Avaleht
otsing leidis 34 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Unreal Tournament 2004
bitboy

vastuseid: 329
vaadatud: 61417

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.02.2006 09:48:10   pealkiri: Unreal Tournament 2004
3355 on praegu
  teema: Unreal Tournament 2004
bitboy

vastuseid: 329
vaadatud: 61417

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.02.2006 21:30:07   pealkiri: Unreal Tournament 2004
mul selline probleem, et kui botte killin, siis laadib mapi <=20 sekundiga. kui aga tahan üle neti mängida võtab ~5 minutit aega olgugi, et ta midagi tõmbama ei hakka.

äkki oskab keegi aida ...
  teema: Kõige vanem arvuti/jupp, mis kasutuses ?
bitboy

vastuseid: 293
vaadatud: 68503

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 06.04.2005 15:56:30   pealkiri: Kõige vanem arvuti/jupp, mis kasutuses ?
flopi seade oli juba esimese arvutiga kaasas. mingi '91 aasta 486 oli vist
  teema: K: Teab keegi kust saaks osta kaitsekilet ekraanile või lasta korda teha/vahetada
bitboy

vastuseid: 2
vaadatud: 1322

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.03.2005 15:51:15   pealkiri: K: Teab keegi kust saaks osta kaitsekilet ekraanile või lasta korda teha/vahetada
ma kasutaks isekleepuvat kilet
  teema: Bermuuda kolmnurk
bitboy

vastuseid: 11
vaadatud: 2802

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 04.03.2005 10:33:39   pealkiri: Bermuuda kolmnurk
tõmba kiibi tootja kodulehelt draiverid, kõigekindlam
  teema: Bermuuda kolmnurk
bitboy

vastuseid: 11
vaadatud: 2802

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 03.03.2005 12:23:05   pealkiri: Bermuuda kolmnurk
äkki on sul ming draiverite jama. mul on paarkorda olnud. kui valed helikaardi draiverid pealesaavad siis cd seadet win-is ei näita
  teema: Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat?
bitboy

vastuseid: 262
vaadatud: 60648

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 01.03.2005 15:49:50   pealkiri: Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat?
mul 20G merevärav kestab juba viiendat aastat vist. päristäpselt ei mäleta, ostes maksis 2k
  teema: Mis on vahet DVD-R ja DVD+R toorikutel???
bitboy

vastuseid: 17
vaadatud: 6516

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 02.02.2005 17:53:38   pealkiri: Mis on vahet DVD-R ja DVD+R toorikutel???
üks nendest peaks olema kontroll bittidega, teine mitte
  teema: 3DMark2005 skoorid
bitboy

vastuseid: 3210
vaadatud: 587350

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.10.2004 12:05:52   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
panin catalyst 3.9 peale. nüüd sain 1125@1024x768.
huvitav palju c4.9-ga saaks
  teema: 3DMark2005 skoorid
bitboy

vastuseid: 3210
vaadatud: 587350

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.10.2004 19:15:51   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
ma küll kuskilt catalyst-i kohta ei leidnug. mul näitab options leht [url=http://ope.khk.tartu.ee/~alo/disp.GIF]sellist pilti.
  teema: kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud?
bitboy

vastuseid: 281
vaadatud: 55558

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.10.2004 13:18:41   pealkiri: kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud?
12h, siis jäin arvuti taha magama
  teema: 3DMark2005 skoorid
bitboy

vastuseid: 3210
vaadatud: 587350

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.10.2004 09:00:20   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
kasutan neid draivereid, mis kaardiga kaasas olid
  teema: 3DMark2005 skoorid
bitboy

vastuseid: 3210
vaadatud: 587350

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.10.2004 20:38:02   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
sai kah ära testitud
1114@1034x768 & 1372@800x600 icon_sad.gif
kuidagi vähe tundub
  teema: PCMark04 tulemused !
bitboy

vastuseid: 189
vaadatud: 54925

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.10.2004 13:50:26   pealkiri: PCMark04 tulemused !
mul 3168
  teema: Sinu esimene arvuti!
bitboy

vastuseid: 560
vaadatud: 131080

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 13.10.2004 14:29:21   pealkiri: Sinu esimene arvuti!
I - 486/66MHz, 1MB integr. video, 16MB RAM, 200MB HDD
][ - Pentium 200MMX, 128MB RAM (hiljem 256MB), 2MB video, 1,2GB HDD (hiljem +20GB)
]l[ - vata proofilist
  teema: 3DMark2003 skoorid
bitboy

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002375

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 11.10.2004 23:25:53   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
mul 2601@1024x768 ja 3510@800x600 ([url=http://ope.khk.tartu.ee/~alo/arvuti.htm]link)
inimesed, te võiksite ikka reso ka panna, millega test tehtud.
  teema: mingi viirus
bitboy

vastuseid: 7
vaadatud: 1650

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 31.05.2004 22:06:22   pealkiri: mingi viirus
no võta ta startupist maha ja kustuta key ära
seda ma alguses teginki, aga ta tuleb iseenesest igakord jälle tagasi icon_evil.gif ning nüüd ei viitsi ma enam aega raisata. kui see oleks nii lihtne pol ...
  teema: mingi viirus
bitboy

vastuseid: 7
vaadatud: 1650

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 31.05.2004 18:03:04   pealkiri: mingi viirus
Ma ei hakanud eraldi teemat tegema.
mul selline probleem, et mingi kuradi viirus on kuskilt sisse roninud. McAfee ja AVG teda ei leia. registrisse tekb My Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Micros ...
  teema: NFS: Underground
bitboy

vastuseid: 1726
vaadatud: 249565

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.04.2004 19:59:50   pealkiri: NFS: Underground
üks loll küsimus. kust ma pc variandil tahavaatepeegli sisse saan lülitada?
  teema: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
bitboy

vastuseid: 1240
vaadatud: 238375

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.04.2004 02:30:32   pealkiri: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
minu esimene mäng oli kas The Great Machine või The Big Red Racing täpselt enam ei mäleta.
  teema: -Watercooling-
bitboy

