Avaleht
otsing leidis 234 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia Koduinternet
axis

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704423

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 07.11.2023 19:11:29   pealkiri: Telia Koduinternet
kui vana see thompson on? kas sajase pordiga?

100 jah max
  teema: Telia Koduinternet
axis

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704423

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.11.2023 23:26:33   pealkiri: Telia Koduinternet
Telia optika tuleb tuppa. Kasutan esimesel korrusel telia appi, netflix 4k ja võrgus mängimiseks. Teisel korrusel soovin wifi külge panna teise teleka läbi Chromecasti või MI Xiaomi Sticki, kuna ...
  teema: Telia Koduinternet
axis

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704423

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.11.2023 22:54:02   pealkiri: Telia Koduinternet
Arvestades su eesmärki siis teisel korrusel sinna kaabli otsa mingi 25€-ne xiaomi ruuter on maa ja ilm.


Kui kaabel igas toas, siis jah, pane juhtmega AP teisele korrusele



Teisele korr ...
  teema: Telia Koduinternet
axis

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704423

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.11.2023 20:34:34   pealkiri: Telia Koduinternet
Mida HV veteranid gurud ja muidu kasutajad alternatiivseks wifi ruuteriks Telia pakutavatele soovitavad. Ruuteri asukoht esimene korrus, nõrkvoolu kapp. Kaabeli igas toas. Teisele korrusele tänane T ...
  teema: Chromecast with Google TV :: Telerid
axis

vastuseid: 326
vaadatud: 76805

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 06.11.2023 20:21:11   pealkiri: toide ja võimalikult kompaktne värk
Kas Chromecast on ainult vooluvõrgust toitega variant või on võimalik ka kuidagi teleka USB-s tööle saada. Just mõtlengi, et kuidas võimalikult väikese seadme ja juhtme vedamisega leida teleka ...
  teema: viirus ja safe mode?!
axis

vastuseid: 2
vaadatud: 2607

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 25.09.2005 16:46:59   pealkiri: viirus ja safe mode?!
Jep. Aga nüüd suht pekkis seis. Läksin selle safe modega liiga kaugele. Symanteci lehe pealt saadud õpetuse järgi:

http://service1.symantec.com/SUPPORT/tsgeninfo.nsf/docid/2001052409420406?Open ...
  teema: viirus ja safe mode?!
axis

vastuseid: 2
vaadatud: 2607

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 25.09.2005 00:35:42   pealkiri: viirus ja safe mode?!
Op - Xp: Norton leidis arvutist /bloodhound.Morphine; Hacktool.scan; W32.HLLW.GAOBOT/ nimelised trojanid. Normaalis NAV neid arvutist ei eemalda vaja safe mode.i, aga safe mode.i ei päääse. Kui bo ...
  teema: Üks loll ja lihtne küsimus:)
axis

vastuseid: 6
vaadatud: 2599

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 15.11.2004 23:08:26   pealkiri: Üks loll ja lihtne küsimus:)
Kindlalt ei oska soovitada aga Googlest otsiides "bmp to avi" leiad kindlasti mingeid väikesi programmi jupikesi!
  teema: Enemy Territory
axis

vastuseid: 5944
vaadatud: 977801

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.11.2004 23:00:34   pealkiri: Enemy Territory
Oleneb kudas kasutatakse. Selfkill on hea kui ammot pole (kuigi saab ka enemylt) või siis kui vaja spawnida erinevates punktides kiirelt. A kui mingi 1 1 situatsioonis keegi selfat kasutab siis ei ol ...
  teema: Enemy Territory
axis

vastuseid: 5944
vaadatud: 977801

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.11.2004 18:26:17   pealkiri: Enemy Territory
see on juba inimloomuses, et olla milleski parim ja tähelepanu sellega endale tõmmata .........
  teema: Enemy Territory
axis

vastuseid: 5944
vaadatud: 977801

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.11.2004 17:37:57   pealkiri: Enemy Territory
ei usu et see interface on mingi äss . kujutab ette endale ... mis moodi ükssaab paremini lasta kui teine ... mäng on ju sama , daaaaaaa
  teema: Enemy Territory
axis

vastuseid: 5944
vaadatud: 977801

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.10.2004 22:42:03   pealkiri: Enemy Territory
lugeri ja granaga on vaja mõistust ... aga panzaga ka . ning noaga samuti . kõigi relvadega on võimalik tappa kui piisavalt "skilli" ja lottot ka .icon_biggrin.gif
  teema: Mälu test
axis

