|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
asdbse
vastuseid: 2442
vaadatud: 497186
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 25.02.2026 20:40:53 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| Minu nägemus asjast - [url=https://arvutitark.ee/ostukorv?share=H4sIAAAAAAAAA4XQqw6AMBQD0H%2Bpnrjb3duChxBQBAUGBSS4hX9nAsvmKk7SpgnrgTgn7BuiZNZsjcCVs8CNiH7o2qkZ8YiPKBWCCUVCLhNfJFo5q3WFSCKqEGNdeS6x9LZcx ... |
teema: Kommenteerimine: pupujuku |
asdbse
vastuseid: 37
vaadatud: 8627
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2025 15:07:32 pealkiri: Kommenteerimine: pupujuku |
Kiire ja korralik  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
asdbse
vastuseid: 2442
vaadatud: 497186
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 27.11.2024 01:38:44 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| , minu nägemus asjast - [url=https://arvutitark.ee/ostukorv?share=H4sIAAAAAAAAA42QsQ7CQAxD%2F8Vzhia59NpbYQchmFAHBAxI1RXEdar67xwDM9ls6cmyveA65XLP5Y10XvC4IbGySMeEV9WEgoT9Ybc9bY4gXKrN8ziu9IMtWGtOWEwbVW9 ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
asdbse
vastuseid: 2442
vaadatud: 497186
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 04.11.2024 14:12:50 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
, kui suur su eelarve on selle uuenduse jaoks? Nii ~360€ saaks bangforbuck AM5 (B650m + 7500F + 2x16GB DDR5).
, See kast on ju veel võimekas, või jääb sul millestki puudu? Kui sa "igavusest" ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
asdbse
vastuseid: 2442
vaadatud: 497186
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 29.10.2024 14:58:34 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| Minu viga. NVME pidi olema [url=https://arvutitark.ee/arvutikomponendid/andmekandjad/pooljuhtkettad-ssd/kingston-1000g-nv3-m2-2280-pcie-40-ssd-1391118]NV3, mitte [url=https://arvutitark.ee/arvutikompo ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
asdbse
vastuseid: 2442
vaadatud: 497186
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.10.2024 15:06:51 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| Alati kui on piiratud eelarve on mõistlik valida parima hinna/jõudluse suhtega variant, seda enam kui makstes rohkem ei võida sellest midagi märkimisväärset. Arvuti kasutuse kestvust üldiselt e ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
asdbse
vastuseid: 2442
vaadatud: 497186
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 25.10.2024 20:09:25 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| Tavalise töömasina - Ryzen 7 7700, B650, 2x16GB ddr5, 1tb nvme ja 500w toide saab ~200€ soodsamalt kui Anubis selle kokku ladus. Sellest barebone "sülearvutist" hoiaks ka eemale. Vaja hunnik kraa ... |
teema: Kommenteerimine: etk |
asdbse
vastuseid: 43
vaadatud: 13944
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.10.2023 14:55:20 pealkiri: Kommenteerimine: etk |
| Monitorid ja jahuti kenasti käes, suured tänud. |
teema: Kommenteerimine: rewer |
asdbse
vastuseid: 1309
vaadatud: 272761
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.04.2023 01:21:38 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Ostsin SSD, edukas tehing  |
teema: Kommenteerimine: Foxy |
asdbse
vastuseid: 447
vaadatud: 69333
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.04.2023 17:31:05 pealkiri: Kommenteerimine: Foxy |
| Ostsin protsessori, kiire tehing, tõi ise ära. Super! |
teema: Kommenteerimine: refixeq |
asdbse
vastuseid: 14
vaadatud: 3966
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2023 20:38:50 pealkiri: Kommenteerimine: refixeq |
Väga tore müüja, soovitan soojalt. Kaup korralik  |
teema: Kommenteerimine: W!ngs |
asdbse
vastuseid: 22
vaadatud: 9270
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2023 20:17:21 pealkiri: Kommenteerimine: W!ngs |
| Meeldiv tehing, kõik sujus hästi. |
teema: Kommenteerimine: kkarll |
asdbse
vastuseid: 35
vaadatud: 7374
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.05.2019 19:43:42 pealkiri: Kommenteerimine: kkarll |
Sai üks tehing tehtud, kaup käes ja kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: nahkur |
asdbse
vastuseid: 2
vaadatud: 1093
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.02.2016 14:52:45 pealkiri: Kommenteerimine: nahkur |
| Kõik nagu kokku lepitud, kaup käes ja olen rahul. |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
asdbse
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592749
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 03.10.2015 00:42:34 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Kas lisaks HDD-le toidet ja korpust ei ole võimalik vanalt arvutilt võtta?
[url=http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-LGA-1151-protsessorid/Intel-Core-i5-6 ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
asdbse
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592749
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 10.10.2014 17:13:12 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| , kindlasti võta i3 4330, millel on HD4600 graafika. Kui sa oled selline pühapäevamängur, siis see peaks su vajadused ilusti ära rahuldama, ilma et tekiks tarvidus eraldi GPU järele. Ostes G3258 ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
asdbse
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592749
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 07.10.2014 18:31:13 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| , https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=M7Q0NzOzMrQ2MzcwMgLTFkaWQNrC0MwCJG5hYmJqCKQtjU1MQPIA (6 toodet / 500,48€) - toide ja korpus vanalt aruvitilt (kontrolli sobivust). Võiksid ka mõelda ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
asdbse
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592749
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 05.02.2014 19:35:45 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| , GL2460 on ilma kõlariteta variant GL2460HM-st, GL2460 on 6€ soodsam...AM3+ socketile ei paista tulevat uusi protsessoried, on aga võimalus uuendada olemasolevate mudelitega. Toiteplokk ei pruugi ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
asdbse
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592749
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 05.02.2014 12:12:24 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| Näiteks nii - https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=JcnBEQAgCAPBlkwEgtp%2FXwq%2Bdm4Oa3puHM7Qd3WHBtmGStHdSlli8yQgvU4Pq38B (9 toodet / 597,78€) |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
asdbse
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592749
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 22.11.2013 00:21:21 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Mis siin ikka pikalt mõtelda...
