|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Samsungi uus ülikiire UFS 5.0 mälu toob tehisaru pilvest taskusse |
atari_
vastuseid: 3
vaadatud: 509
|
foorum: Riistvara postitatud: 26.06.2026 17:40:21 pealkiri: Samsungi uus ülikiire UFS 5.0 mälu toob tehisaru pilvest taskusse |
Need siiski jah vaid salvestusmeedia kiibid.
Uute kiiremate kiipide pluss vaid selles, et kõiksugu otse telefonis jooksvad ai mudelid laevad kiiremini. Mõned äpid, mil oma paari gigane mudel te ... |
teema: IT-gurud: anname AI-agentidele oma isikukoodid! |
atari_
vastuseid: 20
vaadatud: 1575
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 21.06.2026 15:54:33 pealkiri: IT-gurud: anname AI-agentidele oma isikukoodid! |
annaks äkki relvadele ka oma isikukoodid ja kohtus mõistetakse vanglakaristus relvale, mitte selle kandjale?
pigem mõeldi siin all rahalisi tehinguid ja pankadega kauplemise ID-AI botte. Et siis ... |
teema: Viru keskuse juht Enn Parel: Hiina odavkaupade hasartmäng läheb meile kõigile kalliks maksma |
atari_
vastuseid: 27
vaadatud: 1861
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 26.05.2026 09:56:01 pealkiri: Viru keskuse juht Enn Parel: Hiina odavkaupade hasartmäng läheb meile kõigile kalliks maksma |
| natuke kahtlane on küll jah, et kes need firmad on kes ei suuda temuga konkureerida. Ise kujutan ette just mingeid eriti kahtlaseid lääne netipoode. Kui vähegi "Lisaväärtust" temu kaupadele anda ... |
teema: Kas su salasõna sisaldab nime või sünniaastat? 78% paroole murdub sekundiga |
atari_
vastuseid: 32
vaadatud: 2160
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 11.05.2026 17:45:15 pealkiri: Kas su salasõna sisaldab nime või sünniaastat? 78% paroole murdub sekundiga |
Kui kõik kontod nt gmailiga seotud, on hea mõte gmaili enda jaoks erinevat parooli kasutada. Aga õnneks tänapäeval gmail peaks olema piisavalt turvaline, et parool üksi ei anna midagi.
Ainuke ... |
teema: 16. juuniks 2026 on kõik 1. seeria Arrise digiboksid suletud |
atari_
vastuseid: 27
vaadatud: 3199
|
foorum: Pressiteated postitatud: 22.04.2026 00:17:17 pealkiri: 16. juuniks 2026 on kõik 1. seeria Arrise digiboksid suletud |
| Ise telekat ei vaata, aga aegajalt peab vanematel sugulastel tehnilist abi osutamas käima. See digiboxide vahetamine on paras jama ja seletamine, et miks peaks ostma uue seadme, kui see midagi parema ... |
teema: 12 miljonit pakki päevas. Ja Eesti vaatab pealt. |
atari_
vastuseid: 19
vaadatud: 2368
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 09.04.2026 17:15:10 pealkiri: 12 miljonit pakki päevas. Ja Eesti vaatab pealt. |
| Huvitav siis, et ei saa seda maksu kuidagi tollina hiinlastele teha - tahavad euroopas saata, peavad peale maksma. Oleks nagu loogilisem, kui soovitakse tõsta konkurentsivõimet, et nt selle samuse h ... |
teema: Bolt alustab koostööd NVIDIAga. Eesmärk on tuua autonoomsed sõidukid linnadesse |
atari_
vastuseid: 2
vaadatud: 918
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 20.03.2026 15:30:21 pealkiri: Bolt alustab koostööd NVIDIAga. Eesmärk on tuua autonoomsed sõidukid linnadesse |
| Ükspäev siin alles oli uudis ,et need usa Waymo autod peab tihtilugu kaugjuhtimisega üle võtma ja kui siis tegelikult on roolis keegi teiselt poolt maailma, kes jääb süüdi kui tehakse avarii j ... |
teema: Google Pixel telefonidest saab nüüd teha Androidiga arvuti |
atari_
vastuseid: 18
vaadatud: 4023
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 08.03.2026 12:36:01 pealkiri: Google Pixel telefonidest saab nüüd teha Androidiga arvuti |
| Kunagi sai suure õhinaga motorola telefon sarnase funktsiooni pärast ostetud. neil ka oma desktop lahendus. Sai veidi kasutatud küll. Kui mõnda asja äpiga tehtud ei saa, on alati mingid brauseris ... |
teema: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe |
atari_
vastuseid: 141
vaadatud: 14784
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 12.12.2025 11:20:48 pealkiri: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe |
| Huvitav kui nüüd paari aasta pärast kõiki neid serveriparke upgradema peab hakkama, kas siis on ebays 128gb ddr5 ja rtx 6000 saada 2 euroga |
teema: Eestikeelse asetusega klahvid mehaanilistele klaviatuuridele |
atari_
vastuseid: 10
vaadatud: 4845
|
foorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum postitatud: 30.11.2025 23:23:00 pealkiri: Eestikeelse asetusega klahvid mehaanilistele klaviatuuridele |
topre lülititega, iso layoutiga (suur enter), 80% mõõdus (ilma numpadita) usun, et ostetaks ka vaatamata est layoutile üle euroopa. Isegi võtaks ühe ligi.
