Avaleht
otsing leidis 59 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: hahalolest
andreie

vastuseid: 25
vaadatud: 8517

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.10.2013 14:51:01   pealkiri: 6850
Kiidan müüjat: Tehing kiire ja kaup korralik!
  teema: Mida Õppida?
andreie

vastuseid: 24
vaadatud: 10766

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 18.05.2013 11:06:48   pealkiri: Mida Õppida?
Lubage mul soovitada kahte asja korraga:
1. Valida üks hea programmeerimiskeel ja õppida see lõpuni selgeks. Konkreetne valik pole isegi niiväga oluline, peaasi, et lõpuni lähed. Miks? Sest sii ...
  teema: Programm C keeles programeerimiseks
andreie

vastuseid: 48
vaadatud: 10215

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 13.03.2012 16:43:16   pealkiri: Programm C keeles programeerimiseks
Kalvis, ehk saad järje peale siit: .
  teema: Konfifaili lugemine (Arduino / C++)
andreie

vastuseid: 6
vaadatud: 1823

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 08.03.2012 23:22:14   pealkiri: Konfifaili lugemine (Arduino / C++)
Teine variant on panna funktsioonile "readini" argumendina kaasa puhver "param". Siis Sa ei pea oma teisi funktsioone ringi tegema.

Mulle endale meeldib see variant vähem, sest teeb funktsiooni "r ...
  teema: Konfifaili lugemine (Arduino / C++)
andreie

vastuseid: 6
vaadatud: 1823

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 07.03.2012 19:32:46   pealkiri: Konfifaili lugemine (Arduino / C++)
Muutuja "param" asub pinus ja seega pärast funktsioonist "readini" tagasi pöördumist asub taaskasutusse minevas mälualas. Seega, keegi ei garanteeri, kui ruttu või kui hilja see mälu muude andme ...
  teema: Programeerimiskeele valik...
andreie

vastuseid: 5
vaadatud: 1749

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 22.02.2012 19:04:54   pealkiri: Programeerimiskeele valik...
Minu teada on Basicus kõik antud töö jaoks vajalik olemas, kui midagi puudu jääb, võib keegi täpsustada.

Mitmed Basic'u versioonid on tasuta saadaval.

Tänapäeval enam keegi "LET"-i omis ...
  teema: Programm C keeles programeerimiseks
andreie

vastuseid: 48
vaadatud: 10215

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 14.02.2012 15:51:00   pealkiri: Programm C keeles programeerimiseks
Eraldi teemana huvitaks mind otse andmete saatmine videokaarti või nii otse kui võimalik. Lähim mõiste on linear framebuffer, kuid soov on ka sellega seotud kõiki muid parameetreid näppida niipa ...
  teema: Programm C keeles programeerimiseks
andreie

vastuseid: 48
vaadatud: 10215

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 09.02.2012 14:21:09   pealkiri: Programm C keeles programeerimiseks
Oops. Olen unustanud öelda, et saab ka väga lihtsalt - teed C++ projekti, aga uute failide lisamisel märgid käsitsi faili laiendiks ".cpp" asemel ".c". Siis käib kõik automaatselt, kompilaator p ...
  teema: Programm C keeles programeerimiseks
andreie

vastuseid: 48
vaadatud: 10215

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 05.02.2012 19:25:45   pealkiri: Programm C keeles programeerimiseks

Huvitab, bititöötlus 32 (64) bit tasandil. On oluline, et muutuja oleks just 32 (64) bitti ja ei midagi muud, muidu võib algoritmiga kergesti vale tulemuse saada (otse carryt ei saa kasutada, see ...
  teema: Programm C keeles programeerimiseks
andreie

vastuseid: 48
vaadatud: 10215

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 02.02.2012 16:55:15   pealkiri: Programm C keeles programeerimiseks
Kus, kas on eestis foorumit, kus saaks C ja assembleri või muude programmeerimiskeelte kohta küsimusi vastuseid lugeda, arutada jne. Vanasti kasutasin newsgroupi ja sellest piisas, kuid kui ISP ja t ...
  teema: Programm C keeles programeerimiseks
andreie

