Avaleht
otsing leidis 152 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: lxdeath
away112

vastuseid: 20
vaadatud: 2218

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.03.2025 17:19:06   pealkiri: Kommenteerimine: lxdeath
Ostis arvuti, kõik tiptop thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Jarppi
away112

vastuseid: 25
vaadatud: 6478

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2025 10:08:56   pealkiri: Kommenteerimine: Jarppi
Sai kaupa tehtud, kiire ning positiivne tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: s4rk4
away112

vastuseid: 34
vaadatud: 12597

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2025 16:54:47   pealkiri: Kommenteerimine: s4rk4
Kaup tehtud, kõik tiptop! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: AMD64
away112

vastuseid: 41
vaadatud: 11406

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2025 12:50:05   pealkiri: Kommenteerimine: AMD64
Kiire ja positiivne tehing! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jakspaks
away112

vastuseid: 0
vaadatud: 146

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2025 10:49:33   pealkiri: Kommenteerimine: jakspaks
Ostis monitori, raha kandis kohe üle ja paar päeva hiljem tuli monitorile ise järgi. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
away112

vastuseid: 7856
vaadatud: 1643399

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 13.11.2024 13:25:43   pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
Ikka aeg-ajalt imestan neid inimesi, kes krüptoraha maha teevad, eriti aga neid, kes on seda teinud juba sellest hetkest, kui Bitcoin saavutas 1000 piiri ja enne seda. Mitte ükski intsrument, olgu s ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
away112

vastuseid: 1561
vaadatud: 444338

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 28.10.2022 09:04:48   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Momendil jäänud sõelale järgmised mudelid:
Ecovacs DEEBOT T9+
Roborock S7
Tefal X-plorer Serie 95

Ainuke, mis on natuke küsimärk on Tefal, sest selle kohta eriti mingeid võrdlusi ja ülev ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
away112

vastuseid: 1561
vaadatud: 444338

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 25.10.2022 16:32:41   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)

Imamisvõimsuse poolest tundub teiste sama hinnaklassi mudelitest peajagu üle olevat

Lihtalt huvipärast küsin, milles see väljendub?
Peale S7 kahekordset kuhastust on põrand täiesti puh ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
away112

vastuseid: 1561
vaadatud: 444338

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 25.10.2022 12:38:16   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Plaan ka robottolmuimeja ligi võtta, ~90m2 pinda, mõned vaibad, võiks olla pesemisfunktsiooniga. Milline imur täna hea valik oleks?

On jäänud silma Tefal X-plorer Serie 95, kas kellelgi on k ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
away112

vastuseid: 10301
vaadatud: 2682003

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.02.2022 14:05:27   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Peale mõningast kaalumist sai valitud Philips 65OLED706/12, üldiselt väga rahul, pildi kvaliteet on tõesti väga hea, aga minu jaoks on üks suur miinus, mis tuli ka päris suure üllatusena. Nime ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
away112

vastuseid: 10301
vaadatud: 2682003

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.02.2022 14:26:42   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
away112, kui raha takistuseks pole, siis 77" OLED-id 2K euro saadaval icon_rolleyes.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/1965b840be0da8533ec91399073731e8/?sort=min_price ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
away112

vastuseid: 10301
vaadatud: 2682003

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.02.2022 12:42:23   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Ehk kellelgi on kogemust alljärgnevate mudelitega ning aitab dilemma lahendada.

Ideaalis sooviks 75" telerit, aga see tähendaks, et OLED-ist tuleb suu puhtaks pühkida, on jäänud silma need 2 m ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
away112

vastuseid: 10301
vaadatud: 2682003

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.02.2022 19:25:21   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Plaanis lähiajal osta 65 teler hinnaklassis 700-1000. Oksab keegi midagi soovitada. Momendil on silma jäänud LG nanocell telerid. Internetis leiduvate ülevaadete põhjal ei soovitata alla 86 seeri ...
  teema: Monitori usb c pesa murdus trükiplaadilt lahti, parandus?
away112

