Avaleht
otsing leidis 105 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: p33rs6
arrow

vastuseid: 448
vaadatud: 147515

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.05.2013 08:47:04   pealkiri: Kommenteerimine: p33rs6
Ostsin arvuti. Kõik korras. Kaup toodi lausa koduukseni ära.
  teema: Kommenteerimine: hard
arrow

vastuseid: 16
vaadatud: 8030

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2012 20:46:25   pealkiri: Kommenteerimine: hard
ostsin ketta, kõik OK
  teema: Kommenteerimine: kurask
arrow

vastuseid: 68
vaadatud: 23039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.08.2012 17:35:37   pealkiri: Kommenteerimine: kurask
Ostsin video. Kogemus positiivne.
  teema: Kommenteerimine: alliance
arrow

vastuseid: 530
vaadatud: 135828

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.08.2012 22:09:02   pealkiri: Kommenteerimine: alliance
Ostsin jahuti. Kõik OK
  teema: Kommenteerimine: S.W.A.T.
arrow

vastuseid: 17
vaadatud: 10379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2012 15:36:22   pealkiri: Kommenteerimine: S.W.A.T.
Ostsin video. Kõik laabus soovitud kiirusel (oli veidi kiire ostuga).
  teema: Kommenteerimine: matu21
arrow

vastuseid: 1392
vaadatud: 226269

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2011 11:31:00   pealkiri: Kommenteerimine: matu21
ostsin monitori, kõik OK
  teema: Kommenteerimine: sindonen
arrow

vastuseid: 487
vaadatud: 135149

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.06.2011 00:03:45   pealkiri: Kommenteerimine: sindonen
Minu poolt positiivne
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
arrow

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215597

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.04.2011 11:37:20   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Esimene pilt, mis mul vist enam-vähem välja on tulnud

http://www.upload.ee/thumb/1266170/DSC_0038.JPG

Originaal: http://www.upload.ee/image/1266170/DSC_0038.JPG
  teema: Kommenteerimine: meesmetsast
arrow

vastuseid: 108
vaadatud: 37470

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2011 14:18:41   pealkiri: Kommenteerimine: meesmetsast
minu poolt positiivne
  teema: Kommenteerimine: Tocito
arrow

vastuseid: 6
vaadatud: 2895

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.01.2011 11:51:51   pealkiri: Kommenteerimine: Tocito
Ostsin monitori. Võin soovitada.
  teema: Kommenteerimine: MikeEST
arrow

vastuseid: 424
vaadatud: 84426

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.01.2011 11:50:24   pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST
Väga kiire ja ladus tehing oli
  teema: Kommenteerimine: Vostro
arrow

vastuseid: 35
vaadatud: 5951

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2010 10:12:31   pealkiri: Kommenteerimine: Vostro
Kauba kättesaamine võttis küll päeva jagu rohkem aega, aga muidu kõik OK
  teema: Kommenteerimine: Smoking
arrow

vastuseid: 359
vaadatud: 97692

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2010 00:25:39   pealkiri: Kommenteerimine: Smoking
ostsin video, kõik OK
  teema: Kommenteerimine: softis
arrow

vastuseid: 20
vaadatud: 30528

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.12.2010 19:21:41   pealkiri: Kommenteerimine: softis
Ostsin toite, kõik tip-top
  teema: Kommenteerimine: Matrix75
arrow

vastuseid: 320
vaadatud: 52150

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.11.2010 23:39:10   pealkiri: Kommenteerimine: Matrix75
Pole miskit kurta, kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: Krizto
arrow

vastuseid: 57
vaadatud: 24094

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.03.2010 14:22:44   pealkiri: Kommenteerimine: Krizto
Minu poolt positiivne
  teema: Kumb on läbi- emaplaat või protsessor?
arrow

vastuseid: 6
vaadatud: 1899

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 01.03.2010 00:59:34   pealkiri: Kumb on läbi- emaplaat või protsessor?
juba proovisin erinevate mäludega, erinevaid mälupesasid ei ole veel proovinud, peaks vist proovima või memtesti käima lükkama
  teema: Kumb on läbi- emaplaat või protsessor?
arrow

vastuseid: 6
vaadatud: 1899

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 01.03.2010 00:29:28   pealkiri: Kumb on läbi- emaplaat või protsessor?
tehtud, piikse ei tee.

Unustasin mainida, et tegu soc 478B socket platvormiga
  teema: Kumb on läbi- emaplaat või protsessor?
arrow

vastuseid: 6
vaadatud: 1899

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 28.02.2010 23:33:44   pealkiri: Kumb on läbi- emaplaat või protsessor?
Üks katkine arvuti remondis. Esialgu tundus igivana Windowsi probleem, kuna kõik oli väga aeglaseks muutunud. Windowsi reinstall õnnestub kuni selle hetkeni, kui windowsi failid on kettale kopeeri ...
  teema: Kommenteerimine: Foxy
arrow

vastuseid: 447
vaadatud: 69330

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2010 20:49:34   pealkiri: Kommenteerimine: Foxy
ostisn ka teist korda mälu
  teema: Kommenteerimine: tallvit
arrow