vastuseid: 48
vaadatud: 10215

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 31.01.2012 17:10:35   pealkiri: Programm C keeles programeerimiseks
Ho Ho, head uudised - MSVS 2010-ga tuleb kaasa <stdint.h>. Kogu aeg kasutan icon_smile.gif Muidugi, <stdbool.h> on ikka veel puudu.
  teema: F#
andreie

vastuseid: 5
vaadatud: 2203

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 28.01.2012 19:25:56   pealkiri: F#
Tõtt-öelda ootan, et nii mõnigi asi funktsionaalsetest keeltest (F# kasvõi) puksitaks ümber C#-i. Ajude ragistamise ja silmaringi mõttes tasub ära, muus osas ei tea.

Uuendus:
Londonis pakut ...
  teema: Kooli kõrvalt töö C++ programmeerijana?
andreie

vastuseid: 51
vaadatud: 13373

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 29.03.2011 21:44:48   pealkiri: Re: Kooli kõrvalt töö C++ programmeerijana?
Seega olengi hakanud välismaa ettevõtete poole vaatama, kes pakuvad võimalust töötada kodust. Oskab keegi antud teemal pisut sõna võtta ning võibolla viidata mõnele asjakohasele välismaisele ...
  teema: Abi MS-Dos programmi ümberprogrammeerimisel.
andreie

vastuseid: 7
vaadatud: 3376

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 24.02.2011 13:32:14   pealkiri: Abi MS-Dos programmi ümberprogrammeerimisel.
Võib-olla on odavam Pascalis jätkata. Turbo Pascali tänane edasiarendus on Codegear RAD. Programmikoodi ringikirjutamine teise keelde läheb kiirusega 10 ... 30 kilobaiti päevas.
  teema: C# kindla struktuuriga faili "salvestamine" ja loomine
andreie

vastuseid: 4
vaadatud: 2249

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 21.12.2010 13:27:38   pealkiri: C# kindla struktuuriga faili "salvestamine" ja loomine
aga kui data asub nt alates byte 88-95 ja peab täpselt selles asukohas olema - pean ikka käsitisi niipalju kas 00 baite vms lisama, kuna ei tea küll ühtegi käsku mis laseks mingil kindal offset ...
  teema: C# kindla struktuuriga faili "salvestamine" ja loomine
andreie

vastuseid: 4
vaadatud: 2249

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 19.12.2010 21:04:12   pealkiri: C# kindla struktuuriga faili "salvestamine" ja loomine
Nullide käsitsi lõppu lisamisest saad lahti abifunktsiooni abil.

Ülevaatlikum on faili struktuur kirjeldada 1:1 C# struktuuride abil. Ma kunagi tegelesin millegi sarnasega, aga päris täpselt e ...
  teema: Ideid programmeerimise projekti jaoks?
andreie

vastuseid: 13
vaadatud: 4394

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 10.12.2010 20:09:37   pealkiri: Ideid programmeerimise projekti jaoks?
Põnevaid väljakutseid leiad aadressilt http://www.topcoder.com/
  teema: Valutu cout voog
andreie

vastuseid: 9
vaadatud: 1976

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 12.09.2010 12:09:31   pealkiri: Valutu cout voog
Need "hägused ideaalid" olid minu arust päris hästi lahti seletatud. Mis jäi segaseks?
  teema: Python list
andreie

vastuseid: 9
vaadatud: 3959

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 14.04.2010 15:57:20   pealkiri: Re: Python list
Oletame, et mul on list, mis koosneb tupletest:
Antud näites koosneb list 3st elemendist, probleem tekib aga siis kui neid on näiteks 10 miljonit. Mind huvitab milline on kõige kiirem arvutusviis ...
  teema: Hea proge JAVA tegemiseks ja JAVA-ga seotud küsimused
andreie

vastuseid: 432
vaadatud: 114384

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 08.04.2010 19:45:39   pealkiri: Hea proge JAVA tegemiseks ja JAVA-ga seotud küsimused
Eks ta paras jant ole, kuskilt kunagi lugesin artiklit ka miks javas unsigned muutujatüüpe pole. Java keele põhiarhitekt oli küsinud paarilt tuttavalt, et kas nad teevad vahet signed ja unsigned a ...
  teema: C# ja MySQL "fetch" massiivi
andreie

vastuseid: 5
vaadatud: 2571

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 03.04.2010 10:10:21   pealkiri: C# ja MySQL "fetch" massiivi
Ma pole PHP-d palju kirjutanud ja ei kujuta hästi ette, kuidas Sa kahest tsüklist ühe teed. Kas ehk abifunktsiooniga StringOfSortedList?

