|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: lxdeath |
away112
vastuseid: 20
vaadatud: 2218
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.03.2025 17:19:06 pealkiri: Kommenteerimine: lxdeath |
Ostis arvuti, kõik tiptop  |
teema: Kommenteerimine: Jarppi |
away112
vastuseid: 25
vaadatud: 6478
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2025 10:08:56 pealkiri: Kommenteerimine: Jarppi |
Sai kaupa tehtud, kiire ning positiivne tehing  |
teema: Kommenteerimine: s4rk4 |
away112
vastuseid: 34
vaadatud: 12597
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2025 16:54:47 pealkiri: Kommenteerimine: s4rk4 |
Kaup tehtud, kõik tiptop!  |
teema: Kommenteerimine: AMD64 |
away112
vastuseid: 41
vaadatud: 11406
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2025 12:50:05 pealkiri: Kommenteerimine: AMD64 |
Kiire ja positiivne tehing!  |
teema: Kommenteerimine: jakspaks |
away112
vastuseid: 0
vaadatud: 146
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2025 10:49:33 pealkiri: Kommenteerimine: jakspaks |
Ostis monitori, raha kandis kohe üle ja paar päeva hiljem tuli monitorile ise järgi. Soovitan!  |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
away112
vastuseid: 7856
vaadatud: 1643399
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 13.11.2024 13:25:43 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
| Ikka aeg-ajalt imestan neid inimesi, kes krüptoraha maha teevad, eriti aga neid, kes on seda teinud juba sellest hetkest, kui Bitcoin saavutas 1000 piiri ja enne seda. Mitte ükski intsrument, olgu s ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
away112
vastuseid: 1561
vaadatud: 444338
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.10.2022 09:04:48 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Momendil jäänud sõelale järgmised mudelid:
Ecovacs DEEBOT T9+
Roborock S7
Tefal X-plorer Serie 95
Ainuke, mis on natuke küsimärk on Tefal, sest selle kohta eriti mingeid võrdlusi ja ülev ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
away112
vastuseid: 1561
vaadatud: 444338
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 25.10.2022 16:32:41 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Imamisvõimsuse poolest tundub teiste sama hinnaklassi mudelitest peajagu üle olevat
Lihtalt huvipärast küsin, milles see väljendub?
Peale S7 kahekordset kuhastust on põrand täiesti puh ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
away112
vastuseid: 1561
vaadatud: 444338
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 25.10.2022 12:38:16 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Plaan ka robottolmuimeja ligi võtta, ~90m2 pinda, mõned vaibad, võiks olla pesemisfunktsiooniga. Milline imur täna hea valik oleks?
On jäänud silma Tefal X-plorer Serie 95, kas kellelgi on k ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
away112
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682003
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.02.2022 14:05:27 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| Peale mõningast kaalumist sai valitud Philips 65OLED706/12, üldiselt väga rahul, pildi kvaliteet on tõesti väga hea, aga minu jaoks on üks suur miinus, mis tuli ka päris suure üllatusena. Nime ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
away112
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682003
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.02.2022 14:26:42 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
away112, kui raha takistuseks pole, siis 77" OLED-id 2K euro saadaval icon_rolleyes.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/1965b840be0da8533ec91399073731e8/?sort=min_price ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
away112
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682003
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.02.2022 12:42:23 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Ehk kellelgi on kogemust alljärgnevate mudelitega ning aitab dilemma lahendada.
Ideaalis sooviks 75" telerit, aga see tähendaks, et OLED-ist tuleb suu puhtaks pühkida, on jäänud silma need 2 m ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
away112
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682003
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.02.2022 19:25:21 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| Plaanis lähiajal osta 65 teler hinnaklassis 700-1000. Oksab keegi midagi soovitada. Momendil on silma jäänud LG nanocell telerid. Internetis leiduvate ülevaadete põhjal ei soovitata alla 86 seeri ... |
teema: Monitori usb c pesa murdus trükiplaadilt lahti, parandus? |
away112
vastuseid: 1
vaadatud: 984
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.07.2021 14:17:51 pealkiri: Monitori usb c pesa murdus trükiplaadilt lahti, parandus? |
| Monitor LG 32UN880-B - usb c pesas olnud kaabel jäi pinge alla ning usb c pesa murdus trükiplaadi küljest lahti. Keegi teab soovitada mõnda head parandajat või firmat, kes selliste parandustööd ... |
teema: Muruniidukivaatlus :: Kodu- ja köögitehnika |
away112
vastuseid: 654
vaadatud: 124523
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 21.07.2021 17:12:42 pealkiri: Muruniidukivaatlus |
Ei hakka uut teemat tegema ning küsin siin. Millist muruniidukit soovitate suurema pinna niitmiseks, 2000-3000 ruutmeetrit?
