Avaleht
otsing leidis 133 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Facebook/Meta üldteema
biba

vastuseid: 3042
vaadatud: 779128

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 31.12.2014 19:57:01   pealkiri: Facebook/Meta üldteema
http://beforeitsnews.com/alternative/2014/12/on-january-1st-2015-facebook-will-drop-a-bombshell-that-will-straight-up-infuriate-you-find-out-what-now-before-its-too-late-3071980.html


But just wha ...
  teema: WORDPRESS ja sellega seonduv
biba

vastuseid: 560
vaadatud: 303113

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 31.05.2014 21:14:50   pealkiri: WORDPRESS ja sellega seonduv
Tarkadele WP spetsidele: Kuidas muuta permalinks struktuuri nii, et sotsiaalmeedia "laikid" kaduma ei läheks?
  teema: Kommenteerimine: caramis
biba

vastuseid: 172
vaadatud: 55059

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.03.2014 18:59:49   pealkiri: Kommenteerimine: caramis
Ostsin "mini subwooferi". Tehing konkreetne ja korralik.
  teema: Kommenteerimine: klebla
biba

vastuseid: 252
vaadatud: 48985

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2013 12:38:51   pealkiri: Kommenteerimine: klebla
Ostsin telefoni. Kõik sujus ilusti.
  teema: Kommenteerimine: rezzx
biba

vastuseid: 90
vaadatud: 26151

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2013 13:00:23   pealkiri: Kommenteerimine: rezzx
Ostsin emaplaadi. Kõik positiivne thumbs_up.gif
  teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
biba

vastuseid: 1017
vaadatud: 341427

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 11.12.2012 13:55:50   pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
Üks leitud 4 minutiline klots: https://soundcloud.com/scorpiomusic/see-you-on-5
  teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
biba

vastuseid: 1017
vaadatud: 341427

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 28.11.2012 00:51:36   pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
Võibolla, et ka midagi sellist: http://soundcloud.com/scorpiomusic/fragment-five
  teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
biba

vastuseid: 1017
vaadatud: 341427

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 16.06.2012 16:58:41   pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
Selline asi kukkus välja: http://soundcloud.com/scorpiomusic/a-b-final-shortened-re-edited
  teema: ACTA-vastane protest Tallinnas, VABADUSE Väljakul, 11-ndal veebruaril kell 13:00 — 14:30
biba

vastuseid: 382
vaadatud: 86391

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 10.02.2012 21:15:01   pealkiri: ACTA-vastane protest Tallinnas, VABADUSE Väljakul, 11-ndal veebruaril kell 13:00 — 14:30
Automaatselt saime uuesti majanduskasvu pikka loengu koos kuldse teemaga, et Eestil läheb paremini kui Kreekal thumbs_up.gif See jutt käis läbi pea igas vastuses icon_lol.gif
Järelikult on aju juba ära kiibi ...
  teema: Üleskutse: Ei ACTA'le!
biba

vastuseid: 1656
vaadatud: 386239

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 10.02.2012 13:24:38   pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le!
Ma ei saa aru, miks Randpere ei kuula enda erakonnakaaslasi, kellel on antud vallas tunduvalt suuremad kogemused (Korobeinikut pean silmas), kui selline IT-inimene ei toeta ACTA-t, siis võiks ju ming ...
  teema: Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria?
biba

vastuseid: 305
vaadatud: 76894

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 09.02.2012 16:14:11   pealkiri: Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria?
P.S. Keegi võiks sellele hüsteeriahoo videole inglise supsid peale nikerdada ja jutuubi lükata. icon_rolleyes.gif Ikkagi euroopa viie kõige targema seas mehe arvamine asjast
Word thumbs_up.gif
  teema: "Kui Eesti kirjutab ACTA'le alla, siis ma astun REst välja. Miks?" (lisatud küsitlus ACTA kohta)
biba

vastuseid: 69
vaadatud: 26979

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 09.02.2012 13:46:20   pealkiri: "Kui Eesti kirjutab ACTA'le alla, siis ma astun REst välja. Miks?" (lisatud küsitlus ACTA kohta)
Minu poole on pöördunud vähemalt üks inimene, kes hääletas käesolevas küsitluses valesti, kuna ei lugenud küsitluse küsimust korralikult. icon_smile.gif
Ei tea kes see loll küll oli, kes nägi ainult ...
  teema: Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria?
biba

