Avaleht
otsing leidis 263 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Samsungi uus ülikiire UFS 5.0 mälu toob tehisaru pilvest taskusse
atari_

vastuseid: 3
vaadatud: 509

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 26.06.2026 17:40:21   pealkiri: Samsungi uus ülikiire UFS 5.0 mälu toob tehisaru pilvest taskusse
Need siiski jah vaid salvestusmeedia kiibid.

Uute kiiremate kiipide pluss vaid selles, et kõiksugu otse telefonis jooksvad ai mudelid laevad kiiremini. Mõned äpid, mil oma paari gigane mudel te ...
  teema: IT-gurud: anname AI-agentidele oma isikukoodid!
atari_

vastuseid: 20
vaadatud: 1575

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 21.06.2026 15:54:33   pealkiri: IT-gurud: anname AI-agentidele oma isikukoodid!
annaks äkki relvadele ka oma isikukoodid ja kohtus mõistetakse vanglakaristus relvale, mitte selle kandjale?
pigem mõeldi siin all rahalisi tehinguid ja pankadega kauplemise ID-AI botte. Et siis ...
  teema: Viru keskuse juht Enn Parel: Hiina odavkaupade hasartmäng läheb meile kõigile kalliks maksma
atari_

vastuseid: 27
vaadatud: 1861

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 26.05.2026 09:56:01   pealkiri: Viru keskuse juht Enn Parel: Hiina odavkaupade hasartmäng läheb meile kõigile kalliks maksma
natuke kahtlane on küll jah, et kes need firmad on kes ei suuda temuga konkureerida. Ise kujutan ette just mingeid eriti kahtlaseid lääne netipoode. Kui vähegi "Lisaväärtust" temu kaupadele anda ...
  teema: Kas su salasõna sisaldab nime või sünniaastat? 78% paroole murdub sekundiga
atari_

vastuseid: 32
vaadatud: 2160

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 11.05.2026 17:45:15   pealkiri: Kas su salasõna sisaldab nime või sünniaastat? 78% paroole murdub sekundiga
Kui kõik kontod nt gmailiga seotud, on hea mõte gmaili enda jaoks erinevat parooli kasutada. Aga õnneks tänapäeval gmail peaks olema piisavalt turvaline, et parool üksi ei anna midagi.

Ainuke ...
  teema: 16. juuniks 2026 on kõik 1. seeria Arrise digiboksid suletud
atari_

vastuseid: 27
vaadatud: 3199

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 22.04.2026 00:17:17   pealkiri: 16. juuniks 2026 on kõik 1. seeria Arrise digiboksid suletud
Ise telekat ei vaata, aga aegajalt peab vanematel sugulastel tehnilist abi osutamas käima. See digiboxide vahetamine on paras jama ja seletamine, et miks peaks ostma uue seadme, kui see midagi parema ...
  teema: 12 miljonit pakki päevas. Ja Eesti vaatab pealt.
atari_

vastuseid: 19
vaadatud: 2368

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 09.04.2026 17:15:10   pealkiri: 12 miljonit pakki päevas. Ja Eesti vaatab pealt.
Huvitav siis, et ei saa seda maksu kuidagi tollina hiinlastele teha - tahavad euroopas saata, peavad peale maksma. Oleks nagu loogilisem, kui soovitakse tõsta konkurentsivõimet, et nt selle samuse h ...
  teema: Bolt alustab koostööd NVIDIAga. Eesmärk on tuua autonoomsed sõidukid linnadesse
atari_

vastuseid: 2
vaadatud: 918

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 20.03.2026 15:30:21   pealkiri: Bolt alustab koostööd NVIDIAga. Eesmärk on tuua autonoomsed sõidukid linnadesse
Ükspäev siin alles oli uudis ,et need usa Waymo autod peab tihtilugu kaugjuhtimisega üle võtma ja kui siis tegelikult on roolis keegi teiselt poolt maailma, kes jääb süüdi kui tehakse avarii j ...
  teema: Google Pixel telefonidest saab nüüd teha Androidiga arvuti
atari_

