Avaleht
otsing leidis 77 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Smartech.ee
avila

vastuseid: 55
vaadatud: 42836

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.05.2026 17:22:48   pealkiri: Smartech.ee
Tellisin mobla ja sain kätte nädal aega lubatust hiljem. Paras närvikõdi oli siinseid kommentare lugeda sellegipoolest. Vahel vist võtabki tarne kauem, sõja aeg ju ikkagi. Muidu kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: -HeiS-
avila

vastuseid: 83
vaadatud: 11809

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2020 09:08:55   pealkiri: Kommenteerimine: -HeiS-
Tegime ostumüügi tehingu, kõik läks nagu kokkulepitud. Tänud!
  teema: Kommenteerimine: Xvc
avila

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2018 10:17:24   pealkiri: arvamus
positiivne
  teema: Kommenteerimine: insekas
avila

vastuseid: 557
vaadatud: 114377

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2018 10:16:49   pealkiri: arvamus
positiivne
  teema: Telerite üldteema
avila

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907294

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.12.2016 15:11:16   pealkiri: Telerite üldteema
Ok soovitage ca 50 tollist telerit, mis sobiks koosolekuruumi skype kõnede vastuvõtmiseks laua taga ja piltide näitamiseks koosoleku ajal.
HV-s olev Philips 49" 49PFS5301 peaks olema Wifiga. ...
  teema: Kommenteerimine: Rollu89
avila

vastuseid: 56
vaadatud: 15011

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.11.2016 10:01:31   pealkiri: Kommenteerimine: Rollu89
Tegime kaupa. Postiivne hinnang.
  teema: Kommenteerimine: M4keSh1ft
avila

vastuseid: 22
vaadatud: 5748

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.11.2016 10:00:25   pealkiri: Kommenteerimine: M4keSh1ft
Tegime kaupa. Positiivne kogemus.
  teema: Kommenteerimine: Pots4t4j4
avila

vastuseid: 492
vaadatud: 236615

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.08.2016 12:26:44   pealkiri: Kommenteerimine: Pots4t4j4
positiivne
  teema: Kommenteerimine: Diesel
avila

vastuseid: 36
vaadatud: 13483

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.03.2016 10:07:45   pealkiri: Kommenteerimine: Diesel
Ostsin väärt kraami, hästi hoitud ja kaubaga rahul.
  teema: Kommenteerimine: lenno1
avila

vastuseid: 236
vaadatud: 35389

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.02.2016 09:50:15   pealkiri: Kommenteerimine: lenno1
Positiivne ärimees!
  teema: Dying Light
avila

vastuseid: 328
vaadatud: 80435

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.02.2015 14:47:07   pealkiri: Dying Light
OT: Mõtlesin, et kuskil on vist jälle lasteaed maha põlenud, kui eelviimast kommentaari lugesin.

Aga jah selle mängu puhul tekivad mul vastuolulised emotsioonid.
Story ja tegelased on kaasaha ...
  teema: SSD versus HDD
avila

vastuseid: 13298
vaadatud: 2419401

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.02.2015 17:03:29   pealkiri: SSD versus HDD
Raptori miinuseks on lisaks mürale ka kõrgem temp kastis ja lühem eluiga tänu suurele pöörlemiskiirusele. Dataketta lahenduseks jäi silma enda ITX kasti Toshiba 2.5" Internal 2TB HDD MQ Series, ...
  teema: Payday 2
avila

vastuseid: 159
vaadatud: 55999

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2014 14:14:27   pealkiri: Payday 2
Vaheapeal pole üldse aega võtnud e-spordiga tegelemiseks, seega küsin, et millised neist payday 2 viimastest lisapakettidest oma hinda väärt on? Big bank oli vist viimane milleni mul kõik eelne ...
  teema: nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema
avila

vastuseid: 3312
vaadatud: 571599

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.10.2014 16:06:35   pealkiri: nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema
Kas keegi teab, kas jõuludeks on loota 8gb versiooni 980 kaardist (eeldan, et siis nimeks 980ti)?
  teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft
avila

vastuseid: 2015
vaadatud: 516539

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.09.2014 09:35:51   pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Praegu on ladder actually fun, netdeckimist ei ole lihtsalt. Iga vastane potentsiaalselt üllatab sind.
Ei ole haruldane, et mõlemal saavad kaardid otsa ja läheb higistamiseks.
  teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft
avila

vastuseid: 2015
vaadatud: 516539

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.09.2014 09:18:35   pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft
pärast leeroy ja hunteri nerfi on uus meta murloc druid ja teda counterivad taunt mage ja taunt shaman. Hämmastav turn on 4 ajal kaotada.
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
avila

vastuseid: 3918
vaadatud: 659613

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.08.2014 14:42:44   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
septembri 8 seeria võimekus pidi 780 ja 780ti vahele kukkuma ja ma isiklikult ei usu et enne kevadet midagi paremat loota on
  teema: Watch Dogs
avila

vastuseid: 1054
vaadatud: 209517

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.06.2014 09:41:45   pealkiri: Watch Dogs
, watch dogsi steamis omada on üsna mõttetu ettevõtmine. nagu ka teisi ubi mänge, käivitad sa ikkagi uplayst ja steami enda asju nagu achievemente/nänni/multiplayerit ei kasutata.

