Avaleht
otsing leidis 373 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Battlefield 6
andreL

vastuseid: 235
vaadatud: 33927

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.10.2025 13:17:51   pealkiri: Battlefield 6
Arvestades, et mäng homme välja tuleb, on siin ikka kole vaikne. Kas rahval on juba õlled külmas?

Ma olen hakanud alkoholile vett eelistama.Kui kristalselt aus olla, siis olen ise ka viimasel a ...
  teema: Battlefield 6
andreL

vastuseid: 235
vaadatud: 33927

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.08.2025 18:50:17   pealkiri: Battlefield 6
DLSS puudub mängust, ei tea kuhu kadus.

Ollakse kursis, 4h tagasi leiti root cause ja fix peaks varsti saabuma

thumbs_up.gif
  teema: Battlefield 6
andreL

vastuseid: 235
vaadatud: 33927

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.08.2025 15:38:49   pealkiri: Battlefield 6
DLSS puudub mängust, ei tea kuhu kadus.
  teema: Battlefield 6
andreL

vastuseid: 235
vaadatud: 33927

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.08.2025 15:55:38   pealkiri: Battlefield 6
Jah, helikopterid on nagu droonid, ei anna võrrelda vana hea bf3/4 massiga. Kahju!
  teema: Battlefield 6
andreL

vastuseid: 235
vaadatud: 33927

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.08.2025 15:16:20   pealkiri: Battlefield 6
Kas teie arust pole langevarjuga lendamine ebareealselt kiire?
  teema: Battlefield 6
andreL

vastuseid: 235
vaadatud: 33927

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.08.2025 09:49:37   pealkiri: Battlefield 6
Kuidas teil on CPU bottleneckiga? Mul Ryzen 7700 @5.3 GHz all core ja 5070ti 3100 mhz 1440p resoga ja fps kõigub 130-160 vahel high settings DLSS quality. CPU esimesed neli core 80% ja GPU samuti 75- ...
  teema: Kommenteerimine: SeedX
andreL

vastuseid: 91
vaadatud: 22725

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.08.2025 21:00:22   pealkiri: Ladana kutt
Viskas bf6 BETA key, tänud.
  teema: Battlefield 6
andreL

vastuseid: 235
vaadatud: 33927

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.08.2025 20:25:17   pealkiri: Battlefield 6
Üks Early Access key üle:
BXF9-R546-WHT3-3LVY
https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-6/redeem

Kahjuks jäin hiljaks, kui kellelgi veel siis oleksin tänulik.
  teema: Battlefield 6
andreL

vastuseid: 235
vaadatud: 33927

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.08.2025 19:38:17   pealkiri: Battlefield 6
See suht kõigu viimaste bf-dega nii olnud. Sul on valik mängu menüüs selleks.
  teema: Battlefield 6
andreL

vastuseid: 235
vaadatud: 33927

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.08.2025 14:09:48   pealkiri: Battlefield 6
Ilma, lihtsalt high preset 1440p.

Not bad....
  teema: Battlefield 6
andreL

vastuseid: 235
vaadatud: 33927

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.08.2025 13:59:39   pealkiri: Battlefield 6
Mul toimib ilusti EA playga. 1440p high peal kuskil 70-80 fps kandis.

Kas profiilis oleva masinaga selline fps?
Jah. Perfi, stutteri ega crashidega probleeme ei ole esinenud kuskil 5 mängu jooksu ...
  teema: Battlefield 6
andreL

vastuseid: 235
vaadatud: 33927

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.08.2025 13:38:14   pealkiri: Battlefield 6
Mul toimib ilusti EA playga. 1440p high peal kuskil 70-80 fps kandis.

