Avaleht
otsing leidis 2000 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia Koduinternet
bitCON

vastuseid: 23979
vaadatud: 5699581

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.06.2025 20:47:58   pealkiri: Telia Koduinternet
Plaanis konkurendi peale üle minna, kas on mõtet enne "põrandaalust" pakkumist küsida telialt? Tehakse neid üldse kodunetile?
  teema: Telia Koduinternet
bitCON

vastuseid: 23979
vaadatud: 5699581

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.03.2025 14:45:18   pealkiri: Telia Koduinternet
Küsimus - wifi ei levi hästi 4 toalises korteris ühte tuppa. Kas mõistlikum võtta uus ruuter või smart wifi? Inteno DG200A ruuter hetkel. Ja kui uus ruuter rentida, kas siis saab vana peale taga ...
  teema: TELE2
bitCON

vastuseid: 4214
vaadatud: 1183076

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 26.02.2023 22:44:42   pealkiri: TELE2
Kas olemasoleva 7 eurise paketi saab kuidagi kõnekaardi paketile ümber tõsta ilma uut numbrit võtmata?
  teema: Windows 11
bitCON

vastuseid: 4791
vaadatud: 801571

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 23.09.2022 13:45:09   pealkiri: Windows 11
Kas muutus siis win11 kiiremaks? Paremklikk ja üleüldine mega uimane nuppudea reaktsiooniaeg taskbaril (wifi jne nupud)
  teema: Windows 11
bitCON

vastuseid: 4791
vaadatud: 801571

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 27.04.2022 21:14:45   pealkiri: Windows 11
Upgradisin just win10 peale tagasi pärast mitme kuu pikkust win11 kannatusi.

Win11 läppari peal NVME SSD write speed 48MB/s LOL. Mitu korda juba väitnud et fixed, aga ei. Win10 peal jälle 300MB ...
  teema: Telia TV
bitCON

vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.03.2022 10:39:18   pealkiri: Telia TV
Kus hinnalangus siis on? Mingit kirjagi ei ole tulnud Telialt. Nüüd pannakse pjantica kanal ka kinni - pole mingit pistmist mingi propagandaga.
  teema: Telia TV
bitCON

vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.02.2022 15:15:59   pealkiri: Telia TV
  teema: Windows 11
bitCON

vastuseid: 4791
vaadatud: 801571

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 16.02.2022 10:38:45   pealkiri: Windows 11
SSD ikka aeglane...
  teema: Windows 11
bitCON

vastuseid: 4791
vaadatud: 801571

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 07.02.2022 19:17:11   pealkiri: Windows 11
Fake news. Mul ei parandanud NVME läpparil sittagi. Ja changelogis ei ole sõnagi mainitud ka et oleks selle fix.
  teema: Windows 11
bitCON

vastuseid: 4791
vaadatud: 801571

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 18.01.2022 10:28:39   pealkiri: Windows 11
Kuidas uus win toimetab? On paremaks muutunud peale väljalaset?

Sama sitt nagu reliisi ajal. NVME ikka fiximata ja üldiselt UI uimane.
  teema: Telia TV
bitCON

vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.12.2021 12:42:40   pealkiri: Telia TV
Okei minu viga siis.
  teema: Telia TV
bitCON

vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.12.2021 12:39:02   pealkiri: Telia TV
, maga välja. Rendilepingu võid päevapealt ilma sentigi maksmata lõpetada.

Mul lepingus kirjas 1. ja 2. aastal lõpetamise trahv 99 euri, 3ndal aastal 60euri. Võibolla sain siis valesti aru. U ...
  teema: Telia TV
bitCON

vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.12.2021 11:13:44   pealkiri: Telia TV
...
  teema: Telia TV
bitCON

vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.10.2021 15:30:25   pealkiri: Telia TV
Anname teada, et Teie Motorola digiboks on tehnoloogiliselt aegunud ja ei toeta enam kaasaegseid TV-funktsioone. Seetõttu ei toimi Teie Telia TV teenus alates 29. novembrist 2021 enam vana Motorola d ...
  teema: Windows 11
bitCON

vastuseid: 4791
vaadatud: 801571

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 23.10.2021 16:14:27   pealkiri: Windows 11
Jube lag ikka start menüü avades ja aknaid minimeerides/maksimeerides taskbaril ikoonil vajutades.
  teema: Windows 11
bitCON

vastuseid: 4791
vaadatud: 801571

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 20.08.2021 09:44:54   pealkiri: Windows 11
uus on maandunud Cumulative Update for Windows 11 (10.0.22000.160) (KB5005189)

