teema: Tavaline DVD-mängija teha DivX toe peale? |
bjand
vastuseid: 12
vaadatud: 2842
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.12.2006 02:00:15 pealkiri: Tavaline DVD-mängija teha DivX toe peale? |
Isiklik arvamus, ja ma ei ole ka spets elektroonikas aga eks ma kujutan ette et:
DivX toega playeril on tüüpiliselt mingi kivi, ala divx decoder, mis riistvaraliselt lubaks reaalajas seda divxi lah ... |
teema: Vajan ideid "juhtme" loomiseks. |
bjand
vastuseid: 26
vaadatud: 5296
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 15.12.2006 17:46:43 pealkiri: Vajan ideid "juhtme" loomiseks. |
MA pakuks välja lihtsalt sellise asja, kuigi siin on ka video otsad.
http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=615-2911
Ise muidugi mugavusest vaataks ka seda.
http://www.tevalo.ee/cgi- ... |
teema: Kommenteerimine: airm |
bjand
vastuseid: 55
vaadatud: 26854
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2006 00:40:26 pealkiri: Kommenteerimine: airm |
Oli probleem linuxiga, millele andis hea vihje  |
teema: Fifa 07 |
bjand
vastuseid: 119
vaadatud: 26983
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2006 05:14:07 pealkiri: Fifa 07 |
päris hea. Olen kõiki fifasid proovind vist alates *96 (kui ei exi), see viimane tundub hetkel kõige kobedam. Vahepealsed 2002 kuni viimasteni olid suht mõttetud reliisid, imho.
Kuigi kuidagi ... |
teema: Miks Hansapank mu arvutit reostab? |
bjand
vastuseid: 29
vaadatud: 5042
|
foorum: Turvalisus postitatud: 26.10.2006 12:26:44 pealkiri: Miks Hansapank mu arvutit reostab? |
| kusjuures, ma ise patchisin ka mingi aeg tagasi ära endal msni ja põhjuseks mitte see, et mulle ei meeldiks vaadata seda bannerit aga see, et msni põhiaken peale sisselogimist tõmbas ennast mingik ... |
teema: Miks Hansapank mu arvutit reostab? |
bjand
vastuseid: 29
vaadatud: 5042
|
foorum: Turvalisus postitatud: 21.10.2006 19:53:28 pealkiri: Miks Hansapank mu arvutit reostab? |
teatud pachiga saab neid banneried jms sellist kama maha võtta.
Viirusega saab ikka virusega võidela
http://www.mess.be/ |
teema: Kommenteerimine: OmmOs |
bjand
vastuseid: 172
vaadatud: 46370
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2006 23:39:28 pealkiri: Kommenteerimine: OmmOs |
Kõik läks lihtsalt. Saatsin kauba ennem ja mingit kolbi ei olnud.
Sai ka aru väikesest minupoolsest kalast (ma ei checkanud kaardi ventikat
Bro. |
teema: Ühest pistikust sisse, teisest välja :) |
bjand
vastuseid: 37
vaadatud: 8003
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 22.09.2006 14:28:30 pealkiri: Ühest pistikust sisse, teisest välja :) |
Hea mõte. Saaremaast teeks Eesti Manhattani ja maismaal kavataksid inimesed näiteks kartuleid. Võtame metsad ja majad maha, saame suurema põllu.
Poleks liiklusprobleeme ega midagi. 150ndalt korru ... |
teema: Ühest pistikust sisse, teisest välja :) |
bjand
vastuseid: 37
vaadatud: 8003
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 21.09.2006 10:13:04 pealkiri: Ühest pistikust sisse, teisest välja :) |
Ei suunud kiusatusele vastu panna:
Lugesin just väikest uudisenuppu:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=13905860
Saaremaa jõukaim mees, praamikuningas Vjateslav Leed ... |
teema: Elisa Kodu internet |
bjand
vastuseid: 1168
vaadatud: 296499
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.09.2006 15:19:06 pealkiri: Elisa Kodu internet |
ma sain teada, et neil on 2 tehnikut, kellest 1 on kuskil "ära".
Ehk ma sain aru, et kogu tallinna peale on 1 tehnik. |
teema: Elisa Kodu internet |
bjand
vastuseid: 1168
vaadatud: 296499
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.09.2006 01:58:00 pealkiri: Elisa Kodu internet |
kahjuks pole. aga muidugi ma saan võibolla ühe käest laenata.
millegipärast ma hästi ei usu et selles kolb on aga no kui korra veel peale nende "remonti" ära kukub siis proovin kindlasti ise en ... |
teema: Elisa Kodu internet |
bjand
vastuseid: 1168
vaadatud: 296499
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.09.2006 14:16:32 pealkiri: Elisa Kodu internet |
Hetkel sain nautida 5mbit täpselt 4 päeva. Judsin juba kergelt ka ära harjuda aga nüüd siis kukkus nett 0,5 peale.
