|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Test Drive Unlimited 2 |
allsight
vastuseid: 1924
vaadatud: 356770
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.04.2012 09:32:22 pealkiri: Test Drive Unlimited 2 |
esimene osa oli parem ainult et MP tuksi keeratud  |
teema: Mida teha kui Vistaga sülearvutile ei saa XP-d installida... [LAHENDUS] :: Sülearvutite lisad |
allsight
vastuseid: 301
vaadatud: 303576
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 05.04.2012 16:19:32 pealkiri: Mida teha kui Vistaga sülearvutile ei saa XP-d installida... [LAHENDUS] |
thx  |
teema: Arvuti jookseb kokku mängides..Oleks vaja suurt abi!! |
allsight
vastuseid: 17
vaadatud: 4399
|
foorum: Protsessorid postitatud: 24.03.2011 16:30:57 pealkiri: Arvuti jookseb kokku mängides..Oleks vaja suurt abi!! |
sellise arvuti jaoks sobilik xp pro
win 7 tahab 3gb ram ja uuemaid videokaarte ning dual core proset
jah aga sellisse heli puhul on tavaliselt et maludel viga |
teema: Firefox 4 tõmmati 24 tunni jooksul üle 6 miljoni korra |
allsight
vastuseid: 55
vaadatud: 13983
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 24.03.2011 11:21:06 pealkiri: Firefox 4 tõmmati 24 tunni jooksul üle 6 miljoni korra |
jah aga IE9 xp peal ei jookse voib olla selleparast nii vähene huvi
mozilla rokib*  |
teema: Ordi |
allsight
vastuseid: 4276
vaadatud: 977381
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.09.2008 09:15:58 pealkiri: Ordi |
| hea koht arvuti ostmiseks |
teema: Samsung syncmaster 226bw ei toimi DVI kaabliga |
allsight
vastuseid: 7
vaadatud: 3471
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.07.2008 08:46:45 pealkiri: Samsung syncmaster 226bw ei toimi DVI kaabliga |
ei ole viga resos ega kaablis.....
mul endal SyncMaster 206BW
Menuust pane Auto Source (Manual)
tee graafikadraiveritele reinstall voi uuenda
ja kindlasti pane uued monitori driverid (digital ... |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
allsight
vastuseid: 1392
vaadatud: 226270
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2008 19:19:56 pealkiri: Audigy 2 ZS |
koik ok sain katte  |
teema: Command & Conquer 3 |
allsight
vastuseid: 1015
vaadatud: 161605
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.05.2007 09:59:21 pealkiri: Command & Conquer 3 |
Fantastile
http://img405.imageshack.us/img405/8100/cc2cw3.jpg
graafika on
edit by mutabor: ärme paneme nii suured pildid img tagiga palun. |
teema: CABAL Online |
allsight
vastuseid: 364
vaadatud: 101216
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.05.2007 09:57:13 pealkiri: CABAL Online |
Wow  |
teema: Ordi |
allsight
vastuseid: 4276
vaadatud: 977381
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.05.2007 09:45:26 pealkiri: Ordi |
hea koht ning positiivse teenindusega  |
teema: Kommenteerimine: eib |
allsight
vastuseid: 12
vaadatud: 6501
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.05.2007 15:21:21 pealkiri: Kommenteerimine: eib |
Tänan ostu eest |
teema: Heli "sahiseb", kui kõllid on ühendatud arvutiga. |
allsight
vastuseid: 61
vaadatud: 14518
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 25.04.2007 17:41:00 pealkiri: Heli "sahiseb", kui kõllid on ühendatud arvutiga. |
mul oli samuti imelik sahin
probleem lahenes kui ma Volume Controlis keerasin Line In või CD Playeri hääle maha ....proovi  |
teema: Nokia 3250 |
allsight
vastuseid: 37
vaadatud: 13482
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.04.2007 23:36:49 pealkiri: Nokia 3250 |
mul tuttaval on see ta ütles et telefonil aku vaga vastupidav
6 päeva |
teema: Half-Life 2 |
allsight
vastuseid: 6061
vaadatud: 967502