CPU - [url=http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-LGA-1150-protsessorid304/Intel-Core-i5-4440-Processor-6M-Cache-up-to-330-GHz-Bo ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
asdbse
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592749
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 30.08.2013 18:34:42 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
, ma pakun sellise komplekti välja...
CPU - [url=http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-Socket-FM2-protsessorid/AMD-Athlon-II-X4-750K-socket-FM2-uad-Core-34- ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
asdbse
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592749
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 26.08.2013 20:32:09 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Nõrgemaks ei jää võrreldes 2 x 8gb-ga?
Sul ei ole valitud 2x8GB komplekt, see on 2x4GB. Minu pakutu on samuti 2x4GB (need on üksikud 4GB pulgad, vaja osta 2 tükki) |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
asdbse
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592749
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 26.08.2013 20:18:43 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| Mäludeks sobiksid ideaalselt [url=http://www.1a.ee/arvutikomponendid/ram_flash_malu/crucial_ballistix_4gb_ddr3_pc312800_bls4g3d1609ds1s00]need - osta neid 2 tükki. |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
asdbse
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592749
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 26.08.2013 20:02:34 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
1) hd7970 saab ka "üsna" hästi ülekiirendada + 1080p kõrgetel sätetel on üle 2gb mälukasutus juba hetkel
2) 650w toide? milleks? see komplekt võtab max 400w.. :\
3) cooleri saab alati vaheta ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
asdbse
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592749
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 26.08.2013 18:43:04 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| , Kui on plaanis ülekiirendada, siis on vaja CPU-le aftermarket jahutit. Kui ole ole plaani ülekiirendada, siis pole tarvis z87 chipsetit ja K seeria protsessorit. Ülekiirendamiseks võiks eelistad ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
asdbse
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592749
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 24.08.2013 19:51:10 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
, ma usun, et sulle sobib selline kooslus...
CPU - [url=http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-Socket-AM3-protsessorid/AMD-FX-6300-socket-AM3-64bit-35GHz-95W-cach ... |
teema: STV interneti probleem |
asdbse
vastuseid: 6
vaadatud: 4217
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.07.2009 14:57:02 pealkiri: STV interneti probleem |
| J2ru - räägi kuidas tulemused on? |
teema: STV interneti probleem |
asdbse
vastuseid: 6
vaadatud: 4217
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.07.2009 15:18:36 pealkiri: STV interneti probleem |
A.S. - täiesti võimalik
Pailaps - Ülekoormus oli esimene asi, mis mul ka pähe tuli. STV aga ütles, et nendel on mitusada giga varuks ning ülekoormus see kindlasti ei ole.
Arvake veel midag ... |
teema: STV interneti probleem |
asdbse
vastuseid: 6
vaadatud: 4217
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.07.2009 19:08:14 pealkiri: STV interneti probleem |
| Asun Tartus ja peale tööpäeva lõppu (alates 5-st) muutub internet väga aeglaseks. Mul pakett Saturn NEO (5mbit/5mbit), millega saan kätte 9-10 ajal õhtul http://www.speedtest.net/result/5223007 ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
asdbse
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419389
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.05.2008 19:50:07 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Tundub, et võtan selle LG L1953TR ära. Võrrendes LG L1960TR-iga ei jää L1953TR üldse mitte palju alla. Hinnavahe on neil aga 1000 krooni.
L1953TR - http://www.xbitlabs.com/articles/other/displa ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
asdbse
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419389
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.05.2008 18:38:08 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
, mida sa arvad antud monitorist? http://www.lge.com/products/model/detail/L1953TR.jhtml
Tasub osta? |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
asdbse
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419389
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.05.2008 18:26:01 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| , Lugesin seda review-d http://www.xbitlabs.com/articles/other/display/19inch-7_13.html ja minule tundus see üsna hea monitor 3000 krooni eest. Ise muidugi asjast eriti ei jaga. Niiet, ütle parem si ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
asdbse
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419389
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.05.2008 17:46:32 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Hakkan ka uut monitori ostma ja silma on jäänud http://www.lge.com/products/model/detail/L1953TR.jhtml
Review-d on suht seinast seina, ühes kiidetakse ja teises laidetakse. Kas see võtta, või mi ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
asdbse
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419389
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.05.2008 00:21:20 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Endale on silma jäänud sellised monitorid...
[url=http://www.lge.com/products/model/detail/l1960tr.jhtml]LG L1960TR
[url=http://www.lge.com/products/model/detail/l1970hr_1_6.jhtml]LG L1970HR
Mida ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
asdbse
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419389
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.05.2008 23:55:34 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Äkki oskab keegi mõne hea 19" mängumonitori ka nimetada? ~4000eek
Kas tasub võtta tavaline või widescreen? |
teema: Kommenteerimine: Golbin666 |
asdbse
vastuseid: 67
vaadatud: 23074
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.07.2007 18:30:52 pealkiri: Kommenteerimine: Golbin666 |
Sai üks väike tehing tehtud. Kõik käis kiirelt.  |
| |