|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Unreal Tournament 2004 |
bitboy
vastuseid: 329
vaadatud: 61417
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.02.2006 09:48:10 pealkiri: Unreal Tournament 2004 |
| 3355 on praegu |
teema: Unreal Tournament 2004 |
bitboy
vastuseid: 329
vaadatud: 61417
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.02.2006 21:30:07 pealkiri: Unreal Tournament 2004 |
mul selline probleem, et kui botte killin, siis laadib mapi <=20 sekundiga. kui aga tahan üle neti mängida võtab ~5 minutit aega olgugi, et ta midagi tõmbama ei hakka.
äkki oskab keegi aida ... |
teema: Kõige vanem arvuti/jupp, mis kasutuses ? |
bitboy
vastuseid: 293
vaadatud: 68503
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 06.04.2005 15:56:30 pealkiri: Kõige vanem arvuti/jupp, mis kasutuses ? |
| flopi seade oli juba esimese arvutiga kaasas. mingi '91 aasta 486 oli vist |
teema: K: Teab keegi kust saaks osta kaitsekilet ekraanile või lasta korda teha/vahetada |
bitboy
vastuseid: 2
vaadatud: 1322
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.03.2005 15:51:15 pealkiri: K: Teab keegi kust saaks osta kaitsekilet ekraanile või lasta korda teha/vahetada |
| ma kasutaks isekleepuvat kilet |
teema: Bermuuda kolmnurk |
bitboy
vastuseid: 11
vaadatud: 2802
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 04.03.2005 10:33:39 pealkiri: Bermuuda kolmnurk |
| tõmba kiibi tootja kodulehelt draiverid, kõigekindlam |
teema: Bermuuda kolmnurk |
bitboy
vastuseid: 11
vaadatud: 2802
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 03.03.2005 12:23:05 pealkiri: Bermuuda kolmnurk |
| äkki on sul ming draiverite jama. mul on paarkorda olnud. kui valed helikaardi draiverid pealesaavad siis cd seadet win-is ei näita |
teema: Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat? |
bitboy
vastuseid: 262
vaadatud: 60648
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 01.03.2005 15:49:50 pealkiri: Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat? |
| mul 20G merevärav kestab juba viiendat aastat vist. päristäpselt ei mäleta, ostes maksis 2k |
teema: Mis on vahet DVD-R ja DVD+R toorikutel??? |
bitboy
vastuseid: 17
vaadatud: 6516
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 02.02.2005 17:53:38 pealkiri: Mis on vahet DVD-R ja DVD+R toorikutel??? |
| üks nendest peaks olema kontroll bittidega, teine mitte |
teema: 3DMark2005 skoorid |
bitboy
vastuseid: 3210
vaadatud: 587350
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.10.2004 12:05:52 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
panin catalyst 3.9 peale. nüüd sain 1125@1024x768.
huvitav palju c4.9-ga saaks |
teema: 3DMark2005 skoorid |
bitboy
vastuseid: 3210
vaadatud: 587350
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.10.2004 19:15:51 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
| ma küll kuskilt catalyst-i kohta ei leidnug. mul näitab options leht [url=http://ope.khk.tartu.ee/~alo/disp.GIF]sellist pilti. |
teema: kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud? |
bitboy
vastuseid: 281
vaadatud: 55558
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.10.2004 13:18:41 pealkiri: kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud? |
| 12h, siis jäin arvuti taha magama |
teema: 3DMark2005 skoorid |
bitboy
vastuseid: 3210
vaadatud: 587350
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.10.2004 09:00:20 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
| kasutan neid draivereid, mis kaardiga kaasas olid |
teema: 3DMark2005 skoorid |
bitboy
vastuseid: 3210
vaadatud: 587350
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.10.2004 20:38:02 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
sai kah ära testitud
1114@1034x768 & 1372@800x600
kuidagi vähe tundub |
teema: PCMark04 tulemused ! |
bitboy
vastuseid: 189
vaadatud: 54925
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.10.2004 13:50:26 pealkiri: PCMark04 tulemused ! |
| mul 3168 |
teema: Sinu esimene arvuti! |
bitboy
vastuseid: 560
vaadatud: 131080
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 13.10.2004 14:29:21 pealkiri: Sinu esimene arvuti! |
I - 486/66MHz, 1MB integr. video, 16MB RAM, 200MB HDD
][ - Pentium 200MMX, 128MB RAM (hiljem 256MB), 2MB video, 1,2GB HDD (hiljem +20GB)
]l[ - vata proofilist |
teema: 3DMark2003 skoorid |
bitboy
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002375
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.10.2004 23:25:53 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
mul 2601@1024x768 ja 3510@800x600 ([url=http://ope.khk.tartu.ee/~alo/arvuti.htm]link)
inimesed, te võiksite ikka reso ka panna, millega test tehtud. |
teema: mingi viirus |
bitboy
vastuseid: 7
vaadatud: 1650
|
foorum: Turvalisus postitatud: 31.05.2004 22:06:22 pealkiri: mingi viirus |
no võta ta startupist maha ja kustuta key ära
seda ma alguses teginki, aga ta tuleb iseenesest igakord jälle tagasi ning nüüd ei viitsi ma enam aega raisata. kui see oleks nii lihtne pol ... |
teema: mingi viirus |
bitboy
vastuseid: 7
vaadatud: 1650
|
foorum: Turvalisus postitatud: 31.05.2004 18:03:04 pealkiri: mingi viirus |
Ma ei hakanud eraldi teemat tegema.
