Avaleht
otsing leidis 102 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: liiv
amputech.

vastuseid: 626
vaadatud: 158284

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.06.2020 09:57:56   pealkiri: Kommenteerimine: liiv
Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Frostpunk
amputech.

vastuseid: 30
vaadatud: 11552

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.01.2019 10:08:46   pealkiri: Frostpunk
Ma sain steamis ühe tradable kupongi -50%, kel huvi. Kehtib kuni 01.02.2019 10:00
  teema: Cyberpunk 2077
amputech.

vastuseid: 2204
vaadatud: 468215

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2018 21:16:06   pealkiri: Cyberpunk 2077
[url=https://www.youtube.com/watch?v=vjF9GgrY9c0]Cyberpunk 2077 Gameplay Reveal — 48-minute walkthrough
  teema: Cyberpunk 2077
amputech.

vastuseid: 2204
vaadatud: 468215

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2018 20:20:39   pealkiri: Cyberpunk 2077
Kuhu ma raha üle pean kandma
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
amputech.

vastuseid: 2128
vaadatud: 913732

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.06.2018 18:52:32   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
https://store.steampowered.com/app/611500/Quake_Champions/
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
amputech.

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552585

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.06.2018 20:09:05   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Oxenfree. Pange uus.
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
amputech.

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552585

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.06.2018 07:56:44   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Pillars of Eternity II
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
amputech.

vastuseid: 2128
vaadatud: 913732

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.04.2018 06:40:42   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
http://store.steampowered.com/app/203770/Crusader_Kings_II/
  teema: Kommenteerimine: Voyage
amputech.

vastuseid: 825
vaadatud: 117409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2017 12:22:33   pealkiri: Kommenteerimine: Voyage
Ostsin videokaardi beer_yum.gif
  teema: Divinity: Original Sin 2
amputech.

vastuseid: 43
vaadatud: 17188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.09.2017 22:43:32   pealkiri: Divinity: Original Sin 2
Arvestades et esimest osa mängisin 150h üks playthrough 2-3 kuud, siis nüüd läheb vist pool aastat ja 300h. Loen kõike ja räägin kõigiga. Ma olen küll alles esimesel saarel, aga juba on näh ...
  teema: Kommenteerimine: Jman
amputech.

vastuseid: 228
vaadatud: 43389

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2017 20:55:00   pealkiri: Kommenteerimine: Jman
Ostis videokaardi. thumbs_up.gif
  teema: Heade hindade teema
amputech.

vastuseid: 4893
vaadatud: 1270831

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.06.2017 19:26:51   pealkiri: Heade hindade teema
[url=https://www.gog.com/]GoGis suve soodusmüük. beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Mass Effect: Andromeda
amputech.

vastuseid: 1039
vaadatud: 279185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.03.2017 16:00:38   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Eks see Eos ongi täpselt nagu Dragon Age: Inquisition - Hinterlands mõnes mõttes.

Selle vahega, et pärast seda kui Eosel asunduse lood, alles siis tuleb palju miniqueste, mis ei ole gate'tud m ...
  teema: Mass Effect: Andromeda
amputech.

vastuseid: 1039
vaadatud: 279185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2017 17:15:37   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Originis on return policy no questions asked: Within 24 hours after you first launch the game. Within 7 days from your date of purchase. Ukraina võtmetega see ei kehti jah.
  teema: Mass Effect: Andromeda
amputech.

vastuseid: 1039
vaadatud: 279185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.03.2017 18:25:19   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Minu arust on sidequestid üsna hästi disainitud siin (erinevalt DA:I), kõik on seotud peaeesmärgiga luua turvaline asupaik uutel planeetidel uues galaktikas. Pisikesi häirivaid asju on palju(nagu ...
  teema: Mass Effect: Andromeda
amputech.

vastuseid: 1039
vaadatud: 279185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.03.2017 10:57:06   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Kõik Andromeda multiplayer DLC tuleb tasuta. Punktid on ainult oma progressi kiirendamiseks kannatamatutele.
  teema: Mass Effect: Andromeda
amputech.

vastuseid: 1039
vaadatud: 279185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.03.2017 21:29:29   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Ma teen VPNiga, kui ootused madalale seada, siis üllatab üsnagi positiivselt. Tõeline maadeavastamine käib, palju on backstoryt, igasugu meile, logisid lugeda, avastada asju, palju on dialoogi. Ma ...
  teema: Mass Effect: Andromeda
amputech.

vastuseid: 1039
vaadatud: 279185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.03.2017 11:12:31   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Arbitraarseid numbreid skaalal 5-9.5 on mõttetu jälgida. Tuleb lugeda ja vaadata põhjendusi, seekord sai isegi proovida 10h iseseisvalt.

