|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
amd2500
vastuseid: 14834
vaadatud: 2381210
|
foorum: Protsessorid postitatud: 30.01.2008 13:37:42 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
| G33 DS2R hea plaat. |
teema: Radeon X800 |
amd2500
vastuseid: 6239
vaadatud: 788160
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.08.2004 14:00:04 pealkiri: Radeon X800 |
| selline küsimus: kui ma flashin biose x800pro vivol mingi näiteks gigab. biosega saan 4 pipe lahti ja kui panen pärast vana biose tagasi siis on need 4 toru lahti aga huvitav kas garantiis näiteks on võima ... |
teema: ATI Radeon 9700 |
amd2500
vastuseid: 6
vaadatud: 1572
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.08.2004 19:21:52 pealkiri: Re: ATI Radeon 9700 |
Kaart on ATI enda oma ja ei ole pro vaid on tavaline radeon 9700
küsimus selline et kas seda pro`ks ka teha saab ja palju selline kaart üldse 3dmark2001 punkte annab
Platoon sai oma 9700-ga yle ... |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
amd2500
vastuseid: 6386
vaadatud: 1254176
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.08.2004 15:16:34 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
hmm mingi jama on,uued omegad peal,enne olid vanemad ja masin ei tee yhtki 3dmargi testi ära :s paneb 3dmargi kinni lihtsalt,aga mängud funksivad normilt
edit: enne kah ei teinud,ei mäleta mil ... |
teema: Radeon X800 |
amd2500
vastuseid: 6239
vaadatud: 788160
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.08.2004 15:08:11 pealkiri: Radeon X800 |
aga esialgu kui mälule radikaid ei tee,siis ta @16 pipes + natuke kellasi tõstetuna slapib 6800u ära? doom3 vist jääb alla aga suht pohh see mõni fps
... mis jura Sa ajad ? Praegu on valikuk ... |
teema: Radeon X800 |
amd2500
vastuseid: 6239
vaadatud: 788160
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.08.2004 20:31:16 pealkiri: Radeon X800 |
Noh kirjas ju,et tellimisel.Mul ka 6800U tellimisel kurat aga seda teab millal asja kätte saab.Mõeldi ikka sellist varianti,et lähed ostad ,lähed koju ja paned masinasse.
jah sellest tõest ... |
teema: Radeon X800 |
amd2500
vastuseid: 6239
vaadatud: 788160
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.08.2004 19:34:57 pealkiri: Radeon X800 |
aga esialgu kui mälule radikaid ei tee,siis ta @16 pipes + natuke kellasi tõstetuna slapib 6800u ära? doom3 vist jääb alla aga suht pohh see mõni fps
... mis jura Sa ajad ? Praegu on valikuk ... |
teema: Radeon X800 |
amd2500
vastuseid: 6239
vaadatud: 788160
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.08.2004 16:04:44 pealkiri: Radeon X800 |
aga esialgu kui mälule radikaid ei tee,siis ta @16 pipes + natuke kellasi tõstetuna slapib 6800u ära? doom3 vist jääb alla aga suht pohh see mõni fps  |
teema: Radeon X800 |
amd2500
vastuseid: 6239
vaadatud: 788160
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.08.2004 15:50:02 pealkiri: Radeon X800 |
amd2500, 300W Aopen toidaks kenasti. kuskohast sa praegu saad x800pro millel ülejäänud torud lahti saaks? :roll:doctor peep 30august
edit: või rsk lähen soome ostma, kopp ees juba sellest oot ... |
teema: Radeon X800 |
amd2500
vastuseid: 6239
vaadatud: 788160
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.08.2004 15:28:23 pealkiri: Radeon X800 |
paar küsimust: kas võta 6800gt 2,0ns mälu ja töötab ultrana
või x800pro vivo 1,6ns mälu ja saab 16toru lahti.. kumb kiirem on kas x800pro 16toru ja natuke kellasi tõstetud või 6800gt@ultra
... |
teema: Radeon 9600xt'ga liiga vähe punke 3dmargis |
amd2500
vastuseid: 34
vaadatud: 5604
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.08.2004 18:51:25 pealkiri: Radeon 9600xt'ga liiga vähe punke 3dmargis |
| AA,AF pane optimal (st. kõik optimal) ja biosest vaata kas kaardi mälu suurus on õieti määratud , pane topelt rohkem kui muidu. |
teema: NV40 aka FX6800 seeria |
amd2500
vastuseid: 2861
vaadatud: 360544
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.08.2004 19:29:20 pealkiri: NV40 aka FX6800 seeria |
mnjaa... hinnaklass umbes 2,8K-3,5Kr9800pro/xt -le teeb silmad ikka kõvasti ette hind kah suht  |
teema: XP 2500+ Barton Overcloking |
amd2500
vastuseid: 4602
vaadatud: 630044
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.08.2004 19:22:53 pealkiri: XP 2500+ Barton Overcloking |
Täna panin siis oma Bartoni @3200+ ja 1.7 volti annan talle...