static string StringOfSortedList(SortedList sl)
{
var ...
  teema: access andmebaasiga ühendus C keeles
andreie

vastuseid: 3
vaadatud: 1792

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 30.03.2010 14:50:41   pealkiri: access andmebaasiga ühendus C keeles
ODBC ikka. Vaja kasutada päisefaile sql.h ja sqlext.h. Edasi kasutad funktsioone SQLAllocHandle, SQLBindParameter, SQLPrepare, SQLExecDirect jne.

Üldiselt üsna tüütu on, aga saad hakkama küll ...
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
andreie

vastuseid: 6386
vaadatud: 1254155

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.01.2010 12:29:56   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Kui teid huvitab, siis maadlesin ka ühe teise probleemiga; täpsem jutt ATI enda foorumis: . Lühidalt olid põhjuseks oli arendusvahendite uued beetaversioonid, mis rikkusid ära mõningate programm ...
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
andreie

vastuseid: 6386
vaadatud: 1254155

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.01.2010 20:35:16   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Lahendus minu jaoks - käivitasin regedit'i ja kustutasin maha (enne eksportsin tagavarakoopia!) "HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\ATI Technologies". Uuesti installimisel sai ta kalasest kohast üle.

Viga ...
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
andreie

vastuseid: 6386
vaadatud: 1254155

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.01.2010 19:06:15   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Täiesti kuul pähe, Windows 7 64-bit peal Catalyst 9.12 installeerimisprotsess suigub konfiguratsiooni tuvastamise käigus ja edasi ei lähegi.

Visual C++ 2005 redistributable (vcredist_x64.exe) h ...
  teema: C++ õpikud/raamatud - palun soovitusi edasiseks õppimiseks
andreie

vastuseid: 13
vaadatud: 10482

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 17.12.2009 16:46:07   pealkiri: C++ õpikud/raamatud - palun soovitusi edasiseks õppimiseks
Pärast Bjarne'i raamatu läbimist on hea ette võtta , hallid ajurakud saavad päris head trenni.
  teema: Assembler ja selle seos teiste keeltega
andreie

vastuseid: 65
vaadatud: 20015

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 28.10.2009 11:43:00   pealkiri: Assembler ja selle seos teiste keeltega
ärge hulluks minge
Just nimelt, kui inimene oskab ainult assemblerit, siis kuidas ta tänapäeval midagi valmis programmeeriks?
  teema: C# MUDi arendamine
andreie

vastuseid: 12
vaadatud: 2460

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 06.10.2009 20:25:09   pealkiri: C# MUDi arendamine
Võib ju võtta mõne olemasoleva MUD-i aluseks, koodi C#-i ringi visata ja siis seda masseerida enda vajadustele sobivaks. Eelis: ei pea päris nullist alustama.

Ühest keelest teise jõuab käsit ...
  teema: Kommenteerimine: insane
andreie

vastuseid: 23
vaadatud: 10671

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2009 21:09:30   pealkiri: Kommenteerimine: insane
Tänud kiire tehingu eest!
  teema: Progejate hetke palgaseis?
andreie

vastuseid: 65
vaadatud: 25303

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 25.07.2009 17:14:41   pealkiri: Progejate hetke palgaseis?
Eks nagu ikka, kui leiad kellegi, kes selle platformi progejaid vajab saad korralikult tasustatud
BIOS-i tootjad (Phoenix, AMIBIOS, vähemalt vanasti) vajasid assembleris programmeerijaid.

