Avaleht
otsing leidis 475 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: AMD Vega seeria arutelu
alec

vastuseid: 2565
vaadatud: 562480

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.03.2017 19:31:09   pealkiri: AMD Vega seeria arutelu
icon_sad.gif krt, ma vaatasin otsas lõpuni
a mulle jäi nüüd segaseks, kas hiljem tuleb veel mingi pressikas, kus räägitakse VEGA'st?Väike lootus kuulda rohkem infot GDC jooksul

Veel vähem infot kui ...
  teema: AMD Vega seeria arutelu
alec

vastuseid: 2565
vaadatud: 562480

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.01.2017 13:27:54   pealkiri: AMD Vega seeria arutelu
Kindlasti mitte märts. Eelmine märts me nägime esimesed Polaris benchmark tulemused, tuli välja juunis. Vega ei ole veel sellel tasemel, oleme näinud vaid teasereid.
  teema: Euro Truck Simulator 2
alec

vastuseid: 4132
vaadatud: 960702

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2017 16:41:00   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
MP pole viga, aga tavaliikluseta on maanteedel igav.
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
alec

vastuseid: 15977
vaadatud: 3376130

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.12.2016 12:38:55   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Zeni üritusel märgiti, et prose ennast alles optimiseeritakse ja emaplaatidest näidati ainult ühe Gigabyte'i PCB'd.Aga Lisa ütles et me näeme proset Q1 ja "sooner than you expect".
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
alec

vastuseid: 15977
vaadatud: 3376130

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 14.12.2016 19:58:05   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
miks render sample 100 peale muudeti on hea küsimus.Tõenäoliselt et live esitlusel liiga kaua ei veniks.
  teema: AMD Vega seeria arutelu
alec

vastuseid: 2565
vaadatud: 562480

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.12.2016 17:43:52   pealkiri: AMD Vega seeria arutelu
1080 võrreldav jõudlus on vähe. kui just odavam ei tule. titanxist on eeldatav, et 1080ti on soolas ja ootamas.Vähemalt ajab hinnad alla. Ning roadmapis oli hiljem plaanis suurem Vega.
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
alec

vastuseid: 15977
vaadatud: 3376130

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 14.12.2016 17:40:57   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
AMD K10 ja kõik hiljemad tahaks ära unustada ja alustada sealt kus K8 lõpetas.
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
alec

vastuseid: 3974
vaadatud: 1286751

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.02.2016 13:18:10   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
ongi EMT 4GSelles ongi küsimus, kas 4G võib levida paremini kui 3G?
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
alec

vastuseid: 3974
vaadatud: 1286751

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.02.2016 12:40:03   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
Metsa sees kodu kus EMT levis tunduvalt halvemini kui Tele2. 4G ei ole testinud küll.
Kas on lootust et Telia Koduinternet levib paremini kui tavaline mobiiltelefon? Suunatud antenni raske sellele r ...
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
alec

vastuseid: 6386
vaadatud: 1252650

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.11.2015 01:08:55   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Pole paha thumbs_up.gif
Vanad mängud, mis mul enne ei töötanud, hakkasid ka tööle nüüd windows 10 all ja D3DOverrider töötab nüüd Steami mängudega triple buff ja vsync (enne ei töötanud nende m ...
  teema: Overwatch
alec

vastuseid: 509
vaadatud: 181815

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.11.2015 01:05:19   pealkiri: Overwatch
expected to launch on or before June 21, 2016.[url=http://www.ign.com/articles/2015/11/06/overwatch-origins-edition-release-date-set-for-spring-2016]IGN
Lisaks paistab et tulevik toob uusi tegelasi j ...
  teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5
alec

vastuseid: 360
vaadatud: 80633

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.08.2015 11:21:14   pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5
beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Top Gear & Fifth Gear
alec

vastuseid: 4701
vaadatud: 825502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.08.2015 19:29:10   pealkiri: Top Gear & Fifth Gear
Suurepärane uudis
Huvitav kas kaamerate tagune meeskond ka tuleb üle?
  teema: Kommenteerimine: Markuu
alec

