|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Facebook/Meta üldteema |
biba
vastuseid: 3042
vaadatud: 779199
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 31.12.2014 19:57:01 pealkiri: Facebook/Meta üldteema |
http://beforeitsnews.com/alternative/2014/12/on-january-1st-2015-facebook-will-drop-a-bombshell-that-will-straight-up-infuriate-you-find-out-what-now-before-its-too-late-3071980.html
But just wha ... |
teema: WORDPRESS ja sellega seonduv |
biba
vastuseid: 560
vaadatud: 303119
|
foorum: WWW postitatud: 31.05.2014 21:14:50 pealkiri: WORDPRESS ja sellega seonduv |
| Tarkadele WP spetsidele: Kuidas muuta permalinks struktuuri nii, et sotsiaalmeedia "laikid" kaduma ei läheks? |
teema: Kommenteerimine: caramis |
biba
vastuseid: 172
vaadatud: 55059
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.03.2014 18:59:49 pealkiri: Kommenteerimine: caramis |
| Ostsin "mini subwooferi". Tehing konkreetne ja korralik. |
teema: Kommenteerimine: klebla |
biba
vastuseid: 252
vaadatud: 48992
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2013 12:38:51 pealkiri: Kommenteerimine: klebla |
| Ostsin telefoni. Kõik sujus ilusti. |
teema: Kommenteerimine: rezzx |
biba
vastuseid: 90
vaadatud: 26151
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2013 13:00:23 pealkiri: Kommenteerimine: rezzx |
Ostsin emaplaadi. Kõik positiivne  |
teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
biba
vastuseid: 1017
vaadatud: 341462
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 11.12.2012 13:55:50 pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
| Üks leitud 4 minutiline klots: https://soundcloud.com/scorpiomusic/see-you-on-5 |
teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
biba
vastuseid: 1017
vaadatud: 341462
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 28.11.2012 00:51:36 pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
| Võibolla, et ka midagi sellist: http://soundcloud.com/scorpiomusic/fragment-five |
teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
biba
vastuseid: 1017
vaadatud: 341462
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 16.06.2012 16:58:41 pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
| Selline asi kukkus välja: http://soundcloud.com/scorpiomusic/a-b-final-shortened-re-edited |
teema: ACTA-vastane protest Tallinnas, VABADUSE Väljakul, 11-ndal veebruaril kell 13:00 — 14:30 |
biba
vastuseid: 382
vaadatud: 86394
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 10.02.2012 21:15:01 pealkiri: ACTA-vastane protest Tallinnas, VABADUSE Väljakul, 11-ndal veebruaril kell 13:00 — 14:30 |
Automaatselt saime uuesti majanduskasvu pikka loengu koos kuldse teemaga, et Eestil läheb paremini kui Kreekal See jutt käis läbi pea igas vastuses
Järelikult on aju juba ära kiibi ... |
teema: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
biba
vastuseid: 1656
vaadatud: 386248
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 10.02.2012 13:24:38 pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
| Ma ei saa aru, miks Randpere ei kuula enda erakonnakaaslasi, kellel on antud vallas tunduvalt suuremad kogemused (Korobeinikut pean silmas), kui selline IT-inimene ei toeta ACTA-t, siis võiks ju ming ... |
teema: Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria? |
biba
vastuseid: 305
vaadatud: 76913
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 09.02.2012 16:14:11 pealkiri: Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria? |
P.S. Keegi võiks sellele hüsteeriahoo videole inglise supsid peale nikerdada ja jutuubi lükata. Ikkagi euroopa viie kõige targema seas mehe arvamine asjast
Word  |
teema: "Kui Eesti kirjutab ACTA'le alla, siis ma astun REst välja. Miks?" (lisatud küsitlus ACTA kohta) |
biba
vastuseid: 69
vaadatud: 26980
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 09.02.2012 13:46:20 pealkiri: "Kui Eesti kirjutab ACTA'le alla, siis ma astun REst välja. Miks?" (lisatud küsitlus ACTA kohta) |
Minu poole on pöördunud vähemalt üks inimene, kes hääletas käesolevas küsitluses valesti, kuna ei lugenud küsitluse küsimust korralikult.
