|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: liiv |
amputech.
vastuseid: 626
vaadatud: 158284
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.06.2020 09:57:56 pealkiri: Kommenteerimine: liiv |
Tehing kiire ja korralik  |
teema: Frostpunk |
amputech.
vastuseid: 30
vaadatud: 11552
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.01.2019 10:08:46 pealkiri: Frostpunk |
| Ma sain steamis ühe tradable kupongi -50%, kel huvi. Kehtib kuni 01.02.2019 10:00 |
teema: Cyberpunk 2077 |
amputech.
vastuseid: 2204
vaadatud: 468215
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.08.2018 21:16:06 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
| [url=https://www.youtube.com/watch?v=vjF9GgrY9c0]Cyberpunk 2077 Gameplay Reveal — 48-minute walkthrough |
teema: Cyberpunk 2077 |
amputech.
vastuseid: 2204
vaadatud: 468215
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.08.2018 20:20:39 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
| Kuhu ma raha üle pean kandma |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
amputech.
vastuseid: 2128
vaadatud: 913732
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.06.2018 18:52:32 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
| https://store.steampowered.com/app/611500/Quake_Champions/ |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
amputech.
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552585
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.06.2018 20:09:05 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Oxenfree. Pange uus. |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
amputech.
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552585
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.06.2018 07:56:44 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Pillars of Eternity II |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
amputech.
vastuseid: 2128
vaadatud: 913732
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.04.2018 06:40:42 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
| http://store.steampowered.com/app/203770/Crusader_Kings_II/ |
teema: Kommenteerimine: Voyage |
amputech.
vastuseid: 825
vaadatud: 117409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2017 12:22:33 pealkiri: Kommenteerimine: Voyage |
Ostsin videokaardi  |
teema: Divinity: Original Sin 2 |
amputech.
vastuseid: 43
vaadatud: 17188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.09.2017 22:43:32 pealkiri: Divinity: Original Sin 2 |
| Arvestades et esimest osa mängisin 150h üks playthrough 2-3 kuud, siis nüüd läheb vist pool aastat ja 300h. Loen kõike ja räägin kõigiga. Ma olen küll alles esimesel saarel, aga juba on näh ... |
teema: Kommenteerimine: Jman |
amputech.
vastuseid: 228
vaadatud: 43389
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2017 20:55:00 pealkiri: Kommenteerimine: Jman |
Ostis videokaardi.  |
teema: Heade hindade teema |
amputech.
vastuseid: 4893
vaadatud: 1270831
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.06.2017 19:26:51 pealkiri: Heade hindade teema |
[url=https://www.gog.com/]GoGis suve soodusmüük.  |
teema: Mass Effect: Andromeda |
amputech.
vastuseid: 1039
vaadatud: 279185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.03.2017 16:00:38 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
Eks see Eos ongi täpselt nagu Dragon Age: Inquisition - Hinterlands mõnes mõttes.
Selle vahega, et pärast seda kui Eosel asunduse lood, alles siis tuleb palju miniqueste, mis ei ole gate'tud m ... |
teema: Mass Effect: Andromeda |
amputech.
vastuseid: 1039
vaadatud: 279185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2017 17:15:37 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
| Originis on return policy no questions asked: Within 24 hours after you first launch the game. Within 7 days from your date of purchase. Ukraina võtmetega see ei kehti jah. |
teema: Mass Effect: Andromeda |
amputech.
vastuseid: 1039
vaadatud: 279185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.03.2017 18:25:19 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
| Minu arust on sidequestid üsna hästi disainitud siin (erinevalt DA:I), kõik on seotud peaeesmärgiga luua turvaline asupaik uutel planeetidel uues galaktikas. Pisikesi häirivaid asju on palju(nagu ... |
teema: Mass Effect: Andromeda |
amputech.
vastuseid: 1039
vaadatud: 279185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.03.2017 10:57:06 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
| Kõik Andromeda multiplayer DLC tuleb tasuta. Punktid on ainult oma progressi kiirendamiseks kannatamatutele. |
teema: Mass Effect: Andromeda |
amputech.
vastuseid: 1039
vaadatud: 279185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.03.2017 21:29:29 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
| Ma teen VPNiga, kui ootused madalale seada, siis üllatab üsnagi positiivselt. Tõeline maadeavastamine käib, palju on backstoryt, igasugu meile, logisid lugeda, avastada asju, palju on dialoogi. Ma ... |
teema: Mass Effect: Andromeda |
amputech.
vastuseid: 1039
vaadatud: 279185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.03.2017 11:12:31 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
Arbitraarseid numbreid skaalal 5-9.5 on mõttetu jälgida. Tuleb lugeda ja vaadata põhjendusi, seekord sai isegi proovida 10h iseseisvalt.
