|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: p33rs6 |
arrow
vastuseid: 448
vaadatud: 147515
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.05.2013 08:47:04 pealkiri: Kommenteerimine: p33rs6 |
| Ostsin arvuti. Kõik korras. Kaup toodi lausa koduukseni ära. |
teema: Kommenteerimine: hard |
arrow
vastuseid: 16
vaadatud: 8030
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2012 20:46:25 pealkiri: Kommenteerimine: hard |
| ostsin ketta, kõik OK |
teema: Kommenteerimine: kurask |
arrow
vastuseid: 68
vaadatud: 23039
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.08.2012 17:35:37 pealkiri: Kommenteerimine: kurask |
| Ostsin video. Kogemus positiivne. |
teema: Kommenteerimine: alliance |
arrow
vastuseid: 530
vaadatud: 135828
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.08.2012 22:09:02 pealkiri: Kommenteerimine: alliance |
| Ostsin jahuti. Kõik OK |
teema: Kommenteerimine: S.W.A.T. |
arrow
vastuseid: 17
vaadatud: 10379
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2012 15:36:22 pealkiri: Kommenteerimine: S.W.A.T. |
| Ostsin video. Kõik laabus soovitud kiirusel (oli veidi kiire ostuga). |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
arrow
vastuseid: 1392
vaadatud: 226269
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2011 11:31:00 pealkiri: Kommenteerimine: matu21 |
| ostsin monitori, kõik OK |
teema: Kommenteerimine: sindonen |
arrow
vastuseid: 487
vaadatud: 135149
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.06.2011 00:03:45 pealkiri: Kommenteerimine: sindonen |
| Minu poolt positiivne |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
arrow
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215597
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.04.2011 11:37:20 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Esimene pilt, mis mul vist enam-vähem välja on tulnud
http://www.upload.ee/thumb/1266170/DSC_0038.JPG
Originaal: http://www.upload.ee/image/1266170/DSC_0038.JPG |
teema: Kommenteerimine: meesmetsast |
arrow
vastuseid: 108
vaadatud: 37470
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2011 14:18:41 pealkiri: Kommenteerimine: meesmetsast |
| minu poolt positiivne |
teema: Kommenteerimine: Tocito |
arrow
vastuseid: 6
vaadatud: 2895
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.01.2011 11:51:51 pealkiri: Kommenteerimine: Tocito |
| Ostsin monitori. Võin soovitada. |
teema: Kommenteerimine: MikeEST |
arrow
vastuseid: 424
vaadatud: 84426
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.01.2011 11:50:24 pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST |
| Väga kiire ja ladus tehing oli |
teema: Kommenteerimine: Vostro |
arrow
vastuseid: 35
vaadatud: 5951
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2010 10:12:31 pealkiri: Kommenteerimine: Vostro |
| Kauba kättesaamine võttis küll päeva jagu rohkem aega, aga muidu kõik OK |
teema: Kommenteerimine: Smoking |
arrow
vastuseid: 359
vaadatud: 97692
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2010 00:25:39 pealkiri: Kommenteerimine: Smoking |
| ostsin video, kõik OK |
teema: Kommenteerimine: softis |
arrow
vastuseid: 20
vaadatud: 30528
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.12.2010 19:21:41 pealkiri: Kommenteerimine: softis |
| Ostsin toite, kõik tip-top |
teema: Kommenteerimine: Matrix75 |
arrow
vastuseid: 320
vaadatud: 52150
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.11.2010 23:39:10 pealkiri: Kommenteerimine: Matrix75 |
| Pole miskit kurta, kõik sujus. |
teema: Kommenteerimine: Krizto |
arrow
vastuseid: 57
vaadatud: 24094
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.03.2010 14:22:44 pealkiri: Kommenteerimine: Krizto |
| Minu poolt positiivne |
teema: Kumb on läbi- emaplaat või protsessor? |
arrow
vastuseid: 6
vaadatud: 1899
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 01.03.2010 00:59:34 pealkiri: Kumb on läbi- emaplaat või protsessor? |
| juba proovisin erinevate mäludega, erinevaid mälupesasid ei ole veel proovinud, peaks vist proovima või memtesti käima lükkama |
teema: Kumb on läbi- emaplaat või protsessor? |
arrow
vastuseid: 6
vaadatud: 1899
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 01.03.2010 00:29:28 pealkiri: Kumb on läbi- emaplaat või protsessor? |
tehtud, piikse ei tee.
