|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
bbbb
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771592
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.12.2008 13:19:29 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| mul momendil ikka ingliskeelne. kuid mulle näiteks käib pinda, et national geographicu kanalil venekeelsed reklaamid jooksevad. tundub, et eestit kui sellist pole maailma jaoks olemas... see muidugi ... |
teema: Kuidas konfigureerida RAID 1 reziimis kettaid andmete talletamiseks |
bbbb
vastuseid: 3
vaadatud: 1775
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 12.12.2008 17:35:04 pealkiri: Kuidas konfigureerida RAID 1 reziimis kettaid andmete talletamiseks |
Disk Management all oled kettamassiivi initsialiseerinud-formaatinud?
pakuks sama asja, et formaat vaja teha disk managmendi alt. muidugi tekib küsimus, et miks on vaja raid lahendust asjade sä ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
bbbb
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552576
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.12.2008 16:27:13 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
siis selline pilt: http://www.hot.ee/tvi12/j2.jpg
EDIT:
no kuna 3 päeva on möödas ja keegi ei ole ära arvanud siis ütlen ise. mäng on Jack the Ripper. http://www.gamespot.com/pc/adventure/ja ... |
teema: Ülevaade: Nokia 3120 classic :: Mobiiltelefonid |
bbbb
vastuseid: 15
vaadatud: 8877
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 10.12.2008 10:34:43 pealkiri: Ülevaade: Nokia 3120 classic |
Igaljuhul IMO parem bang-for-buck kui Sony Ericsson (https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=392161)
ei ole sest ericul on oluliselt parem heli muusika kuulamiseks kui nokial. kõrvaklapid ... |
teema: Õpilaste arvutioskus on nigel |
bbbb
vastuseid: 231
vaadatud: 62479
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 06.12.2008 18:05:07 pealkiri: Õpilaste arvutioskus on nigel |
,
saa mu jutust aru kuidas tahad  |
teema: Õpilaste arvutioskus on nigel |
bbbb
vastuseid: 231
vaadatud: 62479
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 06.12.2008 15:03:32 pealkiri: Õpilaste arvutioskus on nigel |
| heheh aga kas pole nii, et arvuti (ehk siis tegelikult tarkvara) on abivahend oma mõtete ja ideede väljenduseks. seega kui pole mõtteid siis pole ka vahet mis tasemel see arvutikese näppimine on.. ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
bbbb
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552576
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2008 15:37:57 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
EIP
õige vastus on:
totaly blurred desert wallpaper |
teema: Left 4 dead |
bbbb
vastuseid: 623
vaadatud: 99501
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.11.2008 23:01:50 pealkiri: Left 4 dead |
selle aasta mõttetuim mäng. uninstall. lihtsalt pointless täristamine. painkiller on ka huvitavam.  |
teema: naljakad lehed |
bbbb
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231050
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 27.11.2008 21:48:47 pealkiri: naljakad lehed |
http://www.vaimnekeskus-eesti.ee/Koigest.htm
Järeldus: mida rohkem komasid kasutad, seda vaimsem inimene oled.
nii et hümn oli vanasti ikka eriti tegija, ainult et seal olid komad õigete ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
bbbb
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552576
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.11.2008 13:35:02 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
päris kindel pole kuid üks neist peaks õige olema:
1) evil rabbit
2) super hooker2 |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
bbbb
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771592
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.11.2008 21:03:05 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
kellelgi ka tõmbas kaabeltv pildi mustaks?
tõmbas. kõige põnevama koha pealt. vaatasin just fox crime'st "Law&Order" kui plaks must ekraan.  |
teema: Ülevaade: Cooler Master Stacker 832 korpus :: Korpused |
bbbb
vastuseid: 59
vaadatud: 28163
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 19.11.2008 19:41:56 pealkiri: Ülevaade: Cooler Master Stacker 832 korpus |
| kas tolmufiltreid polegi? |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
bbbb
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771592
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.11.2008 20:10:03 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Väga tore.
Veel mõned küsimused enne kui saab ära tellida...
* Mis on digiboksi mudel?
* Kanaleid vahetab kiiresti?
* Teleka puldiga pole enam midagi teha kuna digiboksil enda pult?
... |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
bbbb
vastuseid: 2003
vaadatud: 715293
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 15.11.2008 19:13:38 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
bbbb, vales kohas kurdad.
