Avaleht
otsing leidis 200 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
bjand

vastuseid: 1903
vaadatud: 322886

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.04.2024 11:37:01   pealkiri: Videokaardi sain
Kõik töötab ja kõik on tore!
  teema: A2159 2019 13" MacBook Pro - kutu
bjand

vastuseid: 3
vaadatud: 4153

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 14.02.2023 13:39:18   pealkiri: A2159 2019 13" MacBook Pro - kutu
Hi!

Õigus, selle kohani jõuan varsti - tellin vidina ... icon_smile.gif aga kas oleks reaalne kui ongi see viga, kas on oskajat, kes selle vahetuse ära teeks ?
Lihtsalt ette mõeldes ...

Lugupidamisega ...
  teema: A2159 2019 13" MacBook Pro - kutu
bjand

vastuseid: 3
vaadatud: 4153

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 14.02.2023 00:47:29   pealkiri: A2159 2019 13" MacBook Pro - kutu
Tere!

Selline masin nagu A2159 2019 13" MacBook Pro... Peale tavalist manuaalset shutdowni ei käivitu - s.t. ei mingit elumärki. Kõik proovitud.

Leidsin netist:
https://repair.wiki/w/A2159_2 ...
  teema: Netipulga jagamine wifina mitmele kasutajale.
bjand

vastuseid: 37
vaadatud: 15916

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.02.2014 01:28:24   pealkiri: olen proovind
Kui seadmeid ei raatsi osta siis peaks saama lihtsalmalt
https://virtualrouter.codeplex.com/

mul töötas ... aga sarnaseid on veel ...
  teema: HV mobiilne tooteotsing
bjand

vastuseid: 142
vaadatud: 47880

sõnumfoorum: Hinnavaatluse uudised   postitatud: 29.12.2009 18:43:30   pealkiri: ettepanek
Võiks olla ka konverter, et hindu näidata EURides.
Väga mugav oleks vaadata näiteks vällamaal olles, kas on mõtet asja tuua või osta mingist x poest ...
  teema: Avastati esimene iPhone peal leviv troojalane
bjand

vastuseid: 11
vaadatud: 5984

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 15.11.2009 18:10:01   pealkiri: Avastati esimene iPhone peal leviv troojalane
Huvitav on see, et keegi ei maini, et see on jailbraketud telefonide auk. Ehk sa pead jailbrakema oma telefoni, ssh teenuse püsti lükkama ja siis parooli mitte vahetama ning lootma, et keegi oskab s ...
  teema: Apple Iphone 3G 8GB Black :: Mobiiltelefonid
bjand

vastuseid: 70
vaadatud: 27697

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 22.08.2008 17:02:54   pealkiri: Apple Iphone 3G 8GB Black
Just juhtusin nägama - iPhone laadne vidin tuleb varsti....

http://www.the01phone.com/

Esiaglu ei teata, kas on see nö v'ljamõeldud telefon või hatakse seda ka päriselt tootma.
Lubatakse 5 ...
  teema: Apple Iphone 3G 8GB Black :: Mobiiltelefonid
bjand

vastuseid: 70
vaadatud: 27697

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 22.08.2008 01:52:19   pealkiri: Apple Iphone 3G 8GB Black
Mul selline diil:
100naela ehk 2000 eeku plekkisin sisse -> ja maksan 35 naela kuus ehk siis 700 eeku kuus ja leping on 18kuud.
14 600 eeku kokkus siis - palju jah, aga plussiks on et
internet ...
  teema: Apple Iphone 3G 8GB Black :: Mobiiltelefonid
bjand

vastuseid: 70
vaadatud: 27697

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 20.08.2008 14:02:13   pealkiri: Apple Iphone 3G 8GB Black
2.0.0 softiga sai mul suht kiirelt tühjaks. Päevaga.
2.0.1 softiga sama kasutuse juures 1,5 päeva. Ex ma olen hakanud vähem mängima ka. Kui üldse ei mängiks ja wifi töö juures välja lülit ...
  teema: Apple Iphone 3G 8GB Black :: Mobiiltelefonid
bjand

