|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Battlefield 6 |
andreL
vastuseid: 235
vaadatud: 33927
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.10.2025 13:17:51 pealkiri: Battlefield 6 |
Arvestades, et mäng homme välja tuleb, on siin ikka kole vaikne. Kas rahval on juba õlled külmas?
Ma olen hakanud alkoholile vett eelistama.Kui kristalselt aus olla, siis olen ise ka viimasel a ... |
teema: Battlefield 6 |
andreL
vastuseid: 235
vaadatud: 33927
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.08.2025 18:50:17 pealkiri: Battlefield 6 |
DLSS puudub mängust, ei tea kuhu kadus.
Ollakse kursis, 4h tagasi leiti root cause ja fix peaks varsti saabuma
 |
teema: Battlefield 6 |
andreL
vastuseid: 235
vaadatud: 33927
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.08.2025 15:38:49 pealkiri: Battlefield 6 |
| DLSS puudub mängust, ei tea kuhu kadus. |
teema: Battlefield 6 |
andreL
vastuseid: 235
vaadatud: 33927
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.08.2025 15:55:38 pealkiri: Battlefield 6 |
| Jah, helikopterid on nagu droonid, ei anna võrrelda vana hea bf3/4 massiga. Kahju! |
teema: Battlefield 6 |
andreL
vastuseid: 235
vaadatud: 33927
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.08.2025 15:16:20 pealkiri: Battlefield 6 |
| Kas teie arust pole langevarjuga lendamine ebareealselt kiire? |
teema: Battlefield 6 |
andreL
vastuseid: 235
vaadatud: 33927
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.08.2025 09:49:37 pealkiri: Battlefield 6 |
| Kuidas teil on CPU bottleneckiga? Mul Ryzen 7700 @5.3 GHz all core ja 5070ti 3100 mhz 1440p resoga ja fps kõigub 130-160 vahel high settings DLSS quality. CPU esimesed neli core 80% ja GPU samuti 75- ... |
teema: Kommenteerimine: SeedX |
andreL
vastuseid: 91
vaadatud: 22725
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.08.2025 21:00:22 pealkiri: Ladana kutt |
| Viskas bf6 BETA key, tänud. |
teema: Battlefield 6 |
andreL
vastuseid: 235
vaadatud: 33927
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.08.2025 20:25:17 pealkiri: Battlefield 6 |
Üks Early Access key üle:
BXF9-R546-WHT3-3LVY
https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-6/redeem
Kahjuks jäin hiljaks, kui kellelgi veel siis oleksin tänulik. |
teema: Battlefield 6 |
andreL
vastuseid: 235
vaadatud: 33927
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.08.2025 19:38:17 pealkiri: Battlefield 6 |
| See suht kõigu viimaste bf-dega nii olnud. Sul on valik mängu menüüs selleks. |
teema: Battlefield 6 |
andreL
vastuseid: 235
vaadatud: 33927
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.08.2025 14:09:48 pealkiri: Battlefield 6 |
Ilma, lihtsalt high preset 1440p.
Not bad.... |
teema: Battlefield 6 |
andreL
vastuseid: 235
vaadatud: 33927
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.08.2025 13:59:39 pealkiri: Battlefield 6 |
Mul toimib ilusti EA playga. 1440p high peal kuskil 70-80 fps kandis.
Kas profiilis oleva masinaga selline fps?
Jah. Perfi, stutteri ega crashidega probleeme ei ole esinenud kuskil 5 mängu jooksu ... |
teema: Battlefield 6 |
andreL
vastuseid: 235
vaadatud: 33927
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.08.2025 13:38:14 pealkiri: Battlefield 6 |
Mul toimib ilusti EA playga. 1440p high peal kuskil 70-80 fps kandis.
