|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia Koduinternet |
bitCON
vastuseid: 23979
vaadatud: 5699581
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.06.2025 20:47:58 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Plaanis konkurendi peale üle minna, kas on mõtet enne "põrandaalust" pakkumist küsida telialt? Tehakse neid üldse kodunetile? |
teema: Telia Koduinternet |
bitCON
vastuseid: 23979
vaadatud: 5699581
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.03.2025 14:45:18 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Küsimus - wifi ei levi hästi 4 toalises korteris ühte tuppa. Kas mõistlikum võtta uus ruuter või smart wifi? Inteno DG200A ruuter hetkel. Ja kui uus ruuter rentida, kas siis saab vana peale taga ... |
teema: TELE2 |
bitCON
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183076
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.02.2023 22:44:42 pealkiri: TELE2 |
| Kas olemasoleva 7 eurise paketi saab kuidagi kõnekaardi paketile ümber tõsta ilma uut numbrit võtmata? |
teema: Windows 11 |
bitCON
vastuseid: 4791
vaadatud: 801571
|
foorum: Microsoft postitatud: 23.09.2022 13:45:09 pealkiri: Windows 11 |
| Kas muutus siis win11 kiiremaks? Paremklikk ja üleüldine mega uimane nuppudea reaktsiooniaeg taskbaril (wifi jne nupud) |
teema: Windows 11 |
bitCON
vastuseid: 4791
vaadatud: 801571
|
foorum: Microsoft postitatud: 27.04.2022 21:14:45 pealkiri: Windows 11 |
Upgradisin just win10 peale tagasi pärast mitme kuu pikkust win11 kannatusi.
Win11 läppari peal NVME SSD write speed 48MB/s LOL. Mitu korda juba väitnud et fixed, aga ei. Win10 peal jälle 300MB ... |
teema: Telia TV |
bitCON
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.03.2022 10:39:18 pealkiri: Telia TV |
| Kus hinnalangus siis on? Mingit kirjagi ei ole tulnud Telialt. Nüüd pannakse pjantica kanal ka kinni - pole mingit pistmist mingi propagandaga. |
teema: Telia TV |
bitCON
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.02.2022 15:15:59 pealkiri: Telia TV |
|
teema: Windows 11 |
bitCON
vastuseid: 4791
vaadatud: 801571
|
foorum: Microsoft postitatud: 16.02.2022 10:38:45 pealkiri: Windows 11 |
| SSD ikka aeglane... |
teema: Windows 11 |
bitCON
vastuseid: 4791
vaadatud: 801571
|
foorum: Microsoft postitatud: 07.02.2022 19:17:11 pealkiri: Windows 11 |
| Fake news. Mul ei parandanud NVME läpparil sittagi. Ja changelogis ei ole sõnagi mainitud ka et oleks selle fix. |
teema: Windows 11 |
bitCON
vastuseid: 4791
vaadatud: 801571
|
foorum: Microsoft postitatud: 18.01.2022 10:28:39 pealkiri: Windows 11 |
Kuidas uus win toimetab? On paremaks muutunud peale väljalaset?
Sama sitt nagu reliisi ajal. NVME ikka fiximata ja üldiselt UI uimane. |
teema: Telia TV |
bitCON
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.12.2021 12:42:40 pealkiri: Telia TV |
| Okei minu viga siis. |
teema: Telia TV |
bitCON
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.12.2021 12:39:02 pealkiri: Telia TV |
, maga välja. Rendilepingu võid päevapealt ilma sentigi maksmata lõpetada.