Siin on 53 lehekülge mütsi laitmist. Või on tema kuidagi teistsugune, et siin mainida ei tohi?
ikka võib mainida aga eks igaüks saab ise ka aru mida ma silmas pid ... |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
bbbb
vastuseid: 2003
vaadatud: 715293
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 15.11.2008 18:54:47 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
irw, see on küll hea. "Kuulsad" fotograafid oma tuntud sõbralikkuses.
kuulsad hinnavaatlejad oma ülbuses? laida meest aga mitte mehe mütsi... |
teema: naljakad lehed |
bbbb
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231050
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 15.11.2008 12:36:56 pealkiri: naljakad lehed |
http://www.biggerbetterbeards.org/
OT aga ma pole nii jaburat lehte veel näinud.  |
teema: Naljakaim lause HV foorumis |
bbbb
vastuseid: 1881
vaadatud: 708830
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 08.11.2008 19:27:58 pealkiri: Naljakaim lause HV foorumis |
KillerXP, kahjuks meil on üle 100000 kaubad ja käsitsi me seda ei saa kontrollida. Aga lähaajal on plaanis teha kataloogis muudused, et vigu saaks enam.
https://www.hinnavaatlus.ee/comments/firms/ ... |
teema: Telerite üldteema |
bbbb
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907118
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.11.2008 17:39:27 pealkiri: Telerite üldteema |
Valik langes siis LE37A558P3F`le.
endal ka sama masin ja pilt on küll (pmst pildi järgi saigi see telku valitud). |
teema: Naljakaim lause HV foorumis |
bbbb
vastuseid: 1881
vaadatud: 708830
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 28.10.2008 12:45:29 pealkiri: Naljakaim lause HV foorumis |
,
kas kasti 1videoga 80gb kettaga ja 2gb ramiga ka müüksid?
teemast https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=386823&highlight= kus on müüa videokaart Club3d HD3870X2
et na ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
bbbb
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270941
|
foorum: Microsoft postitatud: 28.10.2008 12:33:45 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
londiste: Kui Sa pole kokku puutunud raua ühildavuse probleemidega Win Home korral, siis ära räägi. Olen selle 5-6 aastaga, mille jooksul on XP aktiivselt kasutusel on olnud, läkitanud piisaval ... |
teema: HV SuperPi 1M Challenge |
bbbb
vastuseid: 3712
vaadatud: 697339
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.10.2008 13:30:53 pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge |
bbbb kirjutas:
Parandasin natuke tulemust:
C2Q 9550 @ 3868Mhz
2x2Gb @ 455Mhz 5-5-5-15
1M 12,031s
http://www.hot.ee/tvi12/spi1m_2.jpg
Krt
Homme teen üle!
aga palun 8) 2 näda ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
bbbb
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771592
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.10.2008 17:54:11 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Mingit maci kloonimist pole vaja. Loll jutt. Lihtsalt kas tuleb helistada, et niiöelda klient vabaks lastaks või siis natuke aega oodata. Modem seinast välja tõmmata mõneks tunniks. Siis ruuter ... |
teema: Millise tootja/firma emaplaati omad? |
bbbb
vastuseid: 96
vaadatud: 22897
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 18.10.2008 10:26:46 pealkiri: Millise tootja/firma emaplaati omad? |
| gigabyte GA-EP45-DS3R |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
bbbb
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771592
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.10.2008 09:00:54 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Küsimus selline, et kui mul on Starmani internet, dünaamilise IP-ga, kas on switchi kasutades kuidagi võimalik saada internetti ühendada 2 arvutit?
