|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia Koduinternet |
axis
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704423
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 07.11.2023 19:11:29 pealkiri: Telia Koduinternet |
kui vana see thompson on? kas sajase pordiga?
100 jah max |
teema: Telia Koduinternet |
axis
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704423
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.11.2023 23:26:33 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Telia optika tuleb tuppa. Kasutan esimesel korrusel telia appi, netflix 4k ja võrgus mängimiseks. Teisel korrusel soovin wifi külge panna teise teleka läbi Chromecasti või MI Xiaomi Sticki, kuna ... |
teema: Telia Koduinternet |
axis
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704423
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.11.2023 22:54:02 pealkiri: Telia Koduinternet |
Arvestades su eesmärki siis teisel korrusel sinna kaabli otsa mingi 25€-ne xiaomi ruuter on maa ja ilm.
Kui kaabel igas toas, siis jah, pane juhtmega AP teisele korrusele
Teisele korr ... |
teema: Telia Koduinternet |
axis
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704423
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.11.2023 20:34:34 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Mida HV veteranid gurud ja muidu kasutajad alternatiivseks wifi ruuteriks Telia pakutavatele soovitavad. Ruuteri asukoht esimene korrus, nõrkvoolu kapp. Kaabeli igas toas. Teisele korrusele tänane T ... |
teema: Chromecast with Google TV :: Telerid |
axis
vastuseid: 326
vaadatud: 76805
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 06.11.2023 20:21:11 pealkiri: toide ja võimalikult kompaktne värk |
| Kas Chromecast on ainult vooluvõrgust toitega variant või on võimalik ka kuidagi teleka USB-s tööle saada. Just mõtlengi, et kuidas võimalikult väikese seadme ja juhtme vedamisega leida teleka ... |
teema: viirus ja safe mode?! |
axis
vastuseid: 2
vaadatud: 2607
|
foorum: Turvalisus postitatud: 25.09.2005 16:46:59 pealkiri: viirus ja safe mode?! |
Jep. Aga nüüd suht pekkis seis. Läksin selle safe modega liiga kaugele. Symanteci lehe pealt saadud õpetuse järgi:
http://service1.symantec.com/SUPPORT/tsgeninfo.nsf/docid/2001052409420406?Open ... |
teema: viirus ja safe mode?! |
axis
vastuseid: 2
vaadatud: 2607
|
foorum: Turvalisus postitatud: 25.09.2005 00:35:42 pealkiri: viirus ja safe mode?! |
| Op - Xp: Norton leidis arvutist /bloodhound.Morphine; Hacktool.scan; W32.HLLW.GAOBOT/ nimelised trojanid. Normaalis NAV neid arvutist ei eemalda vaja safe mode.i, aga safe mode.i ei päääse. Kui bo ... |
teema: Üks loll ja lihtne küsimus:) |
axis
vastuseid: 6
vaadatud: 2599
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 15.11.2004 23:08:26 pealkiri: Üks loll ja lihtne küsimus:) |
| Kindlalt ei oska soovitada aga Googlest otsiides "bmp to avi" leiad kindlasti mingeid väikesi programmi jupikesi! |
teema: Enemy Territory |
axis
vastuseid: 5944
vaadatud: 977801
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.11.2004 23:00:34 pealkiri: Enemy Territory |
| Oleneb kudas kasutatakse. Selfkill on hea kui ammot pole (kuigi saab ka enemylt) või siis kui vaja spawnida erinevates punktides kiirelt. A kui mingi 1 1 situatsioonis keegi selfat kasutab siis ei ol ... |
teema: Enemy Territory |
axis
vastuseid: 5944
vaadatud: 977801
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.11.2004 18:26:17 pealkiri: Enemy Territory |
| see on juba inimloomuses, et olla milleski parim ja tähelepanu sellega endale tõmmata ......... |
teema: Enemy Territory |
axis
vastuseid: 5944
vaadatud: 977801
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.11.2004 17:37:57 pealkiri: Enemy Territory |
| ei usu et see interface on mingi äss . kujutab ette endale ... mis moodi ükssaab paremini lasta kui teine ... mäng on ju sama , daaaaaaa |