Ise kasutan just selle tõttu ansi ( ... |
teema: Riik muudab ettevõtjatele e-arvete kasutamise kohustuslikuks |
atari_
vastuseid: 45
vaadatud: 6743
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 05.12.2024 14:18:31 pealkiri: Riik muudab ettevõtjatele e-arvete kasutamise kohustuslikuks |
| Teoorias võiks ju 100% e-arvete puhul, kui mitte päris ära jääda, siis kõvasti vähendada vajadust riigile mingite deklaratsioonide või aruannete esitamist. Arvestades, et nad need andmed niigi ... |
teema: EL kehtestas sularahamaksetele ülempiiri |
atari_
vastuseid: 115
vaadatud: 54239
|
foorum: Varia postitatud: 02.06.2024 21:55:44 pealkiri: EL kehtestas sularahamaksetele ülempiiri |
| On see raha kaardil või sulas, ega väga vahet pole. Väärtus on tal ikka sama. Peaks mõni euro tegelane tõesti sularaha täielikult keelama, leitakse alternatiive. Hakatakse turul valuutaga ärit ... |
teema: Siseministeerium tahab keelata isikustamata kõnekaardid |
atari_
vastuseid: 92
vaadatud: 23815
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 24.07.2023 01:12:40 pealkiri: Siseministeerium tahab keelata isikustamata kõnekaardid |
|
teema: USA ärimehed ja teadlased nõuavad tehisintellekti arendamise peatamist |
atari_
vastuseid: 90
vaadatud: 22965
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 09.04.2023 00:56:56 pealkiri: USA ärimehed ja teadlased nõuavad tehisintellekti arendamise peatamist |
| Ma pakun, et selliste üleskutsete taga on ka lihtsalt ärevuse tekitamine ja investorite meelitamine. |
teema: Kommenteerimine: krixter |
atari_
vastuseid: 50
vaadatud: 10908
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2022 11:05:17 pealkiri: Kommenteerimine: krixter |
Ostsin videokaardi. Kõik ok  |
teema: VIDEO: Suudab nutitelefon asendada lauaarvutit? :: Mobiiltelefonid |
atari_
vastuseid: 41
vaadatud: 18990
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 08.09.2022 03:09:15 pealkiri: VIDEO: Suudab nutitelefon asendada lauaarvutit? |
| Kunagi kui seda natuke katsetatud sai, jäi veidi selline "iPadi läpakana" kasutamise mulje - mobiili äpid, mis pole hiirele ja klaviatuurile optimeeritud. Võib olla on vahepeal midagi muutunud, ag ... |
teema: Apple lõpetab pärast 21 aastat iPodi tootmise |
atari_
vastuseid: 25
vaadatud: 9324
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 12.05.2022 09:19:23 pealkiri: Apple lõpetab pärast 21 aastat iPodi tootmise |
| Omal Ipodi kunagi polnud, aga mäletan tuttavaid kes selle ostsid, tõid peamise eelisena välja suurt mahtu. Sõbrannal oli nt 80gb, kui mul omal tol ajal mingi giga või kaks creative oma. Ise selle ... |
teema: Kommenteerimine: FullHC |
atari_
vastuseid: 196
vaadatud: 47758
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2022 16:41:42 pealkiri: Kommenteerimine: FullHC |
Ostsin ühele HP sff kastile toiteploki. Toimib tip-top  |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
atari_
vastuseid: 806
vaadatud: 107989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.05.2020 17:52:04 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
Taas üks kast ostetud. Kõik ok  |
teema: brauseripõhine IDE isiklikus serveris |
atari_
vastuseid: 2
vaadatud: 2258
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 17.01.2020 19:38:35 pealkiri: brauseripõhine IDE isiklikus serveris |
Ma nüüd ei tea kas see on päris õige alafoorum, aga põmst.