Kas profiilis oleva masinaga selline fps?
  teema: arvuti ei tööta optimaalselt, jõudlus ajaga vähenenud
andreL

vastuseid: 30
vaadatud: 11956

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 22.05.2025 15:10:47   pealkiri: arvuti ei tööta optimaalselt, jõudlus ajaga vähenenud
ise kasutan hetkel nxzt cam-i temperatuuride kontrollimiseks ning mainitud temperatuurid mul ongi koormuse all. Nõudlike mängude puhul püsib GPU temperatuur 80 juures, kuid üle selle ei lähe. CPU ...
  teema: AMD Navi arutelu
andreL

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080668

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.03.2025 17:14:43   pealkiri: AMD Navi arutelu
Sõber (elab muidki Luksis) sai just Casekingist Sapphire RX 9070 XT PULSE 689 eurtsiga, makse läks läbi, eks näis kas saab kätte. Selle eest mega diil...
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
andreL

vastuseid: 1815
vaadatud: 256975

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.02.2025 12:24:53   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Tegin RTX 5080 Ventusega veits undervoltimist:
https://i.ibb.co/215Vrfj5/Screenshot-2025-02-04-184156.png
2800mhz@900mV tundub mu jaoks suht idekas, stockist selgelt parem perf, aga samal ajal väik ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
andreL

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.09.2024 19:27:19   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Vote with your wallet. SONY sales management on ikka väga pilvedes omadega. Vaadates kommentaare, siis inimesed pole absoluutselt rahul ja seda põhjusega. 800 euri ilma disci ja vertical standita on ...
  teema: Star Wars Outlaws
andreL

vastuseid: 62
vaadatud: 17312

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2024 19:40:44   pealkiri: Star Wars Outlaws
Nõustun, just vaatasin cutscene-is ja nendes juustes oli nii palju “noise” et ei kannatanud vaadata. Mäng ise tundub selline mõnus chill ajaviide, Star Wars alati ka meeldinud, soundtrack ja he ...
  teema: Star Wars Outlaws
andreL

vastuseid: 62
vaadatud: 17312

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2024 12:36:13   pealkiri: Star Wars Outlaws
Huvitav, ma täna lükkan ka peale. Mul endal küll RTX 4070 super ja Ryzen 7 7700, 1440p UW. Ehk siis 60 fps tuleb ikka ära (mis on piisav, kuna pelan puldiga seda), arvestades teie tulemusi.
  teema: Star Wars Outlaws
andreL

vastuseid: 62
vaadatud: 17312

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2024 09:16:40   pealkiri: Star Wars Outlaws
Pool h tagasi lasi käima panna juba, jõudsin veidi proovida. Panin settingud põhja, raytrace mediumi peale ja jooksis hetkel 70-80 fps (1440p). Proovisin frame gen. ka sisse panna aga siis viskas a ...
  teema: Black Myth: Wukong
andreL

vastuseid: 38
vaadatud: 6645

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.08.2024 11:36:02   pealkiri: Black Myth: Wukong
Mis ahvist peategelasel viga on ? Igasugused goblinid, trollid ja rotid RPG-des sobivad. Ahv ei sobi ?

Jah goblinite ja trollide vastu v6idelda aga mitte ise sellist mängida. Popimates sääraste ...
  teema: Kommenteerimine: kinghill
andreL

vastuseid: 141
vaadatud: 15327

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.07.2024 13:05:19   pealkiri: Kommenteerimine: kinghill
Ostsin emaka, diil hea ja kaup hea!
  teema: Kommenteerimine: Slaava007
andreL

vastuseid: 803
vaadatud: 126888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.07.2024 13:04:24   pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007
Tibenstobens tehing tehtud, tuli hinnale vastu ja mina sain hea prose.
  teema: Helldivers2
andreL

vastuseid: 62
vaadatud: 12896

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.02.2024 18:37:17   pealkiri: Helldivers2
Paar õhtut nüüd mänginud icon_biggrin.gif KUI serverisse sisse saada (ja see on suur KUI) siis on täiesti lahe mänguke. Sügavat story-t ja sügavaid RPG elemente ei ole mõtet otsima minna - lihtsalt omamood ...
  teema: Arvutitark
andreL

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435435

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.08.2023 01:54:58   pealkiri: Arvutitark
Hei.