vastuseid: 32
vaadatud: 12095

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.10.2004 13:42:21   pealkiri: Mälu test
Tänud .... nüüd olen targem natukene jälle icon_biggrin.gif
  teema: Mälu test
axis

vastuseid: 32
vaadatud: 12095

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.10.2004 20:59:59   pealkiri: Mälu test
Hetkel pass count 25. Kas piisav et teha järeldus et mälud korras? Aga imelik et proge näitab et tegemist on AMD Semproniga 1800 Mhz (Enda teada ikka arvutis Athlon 64)
  teema: Mälu test
axis

vastuseid: 32
vaadatud: 12095

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.10.2004 20:20:30   pealkiri: Mälu test
Üks küsimus veel. Kas see proge annab märku ka kui test on läbitud. . . Praeguseks on üle nelja tunni teinud . . . Vigasid pole leidnud icon_smile.gif
  teema: Mälu test
axis

vastuseid: 32
vaadatud: 12095

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.10.2004 00:16:53   pealkiri: Mälu test
Ma ei saa aru miks ta mul seda programmi ei käivita (Memtest86). Tegin ms-dos boot diski , copisin selle bin file flopile ja siis teised vidinad ka. Bootisin floppylt ... kui ta ei ava programmi :S . ...
  teema: Mälu test
axis

vastuseid: 32
vaadatud: 12095

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.10.2004 23:36:44   pealkiri: Mälu test
Ma ei saa aru miks ta mul seda programmi ei käivita (Memtest86). Tegin ms-dos boot diski , copisin selle bin file flopile ja siis teised vidinad ka. Bootisin floppylt ... kui ta ei ava programmi :S ...
  teema: Mälu test
axis

vastuseid: 32
vaadatud: 12095

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.10.2004 21:47:03   pealkiri: Mälu test
Tänan meedikuid icon_smile.gif
  teema: Mälu test
axis

vastuseid: 32
vaadatud: 12095

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.10.2004 20:42:13   pealkiri: Mälu test
A jah . . ma tahan veenduda et mu mälu korras on! icon_smile.gif Sest see viking natu kahtlane mälu minu silmis:)
  teema: Mälu test
axis

vastuseid: 32
vaadatud: 12095

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.10.2004 20:26:25   pealkiri: Mälu test
Soovitage asjalikku mälu testimis proge, kuna pole mäludega lähemalt tutvust teinud siis ei tea millega arvuti jõudlust hetkel kontrollitakse. Mida üldse mälu testiga on võimalik kindlaks teha ...
  teema: Rumal mässab sATAga
axis

vastuseid: 23
vaadatud: 7064

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.10.2004 15:32:37   pealkiri: Rumal mässab sATAga
Õigem vist ikka jätta nagu praegu on . . varemgi olnud saraseid kogemusi kus tahan asja paremaks muuta aga sellega keeran asja oopis piiksu icon_smile.gif ... Aga ma pole siiani aru saanud kuidas ma oma ketta m ...
  teema: Rumal mässab sATAga
axis

vastuseid: 23
vaadatud: 7064

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.10.2004 15:15:00   pealkiri: Rumal mässab sATAga
Power DVD lasin maha . . . Kui mulle soovitati WinDVD-d Ja see töötab probleemideta , kõik plaadid mängivad hästi. Kirjutamisega samuti pole probleeme ilmnenud. Kas ma saan need ide driverid mah ...
  teema: Rumal mässab sATAga
axis

vastuseid: 23
vaadatud: 7064

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 09.10.2004 16:03:36   pealkiri: Rumal mässab sATAga
oskab äkki keegi mingeid häid nõuandeid anda!! Mis tegema peaks !
  teema: Rumal mässab sATAga
axis

vastuseid: 23
vaadatud: 7064

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 09.10.2004 13:46:14   pealkiri: Rumal mässab sATAga
Selle Epox 8KDA3j plaadi SATA kaks porti on ju emaplaadi nForce 3 250 kiibistiku enese kaudu, mitte Silicon Image kivi kaudu, nagu 8KDA3+ versiooni neli SATA lisaporti on.
Nende kahe nforce pordi kau ...
  teema: Rumal mässab sATAga
axis

vastuseid: 23
vaadatud: 7064

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 09.10.2004 12:03:03   pealkiri: Rumal mässab sATAga
Tegin huvipärast neroga kaasas olnud progega kiiruse testi dvd-rommile (kõige uuem firmware peal) . Panin mingi dvd sisse ja andis hoopis sellise errori: http://www.zone.ee/eig0/cd-rom.bmp