vastuseid: 70
vaadatud: 27697

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 11.08.2008 13:20:01   pealkiri: Apple Iphone 3G 8GB Black
Jah, GPSi puhul ta tirib google mappe netist. Üldiselt on GPS suht ok.
Huvitav on see, et kui oled ühe koha peal, siis ta paneb ikka üks oma paarikümne meetriga mööda, kus sa parasjagu oled ag ...
  teema: Microsoft leiab: Maailm on väike. Väga väike!
bjand

vastuseid: 33
vaadatud: 10750

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 05.08.2008 15:21:17   pealkiri: Microsoft leiab: Maailm on väike. Väga väike!
eri äge oleks muidugi, kui saaks seal msnist vaadata/otsida, et kes need 6 tükki on, et saada ühendust näiteks bill gatesiga või siis kasvõi Joliega icon_smile.gif
  teema: Jaapani teadlased on välja töötanud 100+ aastat kestvad flash mälu rakud
bjand

vastuseid: 20
vaadatud: 8906

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 18.07.2008 17:39:21   pealkiri: Jaapani teadlased on välja töötanud 100+ aastat kestvad flash mälu rakud
Ei tahaks paralleeli tuua, aga kui CD välja tulid (eriti CD-R), ilutses ka nendel 100 aastat icon_smile.gif
Paari aasta pärast, hakkas aga see aeg kuluma - 50 aastat, 10 aastat, 5 ja lõpuks vist koristati see ...
  teema: Dell seab riistvarale muusikatöösturite nõudmisel piiranguid
bjand

vastuseid: 68
vaadatud: 26466

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 08.07.2008 19:48:21   pealkiri: Dell seab riistvarale muusikatöösturite nõudmisel piiranguid
Kui ma õieti mäletan, oli see Sigmatel driveritega see probleem.
Just tegelesin sama asjaga. Nagu lugesin, ulatub see "disablemine" juba aastasse 2006.

Lihtsam lähenemine ongi leida vana drive ...
  teema: Postfix delays
bjand

vastuseid: 3
vaadatud: 1598

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 07.07.2008 16:36:58   pealkiri: Postfix delays
Suur tänu vastamast.

Et ma saan õieti aru, et lihtsaim viis on teha transport map konkreetsetele domeenidele ja siis määrata sinna lihtsalt vähem proc ja seada suuremad delays ?

Terv
  teema: Postfix delays
bjand

vastuseid: 3
vaadatud: 1598

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 07.07.2008 14:50:19   pealkiri: Postfix delays
Hi!

Selline mure, et oskab keegi nõu anda, et kuidas postfixis saab teha nii, et muidu saadaks maili, nagu konfitud parasjagu, aga oleks vaja luua erandid.
Suvalt nimed:
mail.kalamajas.eu -> s ...
  teema: Bill Gates lahkub Microsoftist
bjand

vastuseid: 43
vaadatud: 18552

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 08.01.2008 22:40:01   pealkiri: Bill Gates lahkub Microsoftist
Olgu kuidas on - kui ikkagi 95% tarbijatest kasutab ühte toodet läbi 10 aasta, siis tegemist on hea tootega. Isegi kui see on sitt ja eriti tasuks tähele panna seda, et ega konkurentsi ju "talentid ...
  teema: Ülevaade: Logitech UltraX Cordless Media Desktop :: Klaviatuurid
bjand

vastuseid: 76
vaadatud: 32016

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 15.10.2007 13:16:24   pealkiri: Ülevaade: Logitech UltraX Cordless Media Desktop
Oli endal 2 tükki sellist - see on hea komplekt. Tunnen isegi puudust sellest veidi icon_wink.gif

Isiklikult enda arvamus:
Hiir on veidi kohmakas mängimiseks ja mul oli ta liiga tundlik. Kui tundlikust ma ...
  teema: WiFit varastanud mees arreteeriti
bjand

vastuseid: 117
vaadatud: 60677

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 28.08.2007 13:16:09   pealkiri: WiFit varastanud mees arreteeriti
Huvitaval kombel elan ise samas linnas icon_smile.gif