Ei tea kes see loll küll oli, kes nägi ainult ... |
teema: Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria? |
biba
vastuseid: 305
vaadatud: 76913
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 09.02.2012 00:25:50 pealkiri: Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria? |
Kui enne nn. hr peaministri etendust oli FB-s leviva Tartu ACTA vastasele meeleavalduskutsele tulijaid ca 85, siis pärast showd tõusis see hüppeliselt ligi 1,5K peale
Mitte päris... 2 eventi o ... |
teema: Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria? |
biba
vastuseid: 305
vaadatud: 76913
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 08.02.2012 23:20:13 pealkiri: Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria? |
Vaikselt hakkab juba levima see tänavale tulek. Tiibeti toetusgrupp, üliõpilased jm. Hea võimalus eeskuju näidata. Olgem ausad, Päts vol2 ei vaja keegi.
Kui enne nn. hr peaministri etendust oli ... |
teema: Kas Interneti lõpp ja ACTA algus? |
biba
vastuseid: 38
vaadatud: 14128
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 07.02.2012 22:42:05 pealkiri: Kas Interneti lõpp ja ACTA algus? |
Ei oska kuskile mujale postitust tekitada, kuid küsimus kerkis üles just seoses ACTA ja (interneti) tsensuuriga.
Misasi on [url=http://principalityofwestantarctic.com/westantarctic/parallel-inter ... |
teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
biba
vastuseid: 1017
vaadatud: 341462
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 29.11.2011 09:15:45 pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
Oli arenemisjärgus tiksumine http://soundcloud.com/scorpiomusic/four-steps
Edit: Lõpetatud projekt nüüdseks http://soundcloud.com/scorpiomusic/four-steps-final |
teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
biba
vastuseid: 1017
vaadatud: 341462
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 21.09.2011 07:11:15 pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
Sain ühe hausikaga hakkama jälle: http://soundcloud.com/madpac/calling-original-mix
Great and love it  |
teema: tavakasutaja firma lahte haldama |
biba
vastuseid: 11
vaadatud: 2534
|
foorum: WWW postitatud: 08.08.2011 21:59:42 pealkiri: tavakasutaja firma lahte haldama |
| Tean ja olen ise kasutanud WordPressi tabelite pluginat, kus tabelitesse andmete sisestamine käib täiesti erinevast kohast ning ei puuduta kuidagimoodi muud lehe struktuuri. Kasutajal on ees lahtrid ... |
teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
biba
vastuseid: 1017
vaadatud: 341462
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 24.07.2011 23:53:03 pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
| FL järjekordne [url=http://www.foxyrabbits.eu/wp-content/uploads/music/Zuulu2Huulu2.mp3]katsetus. Kes iganes kuulata viitsib - konstruktiivset kriitikat palun. |
teema: Kommenteerimine: bloodybadg |
biba
vastuseid: 43
vaadatud: 15703
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.07.2011 19:30:46 pealkiri: Kommenteerimine: bloodybadg |
| Ostsin telefoni. Maksin pool ette, pool pärast kauba kättesaamist. Kõik OK. |
teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
biba
vastuseid: 1017
vaadatud: 341462
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 02.04.2011 15:36:42 pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
| Korjasin lood [url=http://www.foxyrabbits.eu/meelelahutus/musa/]ühele lehele kokku. |
teema: Tantum Group OÜ |
biba
vastuseid: 158
vaadatud: 61191
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.01.2011 19:54:33 pealkiri: Tantum Group OÜ |
| Saaks sepad nüüd oma servu korraks tööle, niikaua kui full backup teha ja selle sealt alla jõuaks laadida. Peale seda kiire ärakolimine sealt. Asi on ülepea neil kasvanud. |
teema: Wordpress ja postituste kadumine |
biba
vastuseid: 27
vaadatud: 4528
|
foorum: WWW postitatud: 28.01.2011 12:46:39 pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine |
EI. nii aeglast ühendust pole enam olemas
No näed Tantumil on , küsisin, et kas see on normaalne, vastati, et kiirus jagatakse kõikide kasutajate vahel ...  |
teema: Wordpress ja postituste kadumine |
biba
vastuseid: 27
vaadatud: 4528
|
foorum: WWW postitatud: 27.01.2011 18:22:53 pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine |
Tekkis küsimus, kuidas serverid tavaliselt seadistatud on ... kui suur neil peaks olema läbilaskevõime?
