|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Ralkerd |
andru201
vastuseid: 4
vaadatud: 1742
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.11.2022 19:41:49 pealkiri: Kommenteerimine: Ralkerd |
| ostis videokaardi. tehing kiire ja korralik. |
teema: Kommenteerimine: Killhoven |
andru201
vastuseid: 408
vaadatud: 125619
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2021 07:27:54 pealkiri: Kommenteerimine: Killhoven |
| Ostsin videokaardi. Kõik oli kiire ja tip-top. |
teema: Kommenteerimine: yerba |
andru201
vastuseid: 1223
vaadatud: 187406
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2018 14:06:20 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
| ostsin kasutajalt videokaardi ja rami. kõik tip-top |
teema: Kommenteerimine: hippokrates |
andru201
vastuseid: 20
vaadatud: 8191
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2015 17:43:20 pealkiri: oneplus x kutse |
| Jagas oma oneplus x kutsega seotud emaili kontot. Väga meeldiv ! |
teema: OnePlus kutsete teema |
andru201
vastuseid: 275
vaadatud: 119798
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.11.2015 15:17:22 pealkiri: OnePlus kutsete teema |
Kas kellelgi Oneplus X kutset oleks jagada? Suured tänud!
raunokr kutset vist ei saa kasutada. Kodulehel ütleb, et "This invite can only be claimed by its original recipient, sorry!" |
teema: OnePlus One |
andru201
vastuseid: 1228
vaadatud: 442350
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.07.2015 11:13:24 pealkiri: OnePlus One |
Regarding the band support, we'll have two global models with the following band support:
US GSM: 850, 900, 1800, 1900MHz WCDMA: Bands: 1/2/4/5/8 FDD-LTE: Bands: 1/2/4/5/7/8/12/17
Europe GSM: 850, 9 ... |
teema: Kommenteerimine: m1 |
andru201
vastuseid: 30
vaadatud: 12098
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.09.2014 01:05:38 pealkiri: Kommenteerimine: m1 |
| Jagas mulle Oneplus One kutse. Väga sõbralik ja abivalmis inimene. |
teema: OnePlus One |
andru201
vastuseid: 1228
vaadatud: 442350
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.09.2014 21:46:26 pealkiri: OnePlus One |
võtaks ka heameelega kutse, kui veel mõni alles on  |
teema: Bitfenix phenom M ja h80i |
andru201
vastuseid: 1
vaadatud: 2640
|
foorum: Jahutus postitatud: 23.08.2014 10:09:09 pealkiri: Bitfenix phenom M ja h80i |
Tere,
Kuidas seadistaksite Teie Phenom M kasti jahutust, hetkel mul kaks 120x spectre prod üleval mis tõmbavad sisse, videokaart on r9 280x toxic mis ahmib nende alt kohe õhku, siis 240x spectre ... |
teema: Kommenteerimine: krqll |
andru201
vastuseid: 213
vaadatud: 34199
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.07.2014 02:18:55 pealkiri: Kommenteerimine: krqll |
| Ostsin sulgpalli komplekti, kiire värk. |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
andru201
vastuseid: 1841
vaadatud: 264965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.06.2014 11:09:02 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
| Tehing kiire ja korralik, soovitan. |
teema: WildStar |
andru201
vastuseid: 150
vaadatud: 45806
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.06.2014 10:44:59 pealkiri: WildStar |
Sooviks ka mängu üle vaadata. Keegi oma guest passi saaks palun jagada ? |
teema: Sony Xperia Z1 |
andru201
vastuseid: 538
vaadatud: 192041
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.05.2014 09:50:16 pealkiri: Sony Xperia Z1 |
| kas xperia z1 videokønesid saab teha, ei møtle skype ja hangouts |
teema: Kommenteerimine: rogen |
andru201
vastuseid: 1
vaadatud: 970
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2014 17:33:46 pealkiri: Kommenteerimine: rogen |
| Ostis telefoni, tehing oli korralik. |
teema: (LG) Google Nexus 5 |
andru201
vastuseid: 1623
vaadatud: 417218
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.11.2013 11:14:30 pealkiri: (LG) Google Nexus 5 |
Tuleb vist oma HTC One ja Nexus 5 vahetusele mõtlema hakkama  |
teema: Kommenteerimine: alariv |
andru201
vastuseid: 14
vaadatud: 9777
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.10.2013 13:55:02 pealkiri: Kommenteerimine: alariv |
| Ostsin sülearvuti, kõik OK |
teema: SimCity (5) |
andru201
vastuseid: 525
vaadatud: 144326
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.02.2013 14:25:56 pealkiri: SimCity (5) |
| Ja kust mängu kõige soodsamalt soetada saab ? |
teema: Kommenteerimine: TT |
andru201
vastuseid: 311
vaadatud: 73912
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.09.2012 10:14:48 pealkiri: Kommenteerimine: TT |
| Ostsin PS3 puldi, kaup korralik. Soovitan |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
andru201
vastuseid: 3918
vaadatud: 659546
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.08.2012 18:19:27 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
seda kaarti oskab keegi kommenteerida?