Näiteks see on hea kanal: |
teema: Mass Effect: Andromeda |
amputech.
vastuseid: 1039
vaadatud: 279185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.03.2017 16:22:30 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
| Kõigele negatiivsele vahelduseks ütlen, et mulle meeldib liikumissüsteem jetpackiga. Päris hea mobiilsus ja saab hõljuda ja sööste teha. Ma võtsin pull ja throw ability ning need on ka lõbusa ... |
teema: Mass Effect: Andromeda |
amputech.
vastuseid: 1039
vaadatud: 279185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.03.2017 21:11:37 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
| Ei tea kuhu mutiauku see EA sponsorlus läheb. Mäng tundub üsna toores, ei teagi kas oodata 6 kuud või osta ja loota kiireid patche, sest stoori kogemine ei anna rahu. |
teema: Mass Effect: Andromeda |
amputech.
vastuseid: 1039
vaadatud: 279185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.03.2017 11:43:05 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
| Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.3.2 is going live tonight for AMD GPU owners. The new drivers will give a boost to Mass Effect: Andromeda. promise a 12% performance boost. Posted 10 hours ag ... |
teema: Mass Effect: Andromeda |
amputech.
vastuseid: 1039
vaadatud: 279185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.03.2017 11:38:28 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
| 4670k |
teema: Mass Effect: Andromeda |
amputech.
vastuseid: 1039
vaadatud: 279185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.03.2017 11:33:51 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
| Mul ei jookse eriti hästi 470 peal, AMD driver patchi vaja. Esimene tund muidu päris äge kuidas stoori käima lükatakse. |
teema: Anno 1404 |
amputech.
vastuseid: 230
vaadatud: 63421
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.03.2017 16:30:11 pealkiri: Anno 1404 |
| Äkki windowsi firewall segab, lülita see välja või tee mängule erand. Kui see ei aita, siis on vbl porte vaja ruuteris avada. Selle õpetusi võid googelda "anno 1404 port forwarding". Ma ise pol ... |
teema: Mass Effect: Andromeda |
amputech.
vastuseid: 1039
vaadatud: 279185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.03.2017 21:23:58 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
Keegi PAX EASTi gameplayd ka vaatas? Krt need näo animatsioonid ... suu liikus nagu oleks papist ja robotlik pilk kõigil nagu hakkaks silmadest laser kiire välja laskma.
Mulle tundub küll, et ... |
teema: Mass Effect: Andromeda |
amputech.
vastuseid: 1039
vaadatud: 279185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.03.2017 20:15:14 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
| Cult of outrage valitseb iga poole peal. Ja mis ajast feminism sõimusõna on, algselt oli see liikumine naiste laskmisest ülikooli, hääletama ja muidu teisejärgulise kodaniku staatusest välja to ... |
teema: Mass Effect: Andromeda |
amputech.
vastuseid: 1039
vaadatud: 279185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2017 21:23:19 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
Tuleb vist natuke liiga open world minu maitse jaoks. Aga eks ma võtangi seda spinoffina, mitte triloogia jätkuna. |
teema: Kommenteerimine: Hiltzzz |
amputech.
vastuseid: 21
vaadatud: 7005
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2017 16:53:36 pealkiri: Kommenteerimine: Hiltzzz |
| Ostsin heas korras kõrvaklapid. Ülikiirelt postitas. |
teema: Kommenteerimine: SilQ |
amputech.
vastuseid: 250
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2017 18:10:45 pealkiri: Kommenteerimine: SilQ |
Ostsin mälud, pani kiirelt posti, viisakas ja korrektne.  |
teema: Mass Effect: Andromeda |
amputech.
vastuseid: 1039
vaadatud: 279185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2017 14:23:45 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
| Olen lihtsalt aegunud info ja tegelikkuse moonutamise vastu. Värskendatud versioonil pole ju viga midagi minu arust. http://i.imgur.com/uXr1VE6.jpg Palju suurem küsimus jääb näoanimatsioonide koh ... |
teema: Mass Effect: Andromeda |
amputech.
vastuseid: 1039
vaadatud: 279185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2017 14:00:05 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
- Te ikka teate, et saate välimust ise muuta?
- Bioware disainis meelega keskmisema näolapi
- enamik keskmisest ilusamad neiud ongi ilma meigita umbes säärased
- Scotti nägu on ka kraadi võrr ... |
teema: Mass Effect: Andromeda |
amputech.
vastuseid: 1039
vaadatud: 279185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.02.2017 17:22:16 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
| Character kit sai uuendatud: https://imgur.com/a/m8eup |
teema: Mass Effect: Andromeda |
amputech.
vastuseid: 1039
vaadatud: 279185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.02.2017 09:10:16 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
| Youtube kommentaare lugedes näeb, et inimestele lihtsalt meeldib midagi vihata, vallandab serotoniini ja ei tea mis muid ajukeemikaale, et saaks end paariks sekundiks üleolevalt tunda. |
teema: Mass Effect: Andromeda |
amputech.
vastuseid: 1039
vaadatud: 279185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.02.2017 18:56:41 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
| MaleShep vs FemShep on minu jaoks nii, et triloogias oli Hale ühtlaselt hea. Meer oli esimese mängu vestlustes distantseerunud loiu muljega, teises episoodis juba tunduvalt parem ning kolmandas osas ... |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
amputech.
vastuseid: 2128
vaadatud: 913732
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.01.2017 19:59:14 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
Steami giftid: 1)Defy Gravity Extended[läinud], 2) Minion Masters[läinud], 3) Tropico 4 Collectors Edition[läinud]. Üks näkku, gifti saadan meilile, niiet PSi kirjutage ka meil.