Vähemalt nii panin Biosest, alla selle tulid errorid ja resud jne !
Kuigi kui ostsin-mis oli mingi pool aastat tagasi või nii, sa ... |
teema: ati 9500//9700 voltmode |
amd2500
vastuseid: 6
vaadatud: 1836
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.08.2004 18:01:39 pealkiri: ati 9500//9700 voltmode |
www.xtremesystems.org seal foorumites ja lehel õpetused,foorumis saad kindlalt abi  |
teema: Foorumites olemine |
amd2500
vastuseid: 193
vaadatud: 44088
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 13.08.2004 18:00:58 pealkiri: Foorumites olemine |
www.xtremesystems.org
HV
xtremes loen ainult  |
teema: Mis programme kasutate |
amd2500
vastuseid: 29
vaadatud: 5444
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.08.2004 21:52:03 pealkiri: Mis programme kasutate |
monitoring:asus system monitor,cpu-z
oc:bios&atitool
stabiilsus:prime95,PI |
teema: socket 939 vs 754 |
amd2500
vastuseid: 50
vaadatud: 7394
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.08.2004 21:22:51 pealkiri: socket 939 vs 754 |
| MSI K8N Neo Platinium (nForce3) on kahjuks minu jaoks pettumus. Ei saa FSB-d 250mhz peale üles. Isegi mitte siis kui mälud lukustada 166 peale. Niiet peab kurvastuseks a64 3000+ proset jooksutama 23 ... |
teema: soovitage 512mb mälu amd 64 peale |
amd2500
vastuseid: 34
vaadatud: 5214
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.08.2004 21:16:30 pealkiri: soovitage 512mb mälu amd 64 peale |
tänu, kui vmodi tahan eks siis peab kunagi enda plaadiga sinud juurde tlema endale tinutuskolb kätte ei istu  |
teema: Võrdleme tulemusi! PCMark2002 |
amd2500
vastuseid: 1107
vaadatud: 205942
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 06.08.2004 20:41:45 pealkiri: Võrdleme tulemusi! PCMark2002 |
a64 3000+ 10x230mhz HyperTransport 920mhz
Adata Vitesta PC4000 2x512mb 7-4-4-2,5
Radeon 9800PRO 128mb HIS IceQ
2x Hitachi 160gb 8mb SATA ketast RAID-0's
CPU: 7247
MEM: 8531
HDD: 2126barton @2, ... |
teema: soovitage 512mb mälu amd 64 peale |
amd2500
vastuseid: 34
vaadatud: 5214
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.08.2004 20:21:28 pealkiri: soovitage 512mb mälu amd 64 peale |
| eh endal kah kunagi plaanid a64 soetada ja korralikud mälud,ot aga ma ei saanud päris pihta mis värk see ddr booster on? mingi julla mille abil saab mälule vändadata ntx3,3v ilma plaati moodimata ... |
teema: socket 939 vs 754 |
amd2500
vastuseid: 50
vaadatud: 7394
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.08.2004 20:12:07 pealkiri: socket 939 vs 754 |
| kui need dfi plaadid jälle lambist surmema hakkavad, siis vaevalt et neid paljud osta tahaks :s aga tulemused on "lahjad" |
teema: intel celeron või amd athlon xp |
amd2500
vastuseid: 82
vaadatud: 10608
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.08.2004 20:05:31 pealkiri: intel celeron või amd athlon xp |