Tantumis (nagu teada) viimastel kuudel tõsised probleemid (minu, kui kliendi silme läbi), ... |
teema: Wordpress ja postituste kadumine |
biba
vastuseid: 27
vaadatud: 4528
|
foorum: WWW postitatud: 13.01.2011 20:48:58 pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine |
| Millist daily backup optioniga backup tööriista soovitate wordpressile? |
teema: Wordpress ja postituste kadumine |
biba
vastuseid: 27
vaadatud: 4528
|
foorum: WWW postitatud: 13.01.2011 19:35:30 pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine |
| Kas hostijatel üleüldse mingit kohustust backupide tegemise ees on? Ja kui, siis kui tihti? Või on see ainult nö "hea tava" - kirjutamata reegel? |
teema: Wordpress ja postituste kadumine |
biba
vastuseid: 27
vaadatud: 4528
|
foorum: WWW postitatud: 13.01.2011 17:00:31 pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine |
| , tegemist on olulise saidiga ja teenusepakkuja (Tantum) ütles mulle, et backup oli neil tehtud just siis, kui asi juba tuksis oli. |
teema: Wordpress ja postituste kadumine |
biba
vastuseid: 27
vaadatud: 4528
|
foorum: WWW postitatud: 13.01.2011 11:53:16 pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine |
Siin peitub veel üks hea õppetund - Kui on tegu "production site'ga", siis enne igasuguse plugina lisamist full backup!
Olles kokkupuutund pea esmakordselt wordpressiga saan sellest aru jah  |
teema: Wordpress ja postituste kadumine |
biba
vastuseid: 27
vaadatud: 4528
|
foorum: WWW postitatud: 12.01.2011 21:09:01 pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine |
| Täpselt ei mäleta kumb see viimasena kasutuses oli. Aga üks kahest kas "Ninja Page Categories and Tags" (mis tekitas ka lehtedele võimaluse lisada tage ja kategooriaid) või plugin, mis lisas priv ... |
teema: Wordpress ja postituste kadumine |
biba
vastuseid: 27
vaadatud: 4528
|
foorum: WWW postitatud: 12.01.2011 20:58:57 pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine |
Uut lehte näitab.
Tegin olemasoleva installi kõrvale (küll teise kausta) veel teise wp installi. Andmebaasi kirjutasin (importisin) vana andmebaasiga "üle". Avanes täpselt sama pilt. |
teema: Wordpress ja postituste kadumine |
biba
vastuseid: 27
vaadatud: 4528
|
foorum: WWW postitatud: 12.01.2011 20:19:29 pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine |
| juba proovitud teemavahetust ... ei toimi |
teema: Wordpress ja postituste kadumine |
biba
vastuseid: 27
vaadatud: 4528
|
foorum: WWW postitatud: 12.01.2011 00:59:57 pealkiri: Wordpress ja postituste kadumine |
Kas on mõni targem kala, kes jagab wordpressi maailma?
Nimelt eile, uuendades x lehekülge (lisades talle teatud pluginaga tag/silti) hangus domeen (ei vastanud enam) ja mõni aeg pärast töösse n ... |
teema: Konfliktsed Google’i autod Eestis |
biba
vastuseid: 153
vaadatud: 39045
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 01.11.2010 22:33:28 pealkiri: Konfliktsed Google’i autod Eestis |
on uusi andmeid, et millal need liikuma hakkavad?
Juhuslikult märkasin ühte masinat Põlva-Reola (Tartu) maanteed mööda kulgemas ... kuppel püsti. |
teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
biba
vastuseid: 1017
vaadatud: 341462
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 26.10.2010 22:36:19 pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
| Ma ei tea midagi, ma ei tunne nooti, aga kritiseerida saab stiilitut http://www.myspace.com/janpann |
teema: Kommenteerimine: tahanteada |
biba
vastuseid: 283
vaadatud: 156477
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2010 11:23:35 pealkiri: Kommenteerimine: tahanteada |
Äratas minu surnud Desknote läppari taas elule. Väga 5 tegelane  |
teema: Kommenteerimine: Cyberlord |
biba
vastuseid: 545
vaadatud: 125170
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.06.2009 16:36:27 pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord |
| 1TB HDD ost sujus positiivselt. |
teema: Kommenteerimine: Rudolf112 |
biba
vastuseid: 56
vaadatud: 23156
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.05.2009 13:27:25 pealkiri: Kommenteerimine: Rudolf112 |
Müüs posti teel kõvaketta, kõik sujus probleemideta, soovitan.  |
teema: advanced poll ja täpitähed |
biba
vastuseid: 7
vaadatud: 1920
|
foorum: WWW postitatud: 18.02.2009 22:25:00 pealkiri: advanced poll ja täpitähed |
| Lihtsalt nõme näpukas ... |
teema: advanced poll ja täpitähed |
biba
vastuseid: 7
vaadatud: 1920
|
foorum: WWW postitatud: 18.02.2009 21:56:15 pealkiri: advanced poll ja täpitähed |
Tänan, et aitasid teistpidi mõelda. Miks üritada muuta "ühe lehe kodeeringut" kui saaks muuta kõikide lehtede oma
Panin ülejäänud saidi "ISO-8859-1" kodeeringusse  |
teema: advanced poll ja täpitähed |
biba
vastuseid: 7
vaadatud: 1920
|
foorum: WWW postitatud: 18.02.2009 21:37:02 pealkiri: advanced poll ja täpitähed |
, olles sellel poll4.php lehel määra brauseri character encodinguks samuti UTF-8 nagu seda on sinu "probleemsel" lehel.