vastuseid: 62
vaadatud: 20451

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2015 10:02:52   pealkiri: Kommenteerimine: Markuu
Otsin telefoni, kõik korras
  teema: Kommenteerimine: Launger
alec

vastuseid: 119
vaadatud: 33896

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.04.2015 08:58:08   pealkiri: Kommenteerimine: Launger
Ostsin rooli, kiirelt käes
  teema: Kommenteerimine: Saarik
alec

vastuseid: 51
vaadatud: 12014

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.04.2015 08:57:40   pealkiri: Kommenteerimine: Saarik
Ostsin hiire, kiirelt käes
  teema: TELE2 M-Internet
alec

vastuseid: 5294
vaadatud: 1237506

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.03.2015 15:02:25   pealkiri: TELE2 M-Internet
Täna arves nägin, et minu mobiilipakett vahetati kallima vastu. Ma saan aru et vanad paketid kaovad ära, aga mis mõtet on mul "4G" paketist kui metsavahel 2mbit saab kätte ainult väga ilusal pä ...
  teema: The Crew
alec

vastuseid: 938
vaadatud: 192030

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.12.2014 13:23:50   pealkiri: The Crew
Factioni valikul saab 100k cc ehk crew credits. Kas tulevikus veel natuke neid saab (muidu kui päris raha eest) ning millele on neid mõistlik kulutada? Autode ostmisele ei ole mõtet, neid saab ka m ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
alec

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771546

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.11.2014 11:50:06   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Masendav et teevad internetile hinnatõusu. Tavaliselt läks nett kiiremaks/odavamaks.
Aga omanikuvahetus seletab ära küll.

Enne maksin 60/10 eest 20 eur. Jaanuarist 22.
Kui vahetada 100/20 va ...
  teema: Kommenteerimine: Pokemon
alec

vastuseid: 262
vaadatud: 55605

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2014 09:31:25   pealkiri: Kommenteerimine: Pokemon
thumbs_up.gif
  teema: The Crew
alec

vastuseid: 938
vaadatud: 192030

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.09.2014 13:21:33   pealkiri: The Crew
TDU2 DLC oli häbiväärne
Kasiino lisa ja paarkümmend autot soolase hinnaga. Pluss pidi ostma läbi nõmeda Atari poe.

Loodame et Crew pakub rohkem
  teema: The Crew
alec

vastuseid: 938
vaadatud: 192030

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.09.2014 10:24:47   pealkiri: The Crew
kas on juba teada mida season passi eest saab?
ehk kui palju tulevased DLC maksavad?
  teema: Veredoonorlus
alec

vastuseid: 742
vaadatud: 376431

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 01.09.2014 14:56:19   pealkiri: Veredoonorlus
Kahjuks määrati kevadel tabletid. Enam ei saa verd anda. Ning nagu nimelt eelmine nädal helistati ja kutsuti trombotsüüte andma. Oleks esimene kord.

Nii et keegi peab minu eest topelt verd val ...
  teema: The Crew
alec

vastuseid: 938
vaadatud: 192030

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.08.2014 12:01:31   pealkiri: The Crew
Kui test drive u2 võrrelda selle mänguga, kas on sama igav?Kindlasti vaheldusrikkam
Story võidusõidud on erinevad ja vahepealsed ülesanded sobivad hästi ringisõtmisele lisaks.
Kui kord lvl10 ...
  teema: The Crew
alec

vastuseid: 938
vaadatud: 192030

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2014 15:31:30   pealkiri: The Crew
  teema: Euro Truck Simulator 2
alec

vastuseid: 4132
vaadatud: 960702

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2014 15:00:27   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
ets2mp 90 km/h limiit on ikka liiga väike. Ei jõua kuhugi sellise kiirusega
  teema: Samsung Galaxy S4 Mini
alec

vastuseid: 521
vaadatud: 133671

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.03.2014 13:49:52   pealkiri: Samsung Galaxy S4 Mini
Paar nädalat oman seda telefoni. Väga thumbs_up.gif