vastuseid: 13
vaadatud: 3632

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2010 20:48:54   pealkiri: Kommenteerimine: tallvit
minu poolt küll positiivne
  teema: Kommenteerimine: Foxy
arrow

vastuseid: 447
vaadatud: 69330

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2010 19:40:37   pealkiri: Kommenteerimine: Foxy
Ostsin mälu, mina olen rahul
  teema: Kommenteerimine: vipi666
arrow

vastuseid: 624
vaadatud: 138260

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2009 22:48:14   pealkiri: Kommenteerimine: vipi666
Mõnus mees on, soovitan thumbs_up.gif
  teema: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key
arrow

vastuseid: 33
vaadatud: 13921

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 05.11.2009 23:09:11   pealkiri: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key
tegelt arvan, et mingi süü on ka Mikrolingil, kuna see kleeps oli täpselt sellisesse kohta kleebitud, et ta kindlasti ära kuluks, oleks ta kuskil keskkohas olnud, siis arvan, et kulumise periood o ...
  teema: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key
arrow

vastuseid: 33
vaadatud: 13921

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 05.11.2009 16:20:23   pealkiri: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key
meedia kindlalt OEM, oli läpakaga kaasas. Tegin tabeli, panin muutujad sisse, proovisin kõigiga, aga ei tuhkagi. Saadan omaniku uut litsentsi ostma, eks siis teen edasi. Tema läpakas, tema mure
  teema: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key
arrow

vastuseid: 33
vaadatud: 13921

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 05.11.2009 15:16:46   pealkiri: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key
olen vist kõik-võimalikud variandid läbi proovinud, samas ise kah enam kindlalt öelda ei oska, kuna süsteem läheb juba liiga sassi (liiga palju x-e)

Mikrolink ütles, et Microsoft KEELAB neil ...
  teema: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key
arrow

vastuseid: 33
vaadatud: 13921

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 04.11.2009 21:10:01   pealkiri: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key
nonii, proovisin kõikvõimalikke kombinatsioone ja ei tuhkagi. huvitav, mis neljanda pesa esimene täht võiks olla (peale T)

edit: see on Mikrolinki oma pool aastat vana kõigest

edit 2: Pisip ...
  teema: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key
arrow

vastuseid: 33
vaadatud: 13921

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 04.11.2009 19:57:29   pealkiri: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key
ma ise natuke tuunisin pilti ja mulle tundus esimese ühendi esimene täht kulunud 0 või suur O, sest selle alumine kaar on suurendatult jupp maad pikem kui kolmandas ühendis, kus on kindlalt C
  teema: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key
arrow

vastuseid: 33
vaadatud: 13921

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 04.11.2009 14:43:06   pealkiri: aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key
Väljakutse fotomanipuleerijatele

Toodi mulle üks puhtaks tehtud laptop, millele oli vaja installida Windows XP, põhja all oli ka OEM litsentsi kleeps, aga sealt õige koodi välja lugemine on mi ...
  teema: Kommenteerimine: sonex
arrow

vastuseid: 80
vaadatud: 23531

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.04.2009 21:55:56   pealkiri: Kommenteerimine: sonex
Emme + prose soetatud. Kaup nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Telerite üldteema
arrow

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907247

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.12.2008 05:17:53   pealkiri: Telerite üldteema
Ma mõtlen DVB-T. Kahte pulti kasutada küll ei viitsiks, enne võtaks teleka millel juba DVB-T sees. See vist lahendaks kahe puldi probleemi

Edit: DVB-T asemel mõtlesin ikka DVB- C (mul ju Starma ...
  teema: Telerite üldteema
arrow

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907247

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.12.2008 02:35:21   pealkiri: Telerite üldteema
Kas kellelgi on kogemusi Starmani digiboxiga? Huvitab nimelt see, kas digiboxi kasutamine nõuab ka kahe puldi kasutamist, või saab ainult teleka puldiga hakkama?
  teema: Elion
arrow

vastuseid: 5863
vaadatud: 1295967

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.11.2008 04:48:19   pealkiri: Elion
Mul sõbranna rääkis, et ostis paar aastat tagasi Elionist HP Läptopi. Kõik oli OK, kuni emaplaat õhtale läks. HP hoolusesse viies öeldi, et see konkreetne läptop on juba ühel korral seal kä ...
  teema: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks?
arrow

vastuseid: 377
vaadatud: 92614

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 09.06.2007 19:22:59   pealkiri: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks?
Ilu on ikka vaataja silmades, ega ega ma selle vastu ei vaidlegi, et Linuxi GUI-l on rohkem võimalusi, aga ma ei räägi ju sellest.
Ma räägin ilust.