endal on ruuter buffalo https://www.hinnava ... |
teema: "profikaardid" vs "mängukaardid" |
bbbb
vastuseid: 15
vaadatud: 7173
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.10.2008 10:43:05 pealkiri: "profikaardid" vs "mängukaardid" |
| Siin on õpetus kuidas teha softmod geforce to quadro http://www.techarp.com/showarticle.aspx?artno=539&pgno=1 paraku see mod ei tööta 64bit op süsteemidel kuna nv strap driverid ei funka. aga ... |
teema: HV SuperPi 1M Challenge |
bbbb
vastuseid: 3712
vaadatud: 697339
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.10.2008 21:31:40 pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge |
Parandasin natuke tulemust:
C2Q 9550 @ 3868Mhz
2x2Gb @ 455Mhz 5-5-5-15
1M 12,031s
http://www.hot.ee/tvi12/spi1m_2.jpg |
teema: naljakad lehed |
bbbb
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231050
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 12.10.2008 10:54:42 pealkiri: naljakad lehed |
http://www.paikesepagar.ee/production1_est.html
puvilja kook |
teema: 3DMark Vantage skoorid |
bbbb
vastuseid: 2018
vaadatud: 406291
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.10.2008 23:26:25 pealkiri: 3DMark Vantage skoorid |
8798
gpu 7086
cpu 31940
physx enabled
c2q9550@3600
8800ultra
2x2gb@457mhz 5-6-6-21 2T
vista64
http://www.hot.ee/tvi12/vantage.jpg |
teema: HV SuperPi 1M Challenge |
bbbb
vastuseid: 3712
vaadatud: 697339
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.10.2008 22:08:25 pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge |
DonNiger kirjutas:
bbbb, selle mälu kohta on kuidagi väääga hea tulemus
Kontrollisin seda checksumi ja tuli Incorrect checksum!
Ei ole eriti kursis, ehk näitabki enamuste puhul nii vme? ... |
teema: HV SuperPi 1M Challenge |
bbbb
vastuseid: 3712
vaadatud: 697339
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.10.2008 21:00:08 pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge |
bbbb, MSI P35 Neo2-FIR peal?
just uuendasin profiili. nüüd on õiged andmed seal. MSI asemel on nüüd Gigabyte EP45-DS3R |
teema: HV SuperPi 1M Challenge |
bbbb
vastuseid: 3712
vaadatud: 697339
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.10.2008 20:27:08 pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge |
C2Q 9550 @ 3656Mhz
2x2Gb @ 457Mhz 5-6-6-21
1M 12,719s
http://www.hot.ee/tvi12/spi1m.jpg |
teema: Küsimus 2 op sysi bootimise võimalikkusest |
bbbb
vastuseid: 3
vaadatud: 1242
|
foorum: Tarkvara postitatud: 03.10.2008 07:00:14 pealkiri: Küsimus 2 op sysi bootimise võimalikkusest |
| Selline küsimus oleks, et kas on võimalik seadistada süsteem tööle nii, et arvutis on kaks kõvaketast+2 windows op sysi. Idee oleks selles, et neil kõvaketastel on kummagi peal oma op sys. Ja k ... |
teema: Esimene 64 gigabaidine mälupulk |
bbbb
vastuseid: 31
vaadatud: 12359
|
foorum: Riistvara postitatud: 27.09.2008 12:24:57 pealkiri: Esimene 64 gigabaidine mälupulk |
Nüüd võiks keegi hakata müüma korraliku kiirusega 32-...GB suurusi "pulki" mida saaks otse satasse torgata
e-satasse pigemini. |
teema: Klick Eesti AS (endine K-Arvutisalong) |
bbbb
vastuseid: 725
vaadatud: 293796
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.09.2008 12:11:18 pealkiri: Klick Eesti AS (endine K-Arvutisalong) |
Tere
Ostsin juuli lõpus K-Arvutisalongist Lacie välise USB kõvaketta. Eelistan mitte sellest firmast püsitarbekaupu osta, aga sel hetkel oli seadet vaja ja mujalt seda ei leidnud. Kaubamärk o ... |
teema: Klick Eesti AS (endine K-Arvutisalong) |
bbbb
vastuseid: 725
vaadatud: 293796
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.09.2008 18:05:24 pealkiri: Klick Eesti AS (endine K-Arvutisalong) |
Mis poest nüüd üldse laia plaaditooriku valikut leida võib? Olen omale teelejäävatest poodidest Lightscribe toorikuid otsinud, kuid pole kusagil. Varem ikka K-st sai. Nüüd pole seal praktili ... |
teema: Windows XP Pro hakkab tarkvarapiraate kiusama |
bbbb
vastuseid: 340
vaadatud: 72856
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 09.09.2008 18:55:25 pealkiri: Windows XP Pro hakkab tarkvarapiraate kiusama |