Aga hakkas häirima üks asi. Nimelt vibra on väga nõrk. Ja ei leia kuidas saaks tugevamaks.
Soovitustest leidsin ainult custom ROM varianti, ei tah ...
  teema: Wargame Airland Battle
alec

vastuseid: 21
vaadatud: 7163

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.12.2013 15:36:18   pealkiri: Wargame Airland Battle
Tehti päris suuri muutusi mis puudutavad balansi ja unifikatsiooni
http://www.wargame-ee.com/forum/viewtopic.php?f=91&t=37069

DLC2 lubatakse kohe-kohe. Mõned uued unitid (üks igale riigile) ...
  teema: Star Citizen
alec

vastuseid: 810
vaadatud: 243324

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2013 02:03:57   pealkiri: Star Citizen
meeletu hulk raha neil kogutud
veel kaalun kas oma 2c sinna lisada
  teema: War Thunder
alec

vastuseid: 670
vaadatud: 247689

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2013 11:55:57   pealkiri: War Thunder
tankide closed beta lubatakse enne 4.12.13
  teema: AMD Volcanic Islands aka R-200 seeria videokaardid
alec

vastuseid: 3126
vaadatud: 540795

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.10.2013 19:19:10   pealkiri: AMD Volcanic Islands aka R-200 seeria videokaardid
Nvidia vastab 780ti välja kuulutamisega
  teema: AMD Volcanic Islands aka R-200 seeria videokaardid
alec

vastuseid: 3126
vaadatud: 540795

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.10.2013 15:48:44   pealkiri: AMD Volcanic Islands aka R-200 seeria videokaardid
Kui need lekkinud ülevaated tõele lähedal on, siis voolutarve on päris masendav
Eks olemasoleva tootmisprotsessiga imet ei tee, aga siiski NVidial on eelis.
Ning hingamisruumi Titan Ultra voolu ...
  teema: Battlefield 4
alec

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086236

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.10.2013 12:55:13   pealkiri: Battlefield 4
Ma ei jälginud palju bf4 arengut
Kas on lootust, et bf3 relvadest mõned veel tulevad siia mängu? Põhiliselt huvitab muidugi AK-74M icon_smile.gif
  teema: DotA 2
alec

vastuseid: 1792
vaadatud: 400108

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2013 14:50:42   pealkiri: DotA 2
Mida kauem matchmaking vastaseid otsib seda suurem on levelite vahemik mängus. Kui satud kiiresti mängu, siis on kõik sama level, kui ootat igaviku, siis on levelid seinast seina. Seda kas peidetud ...
  teema: Arvuti energiatarbe mõõtmine
alec

vastuseid: 32
vaadatud: 13431

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 21.02.2013 13:58:43   pealkiri: Arvuti energiatarbe mõõtmine
Vaatasin, et selle kõige lihtsama asjaga, ehk raha lugemisega, see EL-EPM02HQ hästi hakkama ei saa. Panin 1 kWh hinnaks 1.00 raha ja mõõtmise lõpuks 48.6 kWh maksis 48.1 raha. Absoluutne vahe pid ...
  teema: DotA 2
alec

vastuseid: 1792
vaadatud: 400108

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.02.2013 13:38:34   pealkiri: DotA 2
Eriti ei aja taga raskeid vastaseid. Vastupidi, kuidagi masendav on. Level ja võidud kogunevad ja vastased muutuvad aina raskemaks. Mõnda on hirmus vaadata kuidas ta juba lvl 5 juures hakkab ülepla ...
  teema: Heroes & Generals
alec

vastuseid: 87
vaadatud: 37692

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.02.2013 14:44:16   pealkiri: Heroes & Generals
Mängisin paar tundi, päris huvitav.
Meenutab Call of duty kõige esimest ja natuke Day of Defeat (mitte source). Üllatavalt hästi läbi mõeldud liikumine, laskmine, reload. Lähivõitluses aga ...
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
alec

vastuseid: 3918
vaadatud: 659524

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.12.2012 13:00:10   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Päris õige, enamus LCDsid on rangelt 60Hz, osadel väiksematel lubasid draiverid 75Hz panna, ja üksikutel neist ka reaalselt see toimis

