|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: KulleS |
assa_mait
vastuseid: 131
vaadatud: 32749
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.05.2010 14:26:32 pealkiri: Kommenteerimine: KulleS |
Vahetasime arvuti raha vastu, kaup oli aus ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: võõba |
assa_mait
vastuseid: 63
vaadatud: 18663
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.10.2008 20:12:44 pealkiri: Kommenteerimine: võõba |
Kaup vastas igati kirjeldusele ja tehing sai kiiresti aetud, usaldusväärne ärimees!  |
teema: Kommenteerimine: undead |
assa_mait
vastuseid: 724
vaadatud: 130405
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.10.2008 10:52:34 pealkiri: Kommenteerimine: undead |
Raha talle, kuvar mulle  |
teema: Kommenteerimine: chiff |
assa_mait
vastuseid: 93
vaadatud: 23131
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2008 22:14:04 pealkiri: Kommenteerimine: chiff |
Ostsin ruuteri, kaubavahetus käis hästi kiirelt. Kaup ise ka korralik, mina olen rahul  |
teema: Kommenteerimine: busstell |
assa_mait
vastuseid: 7
vaadatud: 4366
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.05.2008 13:52:45 pealkiri: Kommenteerimine: busstell |
Ostis mälu, kõik sujus tip-top.  |
teema: Kommenteerimine: rewer |
assa_mait
vastuseid: 1309
vaadatud: 272761
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2008 08:38:03 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Ostsin temalt igati vinks-vonks emaplaadi.  |
teema: Teie õnnetused arvutiga |
assa_mait
vastuseid: 2259
vaadatud: 711997
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 19.07.2007 10:11:43 pealkiri: Teie õnnetused arvutiga |
aga mul oli laua peale varutud tordilabidas ja taskurätt... siis sellega sai alati sealt seest surgitud ja puhastatud
oleks tahtnud näha, kuidas see välja nägi  |
teema: Kommenteerimine: Windslore |
assa_mait
vastuseid: 71
vaadatud: 24877
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.06.2007 15:34:12 pealkiri: Kommenteerimine: Windslore |
Ruuteridiil tehtud, kõik tip-top  |
teema: Kommenteerimine: davidco |
assa_mait
vastuseid: 91
vaadatud: 39642
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.05.2007 19:12:16 pealkiri: Kommenteerimine: davidco |
Äri kiirelt ja korrektselt aetud. 8) |
teema: Kommenteerimine: Tbit |
assa_mait
vastuseid: 264
vaadatud: 86247
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2007 21:55:49 pealkiri: Kommenteerimine: Tbit |
Ostsin hiire, kõik sujus  |
teema: Kommenteerimine: Lennart |
assa_mait
vastuseid: 3
vaadatud: 2761
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2007 21:28:08 pealkiri: Kommenteerimine: Lennart |
Kõik sujus nii nagu pidi. Soovitan
 |
teema: Kommenteerimine: HeaMees |
assa_mait
vastuseid: 9
vaadatud: 2836
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2007 21:12:35 pealkiri: Kommenteerimine: HeaMees |
Ostsin võrgukaardi, kõik läks hästi.
Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: mega |
assa_mait
vastuseid: 269
vaadatud: 68799
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.02.2007 23:08:48 pealkiri: Kommenteerimine: mega |
Trotsis külma ilma, tuli minu juurde ühikasse ja ostis TV/FM kaardi.
Ärimehena asjalik ja konkreetne, soovitan
 |
teema: Kommenteerimine: HvNewUser |
assa_mait
vastuseid: 62
vaadatud: 17839
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2007 20:17:34 pealkiri: Kommenteerimine: HvNewUser |
Kiire ja korralik ärimees, tõi mulle kauba kohe kodu ukse ette ära
Soovitan kõigile! |
teema: S-videost tulev pilt mustvalge |
assa_mait
vastuseid: 13
vaadatud: 5031
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.11.2006 13:12:57 pealkiri: S-videost tulev pilt mustvalge |
nojah see nii vana telekas, ...
... mis tõenäoliselt ei tea midagi scart pesast tuleva värvi (chrominance) signaali kohta !
Samas, kui sinnasamasse scart pessa ühendada näiteks DVD-mängija, ... |
teema: S-videost tulev pilt mustvalge |
assa_mait
vastuseid: 13
vaadatud: 5031
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.11.2006 21:17:01 pealkiri: S-videost tulev pilt mustvalge |
| nojah see nii vana telekas, sealt saab sisendit valida ainult Auto/Pal/Secam/NTSC4.43, ükski neist ei muuda pilti värviliseks. |
teema: S-videost tulev pilt mustvalge |
assa_mait
vastuseid: 13
vaadatud: 5031
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.11.2006 21:09:44 pealkiri: S-videost tulev pilt mustvalge |
Sai soetatud Bandridge S-video/Scart kaabel, et läpakast telekas filme vaadata. Muidu pilt on kenasti ees, ainult et mustvalge. Milles võiks asi olla?
