Avaleht
otsing leidis 188 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
amd2500

vastuseid: 14834
vaadatud: 2381210

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 30.01.2008 13:37:42   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
G33 DS2R hea plaat.
  teema: Radeon X800
amd2500

vastuseid: 6239
vaadatud: 788160

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.08.2004 14:00:04   pealkiri: Radeon X800
selline küsimus: kui ma flashin biose x800pro vivol mingi näiteks gigab. biosega saan 4 pipe lahti ja kui panen pärast vana biose tagasi siis on need 4 toru lahti aga huvitav kas garantiis näiteks on võima ...
  teema: ATI Radeon 9700
amd2500

vastuseid: 6
vaadatud: 1572

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.08.2004 19:21:52   pealkiri: Re: ATI Radeon 9700
Kaart on ATI enda oma ja ei ole pro vaid on tavaline radeon 9700

küsimus selline et kas seda pro`ks ka teha saab ja palju selline kaart üldse 3dmark2001 punkte annab
Platoon sai oma 9700-ga yle ...
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
amd2500

vastuseid: 6386
vaadatud: 1254176

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.08.2004 15:16:34   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
hmm mingi jama on,uued omegad peal,enne olid vanemad ja masin ei tee yhtki 3dmargi testi ära :s paneb 3dmargi kinni lihtsalt,aga mängud funksivad normilt icon_confused.gif
edit: enne kah ei teinud,ei mäleta mil ...
  teema: Radeon X800
amd2500

vastuseid: 6239
vaadatud: 788160

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.08.2004 15:08:11   pealkiri: Radeon X800
aga esialgu kui mälule radikaid ei tee,siis ta @16 pipes + natuke kellasi tõstetuna slapib 6800u ära? doom3 vist jääb alla aga suht pohh see mõni fps icon_wink.gif
... mis jura Sa ajad ? Praegu on valikuk ...
  teema: Radeon X800
amd2500

vastuseid: 6239
vaadatud: 788160

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.08.2004 20:31:16   pealkiri: Radeon X800
Noh kirjas ju,et tellimisel.Mul ka 6800U tellimisel icon_lol.gif kurat aga seda teab millal asja kätte saab.Mõeldi ikka sellist varianti,et lähed ostad ,lähed koju ja paned masinasse.
jah sellest tõest ...
  teema: Radeon X800
amd2500

vastuseid: 6239
vaadatud: 788160

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.08.2004 19:34:57   pealkiri: Radeon X800
aga esialgu kui mälule radikaid ei tee,siis ta @16 pipes + natuke kellasi tõstetuna slapib 6800u ära? doom3 vist jääb alla aga suht pohh see mõni fps icon_wink.gif
... mis jura Sa ajad ? Praegu on valikuk ...
  teema: Radeon X800
amd2500

vastuseid: 6239
vaadatud: 788160

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.08.2004 16:04:44   pealkiri: Radeon X800
aga esialgu kui mälule radikaid ei tee,siis ta @16 pipes + natuke kellasi tõstetuna slapib 6800u ära? doom3 vist jääb alla aga suht pohh see mõni fps icon_wink.gif
  teema: Radeon X800
amd2500

vastuseid: 6239
vaadatud: 788160

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.08.2004 15:50:02   pealkiri: Radeon X800
amd2500, 300W Aopen toidaks kenasti. kuskohast sa praegu saad x800pro millel ülejäänud torud lahti saaks? :roll:doctor peep 30august icon_razz.gif
edit: või rsk lähen soome ostma, kopp ees juba sellest oot ...
  teema: Radeon X800
amd2500

vastuseid: 6239
vaadatud: 788160

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.08.2004 15:28:23   pealkiri: Radeon X800
paar küsimust: kas võta 6800gt 2,0ns mälu ja töötab ultrana
või x800pro vivo 1,6ns mälu ja saab 16toru lahti.. kumb kiirem on kas x800pro 16toru ja natuke kellasi tõstetud või 6800gt@ultra
...
  teema: Radeon 9600xt'ga liiga vähe punke 3dmargis
amd2500