Mul lepingus kirjas 1. ja 2. aastal lõpetamise trahv 99 euri, 3ndal aastal 60euri. Võibolla sain siis valesti aru. U ... |
teema: Telia TV |
bitCON
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.12.2021 11:13:44 pealkiri: Telia TV |
| ... |
teema: Telia TV |
bitCON
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.10.2021 15:30:25 pealkiri: Telia TV |
| Anname teada, et Teie Motorola digiboks on tehnoloogiliselt aegunud ja ei toeta enam kaasaegseid TV-funktsioone. Seetõttu ei toimi Teie Telia TV teenus alates 29. novembrist 2021 enam vana Motorola d ... |
teema: Windows 11 |
bitCON
vastuseid: 4791
vaadatud: 801571
|
foorum: Microsoft postitatud: 23.10.2021 16:14:27 pealkiri: Windows 11 |
| Jube lag ikka start menüü avades ja aknaid minimeerides/maksimeerides taskbaril ikoonil vajutades. |
teema: Windows 11 |
bitCON
vastuseid: 4791
vaadatud: 801571
|
foorum: Microsoft postitatud: 20.08.2021 09:44:54 pealkiri: Windows 11 |
uus on maandunud Cumulative Update for Windows 11 (10.0.22000.160) (KB5005189)
2 fixi ainult lul Ilmselt muudeti midagi rohkem muidu oleks small update.
Nüüd saab järgmist korda oodata jälle.
... |
teema: Riik loodab uuel aastal mobiil-ID asemel uue lahenduse kasutusele võtta |
bitCON
vastuseid: 58
vaadatud: 13535
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 09.08.2021 16:30:50 pealkiri: Riik loodab uuel aastal mobiil-ID asemel uue lahenduse kasutusele võtta |
Ma ei mõista mis probleemi riik lahendab?
Hiljutist lekkeprobleemi äkki. |
teema: Windows 11 |
bitCON
vastuseid: 4791
vaadatud: 801571
|
foorum: Microsoft postitatud: 04.08.2021 14:37:22 pealkiri: Windows 11 |
| Kas praegu beta installides tuleb ikkagi clean install teha kui reliisib? |
teema: Kommenteerimine: klebla |
bitCON
vastuseid: 252
vaadatud: 48992
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.07.2021 18:08:32 pealkiri: Kommenteerimine: klebla |
Ostsin läppari, esmamulje järgi väga rahul  |
teema: IT õppimine |
bitCON
vastuseid: 4402
vaadatud: 1320231
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 12.07.2021 21:12:52 pealkiri: IT õppimine |
TalTech IT süsteemide arendusse sessioonõppes 401 avaldust ja 49 said üle lävendi. Päris jõhker, aga ilmselt ülikoolides tavaline
edit: Ah sessioonõppesse. Mul päevaõppes avaldus. Seal ... |
teema: IT õppimine |
bitCON
vastuseid: 4402
vaadatud: 1320231
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 08.07.2021 12:11:02 pealkiri: IT õppimine |
| Kas it-süsteemide arenduse õppe jaoks peaks gümnaasiumi mate uuesti enne selgeks tegema et hakkama saaks või võetakse loengutes see materjal nagunii koos läbi? Gümna lõpetamisest 10+ aastat ju ... |
teema: Konsoolid vs PC |
bitCON
vastuseid: 6486
vaadatud: 856220
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.06.2020 14:16:23 pealkiri: Konsoolid vs PC |
Äkki ilma kettata variandid on kõik 2TB aga hind on sama mis 1TB ja lugejaga?
Variante on palju mis võib tulla. |
teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
bitCON
vastuseid: 1296
vaadatud: 384796
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.06.2020 17:02:33 pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
Palju see digiboks maksab kohe välja ostes?
Mulle ei pakutud kohe väljaostmise varianti aga üldiselt on see lihtsalt tavaline AndroidTV box - neid leiab netipoodidest igasuguseid erinevaid. Hinn ... |
teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
bitCON
vastuseid: 1296
vaadatud: 384796
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.05.2020 18:38:14 pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
| Palju see digiboks maksab kohe välja ostes? |
teema: TELE2 |
bitCON
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183076
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.05.2020 11:00:33 pealkiri: TELE2 |
| Oskab keegi android tv boxi või sticki soovitada go3 jaoks? |
teema: Telia Koduinternet |
bitCON
vastuseid: 23979
vaadatud: 5699581
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.08.2019 16:01:43 pealkiri: Telia Koduinternet |
Kuidas DG200a ruuteril DNS paika panna?
Lisasin DHCP advanced seadete alla küll aga siis DNS nimekirjas näitab ikka esimese DNS-ina telia oma ja järgmine on alles enda sisestatud (mida ta ei ei ... |
teema: Telia TV |
bitCON
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.02.2019 09:50:15 pealkiri: Telia TV |
Kellelgi veel hetke seisuga Telial tv pilt kadunud või see piirkondlik probleem?