Selline töö AT komplekteerijate poolt.
Oskus töölised. Peale kauba paigaldati AIO valesse kohta ka.
https://www.upload.ee/image/15536057/received_280154384710117.jpeg

Sõber ostis kak ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
andreL

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 07.12.2022 19:32:36   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Mis see normaalne hind täna PS5 disc versiooni eest oleks? Näen, et mingil hetkel on neid Prismad ja Euronicsid müünud 550.- eest, kuid täna on kõikjal 300.- kallimad ja müüakse 800.- ning ül ...
  teema: Kommenteerimine: Kochegar
andreL

vastuseid: 5
vaadatud: 1585

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.11.2022 22:57:49   pealkiri: Kommenteerimine: Kochegar
Ostis Series X konsooli. Tehing kiire ja konkreetne. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Aprelkovgr
andreL

vastuseid: 58
vaadatud: 13299

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.11.2022 16:04:18   pealkiri: Kommenteerimine: Aprelkovgr
Müüsin telku. Positiivne!
  teema: [XSX] Xbox Series X
andreL

vastuseid: 1555
vaadatud: 424986

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.11.2022 13:21:36   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Kumb see parem on, kas mängud osta plaatidel või digitaalselt? On mingit vahet?

Plaadil saab ju norm raha eest maha müüa. Mis neid mänge ikka koguda.

Täpselt.
  teema: Kommenteerimine: excalibur
andreL

vastuseid: 315
vaadatud: 104315

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2022 11:48:20   pealkiri: Kommenteerimine: excalibur
Sai korralik läpakas ostetud, aus diil.
  teema: [XSX] Xbox Series X
andreL

vastuseid: 1555
vaadatud: 424986

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 14.09.2022 12:07:02   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
https://news.xbox.com/en-us/2022/09/13/discord-voice-now-available-for-everyone-on-xbox/
  teema: Kommenteerimine: AsTeR
andreL

vastuseid: 8
vaadatud: 7184

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.09.2022 07:38:04   pealkiri: Kommenteerimine: AsTeR
Tuli teise Eesti otsa kaubale järgi, nagu lubas. Väga positiivne!
  teema: LG OLED arutelu
andreL

vastuseid: 770
vaadatud: 236331

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.06.2022 21:57:54   pealkiri: LG OLED arutelu
Juurdlen, et kumba LG OLED 65 tollist telekat osta, kas G1 või C1. Plaan panna telekas seinale, seega G1 tunduks nagu ainuõige valik, aga hinnalipik muidugi ka ca 500€ suurem…

+ G1 EVO paneel ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
andreL

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 17.05.2022 09:14:55   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Eile ka tilgutasid. Sain jaole.
  teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
andreL

vastuseid: 7856
vaadatud: 1643371

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 12.05.2022 13:57:10   pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
Võtsin ka mõne Luna ligi 0,02 pealt, ei saa kurta icon_eek.gif
  teema: Kommenteerimine: buld00zer
andreL

vastuseid: 22
vaadatud: 10328

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2022 16:07:53   pealkiri: Kommenteerimine: buld00zer
Edukas tehing tehtud, tip-top!
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
andreL

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.02.2022 13:15:36   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
No näed sa, pole ainuke kelle arust on siiski lärmakas konsool, versus Series X. Ning jah, ma elan maakohas ja kuulen igat kõrvalist heli. Ning kindlasti tuleb ka mainida inimeste tolernatsi helide ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
andreL

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.02.2022 02:57:02   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
PS5 ja Series X vahe on ikka suur, mis puudutab üldist jahutust. Series X ei kuule pmts mitte midagi, ükskõik mida mängid. PS5 aga teeb alati häält, mida on kõrvaga diivanil istudes kuulda, ca ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
andreL

