Avaleht
otsing leidis 47 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Ralkerd
andru201

vastuseid: 4
vaadatud: 1742

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.11.2022 19:41:49   pealkiri: Kommenteerimine: Ralkerd
ostis videokaardi. tehing kiire ja korralik.
  teema: Kommenteerimine: Killhoven
andru201

vastuseid: 408
vaadatud: 125619

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2021 07:27:54   pealkiri: Kommenteerimine: Killhoven
Ostsin videokaardi. Kõik oli kiire ja tip-top.
  teema: Kommenteerimine: yerba
andru201

vastuseid: 1223
vaadatud: 187406

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2018 14:06:20   pealkiri: Kommenteerimine: yerba
ostsin kasutajalt videokaardi ja rami. kõik tip-top
  teema: Kommenteerimine: hippokrates
andru201

vastuseid: 20
vaadatud: 8191

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.11.2015 17:43:20   pealkiri: oneplus x kutse
Jagas oma oneplus x kutsega seotud emaili kontot. Väga meeldiv !
  teema: OnePlus kutsete teema
andru201

vastuseid: 275
vaadatud: 119798

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.11.2015 15:17:22   pealkiri: OnePlus kutsete teema
Kas kellelgi Oneplus X kutset oleks jagada? Suured tänud!

raunokr kutset vist ei saa kasutada. Kodulehel ütleb, et "This invite can only be claimed by its original recipient, sorry!"
  teema: OnePlus One
andru201

vastuseid: 1228
vaadatud: 442350

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.07.2015 11:13:24   pealkiri: OnePlus One
Regarding the band support, we'll have two global models with the following band support:
US GSM: 850, 900, 1800, 1900MHz WCDMA: Bands: 1/2/4/5/8 FDD-LTE: Bands: 1/2/4/5/7/8/12/17
Europe GSM: 850, 9 ...
  teema: Kommenteerimine: m1
andru201

vastuseid: 30
vaadatud: 12098

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.09.2014 01:05:38   pealkiri: Kommenteerimine: m1
Jagas mulle Oneplus One kutse. Väga sõbralik ja abivalmis inimene.
  teema: OnePlus One
andru201

vastuseid: 1228
vaadatud: 442350

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.09.2014 21:46:26   pealkiri: OnePlus One
võtaks ka heameelega kutse, kui veel mõni alles on icon_smile.gif
  teema: Bitfenix phenom M ja h80i
andru201

vastuseid: 1
vaadatud: 2640

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 23.08.2014 10:09:09   pealkiri: Bitfenix phenom M ja h80i
Tere,

Kuidas seadistaksite Teie Phenom M kasti jahutust, hetkel mul kaks 120x spectre prod üleval mis tõmbavad sisse, videokaart on r9 280x toxic mis ahmib nende alt kohe õhku, siis 240x spectre ...
  teema: Kommenteerimine: krqll
andru201

vastuseid: 213
vaadatud: 34199

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.07.2014 02:18:55   pealkiri: Kommenteerimine: krqll
Ostsin sulgpalli komplekti, kiire värk.
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
andru201

vastuseid: 1841
vaadatud: 264965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.06.2014 11:09:02   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Tehing kiire ja korralik, soovitan.
  teema: WildStar
andru201

vastuseid: 150
vaadatud: 45806

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.06.2014 10:44:59   pealkiri: WildStar
Sooviks ka mängu üle vaadata. Keegi oma guest passi saaks palun jagada icon_smile.gif ?
  teema: Sony Xperia Z1
andru201

vastuseid: 538
vaadatud: 192041

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.05.2014 09:50:16   pealkiri: Sony Xperia Z1
kas xperia z1 videokønesid saab teha, ei møtle skype ja hangouts
  teema: Kommenteerimine: rogen
andru201

vastuseid: 1
vaadatud: 970

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2014 17:33:46   pealkiri: Kommenteerimine: rogen
Ostis telefoni, tehing oli korralik.
  teema: (LG) Google Nexus 5
andru201

vastuseid: 1623
vaadatud: 417218

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.11.2013 11:14:30   pealkiri: (LG) Google Nexus 5
Tuleb vist oma HTC One ja Nexus 5 vahetusele mõtlema hakkama icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: alariv
andru201

vastuseid: 14
vaadatud: 9777

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.10.2013 13:55:02   pealkiri: Kommenteerimine: alariv
Ostsin sülearvuti, kõik OK
  teema: SimCity (5)
andru201

vastuseid: 525
vaadatud: 144326

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.02.2013 14:25:56   pealkiri: SimCity (5)
Ja kust mängu kõige soodsamalt soetada saab ?
  teema: Kommenteerimine: TT
andru201

vastuseid: 311
vaadatud: 73912

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2012 10:14:48   pealkiri: Kommenteerimine: TT
Ostsin PS3 puldi, kaup korralik. Soovitan
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
andru201

vastuseid: 3918
vaadatud: 659546

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.08.2012 18:19:27   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
seda kaarti oskab keegi kommenteerida?
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/gtx660/Gainward-GeForce-GTX660Ti-2048-MB-DDR5-PCIe-30-DP-BL2-163683


Ma kommenteerin siis.