Viimasel ajal on tekkinud terve hunnik netipõhiseid, Atomi/VS code, jne olemusega IDE-sid, mis iseenesest on toredad, aga kõik tahava ... |
teema: Eesti riik kaotab Hiina veebipoodide hinnaskeemitamise tõttu sadu miljoneid |
atari_
vastuseid: 44
vaadatud: 14088
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 08.05.2019 21:19:17 pealkiri: Eesti riik kaotab Hiina veebipoodide hinnaskeemitamise tõttu sadu miljoneid |
| Ehk tekib siis ka rohkem EU siseseid müüjaid ja vaheladusid. Praegult vist peale Amazoni väga polegi kohta kust saab suure osa asju tollivabalt kätte. |
teema: Euroopa Parlament toetas EL-i autoriõiguse reformi |
atari_
vastuseid: 169
vaadatud: 45962
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 27.03.2019 02:52:59 pealkiri: Euroopa Parlament toetas EL-i autoriõiguse reformi |
| Nüüd on siis nii ,et kui teed müügi teema ja kasutad juhuslikult netist võetud 'illustreerivat pilti', võib HV trahvi saada? |
teema: Kommenteerimine: zpeedy |
atari_
vastuseid: 27
vaadatud: 13052
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2018 16:40:40 pealkiri: Kommenteerimine: zpeedy |
Ostsin videokaardi. Tehing kulges positiivselt, kaart igati ok  |
teema: Taksosõidul kaob mobiilimakse võimalus |
atari_
vastuseid: 20
vaadatud: 8042
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 14.12.2018 11:37:53 pealkiri: Taksosõidul kaob mobiilimakse võimalus |
| Lõhnab küll natuke nagu mingi pankade lobitöö |
teema: VIDEO: 89€ Nokia banaan VS 999€ Samsung Note 9. + klickbait ehk tasuta telefoni loos. :: Mobiiltelefonid |
atari_
vastuseid: 4
vaadatud: 3299
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 06.10.2018 19:05:15 pealkiri: VIDEO: 89€ Nokia banaan VS 999€ Samsung Note 9. + klickbait ehk tasuta telefoni loos. |
| Oleks sel lutsul korralik kaamera, oleks päris tore vigur. |
teema: Kommenteerimine: SOS |
atari_
vastuseid: 197
vaadatud: 54103
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2018 23:18:02 pealkiri: Kommenteerimine: SOS |
 |
teema: Aprillist näevad Eesti elanikud piiranguteta Eesti telekanaleid kõikides EL riikides |
atari_
vastuseid: 16
vaadatud: 9057
|
foorum: Pressiteated postitatud: 27.03.2018 03:35:23 pealkiri: Aprillist näevad Eesti elanikud piiranguteta Eesti telekanaleid kõikides EL riikides |
| Teab keegi öelda, kas see mõjutab kuidagi ka Soome vabalevi kanaleid ja nende Eesti digiTVs edastamisega seonduvat? |
teema: Kommenteerimine: matih22 |
atari_
vastuseid: 235
vaadatud: 48155
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2018 04:56:04 pealkiri: Kommenteerimine: matih22 |
Ostsin läptopi. Saatis väga korralikult pakitult.