vastuseid: 34
vaadatud: 5604

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.08.2004 18:51:25   pealkiri: Radeon 9600xt'ga liiga vähe punke 3dmargis
AA,AF pane optimal (st. kõik optimal) ja biosest vaata kas kaardi mälu suurus on õieti määratud , pane topelt rohkem kui muidu.
  teema: NV40 aka FX6800 seeria
amd2500

vastuseid: 2861
vaadatud: 360544

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.08.2004 19:29:20   pealkiri: NV40 aka FX6800 seeria
mnjaa... hinnaklass umbes 2,8K-3,5Kr9800pro/xt -le teeb silmad ikka kõvasti ette thumbs_up.gif hind kah suht beer_yum.gif
  teema: XP 2500+ Barton Overcloking
amd2500

vastuseid: 4602
vaadatud: 630044

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.08.2004 19:22:53   pealkiri: XP 2500+ Barton Overcloking
Täna panin siis oma Bartoni @3200+ ja 1.7 volti annan talle...
Vähemalt nii panin Biosest, alla selle tulid errorid ja resud jne !
Kuigi kui ostsin-mis oli mingi pool aastat tagasi või nii, sa ...
  teema: ati 9500//9700 voltmode
amd2500

vastuseid: 6
vaadatud: 1836

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.08.2004 18:01:39   pealkiri: ati 9500//9700 voltmode
www.xtremesystems.org seal foorumites ja lehel õpetused,foorumis saad kindlalt abi icon_razz.gif
  teema: Foorumites olemine
amd2500

vastuseid: 193
vaadatud: 44088

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 13.08.2004 18:00:58   pealkiri: Foorumites olemine
www.xtremesystems.org
HV
xtremes loen ainult thumbs_up.gif
  teema: Mis programme kasutate
amd2500

vastuseid: 29
vaadatud: 5444

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.08.2004 21:52:03   pealkiri: Mis programme kasutate
monitoring:asus system monitor,cpu-z
oc:bios&atitool
stabiilsus:prime95,PI
  teema: socket 939 vs 754
amd2500

vastuseid: 50
vaadatud: 7394

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.08.2004 21:22:51   pealkiri: socket 939 vs 754
MSI K8N Neo Platinium (nForce3) on kahjuks minu jaoks pettumus. Ei saa FSB-d 250mhz peale üles. Isegi mitte siis kui mälud lukustada 166 peale. Niiet peab kurvastuseks a64 3000+ proset jooksutama 23 ...
  teema: soovitage 512mb mälu amd 64 peale
amd2500

vastuseid: 34
vaadatud: 5214

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.08.2004 21:16:30   pealkiri: soovitage 512mb mälu amd 64 peale
tänu, kui vmodi tahan eks siis peab kunagi enda plaadiga sinud juurde tlema icon_lol.gif endale tinutuskolb kätte ei istu icon_wink.gif
  teema: Võrdleme tulemusi! PCMark2002
amd2500

vastuseid: 1107
vaadatud: 205942

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 06.08.2004 20:41:45   pealkiri: Võrdleme tulemusi! PCMark2002
a64 3000+ 10x230mhz HyperTransport 920mhz
Adata Vitesta PC4000 2x512mb 7-4-4-2,5
Radeon 9800PRO 128mb HIS IceQ
2x Hitachi 160gb 8mb SATA ketast RAID-0's