mul selline probleem, et mingi kuradi viirus on kuskilt sisse roninud. McAfee ja AVG teda ei leia. registrisse tekb My Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Micros ... |
teema: NFS: Underground |
bitboy
vastuseid: 1726
vaadatud: 249565
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.04.2004 19:59:50 pealkiri: NFS: Underground |
| üks loll küsimus. kust ma pc variandil tahavaatepeegli sisse saan lülitada? |
teema: Mis oli teie esimene arvutimäng ? |
bitboy
vastuseid: 1240
vaadatud: 238375
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.04.2004 02:30:32 pealkiri: Mis oli teie esimene arvutimäng ? |
| minu esimene mäng oli kas The Great Machine või The Big Red Racing täpselt enam ei mäleta. |
teema: -Watercooling- |
bitboy
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728319
|
foorum: Jahutus postitatud: 29.03.2004 09:12:54 pealkiri: -Watercooling- |
külma-vee toru ikka! seal temp ju mingi 5C talvel
talvel kloki palju tahad  |
teema: vaja ühendada ühele arvutile kuni 18 monitori max 75 m vahedega |
bitboy
vastuseid: 23
vaadatud: 4608
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.03.2004 21:40:30 pealkiri: vaja ühendada ühele arvutile kuni 18 monitori max 75 m vahedega |
| kõige lihtsam. osta kuskilt vga jagaja. ma kunagi ammu kuskil nägin müügis, aga ei mäleta kus |
teema: -Watercooling- |
bitboy
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728319
|
foorum: Jahutus postitatud: 21.03.2004 03:01:20 pealkiri: -Watercooling- |
üks küsimus
kui suurt passiiv radikat oleks vaja klokkimatta xp 2500+ barton'i jahutamiseks? |
teema: -Watercooling- |
bitboy
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728319
|
foorum: Jahutus postitatud: 10.02.2004 22:25:55 pealkiri: -Watercooling- |
järelikult tuleb ise teha
ega hdd'le mingit võimast jahutust vaja polegi |
teema: XP 2500+ Barton Overcloking |
bitboy
vastuseid: 4602
vaadatud: 629648
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.02.2004 21:48:07 pealkiri: XP 2500+ Barton Overcloking |
pane kaalu peale, sealt saad kohe esimese näitaja.
enne toite ostmist tuleks kuskilt ikka otsida palju ta katsetes on välja kannatanud.
mõni 300W toitekas on peaaegu sama hea ... |
teema: kõigil tavakasutajatel on 50 või 60 hertz pilt monitoril |
bitboy
vastuseid: 94
vaadatud: 19788
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.01.2004 13:36:47 pealkiri: kõigil tavakasutajatel on 50 või 60 hertz pilt monitoril |
| õige kuvari valimine käiks nii, et valid ühe kuvari ja teed selle taga niikaua "tööd", kui silmad enam ei taha. kui veedetud aja ja hinna suhtega rahul oled ostad ära, kui ei - siis puhkad silmi ... |
teema: kõigil tavakasutajatel on 50 või 60 hertz pilt monitoril |
bitboy
vastuseid: 94
vaadatud: 19788
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.01.2004 21:25:45 pealkiri: kõigil tavakasutajatel on 50 või 60 hertz pilt monitoril |
| pole neil alla 100Hz moludel midagi viga. mul kodus vana hea ibm monitor millel refresh rate ~55Hz ning päevotsa molu taga vahtides pole silmadel s****gi viga. koolis on uued uhked MONITORID milledega ha ... |
teema: Abit NF7-S tulukesed |
bitboy
vastuseid: 4
vaadatud: 1262
|
foorum: Protsessorid postitatud: 24.01.2004 12:45:22 pealkiri: Abit NF7-S tulukesed |
| mina seda küll manuaalist ei leidnud |
teema: Abit NF7-S tulukesed |
bitboy
vastuseid: 4
vaadatud: 1262
|
foorum: Protsessorid postitatud: 24.01.2004 12:31:12 pealkiri: Abit NF7-S tulukesed |
asi selline:
panen mina arvutil juhtme seina - läheb emmel punane tuluke põlema
vajutan mina power nuppu - süttib roheline tuluke punase kõrval
midagi tõsist nad vist ei tähenda, aga ma ei ... |
teema: kõigil tavakasutajatel on 50 või 60 hertz pilt monitoril |
bitboy
vastuseid: 94
vaadatud: 19788
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.01.2004 22:31:50 pealkiri: kõigil tavakasutajatel on 50 või 60 hertz pilt monitoril |
mul on vertical refresh ~55Hz.
ekraani filtriga pole silmadel s****gi häda.
istu või päevotsa arvutitaga  |
teema: kas jookseb teil IE kokku? |
bitboy
vastuseid: 41
vaadatud: 5990
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 11.12.2003 11:07:42 pealkiri: kas jookseb teil IE kokku? |
kuradi IE viskab nüüd maxsimize peal alla paremasse nurka
ega keegi ei tea kuda seda korda saada  |
teema: hüper kiirendamine! |
bitboy
vastuseid: 23
vaadatud: 7112
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 11.12.2003 00:31:11 pealkiri: hüper kiirendamine! |
 |
teema: kas jookseb teil IE kokku? |
bitboy
vastuseid: 41
vaadatud: 5990
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 11.12.2003 00:02:14 pealkiri: kas jookseb teil IE kokku? |
kuda sa ta ilma popupkilleritta kinni said
kuradi IE viskab nüüd maxsimize peal alla paremasse nurka  |
teema: kas jookseb teil IE kokku? |
bitboy
vastuseid: 41
vaadatud: 5990
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 10.12.2003 23:35:50 pealkiri: kas jookseb teil IE kokku? |
IE pange ei pannud, arvuti kiilus hoopis nii kinni, et resetti pidin pool minutit allhoidma
Opera viskas hoopis sinise ekraani ette ja pani poe kinni  |
| |