|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Smartech.ee |
avila
vastuseid: 55
vaadatud: 42836
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.05.2026 17:22:48 pealkiri: Smartech.ee |
| Tellisin mobla ja sain kätte nädal aega lubatust hiljem. Paras närvikõdi oli siinseid kommentare lugeda sellegipoolest. Vahel vist võtabki tarne kauem, sõja aeg ju ikkagi. Muidu kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: -HeiS- |
avila
vastuseid: 83
vaadatud: 11809
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2020 09:08:55 pealkiri: Kommenteerimine: -HeiS- |
| Tegime ostumüügi tehingu, kõik läks nagu kokkulepitud. Tänud! |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
avila
vastuseid: 806
vaadatud: 107987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2018 10:17:24 pealkiri: arvamus |
| positiivne |
teema: Kommenteerimine: insekas |
avila
vastuseid: 557
vaadatud: 114377
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2018 10:16:49 pealkiri: arvamus |
| positiivne |
teema: Telerite üldteema |
avila
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907294
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.12.2016 15:11:16 pealkiri: Telerite üldteema |
Ok soovitage ca 50 tollist telerit, mis sobiks koosolekuruumi skype kõnede vastuvõtmiseks laua taga ja piltide näitamiseks koosoleku ajal.
HV-s olev Philips 49" 49PFS5301 peaks olema Wifiga. ... |
teema: Kommenteerimine: Rollu89 |
avila
vastuseid: 56
vaadatud: 15011
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.11.2016 10:01:31 pealkiri: Kommenteerimine: Rollu89 |
| Tegime kaupa. Postiivne hinnang. |
teema: Kommenteerimine: M4keSh1ft |
avila
vastuseid: 22
vaadatud: 5748
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.11.2016 10:00:25 pealkiri: Kommenteerimine: M4keSh1ft |
| Tegime kaupa. Positiivne kogemus. |
teema: Kommenteerimine: Pots4t4j4 |
avila
vastuseid: 492
vaadatud: 236615
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2016 12:26:44 pealkiri: Kommenteerimine: Pots4t4j4 |
| positiivne |
teema: Kommenteerimine: Diesel |
avila
vastuseid: 36
vaadatud: 13483
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.03.2016 10:07:45 pealkiri: Kommenteerimine: Diesel |
| Ostsin väärt kraami, hästi hoitud ja kaubaga rahul. |
teema: Kommenteerimine: lenno1 |
avila
vastuseid: 236
vaadatud: 35389
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.02.2016 09:50:15 pealkiri: Kommenteerimine: lenno1 |
| Positiivne ärimees! |
teema: Dying Light |
avila
vastuseid: 328
vaadatud: 80435
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.02.2015 14:47:07 pealkiri: Dying Light |
OT: Mõtlesin, et kuskil on vist jälle lasteaed maha põlenud, kui eelviimast kommentaari lugesin.
Aga jah selle mängu puhul tekivad mul vastuolulised emotsioonid.
Story ja tegelased on kaasaha ... |
teema: SSD versus HDD |
avila
vastuseid: 13298
vaadatud: 2419401
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 06.02.2015 17:03:29 pealkiri: SSD versus HDD |
| Raptori miinuseks on lisaks mürale ka kõrgem temp kastis ja lühem eluiga tänu suurele pöörlemiskiirusele. Dataketta lahenduseks jäi silma enda ITX kasti Toshiba 2.5" Internal 2TB HDD MQ Series, ... |
teema: Payday 2 |
avila
vastuseid: 159
vaadatud: 55999
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2014 14:14:27 pealkiri: Payday 2 |
| Vaheapeal pole üldse aega võtnud e-spordiga tegelemiseks, seega küsin, et millised neist payday 2 viimastest lisapakettidest oma hinda väärt on? Big bank oli vist viimane milleni mul kõik eelne ... |
teema: nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema |
avila
vastuseid: 3312
vaadatud: 571599
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.10.2014 16:06:35 pealkiri: nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema |
| Kas keegi teab, kas jõuludeks on loota 8gb versiooni 980 kaardist (eeldan, et siis nimeks 980ti)? |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
avila
vastuseid: 2015
vaadatud: 516539
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.09.2014 09:35:51 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
Praegu on ladder actually fun, netdeckimist ei ole lihtsalt. Iga vastane potentsiaalselt üllatab sind.
Ei ole haruldane, et mõlemal saavad kaardid otsa ja läheb higistamiseks. |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
avila
vastuseid: 2015
vaadatud: 516539
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.09.2014 09:18:35 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
| pärast leeroy ja hunteri nerfi on uus meta murloc druid ja teda counterivad taunt mage ja taunt shaman. Hämmastav turn on 4 ajal kaotada. |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
avila
vastuseid: 3918
vaadatud: 659613
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.08.2014 14:42:44 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
| septembri 8 seeria võimekus pidi 780 ja 780ti vahele kukkuma ja ma isiklikult ei usu et enne kevadet midagi paremat loota on |
teema: Watch Dogs |
avila
vastuseid: 1054
vaadatud: 209517
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.06.2014 09:41:45 pealkiri: Watch Dogs |
, watch dogsi steamis omada on üsna mõttetu ettevõtmine. nagu ka teisi ubi mänge, käivitad sa ikkagi uplayst ja steami enda asju nagu achievemente/nänni/multiplayerit ei kasutata.