Poll ise tuleb sellest koodist, mis sai poogitud html lehele. <?php
inclu ... |
teema: advanced poll ja täpitähed |
biba
vastuseid: 7
vaadatud: 1920
|
foorum: WWW postitatud: 18.02.2009 19:35:32 pealkiri: advanced poll ja täpitähed |
Tehke nüüd lollile selgeks, mis probleem on [url=http://www.efba.ee/kysitlused_public2.html]siin html lehel. Miks ei kuvata pollis täpitähti?
[url=http://www.efba.ee/poll4.php]Siin php lehel as ... |
teema: Kommenteerimine: Jaak82 |
biba
vastuseid: 74
vaadatud: 23477
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2008 22:31:03 pealkiri: Kommenteerimine: Jaak82 |
| Sai tema saapad minu raha vastu vahetatud. Saapad siiani jalas. |
teema: Jälle FRONTPAGE ja upload |
biba
vastuseid: 2
vaadatud: 1294
|
foorum: WWW postitatud: 18.08.2008 19:56:14 pealkiri: Jälle FRONTPAGE ja upload |
Ei hakka uut teemat tegema, kuna küsimus taas frontpage kohta.
Kuidas muuta Frontpage Extensioniga seotud popup sõnumeid?
A´la "Please enter a value for "Selgitus" field", mille asemel võiks ... |
teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
biba
vastuseid: 4216
vaadatud: 1306515
|
foorum: Kujundamine postitatud: 26.07.2008 22:07:42 pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
Kallis , minu request on kuskile ära ujunud siit teemast Soovisin kunagi ammu ammu ühte sexikat küülikupreilit (juhul, kui sul loomulikult aega on). Tänan tähelepanu eest ja jõudu ning vas ... |
teema: Kommenteerimine: insekas |
biba
vastuseid: 557
vaadatud: 114377
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.06.2008 20:52:36 pealkiri: Kommenteerimine: insekas |
Sai varavahetusega tegeletud.  |
teema: Kommenteerimine: jyrka20 |
biba
vastuseid: 0
vaadatud: 2103
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.04.2008 18:38:20 pealkiri: Kommenteerimine: jyrka20 |
Mul on siis au sisse juhatada loodetavasti jätkuvate positiivsete kommide rida. Ostsin teleka, kaup aus ja hea  |
teema: Kuidas blokeerida veebiaadress? |
biba
vastuseid: 12
vaadatud: 4262
|
foorum: WWW postitatud: 30.03.2008 13:30:59 pealkiri: Kuidas blokeerida veebiaadress? |
, Thanx man! Selle lahendusega olen ülimalt rahul  |
teema: Kuidas blokeerida veebiaadress? |
biba
vastuseid: 12
vaadatud: 4262
|
foorum: WWW postitatud: 30.03.2008 12:20:36 pealkiri: Kuidas blokeerida veebiaadress? |
| Kuna kasutame iframe, siis lingitakse just framedes olevaid lehti. Seega jääb ülejäänud kompott (koduleht tervikuna) nägemata. |
teema: Kuidas blokeerida veebiaadress? |
biba
vastuseid: 12
vaadatud: 4262
|
foorum: WWW postitatud: 30.03.2008 11:58:14 pealkiri: Kuidas blokeerida veebiaadress? |
| Tundub totter, kuid sooviks jah teatud foorumis olevatelt linkidelt meie lehele linkimine blokeerida vms. Point selles, et suhteliselt palju oleme materjali kokku panemisega vaeva näinud ja nüüd se ... |
teema: Kuidas blokeerida veebiaadress? |
biba
vastuseid: 12
vaadatud: 4262
|
foorum: WWW postitatud: 29.03.2008 20:47:56 pealkiri: Kuidas blokeerida veebiaadress? |
Solgin natuke teemat, kuid kuidas on võimalik blokeerida teatud leheküljelt ligipääs "oma lehele"?
Kuna probleemid mõningate "kopeerijatega", siis oleks soov nendelt lehtedelt enda lehele ligip ... |
| |