Kas profiilis oleva masinaga selline fps? |
teema: arvuti ei tööta optimaalselt, jõudlus ajaga vähenenud |
andreL
vastuseid: 30
vaadatud: 11956
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 22.05.2025 15:10:47 pealkiri: arvuti ei tööta optimaalselt, jõudlus ajaga vähenenud |
| ise kasutan hetkel nxzt cam-i temperatuuride kontrollimiseks ning mainitud temperatuurid mul ongi koormuse all. Nõudlike mängude puhul püsib GPU temperatuur 80 juures, kuid üle selle ei lähe. CPU ... |
teema: AMD Navi arutelu |
andreL
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080668
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.03.2025 17:14:43 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Sõber (elab muidki Luksis) sai just Casekingist Sapphire RX 9070 XT PULSE 689 eurtsiga, makse läks läbi, eks näis kas saab kätte. Selle eest mega diil... |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
andreL
vastuseid: 1815
vaadatud: 256975
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.02.2025 12:24:53 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
Tegin RTX 5080 Ventusega veits undervoltimist:
https://i.ibb.co/215Vrfj5/Screenshot-2025-02-04-184156.png
2800mhz@900mV tundub mu jaoks suht idekas, stockist selgelt parem perf, aga samal ajal väik ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
andreL
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.09.2024 19:27:19 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Vote with your wallet. SONY sales management on ikka väga pilvedes omadega. Vaadates kommentaare, siis inimesed pole absoluutselt rahul ja seda põhjusega. 800 euri ilma disci ja vertical standita on ... |
teema: Star Wars Outlaws |
andreL
vastuseid: 62
vaadatud: 17312
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.08.2024 19:40:44 pealkiri: Star Wars Outlaws |
| Nõustun, just vaatasin cutscene-is ja nendes juustes oli nii palju “noise” et ei kannatanud vaadata. Mäng ise tundub selline mõnus chill ajaviide, Star Wars alati ka meeldinud, soundtrack ja he ... |
teema: Star Wars Outlaws |
andreL
vastuseid: 62
vaadatud: 17312
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.08.2024 12:36:13 pealkiri: Star Wars Outlaws |
| Huvitav, ma täna lükkan ka peale. Mul endal küll RTX 4070 super ja Ryzen 7 7700, 1440p UW. Ehk siis 60 fps tuleb ikka ära (mis on piisav, kuna pelan puldiga seda), arvestades teie tulemusi. |
teema: Star Wars Outlaws |
andreL
vastuseid: 62
vaadatud: 17312
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.08.2024 09:16:40 pealkiri: Star Wars Outlaws |
| Pool h tagasi lasi käima panna juba, jõudsin veidi proovida. Panin settingud põhja, raytrace mediumi peale ja jooksis hetkel 70-80 fps (1440p). Proovisin frame gen. ka sisse panna aga siis viskas a ... |
teema: Black Myth: Wukong |
andreL
vastuseid: 38
vaadatud: 6645
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.08.2024 11:36:02 pealkiri: Black Myth: Wukong |
Mis ahvist peategelasel viga on ? Igasugused goblinid, trollid ja rotid RPG-des sobivad. Ahv ei sobi ?
Jah goblinite ja trollide vastu v6idelda aga mitte ise sellist mängida. Popimates sääraste ... |
teema: Kommenteerimine: kinghill |
andreL
vastuseid: 141
vaadatud: 15327
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.07.2024 13:05:19 pealkiri: Kommenteerimine: kinghill |
| Ostsin emaka, diil hea ja kaup hea! |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
andreL
vastuseid: 803
vaadatud: 126888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.07.2024 13:04:24 pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007 |
| Tibenstobens tehing tehtud, tuli hinnale vastu ja mina sain hea prose. |
teema: Helldivers2 |
andreL
vastuseid: 62
vaadatud: 12896
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.02.2024 18:37:17 pealkiri: Helldivers2 |
Paar õhtut nüüd mänginud KUI serverisse sisse saada (ja see on suur KUI) siis on täiesti lahe mänguke. Sügavat story-t ja sügavaid RPG elemente ei ole mõtet otsima minna - lihtsalt omamood ... |
teema: Arvutitark |
andreL
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435435
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.08.2023 01:54:58 pealkiri: Arvutitark |
Hei.
Selline töö AT komplekteerijate poolt.