teema: Enemy Territory |
axis
vastuseid: 5944
vaadatud: 977801
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.10.2004 22:42:03 pealkiri: Enemy Territory |
lugeri ja granaga on vaja mõistust ... aga panzaga ka . ning noaga samuti . kõigi relvadega on võimalik tappa kui piisavalt "skilli" ja lottot ka . |
teema: Mälu test |
axis
vastuseid: 32
vaadatud: 12095
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.10.2004 13:42:21 pealkiri: Mälu test |
Tänud .... nüüd olen targem natukene jälle  |
teema: Mälu test |
axis
vastuseid: 32
vaadatud: 12095
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.10.2004 20:59:59 pealkiri: Mälu test |
| Hetkel pass count 25. Kas piisav et teha järeldus et mälud korras? Aga imelik et proge näitab et tegemist on AMD Semproniga 1800 Mhz (Enda teada ikka arvutis Athlon 64) |
teema: Mälu test |
axis
vastuseid: 32
vaadatud: 12095
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.10.2004 20:20:30 pealkiri: Mälu test |
Üks küsimus veel. Kas see proge annab märku ka kui test on läbitud. . . Praeguseks on üle nelja tunni teinud . . . Vigasid pole leidnud  |
teema: Mälu test |
axis
vastuseid: 32
vaadatud: 12095
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.10.2004 00:16:53 pealkiri: Mälu test |
| Ma ei saa aru miks ta mul seda programmi ei käivita (Memtest86). Tegin ms-dos boot diski , copisin selle bin file flopile ja siis teised vidinad ka. Bootisin floppylt ... kui ta ei ava programmi :S . ... |
teema: Mälu test |
axis
vastuseid: 32
vaadatud: 12095
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.10.2004 23:36:44 pealkiri: Mälu test |
| Ma ei saa aru miks ta mul seda programmi ei käivita (Memtest86). Tegin ms-dos boot diski , copisin selle bin file flopile ja siis teised vidinad ka. Bootisin floppylt ... kui ta ei ava programmi :S ... |
teema: Mälu test |
axis
vastuseid: 32
vaadatud: 12095
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.10.2004 21:47:03 pealkiri: Mälu test |
Tänan meedikuid  |
teema: Mälu test |
axis
vastuseid: 32
vaadatud: 12095
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.10.2004 20:42:13 pealkiri: Mälu test |
A jah . . ma tahan veenduda et mu mälu korras on! Sest see viking natu kahtlane mälu minu silmis:) |
teema: Mälu test |
axis
vastuseid: 32
vaadatud: 12095
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.10.2004 20:26:25 pealkiri: Mälu test |
| Soovitage asjalikku mälu testimis proge, kuna pole mäludega lähemalt tutvust teinud siis ei tea millega arvuti jõudlust hetkel kontrollitakse. Mida üldse mälu testiga on võimalik kindlaks teha ... |
teema: Rumal mässab sATAga |
axis
vastuseid: 23
vaadatud: 7064
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 11.10.2004 15:32:37 pealkiri: Rumal mässab sATAga |
Õigem vist ikka jätta nagu praegu on . . varemgi olnud saraseid kogemusi kus tahan asja paremaks muuta aga sellega keeran asja oopis piiksu ... Aga ma pole siiani aru saanud kuidas ma oma ketta m ... |
teema: Rumal mässab sATAga |
axis
vastuseid: 23
vaadatud: 7064
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 11.10.2004 15:15:00 pealkiri: Rumal mässab sATAga |
| Power DVD lasin maha . . . Kui mulle soovitati WinDVD-d Ja see töötab probleemideta , kõik plaadid mängivad hästi. Kirjutamisega samuti pole probleeme ilmnenud. Kas ma saan need ide driverid mah ... |
teema: Rumal mässab sATAga |
axis
vastuseid: 23
vaadatud: 7064
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.10.2004 16:03:36 pealkiri: Rumal mässab sATAga |
| oskab äkki keegi mingeid häid nõuandeid anda!! Mis tegema peaks ! |
teema: Rumal mässab sATAga |
axis
vastuseid: 23
vaadatud: 7064
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.10.2004 13:46:14 pealkiri: Rumal mässab sATAga |
Selle Epox 8KDA3j plaadi SATA kaks porti on ju emaplaadi nForce 3 250 kiibistiku enese kaudu, mitte Silicon Image kivi kaudu, nagu 8KDA3+ versiooni neli SATA lisaporti on.