vastuseid: 305
vaadatud: 76894

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 09.02.2012 00:25:50   pealkiri: Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria?
Kui enne nn. hr peaministri etendust oli FB-s leviva Tartu ACTA vastasele meeleavalduskutsele tulijaid ca 85, siis pärast showd tõusis see hüppeliselt ligi 1,5K peale icon_smile.gif
Mitte päris... 2 eventi o ...
  teema: Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria?
biba

vastuseid: 305
vaadatud: 76894

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 08.02.2012 23:20:13   pealkiri: Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria?
Vaikselt hakkab juba levima see tänavale tulek. Tiibeti toetusgrupp, üliõpilased jm. Hea võimalus eeskuju näidata. Olgem ausad, Päts vol2 ei vaja keegi.
Kui enne nn. hr peaministri etendust oli ...
  teema: Kas Interneti lõpp ja ACTA algus?
biba

vastuseid: 38
vaadatud: 14128

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 07.02.2012 22:42:05   pealkiri: Kas Interneti lõpp ja ACTA algus?
Ei oska kuskile mujale postitust tekitada, kuid küsimus kerkis üles just seoses ACTA ja (interneti) tsensuuriga.

Misasi on [url=http://principalityofwestantarctic.com/westantarctic/parallel-inter ...
  teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
biba

vastuseid: 1017
vaadatud: 341427

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 29.11.2011 09:15:45   pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
Oli arenemisjärgus tiksumine http://soundcloud.com/scorpiomusic/four-steps
Edit: Lõpetatud projekt nüüdseks http://soundcloud.com/scorpiomusic/four-steps-final
  teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
biba

vastuseid: 1017
vaadatud: 341427

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 21.09.2011 07:11:15   pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
Sain ühe hausikaga hakkama jälle: http://soundcloud.com/madpac/calling-original-mix
Great and love it thumbs_up.gif
  teema: tavakasutaja firma lahte haldama
biba

vastuseid: 11
vaadatud: 2534

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 08.08.2011 21:59:42   pealkiri: tavakasutaja firma lahte haldama
Tean ja olen ise kasutanud WordPressi tabelite pluginat, kus tabelitesse andmete sisestamine käib täiesti erinevast kohast ning ei puuduta kuidagimoodi muud lehe struktuuri. Kasutajal on ees lahtrid ...
  teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
biba

vastuseid: 1017
vaadatud: 341427

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.07.2011 23:53:03   pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
FL järjekordne [url=http://www.foxyrabbits.eu/wp-content/uploads/music/Zuulu2Huulu2.mp3]katsetus. Kes iganes kuulata viitsib - konstruktiivset kriitikat palun.
  teema: Kommenteerimine: bloodybadg
biba

vastuseid: 43
vaadatud: 15703

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.07.2011 19:30:46   pealkiri: Kommenteerimine: bloodybadg
Ostsin telefoni. Maksin pool ette, pool pärast kauba kättesaamist. Kõik OK.
  teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
biba

vastuseid: 1017
vaadatud: 341427

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 02.04.2011 15:36:42   pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
Korjasin lood [url=http://www.foxyrabbits.eu/meelelahutus/musa/]ühele lehele kokku.
  teema: Tantum Group OÜ
biba

vastuseid: 158
vaadatud: 61170

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 29.01.2011 19:54:33   pealkiri: Tantum Group OÜ
Saaks sepad nüüd oma servu korraks tööle, niikaua kui full backup teha ja selle sealt alla jõuaks laadida. Peale seda kiire ärakolimine sealt. Asi on ülepea neil kasvanud.
  teema: Wordpress ja postituste kadumine
biba

vastuseid: 27
vaadatud: 4525

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 28.01.2011 12:46:39   pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine
EI. nii aeglast ühendust pole enam olemas
No näed Tantumil on icon_biggrin.gif, küsisin, et kas see on normaalne, vastati, et kiirus jagatakse kõikide kasutajate vahel ... icon_rolleyes.gif
  teema: Wordpress ja postituste kadumine
biba

vastuseid: 27
vaadatud: 4525

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 27.01.2011 18:22:53   pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine
Tekkis küsimus, kuidas serverid tavaliselt seadistatud on ... kui suur neil peaks olema läbilaskevõime?
Tantumis (nagu teada) viimastel kuudel tõsised probleemid (minu, kui kliendi silme läbi), ...
  teema: Wordpress ja postituste kadumine
biba