vastuseid: 18
vaadatud: 4023

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 08.03.2026 12:36:01   pealkiri: Google Pixel telefonidest saab nüüd teha Androidiga arvuti
Kunagi sai suure õhinaga motorola telefon sarnase funktsiooni pärast ostetud. neil ka oma desktop lahendus. Sai veidi kasutatud küll. Kui mõnda asja äpiga tehtud ei saa, on alati mingid brauseris ...
  teema: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe
atari_

vastuseid: 141
vaadatud: 14784

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 12.12.2025 11:20:48   pealkiri: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe
Huvitav kui nüüd paari aasta pärast kõiki neid serveriparke upgradema peab hakkama, kas siis on ebays 128gb ddr5 ja rtx 6000 saada 2 euroga
  teema: Eestikeelse asetusega klahvid mehaanilistele klaviatuuridele
atari_

vastuseid: 10
vaadatud: 4845

sõnumfoorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum    postitatud: 30.11.2025 23:23:00   pealkiri: Eestikeelse asetusega klahvid mehaanilistele klaviatuuridele
topre lülititega, iso layoutiga (suur enter), 80% mõõdus (ilma numpadita) usun, et ostetaks ka vaatamata est layoutile üle euroopa. Isegi võtaks ühe ligi.

Ise kasutan just selle tõttu ansi ( ...
  teema: Riik muudab ettevõtjatele e-arvete kasutamise kohustuslikuks
atari_

vastuseid: 45
vaadatud: 6743

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 05.12.2024 14:18:31   pealkiri: Riik muudab ettevõtjatele e-arvete kasutamise kohustuslikuks
Teoorias võiks ju 100% e-arvete puhul, kui mitte päris ära jääda, siis kõvasti vähendada vajadust riigile mingite deklaratsioonide või aruannete esitamist. Arvestades, et nad need andmed niigi ...
  teema: EL kehtestas sularahamaksetele ülempiiri
atari_

vastuseid: 115
vaadatud: 54239

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 02.06.2024 21:55:44   pealkiri: EL kehtestas sularahamaksetele ülempiiri
On see raha kaardil või sulas, ega väga vahet pole. Väärtus on tal ikka sama. Peaks mõni euro tegelane tõesti sularaha täielikult keelama, leitakse alternatiive. Hakatakse turul valuutaga ärit ...
  teema: Siseministeerium tahab keelata isikustamata kõnekaardid
atari_

vastuseid: 92
vaadatud: 23815

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 24.07.2023 01:12:40   pealkiri: Siseministeerium tahab keelata isikustamata kõnekaardid
  teema: USA ärimehed ja teadlased nõuavad tehisintellekti arendamise peatamist
atari_

vastuseid: 90
vaadatud: 22965

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 09.04.2023 00:56:56   pealkiri: USA ärimehed ja teadlased nõuavad tehisintellekti arendamise peatamist
Ma pakun, et selliste üleskutsete taga on ka lihtsalt ärevuse tekitamine ja investorite meelitamine.
  teema: Kommenteerimine: krixter
atari_

vastuseid: 50
vaadatud: 10908

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.11.2022 11:05:17   pealkiri: Kommenteerimine: krixter
Ostsin videokaardi. Kõik ok thumbs_up.gif
  teema: VIDEO: Suudab nutitelefon asendada lauaarvutit? :: Mobiiltelefonid
atari_

vastuseid: 41
vaadatud: 18990

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 08.09.2022 03:09:15   pealkiri: VIDEO: Suudab nutitelefon asendada lauaarvutit?
Kunagi kui seda natuke katsetatud sai, jäi veidi selline "iPadi läpakana" kasutamise mulje - mobiili äpid, mis pole hiirele ja klaviatuurile optimeeritud. Võib olla on vahepeal midagi muutunud, ag ...
  teema: Apple lõpetab pärast 21 aastat iPodi tootmise
atari_