Steami ostu ...
  teema: Watch Dogs
avila

vastuseid: 1054
vaadatud: 209517

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.05.2014 11:01:20   pealkiri: Watch Dogs
Kas 8 player multiplayeri osa on olemas? On keegi proovinud, kas lanparty perspektiivi on asjal?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
avila

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552615

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.05.2014 10:00:43   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Hitmani esimene või teine osa?
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
avila

vastuseid: 2476
vaadatud: 630764

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.04.2014 10:26:24   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Wraeclasti kõige tugevam boss Uber Atziri on nüüd siis Ambush ladderis kotti pandud. Path to life nodes (8k life) + RF buildiga, mis kujutab endast aurat firedamagega.

[url=http://www.pathofexil ...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
avila

vastuseid: 2476
vaadatud: 630764

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.03.2014 06:48:03   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
corrupted ST gem http://imgur.com/r/pathofexile/PruRIV7
welcome back D2 hammerdin...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
avila

vastuseid: 2476
vaadatud: 630764

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.03.2014 10:45:48   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Kogu mini expansioni info on nüüd avalik http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/807869
Üsna paljulubav, ei näe põhjust pessimismiks.
  teema: Kommenteerimine: rPiit
avila

vastuseid: 18
vaadatud: 5076

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.02.2014 14:38:25   pealkiri: Kommenteerimine: rPiit
Minu poolt ka postiivne arvamus ja kõik õnnistused tulevasteks äritehinguteks
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
avila

vastuseid: 2476
vaadatud: 630764

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.02.2014 15:21:55   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Täna õhtul on muide Blamt party race kavasse märgitud.
Hailrake pikali lükkamist tahaks isegi näha.

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/790820
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
avila

vastuseid: 2476
vaadatud: 630764

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.01.2014 16:40:42   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Keegi uues ladder seasonis plaanib alustada ka?
  teema: itx prose jahutuse mahtuvuse küssa
avila

vastuseid: 1
vaadatud: 1877

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 05.12.2013 16:09:43   pealkiri: itx prose jahutuse mahtuvuse küssa
Kas Lian Li PC-Q08 kasti mahuks Scythe Shuriken Rev. B ära?

Edit1: Emaplaadiks on Gigabyte GA-H67N ja seal on pc-e slot jube lähedal cpu omale.
  teema: Command & Conquer (2013)
avila

vastuseid: 200
vaadatud: 48343

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.09.2013 11:49:08   pealkiri: Command & Conquer (2013)
Võimalik et baasiehitus jääbki tagaplaanile, nad on turretitega basecrawlimise vastu kogu aeg võidelnud (tiberium wars patch 1.06 oli päris masendav)
  teema: Terraria
avila

vastuseid: 274
vaadatud: 57331

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.07.2013 15:17:24   pealkiri: Terraria
Positiivne uudis jälle, uus patch lisacontentiga, uued bossid itemid jne.

Keegi teab kas see tuleb ka? :
http://www.terrariaonline.com/threads/boss-new-boss-world-of-flesh.81028/
  teema: Age of Empires II HD
avila

vastuseid: 107
vaadatud: 40718

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.04.2013 14:12:23   pealkiri: Age of Empires II HD
After handshaking and matchmaking occurs gameplay traffic between peers on the same LAN is all routed locally.

We did not perform a complete re-write of the underlying networking architecture.
Ga ...
  teema: Age of Empires II HD
avila

vastuseid: 107
vaadatud: 40718

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.04.2013 17:55:16   pealkiri: Age of Empires II HD
http://www.twitch.tv/aoewithdreaivis
  teema: XCOM: Enemy Unknown 2012
avila

vastuseid: 425
vaadatud: 80506

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2012 12:56:54   pealkiri: XCOM: Enemy Unknown 2012
,
No kui ironman pole siis saad mingist väga jaburast olukorrast välja:
load-save, ning teed meeste liigutused teises järjekorras, saad teise random seed numbri kokku ja profit.
Aga ebaõnn te ...
  teema: XCOM: Enemy Unknown 2012
avila

vastuseid: 425
vaadatud: 80506

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2012 12:40:25   pealkiri: XCOM: Enemy Unknown 2012
Techtree:
http://i.stack.imgur.com/NGLEJ.gif
  teema: Kommenteerimine: Marx24
avila

vastuseid: 3
vaadatud: 535

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2012 14:29:47   pealkiri: Kommenteerimine: Marx24
ostis kontserdipiletid, positiivne arvamus
  teema: Diablo III
avila