CPU: 7247
MEM: 8531
HDD: 2126barton @2, ...
  teema: soovitage 512mb mälu amd 64 peale
amd2500

vastuseid: 34
vaadatud: 5214

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.08.2004 20:21:28   pealkiri: soovitage 512mb mälu amd 64 peale
eh endal kah kunagi plaanid a64 soetada ja korralikud mälud,ot aga ma ei saanud päris pihta mis värk see ddr booster on? mingi julla mille abil saab mälule vändadata ntx3,3v ilma plaati moodimata ...
  teema: socket 939 vs 754
amd2500

vastuseid: 50
vaadatud: 7394

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.08.2004 20:12:07   pealkiri: socket 939 vs 754
kui need dfi plaadid jälle lambist surmema hakkavad, siis vaevalt et neid paljud osta tahaks :s aga tulemused on "lahjad"
  teema: intel celeron või amd athlon xp
amd2500

vastuseid: 82
vaadatud: 10608

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.08.2004 20:05:31   pealkiri: intel celeron või amd athlon xp
hmm neid kahte prose ei anna võrrelda... athlon võta toorest jõudu normaalselt + mängudes kah suht kobe veel icon_razz.gif aga jah see uus "duron" on suht loom asjake thumbs_up.gif
  teema: socket 939 vs 754
amd2500

vastuseid: 50
vaadatud: 7394

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.08.2004 21:21:10   pealkiri: socket 939 vs 754
mängimsises ei ole kottigi vahet kas soc 754 v 939 nii et vabalt 754.aga overclockimist kannatavad mõlemad, kuigi jah 939 on potentsiaali rohkem.sõbral on soc 754 peal kompu ja mängud vs barton suu ...
  teema: Minu Sapphire Radeon 9800PRO@9800XT 8) bios modded
amd2500

vastuseid: 138
vaadatud: 20057

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.08.2004 01:45:55   pealkiri: Minu Sapphire Radeon 9800PRO@9800XT 8) bios modded
päris seff jahutus,btw sa võik voltmodid kah ära teha thumbs_up.gif 3dmark01 v6iksid sa bartoni ikka 2,7ghz ajada ja mac clockid videole icon_rolleyes.gif
  teema: Intelil kiirete P4 tootmisega probleeme?
amd2500

vastuseid: 15
vaadatud: 2652

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 30.07.2004 20:49:09   pealkiri: Intelil kiirete P4 tootmisega probleeme?
intelilile peab varsti kaasa tundma, varsti peaks ju amd uued FX välja tlema,aww 2,6´GHz thumbs_up.gif
intelil miskipärast uute asjadega kõik läheb ämbrisse icon_confused.gif
  teema: Radeon X800
amd2500

vastuseid: 6239
vaadatud: 788160

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.07.2004 11:17:32   pealkiri: Radeon X800
üldislt on läinud kõik vivo`d xt´ks
pole veel kohanud selliseid mis ei ole läinudrage3d foorumis mõned nutavad,et ei läinud xt`ks,ei saanud 16toru lahti.kahju eestis ei myyda gigab. x800prosi ...
  teema: amd & clockimine
amd2500

vastuseid: 11
vaadatud: 2195

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.07.2004 00:03:32   pealkiri: amd & clockimine
lihtsalt sellest, et see oli socket A peal kõige kiirem AMD XP icon_wink.gif
Kui sul 3K võimalik prose alla panna osta parem A64 2800+ icon_wink.gif ja sinna korralik emaplaat (y)ega arvatavasti nii on mõttekas juba to ...
  teema: Radeon X800
amd2500

vastuseid: 6239
vaadatud: 788160

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.07.2004 23:49:10   pealkiri: Radeon X800
osta siis Gainwardi GS ära, mis koonerdad icon_lol.gif neid oli üleeile 47tk soome laos. täna juba 20. homme võibolla otsas. nii et kiirusta.hmm vaatasin ja nägin muude firmade x800pro vivosi thumbs_up.gif kõ ...
  teema: Radeon X800
amd2500

vastuseid: 6239
vaadatud: 788160

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.07.2004 16:37:21   pealkiri: Radeon X800
kui sa aint 6k palka saad, siis miks sa kõik arvuti alla paned :opohh, käin koolis alles ja võib seda luksust lubada icon_razz.gif ylav peetav,aga krt ikka tahaks osta 6800gt icon_neutral.gif
edit: tattnokk olen icon_razz.gif
  teema: AMD Athlon XP 2000+ jahutamine
amd2500