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.02.2022 23:39:05   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
PS5 ja Series X vahe on ikka suur, mis puudutab üldist jahutust. Series X ei kuule pmts mitte midagi, ükskõik mida mängid. PS5 aga teeb alati häält, mida on kõrvaga diivanil istudes kuulda, ca ...
  teema: [PS4/PS5] Horizon Forbidden West
andreL

vastuseid: 32
vaadatud: 15101

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.02.2022 21:34:58   pealkiri: [PS4/PS5] Horizon Forbidden West
Pole siiamaani Euronicsi eeltellimusest midagi kuulnud, tundub, et provintsi neid eriti saata ei taheta. icon_biggrin.gif
Õnneks väga ei kurvasta, käima paneks ja prooviks, aga mängida eriti aega nagunii pole. ...
  teema: [PS4/PS5] Horizon Forbidden West
andreL

vastuseid: 32
vaadatud: 15101

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.02.2022 20:19:40   pealkiri: [PS4/PS5] Horizon Forbidden West
Fidelity mode 4K 30 fps on täiesti mängimatu. Perfomance mode 60 fps on teine asi, kuid checkerboarding tekitab väga palju hägusust. Nad oleksid võinud minna dynamic resolutsion scaling teed, see ...
  teema: [PS4/PS5] Horizon Forbidden West
andreL

vastuseid: 32
vaadatud: 15101

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 17.02.2022 23:49:08   pealkiri: [PS4/PS5] Horizon Forbidden West
Tunnike veel, preload tehtud.
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
andreL

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447307

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.02.2022 09:39:34   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Mis minule ei meeldi asi mis nvidia kaarte ktiummitab on slideshow effect liiga karjuv kõikuva fpsiga.mis asi on slideshow effect?

Kui fps langeb hakkab tekkima slidshow effect see on see moment k ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
andreL

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417011

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.02.2022 16:35:33   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
, Füüsilise mooduli ainus eelis G-Sync Compatible lähenemise ees on variable overdrive. LCD paneelid vajavad overdrive, et reageerimisaeg oleks 5ms kandis. Ilma selleta võib see olla kuni 20ms. Va ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
andreL

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417011

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.02.2022 15:04:06   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Lisaks see kasutab füüsilist G-Sync moodulit mis on OLED paneelil suht mõttetu. Seega potentsiaalselt saaks veel 200 hinnast alla kui mõni teine tootja teeb ilma moodulita (C-Sync Compatible) mude ...
  teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
andreL

vastuseid: 7856
vaadatud: 1643371

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 03.02.2022 12:04:38   pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
Spekuleerin..täna on kolm varianti.
*Liigume alla
*Seisame paigal
*Liigume üles.

Naljahammas
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
andreL

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.02.2022 15:31:40   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Mõtlesin, et vaatan Euronicsi kodulehte, ehk on PS5 müügil. Näe üllatusena oligi, kuid kui maksma hakkasin pidin otsima kaardi andmed ja kui ca 3 minutit hiljem makset kinnitasin andis teada, et ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
andreL

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.02.2022 13:39:16   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Kas konsoolid.ee on turvaline keskkond kust asju soetada?

Ainult üks kogemus ps4 pro tulekuga. Eeltellisin ja sain kauba ilusti kätte.
CA 6 kuud hiljem pult hakkas "driftima", püüdsin selgita ...
  teema: [XSX] Xbox Series X
andreL

vastuseid: 1555
vaadatud: 424986

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.01.2022 09:30:00   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Poolast tellides odavaim umbes 590 eurot. Imestan, et rohkem kui aasta hiljem on seal ka hinnad kallimaks läinud. November 2020 sai sealt isegi originaalhinnaga kätte. icon_biggrin.gif

https://www.ceneo.pl/880 ...
  teema: Battlefield 2042
andreL

vastuseid: 673
vaadatud: 160603

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2022 14:14:02   pealkiri: Battlefield 2042
Kaido selliste seadetega mängina ja fps on 65 ja 70 vahel

https://www.upload.ee/image/13820223/pilt1.png

https://www.upload.ee/image/13820226/pilt2.png

https://www.upload.ee/image/13820229/ ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
andreL

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.01.2022 23:13:45   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
, äkki suunad siis õigesse teemasse? Et siis PS5 teema ongi ainult selleks, et siunata, kuidas saadavust pole..

Ole lahke!

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=701509&start=8350 ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.