Tehnika ...
  teema: C abi, reaosa lugemine kui sõna leitud xml failist
andreie

vastuseid: 9
vaadatud: 2705

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 18.06.2009 20:54:21   pealkiri: C abi, reaosa lugemine kui sõna leitud xml failist
XML-i töötlemiseks on hea. Ei ole keeruline.

Protsentide rehkendamiseks pakun välja lihtsa ebaoptimaalse lahenduse: lugeda faili 2x:
1. korral rehkendad kogusumma.
2. korral väljastad protse ...
  teema: C++ vs C#
andreie

vastuseid: 23
vaadatud: 8171

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 25.04.2009 12:21:49   pealkiri: C++ vs C#
Keele valik sõltub sellest, mida teen. Mikrokontrolleritel jookseb C# väga vaevaliselt ja ei ole tegelikult ka mugav. "Bling"-tüüpi kasutajaliidest on puhtalt C++'is tüütu teha.

Kas peaksin a ...
  teema: Tarkvara müümine, litsentsi müümine, kuidas?
andreie

vastuseid: 6
vaadatud: 2661

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 08.04.2009 12:45:17   pealkiri: Tarkvara müümine, litsentsi müümine, kuidas?
Ei ole takistusi, igasuguseid sms m2nge jms. kama on olemas, saad sina oma tarkvara v6tmed samuti tehtud.
  teema: c# Kuidas kaitsta oma koodi?
andreie

vastuseid: 14
vaadatud: 5582

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 04.04.2009 13:41:43   pealkiri: c# Kuidas kaitsta oma koodi?
.NET Reactor

Ega see ka mingi imevahend pole.
  teema: Server ja *.asp
andreie

vastuseid: 6
vaadatud: 2424

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 04.12.2008 00:55:14   pealkiri: Server ja *.asp
Elion ostis Microlinki ära, viimane pakubki. Klikka siia: http://www.microlink.ee/NET/id-354 Orienteeruv hind 400 krooni kuus.

Hostnord'ilt küsisin ka majutust, aga tundub, et nende serveri jaoks ...
  teema: Programmi integreeritud käsiraamat (C# programmidele)
andreie

vastuseid: 4
vaadatud: 1705

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 27.11.2008 17:17:18   pealkiri: Programmi integreeritud käsiraamat (C# programmidele)
Tänud soovituste eest.

Tegelikult mõlemat on tarvis.

Mis minu arust vajalik on:
1. kontekstitundlikkus - vajutan nupu või menüü kohal F1 ja satun kohe help'is õige koha peale.
2. sisukor ...
  teema: Programmi integreeritud käsiraamat (C# programmidele)
andreie

vastuseid: 4
vaadatud: 1705

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 26.11.2008 19:20:54   pealkiri: Programmi integreeritud käsiraamat (C# programmidele)
Tere!


Soovitab ehk keegi peast, millist tööriista kasutada käsiraamatute tegemiseks Windows'i programmi(de)le.

Olen senini kasutanud HTML Help Workshop'i, kuid selle arendamine on lõpetatu ...
  teema: Seljakoti pakkimine c-s
andreie

vastuseid: 6
vaadatud: 2595

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 15.10.2008 21:32:00   pealkiri: Seljakoti pakkimine c-s
Ma loeksin ka heameelega koodi, aga treppimata kood on hirmus nüri ja pealegi ilmselge kooliülesanne. Senikaua saan aidata ainult silumisega.

Silumine - see on imelihtne!

1. Teed andmefaili "i ...
  teema: int'i pointeriks castimine C's
andreie

vastuseid: 5
vaadatud: 1604

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 15.10.2008 21:23:37   pealkiri: int'i pointeriks castimine C's
troglodyte-l on õigus.