Näiteks see on hea kanal:
  teema: Mass Effect: Andromeda
amputech.

vastuseid: 1039
vaadatud: 279185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.03.2017 16:22:30   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Kõigele negatiivsele vahelduseks ütlen, et mulle meeldib liikumissüsteem jetpackiga. Päris hea mobiilsus ja saab hõljuda ja sööste teha. Ma võtsin pull ja throw ability ning need on ka lõbusa ...
  teema: Mass Effect: Andromeda
amputech.

vastuseid: 1039
vaadatud: 279185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.03.2017 21:11:37   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Ei tea kuhu mutiauku see EA sponsorlus läheb. Mäng tundub üsna toores, ei teagi kas oodata 6 kuud või osta ja loota kiireid patche, sest stoori kogemine ei anna rahu.
  teema: Mass Effect: Andromeda
amputech.

vastuseid: 1039
vaadatud: 279185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.03.2017 11:43:05   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.3.2 is going live tonight for AMD GPU owners. The new drivers will give a boost to Mass Effect: Andromeda. promise a 12% performance boost. Posted 10 hours ag ...
  teema: Mass Effect: Andromeda
amputech.

vastuseid: 1039
vaadatud: 279185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.03.2017 11:38:28   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
4670k
  teema: Mass Effect: Andromeda
amputech.

vastuseid: 1039
vaadatud: 279185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.03.2017 11:33:51   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Mul ei jookse eriti hästi 470 peal, AMD driver patchi vaja. Esimene tund muidu päris äge kuidas stoori käima lükatakse.
  teema: Anno 1404
amputech.

vastuseid: 230
vaadatud: 63421

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.03.2017 16:30:11   pealkiri: Anno 1404
Äkki windowsi firewall segab, lülita see välja või tee mängule erand. Kui see ei aita, siis on vbl porte vaja ruuteris avada. Selle õpetusi võid googelda "anno 1404 port forwarding". Ma ise pol ...
  teema: Mass Effect: Andromeda
amputech.

vastuseid: 1039
vaadatud: 279185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.03.2017 21:23:58   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Keegi PAX EASTi gameplayd ka vaatas? Krt need näo animatsioonid ... suu liikus nagu oleks papist ja robotlik pilk kõigil nagu hakkaks silmadest laser kiire välja laskma.


Mulle tundub küll, et ...
  teema: Mass Effect: Andromeda
amputech.

vastuseid: 1039
vaadatud: 279185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.03.2017 20:15:14   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Cult of outrage valitseb iga poole peal. Ja mis ajast feminism sõimusõna on, algselt oli see liikumine naiste laskmisest ülikooli, hääletama ja muidu teisejärgulise kodaniku staatusest välja to ...
  teema: Mass Effect: Andromeda
amputech.

vastuseid: 1039
vaadatud: 279185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2017 21:23:19   pealkiri: Mass Effect: Andromeda



Tuleb vist natuke liiga open world minu maitse jaoks. Aga eks ma võtangi seda spinoffina, mitte triloogia jätkuna.
  teema: Kommenteerimine: Hiltzzz
amputech.

vastuseid: 21
vaadatud: 7005

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2017 16:53:36   pealkiri: Kommenteerimine: Hiltzzz
Ostsin heas korras kõrvaklapid. Ülikiirelt postitas.
  teema: Kommenteerimine: SilQ
amputech.

vastuseid: 250
vaadatud: 65711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2017 18:10:45   pealkiri: Kommenteerimine: SilQ
Ostsin mälud, pani kiirelt posti, viisakas ja korrektne. thumbs_up.gif
  teema: Mass Effect: Andromeda
amputech.

vastuseid: 1039
vaadatud: 279185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.02.2017 14:23:45   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Olen lihtsalt aegunud info ja tegelikkuse moonutamise vastu. Värskendatud versioonil pole ju viga midagi minu arust. http://i.imgur.com/uXr1VE6.jpg Palju suurem küsimus jääb näoanimatsioonide koh ...
  teema: Mass Effect: Andromeda
amputech.

vastuseid: 1039
vaadatud: 279185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.02.2017 14:00:05   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
- Te ikka teate, et saate välimust ise muuta?
- Bioware disainis meelega keskmisema näolapi
- enamik keskmisest ilusamad neiud ongi ilma meigita umbes säärased
- Scotti nägu on ka kraadi võrr ...
  teema: Mass Effect: Andromeda
amputech.

vastuseid: 1039
vaadatud: 279185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.02.2017 17:22:16   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Character kit sai uuendatud: https://imgur.com/a/m8eup
  teema: Mass Effect: Andromeda
amputech.

vastuseid: 1039
vaadatud: 279185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.02.2017 09:10:16   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Youtube kommentaare lugedes näeb, et inimestele lihtsalt meeldib midagi vihata, vallandab serotoniini ja ei tea mis muid ajukeemikaale, et saaks end paariks sekundiks üleolevalt tunda.
  teema: Mass Effect: Andromeda
amputech.

vastuseid: 1039
vaadatud: 279185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.02.2017 18:56:41   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
MaleShep vs FemShep on minu jaoks nii, et triloogias oli Hale ühtlaselt hea. Meer oli esimese mängu vestlustes distantseerunud loiu muljega, teises episoodis juba tunduvalt parem ning kolmandas osas ...
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
amputech.

vastuseid: 2128
vaadatud: 913732

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.01.2017 19:59:14   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
Steami giftid: 1)Defy Gravity Extended[läinud], 2) Minion Masters[läinud], 3) Tropico 4 Collectors Edition[läinud]. Üks näkku, gifti saadan meilile, niiet PSi kirjutage ka meil.