vastuseid: 1
vaadatud: 984

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.07.2021 14:17:51   pealkiri: Monitori usb c pesa murdus trükiplaadilt lahti, parandus?
Monitor LG 32UN880-B - usb c pesas olnud kaabel jäi pinge alla ning usb c pesa murdus trükiplaadi küljest lahti. Keegi teab soovitada mõnda head parandajat või firmat, kes selliste parandustööd ...
  teema: Muruniidukivaatlus :: Kodu- ja köögitehnika
away112

vastuseid: 654
vaadatud: 124523

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 21.07.2021 17:12:42   pealkiri: Muruniidukivaatlus
Ei hakka uut teemat tegema ning küsin siin. Millist muruniidukit soovitate suurema pinna niitmiseks, 2000-3000 ruutmeetrit?

Momendil on endale silma jäänud järgmised mudelid ~500 eur hinnaklass ...
  teema: Kommenteerimine: hare
away112

vastuseid: 0
vaadatud: 85

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2018 17:33:21   pealkiri: Kommenteerimine: hare
Sai kaupa tehtud, kõik tiptop thumbs_up.gif
  teema: Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised)
away112

vastuseid: 836
vaadatud: 330706

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 19.12.2017 01:19:20   pealkiri: Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised)
Coinbase lehel on kirjas, et Eesti jaoks ei ole kauplemine nende keskkonnas saadaval hetkel: Buy and sell is not available in Estonia yet.
Samas olen aru saanud, et see siiski on Eestlase jaoks täi ...
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
away112

vastuseid: 1391
vaadatud: 716986

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 13.11.2017 21:15:48   pealkiri: Mugav tool
Olen samuti uue tooli otingul, oluline on, et toetaks ka alaselga. Hetkel on silma jäänud need toolid:
https://www.home4you.ee/et/tootool-wau-hall-vorkkangas/
https://www.home4you.ee/et/tootool-e ...
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
away112

vastuseid: 1391
vaadatud: 716986

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 01.05.2017 21:25:22   pealkiri: Mugav tool
Millises kaupluses Tallinnas võiks leida hea valiku kontoritoole? Otsin tooli, mis oleks mugav ja toetaks alaselga ning paha ei teeks ka multifunktsionaalne mehhanism. Hinnapiir 350, keegi ehk oskab ...
  teema: GoPro Studio kokku jooksmine (windows 10)
away112

vastuseid: 1
vaadatud: 3385

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 27.01.2016 23:29:40   pealkiri: GoPro Studio kokku jooksmine (windows 10)
Soov on mõned GoPro kaameraga (GoPro Hero 4 silver) tehtud videod kokku monteerida, aga tundub, et GoPro enda tarkvara "GoPro Studio" on suhteliselt probleemne. Kas keegi on kasutanud ja leidnud nn. ...
  teema: Kommenteerimine: SiMka
away112

vastuseid: 14
vaadatud: 13242

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.08.2015 21:15:36   pealkiri: Kommenteerimine: SiMka
Sai väike diil tehtud! beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: scrollimine aeglane win8 :: Sülearvutid
away112

vastuseid: 1
vaadatud: 1425

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 24.10.2013 19:59:45   pealkiri: scrollimine aeglane win8 :: Sülearvutid
Sai ostetud hiljuti täiesti uus asuse laptop. Eelinstalleeritud windows 8-ga. Mure on aga selles, et arvuti on väga aeglane. Arvutis erinevate programmidega toimetamine on aeglane, mahukamate veebil ...
  teema: Google chrome extensions turvalisus
away112

vastuseid: 2
vaadatud: 1529

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 22.09.2013 19:02:11   pealkiri: Google chrome extensions turvalisus
Sai hiljuti lisatud selline hea extensioni nagu TransOver, aga tekkis küsimus kui turvaline on seda kasutada. Enne lisamist tuli warning: "This extension will have access to your browsing history and ...
  teema: Kõlari remont
away112

vastuseid: 31
vaadatud: 19144

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.08.2013 20:21:15   pealkiri: Kõlari remont
Endal ka peaks olema nii nagu eelmainitud, et papist/kummist
  teema: Kõlari remont
away112

