Avaleht
otsing leidis 60 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: KulleS
assa_mait

vastuseid: 131
vaadatud: 32749

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.05.2010 14:26:32   pealkiri: Kommenteerimine: KulleS
Vahetasime arvuti raha vastu, kaup oli aus ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: võõba
assa_mait

vastuseid: 63
vaadatud: 18663

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.10.2008 20:12:44   pealkiri: Kommenteerimine: võõba
Kaup vastas igati kirjeldusele ja tehing sai kiiresti aetud, usaldusväärne ärimees! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: undead
assa_mait

vastuseid: 724
vaadatud: 130405

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.10.2008 10:52:34   pealkiri: Kommenteerimine: undead
Raha talle, kuvar mulle icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: chiff
assa_mait

vastuseid: 93
vaadatud: 23131

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2008 22:14:04   pealkiri: Kommenteerimine: chiff
Ostsin ruuteri, kaubavahetus käis hästi kiirelt. Kaup ise ka korralik, mina olen rahul icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: busstell
assa_mait

vastuseid: 7
vaadatud: 4366

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.05.2008 13:52:45   pealkiri: Kommenteerimine: busstell
Ostis mälu, kõik sujus tip-top. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rewer
assa_mait

vastuseid: 1309
vaadatud: 272761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2008 08:38:03   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Ostsin temalt igati vinks-vonks emaplaadi. thumbs_up.gif
  teema: Teie õnnetused arvutiga
assa_mait

vastuseid: 2259
vaadatud: 711997

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 19.07.2007 10:11:43   pealkiri: Teie õnnetused arvutiga

aga mul oli laua peale varutud tordilabidas ja taskurätt... siis sellega sai alati sealt seest surgitud ja puhastatud


icon_biggrin.gif
oleks tahtnud näha, kuidas see välja nägi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Windslore
assa_mait

vastuseid: 71
vaadatud: 24877

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.06.2007 15:34:12   pealkiri: Kommenteerimine: Windslore
Ruuteridiil tehtud, kõik tip-top thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: davidco
assa_mait

vastuseid: 91
vaadatud: 39642

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.05.2007 19:12:16   pealkiri: Kommenteerimine: davidco
Äri kiirelt ja korrektselt aetud. thumbs_up.gif 8)
  teema: Kommenteerimine: Tbit
assa_mait

vastuseid: 264
vaadatud: 86247

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2007 21:55:49   pealkiri: Kommenteerimine: Tbit
Ostsin hiire, kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Lennart
assa_mait

vastuseid: 3
vaadatud: 2761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2007 21:28:08   pealkiri: Kommenteerimine: Lennart
Kõik sujus nii nagu pidi. Soovitan icon_smile.gif
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: HeaMees
assa_mait

vastuseid: 9
vaadatud: 2836

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2007 21:12:35   pealkiri: Kommenteerimine: HeaMees
Ostsin võrgukaardi, kõik läks hästi.
Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mega
assa_mait

vastuseid: 269
vaadatud: 68799

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2007 23:08:48   pealkiri: Kommenteerimine: mega
Trotsis külma ilma, tuli minu juurde ühikasse ja ostis TV/FM kaardi.
Ärimehena asjalik ja konkreetne, soovitan icon_smile.gif
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: HvNewUser
assa_mait

vastuseid: 62
vaadatud: 17839

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2007 20:17:34   pealkiri: Kommenteerimine: HvNewUser
Kiire ja korralik ärimees, tõi mulle kauba kohe kodu ukse ette ära icon_smile.gif
Soovitan kõigile!
  teema: S-videost tulev pilt mustvalge
assa_mait

vastuseid: 13
vaadatud: 5031

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.11.2006 13:12:57   pealkiri: S-videost tulev pilt mustvalge
nojah see nii vana telekas, ...
... mis tõenäoliselt ei tea midagi scart pesast tuleva värvi (chrominance) signaali kohta !

Samas, kui sinnasamasse scart pessa ühendada näiteks DVD-mängija, ...
  teema: S-videost tulev pilt mustvalge
assa_mait

vastuseid: 13
vaadatud: 5031

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.11.2006 21:17:01   pealkiri: S-videost tulev pilt mustvalge
nojah see nii vana telekas, sealt saab sisendit valida ainult Auto/Pal/Secam/NTSC4.43, ükski neist ei muuda pilti värviliseks.
  teema: S-videost tulev pilt mustvalge
assa_mait

vastuseid: 13
vaadatud: 5031

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.11.2006 21:09:44   pealkiri: S-videost tulev pilt mustvalge
Sai soetatud Bandridge S-video/Scart kaabel, et läpakast telekas filme vaadata. Muidu pilt on kenasti ees, ainult et mustvalge. Milles võiks asi olla?

