Avaleht
otsing leidis 37 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Test Drive Unlimited 2
allsight

vastuseid: 1924
vaadatud: 356770

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.04.2012 09:32:22   pealkiri: Test Drive Unlimited 2
esimene osa oli parem icon_wink.gif ainult et MP tuksi keeratud thumbs_down.gif
  teema: Mida teha kui Vistaga sülearvutile ei saa XP-d installida... [LAHENDUS] :: Sülearvutite lisad
allsight

vastuseid: 301
vaadatud: 303576

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 05.04.2012 16:19:32   pealkiri: Mida teha kui Vistaga sülearvutile ei saa XP-d installida... [LAHENDUS]
thx thumbs_up.gif
  teema: Arvuti jookseb kokku mängides..Oleks vaja suurt abi!!
allsight

vastuseid: 17
vaadatud: 4399

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 24.03.2011 16:30:57   pealkiri: Arvuti jookseb kokku mängides..Oleks vaja suurt abi!!
sellise arvuti jaoks sobilik xp pro
win 7 tahab 3gb ram ja uuemaid videokaarte ning dual core proset
jah aga sellisse heli puhul on tavaliselt et maludel viga
  teema: Firefox 4 tõmmati 24 tunni jooksul üle 6 miljoni korra
allsight

vastuseid: 55
vaadatud: 13983

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 24.03.2011 11:21:06   pealkiri: Firefox 4 tõmmati 24 tunni jooksul üle 6 miljoni korra
jah aga IE9 xp peal ei jookse voib olla selleparast nii vähene huvi thumbs_down.gif
mozilla rokib* thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Ordi
allsight

vastuseid: 4276
vaadatud: 977381

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.09.2008 09:15:58   pealkiri: Ordi
hea koht arvuti ostmiseks
  teema: Samsung syncmaster 226bw ei toimi DVI kaabliga
allsight

vastuseid: 7
vaadatud: 3471

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.07.2008 08:46:45   pealkiri: Samsung syncmaster 226bw ei toimi DVI kaabliga
ei ole viga resos ega kaablis..... icon_smile.gif
mul endal SyncMaster 206BW
Menuust pane Auto Source (Manual)
tee graafikadraiveritele reinstall voi uuenda
ja kindlasti pane uued monitori driverid (digital ...
  teema: Kommenteerimine: matu21
allsight

vastuseid: 1392
vaadatud: 226270

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2008 19:19:56   pealkiri: Audigy 2 ZS
koik ok sain katte thumbs_up.gif
  teema: Command & Conquer 3
allsight

vastuseid: 1015
vaadatud: 161605

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.05.2007 09:59:21   pealkiri: Command & Conquer 3
Fantastile
http://img405.imageshack.us/img405/8100/cc2cw3.jpg
graafika on icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

edit by mutabor: ärme paneme nii suured pildid img tagiga palun.
  teema: CABAL Online
allsight

vastuseid: 364
vaadatud: 101216

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.05.2007 09:57:13   pealkiri: CABAL Online
Wow thumbs_up.gif
  teema: Ordi
allsight

vastuseid: 4276
vaadatud: 977381

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.05.2007 09:45:26   pealkiri: Ordi
hea koht ning positiivse teenindusega thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: eib
allsight

vastuseid: 12
vaadatud: 6501

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.05.2007 15:21:21   pealkiri: Kommenteerimine: eib
thumbs_up.gif Tänan ostu eest
  teema: Heli "sahiseb", kui kõllid on ühendatud arvutiga.
allsight

vastuseid: 61
vaadatud: 14518

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 25.04.2007 17:41:00   pealkiri: Heli "sahiseb", kui kõllid on ühendatud arvutiga.
mul oli samuti imelik sahin
probleem lahenes kui ma Volume Controlis keerasin Line In või CD Playeri hääle maha ....proovi thumbs_up.gif
  teema: Nokia 3250
allsight

vastuseid: 37
vaadatud: 13482

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.04.2007 23:36:49   pealkiri: Nokia 3250
mul tuttaval on see ta ütles et telefonil aku vaga vastupidav
6 päeva
  teema: Half-Life 2
allsight