Mille ...
  teema: Rumal mässab sATAga
axis

vastuseid: 23
vaadatud: 7064

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 09.10.2004 11:57:39   pealkiri: Rumal mässab sATAga
Huvi pärast vaatasin BIOSEST järgi mis master ja mis slave :
IDE Channel 0 Master - None
IDE Channel 0 Slave - None
IDE Channel 1 Master - Lite-On SOHW-1633S-01C
IDE Channel 1 Slave - None
I ...
  teema: Rumal mässab sATAga
axis

vastuseid: 23
vaadatud: 7064

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 09.10.2004 11:13:30   pealkiri: Rumal mässab sATAga
Selline imelik asi on ka windowsis (minu jaoks imelik)

http://www.zone.ee/eig0/untitled.bmp
  teema: Rumal mässab sATAga
axis

vastuseid: 23
vaadatud: 7064

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.10.2004 23:55:06   pealkiri: Rumal mässab sATAga
Selle Epox 8KDA3j plaadi SATA kaks porti on ju emaplaadi nForce 3 250 kiibistiku enese kaudu, mitte Silicon Image kivi kaudu, nagu 8KDA3+ versiooni neli SATA lisaporti on.
Nende kahe nforce pordi kau ...
  teema: Rumal mässab sATAga
axis

vastuseid: 23
vaadatud: 7064

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.10.2004 23:12:00   pealkiri: Rumal mässab sATAga
Kõik jupid uued . . . Poest toodud . . . Kas kõvaketta ja emaplaaadi drivereid saab siis ka peale lasta kui op peal juba?!
  teema: Rumal mässab sATAga
axis

vastuseid: 23
vaadatud: 7064

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.10.2004 22:00:26   pealkiri: Rumal mässab sATAga
Tere,
Värk selline, et on arvuti
Epox Socket 754 EP-8KDA3J
AMD Athlon 64 2800+
Seagate ST380013AS 80GB

Lugedes seda foorumit sain teada iseärasustest sATA ketta puhul, kuid võhik nagu ma ...
  teema: Kommenteerimine: pitsa
axis

vastuseid: 0
vaadatud: 1351

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.07.2004 22:25:45   pealkiri: Kommenteerimine: pitsa
io
  teema: Enemy Territory
axis

vastuseid: 5944
vaadatud: 977801

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.07.2004 17:02:28   pealkiri: Enemy Territory
Mul olid openGL errorid kui direcx 9 oli installimata ....

Tjah, aga 64bit Windowsile ei ole võimalik uut directX-i tõmmata.. icon_sad.gif

see mmingi beta variant ka ju ... arvad et see on bugideta vms ...
  teema: Enemy Territory
axis

vastuseid: 5944
vaadatud: 977801

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.07.2004 21:19:18   pealkiri: Enemy Territory
Mul olid openGL errorid kui direcx 9 oli installimata ....
  teema: Enemy Territory
axis

vastuseid: 5944
vaadatud: 977801

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.07.2004 17:42:28   pealkiri: Enemy Territory
PROBLEEM:...? kuidaks saaks etpro vaikimisi modiks panna ...
+set fs_game etprotnx, hea vihje, aga
http://www.hot.ee/kfl/etwrprot.bmp
äkki saab kuskilt selle maha ..
icon_question.gif aga mis faili nimi võik ...
  teema: Enemy Territory
axis

vastuseid: 5944
vaadatud: 977801

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.06.2004 10:43:44   pealkiri: Enemy Territory
Eestikeelseid ka?

mis moodi sa kujutad ette eestikeelset serverit?
  teema: Enemy Territory
axis

vastuseid: 5944
vaadatud: 977801

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.06.2004 09:36:40   pealkiri: Enemy Territory
kui hqkk oleks mode siis oleks see teema lukus beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
  teema: Viska või minema?!
axis

vastuseid: 10
vaadatud: 2018

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.05.2004 23:33:33   pealkiri: Viska või minema?!
Seda juhtub ainult uuemate Driveritega ju... Need mis peal (suht vanad) nendega pole mängus jama ..jama muus ..kirjeldasin eespoool
  teema: Viska või minema?!
axis

vastuseid: 10
vaadatud: 2018

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.05.2004 18:52:30   pealkiri: Viska või minema?!
Video : Hercules Radeon 8500le fdx 64MB
Driver: 7.76 cat 2.2
Mure: Ilmselt kohe küsite miks nii vanad driverid... Põhjus lihtne - nendega on arvuti kõige stabiilsem aga siiski mitte piisavalt - ...
  teema: Enemy Territory
axis

vastuseid: 5944
vaadatud: 977801

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.04.2004 23:42:11   pealkiri: Enemy Territory
Kuuliga hiir ei tee mingeid vigureid ...KUUL OMAB 8)
  teema: Enemy Territory
axis

vastuseid: 5944
vaadatud: 977801

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.04.2004 23:26:46   pealkiri: Enemy Territory
heh tundub nagu whine . . . . . .Mine ja mängi siis xiiteritega.