vastuseid: 18
vaadatud: 2391

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.07.2004 21:04:06   pealkiri: AMD Athlon XP 2000+ jahutamine
v12 min pööretel,nexus3200+ aga v12 väga hea overclockiks kah
  teema: anandtechi soc939 roundup
amd2500

vastuseid: 27
vaadatud: 7208

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.07.2004 20:52:01   pealkiri: anandtechi soc939 roundup
mnjaa... karm iroonia Inteli suhtes tuli sealt artiklist välja... pangu nad oma expressid ja DDR2 peale, aga kasu pole midagi :Peh intel owniti lihtsalt igast kyljest ära icon_razz.gif btw fx53 on soc 939,aga ...
  teema: anandtechi soc939 roundup
amd2500

vastuseid: 27
vaadatud: 7208

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.07.2004 20:40:02   pealkiri: anandtechi soc939 roundup
järjekordne hea asi, neis a64 ikka powerit kyllaga,ja toorest jõudu kah(y) eh kui f1 keelatakse suitsu reklaamid võiks ferraril olla pea sponsor AMD icon_razz.gif ok see oli OT
  teema: Radeon X800
amd2500

vastuseid: 6239
vaadatud: 788160

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.07.2004 17:45:12   pealkiri: Radeon X800
kui ei saa just x800pro vivot,siis tasub osta 6800gt? oleks vaja palk ruttu magama panna icon_razz.gif
eesmärk on et ikka et clockuks xt/ultra 8)
  teema: 3DMark2003 skoorid
amd2500

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003057

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.07.2004 19:31:21   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
15645p 03-s icon_rolleyes.gif

arvuti profiilis icon_wink.gifvähe icon_lol.gif laena seda jaanile ja siis vaata mis seal tleb beer_yum.gif
  teema: Videokaardid: HIS
amd2500

vastuseid: 7
vaadatud: 1931

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.07.2004 19:18:11   pealkiri: Videokaardid: HIS
jah, r9800his iceq cooling, soovitasin sõbrale, ostis ja temalt tuleb ainult kiidusõnu iceq väga vaikne, käisin clokasin kah nats jah r360 kiip, läks ilusti xt, ja mälud kannatasid sellist mega ...
  teema: Elder Scrolls III: Morrowind
amd2500

vastuseid: 1020
vaadatud: 192869

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.07.2004 22:44:01   pealkiri: Elder Scrolls III: Morrowind
kuidas yhes misoonis saab selle codebook -i kätte?see on see misioon mille saab fighter guildist balmoorast (mingi fire eye oli mehe nimi)
  teema: NV40 aka FX6800 seeria
amd2500

vastuseid: 2861
vaadatud: 360544

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.07.2004 22:38:19   pealkiri: NV40 aka FX6800 seeria
selline kysimus kuidas on lood 6800gt moddimisega ultraks, kas suurem lootus et läheb ultraks kui x800pro @xt? hind ju neil sama
  teema: 9600 ja 4 pipe
amd2500

vastuseid: 8
vaadatud: 1841

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.07.2004 22:31:41   pealkiri: 9600 ja 4 pipe
loeb nii pipe'de arv, kui mälusiini laius... kõik peab kooskõlas olema... näiteks R9800SE ei saa 256'sest siinist erilist võitu, aga 8pipe'i puhul on võit märksa suurem... samas 8 pipe'i ja 128 ...
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
amd2500

vastuseid: 6386
vaadatud: 1254176

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.07.2004 21:23:20   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
mis mõttes clokkimine lahti ???
kiiruseid on saanud alati mõelda, kui sa seda mõtled...näiteks AtiTool'iga...osade seerjate ati kaarte ei saa orig driveritea OCida, kuna r9600,r9550(midagi oli ve ...
  teema: 9600 ja 4 pipe
amd2500