vastuseid: 25
vaadatud: 9324

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 12.05.2022 09:19:23   pealkiri: Apple lõpetab pärast 21 aastat iPodi tootmise
Omal Ipodi kunagi polnud, aga mäletan tuttavaid kes selle ostsid, tõid peamise eelisena välja suurt mahtu. Sõbrannal oli nt 80gb, kui mul omal tol ajal mingi giga või kaks creative oma. Ise selle ...
  teema: Kommenteerimine: FullHC
atari_

vastuseid: 196
vaadatud: 47758

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2022 16:41:42   pealkiri: Kommenteerimine: FullHC
Ostsin ühele HP sff kastile toiteploki. Toimib tip-top thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Xvc
atari_

vastuseid: 806
vaadatud: 107989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.05.2020 17:52:04   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Taas üks kast ostetud. Kõik ok thumbs_up.gif
  teema: brauseripõhine IDE isiklikus serveris
atari_

vastuseid: 2
vaadatud: 2258

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 17.01.2020 19:38:35   pealkiri: brauseripõhine IDE isiklikus serveris
Ma nüüd ei tea kas see on päris õige alafoorum, aga põmst.
Viimasel ajal on tekkinud terve hunnik netipõhiseid, Atomi/VS code, jne olemusega IDE-sid, mis iseenesest on toredad, aga kõik tahava ...
  teema: Eesti riik kaotab Hiina veebipoodide hinnaskeemitamise tõttu sadu miljoneid
atari_

vastuseid: 44
vaadatud: 14088

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 08.05.2019 21:19:17   pealkiri: Eesti riik kaotab Hiina veebipoodide hinnaskeemitamise tõttu sadu miljoneid
Ehk tekib siis ka rohkem EU siseseid müüjaid ja vaheladusid. Praegult vist peale Amazoni väga polegi kohta kust saab suure osa asju tollivabalt kätte.
  teema: Euroopa Parlament toetas EL-i autoriõiguse reformi
atari_

vastuseid: 169
vaadatud: 45962

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 27.03.2019 02:52:59   pealkiri: Euroopa Parlament toetas EL-i autoriõiguse reformi
Nüüd on siis nii ,et kui teed müügi teema ja kasutad juhuslikult netist võetud 'illustreerivat pilti', võib HV trahvi saada?
  teema: Kommenteerimine: zpeedy
atari_

vastuseid: 27
vaadatud: 13052

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2018 16:40:40   pealkiri: Kommenteerimine: zpeedy
Ostsin videokaardi. Tehing kulges positiivselt, kaart igati ok thumbs_up.gif
  teema: Taksosõidul kaob mobiilimakse võimalus
atari_

vastuseid: 20
vaadatud: 8042

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 14.12.2018 11:37:53   pealkiri: Taksosõidul kaob mobiilimakse võimalus
Lõhnab küll natuke nagu mingi pankade lobitöö
  teema: VIDEO: 89€ Nokia banaan VS 999€ Samsung Note 9. + klickbait ehk tasuta telefoni loos. :: Mobiiltelefonid
atari_

vastuseid: 4
vaadatud: 3299

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 06.10.2018 19:05:15   pealkiri: VIDEO: 89€ Nokia banaan VS 999€ Samsung Note 9. + klickbait ehk tasuta telefoni loos.
Oleks sel lutsul korralik kaamera, oleks päris tore vigur.
  teema: Kommenteerimine: SOS
atari_

vastuseid: 197
vaadatud: 54103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2018 23:18:02   pealkiri: Kommenteerimine: SOS
thumbs_up.gif
  teema: Aprillist näevad Eesti elanikud piiranguteta Eesti telekanaleid kõikides EL riikides
atari_

vastuseid: 16
vaadatud: 9057

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 27.03.2018 03:35:23   pealkiri: Aprillist näevad Eesti elanikud piiranguteta Eesti telekanaleid kõikides EL riikides
Teab keegi öelda, kas see mõjutab kuidagi ka Soome vabalevi kanaleid ja nende Eesti digiTVs edastamisega seonduvat?
  teema: Kommenteerimine: matih22
atari_

vastuseid: 235
vaadatud: 48155

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2018 04:56:04   pealkiri: Kommenteerimine: matih22
Ostsin läptopi. Saatis väga korralikult pakitult.