Minugi arvuti on paar korda ise suvalisse võrku sisse loginud, kuna enda oma on levist välja läinud.
Näiteks olen ka maja ees istunud ja oma võrku k ...
  teema: Samsung toob turule Q1 Ultra UMPC
bjand

vastuseid: 23
vaadatud: 8648

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 13.05.2007 13:25:22   pealkiri: Samsung toob turule Q1 Ultra UMPC
londoni gatwicki lennujaama taxfree poes oli see müügil juba icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: SCREAMER
bjand

vastuseid: 440
vaadatud: 105411

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.02.2007 20:27:54   pealkiri: Kommenteerimine: SCREAMER
Polnud mingit probleemi icon_wink.gif
  teema: Elisa Kodu internet
bjand

vastuseid: 1168
vaadatud: 296499

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.01.2007 14:17:01   pealkiri: Elisa Kodu internet
Ma juba üsina tükk aega pean 0,5mb läbi ajama 5mb asemel. Oleks ma loll, ei teakski, et midagi valesti on.
Helistan kl.infosse, sealt saan vastuse, et varsti vaatame. Siis teen modemile restardi k ...
  teema: Tavaline DVD-mängija teha DivX toe peale?
bjand

vastuseid: 12
vaadatud: 2842

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.12.2006 02:00:15   pealkiri: Tavaline DVD-mängija teha DivX toe peale?
Isiklik arvamus, ja ma ei ole ka spets elektroonikas aga eks ma kujutan ette et:
DivX toega playeril on tüüpiliselt mingi kivi, ala divx decoder, mis riistvaraliselt lubaks reaalajas seda divxi lah ...
  teema: Vajan ideid "juhtme" loomiseks.
bjand

vastuseid: 26
vaadatud: 5296

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 15.12.2006 17:46:43   pealkiri: Vajan ideid "juhtme" loomiseks.
MA pakuks välja lihtsalt sellise asja, kuigi siin on ka video otsad.

http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=615-2911

Ise muidugi mugavusest vaataks ka seda.
http://www.tevalo.ee/cgi- ...
  teema: Kommenteerimine: airm
bjand

vastuseid: 55
vaadatud: 26854

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.12.2006 00:40:26   pealkiri: Kommenteerimine: airm
Oli probleem linuxiga, millele andis hea vihje icon_smile.gif
  teema: Fifa 07
bjand

vastuseid: 119
vaadatud: 26983

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2006 05:14:07   pealkiri: Fifa 07
päris hea. Olen kõiki fifasid proovind vist alates *96 (kui ei exi), see viimane tundub hetkel kõige kobedam. Vahepealsed 2002 kuni viimasteni olid suht mõttetud reliisid, imho.

Kuigi kuidagi ...
  teema: Miks Hansapank mu arvutit reostab?
bjand

vastuseid: 29
vaadatud: 5042

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 26.10.2006 12:26:44   pealkiri: Miks Hansapank mu arvutit reostab?
kusjuures, ma ise patchisin ka mingi aeg tagasi ära endal msni ja põhjuseks mitte see, et mulle ei meeldiks vaadata seda bannerit aga see, et msni põhiaken peale sisselogimist tõmbas ennast mingik ...
  teema: Miks Hansapank mu arvutit reostab?
bjand

vastuseid: 29
vaadatud: 5042

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 21.10.2006 19:53:28   pealkiri: Miks Hansapank mu arvutit reostab?
teatud pachiga saab neid banneried jms sellist kama maha võtta.
Viirusega saab ikka virusega võidela icon_smile.gif
http://www.mess.be/
  teema: Kommenteerimine: OmmOs
bjand

vastuseid: 172
vaadatud: 46370

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2006 23:39:28   pealkiri: Kommenteerimine: OmmOs
Kõik läks lihtsalt. Saatsin kauba ennem ja mingit kolbi ei olnud.
Sai ka aru väikesest minupoolsest kalast (ma ei checkanud kaardi ventikat icon_smile.gif