hmm neid kahte prose ei anna võrrelda... athlon võta toorest jõudu normaalselt + mängudes kah suht kobe veel aga jah see uus "duron" on suht loom asjake  |
teema: socket 939 vs 754 |
amd2500
vastuseid: 50
vaadatud: 7394
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.08.2004 21:21:10 pealkiri: socket 939 vs 754 |
| mängimsises ei ole kottigi vahet kas soc 754 v 939 nii et vabalt 754.aga overclockimist kannatavad mõlemad, kuigi jah 939 on potentsiaali rohkem.sõbral on soc 754 peal kompu ja mängud vs barton suu ... |
teema: Minu Sapphire Radeon 9800PRO@9800XT 8) bios modded |
amd2500
vastuseid: 138
vaadatud: 20057
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.08.2004 01:45:55 pealkiri: Minu Sapphire Radeon 9800PRO@9800XT 8) bios modded |
päris seff jahutus,btw sa võik voltmodid kah ära teha 3dmark01 v6iksid sa bartoni ikka 2,7ghz ajada ja mac clockid videole  |
teema: Intelil kiirete P4 tootmisega probleeme? |
amd2500
vastuseid: 15
vaadatud: 2652
|
foorum: Protsessorid postitatud: 30.07.2004 20:49:09 pealkiri: Intelil kiirete P4 tootmisega probleeme? |
intelilile peab varsti kaasa tundma, varsti peaks ju amd uued FX välja tlema,aww 2,6´GHz
intelil miskipärast uute asjadega kõik läheb ämbrisse  |
teema: Radeon X800 |
amd2500
vastuseid: 6239
vaadatud: 788160
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.07.2004 11:17:32 pealkiri: Radeon X800 |
üldislt on läinud kõik vivo`d xt´ks
pole veel kohanud selliseid mis ei ole läinudrage3d foorumis mõned nutavad,et ei läinud xt`ks,ei saanud 16toru lahti.kahju eestis ei myyda gigab. x800prosi ... |
teema: amd & clockimine |
amd2500
vastuseid: 11
vaadatud: 2195
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.07.2004 00:03:32 pealkiri: amd & clockimine |
lihtsalt sellest, et see oli socket A peal kõige kiirem AMD XP
Kui sul 3K võimalik prose alla panna osta parem A64 2800+ ja sinna korralik emaplaat (y)ega arvatavasti nii on mõttekas juba to ... |
teema: Radeon X800 |
amd2500
vastuseid: 6239
vaadatud: 788160
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.07.2004 23:49:10 pealkiri: Radeon X800 |
osta siis Gainwardi GS ära, mis koonerdad neid oli üleeile 47tk soome laos. täna juba 20. homme võibolla otsas. nii et kiirusta.hmm vaatasin ja nägin muude firmade x800pro vivosi kõ ... |
teema: Radeon X800 |
amd2500
vastuseid: 6239
vaadatud: 788160
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.07.2004 16:37:21 pealkiri: Radeon X800 |
kui sa aint 6k palka saad, siis miks sa kõik arvuti alla paned :opohh, käin koolis alles ja võib seda luksust lubada ylav peetav,aga krt ikka tahaks osta 6800gt
edit: tattnokk olen  |
teema: AMD Athlon XP 2000+ jahutamine |
amd2500
vastuseid: 18
vaadatud: 2391
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.07.2004 21:04:06 pealkiri: AMD Athlon XP 2000+ jahutamine |
| v12 min pööretel,nexus3200+ aga v12 väga hea overclockiks kah |
teema: anandtechi soc939 roundup |
amd2500
vastuseid: 27