 |
teema: Helmese IT-ekspert: erasõidukid peaks muutma tasuta ühistranspordi osaks |
atari_
vastuseid: 10
vaadatud: 4792
|
foorum: Pressiteated postitatud: 11.09.2017 13:32:29 pealkiri: Helmese IT-ekspert: erasõidukid peaks muutma tasuta ühistranspordi osaks |
| Kuskil maa kohtades ehk oleks kasu, kui kohalikud uberi mehed, riigi raha või mingite soodustuste eest, mutikesi lähimasse poodi või bussijaama veavad ja odavamalt kui tava takso, kui mitte päris ... |
teema: Kas Eesti tuleb esimese riigina välja oma krüptorahaga? |
atari_
vastuseid: 76
vaadatud: 21347
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 24.08.2017 14:48:31 pealkiri: Kas Eesti tuleb esimese riigina välja oma krüptorahaga? |
| No see, et "ametlik" ja "riik tagab", peaks natuke kindlust asjale lisama, just olukorras kus erienvaid krüptovaluutasid tuleb nagu seeni peale vihma. ja kui veel meie kandi mehed esimesena käpa sis ... |
teema: Mozilla juht lubab sügisel saabuvast brauserist nimega Firefox 57 „suurt pauku“ |
atari_
vastuseid: 33
vaadatud: 18907
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 08.08.2017 15:00:31 pealkiri: Mozilla juht lubab sügisel saabuvast brauserist nimega Firefox 57 „suurt pauku“ |
| Sisse ehitatud Flash oli põhjus miks omal ajal Chromele üle läksin. Nüüd olen nii ära harjunud ,et FF peaks ikka midagi tõsiselt huvitavat pakkuma, et tagasi kolida. |
teema: Telia Eesti |
atari_
vastuseid: 9969
vaadatud: 2280488
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.07.2017 21:21:22 pealkiri: Telia Eesti |
| Tuttaval selline huvitav lugu Teliaga. Veidi alla aastane lenovo laptop ei tahtnud aku pealt töötada, viis garantiisse, leiti ,et emaplaat vajab parandust, aga kuna korpusel on ühest nurgast tükk ... |
teema: Kommenteerimine: tont23 |
atari_
vastuseid: 127
vaadatud: 43387
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.07.2017 16:51:53 pealkiri: Kommenteerimine: tont23 |
Ostsin läptopi. Kõik väga hästi  |
teema: Kommenteerimine: homm88 |
atari_
vastuseid: 23
vaadatud: 7654
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.07.2017 22:12:59 pealkiri: Kommenteerimine: homm88 |
Ostis telefoni  |
teema: Kommenteerimine: siim666 |
atari_
vastuseid: 19
vaadatud: 7593
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.04.2017 08:53:55 pealkiri: Kommenteerimine: siim666 |
Ostsin telefoni. Kõik on hästi  |
teema: Kommenteerimine: atari_ |
atari_
vastuseid: 93
vaadatud: 36090
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2017 23:20:30 pealkiri: Kommenteerimine: atari_ |
| Üritasime diili teha kuid paraku postitamisega seotud minupoolse vea ja meie mõlema võimetuse tõttu Omnivast pakk kätte saada 7p jooksul jäi diil katki ja kandsin kasutajale kogu tema raha tagas ... |
teema: Kommenteerimine: Clover |
atari_
vastuseid: 111
vaadatud: 37017
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2017 12:07:50 pealkiri: Kommenteerimine: Clover |
Ostsin telefoni, kõik töötab  |
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
atari_
vastuseid: 329
vaadatud: 52462
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.03.2017 22:23:24 pealkiri: Kommenteerimine: tiit26 |
Ostsin Läptopi aku. Kõik väga hästi  |
teema: Kommenteerimine: neggg |
atari_
vastuseid: 48
vaadatud: 17692
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2017 16:05:58 pealkiri: Kommenteerimine: neggg |
ostsin kõrvaklapid. postiga. Kõik okei  |
teema: Kommenteerimine: cl0ne |
atari_
vastuseid: 103
vaadatud: 28073
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2017 15:59:39 pealkiri: Kommenteerimine: cl0ne |