Minu jaoks oli see pilt päris ilus, kui o ...
  teema: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks?
arrow

vastuseid: 377
vaadatud: 92614

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.06.2007 07:11:29   pealkiri: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks?
, proovi compiz'i ja vaata kui hea siis Aeroglass tundub icon_wink.gif

Proovisin Berylit ja mõnda aega isegi töötas, kuni oma katsetuste käigus suutsin sellegi tuksi keerata (korda teha enam kahjuks ei os ...
  teema: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks?
arrow

vastuseid: 377
vaadatud: 92614

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 04.06.2007 23:42:32   pealkiri: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks?
istuvad mõlemad - WinXp ja Ubuntu - ja ei nurise. WinXP-d on vaja, kuna see sobib mu naissugupoole esindajale. Linuxit näpin enda õppimisvajaduse rahuldamiseks. Mida sooviks näha tulevikus? Parema ...
  teema: Epox 8RDA+ vdd voldid väga madalad
arrow

vastuseid: 2
vaadatud: 1162

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 07.03.2007 20:52:06   pealkiri: Epox 8RDA+ vdd voldid väga madalad
Kondekad muidu korras, aga vahetasin emaplaadi ära ja probleemid kadusid
  teema: Kommenteerimine: kondekas
arrow

vastuseid: 47
vaadatud: 15289

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2007 20:25:02   pealkiri: Kommenteerimine: kondekas
Kõik OK
  teema: Epox 8RDA+ vdd voldid väga madalad
arrow

vastuseid: 2
vaadatud: 1162

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.03.2007 16:43:12   pealkiri: Epox 8RDA+ vdd voldid väga madalad
Tere

nagu pealkirjas öeldud on emaplaadi vdd voldid väga madalad kõiguvad vahemikus 1,21 - 1,4 v.

Selle tõttu hakkas Windows restarte tegema. Tegin uuesti formati ja panin Windowsi peale, ag ...
  teema: Missugused viirusetõrje programmid peaksid ühes arvutis kindlasti olema ?
arrow

vastuseid: 37
vaadatud: 14115

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 18.02.2007 06:46:14   pealkiri: Missugused viirusetõrje programmid peaksid ühes arvutis kindlasti olema ?
Viimael ajal on mulle Nod32 asemel AOL antivirus meeldima hakanud.
  teema: Need For Speed: ProStreet
arrow

vastuseid: 4627
vaadatud: 688745

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.02.2007 13:31:03   pealkiri: Need For Speed: ProStreet
Üldiselt ei saa väita et NFS halb oleks. Eks igale mehele oma... Aga nad võiks natukenegi analüüsida, mis eelnevates seeriates head ja halba on olnud ja siis headest omadustest (nt maastikul sõi ...
  teema: Kommenteerimine: Spider707
arrow

vastuseid: 447
vaadatud: 88462

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2007 11:58:30   pealkiri: Kommenteerimine: Spider707
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Bartez
arrow

vastuseid: 23
vaadatud: 7508

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2006 20:42:23   pealkiri: Kommenteerimine: Bartez
Minule sobis
  teema: Kommenteerimine: virx
arrow

vastuseid: 362
vaadatud: 113953

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2006 22:54:16   pealkiri: Kommenteerimine: virx
Tsipa kaugel asus, aga äri võiks teinekordki ajada
  teema: Kõvakal 1 partition kadunud, 65 GB :S
arrow

vastuseid: 5
vaadatud: 1947

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.12.2006 12:19:57   pealkiri: Kõvakal 1 partition kadunud, 65 GB :S
Omal kadusid ükskord kõik 4 partitsiooni ära. Kasutasin Googlet ja leidsin mingi programmi (otsingusõnaks partition recover) ja too taastas mul kõik partitsioonid, kusjuures näitas ära isegi ee ...
  teema: Kommenteerimine: ministry69
arrow

vastuseid: 1
vaadatud: 801

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.12.2006 09:39:04   pealkiri: Kommenteerimine: ministry69
Ostsin protsessori koos jahutusega.
Väga soodne ja mõistlik hind. Samuti on tegu hakkaja sümpaatse noormehega, kellega võika ka edaspidi äri ajada.
  teema: MiniDV- lt DVD- le
arrow

vastuseid: 5
vaadatud: 1993

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.09.2006 17:03:51   pealkiri: MiniDV- lt DVD- le
9 dvd toorikut?

Tahaks parimat kvaliteeti, kuna kaamera ei olnud ise eriti hi-tech
  teema: MiniDV- lt DVD- le
arrow

vastuseid: 5
vaadatud: 1993

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.09.2006 15:56:39   pealkiri: MiniDV- lt DVD- le
Mul on vaja lihtsalt ümber copida, töötlusega saan ise hakkama, aga videokaamerat, millega miniDV kassetti lugeda enam ei ole.
Seega ei ole tegu eriti vaevalise tööga nii et...
  teema: MiniDV- lt DVD- le
arrow

vastuseid: 5
vaadatud: 1993

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.09.2006 11:44:18   pealkiri: MiniDV- lt DVD- le
Kas keegi teab, kus saaks kolmelt miniDV kassetilt video DVD- le ümber kribada?
Mõistliku hinnaga muidugi
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
arrow

vastuseid: 3765
vaadatud: 690915

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 17.04.2006 10:06:17   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
Tahan kopeerida XP partitsioonilt Thunderbirdi failid Kubuntu /home/blabla./thunderbird kausta. Üldiselt töötas see Suse linuxis, aga Kubuntu paneb näkku.
Ütleb, et pole õigusi Inbox kausta kir ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.