Momendil on endale silma jäänud järgmised mudelid ~500 eur hinnaklass ... |
teema: Kommenteerimine: hare |
away112
vastuseid: 0
vaadatud: 85
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2018 17:33:21 pealkiri: Kommenteerimine: hare |
Sai kaupa tehtud, kõik tiptop  |
teema: Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) |
away112
vastuseid: 836
vaadatud: 330706
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 19.12.2017 01:19:20 pealkiri: Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) |
Coinbase lehel on kirjas, et Eesti jaoks ei ole kauplemine nende keskkonnas saadaval hetkel: Buy and sell is not available in Estonia yet.
Samas olen aru saanud, et see siiski on Eestlase jaoks täi ... |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
away112
vastuseid: 1391
vaadatud: 716986
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 13.11.2017 21:15:48 pealkiri: Mugav tool |
Olen samuti uue tooli otingul, oluline on, et toetaks ka alaselga. Hetkel on silma jäänud need toolid:
https://www.home4you.ee/et/tootool-wau-hall-vorkkangas/
https://www.home4you.ee/et/tootool-e ... |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
away112
vastuseid: 1391
vaadatud: 716986
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 01.05.2017 21:25:22 pealkiri: Mugav tool |
| Millises kaupluses Tallinnas võiks leida hea valiku kontoritoole? Otsin tooli, mis oleks mugav ja toetaks alaselga ning paha ei teeks ka multifunktsionaalne mehhanism. Hinnapiir 350, keegi ehk oskab ... |
teema: GoPro Studio kokku jooksmine (windows 10) |
away112
vastuseid: 1
vaadatud: 3385
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 27.01.2016 23:29:40 pealkiri: GoPro Studio kokku jooksmine (windows 10) |
| Soov on mõned GoPro kaameraga (GoPro Hero 4 silver) tehtud videod kokku monteerida, aga tundub, et GoPro enda tarkvara "GoPro Studio" on suhteliselt probleemne. Kas keegi on kasutanud ja leidnud nn. ... |
teema: Kommenteerimine: SiMka |
away112
vastuseid: 14
vaadatud: 13242
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.08.2015 21:15:36 pealkiri: Kommenteerimine: SiMka |
Sai väike diil tehtud!  |
teema: scrollimine aeglane win8 :: Sülearvutid |
away112
vastuseid: 1
vaadatud: 1425
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 24.10.2013 19:59:45 pealkiri: scrollimine aeglane win8 :: Sülearvutid |
| Sai ostetud hiljuti täiesti uus asuse laptop. Eelinstalleeritud windows 8-ga. Mure on aga selles, et arvuti on väga aeglane. Arvutis erinevate programmidega toimetamine on aeglane, mahukamate veebil ... |
teema: Google chrome extensions turvalisus |
away112
vastuseid: 2
vaadatud: 1529
|
foorum: Turvalisus postitatud: 22.09.2013 19:02:11 pealkiri: Google chrome extensions turvalisus |
| Sai hiljuti lisatud selline hea extensioni nagu TransOver, aga tekkis küsimus kui turvaline on seda kasutada. Enne lisamist tuli warning: "This extension will have access to your browsing history and ... |
teema: Kõlari remont |
away112
vastuseid: 31
vaadatud: 19144
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.08.2013 20:21:15 pealkiri: Kõlari remont |
| Endal ka peaks olema nii nagu eelmainitud, et papist/kummist |