vastuseid: 31
vaadatud: 19144

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.08.2013 17:22:40   pealkiri: Kõlari remont
Milline konkreetne liim ikkagi valida? Mis kindlasti ei jäta jälge. Eelnevalt soovitati moment liimi, aga neid ka mitmeid. Või ehk on mingi spetsiaalne liim ka olemas, millega ementi parandada?
  teema: Kõlari remont
away112

vastuseid: 31
vaadatud: 19144

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 04.08.2013 14:10:09   pealkiri: Kõlari remont
Kas moment jääb ikka täiesti läbipaistev, ei jäta mingit jälge?? Või on mingi spets liim sellisteks puhkudeks ka olemas?
  teema: Kõlari remont
away112

vastuseid: 31
vaadatud: 19144

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 31.07.2013 23:21:15   pealkiri: Kõlari remont
  teema: Kommenteerimine: white13
away112

vastuseid: 28
vaadatud: 17466

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2013 20:48:22   pealkiri: Kommenteerimine: white13
Kiire ja korrektne tehing, tänud!
  teema: Kommenteerimine: JanarAia
away112

vastuseid: 2
vaadatud: 544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.03.2013 23:14:45   pealkiri: Kommenteerimine: JanarAia
Kõik sujus hästi thumbs_up.gif
  teema: Tuhandete Elioni klientide kõnesid saab lihtsa vaevaga pealt kuulata
away112

vastuseid: 56
vaadatud: 21773

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 10.01.2013 13:57:50   pealkiri: Tuhandete Elioni klientide kõnesid saab lihtsa vaevaga pealt kuulata
Rex, kuula mis Vahur räägib icon_biggrin.gif
"Lauatelefon" on lihtsalt eesti kõnekeeles kasutatav termin, mis iseloomustab seadet. Ei ole vahet, mis tehnoloogial telefon töötab. On see siis voip, pots, isdn, ...
  teema: Tuhandete Elioni klientide kõnesid saab lihtsa vaevaga pealt kuulata
away112

vastuseid: 56
vaadatud: 21773

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 10.01.2013 10:10:22   pealkiri: Tuhandete Elioni klientide kõnesid saab lihtsa vaevaga pealt kuulata
Kuna tegemist on odava ja kõigile kergesti kättesaadava vidinaga siis paraku sellise loo eetrisse laskmine pigem propageerib seadusevastast tegutsemist.
Varsti käib iga nolk sellise seadmega ring ...
  teema: Kommenteerimine: zhade
away112

vastuseid: 52
vaadatud: 19250

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.12.2012 12:40:31   pealkiri: Kommenteerimine: zhade
Kiire, korrektne tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: heix85
away112

vastuseid: 28
vaadatud: 10663

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2012 21:37:23   pealkiri: Kommenteerimine: heix85
Kõik sujus hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: aatomik
away112

vastuseid: 13
vaadatud: 8594

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.12.2012 21:05:02   pealkiri: Kommenteerimine: aatomik
Ostis monitori thumbs_up.gif
  teema: Äppmiljonäri ideekonkursi võitis Sander Hage mobiilirakendus Bazaar
away112

vastuseid: 22
vaadatud: 6110

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 19.11.2012 21:34:47   pealkiri: Äppmiljonäri ideekonkursi võitis Sander Hage mobiilirakendus Bazaar
Huvitav kas võitja idee valiti puhtalt rakenduse valmistamise keerukusastme järgi, et mida lihtsam/odavam on rakendus välja arendada seda parem?
Sest mingi miljoniäpp see küll ei ole ju.