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.03.2007 17:53:46 pealkiri: Half-Life 2 |
Hardcore.......paris jõhker jahutus
arvuti conf samuti |
teema: Sinu neti kiirus? |
allsight
vastuseid: 2455
vaadatud: 575508
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.03.2007 11:48:29 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
| http://img185.imageshack.us/img185/5461/hardcorezy3.jpg |
teema: Kommenteerimine: SideWinder |
allsight
vastuseid: 28
vaadatud: 16238
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2006 14:43:02 pealkiri: Kommenteerimine: SideWinder |
soovitan koigile hea ostja  |
teema: Kommenteerimine: Joosep8 |
allsight
vastuseid: 157
vaadatud: 29199
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2006 14:35:26 pealkiri: Kommenteerimine: Joosep8 |
5+
pole sõnu lihtsalt |
teema: Ordi |
allsight
vastuseid: 4276
vaadatud: 977381
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.06.2006 16:44:46 pealkiri: Ordi |
| olen emaplaate ja coolereid ning malusid ostnud suht norm koht...kvaliteediga ei ole probleeme olnud |
teema: HDD tehasekoodi muutmine? |
allsight
vastuseid: 18
vaadatud: 5399
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 03.03.2006 00:28:45 pealkiri: HDD tehasekoodi muutmine? |
imelik!!!...bunkbuster banib ainult ip aadressi kaudu esimest korda kuulen,et HDD tehasekoodikaudu
ainuke kes banis vois olla admin ..ja tema saab unbanida...soovitaksin selle server foorumisse ... |
teema: Grand Theft Auto: San Andreas |
allsight
vastuseid: 6723
vaadatud: 1212469
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.02.2006 21:29:11 pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas |
Kui sa mangid seda high end videokaardiga ja korge resoga + koik on max peal pandud on toesti vaga cool
koikidest osadest parem......mul oli FX5700 ..ja eriti sealt midagi pigistada ei saanud kui pa ... |
teema: COD2 ei jookse ati radeon express 200-ga |
allsight
vastuseid: 42
vaadatud: 13026
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.02.2006 18:00:03 pealkiri: COD2 ei jookse ati radeon express 200-ga |
ma arvan et supaplex jookseb torgeteta  |
teema: kuidas clockinda AMD XP 1700+ |
allsight
vastuseid: 22
vaadatud: 4938
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.02.2006 17:57:01 pealkiri: kuidas clockinda AMD XP 1700+ |
| ja ma tean et mingid tyybid olid clockinud seda 3.0ghz!!...eriti oskajad ..- kuskil oli see webis ka yleval aga ma ei maleta ..tean et proset jahutas....vedellammastik ja emmet vesijahutus |
teema: Mis oli teie esimene arvutimäng ? |
allsight
vastuseid: 1240
vaadatud: 238532
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.02.2006 11:40:02 pealkiri: Mis oli teie esimene arvutimäng ? |
| heretic |
teema: 60Hz ja 85Hz Kas keegi aitaks |
allsight
vastuseid: 5
vaadatud: 2206
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.02.2006 03:17:34 pealkiri: 60Hz ja 85Hz Kas keegi aitaks |
hehe ....ma leidsin parema asja www.guru3d.com
ja probleem lahendatud |
teema: COD2 ei jookse ati radeon express 200-ga |
allsight
vastuseid: 42
vaadatud: 13026
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.02.2006 09:58:57 pealkiri: COD2 ei jookse ati radeon express 200-ga |
OMG sa kasutad ju integreeritud videokaarti selliste mangude jaoks nagu COD2 ja HL2
sul need mangud ei hakkagi jooksma sa pead natuke raha valja kaima umbes 1.5k siis saad kaardi mis veab need mangu ... |
teema: TV kaart |
allsight
vastuseid: 7
vaadatud: 1760
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.04.2005 20:50:41 pealkiri: TV |