Kõik otsas.
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
amputech.

vastuseid: 2128
vaadatud: 913732

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2017 18:01:16   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
Mul on üks steami mängu Deadlight[läinud] võti, kui keegi tahab.

Thief Gold[läind] on ka.
  teema: Kommenteerimine: Voyage
amputech.

vastuseid: 825
vaadatud: 117409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2016 22:47:16   pealkiri: Kommenteerimine: Voyage
Kiire ja korralik
  teema: Telia Koduinternet
amputech.

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697128

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.11.2016 20:38:41   pealkiri: Telia Koduinternet
Mul on sama asi juba mingi kümnes kord poole aasta jooksul.
  teema: Mafia III
amputech.

vastuseid: 454
vaadatud: 145415

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.10.2016 07:57:21   pealkiri: Mafia III
Kui LA Noire välja tuli mõtlesin ma, et mu masin ei vea välja seda, sest laggis koguaeg, jäigi pooleli. 5 aastat hiljem tegin uuesti, juba targemana leidsin oma üllatuseks, et oli 30 fps lock sü ...
  teema: Civilization VI
amputech.

vastuseid: 48
vaadatud: 18920

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.10.2016 09:26:24   pealkiri: Civilization VI
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5Q9fAlfEh6I[/youtube]

Siiamaani olin suht leige uue CIV suhtes, aga nüüd tundub, et tuleb ikka korralik samm edasi eelmisest.
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
amputech.

vastuseid: 7774
vaadatud: 1476805

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.09.2016 12:29:16   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Kutsuge palun mind ka http://steamcommunity.com/profiles/76561197983779515/


Tänks!
  teema: Thief 4
amputech.

vastuseid: 194
vaadatud: 44569

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.09.2016 12:00:12   pealkiri: Thief 4
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jPqwDGXxLhU[/youtube]
  teema: Mängud ei mahu ekraanile.
amputech.

vastuseid: 2
vaadatud: 1544

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.09.2016 23:37:56   pealkiri: Mängud ei mahu ekraanile.
Mul on olnud sama asi VSRiga (Virtual Super Resolution). Vaevalt, et sul sama probleem, kui nagunii native reso mängus. Mingi jama oli mul scalinguga ka kunagi. Vaata need kaks asja üle.
  teema: GPU Low usage probleem
amputech.

vastuseid: 5
vaadatud: 2133

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.08.2016 22:28:00   pealkiri: GPU Low usage probleem
Kas mitte ei aitaks lihtsalt driveri uninstall(Display Driver Uninstalleriga võimalikult puhtaks) ja siis reinstall.
  teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
amputech.

vastuseid: 2614
vaadatud: 689621

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.08.2016 10:37:02   pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
Kuidas saab üldse mingi suurkorporatsiooni "fänn" olla? Sama hästi võiksin ma öelda, et olen Coca Cola die hard fänn. Ma identifitseerin end karastusjoogi kaudu.
  teema: Kommenteerimine: kqpahv
amputech.

vastuseid: 268
vaadatud: 46788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2016 16:24:51   pealkiri: Kommenteerimine: kqpahv
Kiire ja usaldusväärne thumbs_up.gif
  teema: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid
amputech.

vastuseid: 4451
vaadatud: 1178012

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.07.2016 20:46:16   pealkiri: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid
Kas mitte HDTanel polnud see, kellel oli mingi ülisuur vaid fullhd telekas nina ees. Viimane inimene, kes pikslitihedusest rääkima peaks tulema.
  teema: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108)
amputech.

vastuseid: 4206
vaadatud: 1048299

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.07.2016 00:20:56   pealkiri: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108)
Kui sul on on freesync monitor, võta 480, kui sul on gsync, võta 1060 või kõrgem. Kui sul on tavaline monitor ja ostad videokaardi lühikeseseks ajaks 1-2 aastat, võta 1060. Kui ostad pikemaks aj ...
  teema: Grand Theft Auto V
amputech.

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814495

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.07.2016 10:05:52   pealkiri: Grand Theft Auto V
RadeonPro oli vist selline programm, millega saab fpsi piirata ja asju injectida.
  teema: Telerite üldteema
amputech.

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907141

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.07.2016 09:36:21   pealkiri: Telerite üldteema
Ma panin vanaemale ühe odavama teleka püsti, kus olid kruvi jaoks augud, et laua külge kinni lasta. Äkki tasuks mõelda kinnitamise peale, eriti kui on mingi kallim pill.
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.