2 fixi ainult lul Ilmselt muudeti midagi rohkem muidu oleks small update.
Nüüd saab järgmist korda oodata jälle. ...
  teema: Riik loodab uuel aastal mobiil-ID asemel uue lahenduse kasutusele võtta
bitCON

vastuseid: 58
vaadatud: 13535

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 09.08.2021 16:30:50   pealkiri: Riik loodab uuel aastal mobiil-ID asemel uue lahenduse kasutusele võtta
Ma ei mõista mis probleemi riik lahendab?

Hiljutist lekkeprobleemi äkki.
  teema: Windows 11
bitCON

vastuseid: 4791
vaadatud: 801571

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 04.08.2021 14:37:22   pealkiri: Windows 11
Kas praegu beta installides tuleb ikkagi clean install teha kui reliisib?
  teema: Kommenteerimine: klebla
bitCON

vastuseid: 252
vaadatud: 48992

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.07.2021 18:08:32   pealkiri: Kommenteerimine: klebla
Ostsin läppari, esmamulje järgi väga rahul thumbs_up.gif
  teema: IT õppimine
bitCON

vastuseid: 4402
vaadatud: 1320231

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 12.07.2021 21:12:52   pealkiri: IT õppimine
TalTech IT süsteemide arendusse sessioonõppes 401 avaldust ja 49 said üle lävendi. Päris jõhker, aga ilmselt ülikoolides tavaline icon_biggrin.gif

edit: Ah sessioonõppesse. Mul päevaõppes avaldus. Seal ...
  teema: IT õppimine
bitCON

vastuseid: 4402
vaadatud: 1320231

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 08.07.2021 12:11:02   pealkiri: IT õppimine
Kas it-süsteemide arenduse õppe jaoks peaks gümnaasiumi mate uuesti enne selgeks tegema et hakkama saaks või võetakse loengutes see materjal nagunii koos läbi? Gümna lõpetamisest 10+ aastat ju ...
  teema: Konsoolid vs PC
bitCON

vastuseid: 6486
vaadatud: 856220

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.06.2020 14:16:23   pealkiri: Konsoolid vs PC
Äkki ilma kettata variandid on kõik 2TB aga hind on sama mis 1TB ja lugejaga?

Variante on palju mis võib tulla.
  teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema
bitCON

vastuseid: 1296
vaadatud: 384796

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.06.2020 17:02:33   pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema
Palju see digiboks maksab kohe välja ostes?

Mulle ei pakutud kohe väljaostmise varianti aga üldiselt on see lihtsalt tavaline AndroidTV box - neid leiab netipoodidest igasuguseid erinevaid. Hinn ...
  teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema
bitCON

vastuseid: 1296
vaadatud: 384796

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.05.2020 18:38:14   pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema
Palju see digiboks maksab kohe välja ostes?
  teema: TELE2
bitCON

vastuseid: 4214
vaadatud: 1183076

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.05.2020 11:00:33   pealkiri: TELE2
Oskab keegi android tv boxi või sticki soovitada go3 jaoks?
  teema: Telia Koduinternet
bitCON

vastuseid: 23979
vaadatud: 5699581

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 16.08.2019 16:01:43   pealkiri: Telia Koduinternet
Kuidas DG200a ruuteril DNS paika panna?

Lisasin DHCP advanced seadete alla küll aga siis DNS nimekirjas näitab ikka esimese DNS-ina telia oma ja järgmine on alles enda sisestatud (mida ta ei ei ...
  teema: Telia TV
bitCON

vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.02.2019 09:50:15   pealkiri: Telia TV
Kellelgi veel hetke seisuga Telial tv pilt kadunud või see piirkondlik probleem?