Steami ostu ... |
teema: Watch Dogs |
avila
vastuseid: 1054
vaadatud: 209517
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.05.2014 11:01:20 pealkiri: Watch Dogs |
| Kas 8 player multiplayeri osa on olemas? On keegi proovinud, kas lanparty perspektiivi on asjal? |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
avila
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552615
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.05.2014 10:00:43 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Hitmani esimene või teine osa? |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
avila
vastuseid: 2476
vaadatud: 630764
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.04.2014 10:26:24 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
Wraeclasti kõige tugevam boss Uber Atziri on nüüd siis Ambush ladderis kotti pandud. Path to life nodes (8k life) + RF buildiga, mis kujutab endast aurat firedamagega.
[url=http://www.pathofexil ... |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
avila
vastuseid: 2476
vaadatud: 630764
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.03.2014 06:48:03 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
corrupted ST gem http://imgur.com/r/pathofexile/PruRIV7
welcome back D2 hammerdin... |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
avila
vastuseid: 2476
vaadatud: 630764
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.03.2014 10:45:48 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
Kogu mini expansioni info on nüüd avalik http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/807869
Üsna paljulubav, ei näe põhjust pessimismiks. |
teema: Kommenteerimine: rPiit |
avila
vastuseid: 18
vaadatud: 5076
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.02.2014 14:38:25 pealkiri: Kommenteerimine: rPiit |
| Minu poolt ka postiivne arvamus ja kõik õnnistused tulevasteks äritehinguteks |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
avila
vastuseid: 2476
vaadatud: 630764
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.02.2014 15:21:55 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
Täna õhtul on muide Blamt party race kavasse märgitud.
Hailrake pikali lükkamist tahaks isegi näha.
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/790820 |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
avila
vastuseid: 2476
vaadatud: 630764
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.01.2014 16:40:42 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
| Keegi uues ladder seasonis plaanib alustada ka? |
teema: itx prose jahutuse mahtuvuse küssa |
avila
vastuseid: 1
vaadatud: 1877
|
foorum: Jahutus postitatud: 05.12.2013 16:09:43 pealkiri: itx prose jahutuse mahtuvuse küssa |
Kas Lian Li PC-Q08 kasti mahuks Scythe Shuriken Rev. B ära?
Edit1: Emaplaadiks on Gigabyte GA-H67N ja seal on pc-e slot jube lähedal cpu omale. |
teema: Command & Conquer (2013) |
avila
vastuseid: 200
vaadatud: 48343
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.09.2013 11:49:08 pealkiri: Command & Conquer (2013) |
| Võimalik et baasiehitus jääbki tagaplaanile, nad on turretitega basecrawlimise vastu kogu aeg võidelnud (tiberium wars patch 1.06 oli päris masendav) |
teema: Terraria |
avila
vastuseid: 274
vaadatud: 57331
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.07.2013 15:17:24 pealkiri: Terraria |
Positiivne uudis jälle, uus patch lisacontentiga, uued bossid itemid jne.
Keegi teab kas see tuleb ka? :
http://www.terrariaonline.com/threads/boss-new-boss-world-of-flesh.81028/ |
teema: Age of Empires II HD |
avila
vastuseid: 107
vaadatud: 40718
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.04.2013 14:12:23 pealkiri: Age of Empires II HD |
After handshaking and matchmaking occurs gameplay traffic between peers on the same LAN is all routed locally.
We did not perform a complete re-write of the underlying networking architecture.
Ga ... |
teema: Age of Empires II HD |
avila
vastuseid: 107
vaadatud: 40718
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.04.2013 17:55:16 pealkiri: Age of Empires II HD |
| http://www.twitch.tv/aoewithdreaivis |
teema: XCOM: Enemy Unknown 2012 |
avila
vastuseid: 425
vaadatud: 80506
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2012 12:56:54 pealkiri: XCOM: Enemy Unknown 2012 |
,
No kui ironman pole siis saad mingist väga jaburast olukorrast välja:
load-save, ning teed meeste liigutused teises järjekorras, saad teise random seed numbri kokku ja profit.