thumbs_up.gif
  teema: Helmese IT-ekspert: erasõidukid peaks muutma tasuta ühistranspordi osaks
atari_

vastuseid: 10
vaadatud: 4792

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 11.09.2017 13:32:29   pealkiri: Helmese IT-ekspert: erasõidukid peaks muutma tasuta ühistranspordi osaks
Kuskil maa kohtades ehk oleks kasu, kui kohalikud uberi mehed, riigi raha või mingite soodustuste eest, mutikesi lähimasse poodi või bussijaama veavad ja odavamalt kui tava takso, kui mitte päris ...
  teema: Kas Eesti tuleb esimese riigina välja oma krüptorahaga?
atari_

vastuseid: 76
vaadatud: 21347

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 24.08.2017 14:48:31   pealkiri: Kas Eesti tuleb esimese riigina välja oma krüptorahaga?
No see, et "ametlik" ja "riik tagab", peaks natuke kindlust asjale lisama, just olukorras kus erienvaid krüptovaluutasid tuleb nagu seeni peale vihma. ja kui veel meie kandi mehed esimesena käpa sis ...
  teema: Mozilla juht lubab sügisel saabuvast brauserist nimega Firefox 57 „suurt pauku“
atari_

vastuseid: 33
vaadatud: 18907

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 08.08.2017 15:00:31   pealkiri: Mozilla juht lubab sügisel saabuvast brauserist nimega Firefox 57 „suurt pauku“
Sisse ehitatud Flash oli põhjus miks omal ajal Chromele üle läksin. Nüüd olen nii ära harjunud ,et FF peaks ikka midagi tõsiselt huvitavat pakkuma, et tagasi kolida.
  teema: Telia Eesti
atari_

vastuseid: 9969
vaadatud: 2280488

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 21.07.2017 21:21:22   pealkiri: Telia Eesti
Tuttaval selline huvitav lugu Teliaga. Veidi alla aastane lenovo laptop ei tahtnud aku pealt töötada, viis garantiisse, leiti ,et emaplaat vajab parandust, aga kuna korpusel on ühest nurgast tükk ...
  teema: Kommenteerimine: tont23
atari_

vastuseid: 127
vaadatud: 43387

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.07.2017 16:51:53   pealkiri: Kommenteerimine: tont23
Ostsin läptopi. Kõik väga hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: homm88
atari_

vastuseid: 23
vaadatud: 7654

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.07.2017 22:12:59   pealkiri: Kommenteerimine: homm88
Ostis telefoni thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: siim666
atari_

vastuseid: 19
vaadatud: 7593

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.04.2017 08:53:55   pealkiri: Kommenteerimine: siim666
Ostsin telefoni. Kõik on hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: atari_
atari_

vastuseid: 93
vaadatud: 36090

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2017 23:20:30   pealkiri: Kommenteerimine: atari_
Üritasime diili teha kuid paraku postitamisega seotud minupoolse vea ja meie mõlema võimetuse tõttu Omnivast pakk kätte saada 7p jooksul jäi diil katki ja kandsin kasutajale kogu tema raha tagas ...
  teema: Kommenteerimine: Clover
atari_

vastuseid: 111
vaadatud: 37017

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2017 12:07:50   pealkiri: Kommenteerimine: Clover
Ostsin telefoni, kõik töötab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tiit26
atari_

vastuseid: 329
vaadatud: 52462

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.03.2017 22:23:24   pealkiri: Kommenteerimine: tiit26
Ostsin Läptopi aku. Kõik väga hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: neggg
atari_

vastuseid: 48
vaadatud: 17692

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.03.2017 16:05:58   pealkiri: Kommenteerimine: neggg
ostsin kõrvaklapid. postiga. Kõik okei thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cl0ne
atari_

vastuseid: 103
vaadatud: 28073

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2017 15:59:39   pealkiri: Kommenteerimine: cl0ne
Pakkus müüa prose+emaplaat+mälu, tegin ettemaksu. paar päeva möödus, pakk kohale ei jõudnud. Väidetavalt oli vend pidanud paki posti panema, aga see läks kusagil kaotsi. Raha siiski kandis t ...
  teema: Kommenteerimine: rewer
atari_