teema: Kõlari remont |
away112
vastuseid: 31
vaadatud: 19144
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.08.2013 17:22:40 pealkiri: Kõlari remont |
| Milline konkreetne liim ikkagi valida? Mis kindlasti ei jäta jälge. Eelnevalt soovitati moment liimi, aga neid ka mitmeid. Või ehk on mingi spetsiaalne liim ka olemas, millega ementi parandada? |
teema: Kõlari remont |
away112
vastuseid: 31
vaadatud: 19144
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 04.08.2013 14:10:09 pealkiri: Kõlari remont |
| Kas moment jääb ikka täiesti läbipaistev, ei jäta mingit jälge?? Või on mingi spets liim sellisteks puhkudeks ka olemas? |
teema: Kõlari remont |
away112
vastuseid: 31
vaadatud: 19144
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 31.07.2013 23:21:15 pealkiri: Kõlari remont |
|
teema: Kommenteerimine: white13 |
away112
vastuseid: 28
vaadatud: 17466
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2013 20:48:22 pealkiri: Kommenteerimine: white13 |
| Kiire ja korrektne tehing, tänud! |
teema: Kommenteerimine: JanarAia |
away112
vastuseid: 2
vaadatud: 544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.03.2013 23:14:45 pealkiri: Kommenteerimine: JanarAia |
Kõik sujus hästi  |
teema: Tuhandete Elioni klientide kõnesid saab lihtsa vaevaga pealt kuulata |
away112
vastuseid: 56
vaadatud: 21773
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 10.01.2013 13:57:50 pealkiri: Tuhandete Elioni klientide kõnesid saab lihtsa vaevaga pealt kuulata |
Rex, kuula mis Vahur räägib
"Lauatelefon" on lihtsalt eesti kõnekeeles kasutatav termin, mis iseloomustab seadet. Ei ole vahet, mis tehnoloogial telefon töötab. On see siis voip, pots, isdn, ... |
teema: Tuhandete Elioni klientide kõnesid saab lihtsa vaevaga pealt kuulata |
away112
vastuseid: 56
vaadatud: 21773
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 10.01.2013 10:10:22 pealkiri: Tuhandete Elioni klientide kõnesid saab lihtsa vaevaga pealt kuulata |
Kuna tegemist on odava ja kõigile kergesti kättesaadava vidinaga siis paraku sellise loo eetrisse laskmine pigem propageerib seadusevastast tegutsemist.
Varsti käib iga nolk sellise seadmega ring ... |
teema: Kommenteerimine: zhade |
away112
vastuseid: 52
vaadatud: 19250
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.12.2012 12:40:31 pealkiri: Kommenteerimine: zhade |
Kiire, korrektne tehing  |
teema: Kommenteerimine: heix85 |
away112
vastuseid: 28
vaadatud: 10663
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2012 21:37:23 pealkiri: Kommenteerimine: heix85 |
Kõik sujus hästi  |
teema: Kommenteerimine: aatomik |
away112
vastuseid: 13
vaadatud: 8594
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.12.2012 21:05:02 pealkiri: Kommenteerimine: aatomik |
Ostis monitori  |
teema: Äppmiljonäri ideekonkursi võitis Sander Hage mobiilirakendus Bazaar |
away112
vastuseid: 22
vaadatud: 6110
|
foorum: Pressiteated postitatud: 19.11.2012 21:34:47 pealkiri: Äppmiljonäri ideekonkursi võitis Sander Hage mobiilirakendus Bazaar |
Huvitav kas võitja idee valiti puhtalt rakenduse valmistamise keerukusastme järgi, et mida lihtsam/odavam on rakendus välja arendada seda parem?
Sest mingi miljoniäpp see küll ei ole ju.