| Pakkus müüa prose+emaplaat+mälu, tegin ettemaksu. paar päeva möödus, pakk kohale ei jõudnud. Väidetavalt oli vend pidanud paki posti panema, aga see läks kusagil kaotsi. Raha siiski kandis t ... |
teema: Kommenteerimine: rewer |
atari_
vastuseid: 1309
vaadatud: 272762
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2017 23:24:17 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Üks pluss veel siia profiili juurde  |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
atari_
vastuseid: 806
vaadatud: 107989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2017 19:58:31 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
Ostsin arvuti. Tip-top  |
teema: Norrakad loobuvad esimesena maailmas FM raadiosagedusest |
atari_
vastuseid: 43
vaadatud: 16436
|
foorum: Varia postitatud: 13.01.2017 19:59:44 pealkiri: Norrakad loobuvad esimesena maailmas FM raadiosagedusest |
| Odavam ja lihtsam on siis juba netiraadiot kuulata. Iseasi muidugi kui digiraadio litsentse odavamalt jagataks, et iga tiinekas võib kodunt raadiot teha, aga kahtlen ,et kusagil sellist pulli tehtaks ... |
teema: Ülevaade: MSI Z270 Gaming M7 (Baltikumi esimene) :: Emaplaadid |
atari_
vastuseid: 17
vaadatud: 11085
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 05.01.2017 16:46:51 pealkiri: Ülevaade: MSI Z270 Gaming M7 (Baltikumi esimene) |
| Või siis lihtsalt kiibistikus on PS/2 tugi niikuinii olemas ja ühe lisa pesa plaadile jootmine ei maksa suurt midagi, samas võib tekitada olukorra kus konkureeriva firma samade speccidega plaadil j ... |
teema: Sajad tuhanded pangakliendid peavad paroolikaartidega hüvasti jätma |
atari_
vastuseid: 28
vaadatud: 11517
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 25.11.2016 03:51:49 pealkiri: Sajad tuhanded pangakliendid peavad paroolikaartidega hüvasti jätma |
| Omalgi on see probleem ,et ID kaardid kipuvad jube kiiresti koolema ja kui kiip paar kuud vastu peab, ei raatsi kohe uut tegema minna. |
teema: Kas tasuta wifi-võrk on nüüdsest ebaseaduslik? |
atari_
vastuseid: 22
vaadatud: 16000
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 15.10.2016 01:19:36 pealkiri: Kas tasuta wifi-võrk on nüüdsest ebaseaduslik? |
| see autoriõiguste kaitsmine on üks tulus äri |
teema: Euroopa Kosmoseagentuur kutsub huvilisi kosmoseteemalisele debatile |
atari_
vastuseid: 22
vaadatud: 9342
|
foorum: Pressiteated postitatud: 05.08.2016 19:50:21 pealkiri: Euroopa Kosmoseagentuur kutsub huvilisi kosmoseteemalisele debatile |
| Kui siin juba vaidluseks läks. Mulle on mulje jäänud ,et päris mitu USA erafirmat hauvad plaane kosmosest mineraalide kaevandamiseks - kuna see oleks teema mis ka reaalselt raha sisse tooks. Eriti ... |
teema: Kommentaar artiklile: Kas Apple tuleks maha kanda? |
atari_
vastuseid: 34
vaadatud: 16595
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 25.07.2016 17:30:00 pealkiri: Kommentaar artiklile: Kas Apple tuleks maha kanda? |
| Näitab lihtsalt kui kõva tegija Jobs tegelikult oli. Sama võiks ju ka nt Microsofti kohta öelda, et peale Gatesi tahaplaanile jäämist, pole MS enam see mis 15 aastat tagasi. |
teema: Putin keelab Skype kõned |
atari_
vastuseid: 14
vaadatud: 13354
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 22.05.2016 17:35:59 pealkiri: Putin keelab Skype kõned |
Äriline otsus ilmselt. Jäävad ju suured rahad muidu telekomiettevõtetel saamata....
umbes nii jah. Kohalikel jäävad kaugekõne tasuda saamata + 'turvalisus' ~ voip kõnesid ei saa nii kergelt ... |
teema: Kommenteerimine: Y_S |
atari_
vastuseid: 84
vaadatud: 23950
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.05.2016 15:57:52 pealkiri: Kommenteerimine: Y_S |
ostsin sülearvuti. kaup kiire ja korralik.  |
| |