Hommikul pilti ette ei tulnud, tuli resa teha.
  teema: Telia Eesti
bitCON

vastuseid: 9969
vaadatud: 2278320

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.12.2018 17:28:21   pealkiri: Telia Eesti

Ikka, 30 päeva.
no mida sa kordad mind koguaeg icon_rolleyes.gif
Kordamine on tarkuse ema.
  teema: Telia Eesti
bitCON

vastuseid: 9969
vaadatud: 2278320

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.12.2018 17:25:10   pealkiri: Telia Eesti
Kas see andmemaht siis ei kehtigi enam ainult kalendrikuu, või 30 päeva laadimisest?
Siis on asjad edasi arenenud, vanasti piirati ju ka kasutamisaega ja uute kuusse kasutamata mahtu/kõneaega üle ...
  teema: Telia Eesti
bitCON

vastuseid: 9969
vaadatud: 2278320

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.12.2018 16:39:10   pealkiri: Telia Eesti
2€ eest saab 1GB
https://i.imgur.com/dSN2WJq.png
Kui laed 8€ saad kokku 15GB?

Jep.
  teema: Telia Eesti
bitCON

vastuseid: 9969
vaadatud: 2278320

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.12.2018 16:09:41   pealkiri: Telia Eesti
Nii ei saa, et ostan Superi 1€. Kannan 3€ juurde - saan 1GB. Ja siis 3,99€ eest tellin 3GB juurde.
Kokku 4GB 3,99€-ga icon_razz.gif

Ei. 3.25GB saab nii kokku. 2GB+250MB saab 2+1 euri eest.
  teema: Telia Eesti
bitCON

vastuseid: 9969
vaadatud: 2278320

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.12.2018 13:55:11   pealkiri: Telia Eesti
Kui mulle meeldib Telia on mõistlik küsida pakkumisi enne T2 ja Elisast. Siis saan Teliale neid pakkumisi ette näidata, et noh, beat that icon_razz.gif
Kas 1GB oleks palju odavam? Super kõnekaart ju 3€ 1G ...
  teema: Telia Eesti
bitCON

vastuseid: 9969
vaadatud: 2278320

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.12.2018 10:15:05   pealkiri: Telia Eesti
Tuli ära
Hea klient! Sulgesime tänasest Teie Telia TV vana menüü. Et jätkata Telia TV vaatamist uue menüüga, järgige varasemalt saadetud juhiseid.
Lisaks saate abi lähimast Telia esinduse ...
  teema: Media Player Classic ei oska CPU-d kasutada
bitCON

vastuseid: 19
vaadatud: 6300

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 10.12.2018 16:49:28   pealkiri: Media Player Classic ei oska CPU-d kasutada
Pole mõtet kasutada seda enam, pea 2 aastat juba pole edasi arendatud.

Tundub, et K-Lite Codec Pack koosseisus mingi areng vist siiski toimub ?, sest paki installeerimise eelselt palutakse eraldis ...
  teema: Media Player Classic ei oska CPU-d kasutada
bitCON

vastuseid: 19
vaadatud: 6300

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 10.12.2018 16:07:03   pealkiri: Media Player Classic ei oska CPU-d kasutada
Pole mõtet kasutada seda enam, pea 2 aastat juba pole edasi arendatud.
  teema: Telia Koduinternet
bitCON

vastuseid: 23979
vaadatud: 5699581

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.12.2018 11:16:39   pealkiri: Telia Koduinternet
Eile oli telia hooldus ja ilmuski kuni 200M nüüd valikusse. thumbs_up.gif Ei lase veel aktiveerida miskipärast.
e: resa aitas, nüüd sai valida ka juba.
  teema: Telia TV
bitCON

vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.11.2018 13:12:14   pealkiri: Telia TV
Kuidas seadistada, et kanali nimekirjas "Vaata" valides kaoks automaatselt kanalite nimekiri?
Kuidas seadistada, et kanalite nimekiri ilmuks OK nuppu vajutades?

thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif

1. Vajuta "vaata" ...
  teema: Telia TV
bitCON

vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.11.2018 11:17:43   pealkiri: Telia TV
Kuidas seadistada, et kanali nimekirjas "Vaata" valides kaoks automaatselt kanalite nimekiri?
Kuidas seadistada, et kanalite nimekiri ilmuks OK nuppu vajutades?

thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
  teema: Telia TV
bitCON

vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.11.2018 12:02:55   pealkiri: Telia TV
Olen kolmel päeval järjest katsetanud oma Motorolale uut menüüd peale lasta kahe puldiga vehkides - "praegast ei saa" ja kogu lugu.
123 teenindab kah ainult tööpäeviti, ilmselt on vana menüü ...
  teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
bitCON

vastuseid: 2614
vaadatud: 689730

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.11.2018 22:48:16   pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
mis selle amazon primega on? Kas sellel ongi ainult mõned asjad millel tasuta shipping?
Eestisse ei kehti see tasuta shipping üldse.
  teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
bitCON

vastuseid: 2614
vaadatud: 689730

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.11.2018 14:55:06   pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
Opaa, good news!
icon_lol.gif
"upgraded" oma r9 390?
  teema: TELE2
bitCON

vastuseid: 4214
vaadatud: 1183076

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.11.2018 14:52:05   pealkiri: TELE2
Kas tele2-le saab võtta mingi ajutise lisa-paketi, et välismaal (rootsis) netti kasutada mingi nädal või 2 et mingit hinnaüllatust ei tuleks. Päevapilet vms, ilma et olemasolevat paketti muudaks ...
  teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
bitCON

vastuseid: 2614
vaadatud: 689730

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.11.2018 20:44:12   pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
Mis kaart poest ostes 250 euro eest parem oleks?

RX 580 oli alles hiljuti 160 euriga saadaval. Mis on isegi palju selle reliikvia eest.

Aga pole vahet kas 250 eest on midagi paremat saada või e ...
  teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
bitCON

vastuseid: 2614
vaadatud: 689730

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.11.2018 20:07:34   pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
Väidetav RX590 Timespy testi tulemus.
https://www.digitaltrends.com/computing/amd-rx-590-beat-1060-gb-3dmark/amp/

Kui oc'ga saab sinn 1700+ mhz peale veel, siis oleks täitsa OK kaart. Sest pari ...
  teema: Telia TV
bitCON

vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.11.2018 14:25:08   pealkiri: Telia TV
Kas uues menüüs saab selle tagurpidi kanalite valiku nimekirja ümber ka keerata, et oleks ülevalt alla nagu vanas on?
  teema: AMD Vega seeria arutelu
bitCON

vastuseid: 2565
vaadatud: 562812

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.11.2018 13:27:58   pealkiri: AMD Vega seeria arutelu


lol. 2020 juba tuleb intel ka mängu. Siis ei osta AMD-d keegi vist enam, juhul kui ei lähe garbage budget valikuks nagu ajalooliselt on olnud, enne krüpto buumi.
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
bitCON

vastuseid: 6386
vaadatud: 1253334

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.10.2018 14:43:41   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Ok, siis minu viga. Ma arvasin, et AMD draivereid installides on Radeon Settings osa draiverist mis iga draiveriga ka installeerub, mitte lisa-soft mida ei pea installima, et driverid töötaksid.
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
bitCON

vastuseid: 6386
vaadatud: 1253334

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.10.2018 09:30:24   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Ok, mul endal ei ole gpu-dki seega ei tea, aga pealkiri tundub ikka väga kehv. Jääb mulje nagu AMD Radeon Settings ja draiverid on erinevad asjad mida saab/tuleb eraldi installida.
Software hõlma ...
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
bitCON

vastuseid: 6386
vaadatud: 1253334

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.10.2018 00:04:07   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
a) toodete jm. asjade nimesid EI TÕLGITA
b) ajurid on rõve konstrukt
c) & on okei kasutada, imho

Kas AMD Radeon Settings on asja ametlik nimi? icon_lol.gif

"AMD Radeon™ Software - arutelu/se ...
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
bitCON

vastuseid: 6386
vaadatud: 1253334

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.10.2018 17:14:12   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
, milline parem oleks?

Vähemalt ühekeelne võiks olla, kas siis inglise või eesti.
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.