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.08.2012 18:29:28   pealkiri: Diablo III
paras ämber selle draamaga just enne suurt patchi community vihale ajada
  teema: Pixmania
avila

vastuseid: 1506
vaadatud: 495669

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.07.2012 18:39:17   pealkiri: Pixmania
  teema: Diablo III
avila

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.07.2012 09:30:19   pealkiri: Diablo III
critical mass wiz peaks ideaalis olema melee, päris op ka kui 40+ chansega critib
  teema: Diablo III
avila

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.06.2012 12:58:01   pealkiri: Diablo III

kiireid eliite koos fast affixiga ei kite nagunii kuidagi. Lihtsalt võimatu. Need jätsin vahele, kui just kuidagi neid uksetaha või trepi nurka kinni ei saanud panna.

boneweave hauberk ukse et ...
  teema: Radionet 1Mbit/s Wifi
avila

vastuseid: 16
vaadatud: 6377

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.06.2012 17:01:40   pealkiri: Radionet 1Mbit/s Wifi
Olen ise ka Radioneti klient paar aastat olnud ja võin öelda et neil on ühtlasele allalaadimisele kiirusepiirang 50% kogu aeg olnud. St. et youtube striimid ja torrentid saad poole aeglsemalt kätt ...
  teema: Diablo III
avila

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.05.2012 15:03:11   pealkiri: Diablo III
niipalju kui vaatasin, siis see Page of Blacksmithing ei maksnud ju midagi? Üldse crafti asjad paistsid üsna odavad..

Crafting materjale tasub pigem osta, kui neid ise lammutada. Müü pigem oma ...
  teema: Diablo III
avila

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.05.2012 14:52:19   pealkiri: Diablo III
Hinnad on ulmed jah... samas ka mitte väga midagi ületamatut... Ega 50h mängides ei peagi kogu full legendary geari saama.

Endgame gear ei ole muideks legendary vaid kollased rared. AH-s on alla ...
  teema: Diablo III
avila

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.05.2012 13:40:10   pealkiri: Diablo III
Inferno Butcher maas

Skilli raskusastme tõus enne ja pärast Inferno Butcherit peaks olema nagu näoga vastu kiviseina jooksmine icon_razz.gif
Endal muidugi kogemused puuduvad mõlemas osas
  teema: Diablo III
avila

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.05.2012 20:45:17   pealkiri: Diablo III
  teema: Diablo III
avila

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.05.2012 21:13:27   pealkiri: Diablo III
kitemine ei pruugi kõrgematel raskusastmetel väga kerge olema teleporter, extra fast ja waller nimelaiendeid silmas pidades ja siis see nn enrage timer peaks ka asja keeruliseks tegema: http://us.ba ...
  teema: Diablo III
avila

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.04.2012 14:24:44   pealkiri: Diablo III
Mis siin imestada, 3 aastat tagasi ei jäänud ju D3 poelettidele paiskamisest palju puudu. Gameplay ja graafika nägi välja juba siis selline nagu ta on praegu betas (

3 aastat tagasi jäi poel ...
  teema: Diablo III
avila

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.04.2012 13:39:05   pealkiri: Diablo III
Mis siin imestada, 3 aastat tagasi ei jäänud ju D3 poelettidele paiskamisest palju puudu. Gameplay ja graafika nägi välja juba siis selline nagu ta on praegu betas ( http://www.youtube.com/watch? ...
  teema: Diablo III
avila

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.04.2012 19:47:49   pealkiri: Diablo III
Bashiok inferno raskusastmest:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4254464832?page=12#227
  teema: Diablo III
avila

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.03.2012 13:58:15   pealkiri: Diablo III
blizzardi poolse kinnitusega on keeruline, aga on olnud jutuks, et hetkel beetas nähtav pole veel kogu act1.

D2-s olid vähemalt osad aread järgnevates raskusastmetes kordades suuremad, ma loodan ...
  teema: toitekaabel noname desktop kõlaritele
avila

vastuseid: 6
vaadatud: 2819

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 14.03.2012 20:11:43   pealkiri: toitekaabel noname desktop kõlaritele
10v 7a, on kõlari taga kirjas. Kodus peaks vedelma mingi hunnik vanu adaptereid ka.

Edit: Kõlari taga toite-augu juures on kirjas hoopis 10D07A ja adapterid mille vahel valida on: 3v 350mA; 7,5v ...
  teema: toitekaabel noname desktop kõlaritele
avila

vastuseid: 6
vaadatud: 2819

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 14.03.2012 11:25:16   pealkiri: toitekaabel noname desktop kõlaritele
Sain kasutatud desktop kõlarid 2tk (synergy on peale kirjutatud). Probleem on selles, et puudub toitekaabel. Ühenduskoht on pisike ümmargune auk, kus teravik vastu jõllitab. Koju jõuan siis võin ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.