Bro.
  teema: Ühest pistikust sisse, teisest välja :)
bjand

vastuseid: 37
vaadatud: 8003

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 22.09.2006 14:28:30   pealkiri: Ühest pistikust sisse, teisest välja :)
Hea mõte. Saaremaast teeks Eesti Manhattani ja maismaal kavataksid inimesed näiteks kartuleid. Võtame metsad ja majad maha, saame suurema põllu.
Poleks liiklusprobleeme ega midagi. 150ndalt korru ...
  teema: Ühest pistikust sisse, teisest välja :)
bjand

vastuseid: 37
vaadatud: 8003

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 21.09.2006 10:13:04   pealkiri: Ühest pistikust sisse, teisest välja :)
Ei suunud kiusatusele vastu panna:

Lugesin just väikest uudisenuppu:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=13905860

Saaremaa jõukaim mees, praamikuningas Vjatšeslav Leed ...
  teema: Elisa Kodu internet
bjand

vastuseid: 1168
vaadatud: 296499

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.09.2006 15:19:06   pealkiri: Elisa Kodu internet
ma sain teada, et neil on 2 tehnikut, kellest 1 on kuskil "ära".
Ehk ma sain aru, et kogu tallinna peale on 1 tehnik.
  teema: Elisa Kodu internet
bjand

vastuseid: 1168
vaadatud: 296499

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.09.2006 01:58:00   pealkiri: Elisa Kodu internet
kahjuks pole. aga muidugi ma saan võibolla ühe käest laenata.
millegipärast ma hästi ei usu et selles kolb on aga no kui korra veel peale nende "remonti" ära kukub siis proovin kindlasti ise en ...
  teema: Elisa Kodu internet
bjand

vastuseid: 1168
vaadatud: 296499

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.09.2006 14:16:32   pealkiri: Elisa Kodu internet
Hetkel sain nautida 5mbit täpselt 4 päeva. Judsin juba kergelt ka ära harjuda aga nüüd siis kukkus nett 0,5 peale.
On juba mulle ka helistatud ja tavarutiin läbitud ja tehnikmees peaks tulema ...
  teema: Elisa Kodu internet
bjand

vastuseid: 1168
vaadatud: 296499

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.09.2006 12:14:55   pealkiri: Elisa Kodu internet
nii nii. one-two, one-two icon_smile.gif Mees tornis, hea liug, suurepärane äratõuge ja tuleb ilus pikk hüpe - kuid siiski, siiski ainult 0,4 meetrit (ehk 0,4 mbit sekis endiselt on minu nettt)

Teisisõnu ...
  teema: Elisa Kodu internet
bjand

vastuseid: 1168
vaadatud: 296499

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.09.2006 16:29:20   pealkiri: Elisa Kodu internet
indrekp - jah, täna ei juhtund midagi icon_smile.gif Helistasin ka tehnikmehe mobiilile, kes ütles, et elion ei ole vastanud icon_smile.gif
saatsin elisale ka kirja küsimusega, et mis saab minu arvest kui see nüüd peak ...
  teema: Elisa Kodu internet
bjand

vastuseid: 1168
vaadatud: 296499

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.09.2006 14:46:49   pealkiri: Elisa Kodu internet
mul reedel käis tehnikmees icon_smile.gif, ja saime teada, et elion! (mitte elisa) on oma karbist minu majani (või siis minu trepikoja kolmanda korruseni vähemasti) vedanud s**a kaabli, ja 2 päeva jooksul pea ...
  teema: Elisa Kodu internet
bjand

vastuseid: 1168
vaadatud: 296499

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.08.2006 19:35:00   pealkiri: Elisa Kodu internet
ruuter
  teema: Elisa Kodu internet
bjand

vastuseid: 1168
vaadatud: 296499

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.08.2006 15:53:04   pealkiri: Elisa Kodu internet
krt, mul kõigub ka net üles alla 4,5mb kuni 0ni peaaegu. varsti vist peab neile helistama icon_smile.gif ei viitsi - alles see oli stvga kus iga päev pidi helistama.
  teema: Elisa Kodu internet
bjand