Hommikul pilti ette ei tulnud, tuli resa teha. |
teema: Telia Eesti |
bitCON
vastuseid: 9969
vaadatud: 2278320
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.12.2018 17:28:21 pealkiri: Telia Eesti |
Ikka, 30 päeva.
no mida sa kordad mind koguaeg
Kordamine on tarkuse ema. |
teema: Telia Eesti |
bitCON
vastuseid: 9969
vaadatud: 2278320
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.12.2018 17:25:10 pealkiri: Telia Eesti |
Kas see andmemaht siis ei kehtigi enam ainult kalendrikuu, või 30 päeva laadimisest?
Siis on asjad edasi arenenud, vanasti piirati ju ka kasutamisaega ja uute kuusse kasutamata mahtu/kõneaega üle ... |
teema: Telia Eesti |
bitCON
vastuseid: 9969
vaadatud: 2278320
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.12.2018 16:39:10 pealkiri: Telia Eesti |
2€ eest saab 1GB
https://i.imgur.com/dSN2WJq.png
Kui laed 8€ saad kokku 15GB?
Jep. |
teema: Telia Eesti |
bitCON
vastuseid: 9969
vaadatud: 2278320
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.12.2018 16:09:41 pealkiri: Telia Eesti |
Nii ei saa, et ostan Superi 1€. Kannan 3€ juurde - saan 1GB. Ja siis 3,99€ eest tellin 3GB juurde.
Kokku 4GB 3,99€-ga
Ei. 3.25GB saab nii kokku. 2GB+250MB saab 2+1 euri eest. |
teema: Telia Eesti |
bitCON
vastuseid: 9969
vaadatud: 2278320
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.12.2018 13:55:11 pealkiri: Telia Eesti |
Kui mulle meeldib Telia on mõistlik küsida pakkumisi enne T2 ja Elisast. Siis saan Teliale neid pakkumisi ette näidata, et noh, beat that
Kas 1GB oleks palju odavam? Super kõnekaart ju 3€ 1G ... |
teema: Telia Eesti |
bitCON
vastuseid: 9969
vaadatud: 2278320
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.12.2018 10:15:05 pealkiri: Telia Eesti |
Tuli ära
Hea klient! Sulgesime tänasest Teie Telia TV vana menüü. Et jätkata Telia TV vaatamist uue menüüga, järgige varasemalt saadetud juhiseid.
Lisaks saate abi lähimast Telia esinduse ... |
teema: Media Player Classic ei oska CPU-d kasutada |
bitCON
vastuseid: 19
vaadatud: 6300
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 10.12.2018 16:49:28 pealkiri: Media Player Classic ei oska CPU-d kasutada |
Pole mõtet kasutada seda enam, pea 2 aastat juba pole edasi arendatud.
Tundub, et K-Lite Codec Pack koosseisus mingi areng vist siiski toimub ?, sest paki installeerimise eelselt palutakse eraldis ... |
teema: Media Player Classic ei oska CPU-d kasutada |
bitCON
vastuseid: 19
vaadatud: 6300
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 10.12.2018 16:07:03 pealkiri: Media Player Classic ei oska CPU-d kasutada |
| Pole mõtet kasutada seda enam, pea 2 aastat juba pole edasi arendatud. |
teema: Telia Koduinternet |
bitCON
vastuseid: 23979
vaadatud: 5699581
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.12.2018 11:16:39 pealkiri: Telia Koduinternet |
Eile oli telia hooldus ja ilmuski kuni 200M nüüd valikusse. Ei lase veel aktiveerida miskipärast.
e: resa aitas, nüüd sai valida ka juba. |
teema: Telia TV |
bitCON
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.11.2018 13:12:14 pealkiri: Telia TV |
Kuidas seadistada, et kanali nimekirjas "Vaata" valides kaoks automaatselt kanalite nimekiri?
Kuidas seadistada, et kanalite nimekiri ilmuks OK nuppu vajutades?