On juba mulle ka helistatud ja tavarutiin läbitud ja tehnikmees peaks tulema ... |
teema: Elisa Kodu internet |
bjand
vastuseid: 1168
vaadatud: 296499
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.09.2006 12:14:55 pealkiri: Elisa Kodu internet |
nii nii. one-two, one-two Mees tornis, hea liug, suurepärane äratõuge ja tuleb ilus pikk hüpe - kuid siiski, siiski ainult 0,4 meetrit (ehk 0,4 mbit sekis endiselt on minu nettt)
Teisisõnu ... |
teema: Elisa Kodu internet |
bjand
vastuseid: 1168
vaadatud: 296499
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.09.2006 16:29:20 pealkiri: Elisa Kodu internet |
indrekp - jah, täna ei juhtund midagi Helistasin ka tehnikmehe mobiilile, kes ütles, et elion ei ole vastanud
saatsin elisale ka kirja küsimusega, et mis saab minu arvest kui see nüüd peak ... |
teema: Elisa Kodu internet |
bjand
vastuseid: 1168
vaadatud: 296499
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.09.2006 14:46:49 pealkiri: Elisa Kodu internet |
mul reedel käis tehnikmees , ja saime teada, et elion! (mitte elisa) on oma karbist minu majani (või siis minu trepikoja kolmanda korruseni vähemasti) vedanud s**a kaabli, ja 2 päeva jooksul pea ... |
teema: Elisa Kodu internet |
bjand
vastuseid: 1168
vaadatud: 296499
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.08.2006 19:35:00 pealkiri: Elisa Kodu internet |
| ruuter |
teema: Elisa Kodu internet |
bjand
vastuseid: 1168
vaadatud: 296499
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.08.2006 15:53:04 pealkiri: Elisa Kodu internet |
krt, mul kõigub ka net üles alla 4,5mb kuni 0ni peaaegu. varsti vist peab neile helistama ei viitsi - alles see oli stvga kus iga päev pidi helistama. |
teema: Elisa Kodu internet |
bjand
vastuseid: 1168
vaadatud: 296499
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.08.2006 20:13:44 pealkiri: Elisa Kodu internet |
| Elisaga on leping - selle jaoks ei pea olema raketiteadlane, et seda aru saada - kui ma kirjutan teemas Elisa Kodu internet ja oskan seda siia ka kirjutada, olles veendunud, et kirjutan õigesse teema ... |
teema: Elisa Kodu internet |
bjand
vastuseid: 1168
vaadatud: 296499
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.08.2006 11:42:59 pealkiri: Elisa Kodu internet |
| elioni käest renditakse liine |
teema: Elisa Kodu internet |
bjand
vastuseid: 1168
vaadatud: 296499
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.08.2006 11:26:23 pealkiri: Elisa Kodu internet |
ise liitusin eelmine kolmapäev s.t. teisipäeval jõudis kaablimees koju ja kolmapäeval lülitas elion asja sisse.
Mulgi oli 0,5 kiiruseks. Lubati ka saata töömees aga täna öösel - s.t. pühap ... |
teema: STV |
bjand
vastuseid: 3060
vaadatud: 944416
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.08.2006 21:22:04 pealkiri: STV |
| blää, ma juba kaks kuud jebin nendega (kuigi varasemad 5 aastat on olnud ok), siis nüüd pean iga päev helistama sinna, et nad "midagi teeksid". Üldlevinud jutte - et "häälestasime teie modemi ... |
teema: STV |
bjand
vastuseid: 3060
vaadatud: 944416
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.08.2006 13:38:42 pealkiri: STV |
| mul tõsteti reedel s.t 4. augustil kiirust. |
teema: Ülevaade: Linksys WRT54GC :: Võrguseadmed |
bjand
vastuseid: 53
vaadatud: 26182
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 06.08.2006 13:36:51 pealkiri: Ülevaade: Linksys WRT54GC |
firmware uuendus on olemas, aga selle saad kui logid ftpga linksysi serverisse.
ma just panin 1.04.5 |
teema: Ülevaade: Linksys WRT54GC :: Võrguseadmed |
bjand
vastuseid: 53
vaadatud: 26182
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 22.07.2006 15:37:00 pealkiri: Ülevaade: Linksys WRT54GC |
| edit: ipv6 keegi tööle saanud sellega kuidagi ? |
teema: STV |
bjand
vastuseid: 3060
vaadatud: 944416
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.06.2006 00:35:02 pealkiri: STV |
saada support@stv.ee kiri, siis teevad korda. helistades teevad ka aga tavaliselt ütlevad, et nende poolt on ping ok.
mul oli üle 1 nädala sama kamm, et igasugune liiklus oli üliaeglane. täna sa ... |
teema: STV |
bjand
vastuseid: 3060
vaadatud: 944416
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 09.06.2006 21:51:19 pealkiri: STV |
| hetkel on väga raske leida sellisele tööle universaalseid inimesi - kes suudavad nii linuxis, macis kui windoosas orienteeruda nii ,et kõiki kliente rahuldada. |
teema: andmete ktüpteerimine |
bjand
vastuseid: 30
vaadatud: 7340
|
foorum: Turvalisus postitatud: 02.06.2006 17:00:58 pealkiri: andmete ktüpteerimine |
arvestama peab ka seda kes sa oled ja mis sul on. ehk selge see, et keegi ei hakka väikese eestlase võtit 30 aastat keerutama.
et ei maksa üle pingutada - oma turvalisust peab valima vastavalt sel ... |
teema: andmete ktüpteerimine |
bjand
vastuseid: 30
vaadatud: 7340
|
foorum: Turvalisus postitatud: 02.06.2006 16:44:59 pealkiri: andmete ktüpteerimine |
| üldiselt paistab "ülo" poolt soovutatud 3 postis olev "truecrypt" päris normaalne vahend. |
teema: STV |
bjand
vastuseid: 3060
vaadatud: 944416
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 01.06.2006 11:35:19 pealkiri: STV |
ok, ega vaevalt nad sulle vastu tulevad, kui sa oma muret neile kurdad. arvatavasti pead lihtsalt need kanalid ära peitma omal telekas.
tegelt, räägi parem kuidas see stv digiTV on ? On norm ja ... |
| |