See on Gainward GeFor ...
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
andru201

vastuseid: 3918
vaadatud: 659546

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.08.2012 17:59:23   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
seda kaarti oskab keegi kommenteerida?
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/gtx660/Gainward-GeForce-GTX660Ti-2048-MB-DDR5-PCIe-30-DP-BL2-163683
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
andru201

vastuseid: 1818
vaadatud: 369196

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.07.2012 07:55:12   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Nvidia kaartide omanikud võtke uusimad beta driverid. Sain nii 20fpsi juurde thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: continue
andru201

vastuseid: 324
vaadatud: 81429

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.06.2012 14:31:48   pealkiri: Kommenteerimine: continue
Ostsin ps3 mängu. tehing kiire ja korralik.
  teema: Kommenteerimine: ffw
andru201

vastuseid: 59
vaadatud: 26821

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.06.2012 13:54:06   pealkiri: Kommenteerimine: ffw
Ostsin ps3. tehing kiire ja korralik. Tõi konsooli ise kohale thumbs_up.gif
  teema: Telerite üldteema
andru201

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907166

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.05.2012 16:12:30   pealkiri: Telerite üldteema
Kallid kaasfoorumlased, oleks nõu tarvis...
Milline oleks kõige parema pildikvaliteediga teler, mille suurus jääks 50"-55" kanti ja mille maksimaalseks hinnaks võiks olla 1300 eurot?
  teema: Kommenteerimine: Diamont
andru201

vastuseid: 123
vaadatud: 34033

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2012 22:13:01   pealkiri: Kommenteerimine: Diamont
väga soovitan. Kaup käes kiirelt ja sujuvalt thumbs_up.gif
  teema: Star Wars: The Old Republic
andru201

vastuseid: 1192
vaadatud: 231297

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.03.2012 22:05:33   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
müüks enda konto maha. 30 euri eest. peal lvl46 sniper ja republicu poolel 30ndates midagi trooper tank.
Kellel huvi võtke pm'iga ühendust. Mõtleks välja miski variandi, et müük mõlema poole ...
  teema: Star Wars: The Old Republic
andru201

vastuseid: 1192
vaadatud: 231297

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.03.2012 19:48:38   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
müüks enda konto maha. 30 euri eest. peal lvl46 sniper ja republicu poolel 30ndates midagi trooper tank.
Kellel huvi võtke pm'iga ühendust. Mõtleks välja miski variandi, et müük mõlema poole ...
  teema: Star Wars: The Old Republic
andru201

vastuseid: 1192
vaadatud: 231297

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.12.2011 13:31:35   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
kell pool 1 on juba queue... ei tea mis õhtu poole saama hakkab...

aga anyways, mis see Ahto City Imperial guildi nimi meil on? Ja kellelt kutset saaks
  teema: Star Wars: The Old Republic
andru201

vastuseid: 1192
vaadatud: 231297

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.12.2011 15:57:22   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
kalevlased on Ahto City serveris. Sinna võiks siis kõik minna ja kui piisavalt huvilisi, siis ka Empire poolele guild teha.
  teema: Star Wars: The Old Republic
andru201

vastuseid: 1192
vaadatud: 231297

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.12.2011 23:16:34   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
uus beta weekend. Suht suur üllatus.

You have been selected to participate in the final STAR WARS: The Old Republic Beta Test

You’ll be able to begin testing Star Wars™: The Old Republic™ ...
  teema: Star Wars: The Old Republic
andru201

vastuseid: 1192
vaadatud: 231297

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.11.2011 13:08:30   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
Nädalavahetuse versioon oli tõesti 18.5GB, kuid eelnev beta versioon oli 21.5GB, millestki peab selline vahe tekkima ju. Releasi suurus pidi veel suurem olema, räägitakse 27GB-st (kuid see hetkel ...
  teema: Star Wars: The Old Republic
andru201

vastuseid: 1192
vaadatud: 231297

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.11.2011 15:46:49   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
forcige AA peale ja vahe on väga suur

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=661597 neile kellelnvidia kaart
  teema: Kommenteerimine: KriXksu
andru201

vastuseid: 39
vaadatud: 12252

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2011 19:56:28   pealkiri: Kommenteerimine: KriXksu
kaup tehtud väga sujuvalt. thumbs_up.gif
  teema: World of Warcraft
andru201