vastuseid: 1309
vaadatud: 272762

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2017 23:24:17   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Üks pluss veel siia profiili juurde thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Xvc
atari_

vastuseid: 806
vaadatud: 107989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2017 19:58:31   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Ostsin arvuti. Tip-top thumbs_up.gif
  teema: Norrakad loobuvad esimesena maailmas FM raadiosagedusest
atari_

vastuseid: 43
vaadatud: 16436

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 13.01.2017 19:59:44   pealkiri: Norrakad loobuvad esimesena maailmas FM raadiosagedusest
Odavam ja lihtsam on siis juba netiraadiot kuulata. Iseasi muidugi kui digiraadio litsentse odavamalt jagataks, et iga tiinekas võib kodunt raadiot teha, aga kahtlen ,et kusagil sellist pulli tehtaks ...
  teema: Ülevaade: MSI Z270 Gaming M7 (Baltikumi esimene) :: Emaplaadid
atari_

vastuseid: 17
vaadatud: 11085

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 05.01.2017 16:46:51   pealkiri: Ülevaade: MSI Z270 Gaming M7 (Baltikumi esimene)
Või siis lihtsalt kiibistikus on PS/2 tugi niikuinii olemas ja ühe lisa pesa plaadile jootmine ei maksa suurt midagi, samas võib tekitada olukorra kus konkureeriva firma samade speccidega plaadil j ...
  teema: Sajad tuhanded pangakliendid peavad paroolikaartidega hüvasti jätma
atari_

vastuseid: 28
vaadatud: 11517

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 25.11.2016 03:51:49   pealkiri: Sajad tuhanded pangakliendid peavad paroolikaartidega hüvasti jätma
Omalgi on see probleem ,et ID kaardid kipuvad jube kiiresti koolema ja kui kiip paar kuud vastu peab, ei raatsi kohe uut tegema minna.
  teema: Kas tasuta wifi-võrk on nüüdsest ebaseaduslik?
atari_

vastuseid: 22
vaadatud: 16000

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 15.10.2016 01:19:36   pealkiri: Kas tasuta wifi-võrk on nüüdsest ebaseaduslik?
see autoriõiguste kaitsmine on üks tulus äri
  teema: Euroopa Kosmoseagentuur kutsub huvilisi kosmoseteemalisele debatile
atari_

vastuseid: 22
vaadatud: 9342

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 05.08.2016 19:50:21   pealkiri: Euroopa Kosmoseagentuur kutsub huvilisi kosmoseteemalisele debatile
Kui siin juba vaidluseks läks. Mulle on mulje jäänud ,et päris mitu USA erafirmat hauvad plaane kosmosest mineraalide kaevandamiseks - kuna see oleks teema mis ka reaalselt raha sisse tooks. Eriti ...
  teema: Kommentaar artiklile: Kas Apple tuleks maha kanda?
atari_

vastuseid: 34
vaadatud: 16595

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 25.07.2016 17:30:00   pealkiri: Kommentaar artiklile: Kas Apple tuleks maha kanda?
Näitab lihtsalt kui kõva tegija Jobs tegelikult oli. Sama võiks ju ka nt Microsofti kohta öelda, et peale Gatesi tahaplaanile jäämist, pole MS enam see mis 15 aastat tagasi.
  teema: Putin keelab Skype kõned
atari_

vastuseid: 14
vaadatud: 13354

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 22.05.2016 17:35:59   pealkiri: Putin keelab Skype kõned
Äriline otsus ilmselt. Jäävad ju suured rahad muidu telekomiettevõtetel saamata....

umbes nii jah. Kohalikel jäävad kaugekõne tasuda saamata + 'turvalisus' ~ voip kõnesid ei saa nii kergelt ...
  teema: Kommenteerimine: Y_S
atari_

vastuseid: 84
vaadatud: 23950

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.05.2016 15:57:52   pealkiri: Kommenteerimine: Y_S
ostsin sülearvuti. kaup kiire ja korralik. thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.