vastuseid: 6061
vaadatud: 967502

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.03.2007 17:53:46   pealkiri: Half-Life 2
Hardcore.......paris jõhker jahutus icon_razz1.gif
arvuti conf samuti
  teema: Sinu neti kiirus?
allsight

vastuseid: 2455
vaadatud: 575508

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.03.2007 11:48:29   pealkiri: Sinu neti kiirus?
http://img185.imageshack.us/img185/5461/hardcorezy3.jpg
  teema: Kommenteerimine: SideWinder
allsight

vastuseid: 28
vaadatud: 16238

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2006 14:43:02   pealkiri: Kommenteerimine: SideWinder
soovitan koigile hea ostja thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Joosep8
allsight

vastuseid: 157
vaadatud: 29199

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2006 14:35:26   pealkiri: Kommenteerimine: Joosep8
5+ icon_smile.gif icon_smile.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
pole sõnu lihtsalt
  teema: Ordi
allsight

vastuseid: 4276
vaadatud: 977381

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.06.2006 16:44:46   pealkiri: Ordi
olen emaplaate ja coolereid ning malusid ostnud suht norm koht...kvaliteediga ei ole probleeme olnud
  teema: HDD tehasekoodi muutmine?
allsight

vastuseid: 18
vaadatud: 5399

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 03.03.2006 00:28:45   pealkiri: HDD tehasekoodi muutmine?
imelik!!!...bunkbuster banib ainult ip aadressi kaudu esimest korda kuulen,et HDD tehasekoodikaudu icon_smile.gif
ainuke kes banis vois olla admin ..ja tema saab unbanida...soovitaksin selle server foorumisse ...
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
allsight

vastuseid: 6723
vaadatud: 1212469

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.02.2006 21:29:11   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
Kui sa mangid seda high end videokaardiga ja korge resoga + koik on max peal pandud on toesti vaga cool
koikidest osadest parem......mul oli FX5700 ..ja eriti sealt midagi pigistada ei saanud kui pa ...
  teema: COD2 ei jookse ati radeon express 200-ga
allsight

vastuseid: 42
vaadatud: 13026

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.02.2006 18:00:03   pealkiri: COD2 ei jookse ati radeon express 200-ga
ma arvan et supaplex jookseb torgeteta icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
  teema: kuidas clockinda AMD XP 1700+
allsight

vastuseid: 22
vaadatud: 4938

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 15.02.2006 17:57:01   pealkiri: kuidas clockinda AMD XP 1700+
ja ma tean et mingid tyybid olid clockinud seda 3.0ghz!!...eriti oskajad ..- kuskil oli see webis ka yleval aga ma ei maleta ..tean et proset jahutas....vedellammastik ja emmet vesijahutus
  teema: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
allsight

vastuseid: 1240
vaadatud: 238532

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.02.2006 11:40:02   pealkiri: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
heretic
  teema: 60Hz ja 85Hz Kas keegi aitaks
allsight

vastuseid: 5
vaadatud: 2206

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.02.2006 03:17:34   pealkiri: 60Hz ja 85Hz Kas keegi aitaks
hehe ....ma leidsin parema asja www.guru3d.com
ja probleem lahendatud
  teema: COD2 ei jookse ati radeon express 200-ga
allsight

vastuseid: 42
vaadatud: 13026

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.02.2006 09:58:57   pealkiri: COD2 ei jookse ati radeon express 200-ga
OMG sa kasutad ju integreeritud videokaarti selliste mangude jaoks nagu COD2 ja HL2
sul need mangud ei hakkagi jooksma sa pead natuke raha valja kaima umbes 1.5k siis saad kaardi mis veab need mangu ...
  teema: TV kaart
allsight

vastuseid: 7
vaadatud: 1760

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.04.2005 20:50:41   pealkiri: TV
....ise kasutan praegu.....WinFast TV 2000 XP Deluxe suht norm... pilt..+FM raadio peal kvaliteet on hea...Teletext on olemas...ja saab RECORD-it teha...aga kovaketta ruumi oleks toesti sitaks vaja.+ ...
  teema: kuidas clockinda AMD XP 1700+
allsight