Muide, lühema variandi saab sprintf-i kasutades:

char *funktsioon1(const char *nimi)
{
char *parsitud_nimi = (char *)calloc(strlen(N ...
  teema: Python, serverilt response saamine
andreie

vastuseid: 3
vaadatud: 2162

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 08.09.2008 16:00:57   pealkiri: Python, serverilt response saamine
import re
import urllib2


try:
lehekylg = urllib2.urlopen("http://www.neti.ee")
tekst = lehekylg.read()
except:
print "jama"


T2psemalt ...
  teema: Nõu keele valikul
andreie

vastuseid: 33
vaadatud: 8680

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 04.09.2008 00:09:54   pealkiri: Nõu keele valikul
Ehk siis tekib küsimus - kui paljude tarkvaraprojektide puhul on tänapäeval õigeks valikuks miski muu kui C või C++?
V"aga paljude programmide puhul. Kindlasti ei ole m6tet olemasolevat 10 MLOC ...
  teema: Python, django
andreie

vastuseid: 7
vaadatud: 5790

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 04.09.2008 00:04:35   pealkiri: Python, django
Ohmu jutule t"aienduseks reklaam:

Virtuaalservereid pakub , installi, mida hing ihaldab.
  teema: Ülevaade: Dell Latitude D630 VS Lenovo ThinkPad T61 :: Sülearvutid
andreie

vastuseid: 157
vaadatud: 56752

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 15.07.2008 18:20:34   pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D630 VS Lenovo ThinkPad T61
Cardbus-serialiga kogemused puuduvad; küsin seepärast lolli küsimuse: kas antud vidin otse DOSis riistvara tasemel töötab?
Kahjuks ma ei tea. Kuid ma pole kade poiss - otsin antud vidina üles j ...
  teema: Ülevaade: Dell Latitude D630 VS Lenovo ThinkPad T61 :: Sülearvutid
andreie

vastuseid: 157
vaadatud: 56752

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 15.07.2008 12:48:04   pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D630 VS Lenovo ThinkPad T61
  teema: Küsimus C++ kohta
andreie

vastuseid: 19
vaadatud: 4436

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 01.07.2008 16:46:50   pealkiri: Küsimus C++ kohta
Bluebull, kas käivitad programmi ühe sekundi jooksul mitu korda? Kui see probleemiks, kasuta lihtsalt täpsemat kellaaega, näiteks millisekundites. Mis opsüsteem sul on?

Muide, õige on juhusli ...
  teema: [C/C++] linux socketid
andreie

vastuseid: 10
vaadatud: 3663

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 28.06.2008 14:59:00   pealkiri: [C/C++] linux socketid
Saab ka lihtsamalt, tuleb soketi "fd_listen" avamine tsüklist ettepoole tõsta ja tsükli sees seda üldse mitte kinni panna.
  teema: 64bit & privaatne virtuaalne aadressiruum ...
andreie

vastuseid: 13
vaadatud: 5079

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 10.01.2008 14:39:11   pealkiri: 64bit & privaatne virtuaalne aadressiruum ...
Urmet, tänan täpsustuse eest.

Jäbi mulle, PIC on ikka väga vana teema.
  teema: 64bit & privaatne virtuaalne aadressiruum ...
andreie

vastuseid: 13
vaadatud: 5079

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 09.01.2008 12:35:06   pealkiri: 64bit & privaatne virtuaalne aadressiruum ...
Ilus tore, aga kuidas kujutate ette dünaamiliselt laetud teeke globaalses aadressiruumis? Või siis ühest programmist mitut koopiat samaaegselt töös.Mul ei teki ühtegi tõrget selle ettekujutamis ...
  teema: 64bit & privaatne virtuaalne aadressiruum ...
andreie

vastuseid: 13
vaadatud: 5079

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 05.01.2008 19:40:15   pealkiri: 64bit & privaatne virtuaalne aadressiruum ...
Ilus tore, aga kuidas kujutate ette dünaamiliselt laetud teeke globaalses aadressiruumis? Või siis ühest programmist mitut koopiat samaaegselt töös.
  teema: Kommenteerimine: paal18
andreie

vastuseid: 89
vaadatud: 38960

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.11.2007 19:10:54   pealkiri: Kommenteerimine: paal18
Ostsin ilusa MP3 mängija... Iseenesest pisiasi. Kuid meelde jäi, et profiilis on telefoninumber. See on hea icon_smile.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.