Sai kõiki settinguid näpitud, video mode o ...
  teema: Kommenteerimine: ardo112
assa_mait

vastuseid: 271
vaadatud: 154845

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2006 15:58:59   pealkiri: Kommenteerimine: ardo112
Ostis termopastat, kõik läks tibens-tobens. Usaldusväärne ärimees 8)
  teema: Kommenteerimine: andrez3d
assa_mait

vastuseid: 96
vaadatud: 31121

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.11.2006 00:12:41   pealkiri: Kommenteerimine: andrez3d
Ostis graafikakaardi, kõik sujus 8)
  teema: Kommenteerimine: kalle78
assa_mait

vastuseid: 14
vaadatud: 10062

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2006 21:02:48   pealkiri: Kommenteerimine: kalle78
Ostis ventilaatori, äri kiire ja korralik thumbs_up.gif icon_razz.gif
  teema: Kommenteerimine: Cubik
assa_mait

vastuseid: 191
vaadatud: 58274

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.07.2006 22:38:19   pealkiri: Kommenteerimine: Cubik
Ostsin asjaliku Nokia 17" kuvari. Muhe ärimees, soovitan icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: skulmars
assa_mait

vastuseid: 212
vaadatud: 62695

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.07.2006 22:35:42   pealkiri: Kommenteerimine: skulmars
Ostsin ka raali, sain kauba peale jahutusventika. Asjalik kaup hea raha eest icon_smile.gif

Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ilman
assa_mait

vastuseid: 349
vaadatud: 87247

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.04.2006 18:46:45   pealkiri: Kommenteerimine: ilman
ostsin MMC mälukaardi icon_smile.gif
kõik läks plaanipäraselt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Boot
assa_mait

vastuseid: 26
vaadatud: 14564

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.04.2006 18:38:41   pealkiri: Kommenteerimine: Boot
Fotokaäri jäi meil küll minust tingitud põhjustel ajamata, aga sellegipoolest thumbs_up.gif ja arusaaja HV-lane.
  teema: Kommenteerimine: salasource
assa_mait

vastuseid: 21
vaadatud: 10290

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.04.2006 12:35:07   pealkiri: Kommenteerimine: salasource
ärid aetud, asjad kombes icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Kaemka
assa_mait

vastuseid: 332
vaadatud: 75709

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2006 21:34:03   pealkiri: Kommenteerimine: Kaemka
ostsin nokia vahekorpuse. äri käis kiiresti ja kõik oli normaalne.
asjalik müüja, soovitan kõigile thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kartul
assa_mait

vastuseid: 55
vaadatud: 15473

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.03.2006 18:52:17   pealkiri: Kommenteerimine: kartul
Ostis MP3 mängija. Positiivne thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: ÄA: Ubuntu plaate üle Eesti... :: Tarkvara
assa_mait

vastuseid: 491
vaadatud: 338310

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 31.01.2006 19:32:29   pealkiri: Ubuntu plaate üle Eesti...
Ons veel neid plaate kellelgi TLNs? paarist oleks isegi huvitatud icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: -xXx-
assa_mait

vastuseid: 46
vaadatud: 15802

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2005 19:51:24   pealkiri: Kommenteerimine: -xXx-
ostsin mobiili laadijaid tema käest.

mina saatsin raha, tema saatis paki vastu. kõik oli tip-top.

soovitan 8) thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Andrez
assa_mait

vastuseid: 84
vaadatud: 60276

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.11.2005 23:14:48   pealkiri: Kommenteerimine: Andrez
Ostis laptopi, kaup kulges kiiresti ja ilusasti. thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: eix666
assa_mait

vastuseid: 38
vaadatud: 27672

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.11.2005 18:24:52   pealkiri: Kommenteerimine: eix666
Äri läks hästi icon_smile.gif
thumbs_up.gif
  teema: Teie õnnetused arvutiga
assa_mait

vastuseid: 2259
vaadatud: 711997

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 09.11.2005 17:49:34   pealkiri: Teie õnnetused arvutiga
ärge plz seda ise tehke - IT mees sõimab läbi!