Oskus töölised. Peale kauba paigaldati AIO valesse kohta ka.
https://www.upload.ee/image/15536057/received_280154384710117.jpeg
Sõber ostis kak ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
andreL
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.12.2022 19:32:36 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Mis see normaalne hind täna PS5 disc versiooni eest oleks? Näen, et mingil hetkel on neid Prismad ja Euronicsid müünud 550.- eest, kuid täna on kõikjal 300.- kallimad ja müüakse 800.- ning ül ... |
teema: Kommenteerimine: Kochegar |
andreL
vastuseid: 5
vaadatud: 1585
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.11.2022 22:57:49 pealkiri: Kommenteerimine: Kochegar |
| Ostis Series X konsooli. Tehing kiire ja konkreetne. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Aprelkovgr |
andreL
vastuseid: 58
vaadatud: 13299
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.11.2022 16:04:18 pealkiri: Kommenteerimine: Aprelkovgr |
| Müüsin telku. Positiivne! |
teema: [XSX] Xbox Series X |
andreL
vastuseid: 1555
vaadatud: 424986
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.11.2022 13:21:36 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
Kumb see parem on, kas mängud osta plaatidel või digitaalselt? On mingit vahet?
Plaadil saab ju norm raha eest maha müüa. Mis neid mänge ikka koguda.
Täpselt. |
teema: Kommenteerimine: excalibur |
andreL
vastuseid: 315
vaadatud: 104315
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2022 11:48:20 pealkiri: Kommenteerimine: excalibur |
| Sai korralik läpakas ostetud, aus diil. |
teema: [XSX] Xbox Series X |
andreL
vastuseid: 1555
vaadatud: 424986
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.09.2022 12:07:02 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
| https://news.xbox.com/en-us/2022/09/13/discord-voice-now-available-for-everyone-on-xbox/ |
teema: Kommenteerimine: AsTeR |
andreL
vastuseid: 8
vaadatud: 7184
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.09.2022 07:38:04 pealkiri: Kommenteerimine: AsTeR |
| Tuli teise Eesti otsa kaubale järgi, nagu lubas. Väga positiivne! |
teema: LG OLED arutelu |
andreL
vastuseid: 770
vaadatud: 236331
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.06.2022 21:57:54 pealkiri: LG OLED arutelu |
Juurdlen, et kumba LG OLED 65 tollist telekat osta, kas G1 või C1. Plaan panna telekas seinale, seega G1 tunduks nagu ainuõige valik, aga hinnalipik muidugi ka ca 500€ suurem…
+ G1 EVO paneel ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
andreL
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.05.2022 09:14:55 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Eile ka tilgutasid. Sain jaole. |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
andreL
vastuseid: 7856
vaadatud: 1643371
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 12.05.2022 13:57:10 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
Võtsin ka mõne Luna ligi 0,02 pealt, ei saa kurta  |
teema: Kommenteerimine: buld00zer |
andreL
vastuseid: 22
vaadatud: 10328
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.03.2022 16:07:53 pealkiri: Kommenteerimine: buld00zer |
| Edukas tehing tehtud, tip-top! |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
andreL
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.02.2022 13:15:36 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| No näed sa, pole ainuke kelle arust on siiski lärmakas konsool, versus Series X. Ning jah, ma elan maakohas ja kuulen igat kõrvalist heli. Ning kindlasti tuleb ka mainida inimeste tolernatsi helide ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
andreL
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.02.2022 02:57:02 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| PS5 ja Series X vahe on ikka suur, mis puudutab üldist jahutust. Series X ei kuule pmts mitte midagi, ükskõik mida mängid. PS5 aga teeb alati häält, mida on kõrvaga diivanil istudes kuulda, ca ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
andreL
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.02.2022 23:39:05 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| PS5 ja Series X vahe on ikka suur, mis puudutab üldist jahutust. Series X ei kuule pmts mitte midagi, ükskõik mida mängid. PS5 aga teeb alati häält, mida on kõrvaga diivanil istudes kuulda, ca ... |
teema: [PS4/PS5] Horizon Forbidden West |
andreL
vastuseid: 32
vaadatud: 15101
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.02.2022 21:34:58 pealkiri: [PS4/PS5] Horizon Forbidden West |
Pole siiamaani Euronicsi eeltellimusest midagi kuulnud, tundub, et provintsi neid eriti saata ei taheta.