vabalt m2ngin .... mul pohh ....
  teema: Enemy Territory
axis

vastuseid: 5944
vaadatud: 977801

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.04.2004 17:48:06   pealkiri: Enemy Territory
heh tundub nagu whine . . . . . .
  teema: Enemy Territory
axis

vastuseid: 5944
vaadatud: 977801

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.03.2004 20:52:53   pealkiri: Enemy Territory
jõle poh nagu see complain .... eriti m2tetu ju ..mis see teeb sis kui keegi complainib ...võtab mõned xp.d ...SO WHAT icon_evil.gif icon_evil.gif
  teema: Hot.ee ja Netsky värk
axis

vastuseid: 13
vaadatud: 2792

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 26.03.2004 00:02:41   pealkiri: Hot.ee ja Netsky värk
Täna on mingi kala hotiga ve ...Minu Thunderbird ei saa hoti servuga mail.hot.ee yhendust. On teil sama probleem...Hot.ee lehe pealt logib ilusti sisse.... icon_neutral.gif
  teema: Hot.ee ja Netsky värk
axis

vastuseid: 13
vaadatud: 2792

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 17.03.2004 23:32:51   pealkiri: Hot.ee ja Netsky värk
Aga oskab keegi öelda kus on kõige saasta vabamad maili servud ..vaikselt viskab selline reklaam postkastis lõpuks kopsu üle maksa icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
  teema: Hot.ee ja Netsky värk
axis

vastuseid: 13
vaadatud: 2792

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 17.03.2004 23:30:41   pealkiri: Hot.ee ja Netsky värk
vaidleks vastu ... pole see Hotmail mingi puhas poiss ..on sealgi neid viiruseid levimas . icon_rolleyes.gif
  teema: Pioneer DVD 116. Jura peale installi
axis

vastuseid: 5
vaadatud: 1715

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 16.03.2004 00:14:52   pealkiri: Pioneer DVD 116. Jura peale installi
Mingi kala on see sellel DVD-m2ngijal. Mingi "KALa ja sõbrad" plaati loeb ilusti aga mingit teist orikat plaati ei loe ..käib mingi plõks romis ja asi vakka ... Paistab et rom on õhtal omedega võ ...
  teema: Pioneer DVD 116. Jura peale installi
axis

vastuseid: 5
vaadatud: 1715

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 15.03.2004 20:33:56   pealkiri: Pioneer DVD 116. Jura peale installi
So... ehk ytled kuda siis teha . OP XP pro icon_neutral.gif icon_neutral.gif icon_neutral.gif
  teema: Pioneer DVD 116. Jura peale installi
axis

vastuseid: 5
vaadatud: 1715

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 15.03.2004 16:46:45   pealkiri: Pioneer DVD 116. Jura peale installi
Peale formatti enam mu Pioneeri DVD mängija plaate maha ei mänginud (isend ->116). Hakkasin upgrade-i tegema aga andis sellise veateate:

http://www.zone.ee/eig0/116.jpg

Mida edasi teha?

...
  teema: Enemy Territory
axis

vastuseid: 5944
vaadatud: 977801

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.03.2004 08:53:06   pealkiri: Enemy Territory
küssa selline , et kas teil on uDU-s hea ping..mul näiteks eriti hea ei ole selle pärast käin tihti zonez ja hiiumaas mängimas...vahetevahel ka pingis...

Rahuldav ping..... võiks ollla 20-30 . ...
  teema: Enemy Territory
axis

vastuseid: 5944
vaadatud: 977801

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.03.2004 01:23:05   pealkiri: Enemy Territory
udu alphas on asi ikka elu leboks lännu, fräägisin nagu vana mees, lõpus läks juba igavaks - 3 kaarti järjest parim tapja ja 2 järjest parima xp-ga ja teise mäpi poole pealt tulin mängu. peak ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.