Unustasin mainida, et tegu soc 478B socket platvormiga |
teema: Kumb on läbi- emaplaat või protsessor? |
arrow
vastuseid: 6
vaadatud: 1899
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 28.02.2010 23:33:44 pealkiri: Kumb on läbi- emaplaat või protsessor? |
| Üks katkine arvuti remondis. Esialgu tundus igivana Windowsi probleem, kuna kõik oli väga aeglaseks muutunud. Windowsi reinstall õnnestub kuni selle hetkeni, kui windowsi failid on kettale kopeeri ... |
teema: Kommenteerimine: Foxy |
arrow
vastuseid: 447
vaadatud: 69330
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.02.2010 20:49:34 pealkiri: Kommenteerimine: Foxy |
| ostisn ka teist korda mälu |
teema: Kommenteerimine: tallvit |
arrow
vastuseid: 13
vaadatud: 3632
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.02.2010 20:48:54 pealkiri: Kommenteerimine: tallvit |
| minu poolt küll positiivne |
teema: Kommenteerimine: Foxy |
arrow
vastuseid: 447
vaadatud: 69330
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2010 19:40:37 pealkiri: Kommenteerimine: Foxy |
| Ostsin mälu, mina olen rahul |
teema: Kommenteerimine: vipi666 |
arrow
vastuseid: 624
vaadatud: 138260
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2009 22:48:14 pealkiri: Kommenteerimine: vipi666 |
Mõnus mees on, soovitan  |
teema: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key |
arrow
vastuseid: 33
vaadatud: 13921
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 05.11.2009 23:09:11 pealkiri: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key |
| tegelt arvan, et mingi süü on ka Mikrolingil, kuna see kleeps oli täpselt sellisesse kohta kleebitud, et ta kindlasti ära kuluks, oleks ta kuskil keskkohas olnud, siis arvan, et kulumise periood o ... |
teema: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key |
arrow
vastuseid: 33
vaadatud: 13921
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 05.11.2009 16:20:23 pealkiri: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key |
| meedia kindlalt OEM, oli läpakaga kaasas. Tegin tabeli, panin muutujad sisse, proovisin kõigiga, aga ei tuhkagi. Saadan omaniku uut litsentsi ostma, eks siis teen edasi. Tema läpakas, tema mure |
teema: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key |
arrow
vastuseid: 33
vaadatud: 13921
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 05.11.2009 15:16:46 pealkiri: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key |
olen vist kõik-võimalikud variandid läbi proovinud, samas ise kah enam kindlalt öelda ei oska, kuna süsteem läheb juba liiga sassi (liiga palju x-e)
Mikrolink ütles, et Microsoft KEELAB neil ... |
teema: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key |
arrow
vastuseid: 33
vaadatud: 13921
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 04.11.2009 21:10:01 pealkiri: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key |
nonii, proovisin kõikvõimalikke kombinatsioone ja ei tuhkagi. huvitav, mis neljanda pesa esimene täht võiks olla (peale T)
edit: see on Mikrolinki oma pool aastat vana kõigest
edit 2: Pisip ... |
teema: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key |
arrow
vastuseid: 33
vaadatud: 13921
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 04.11.2009 19:57:29 pealkiri: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key |
| ma ise natuke tuunisin pilti ja mulle tundus esimese ühendi esimene täht kulunud 0 või suur O, sest selle alumine kaar on suurendatult jupp maad pikem kui kolmandas ühendis, kus on kindlalt C |
teema: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key |
arrow
vastuseid: 33
vaadatud: 13921