| ....ise kasutan praegu.....WinFast TV 2000 XP Deluxe suht norm... pilt..+FM raadio peal kvaliteet on hea...Teletext on olemas...ja saab RECORD-it teha...aga kovaketta ruumi oleks toesti sitaks vaja.+ ... |
teema: kuidas clockinda AMD XP 1700+ |
allsight
vastuseid: 22
vaadatud: 4938
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.04.2005 02:37:56 pealkiri: kuidas clockinda AMD XP 1700+ |
| mina sain 2000+ peale overclockida.... |
teema: STV |
allsight
vastuseid: 3060
vaadatud: 945169
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.03.2005 15:43:36 pealkiri: STV |
Koik ok!!!!! Kiirus on mul 1200Kbit/sec ja download 150KB/sec
ei kurda kuulsin et Starman pidi uhenduse poolest sama paketiga olema parem |
teema: STV internetiühendus? |
allsight
vastuseid: 106
vaadatud: 33527
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.12.2004 02:04:00 pealkiri: STV valik ? |
| Olen praegu rahul, kiirus on 1200Kbit/s ja 150Kbit/s testitud www.ruuter.ee |
teema: AMD protsessori kogu jõud ühe ikooni peale ,uskumatu ! |
allsight
vastuseid: 6
vaadatud: 2048
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 15.12.2004 19:26:45 pealkiri: AMD protsessori kogu jõud ühe ikooni peale ,uskumatu ! |
Üks päev kui ma arvutiga tööd tegin
copysin ühe faili CD-romi pealt ja kui ma liigutasin faili My documentsy alla kogemata samal ajal kui ta copys või midagi sellist ei mäleta täpselt.Siis a ... |
teema: Grand Theft Auto: San Andreas |
allsight
vastuseid: 6723
vaadatud: 1212469
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.12.2004 18:24:14 pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas |
Nojah. See exclusive to PS2 bla bla bla bullshit kehtib ainult konsoolidele. Kuid yhel saidil n2gin ma artiklit, et R* ja Sony vaheline leping l6ppes 2ra.
T6estuseks on see, et juba on Gamecubile ja ... |
teema: 60Hz ja 85Hz Kas keegi aitaks |
allsight
vastuseid: 5
vaadatud: 2206
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.10.2004 19:04:22 pealkiri: 60Hz ja 85Hz Kas keegi aitaks |
Äitah nõuande eest proovin homme järgi
väga suuured tänud muideks  |
teema: 60Hz ja 85Hz Kas keegi aitaks |
allsight
vastuseid: 5
vaadatud: 2206
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.10.2004 22:01:09 pealkiri: 60Hz ja 85Hz Kas keegi aitaks |
| Mulsihuke probleem .Nimelt minu mangudel mis mangivad 3Dgraafikal on 85Hz sellega on koik kombes aga nii kui ma hakkan mangima OpenGL mange naiteks CS,QuakeIII,Wolf. on 60Hz mangida on vaga tulikas si ... |
teema: Teie õnnetused arvutiga |
allsight
vastuseid: 2259
vaadatud: 711785
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 07.09.2004 21:37:04 pealkiri: Teie õnnetused arvutiga |
| Ostsin uue nforce2 kiibistikuga emaplaati ja kasutasin ummmbes kuuu aega ning laaadisin mingi mõttetu softi mis oli emaplaadiga kaasas ja ma tean seda et kuskil ma klikkisin midagi valesti seal prog ... |
teema: Kommenteerimine: allsight |
allsight
vastuseid: 5
vaadatud: 5480
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2004 21:12:57 pealkiri: Kommenteerimine: allsight |
...ma vähemalt ei peta  |
teema: Soovitage emaplaati teatud protsessorile |
allsight
vastuseid: 12
vaadatud: 3364
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.09.2004 02:01:11 pealkiri: Soovitage emaplaati teatud protsessorile |
jah nii see on ABIT on testides Voimsamaid emaplaate kuid ma ei ole jargi proovinud tookindlust aga epoxi oma kulll
kuid olen kuulnud et ABIT on tookindlam voib olla ka nats kallim. |
teema: Soovitage emaplaati teatud protsessorile |
allsight
vastuseid: 12
vaadatud: 3364
|
foorum: Protsessorid postitatud: 29.08.2004 16:50:49 pealkiri: emaplaat |
| soovitan nforce2 kiibistikuga emaplaati 8rda3,8rda3+ voi mine epoxi saidile www.epox.com |
| |