vaadatud: 7208
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.07.2004 20:52:01 pealkiri: anandtechi soc939 roundup |
mnjaa... karm iroonia Inteli suhtes tuli sealt artiklist välja... pangu nad oma expressid ja DDR2 peale, aga kasu pole midagi :Peh intel owniti lihtsalt igast kyljest ära btw fx53 on soc 939,aga ... |
teema: anandtechi soc939 roundup |
amd2500
vastuseid: 27
vaadatud: 7208
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.07.2004 20:40:02 pealkiri: anandtechi soc939 roundup |
järjekordne hea asi, neis a64 ikka powerit kyllaga,ja toorest jõudu kah(y) eh kui f1 keelatakse suitsu reklaamid võiks ferraril olla pea sponsor AMD ok see oli OT |
teema: Radeon X800 |
amd2500
vastuseid: 6239
vaadatud: 788160
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.07.2004 17:45:12 pealkiri: Radeon X800 |
kui ei saa just x800pro vivot,siis tasub osta 6800gt? oleks vaja palk ruttu magama panna
eesmärk on et ikka et clockuks xt/ultra 8) |
teema: 3DMark2003 skoorid |
amd2500
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003057
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.07.2004 19:31:21 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
15645p 03-s
arvuti profiilis vähe laena seda jaanile ja siis vaata mis seal tleb  |
teema: Videokaardid: HIS |
amd2500
vastuseid: 7
vaadatud: 1931
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.07.2004 19:18:11 pealkiri: Videokaardid: HIS |
| jah, r9800his iceq cooling, soovitasin sõbrale, ostis ja temalt tuleb ainult kiidusõnu iceq väga vaikne, käisin clokasin kah nats jah r360 kiip, läks ilusti xt, ja mälud kannatasid sellist mega ... |
teema: Elder Scrolls III: Morrowind |
amd2500
vastuseid: 1020
vaadatud: 192869
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.07.2004 22:44:01 pealkiri: Elder Scrolls III: Morrowind |
| kuidas yhes misoonis saab selle codebook -i kätte?see on see misioon mille saab fighter guildist balmoorast (mingi fire eye oli mehe nimi) |
teema: NV40 aka FX6800 seeria |
amd2500
vastuseid: 2861
vaadatud: 360544
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.07.2004 22:38:19 pealkiri: NV40 aka FX6800 seeria |
| selline kysimus kuidas on lood 6800gt moddimisega ultraks, kas suurem lootus et läheb ultraks kui x800pro @xt? hind ju neil sama |
teema: 9600 ja 4 pipe |
amd2500
vastuseid: 8
vaadatud: 1841
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.07.2004 22:31:41 pealkiri: 9600 ja 4 pipe |
| loeb nii pipe'de arv, kui mälusiini laius... kõik peab kooskõlas olema... näiteks R9800SE ei saa 256'sest siinist erilist võitu, aga 8pipe'i puhul on võit märksa suurem... samas 8 pipe'i ja 128 ... |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
amd2500
vastuseid: 6386
vaadatud: 1254176
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.07.2004 21:23:20 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
mis mõttes clokkimine lahti ???