Sai kõiki settinguid näpitud, video mode o ... |
teema: Kommenteerimine: ardo112 |
assa_mait
vastuseid: 271
vaadatud: 154845
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2006 15:58:59 pealkiri: Kommenteerimine: ardo112 |
| Ostis termopastat, kõik läks tibens-tobens. Usaldusväärne ärimees 8) |
teema: Kommenteerimine: andrez3d |
assa_mait
vastuseid: 96
vaadatud: 31121
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.11.2006 00:12:41 pealkiri: Kommenteerimine: andrez3d |
| Ostis graafikakaardi, kõik sujus 8) |
teema: Kommenteerimine: kalle78 |
assa_mait
vastuseid: 14
vaadatud: 10062
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2006 21:02:48 pealkiri: Kommenteerimine: kalle78 |
Ostis ventilaatori, äri kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: Cubik |
assa_mait
vastuseid: 191
vaadatud: 58274
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.07.2006 22:38:19 pealkiri: Kommenteerimine: Cubik |
Ostsin asjaliku Nokia 17" kuvari. Muhe ärimees, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: skulmars |
assa_mait
vastuseid: 212
vaadatud: 62695
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.07.2006 22:35:42 pealkiri: Kommenteerimine: skulmars |
Ostsin ka raali, sain kauba peale jahutusventika. Asjalik kaup hea raha eest
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: ilman |
assa_mait
vastuseid: 349
vaadatud: 87247
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.04.2006 18:46:45 pealkiri: Kommenteerimine: ilman |
ostsin MMC mälukaardi
kõik läks plaanipäraselt  |
teema: Kommenteerimine: Boot |
assa_mait
vastuseid: 26
vaadatud: 14564
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.04.2006 18:38:41 pealkiri: Kommenteerimine: Boot |
Fotokaäri jäi meil küll minust tingitud põhjustel ajamata, aga sellegipoolest ja arusaaja HV-lane. |
teema: Kommenteerimine: salasource |
assa_mait
vastuseid: 21
vaadatud: 10290
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.04.2006 12:35:07 pealkiri: Kommenteerimine: salasource |
ärid aetud, asjad kombes  |
teema: Kommenteerimine: Kaemka |
assa_mait
vastuseid: 332
vaadatud: 75709
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2006 21:34:03 pealkiri: Kommenteerimine: Kaemka |
ostsin nokia vahekorpuse. äri käis kiiresti ja kõik oli normaalne.
asjalik müüja, soovitan kõigile  |
teema: Kommenteerimine: kartul |
assa_mait
vastuseid: 55
vaadatud: 15473
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.03.2006 18:52:17 pealkiri: Kommenteerimine: kartul |
Ostis MP3 mängija. Positiivne  |
teema: ÄA: Ubuntu plaate üle Eesti... :: Tarkvara |
assa_mait
vastuseid: 491
vaadatud: 338310
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 31.01.2006 19:32:29 pealkiri: Ubuntu plaate üle Eesti... |
Ons veel neid plaate kellelgi TLNs? paarist oleks isegi huvitatud  |
teema: Kommenteerimine: -xXx- |
assa_mait
vastuseid: 46
vaadatud: 15802
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2005 19:51:24 pealkiri: Kommenteerimine: -xXx- |
ostsin mobiili laadijaid tema käest.
mina saatsin raha, tema saatis paki vastu. kõik oli tip-top.
soovitan 8)  |
teema: Kommenteerimine: Andrez |
assa_mait
vastuseid: 84
vaadatud: 60276
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.11.2005 23:14:48 pealkiri: Kommenteerimine: Andrez |
Ostis laptopi, kaup kulges kiiresti ja ilusasti.  |
teema: Kommenteerimine: eix666 |
assa_mait
vastuseid: 38
vaadatud: 27672
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2005 18:24:52 pealkiri: Kommenteerimine: eix666 |
Äri läks hästi
 |
teema: Teie õnnetused arvutiga |
assa_mait
vastuseid: 2259
vaadatud: 711997
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 09.11.2005 17:49:34 pealkiri: Teie õnnetused arvutiga |
ärge plz seda ise tehke - IT mees sõimab läbi!