vastuseid: 27
vaadatud: 4525

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 13.01.2011 20:48:58   pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine
Millist daily backup optioniga backup tööriista soovitate wordpressile?
  teema: Wordpress ja postituste kadumine
biba

vastuseid: 27
vaadatud: 4525

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 13.01.2011 19:35:30   pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine
Kas hostijatel üleüldse mingit kohustust backupide tegemise ees on? Ja kui, siis kui tihti? Või on see ainult nö "hea tava" - kirjutamata reegel?
  teema: Wordpress ja postituste kadumine
biba

vastuseid: 27
vaadatud: 4525

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 13.01.2011 17:00:31   pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine
, tegemist on olulise saidiga ja teenusepakkuja (Tantum) ütles mulle, et backup oli neil tehtud just siis, kui asi juba tuksis oli.
  teema: Wordpress ja postituste kadumine
biba

vastuseid: 27
vaadatud: 4525

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 13.01.2011 11:53:16   pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine
Siin peitub veel üks hea õppetund - Kui on tegu "production site'ga", siis enne igasuguse plugina lisamist full backup!
Olles kokkupuutund pea esmakordselt wordpressiga saan sellest aru jah icon_redface.gif
  teema: Wordpress ja postituste kadumine
biba

vastuseid: 27
vaadatud: 4525

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 12.01.2011 21:09:01   pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine
Täpselt ei mäleta kumb see viimasena kasutuses oli. Aga üks kahest kas "Ninja Page Categories and Tags" (mis tekitas ka lehtedele võimaluse lisada tage ja kategooriaid) või plugin, mis lisas priv ...
  teema: Wordpress ja postituste kadumine
biba

vastuseid: 27
vaadatud: 4525

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 12.01.2011 20:58:57   pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine
Uut lehte näitab.
Tegin olemasoleva installi kõrvale (küll teise kausta) veel teise wp installi. Andmebaasi kirjutasin (importisin) vana andmebaasiga "üle". Avanes täpselt sama pilt.
  teema: Wordpress ja postituste kadumine
biba

vastuseid: 27
vaadatud: 4525

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 12.01.2011 20:19:29   pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine
juba proovitud teemavahetust ... ei toimi
  teema: Wordpress ja postituste kadumine
biba

vastuseid: 27
vaadatud: 4525

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 12.01.2011 00:59:57   pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine
Kas on mõni targem kala, kes jagab wordpressi maailma?
Nimelt eile, uuendades x lehekülge (lisades talle teatud pluginaga tag/silti) hangus domeen (ei vastanud enam) ja mõni aeg pärast töösse n ...
  teema: Konfliktsed Google’i autod Eestis
biba

vastuseid: 153
vaadatud: 39045

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 01.11.2010 22:33:28   pealkiri: Konfliktsed Google’i autod Eestis
on uusi andmeid, et millal need liikuma hakkavad?
Juhuslikult märkasin ühte masinat Põlva-Reola (Tartu) maanteed mööda kulgemas ... kuppel püsti.
  teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
biba

vastuseid: 1017
vaadatud: 341427

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.10.2010 22:36:19   pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
Ma ei tea midagi, ma ei tunne nooti, aga kritiseerida saab stiilitut http://www.myspace.com/janpann
  teema: Kommenteerimine: tahanteada
biba

vastuseid: 283
vaadatud: 156473

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.03.2010 11:23:35   pealkiri: Kommenteerimine: tahanteada
Äratas minu surnud Desknote läppari taas elule. Väga 5 tegelane thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Cyberlord
biba

vastuseid: 545
vaadatud: 125170

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.06.2009 16:36:27   pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord
1TB HDD ost sujus positiivselt.
  teema: Kommenteerimine: Rudolf112
biba

vastuseid: 56
vaadatud: 23156

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.05.2009 13:27:25   pealkiri: Kommenteerimine: Rudolf112
Müüs posti teel kõvaketta, kõik sujus probleemideta, soovitan. beer_yum.gif
  teema: advanced poll ja täpitähed
biba

vastuseid: 7
vaadatud: 1919

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 18.02.2009 22:25:00   pealkiri: advanced poll ja täpitähed
Lihtsalt nõme näpukas ...
  teema: advanced poll ja täpitähed
biba