kiiruseid on saanud alati mõelda, kui sa seda mõtled...näiteks AtiTool'iga...osade seerjate ati kaarte ei saa orig driveritea OCida, kuna r9600,r9550(midagi oli ve ... |
teema: 9600 ja 4 pipe |
amd2500
vastuseid: 8
vaadatud: 1841
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.07.2004 20:58:15 pealkiri: 9600 ja 4 pipe |
gf 6800 16 pipeline ! Mida see näiteks juurde annab? andmeedastus kiirust? pilditöötlemiskiirust?neist torudest saab andmeid läbi kiiremini suruda, mida rohkem seda parem, loeb kah mitme bitin ... |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
amd2500
vastuseid: 6386
vaadatud: 1254176
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.07.2004 20:51:18 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
| kas keegi oskab soovitada cat 4,7 drivereid millega tuleks r9600 clokimine lahti,praegu cat 4,7 ja need panevad natuke näkku, kuigi jah max fps yhes testis tõusis koguni 30 |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
amd2500
vastuseid: 6386
vaadatud: 1254176
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.07.2004 20:14:25 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
| nuh väga vinge, tõmbasin need driverid,3dmark2k01 tegi ainult selle esimese testi ära ja seal oli fps väga palju suurem kui tavaliselt. aga probla selles et rohkem teste üldse ei teegi ja morrowin ... |
teema: XP 2500+ Barton Overcloking |
amd2500
vastuseid: 4602
vaadatud: 630044
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.07.2004 14:14:54 pealkiri: XP 2500+ Barton Overcloking |
Zandriel is da key   (y)eh kuidas sa ytled inimese kohta VÕTI ok tema myyb seda wei? |
teema: 3DMark2003 skoorid |
amd2500
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003057
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.07.2004 14:04:56 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
| rammikivikesed lähevad tollel HIS Excaliburil suht tuliseks, kuid ikkagi klokkuvad nagu pöörased. 600mhz ilma radikateta on artefaktivaba 8)kas siis His exliburil need 4 toru on võimalik lahti te ... |
teema: Elder Scrolls III: Morrowind |
amd2500
vastuseid: 1020
vaadatud: 192869
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.07.2004 21:23:48 pealkiri: Elder Scrolls III: Morrowind |
| Lossi ja küla saamine pole pea questi vaid houseide questide mõte. Main quest on ikka house moderatoriks ja nerevariks saamine ja dagoth ur' hävitamine.hmm njha krt kodus püsikat ple et otsida abi ... |
teema: Far Cry |
amd2500
vastuseid: 1352
vaadatud: 207795
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.07.2004 20:18:43 pealkiri: Far Cry |
| mul jooksin 800x600 resol peaaegu max setingutel, kui ega jah mul mingi 1337 video pole, ja mäng ise 5+ |
teema: Elder Scrolls III: Morrowind |
amd2500
vastuseid: 1020
vaadatud: 192869
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.07.2004 20:17:12 pealkiri: Elder Scrolls III: Morrowind |
| tundub et peab selle mängu läbi uuesti tegema :S kuna esimene kord lihtsalt tegin mingi lvl 60 mehe valma mingi 17 stat. oli 100 jne queste ei teinud üldse :S mis muidu main questi point on? saad mi ... |
teema: Radeon X800 |
amd2500
vastuseid: 6239
vaadatud: 788160
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.07.2004 20:03:17 pealkiri: Radeon X800 |
| HIS Excalibur x800pro kuidas sellega on lisa 4 piibu avamisega? kusagilt lugesin,et osadel lännu osadel mitte? või ei tasu selle His i poole vaadata? kui juba 6,5k välja käia siis tahaks ikka 16 t ... |
teema: FX 5200 max clock |
amd2500
vastuseid: 50
vaadatud: 9260
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.07.2004 19:25:39 pealkiri: FX 5200 max clock |
| need low end kaardid mida poes ja lehekuulutustes myyakse "super mängu arvutid" nt fx5700xt rofl ja siis 3,0ghz pennu ja siis mõtlevad et kõva mängu masin. muidu mul on jäänud neist fx low end k ... |
teema: XP 2500+ Barton Overcloking |
amd2500
vastuseid: 4602
vaadatud: 630044
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.07.2004 19:19:59 pealkiri: XP 2500+ Barton Overcloking |
ja kust seda eestis osta saab? siin paljud kiidavad seda kellel on  |
| |