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728319

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 29.03.2004 09:12:54   pealkiri: -Watercooling-

külma-vee toru ikka! seal temp ju mingi 5C talvel icon_wink.gif


talvel kloki palju tahad icon_biggrin.gif
  teema: vaja ühendada ühele arvutile kuni 18 monitori max 75 m vahedega
bitboy

vastuseid: 23
vaadatud: 4608

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.03.2004 21:40:30   pealkiri: vaja ühendada ühele arvutile kuni 18 monitori max 75 m vahedega
kõige lihtsam. osta kuskilt vga jagaja. ma kunagi ammu kuskil nägin müügis, aga ei mäleta kus
  teema: -Watercooling-
bitboy

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728319

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 21.03.2004 03:01:20   pealkiri: -Watercooling-
üks küsimus
kui suurt passiiv radikat oleks vaja klokkimatta xp 2500+ barton'i jahutamiseks?
  teema: -Watercooling-
bitboy

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728319

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 10.02.2004 22:25:55   pealkiri: -Watercooling-
järelikult tuleb ise teha icon_biggrin.gif
ega hdd'le mingit võimast jahutust vaja polegi
  teema: XP 2500+ Barton Overcloking
bitboy

vastuseid: 4602
vaadatud: 629648

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.02.2004 21:48:07   pealkiri: XP 2500+ Barton Overcloking

pane kaalu peale, sealt saad kohe esimese näitaja.

icon_lol.gif

enne toite ostmist tuleks kuskilt ikka otsida palju ta katsetes on välja kannatanud.
mõni thumbs_up.gif 300W toitekas on peaaegu sama hea ...
  teema: kõigil tavakasutajatel on 50 või 60 hertz pilt monitoril
bitboy

vastuseid: 94
vaadatud: 19788

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.01.2004 13:36:47   pealkiri: kõigil tavakasutajatel on 50 või 60 hertz pilt monitoril
õige kuvari valimine käiks nii, et valid ühe kuvari ja teed selle taga niikaua "tööd", kui silmad enam ei taha. kui veedetud aja ja hinna suhtega rahul oled ostad ära, kui ei - siis puhkad silmi ...
  teema: kõigil tavakasutajatel on 50 või 60 hertz pilt monitoril
bitboy

vastuseid: 94
vaadatud: 19788

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.01.2004 21:25:45   pealkiri: kõigil tavakasutajatel on 50 või 60 hertz pilt monitoril
pole neil alla 100Hz moludel midagi viga. mul kodus vana hea ibm monitor millel refresh rate ~55Hz ning päevotsa molu taga vahtides pole silmadel s****gi viga. koolis on uued uhked MONITORID milledega ha ...
  teema: Abit NF7-S tulukesed
bitboy

vastuseid: 4
vaadatud: 1262

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 24.01.2004 12:45:22   pealkiri: Abit NF7-S tulukesed
mina seda küll manuaalist ei leidnud
  teema: Abit NF7-S tulukesed
bitboy

vastuseid: 4
vaadatud: 1262

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 24.01.2004 12:31:12   pealkiri: Abit NF7-S tulukesed
asi selline:
panen mina arvutil juhtme seina - läheb emmel punane tuluke põlema
vajutan mina power nuppu - süttib roheline tuluke punase kõrval

midagi tõsist nad vist ei tähenda, aga ma ei ...
  teema: kõigil tavakasutajatel on 50 või 60 hertz pilt monitoril
bitboy

vastuseid: 94
vaadatud: 19788

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.01.2004 22:31:50   pealkiri: kõigil tavakasutajatel on 50 või 60 hertz pilt monitoril
mul on vertical refresh ~55Hz.
ekraani filtriga pole silmadel s****gi häda.
istu või päevotsa arvutitaga icon_lol.gif
  teema: kas jookseb teil IE kokku?
bitboy

vastuseid: 41
vaadatud: 5990

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 11.12.2003 11:07:42   pealkiri: kas jookseb teil IE kokku?

kuradi IE viskab nüüd maxsimize peal alla paremasse nurka

ega keegi ei tea kuda seda korda saada icon_question.gif
  teema: hüper kiirendamine!
bitboy

vastuseid: 23
vaadatud: 7112

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 11.12.2003 00:31:11   pealkiri: hüper kiirendamine!
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
  teema: kas jookseb teil IE kokku?
bitboy

vastuseid: 41
vaadatud: 5990

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 11.12.2003 00:02:14   pealkiri: kas jookseb teil IE kokku?
kuda sa ta ilma popupkilleritta kinni said icon_question.gif
kuradi IE viskab nüüd maxsimize peal alla paremasse nurka icon_evil.gif
  teema: kas jookseb teil IE kokku?
bitboy

vastuseid: 41
vaadatud: 5990

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 10.12.2003 23:35:50   pealkiri: kas jookseb teil IE kokku?
IE pange ei pannud, arvuti kiilus hoopis nii kinni, et resetti pidin pool minutit allhoidma icon_evil.gif
Opera viskas hoopis sinise ekraani ette ja pani poe kinni icon_wink.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.