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445739

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.11.2005 23:34:59   pealkiri: World of Warcraft
oleks siis selline palve, et kas kellelgi oleks võimalik mulle mingit trial keyd kusagilt saada kuna päris tõsine soov on järgi uurida selle mängu kohta veits. Praegu on saadud pelatud seda Star ...
  teema: Siemens C62
andru201

vastuseid: 412
vaadatud: 109593

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.02.2004 23:29:12   pealkiri: Siemens C62
SW-Version: 15
SW-Date: 2003-12-12
Lang./T9: lg 91/11
Codecs: HR/FR/EFR
Cust.: It-Baltic_005_C62

Seal pole ka minu arust midagi paremaks tehtud. Käis EMT paranduses.
  teema: Siemens C62
andru201

vastuseid: 412
vaadatud: 109593

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.01.2004 16:49:20   pealkiri: Siemens C62
Mul öeldi kah EMT et viige softi uuendussse jne. Kui isal aega tuleb eks ta siis pidi viima, kõigepealt käis see aga mingis "kontrollis" ja öeldi et viige softi uuendusele.
  teema: Siemens C62
andru201

vastuseid: 412
vaadatud: 109593

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.01.2004 18:22:26   pealkiri: Siemens C62
kas seda limiiti ei saa kuidagi ära võtta ve
  teema: Siemens C62
andru201

vastuseid: 412
vaadatud: 109593

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.01.2004 22:08:40   pealkiri: Siemens C62
kas siis selle kaabliga mis seal ostukohas müüakse ei saa tarkvara uuendada kuna see ei ole originaal ju, vähemalt seal kirjas ,et "Kaabel ei tööta Siemens originaal tarkvaradega, mis loodud tele ...
  teema: Siemens C62
andru201

vastuseid: 412
vaadatud: 109593

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.01.2004 17:16:40   pealkiri: Siemens C62
data cabel icon_smile.gif

Tellisin *OSTUKOHT* poistelt Siemens A55/C55/ M55/S55/S57/SL55/C60/ MC60/A60/C62 datakaabel F/MBUS hinnaga 250 icon_wink.gif eeku ja kaabel töötab programmiga Siemens Data Suite korrali ...
  teema: Siemens C62
andru201

vastuseid: 412
vaadatud: 109593

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.01.2004 14:23:10   pealkiri: Siemens C62
ja kui keegi saabki selle java lahti siis tuleb ju kohe teine takistus, nimelt downloadi limiit (5kb)
  teema: Siemens M55
andru201

vastuseid: 66
vaadatud: 20063

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.01.2004 14:18:49   pealkiri: Siemens M55
lisaks java lukule on siemens C62 ka downloadi limiit mis on 5kb
Kas seda muuta ei saa kuidagi?
telefoni seadetest ei saa, võibolla kuidagi muud moodi saab, tahaks ise ka teada.
  teema: Siemens C62
andru201

vastuseid: 412
vaadatud: 109593

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.01.2004 01:38:33   pealkiri: Siemens C62

Ehk Siemens annab mingit softi java jaoks. Soovitati jaanuari keskel uuesti helistada

Et jaanuaris sinna ja panevad telefonile softi, mis toetab Javat?
Anna siis teistele ka teada kui helistad : ...
  teema: Siemens M55
andru201

vastuseid: 66
vaadatud: 20063

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.01.2004 01:24:44   pealkiri: Siemens M55
lisaks java lukule on siemens C62 ka downloadi limiit mis on 5kb
  teema: Siemens C62
andru201

vastuseid: 412
vaadatud: 109593

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.12.2003 13:03:07   pealkiri: Siemens C62
aga kas seda JAVAT pole võimalik kuidagi avada
  teema: WhipserRock III cooler
andru201

vastuseid: 61
vaadatud: 10332

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.05.2003 00:35:11   pealkiri: WhipserRock III cooler
Kust seda Volcano 10 saada ja kui palju see asi maksab
  teema: Enter The Matrix
andru201

vastuseid: 121
vaadatud: 25090

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.05.2003 16:31:57   pealkiri: Enter The Matrix
Probleem on selline et new game saan kõik ilusti pandud video saan ka ära vaadatud. Aga siis kui ma valin characteri hakkab ilusti loadima, aga siis viskab välja.
  teema: MMORPG - Matrix Online
andru201

vastuseid: 58
vaadatud: 12016

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.05.2003 15:00:16   pealkiri: MMORPG - Matrix Online
Loodetavasti ei tule see Online nii et sa pead OSTMA endale selle passwordi et onlines mängida. Nagu umbes Sims Onlineisgi
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.