Nende kahe nforce pordi kau ... |
teema: Rumal mässab sATAga |
axis
vastuseid: 23
vaadatud: 7064
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.10.2004 12:03:03 pealkiri: Rumal mässab sATAga |
Tegin huvipärast neroga kaasas olnud progega kiiruse testi dvd-rommile (kõige uuem firmware peal) . Panin mingi dvd sisse ja andis hoopis sellise errori: http://www.zone.ee/eig0/cd-rom.bmp
Mille ... |
teema: Rumal mässab sATAga |
axis
vastuseid: 23
vaadatud: 7064
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.10.2004 11:57:39 pealkiri: Rumal mässab sATAga |
Huvi pärast vaatasin BIOSEST järgi mis master ja mis slave :
IDE Channel 0 Master - None
IDE Channel 0 Slave - None
IDE Channel 1 Master - Lite-On SOHW-1633S-01C
IDE Channel 1 Slave - None
I ... |
teema: Rumal mässab sATAga |
axis
vastuseid: 23
vaadatud: 7064
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.10.2004 11:13:30 pealkiri: Rumal mässab sATAga |
Selline imelik asi on ka windowsis (minu jaoks imelik)
http://www.zone.ee/eig0/untitled.bmp |
teema: Rumal mässab sATAga |
axis
vastuseid: 23
vaadatud: 7064
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 08.10.2004 23:55:06 pealkiri: Rumal mässab sATAga |
Selle Epox 8KDA3j plaadi SATA kaks porti on ju emaplaadi nForce 3 250 kiibistiku enese kaudu, mitte Silicon Image kivi kaudu, nagu 8KDA3+ versiooni neli SATA lisaporti on.
Nende kahe nforce pordi kau ... |
teema: Rumal mässab sATAga |
axis
vastuseid: 23
vaadatud: 7064
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 08.10.2004 23:12:00 pealkiri: Rumal mässab sATAga |
| Kõik jupid uued . . . Poest toodud . . . Kas kõvaketta ja emaplaaadi drivereid saab siis ka peale lasta kui op peal juba?! |
teema: Rumal mässab sATAga |
axis
vastuseid: 23
vaadatud: 7064
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 08.10.2004 22:00:26 pealkiri: Rumal mässab sATAga |
Tere,
Värk selline, et on arvuti
Epox Socket 754 EP-8KDA3J
AMD Athlon 64 2800+
Seagate ST380013AS 80GB
Lugedes seda foorumit sain teada iseärasustest sATA ketta puhul, kuid võhik nagu ma ... |
teema: Kommenteerimine: pitsa |
axis
vastuseid: 0
vaadatud: 1351
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.07.2004 22:25:45 pealkiri: Kommenteerimine: pitsa |
| io |
teema: Enemy Territory |
axis
vastuseid: 5944
vaadatud: 977801
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.07.2004 17:02:28 pealkiri: Enemy Territory |
Mul olid openGL errorid kui direcx 9 oli installimata ....
Tjah, aga 64bit Windowsile ei ole võimalik uut directX-i tõmmata..
see mmingi beta variant ka ju ... arvad et see on bugideta vms ... |
teema: Enemy Territory |
axis
vastuseid: 5944
vaadatud: 977801
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.07.2004 21:19:18 pealkiri: Enemy Territory |
| Mul olid openGL errorid kui direcx 9 oli installimata .... |
teema: Enemy Territory |
axis
vastuseid: 5944
vaadatud: 977801
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.07.2004 17:42:28 pealkiri: Enemy Territory |
PROBLEEM:...? kuidaks saaks etpro vaikimisi modiks panna ...
+set fs_game etprotnx, hea vihje, aga
http://www.hot.ee/kfl/etwrprot.bmp
äkki saab kuskilt selle maha ..
aga mis faili nimi võik ... |
teema: Enemy Territory |
axis
vastuseid: 5944
vaadatud: 977801
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.06.2004 10:43:44 pealkiri: Enemy Territory |
Eestikeelseid ka?
mis moodi sa kujutad ette eestikeelset serverit? |
teema: Enemy Territory |
axis
vastuseid: 5944
vaadatud: 977801
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.06.2004 09:36:40 pealkiri: Enemy Territory |
kui hqkk oleks mode siis oleks see teema lukus  |
teema: Viska või minema?! |
axis
vastuseid: 10
vaadatud: 2018
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.05.2004 23:33:33 pealkiri: Viska või minema?! |
| Seda juhtub ainult uuemate Driveritega ju... Need mis peal (suht vanad) nendega pole mängus jama ..jama muus ..kirjeldasin eespoool |
teema: Viska või minema?! |
axis
vastuseid: 10
vaadatud: 2018
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.05.2004 18:52:30 pealkiri: Viska või minema?! |
Video : Hercules Radeon 8500le fdx 64MB
Driver: 7.76 cat 2.2
Mure: Ilmselt kohe küsite miks nii vanad driverid... Põhjus lihtne - nendega on arvuti kõige stabiilsem aga siiski mitte piisavalt - ... |
teema: Enemy Territory |
axis
vastuseid: 5944
vaadatud: 977801
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.04.2004 23:42:11 pealkiri: Enemy Territory |
| Kuuliga hiir ei tee mingeid vigureid ...KUUL OMAB 8) |
teema: Enemy Territory |
axis
vastuseid: 5944
vaadatud: 977801
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.04.2004 23:26:46 pealkiri: Enemy Territory |
heh tundub nagu whine . . . . . .Mine ja mängi siis xiiteritega.