Aga ebaõnn te ... |
teema: XCOM: Enemy Unknown 2012 |
avila
vastuseid: 425
vaadatud: 80506
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2012 12:40:25 pealkiri: XCOM: Enemy Unknown 2012 |
Techtree:
http://i.stack.imgur.com/NGLEJ.gif |
teema: Kommenteerimine: Marx24 |
avila
vastuseid: 3
vaadatud: 535
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2012 14:29:47 pealkiri: Kommenteerimine: Marx24 |
| ostis kontserdipiletid, positiivne arvamus |
teema: Diablo III |
avila
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.08.2012 18:29:28 pealkiri: Diablo III |
| paras ämber selle draamaga just enne suurt patchi community vihale ajada |
teema: Pixmania |
avila
vastuseid: 1506
vaadatud: 495669
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.07.2012 18:39:17 pealkiri: Pixmania |
|
teema: Diablo III |
avila
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.07.2012 09:30:19 pealkiri: Diablo III |
| critical mass wiz peaks ideaalis olema melee, päris op ka kui 40+ chansega critib |
teema: Diablo III |
avila
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.06.2012 12:58:01 pealkiri: Diablo III |
kiireid eliite koos fast affixiga ei kite nagunii kuidagi. Lihtsalt võimatu. Need jätsin vahele, kui just kuidagi neid uksetaha või trepi nurka kinni ei saanud panna.
boneweave hauberk ukse et ... |
teema: Radionet 1Mbit/s Wifi |
avila
vastuseid: 16
vaadatud: 6377
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.06.2012 17:01:40 pealkiri: Radionet 1Mbit/s Wifi |
| Olen ise ka Radioneti klient paar aastat olnud ja võin öelda et neil on ühtlasele allalaadimisele kiirusepiirang 50% kogu aeg olnud. St. et youtube striimid ja torrentid saad poole aeglsemalt kätt ... |
teema: Diablo III |
avila
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.05.2012 15:03:11 pealkiri: Diablo III |
niipalju kui vaatasin, siis see Page of Blacksmithing ei maksnud ju midagi? Üldse crafti asjad paistsid üsna odavad..
Crafting materjale tasub pigem osta, kui neid ise lammutada. Müü pigem oma ... |
teema: Diablo III |
avila
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.05.2012 14:52:19 pealkiri: Diablo III |
Hinnad on ulmed jah... samas ka mitte väga midagi ületamatut... Ega 50h mängides ei peagi kogu full legendary geari saama.
Endgame gear ei ole muideks legendary vaid kollased rared. AH-s on alla ... |
teema: Diablo III |
avila
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.05.2012 13:40:10 pealkiri: Diablo III |
Inferno Butcher maas
Skilli raskusastme tõus enne ja pärast Inferno Butcherit peaks olema nagu näoga vastu kiviseina jooksmine
Endal muidugi kogemused puuduvad mõlemas osas |
teema: Diablo III |
avila
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.05.2012 20:45:17 pealkiri: Diablo III |
|
teema: Diablo III |
avila
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.05.2012 21:13:27 pealkiri: Diablo III |
| kitemine ei pruugi kõrgematel raskusastmetel väga kerge olema teleporter, extra fast ja waller nimelaiendeid silmas pidades ja siis see nn enrage timer peaks ka asja keeruliseks tegema: http://us.ba ... |
teema: Diablo III |
avila
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.04.2012 14:24:44 pealkiri: Diablo III |
Mis siin imestada, 3 aastat tagasi ei jäänud ju D3 poelettidele paiskamisest palju puudu. Gameplay ja graafika nägi välja juba siis selline nagu ta on praegu betas (
3 aastat tagasi jäi poel ... |
teema: Diablo III |
avila
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.04.2012 13:39:05 pealkiri: Diablo III |
| Mis siin imestada, 3 aastat tagasi ei jäänud ju D3 poelettidele paiskamisest palju puudu. Gameplay ja graafika nägi välja juba siis selline nagu ta on praegu betas ( http://www.youtube.com/watch? ... |
teema: Diablo III |
avila
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.04.2012 19:47:49 pealkiri: Diablo III |
Bashiok inferno raskusastmest:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4254464832?page=12#227 |
teema: Diablo III |
avila
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.03.2012 13:58:15 pealkiri: Diablo III |
blizzardi poolse kinnitusega on keeruline, aga on olnud jutuks, et hetkel beetas nähtav pole veel kogu act1.
D2-s olid vähemalt osad aread järgnevates raskusastmetes kordades suuremad, ma loodan ... |
teema: toitekaabel noname desktop kõlaritele |
avila
vastuseid: 6
vaadatud: 2819
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 14.03.2012 20:11:43 pealkiri: toitekaabel noname desktop kõlaritele |
10v 7a, on kõlari taga kirjas. Kodus peaks vedelma mingi hunnik vanu adaptereid ka.
Edit: Kõlari taga toite-augu juures on kirjas hoopis 10D07A ja adapterid mille vahel valida on: 3v 350mA; 7,5v ... |
teema: toitekaabel noname desktop kõlaritele |
avila
vastuseid: 6
vaadatud: 2819
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 14.03.2012 11:25:16 pealkiri: toitekaabel noname desktop kõlaritele |
| Sain kasutatud desktop kõlarid 2tk (synergy on peale kirjutatud). Probleem on selles, et puudub toitekaabel. Ühenduskoht on pisike ümmargune auk, kus teravik vastu jõllitab. Koju jõuan siis võin ... |
| |