vastuseid: 1168
vaadatud: 296499

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.08.2006 20:13:44   pealkiri: Elisa Kodu internet
Elisaga on leping - selle jaoks ei pea olema raketiteadlane, et seda aru saada - kui ma kirjutan teemas Elisa Kodu internet ja oskan seda siia ka kirjutada, olles veendunud, et kirjutan õigesse teema ...
  teema: Elisa Kodu internet
bjand

vastuseid: 1168
vaadatud: 296499

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.08.2006 11:42:59   pealkiri: Elisa Kodu internet
elioni käest renditakse liine
  teema: Elisa Kodu internet
bjand

vastuseid: 1168
vaadatud: 296499

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.08.2006 11:26:23   pealkiri: Elisa Kodu internet
ise liitusin eelmine kolmapäev s.t. teisipäeval jõudis kaablimees koju ja kolmapäeval lülitas elion asja sisse.
Mulgi oli 0,5 kiiruseks. Lubati ka saata töömees aga täna öösel - s.t. pühap ...
  teema: STV
bjand

vastuseid: 3060
vaadatud: 944416

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 22.08.2006 21:22:04   pealkiri: STV
blää, ma juba kaks kuud jebin nendega (kuigi varasemad 5 aastat on olnud ok), siis nüüd pean iga päev helistama sinna, et nad "midagi teeksid". Üldlevinud jutte - et "häälestasime teie modemi ...
  teema: STV
bjand

vastuseid: 3060
vaadatud: 944416

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.08.2006 13:38:42   pealkiri: STV
mul tõsteti reedel s.t 4. augustil kiirust.
  teema: Ülevaade: Linksys WRT54GC :: Võrguseadmed
bjand

vastuseid: 53
vaadatud: 26182

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 06.08.2006 13:36:51   pealkiri: Ülevaade: Linksys WRT54GC
firmware uuendus on olemas, aga selle saad kui logid ftpga linksysi serverisse.
ma just panin 1.04.5
  teema: Ülevaade: Linksys WRT54GC :: Võrguseadmed
bjand

vastuseid: 53
vaadatud: 26182

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 22.07.2006 15:37:00   pealkiri: Ülevaade: Linksys WRT54GC
edit: ipv6 keegi tööle saanud sellega kuidagi ?
  teema: STV
bjand

vastuseid: 3060
vaadatud: 944416

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.06.2006 00:35:02   pealkiri: STV
saada support@stv.ee kiri, siis teevad korda. helistades teevad ka aga tavaliselt ütlevad, et nende poolt on ping ok.
mul oli üle 1 nädala sama kamm, et igasugune liiklus oli üliaeglane. täna sa ...
  teema: STV
bjand

vastuseid: 3060
vaadatud: 944416

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 09.06.2006 21:51:19   pealkiri: STV
hetkel on väga raske leida sellisele tööle universaalseid inimesi - kes suudavad nii linuxis, macis kui windoosas orienteeruda nii ,et kõiki kliente rahuldada.
  teema: andmete ktüpteerimine
bjand

vastuseid: 30
vaadatud: 7340

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 02.06.2006 17:00:58   pealkiri: andmete ktüpteerimine
arvestama peab ka seda kes sa oled ja mis sul on. ehk selge see, et keegi ei hakka väikese eestlase võtit 30 aastat keerutama.
et ei maksa üle pingutada - oma turvalisust peab valima vastavalt sel ...
  teema: andmete ktüpteerimine
bjand

vastuseid: 30
vaadatud: 7340

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 02.06.2006 16:44:59   pealkiri: andmete ktüpteerimine
üldiselt paistab "ülo" poolt soovutatud 3 postis olev "truecrypt" päris normaalne vahend.
  teema: STV
bjand

vastuseid: 3060
vaadatud: 944416

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 01.06.2006 11:35:19   pealkiri: STV
ok, ega vaevalt nad sulle vastu tulevad, kui sa oma muret neile kurdad. arvatavasti pead lihtsalt need kanalid ära peitma omal telekas.

tegelt, räägi parem kuidas see stv digiTV on ? On norm ja ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.