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 04.11.2009 14:43:06 pealkiri: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key |
Väljakutse fotomanipuleerijatele
Toodi mulle üks puhtaks tehtud laptop, millele oli vaja installida Windows XP, põhja all oli ka OEM litsentsi kleeps, aga sealt õige koodi välja lugemine on mi ... |
teema: Kommenteerimine: sonex |
arrow
vastuseid: 80
vaadatud: 23531
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.04.2009 21:55:56 pealkiri: Kommenteerimine: sonex |
Emme + prose soetatud. Kaup nagu lubatud  |
teema: Telerite üldteema |
arrow
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907247
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.12.2008 05:17:53 pealkiri: Telerite üldteema |
Ma mõtlen DVB-T. Kahte pulti kasutada küll ei viitsiks, enne võtaks teleka millel juba DVB-T sees. See vist lahendaks kahe puldi probleemi
Edit: DVB-T asemel mõtlesin ikka DVB- C (mul ju Starma ... |
teema: Telerite üldteema |
arrow
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907247
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.12.2008 02:35:21 pealkiri: Telerite üldteema |
| Kas kellelgi on kogemusi Starmani digiboxiga? Huvitab nimelt see, kas digiboxi kasutamine nõuab ka kahe puldi kasutamist, või saab ainult teleka puldiga hakkama? |
teema: Elion |
arrow
vastuseid: 5863
vaadatud: 1295967
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.11.2008 04:48:19 pealkiri: Elion |
| Mul sõbranna rääkis, et ostis paar aastat tagasi Elionist HP Läptopi. Kõik oli OK, kuni emaplaat õhtale läks. HP hoolusesse viies öeldi, et see konkreetne läptop on juba ühel korral seal kä ... |
teema: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? |
arrow
vastuseid: 377
vaadatud: 92614
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.06.2007 19:22:59 pealkiri: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? |
Ilu on ikka vaataja silmades, ega ega ma selle vastu ei vaidlegi, et Linuxi GUI-l on rohkem võimalusi, aga ma ei räägi ju sellest.
Ma räägin ilust.
Minu jaoks oli see pilt päris ilus, kui o ... |
teema: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? |
arrow
vastuseid: 377
vaadatud: 92614
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.06.2007 07:11:29 pealkiri: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? |
, proovi compiz'i ja vaata kui hea siis Aeroglass tundub
Proovisin Berylit ja mõnda aega isegi töötas, kuni oma katsetuste käigus suutsin sellegi tuksi keerata (korda teha enam kahjuks ei os ... |
teema: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? |
arrow
vastuseid: 377
vaadatud: 92614
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 04.06.2007 23:42:32 pealkiri: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? |
| istuvad mõlemad - WinXp ja Ubuntu - ja ei nurise. WinXP-d on vaja, kuna see sobib mu naissugupoole esindajale. Linuxit näpin enda õppimisvajaduse rahuldamiseks. Mida sooviks näha tulevikus? Parema ... |
teema: Epox 8RDA+ vdd voldid väga madalad |
arrow
vastuseid: 2
vaadatud: 1162
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.03.2007 20:52:06 pealkiri: Epox 8RDA+ vdd voldid väga madalad |
| Kondekad muidu korras, aga vahetasin emaplaadi ära ja probleemid kadusid |
teema: Kommenteerimine: kondekas |
arrow
vastuseid: 47
vaadatud: 15289
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2007 20:25:02 pealkiri: Kommenteerimine: kondekas |
| Kõik OK |
teema: Epox 8RDA+ vdd voldid väga madalad |
arrow
vastuseid: 2
vaadatud: 1162
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.03.2007 16:43:12 pealkiri: Epox 8RDA+ vdd voldid väga madalad |
Tere
nagu pealkirjas öeldud on emaplaadi vdd voldid väga madalad kõiguvad vahemikus 1,21 - 1,4 v.