kord aastaid tagasi keerasin jumala korraliku 17" Compaq' monitori tuksi. töötasin ühes kaubandusega tegelevas firmas ja oli käe ulatuses tugev ...
  teema: Kommenteerimine: tizko
assa_mait

vastuseid: 265
vaadatud: 67428

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.10.2005 10:19:15   pealkiri: Kommenteerimine: tizko
sai paar kõvaketast talle müüdud icon_smile.gif
asjalik ostja, soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jansadj
assa_mait

vastuseid: 651
vaadatud: 104431

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.10.2005 18:15:03   pealkiri: Kommenteerimine: jansadj
Ostis ruuteri thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Undead10
assa_mait

vastuseid: 6
vaadatud: 3893

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2005 11:03:28   pealkiri: Kommenteerimine: Undead10
thumbs_up.gif icon_smile.gif

Usaldusväärne ärimees.
  teema: Kommenteerimine: hijack
assa_mait

vastuseid: 7
vaadatud: 2984

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.10.2005 22:15:23   pealkiri: Kommenteerimine: hijack
ostsin temalt hea ja asjaliku laptopi. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
assa_mait

vastuseid: 634
vaadatud: 293763

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2005 18:16:07   pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
mälu ostsin talt icon_biggrin.gif
oli igati väärt kohale roomamist 8) thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mazdagti
assa_mait

vastuseid: 153
vaadatud: 49941

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2005 22:46:49   pealkiri: Kommenteerimine: mazdagti
Ostis emaplaadi, kaup kulges asjalikult. Positiivne ärikogemus icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Zonerman
assa_mait

vastuseid: 67
vaadatud: 42805

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2005 22:45:02   pealkiri: Kommenteerimine: Zonerman
Ostsin termopastat, kõik läks nii nagu kokku lepitud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: laurx
assa_mait

vastuseid: 1155
vaadatud: 368110

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2005 14:42:48   pealkiri: Kommenteerimine: laurx
Müüs mulle ühe asjaliku võrgukaardi, mida hädasti vaja oli. Igati positiivne! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: arvutisõber
assa_mait

vastuseid: 54
vaadatud: 36371

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2005 10:14:52   pealkiri: Kommenteerimine: arvutisõber
ostsin emaplaadi. esialgu paistab, et töötab icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: kenno112
assa_mait

vastuseid: 228
vaadatud: 58666

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2005 10:10:55   pealkiri: Kommenteerimine: kenno112
sai temalt kaks kõvaketast ostetud, tore ärikogemus oli. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Noname
assa_mait

vastuseid: 371
vaadatud: 165849

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2005 09:16:55   pealkiri: Kommenteerimine: Noname
Ostsin talt kvaliteetse DDRAMi, kaup käis väga kiiresti icon_biggrin.gif
soovitan!
  teema: Kommenteerimine: mina777
assa_mait

vastuseid: 122
vaadatud: 33465

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.08.2005 13:57:41   pealkiri: Kommenteerimine: mina777
ostsin switchi. lülitab hästi icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: .Scorps.
assa_mait

vastuseid: 264
vaadatud: 83744

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2005 19:14:28   pealkiri: Kommenteerimine: .Scorps.
Võtmehoidjad on käes icon_smile.gif aga et nad nii heleda valgusega on, poleks arvanudki icon_biggrin.gif

5+ ärimees ja organiseerija!

thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mõttetu mees
assa_mait

vastuseid: 658
vaadatud: 117487

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.07.2005 16:16:59   pealkiri: Kommenteerimine: mõttetu mees
Selle mehega kannatab bisnessi teha icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: mesinik
assa_mait

vastuseid: 240
vaadatud: 93358

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.07.2005 22:23:19   pealkiri: Kommenteerimine: mesinik
kaup tehtud, positiivne kogemus olemas icon_smile.gif
soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: westswamp
assa_mait

vastuseid: 66
vaadatud: 34338

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.07.2005 00:09:05   pealkiri: Kommenteerimine: westswamp
Aus ja korralik ärimees - nagu lubatud, ostis graafikakaardi. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mr.t
assa_mait

vastuseid: 22
vaadatud: 10935

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.06.2005 20:58:06   pealkiri: Kommenteerimine: mr.t
usaldusväärne ostja. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Massive
assa_mait

vastuseid: 47
vaadatud: 16471

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2005 22:42:42   pealkiri: Kommenteerimine: Massive
äri tehtud ja veendutud SD kaardi töökindluses. äsjalik äripartner thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.