kord aastaid tagasi keerasin jumala korraliku 17" Compaq' monitori tuksi. töötasin ühes kaubandusega tegelevas firmas ja oli käe ulatuses tugev ... |
teema: Kommenteerimine: tizko |
assa_mait
vastuseid: 265
vaadatud: 67428
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.10.2005 10:19:15 pealkiri: Kommenteerimine: tizko |
sai paar kõvaketast talle müüdud
asjalik ostja, soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: jansadj |
assa_mait
vastuseid: 651
vaadatud: 104431
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.10.2005 18:15:03 pealkiri: Kommenteerimine: jansadj |
Ostis ruuteri  |
teema: Kommenteerimine: Undead10 |
assa_mait
vastuseid: 6
vaadatud: 3893
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2005 11:03:28 pealkiri: Kommenteerimine: Undead10 |
Usaldusväärne ärimees. |
teema: Kommenteerimine: hijack |
assa_mait
vastuseid: 7
vaadatud: 2984
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.10.2005 22:15:23 pealkiri: Kommenteerimine: hijack |
ostsin temalt hea ja asjaliku laptopi.  |
teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
assa_mait
vastuseid: 634
vaadatud: 293763
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2005 18:16:07 pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
mälu ostsin talt
oli igati väärt kohale roomamist 8)  |
teema: Kommenteerimine: mazdagti |
assa_mait
vastuseid: 153
vaadatud: 49941
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2005 22:46:49 pealkiri: Kommenteerimine: mazdagti |
Ostis emaplaadi, kaup kulges asjalikult. Positiivne ärikogemus  |
teema: Kommenteerimine: Zonerman |
assa_mait
vastuseid: 67
vaadatud: 42805
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2005 22:45:02 pealkiri: Kommenteerimine: Zonerman |
Ostsin termopastat, kõik läks nii nagu kokku lepitud.  |
teema: Kommenteerimine: laurx |
assa_mait
vastuseid: 1155
vaadatud: 368110
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2005 14:42:48 pealkiri: Kommenteerimine: laurx |
Müüs mulle ühe asjaliku võrgukaardi, mida hädasti vaja oli. Igati positiivne!  |
teema: Kommenteerimine: arvutisõber |
assa_mait
vastuseid: 54
vaadatud: 36371
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2005 10:14:52 pealkiri: Kommenteerimine: arvutisõber |
ostsin emaplaadi. esialgu paistab, et töötab  |
teema: Kommenteerimine: kenno112 |
assa_mait
vastuseid: 228
vaadatud: 58666
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2005 10:10:55 pealkiri: Kommenteerimine: kenno112 |
sai temalt kaks kõvaketast ostetud, tore ärikogemus oli.  |
teema: Kommenteerimine: Noname |
assa_mait
vastuseid: 371
vaadatud: 165849
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2005 09:16:55 pealkiri: Kommenteerimine: Noname |
Ostsin talt kvaliteetse DDRAMi, kaup käis väga kiiresti
soovitan! |
teema: Kommenteerimine: mina777 |
assa_mait
vastuseid: 122
vaadatud: 33465
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.08.2005 13:57:41 pealkiri: Kommenteerimine: mina777 |
ostsin switchi. lülitab hästi  |
teema: Kommenteerimine: .Scorps. |
assa_mait
vastuseid: 264
vaadatud: 83744
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2005 19:14:28 pealkiri: Kommenteerimine: .Scorps. |
Võtmehoidjad on käes aga et nad nii heleda valgusega on, poleks arvanudki
5+ ärimees ja organiseerija!
 |
teema: Kommenteerimine: mõttetu mees |
assa_mait
vastuseid: 658
vaadatud: 117487
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.07.2005 16:16:59 pealkiri: Kommenteerimine: mõttetu mees |
Selle mehega kannatab bisnessi teha  |
teema: Kommenteerimine: mesinik |
assa_mait
vastuseid: 240
vaadatud: 93358
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.07.2005 22:23:19 pealkiri: Kommenteerimine: mesinik |
kaup tehtud, positiivne kogemus olemas
soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: westswamp |
assa_mait
vastuseid: 66
vaadatud: 34338
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.07.2005 00:09:05 pealkiri: Kommenteerimine: westswamp |
Aus ja korralik ärimees - nagu lubatud, ostis graafikakaardi.  |
teema: Kommenteerimine: mr.t |
assa_mait
vastuseid: 22
vaadatud: 10935
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.06.2005 20:58:06 pealkiri: Kommenteerimine: mr.t |
usaldusväärne ostja.  |
teema: Kommenteerimine: Massive |
assa_mait
vastuseid: 47
vaadatud: 16471
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2005 22:42:42 pealkiri: Kommenteerimine: Massive |
äri tehtud ja veendutud SD kaardi töökindluses. äsjalik äripartner  |
| |