Selle tõttu hakkas Windows restarte tegema. Tegin uuesti formati ja panin Windowsi peale, ag ... |
teema: Missugused viirusetõrje programmid peaksid ühes arvutis kindlasti olema ? |
arrow
vastuseid: 37
vaadatud: 14115
|
foorum: Turvalisus postitatud: 18.02.2007 06:46:14 pealkiri: Missugused viirusetõrje programmid peaksid ühes arvutis kindlasti olema ? |
| Viimael ajal on mulle Nod32 asemel AOL antivirus meeldima hakanud. |
teema: Need For Speed: ProStreet |
arrow
vastuseid: 4627
vaadatud: 688745
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.02.2007 13:31:03 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
| Üldiselt ei saa väita et NFS halb oleks. Eks igale mehele oma... Aga nad võiks natukenegi analüüsida, mis eelnevates seeriates head ja halba on olnud ja siis headest omadustest (nt maastikul sõi ... |
teema: Kommenteerimine: Spider707 |
arrow
vastuseid: 447
vaadatud: 88462
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2007 11:58:30 pealkiri: Kommenteerimine: Spider707 |
 |
teema: Kommenteerimine: Bartez |
arrow
vastuseid: 23
vaadatud: 7508
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2006 20:42:23 pealkiri: Kommenteerimine: Bartez |
| Minule sobis |
teema: Kommenteerimine: virx |
arrow
vastuseid: 362
vaadatud: 113953
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2006 22:54:16 pealkiri: Kommenteerimine: virx |
| Tsipa kaugel asus, aga äri võiks teinekordki ajada |
teema: Kõvakal 1 partition kadunud, 65 GB :S |
arrow
vastuseid: 5
vaadatud: 1947
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 06.12.2006 12:19:57 pealkiri: Kõvakal 1 partition kadunud, 65 GB :S |
| Omal kadusid ükskord kõik 4 partitsiooni ära. Kasutasin Googlet ja leidsin mingi programmi (otsingusõnaks partition recover) ja too taastas mul kõik partitsioonid, kusjuures näitas ära isegi ee ... |
teema: Kommenteerimine: ministry69 |
arrow
vastuseid: 1
vaadatud: 801
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2006 09:39:04 pealkiri: Kommenteerimine: ministry69 |
Ostsin protsessori koos jahutusega.
Väga soodne ja mõistlik hind. Samuti on tegu hakkaja sümpaatse noormehega, kellega võika ka edaspidi äri ajada. |
teema: MiniDV- lt DVD- le |
arrow
vastuseid: 5
vaadatud: 1993
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.09.2006 17:03:51 pealkiri: MiniDV- lt DVD- le |
9 dvd toorikut?
Tahaks parimat kvaliteeti, kuna kaamera ei olnud ise eriti hi-tech |
teema: MiniDV- lt DVD- le |
arrow
vastuseid: 5
vaadatud: 1993
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.09.2006 15:56:39 pealkiri: MiniDV- lt DVD- le |
Mul on vaja lihtsalt ümber copida, töötlusega saan ise hakkama, aga videokaamerat, millega miniDV kassetti lugeda enam ei ole.
Seega ei ole tegu eriti vaevalise tööga nii et... |
teema: MiniDV- lt DVD- le |
arrow
vastuseid: 5
vaadatud: 1993
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.09.2006 11:44:18 pealkiri: MiniDV- lt DVD- le |
Kas keegi teab, kus saaks kolmelt miniDV kassetilt video DVD- le ümber kribada?
Mõistliku hinnaga muidugi |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
arrow
vastuseid: 3765
vaadatud: 690915
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 17.04.2006 10:06:17 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
Tahan kopeerida XP partitsioonilt Thunderbirdi failid Kubuntu /home/blabla./thunderbird kausta. Üldiselt töötas see Suse linuxis, aga Kubuntu paneb näkku.
Ütleb, et pole õigusi Inbox kausta kir ... |
| |