Aga viimasel ajal on palju tulnud 120Hz ja 3D toega monito ...
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
alec

vastuseid: 3918
vaadatud: 659524

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.12.2012 12:32:26   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
, 120hz monitoril värskendub iga piksel kiirusel 120hz. Teleritel tekivad need über-refreshid läbi pilditöötlustarkvara (tegelik kiirus on siiski 50-60hz).

EI VÄRSKENDA, lcd kristallid ei suu ...
  teema: War Thunder
alec

vastuseid: 670
vaadatud: 247689

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.11.2012 14:35:56   pealkiri: War Thunder
Lennusimulaatorite fännidele sobival tasemel mäng, mis samas laseb tavainimesel hiirega mängida. Pole kerge teha eks ole.

Ostsin joysticku selle mängu jaoks, väga rahul.

Edit:
Vaikselt jõ ...
  teema: Diablo III
alec

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540558

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.09.2012 10:58:35   pealkiri: Diablo III
kõige raskem boss mängus on vist Ghom või Izual. Diablo ise ei ole raske, kui oma enda kloonidega hakkama saad
  teema: Battlefield 3
alec

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.07.2012 11:23:37   pealkiri: Battlefield 3
, proovi paar raundi bolt action automaatide vastu. Siis alles hakkad pihta laskma.
Maru uhke olin kui TDM võitsin, vist oli L96 ilma sihikuta. No mõned tuli püstoliga ära lõpetada.
  teema: Battlefield 3
alec

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.07.2012 14:39:40   pealkiri: Battlefield 3
Kui sul on 10 tähte mingi relvaga siis on su enda käsi palju parem kui makro recoili kompenseerimisel.
Vot BC2 sai makroga kuulipildujast supertäpselt lasta. Kõik kuulid ühte punkti.
  teema: Battlefield 3
alec

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.07.2012 14:02:07   pealkiri: Battlefield 3
Reklaami oskavad nad teha. Uued mapid nägin päris ägedad välja thumbs_up.gif

See ka mingi bf3 filmi moodi asi. See meeldis rohkem, kui eelmine youtuubi embendatud video siin.
Ilusad kaamera nurgad, aga ...
  teema: Diablo III
alec

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540558

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.06.2012 12:10:05   pealkiri: Diablo III
Tubli mees
Aga aru ei saa kust ta nii palju kulda saab oma barbide riietamiseks?
  teema: Battlefield 3
alec

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.06.2012 12:42:13   pealkiri: Battlefield 3
arvata võib, et vene võtmel tuleb oodata CQ inglise faile?
  teema: Test Drive Unlimited 2
alec

vastuseid: 1924
vaadatud: 356556

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.06.2012 15:12:33   pealkiri: Test Drive Unlimited 2
Kas siia mängu saab lisada enda musa v ?paned oma lemmikpleieri taustal mängima icon_smile.gif
boonusena saad lahti "naljakatest" reklaamidest raadios
  teema: Battlefield 3
alec

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.06.2012 10:34:50   pealkiri: Battlefield 3
Täna hommikul ostsin Premiumi.
Originis 50€ aga otse Battlelog lehelt ostes on $50. pea 10€ võit.
  teema: Battlefield 3
alec

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.06.2012 14:18:08   pealkiri: Battlefield 3
Kuidas ma saan CQ 2 weeks early kui on juba 4.06, aga Premium ei ole isegi väljas icon_question.gif
  teema: Battlefield 3
alec

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.06.2012 11:28:30   pealkiri: Battlefield 3
nats karm ikka 63.6132 eurot maksta premiumi eest.
Midagi sassi läind? 50$ on ju 40.55 EUR. USD peaks ikka eurost odavam olema. Aga jah, EA tahab selle eest kas 50$ või 50 euri küsida. Arvan, et ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.