vastuseid: 8
vaadatud: 1841

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.07.2004 20:58:15   pealkiri: 9600 ja 4 pipe
gf 6800 16 pipeline icon_eek.gif ! Mida see näiteks juurde annab? andmeedastus kiirust? pilditöötlemiskiirust?neist torudest saab andmeid läbi kiiremini suruda, mida rohkem seda parem, loeb kah mitme bitin ...
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
amd2500

vastuseid: 6386
vaadatud: 1254176

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.07.2004 20:51:18   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
kas keegi oskab soovitada cat 4,7 drivereid millega tuleks r9600 clokimine lahti,praegu cat 4,7 ja need panevad natuke näkku, kuigi jah max fps yhes testis tõusis koguni 30
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
amd2500

vastuseid: 6386
vaadatud: 1254176

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.07.2004 20:14:25   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
nuh väga vinge, tõmbasin need driverid,3dmark2k01 tegi ainult selle esimese testi ära ja seal oli fps väga palju suurem kui tavaliselt. aga probla selles et rohkem teste üldse ei teegi ja morrowin ...
  teema: XP 2500+ Barton Overcloking
amd2500

vastuseid: 4602
vaadatud: 630044

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.07.2004 14:14:54   pealkiri: XP 2500+ Barton Overcloking
Zandriel is da key icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif (y)eh kuidas sa ytled inimese kohta VÕTI icon_lol.gif ok tema myyb seda wei?
  teema: 3DMark2003 skoorid
amd2500

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003057

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.07.2004 14:04:56   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
rammikivikesed lähevad tollel HIS Excaliburil suht tuliseks, kuid ikkagi klokkuvad nagu pöörased. 600mhz ilma radikateta on artefaktivaba 8)kas siis His exliburil need 4 toru on võimalik lahti te ...
  teema: Elder Scrolls III: Morrowind
amd2500

vastuseid: 1020
vaadatud: 192869

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.07.2004 21:23:48   pealkiri: Elder Scrolls III: Morrowind
Lossi ja küla saamine pole pea questi vaid houseide questide mõte. Main quest on ikka house moderatoriks ja nerevariks saamine ja dagoth ur' hävitamine.hmm njha krt kodus püsikat ple et otsida abi ...
  teema: Far Cry
amd2500

vastuseid: 1352
vaadatud: 207795

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.07.2004 20:18:43   pealkiri: Far Cry
mul jooksin 800x600 resol peaaegu max setingutel, kui ega jah mul mingi 1337 video pole, ja mäng ise 5+
  teema: Elder Scrolls III: Morrowind
amd2500

vastuseid: 1020
vaadatud: 192869

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.07.2004 20:17:12   pealkiri: Elder Scrolls III: Morrowind
tundub et peab selle mängu läbi uuesti tegema :S kuna esimene kord lihtsalt tegin mingi lvl 60 mehe valma mingi 17 stat. oli 100 jne queste ei teinud üldse :S mis muidu main questi point on? saad mi ...
  teema: Radeon X800
amd2500

vastuseid: 6239
vaadatud: 788160

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.07.2004 20:03:17   pealkiri: Radeon X800
HIS Excalibur x800pro kuidas sellega on lisa 4 piibu avamisega? kusagilt lugesin,et osadel lännu osadel mitte? või ei tasu selle His i poole vaadata? kui juba 6,5k välja käia siis tahaks ikka 16 t ...
  teema: FX 5200 max clock
amd2500

vastuseid: 50
vaadatud: 9260

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.07.2004 19:25:39   pealkiri: FX 5200 max clock
need low end kaardid mida poes ja lehekuulutustes myyakse "super mängu arvutid" nt fx5700xt rofl ja siis 3,0ghz pennu ja siis mõtlevad et kõva mängu masin. muidu mul on jäänud neist fx low end k ...
  teema: XP 2500+ Barton Overcloking
amd2500

vastuseid: 4602
vaadatud: 630044

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.07.2004 19:19:59   pealkiri: XP 2500+ Barton Overcloking
ja kust seda eestis osta saab? siin paljud kiidavad seda kellel on icon_eek.gif thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.