vastuseid: 22
vaadatud: 4938

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.04.2005 02:37:56   pealkiri: kuidas clockinda AMD XP 1700+
mina sain 2000+ peale overclockida....
  teema: STV
allsight

vastuseid: 3060
vaadatud: 945169

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.03.2005 15:43:36   pealkiri: STV
Koik ok!!!!! Kiirus on mul 1200Kbit/sec ja download 150KB/sec
ei kurda kuulsin et Starman pidi uhenduse poolest sama paketiga olema parem
  teema: STV internetiühendus?
allsight

vastuseid: 106
vaadatud: 33527

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.12.2004 02:04:00   pealkiri: STV valik ?
Olen praegu rahul, kiirus on 1200Kbit/s ja 150Kbit/s testitud www.ruuter.ee
  teema: AMD protsessori kogu jõud ühe ikooni peale ,uskumatu !
allsight

vastuseid: 6
vaadatud: 2048

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 15.12.2004 19:26:45   pealkiri: AMD protsessori kogu jõud ühe ikooni peale ,uskumatu !
Üks päev kui ma arvutiga tööd tegin
copysin ühe faili CD-romi pealt ja kui ma liigutasin faili My documentsy alla kogemata samal ajal kui ta copys või midagi sellist ei mäleta täpselt.Siis a ...
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
allsight

vastuseid: 6723
vaadatud: 1212469

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.12.2004 18:24:14   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
Nojah. See exclusive to PS2 bla bla bla bullshit kehtib ainult konsoolidele. Kuid yhel saidil n2gin ma artiklit, et R* ja Sony vaheline leping l6ppes 2ra.
T6estuseks on see, et juba on Gamecubile ja ...
  teema: 60Hz ja 85Hz Kas keegi aitaks
allsight

vastuseid: 5
vaadatud: 2206

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.10.2004 19:04:22   pealkiri: 60Hz ja 85Hz Kas keegi aitaks
Äitah nõuande eest proovin homme järgi
väga suuured tänud muideks icon_razz.gif
  teema: 60Hz ja 85Hz Kas keegi aitaks
allsight

vastuseid: 5
vaadatud: 2206

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.10.2004 22:01:09   pealkiri: 60Hz ja 85Hz Kas keegi aitaks
Mulsihuke probleem .Nimelt minu mangudel mis mangivad 3Dgraafikal on 85Hz sellega on koik kombes aga nii kui ma hakkan mangima OpenGL mange naiteks CS,QuakeIII,Wolf. on 60Hz mangida on vaga tulikas si ...
  teema: Teie õnnetused arvutiga
allsight

vastuseid: 2259
vaadatud: 711785

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 07.09.2004 21:37:04   pealkiri: Teie õnnetused arvutiga
Ostsin uue nforce2 kiibistikuga emaplaati ja kasutasin ummmbes kuuu aega ning laaadisin mingi mõttetu softi mis oli emaplaadiga kaasas ja ma tean seda et kuskil ma klikkisin midagi valesti seal prog ...
  teema: Kommenteerimine: allsight
allsight

vastuseid: 5
vaadatud: 5480

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2004 21:12:57   pealkiri: Kommenteerimine: allsight
...ma vähemalt ei peta icon_rolleyes.gif
  teema: Soovitage emaplaati teatud protsessorile
allsight

vastuseid: 12
vaadatud: 3364

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.09.2004 02:01:11   pealkiri: Soovitage emaplaati teatud protsessorile
jah nii see on ABIT on testides Voimsamaid emaplaate kuid ma ei ole jargi proovinud tookindlust aga epoxi oma kulll
kuid olen kuulnud et ABIT on tookindlam voib olla ka nats kallim.
  teema: Soovitage emaplaati teatud protsessorile
allsight

vastuseid: 12
vaadatud: 3364

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 29.08.2004 16:50:49   pealkiri: emaplaat
soovitan nforce2 kiibistikuga emaplaati 8rda3,8rda3+ voi mine epoxi saidile www.epox.com
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.