Kõik otsas. |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
amputech.
vastuseid: 2128
vaadatud: 913732
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.01.2017 18:01:16 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
Mul on üks steami mängu Deadlight[läinud] võti, kui keegi tahab.
Thief Gold[läind] on ka. |
teema: Kommenteerimine: Voyage |
amputech.
vastuseid: 825
vaadatud: 117409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2016 22:47:16 pealkiri: Kommenteerimine: Voyage |
| Kiire ja korralik |
teema: Telia Koduinternet |
amputech.
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697128
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.11.2016 20:38:41 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Mul on sama asi juba mingi kümnes kord poole aasta jooksul. |
teema: Mafia III |
amputech.
vastuseid: 454
vaadatud: 145415
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.10.2016 07:57:21 pealkiri: Mafia III |
| Kui LA Noire välja tuli mõtlesin ma, et mu masin ei vea välja seda, sest laggis koguaeg, jäigi pooleli. 5 aastat hiljem tegin uuesti, juba targemana leidsin oma üllatuseks, et oli 30 fps lock sü ... |
teema: Civilization VI |
amputech.
vastuseid: 48
vaadatud: 18920
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.10.2016 09:26:24 pealkiri: Civilization VI |
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5Q9fAlfEh6I[/youtube]
Siiamaani olin suht leige uue CIV suhtes, aga nüüd tundub, et tuleb ikka korralik samm edasi eelmisest. |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
amputech.
vastuseid: 7774
vaadatud: 1476805
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.09.2016 12:29:16 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Kutsuge palun mind ka http://steamcommunity.com/profiles/76561197983779515/
Tänks! |
teema: Thief 4 |
amputech.
vastuseid: 194
vaadatud: 44569
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.09.2016 12:00:12 pealkiri: Thief 4 |
| [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jPqwDGXxLhU[/youtube] |
teema: Mängud ei mahu ekraanile. |
amputech.
vastuseid: 2
vaadatud: 1544
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.09.2016 23:37:56 pealkiri: Mängud ei mahu ekraanile. |
| Mul on olnud sama asi VSRiga (Virtual Super Resolution). Vaevalt, et sul sama probleem, kui nagunii native reso mängus. Mingi jama oli mul scalinguga ka kunagi. Vaata need kaks asja üle. |
teema: GPU Low usage probleem |
amputech.
vastuseid: 5
vaadatud: 2133
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.08.2016 22:28:00 pealkiri: GPU Low usage probleem |
| Kas mitte ei aitaks lihtsalt driveri uninstall(Display Driver Uninstalleriga võimalikult puhtaks) ja siis reinstall. |
teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
amputech.
vastuseid: 2614
vaadatud: 689621
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.08.2016 10:37:02 pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
| Kuidas saab üldse mingi suurkorporatsiooni "fänn" olla? Sama hästi võiksin ma öelda, et olen Coca Cola die hard fänn. Ma identifitseerin end karastusjoogi kaudu. |
teema: Kommenteerimine: kqpahv |
amputech.
vastuseid: 268
vaadatud: 46788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2016 16:24:51 pealkiri: Kommenteerimine: kqpahv |
Kiire ja usaldusväärne  |
teema: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
amputech.
vastuseid: 4451
vaadatud: 1178012
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.07.2016 20:46:16 pealkiri: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
| Kas mitte HDTanel polnud see, kellel oli mingi ülisuur vaid fullhd telekas nina ees. Viimane inimene, kes pikslitihedusest rääkima peaks tulema. |
teema: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
amputech.
vastuseid: 4206
vaadatud: 1048299
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.07.2016 00:20:56 pealkiri: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
| Kui sul on on freesync monitor, võta 480, kui sul on gsync, võta 1060 või kõrgem. Kui sul on tavaline monitor ja ostad videokaardi lühikeseseks ajaks 1-2 aastat, võta 1060. Kui ostad pikemaks aj ... |
teema: Grand Theft Auto V |
amputech.
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814495
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.07.2016 10:05:52 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| RadeonPro oli vist selline programm, millega saab fpsi piirata ja asju injectida. |
teema: Telerite üldteema |
amputech.
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907141
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.07.2016 09:36:21 pealkiri: Telerite üldteema |
| Ma panin vanaemale ühe odavama teleka püsti, kus olid kruvi jaoks augud, et laua külge kinni lasta. Äkki tasuks mõelda kinnitamise peale, eriti kui on mingi kallim pill. |
| |