1. Vajuta "vaata" ... |
teema: Telia TV |
bitCON
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.11.2018 11:17:43 pealkiri: Telia TV |
Kuidas seadistada, et kanali nimekirjas "Vaata" valides kaoks automaatselt kanalite nimekiri?
Kuidas seadistada, et kanalite nimekiri ilmuks OK nuppu vajutades?
 |
teema: Telia TV |
bitCON
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.11.2018 12:02:55 pealkiri: Telia TV |
Olen kolmel päeval järjest katsetanud oma Motorolale uut menüüd peale lasta kahe puldiga vehkides - "praegast ei saa" ja kogu lugu.
123 teenindab kah ainult tööpäeviti, ilmselt on vana menüü ... |
teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
bitCON
vastuseid: 2614
vaadatud: 689730
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.11.2018 22:48:16 pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
mis selle amazon primega on? Kas sellel ongi ainult mõned asjad millel tasuta shipping?
Eestisse ei kehti see tasuta shipping üldse. |
teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
bitCON
vastuseid: 2614
vaadatud: 689730
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.11.2018 14:55:06 pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
Opaa, good news!
"upgraded" oma r9 390? |
teema: TELE2 |
bitCON
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183076
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.11.2018 14:52:05 pealkiri: TELE2 |
| Kas tele2-le saab võtta mingi ajutise lisa-paketi, et välismaal (rootsis) netti kasutada mingi nädal või 2 et mingit hinnaüllatust ei tuleks. Päevapilet vms, ilma et olemasolevat paketti muudaks ... |
teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
bitCON
vastuseid: 2614
vaadatud: 689730
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.11.2018 20:44:12 pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
Mis kaart poest ostes 250 euro eest parem oleks?
RX 580 oli alles hiljuti 160 euriga saadaval. Mis on isegi palju selle reliikvia eest.
Aga pole vahet kas 250 eest on midagi paremat saada või e ... |
teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
bitCON
vastuseid: 2614
vaadatud: 689730
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.11.2018 20:07:34 pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
Väidetav RX590 Timespy testi tulemus.
https://www.digitaltrends.com/computing/amd-rx-590-beat-1060-gb-3dmark/amp/
Kui oc'ga saab sinn 1700+ mhz peale veel, siis oleks täitsa OK kaart. Sest pari ... |
teema: Telia TV |
bitCON
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176497
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.11.2018 14:25:08 pealkiri: Telia TV |
| Kas uues menüüs saab selle tagurpidi kanalite valiku nimekirja ümber ka keerata, et oleks ülevalt alla nagu vanas on? |
teema: AMD Vega seeria arutelu |
bitCON
vastuseid: 2565
vaadatud: 562812
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.11.2018 13:27:58 pealkiri: AMD Vega seeria arutelu |
lol. 2020 juba tuleb intel ka mängu. Siis ei osta AMD-d keegi vist enam, juhul kui ei lähe garbage budget valikuks nagu ajalooliselt on olnud, enne krüpto buumi. |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
bitCON
vastuseid: 6386
vaadatud: 1253334
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.10.2018 14:43:41 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
| Ok, siis minu viga. Ma arvasin, et AMD draivereid installides on Radeon Settings osa draiverist mis iga draiveriga ka installeerub, mitte lisa-soft mida ei pea installima, et driverid töötaksid. |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
bitCON
vastuseid: 6386
vaadatud: 1253334
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.10.2018 09:30:24 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
Ok, mul endal ei ole gpu-dki seega ei tea, aga pealkiri tundub ikka väga kehv. Jääb mulje nagu AMD Radeon Settings ja draiverid on erinevad asjad mida saab/tuleb eraldi installida.
Software hõlma ... |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
bitCON
vastuseid: 6386
vaadatud: 1253334
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.10.2018 00:04:07 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
a) toodete jm. asjade nimesid EI TÕLGITA
b) ajurid on rõve konstrukt
c) & on okei kasutada, imho
Kas AMD Radeon Settings on asja ametlik nimi?
"AMD Radeon™ Software - arutelu/se ... |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
bitCON
vastuseid: 6386
vaadatud: 1253334
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.10.2018 17:14:12 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
, milline parem oleks?
Vähemalt ühekeelne võiks olla, kas siis inglise või eesti. |
| |