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/gtx660/Gainward-GeForce-GTX660Ti-2048-MB-DDR5-PCIe-30-DP-BL2-163683
Ma kommenteerin siis.
See on Gainward GeFor ... |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
andru201
vastuseid: 3918
vaadatud: 659546
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.08.2012 17:59:23 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
seda kaarti oskab keegi kommenteerida?
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/gtx660/Gainward-GeForce-GTX660Ti-2048-MB-DDR5-PCIe-30-DP-BL2-163683 |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
andru201
vastuseid: 1818
vaadatud: 369196
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.07.2012 07:55:12 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
Nvidia kaartide omanikud võtke uusimad beta driverid. Sain nii 20fpsi juurde  |
teema: Kommenteerimine: continue |
andru201
vastuseid: 324
vaadatud: 81429
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.06.2012 14:31:48 pealkiri: Kommenteerimine: continue |
| Ostsin ps3 mängu. tehing kiire ja korralik. |
teema: Kommenteerimine: ffw |
andru201
vastuseid: 59
vaadatud: 26821
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.06.2012 13:54:06 pealkiri: Kommenteerimine: ffw |
Ostsin ps3. tehing kiire ja korralik. Tõi konsooli ise kohale  |
teema: Telerite üldteema |
andru201
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907166
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.05.2012 16:12:30 pealkiri: Telerite üldteema |
Kallid kaasfoorumlased, oleks nõu tarvis...
Milline oleks kõige parema pildikvaliteediga teler, mille suurus jääks 50"-55" kanti ja mille maksimaalseks hinnaks võiks olla 1300 eurot? |
teema: Kommenteerimine: Diamont |
andru201
vastuseid: 123
vaadatud: 34033
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2012 22:13:01 pealkiri: Kommenteerimine: Diamont |
väga soovitan. Kaup käes kiirelt ja sujuvalt  |
teema: Star Wars: The Old Republic |
andru201
vastuseid: 1192
vaadatud: 231297
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.03.2012 22:05:33 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
müüks enda konto maha. 30 euri eest. peal lvl46 sniper ja republicu poolel 30ndates midagi trooper tank.
Kellel huvi võtke pm'iga ühendust. Mõtleks välja miski variandi, et müük mõlema poole ... |
teema: Star Wars: The Old Republic |
andru201
vastuseid: 1192
vaadatud: 231297
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.03.2012 19:48:38 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
müüks enda konto maha. 30 euri eest. peal lvl46 sniper ja republicu poolel 30ndates midagi trooper tank.
Kellel huvi võtke pm'iga ühendust. Mõtleks välja miski variandi, et müük mõlema poole ... |
teema: Star Wars: The Old Republic |
andru201
vastuseid: 1192
vaadatud: 231297
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.12.2011 13:31:35 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
kell pool 1 on juba queue... ei tea mis õhtu poole saama hakkab...
aga anyways, mis see Ahto City Imperial guildi nimi meil on? Ja kellelt kutset saaks |
teema: Star Wars: The Old Republic |
andru201
vastuseid: 1192
vaadatud: 231297
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.12.2011 15:57:22 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
| kalevlased on Ahto City serveris. Sinna võiks siis kõik minna ja kui piisavalt huvilisi, siis ka Empire poolele guild teha. |
teema: Star Wars: The Old Republic |
andru201
vastuseid: 1192
vaadatud: 231297
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.12.2011 23:16:34 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
uus beta weekend. Suht suur üllatus.