Aga ... |
teema: Mis põhjustab kõrget pingi ? |
away112
vastuseid: 11
vaadatud: 3180
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.11.2012 09:37:11 pealkiri: Mis põhjustab kõrget pingi ? |
| Sul on vaja mänguserveri ip, seejärel run > cmd > tracert (mänguserveri ip) ja enter. |
teema: Kommenteerimine: keymakerz1 |
away112
vastuseid: 0
vaadatud: 199
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.11.2012 09:23:52 pealkiri: Kommenteerimine: keymakerz1 |
| Ostis arvuti, tuli ise järgi ka. Soovitan! |
teema: Mis põhjustab kõrget pingi ? |
away112
vastuseid: 11
vaadatud: 3180
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.11.2012 12:00:48 pealkiri: Mis põhjustab kõrget pingi ? |
| Mis tracert ütleb? |
teema: Kommenteerimine: weedstone |
away112
vastuseid: 128
vaadatud: 37992
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2012 19:15:33 pealkiri: Kommenteerimine: weedstone |
Ostsin emaplaadi, tõi ise ära. Väga pro ! |
teema: DLNA ja mediaplayer windows 7 |
away112
vastuseid: 3
vaadatud: 2041
|
foorum: Tarkvara postitatud: 14.07.2012 17:59:49 pealkiri: DLNA ja mediaplayer windows 7 |
| Kiirel ülevaatusel sain aru, et xbmc on rohkem android mobiilsetele seadmetele mõeldud, et pole päris see mida otsin. Aga tänud vastamast. |
teema: DLNA ja mediaplayer windows 7 |
away112
vastuseid: 3
vaadatud: 2041
|
foorum: Tarkvara postitatud: 14.07.2012 02:12:50 pealkiri: DLNA ja mediaplayer windows 7 |
Ei saa dlna toimima nii nagu sooviksin, ehk keegi oskab aidata. Olen proovinud juba igasuguseid õpetusi, mis kuskilt leidnud olen.
Nimelt ei saa ma lisakõvakettalt, kus kõik vajalik asub midagi k ... |
teema: Wifi hiire probleem(lagging) |
away112
vastuseid: 13
vaadatud: 3845
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 26.06.2012 14:22:56 pealkiri: Wifi hiire probleem(lagging) |
| Ise mõtlesin ka pikenduse peale kui muud üle ei jää. Aga jah 30-40cm on umbes kaugus hiire ja vastuvõtja vahel. Lisaks sellele usb vastuvõtjale on ka kaabliga klaver usb pesas, teised pesad vaba ... |
teema: Wifi hiire probleem(lagging) |
away112
vastuseid: 13
vaadatud: 3845
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 26.06.2012 12:26:08 pealkiri: Wifi hiire probleem(lagging) |
Wifi hiire probleem(lagging)
Tegemist selle hiirega: Natec cordless laser mouse FALCON( http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graa... )
Probleem selles, et siis vahepeal e ... |
teema: LG uus CINEMA 3D telerite sari nüüd ka Eestis |
away112
vastuseid: 24
vaadatud: 9168
|
foorum: Pressiteated postitatud: 17.05.2012 01:10:20 pealkiri: LG uus CINEMA 3D telerite sari nüüd ka Eestis |
Kas kellelgi on juba olemas? Muljed?
Üks küsimus. Kas antud lg telerite 3d on hetkel üks parimad? Või jääb aktiiv(näiteks: philips 8 seeria) alla? |
teema: Kommenteerimine: neke |
away112
vastuseid: 89
vaadatud: 15057
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.05.2012 19:33:46 pealkiri: Kommenteerimine: neke |
Ostsin monitori, tõi ise ära. Super  |
teema: Kommenteerimine: Estbiker |
away112
vastuseid: 1
vaadatud: 1175
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2012 20:06:31 pealkiri: Kommenteerimine: Estbiker |
Kõik tiptop  |
teema: Kommenteerimine: ende |
away112
vastuseid: 43
vaadatud: 12685
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.05.2012 13:31:11 pealkiri: Kommenteerimine: ende |
Ostsin HDD, tõi ise ära, supper  |
teema: Kommenteerimine: 612209 |
away112
vastuseid: 78
vaadatud: 15218
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.04.2012 09:16:07 pealkiri: Kommenteerimine: 612209 |
Ostsin prose ja toite, tõi ise ära. Super  |
teema: Kommenteerimine: Pihv |
away112
vastuseid: 100
vaadatud: 45081
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.04.2012 09:14:48 pealkiri: Kommenteerimine: Pihv |
Ostsin videokaardi, olen ostuga rahul  |
teema: Kommenteerimine: volkar |
away112
vastuseid: 121
vaadatud: 30820
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.01.2012 10:27:20 pealkiri: Kommenteerimine: volkar |
Jäin ostuga väga rahule Suured tänud! |
| |