Aga ...
  teema: Mis põhjustab kõrget pingi ?
away112

vastuseid: 11
vaadatud: 3180

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.11.2012 09:37:11   pealkiri: Mis põhjustab kõrget pingi ?
Sul on vaja mänguserveri ip, seejärel run > cmd > tracert (mänguserveri ip) ja enter.
  teema: Kommenteerimine: keymakerz1
away112

vastuseid: 0
vaadatud: 199

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.11.2012 09:23:52   pealkiri: Kommenteerimine: keymakerz1
Ostis arvuti, tuli ise järgi ka. Soovitan!
  teema: Mis põhjustab kõrget pingi ?
away112

vastuseid: 11
vaadatud: 3180

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.11.2012 12:00:48   pealkiri: Mis põhjustab kõrget pingi ?
Mis tracert ütleb?
  teema: Kommenteerimine: weedstone
away112

vastuseid: 128
vaadatud: 37992

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2012 19:15:33   pealkiri: Kommenteerimine: weedstone
Ostsin emaplaadi, tõi ise ära. Väga pro thumbs_up.gif!
  teema: DLNA ja mediaplayer windows 7
away112

vastuseid: 3
vaadatud: 2041

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 14.07.2012 17:59:49   pealkiri: DLNA ja mediaplayer windows 7
Kiirel ülevaatusel sain aru, et xbmc on rohkem android mobiilsetele seadmetele mõeldud, et pole päris see mida otsin. Aga tänud vastamast.
  teema: DLNA ja mediaplayer windows 7
away112

vastuseid: 3
vaadatud: 2041

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 14.07.2012 02:12:50   pealkiri: DLNA ja mediaplayer windows 7
Ei saa dlna toimima nii nagu sooviksin, ehk keegi oskab aidata. Olen proovinud juba igasuguseid õpetusi, mis kuskilt leidnud olen.
Nimelt ei saa ma lisakõvakettalt, kus kõik vajalik asub midagi k ...
  teema: Wifi hiire probleem(lagging)
away112

vastuseid: 13
vaadatud: 3845

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 26.06.2012 14:22:56   pealkiri: Wifi hiire probleem(lagging)
Ise mõtlesin ka pikenduse peale kui muud üle ei jää. Aga jah 30-40cm on umbes kaugus hiire ja vastuvõtja vahel. Lisaks sellele usb vastuvõtjale on ka kaabliga klaver usb pesas, teised pesad vaba ...
  teema: Wifi hiire probleem(lagging)
away112

vastuseid: 13
vaadatud: 3845

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 26.06.2012 12:26:08   pealkiri: Wifi hiire probleem(lagging)
Wifi hiire probleem(lagging)
Tegemist selle hiirega: Natec cordless laser mouse FALCON( http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graa... )

Probleem selles, et siis vahepeal e ...
  teema: LG uus CINEMA 3D telerite sari nüüd ka Eestis
away112

vastuseid: 24
vaadatud: 9168

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 17.05.2012 01:10:20   pealkiri: LG uus CINEMA 3D telerite sari nüüd ka Eestis
Kas kellelgi on juba olemas? Muljed?
Üks küsimus. Kas antud lg telerite 3d on hetkel üks parimad? Või jääb aktiiv(näiteks: philips 8 seeria) alla?
  teema: Kommenteerimine: neke
away112

vastuseid: 89
vaadatud: 15057

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.05.2012 19:33:46   pealkiri: Kommenteerimine: neke
Ostsin monitori, tõi ise ära. Super thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Estbiker
away112

vastuseid: 1
vaadatud: 1175

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2012 20:06:31   pealkiri: Kommenteerimine: Estbiker
Kõik tiptop thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ende
away112

vastuseid: 43
vaadatud: 12685

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.05.2012 13:31:11   pealkiri: Kommenteerimine: ende
Ostsin HDD, tõi ise ära, supper thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: 612209
away112

vastuseid: 78
vaadatud: 15218

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.04.2012 09:16:07   pealkiri: Kommenteerimine: 612209
Ostsin prose ja toite, tõi ise ära. Super thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Pihv
away112

vastuseid: 100
vaadatud: 45081

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.04.2012 09:14:48   pealkiri: Kommenteerimine: Pihv
Ostsin videokaardi, olen ostuga rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: volkar
away112

vastuseid: 121
vaadatud: 30820

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.01.2012 10:27:20   pealkiri: Kommenteerimine: volkar
Jäin ostuga väga rahule thumbs_up.gif Suured tänud!
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.