Õnneks väga ei kurvasta, käima paneks ja prooviks, aga mängida eriti aega nagunii pole. ... |
teema: [PS4/PS5] Horizon Forbidden West |
andreL
vastuseid: 32
vaadatud: 15101
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.02.2022 20:19:40 pealkiri: [PS4/PS5] Horizon Forbidden West |
| Fidelity mode 4K 30 fps on täiesti mängimatu. Perfomance mode 60 fps on teine asi, kuid checkerboarding tekitab väga palju hägusust. Nad oleksid võinud minna dynamic resolutsion scaling teed, see ... |
teema: [PS4/PS5] Horizon Forbidden West |
andreL
vastuseid: 32
vaadatud: 15101
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.02.2022 23:49:08 pealkiri: [PS4/PS5] Horizon Forbidden West |
| Tunnike veel, preload tehtud. |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
andreL
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447307
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.02.2022 09:39:34 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Mis minule ei meeldi asi mis nvidia kaarte ktiummitab on slideshow effect liiga karjuv kõikuva fpsiga.mis asi on slideshow effect?
Kui fps langeb hakkab tekkima slidshow effect see on see moment k ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
andreL
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417011
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.02.2022 16:35:33 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| , Füüsilise mooduli ainus eelis G-Sync Compatible lähenemise ees on variable overdrive. LCD paneelid vajavad overdrive, et reageerimisaeg oleks 5ms kandis. Ilma selleta võib see olla kuni 20ms. Va ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
andreL
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417011
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.02.2022 15:04:06 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Lisaks see kasutab füüsilist G-Sync moodulit mis on OLED paneelil suht mõttetu. Seega potentsiaalselt saaks veel 200 hinnast alla kui mõni teine tootja teeb ilma moodulita (C-Sync Compatible) mude ... |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
andreL
vastuseid: 7856
vaadatud: 1643371
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 03.02.2022 12:04:38 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
Spekuleerin..täna on kolm varianti.
*Liigume alla
*Seisame paigal
*Liigume üles.
Naljahammas |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
andreL
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.02.2022 15:31:40 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Mõtlesin, et vaatan Euronicsi kodulehte, ehk on PS5 müügil. Näe üllatusena oligi, kuid kui maksma hakkasin pidin otsima kaardi andmed ja kui ca 3 minutit hiljem makset kinnitasin andis teada, et ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
andreL
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.02.2022 13:39:16 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Kas konsoolid.ee on turvaline keskkond kust asju soetada?
Ainult üks kogemus ps4 pro tulekuga. Eeltellisin ja sain kauba ilusti kätte.
CA 6 kuud hiljem pult hakkas "driftima", püüdsin selgita ... |
teema: [XSX] Xbox Series X |
andreL
vastuseid: 1555
vaadatud: 424986
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.01.2022 09:30:00 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
Poolast tellides odavaim umbes 590 eurot. Imestan, et rohkem kui aasta hiljem on seal ka hinnad kallimaks läinud. November 2020 sai sealt isegi originaalhinnaga kätte.
https://www.ceneo.pl/880 ... |
teema: Battlefield 2042 |
andreL
vastuseid: 673
vaadatud: 160603
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.01.2022 14:14:02 pealkiri: Battlefield 2042 |
Kaido selliste seadetega mängina ja fps on 65 ja 70 vahel
https://www.upload.ee/image/13820223/pilt1.png
https://www.upload.ee/image/13820226/pilt2.png
https://www.upload.ee/image/13820229/ ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
andreL
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.01.2022 23:13:45 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
, äkki suunad siis õigesse teemasse? Et siis PS5 teema ongi ainult selleks, et siunata, kuidas saadavust pole..
Ole lahke!
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=701509&start=8350
... |
| |