vabalt m2ngin .... mul pohh .... |
teema: Enemy Territory |
axis
vastuseid: 5944
vaadatud: 977801
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.04.2004 17:48:06 pealkiri: Enemy Territory |
| heh tundub nagu whine . . . . . . |
teema: Enemy Territory |
axis
vastuseid: 5944
vaadatud: 977801
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.03.2004 20:52:53 pealkiri: Enemy Territory |
jõle poh nagu see complain .... eriti m2tetu ju ..mis see teeb sis kui keegi complainib ...võtab mõned xp.d ...SO WHAT  |
teema: Hot.ee ja Netsky värk |
axis
vastuseid: 13
vaadatud: 2792
|
foorum: Turvalisus postitatud: 26.03.2004 00:02:41 pealkiri: Hot.ee ja Netsky värk |
Täna on mingi kala hotiga ve ...Minu Thunderbird ei saa hoti servuga mail.hot.ee yhendust. On teil sama probleem...Hot.ee lehe pealt logib ilusti sisse....  |
teema: Hot.ee ja Netsky värk |
axis
vastuseid: 13
vaadatud: 2792
|
foorum: Turvalisus postitatud: 17.03.2004 23:32:51 pealkiri: Hot.ee ja Netsky värk |
Aga oskab keegi öelda kus on kõige saasta vabamad maili servud ..vaikselt viskab selline reklaam postkastis lõpuks kopsu üle maksa  |
teema: Hot.ee ja Netsky värk |
axis
vastuseid: 13
vaadatud: 2792
|
foorum: Turvalisus postitatud: 17.03.2004 23:30:41 pealkiri: Hot.ee ja Netsky värk |
vaidleks vastu ... pole see Hotmail mingi puhas poiss ..on sealgi neid viiruseid levimas .  |
teema: Pioneer DVD 116. Jura peale installi |
axis
vastuseid: 5
vaadatud: 1715
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 16.03.2004 00:14:52 pealkiri: Pioneer DVD 116. Jura peale installi |
| Mingi kala on see sellel DVD-m2ngijal. Mingi "KALa ja sõbrad" plaati loeb ilusti aga mingit teist orikat plaati ei loe ..käib mingi plõks romis ja asi vakka ... Paistab et rom on õhtal omedega võ ... |
teema: Pioneer DVD 116. Jura peale installi |
axis
vastuseid: 5
vaadatud: 1715
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 15.03.2004 20:33:56 pealkiri: Pioneer DVD 116. Jura peale installi |
So... ehk ytled kuda siis teha . OP XP pro  |
teema: Pioneer DVD 116. Jura peale installi |
axis
vastuseid: 5
vaadatud: 1715
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 15.03.2004 16:46:45 pealkiri: Pioneer DVD 116. Jura peale installi |
Peale formatti enam mu Pioneeri DVD mängija plaate maha ei mänginud (isend ->116). Hakkasin upgrade-i tegema aga andis sellise veateate:
http://www.zone.ee/eig0/116.jpg
Mida edasi teha?
... |
teema: Enemy Territory |
axis
vastuseid: 5944
vaadatud: 977801
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.03.2004 08:53:06 pealkiri: Enemy Territory |
küssa selline , et kas teil on uDU-s hea ping..mul näiteks eriti hea ei ole selle pärast käin tihti zonez ja hiiumaas mängimas...vahetevahel ka pingis...
Rahuldav ping..... võiks ollla 20-30 . ... |
teema: Enemy Territory |
axis
vastuseid: 5944
vaadatud: 977801
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.03.2004 01:23:05 pealkiri: Enemy Territory |
| udu alphas on asi ikka elu leboks lännu, fräägisin nagu vana mees, lõpus läks juba igavaks - 3 kaarti järjest parim tapja ja 2 järjest parima xp-ga ja teise mäpi poole pealt tulin mängu. peak ... |
| |