Tänapäeval on firmades ohtralt töökohti kus internet on 100% keelatud. Alguses arvuti esmasel kasutusevõtul korra lubatakse internetti, et aktiveerimine ära teha ja edaspidi on täiskeeld. Par ... |
teema: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky |
bbbb
vastuseid: 1090
vaadatud: 218782
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.09.2008 13:23:40 pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky |
| steamis ütleb, et homme saadaval. |
teema: Sony-Ericsson Cyber-Shot C902/C702 |
bbbb
vastuseid: 175
vaadatud: 59465
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.09.2008 05:40:50 pealkiri: Sony-Ericsson Cyber-Shot C902/C702 |
| mul c902 aku kestab ikka 4 päeva ilusasti. |
teema: Sony-Ericsson Cyber-Shot C902/C702 |
bbbb
vastuseid: 175
vaadatud: 59465
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.09.2008 09:49:55 pealkiri: Sony-Ericsson Cyber-Shot C902/C702 |
| ei tea aga c902 on küll elukiire. võrreldes näiteks N73'ga. |
teema: Mis korpust omate? |
bbbb
vastuseid: 469
vaadatud: 111320
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 27.08.2008 13:24:34 pealkiri: Mis korpust omate? |
Hull tulnukas ju
pedemajakas pigemini |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
bbbb
vastuseid: 2003
vaadatud: 715293
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 26.08.2008 10:04:40 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
| http://www.drewsauto.ee/default.asp?s=0&lng=0 |
teema: Klick Eesti AS (endine K-Arvutisalong) |
bbbb
vastuseid: 725
vaadatud: 293796
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.08.2008 19:17:10 pealkiri: Klick Eesti AS (endine K-Arvutisalong) |
Mina igatahes, selle sigaduse pärast mis nad mulle korraldasid, sealt enam ei oska midagi. Mitte kunagi!
Lugu asub siin.
a äkki nad tahtsidki 3-4 päevaks kuli saada endale. paljude fir ... |
teema: Klick Eesti AS (endine K-Arvutisalong) |
bbbb
vastuseid: 725
vaadatud: 293796
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.08.2008 17:48:08 pealkiri: Klick Eesti AS (endine K-Arvutisalong) |
OT: nojah ma ei suuda vastu panna ahvatlusele anda vanale heale k*rtulisaluunile uus hüüdnimi KICK tappa
selle posti võib tegelikult ära kustutada. |
teema: Mängud mille võiks uuesti teha |
bbbb
vastuseid: 400
vaadatud: 84701
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.08.2008 23:32:50 pealkiri: Mängud mille võiks uuesti teha |
| Hidden&Dangerous |
teema: Prey |
bbbb
vastuseid: 295
vaadatud: 50580
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.08.2008 09:41:39 pealkiri: Prey |
| mulle meeldib see koht kus muutud väikseks ja satud "võitluskerasse". väga lahe. |
teema: Mängud mille võiks uuesti teha |
bbbb
vastuseid: 400
vaadatud: 84701
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.08.2008 14:19:46 pealkiri: Mängud mille võiks uuesti teha |
| rääkides veel bloodist siis ma kaevasin oma arvutis natuke ja leidsin paar munkade keele tüüpnäidet. kuulake ja nautige. http://www.hot.ee/tvi12/CruoCrunatus.wav , http://www.hot.ee/tvi12/EnMaran ... |
teema: Nokia N82 |
bbbb
vastuseid: 820
vaadatud: 217984
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.08.2008 12:05:52 pealkiri: Nokia N82 |
selline küsimus siis et kas oleks võimalik saada sellist vilkuvat tulukest kui ma telefoni ei kasuta nagu on n73 music edition moblal ?????
muidugi. mine oomi poodi ja osta paar ledi. tinuta n ... |
teema: Mängud mille võiks uuesti teha |
bbbb
vastuseid: 400
vaadatud: 84701
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.08.2008 09:07:33 pealkiri: Mängud mille võiks uuesti teha |
Samuti võiks vanast Blood'ist sama võika ja sama vinge mängu teha
seda olen ma viimased kümme aastat unistanud. blood on siiani üks mu lemmikmänge. uskumatud tegelased need mungad oma kri ... |
teema: Sony Ericsson G900 |
bbbb
vastuseid: 213
vaadatud: 64316
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.08.2008 17:01:28 pealkiri: Sony Ericsson G900 |
fring
milleks see hea on? |
teema: Nokia N82 |
bbbb
vastuseid: 820
vaadatud: 217984
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.07.2008 16:49:29 pealkiri: Nokia N82 |
|
| |