vastuseid: 7
vaadatud: 1919

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 18.02.2009 21:56:15   pealkiri: advanced poll ja täpitähed
Tänan, et aitasid teistpidi mõelda. Miks üritada muuta "ühe lehe kodeeringut" kui saaks muuta kõikide lehtede oma icon_biggrin.gif
Panin ülejäänud saidi "ISO-8859-1" kodeeringusse thumbs_up.gif
  teema: advanced poll ja täpitähed
biba

vastuseid: 7
vaadatud: 1919

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 18.02.2009 21:37:02   pealkiri: advanced poll ja täpitähed
, olles sellel poll4.php lehel määra brauseri character encodinguks samuti UTF-8 nagu seda on sinu "probleemsel" lehel.
Poll ise tuleb sellest koodist, mis sai poogitud html lehele. <?php
inclu ...
  teema: advanced poll ja täpitähed
biba

vastuseid: 7
vaadatud: 1919

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 18.02.2009 19:35:32   pealkiri: advanced poll ja täpitähed
Tehke nüüd lollile selgeks, mis probleem on [url=http://www.efba.ee/kysitlused_public2.html]siin html lehel. Miks ei kuvata pollis täpitähti?

[url=http://www.efba.ee/poll4.php]Siin php lehel as ...
  teema: Kommenteerimine: Jaak82
biba

vastuseid: 74
vaadatud: 23477

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2008 22:31:03   pealkiri: Kommenteerimine: Jaak82
Sai tema saapad minu raha vastu vahetatud. Saapad siiani jalas.
  teema: Jälle FRONTPAGE ja upload
biba

vastuseid: 2
vaadatud: 1294

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 18.08.2008 19:56:14   pealkiri: Jälle FRONTPAGE ja upload
Ei hakka uut teemat tegema, kuna küsimus taas frontpage kohta.

Kuidas muuta Frontpage Extensioniga seotud popup sõnumeid?
A´la "Please enter a value for "Selgitus" field", mille asemel võiks ...
  teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
biba

vastuseid: 4216
vaadatud: 1306475

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 26.07.2008 22:07:42   pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
Kallis , minu request on kuskile ära ujunud siit teemast icon_sad.gif Soovisin kunagi ammu ammu ühte sexikat küülikupreilit (juhul, kui sul loomulikult aega on). Tänan tähelepanu eest ja jõudu ning vas ...
  teema: Kommenteerimine: insekas
biba

vastuseid: 557
vaadatud: 114377

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.06.2008 20:52:36   pealkiri: Kommenteerimine: insekas
Sai varavahetusega tegeletud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jyrka20
biba

vastuseid: 0
vaadatud: 2099

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.04.2008 18:38:20   pealkiri: Kommenteerimine: jyrka20
Mul on siis au sisse juhatada loodetavasti jätkuvate positiivsete kommide rida. Ostsin teleka, kaup aus ja hea thumbs_up.gif
  teema: Kuidas blokeerida veebiaadress?
biba

vastuseid: 12
vaadatud: 4262

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 30.03.2008 13:30:59   pealkiri: Kuidas blokeerida veebiaadress?
, Thanx man! Selle lahendusega olen ülimalt rahul thumbs_up.gif
  teema: Kuidas blokeerida veebiaadress?
biba

vastuseid: 12
vaadatud: 4262

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 30.03.2008 12:20:36   pealkiri: Kuidas blokeerida veebiaadress?
Kuna kasutame iframe, siis lingitakse just framedes olevaid lehti. Seega jääb ülejäänud kompott (koduleht tervikuna) nägemata.
  teema: Kuidas blokeerida veebiaadress?
biba

vastuseid: 12
vaadatud: 4262

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 30.03.2008 11:58:14   pealkiri: Kuidas blokeerida veebiaadress?
Tundub totter, kuid sooviks jah teatud foorumis olevatelt linkidelt meie lehele linkimine blokeerida vms. Point selles, et suhteliselt palju oleme materjali kokku panemisega vaeva näinud ja nüüd se ...
  teema: Kuidas blokeerida veebiaadress?
biba

vastuseid: 12
vaadatud: 4262

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 29.03.2008 20:47:56   pealkiri: Kuidas blokeerida veebiaadress?
Solgin natuke teemat, kuid kuidas on võimalik blokeerida teatud leheküljelt ligipääs "oma lehele"?
Kuna probleemid mõningate "kopeerijatega", siis oleks soov nendelt lehtedelt enda lehele ligip ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.