You have been selected to participate in the final STAR WARS: The Old Republic Beta Test
You’ll be able to begin testing Star Wars™: The Old Republic™ ... |
teema: Star Wars: The Old Republic |
andru201
vastuseid: 1192
vaadatud: 231297
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.11.2011 13:08:30 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
| Nädalavahetuse versioon oli tõesti 18.5GB, kuid eelnev beta versioon oli 21.5GB, millestki peab selline vahe tekkima ju. Releasi suurus pidi veel suurem olema, räägitakse 27GB-st (kuid see hetkel ... |
teema: Star Wars: The Old Republic |
andru201
vastuseid: 1192
vaadatud: 231297
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.11.2011 15:46:49 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
forcige AA peale ja vahe on väga suur
http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=661597 neile kellelnvidia kaart |
teema: Kommenteerimine: KriXksu |
andru201
vastuseid: 39
vaadatud: 12252
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2011 19:56:28 pealkiri: Kommenteerimine: KriXksu |
kaup tehtud väga sujuvalt.  |
teema: World of Warcraft |
andru201
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445739
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.11.2005 23:34:59 pealkiri: World of Warcraft |
| oleks siis selline palve, et kas kellelgi oleks võimalik mulle mingit trial keyd kusagilt saada kuna päris tõsine soov on järgi uurida selle mängu kohta veits. Praegu on saadud pelatud seda Star ... |
teema: Siemens C62 |
andru201
vastuseid: 412
vaadatud: 109593
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.02.2004 23:29:12 pealkiri: Siemens C62 |
SW-Version: 15
SW-Date: 2003-12-12
Lang./T9: lg 91/11
Codecs: HR/FR/EFR
Cust.: It-Baltic_005_C62
Seal pole ka minu arust midagi paremaks tehtud. Käis EMT paranduses. |
teema: Siemens C62 |
andru201
vastuseid: 412
vaadatud: 109593
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.01.2004 16:49:20 pealkiri: Siemens C62 |
| Mul öeldi kah EMT et viige softi uuendussse jne. Kui isal aega tuleb eks ta siis pidi viima, kõigepealt käis see aga mingis "kontrollis" ja öeldi et viige softi uuendusele. |
teema: Siemens C62 |
andru201
vastuseid: 412
vaadatud: 109593
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.01.2004 18:22:26 pealkiri: Siemens C62 |
| kas seda limiiti ei saa kuidagi ära võtta ve |
teema: Siemens C62 |
andru201
vastuseid: 412
vaadatud: 109593
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.01.2004 22:08:40 pealkiri: Siemens C62 |
| kas siis selle kaabliga mis seal ostukohas müüakse ei saa tarkvara uuendada kuna see ei ole originaal ju, vähemalt seal kirjas ,et "Kaabel ei tööta Siemens originaal tarkvaradega, mis loodud tele ... |
teema: Siemens C62 |
andru201
vastuseid: 412
vaadatud: 109593
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.01.2004 17:16:40 pealkiri: Siemens C62 |
data cabel
Tellisin *OSTUKOHT* poistelt Siemens A55/C55/ M55/S55/S57/SL55/C60/ MC60/A60/C62 datakaabel F/MBUS hinnaga 250 eeku ja kaabel töötab programmiga Siemens Data Suite korrali ... |
teema: Siemens C62 |
andru201
vastuseid: 412
vaadatud: 109593
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.01.2004 14:23:10 pealkiri: Siemens C62 |
| ja kui keegi saabki selle java lahti siis tuleb ju kohe teine takistus, nimelt downloadi limiit (5kb) |
teema: Siemens M55 |
andru201
vastuseid: 66
vaadatud: 20063
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.01.2004 14:18:49 pealkiri: Siemens M55 |
lisaks java lukule on siemens C62 ka downloadi limiit mis on 5kb
Kas seda muuta ei saa kuidagi?
telefoni seadetest ei saa, võibolla kuidagi muud moodi saab, tahaks ise ka teada. |
teema: Siemens C62 |
andru201
vastuseid: 412
vaadatud: 109593
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.01.2004 01:38:33 pealkiri: Siemens C62 |
Ehk Siemens annab mingit softi java jaoks. Soovitati jaanuari keskel uuesti helistada
Et jaanuaris sinna ja panevad telefonile softi, mis toetab Javat?
Anna siis teistele ka teada kui helistad : ... |
teema: Siemens M55 |
andru201
vastuseid: 66
vaadatud: 20063
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.01.2004 01:24:44 pealkiri: Siemens M55 |
| lisaks java lukule on siemens C62 ka downloadi limiit mis on 5kb |
teema: Siemens C62 |
andru201
vastuseid: 412
vaadatud: 109593
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.12.2003 13:03:07 pealkiri: Siemens C62 |
| aga kas seda JAVAT pole võimalik kuidagi avada |
teema: WhipserRock III cooler |
andru201
vastuseid: 61
vaadatud: 10332
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.05.2003 00:35:11 pealkiri: WhipserRock III cooler |
| Kust seda Volcano 10 saada ja kui palju see asi maksab |
teema: Enter The Matrix |
andru201
vastuseid: 121
vaadatud: 25090
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.05.2003 16:31:57 pealkiri: Enter The Matrix |
| Probleem on selline et new game saan kõik ilusti pandud video saan ka ära vaadatud. Aga siis kui ma valin characteri hakkab ilusti loadima, aga siis viskab välja. |
teema: MMORPG - Matrix Online |
andru201
vastuseid: 58
vaadatud: 12016
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.05.2003 15:00:16 pealkiri: MMORPG - Matrix Online |
| Loodetavasti ei tule see Online nii et sa pead OSTMA endale selle passwordi et onlines mängida. Nagu umbes Sims Onlineisgi |
| |