|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: AMD Vega seeria arutelu |
alec
vastuseid: 2565
vaadatud: 562480
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.03.2017 19:31:09 pealkiri: AMD Vega seeria arutelu |
krt, ma vaatasin otsas lõpuni
a mulle jäi nüüd segaseks, kas hiljem tuleb veel mingi pressikas, kus räägitakse VEGA'st?Väike lootus kuulda rohkem infot GDC jooksul
Veel vähem infot kui ... |
teema: AMD Vega seeria arutelu |
alec
vastuseid: 2565
vaadatud: 562480
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.01.2017 13:27:54 pealkiri: AMD Vega seeria arutelu |
| Kindlasti mitte märts. Eelmine märts me nägime esimesed Polaris benchmark tulemused, tuli välja juunis. Vega ei ole veel sellel tasemel, oleme näinud vaid teasereid. |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
alec
vastuseid: 4132
vaadatud: 960702
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.01.2017 16:41:00 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
| MP pole viga, aga tavaliikluseta on maanteedel igav. |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
alec
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376130
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.12.2016 12:38:55 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Zeni üritusel märgiti, et prose ennast alles optimiseeritakse ja emaplaatidest näidati ainult ühe Gigabyte'i PCB'd.Aga Lisa ütles et me näeme proset Q1 ja "sooner than you expect". |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
alec
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376130
|
foorum: Protsessorid postitatud: 14.12.2016 19:58:05 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| miks render sample 100 peale muudeti on hea küsimus.Tõenäoliselt et live esitlusel liiga kaua ei veniks. |
teema: AMD Vega seeria arutelu |
alec
vastuseid: 2565
vaadatud: 562480
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.12.2016 17:43:52 pealkiri: AMD Vega seeria arutelu |
| 1080 võrreldav jõudlus on vähe. kui just odavam ei tule. titanxist on eeldatav, et 1080ti on soolas ja ootamas.Vähemalt ajab hinnad alla. Ning roadmapis oli hiljem plaanis suurem Vega. |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
alec
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376130
|
foorum: Protsessorid postitatud: 14.12.2016 17:40:57 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| AMD K10 ja kõik hiljemad tahaks ära unustada ja alustada sealt kus K8 lõpetas. |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
alec
vastuseid: 3974
vaadatud: 1286751
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.02.2016 13:18:10 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
| ongi EMT 4GSelles ongi küsimus, kas 4G võib levida paremini kui 3G? |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
alec
vastuseid: 3974
vaadatud: 1286751
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.02.2016 12:40:03 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
Metsa sees kodu kus EMT levis tunduvalt halvemini kui Tele2. 4G ei ole testinud küll.
Kas on lootust et Telia Koduinternet levib paremini kui tavaline mobiiltelefon? Suunatud antenni raske sellele r ... |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
alec
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252650
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.11.2015 01:08:55 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
Pole paha
Vanad mängud, mis mul enne ei töötanud, hakkasid ka tööle nüüd windows 10 all ja D3DOverrider töötab nüüd Steami mängudega triple buff ja vsync (enne ei töötanud nende m ... |
teema: Overwatch |
alec
vastuseid: 509
vaadatud: 181815
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.11.2015 01:05:19 pealkiri: Overwatch |
expected to launch on or before June 21, 2016.[url=http://www.ign.com/articles/2015/11/06/overwatch-origins-edition-release-date-set-for-spring-2016]IGN
Lisaks paistab et tulevik toob uusi tegelasi j ... |
teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
alec
vastuseid: 360
vaadatud: 80633
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.08.2015 11:21:14 pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
 |
teema: Top Gear & Fifth Gear |
alec
vastuseid: 4701
vaadatud: 825502
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 07.08.2015 19:29:10 pealkiri: Top Gear & Fifth Gear |
Suurepärane uudis
Huvitav kas kaamerate tagune meeskond ka tuleb üle? |
teema: Kommenteerimine: Markuu |
alec
vastuseid: 62
vaadatud: 20451
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2015 10:02:52 pealkiri: Kommenteerimine: Markuu |
| Otsin telefoni, kõik korras |
teema: Kommenteerimine: Launger |
alec
vastuseid: 119
vaadatud: 33896
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.04.2015 08:58:08 pealkiri: Kommenteerimine: Launger |
| Ostsin rooli, kiirelt käes |
teema: Kommenteerimine: Saarik |
alec
vastuseid: 51
vaadatud: 12014
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.04.2015 08:57:40 pealkiri: Kommenteerimine: Saarik |
| Ostsin hiire, kiirelt käes |
teema: TELE2 M-Internet |
alec
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237506
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.03.2015 15:02:25 pealkiri: TELE2 M-Internet |
| Täna arves nägin, et minu mobiilipakett vahetati kallima vastu. Ma saan aru et vanad paketid kaovad ära, aga mis mõtet on mul "4G" paketist kui metsavahel 2mbit saab kätte ainult väga ilusal pä ... |
teema: The Crew |
alec
vastuseid: 938
vaadatud: 192030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.12.2014 13:23:50 pealkiri: The Crew |
| Factioni valikul saab 100k cc ehk crew credits. Kas tulevikus veel natuke neid saab (muidu kui päris raha eest) ning millele on neid mõistlik kulutada? Autode ostmisele ei ole mõtet, neid saab ka m ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
alec
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771546
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.11.2014 11:50:06 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Masendav et teevad internetile hinnatõusu. Tavaliselt läks nett kiiremaks/odavamaks.
Aga omanikuvahetus seletab ära küll.
Enne maksin 60/10 eest 20 eur. Jaanuarist 22.
Kui vahetada 100/20 va ... |
teema: Kommenteerimine: Pokemon |
alec
vastuseid: 262
vaadatud: 55605
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2014 09:31:25 pealkiri: Kommenteerimine: Pokemon |
 |
teema: The Crew |
alec
vastuseid: 938
vaadatud: 192030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.09.2014 13:21:33 pealkiri: The Crew |
TDU2 DLC oli häbiväärne
Kasiino lisa ja paarkümmend autot soolase hinnaga. Pluss pidi ostma läbi nõmeda Atari poe.
Loodame et Crew pakub rohkem |
teema: The Crew |
alec
vastuseid: 938
vaadatud: 192030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.09.2014 10:24:47 pealkiri: The Crew |
kas on juba teada mida season passi eest saab?
ehk kui palju tulevased DLC maksavad? |
teema: Veredoonorlus |
alec
vastuseid: 742
vaadatud: 376431
|
foorum: HV üritused postitatud: 01.09.2014 14:56:19 pealkiri: Veredoonorlus |
Kahjuks määrati kevadel tabletid. Enam ei saa verd anda. Ning nagu nimelt eelmine nädal helistati ja kutsuti trombotsüüte andma. Oleks esimene kord.
Nii et keegi peab minu eest topelt verd val ... |
teema: The Crew |
alec
vastuseid: 938
vaadatud: 192030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.08.2014 12:01:31 pealkiri: The Crew |
Kui test drive u2 võrrelda selle mänguga, kas on sama igav?Kindlasti vaheldusrikkam
Story võidusõidud on erinevad ja vahepealsed ülesanded sobivad hästi ringisõtmisele lisaks.
Kui kord lvl10 ... |
teema: The Crew |
alec
vastuseid: 938
vaadatud: 192030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.08.2014 15:31:30 pealkiri: The Crew |
|
teema: Euro Truck Simulator 2 |
alec
vastuseid: 4132
vaadatud: 960702
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.08.2014 15:00:27 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
| ets2mp 90 km/h limiit on ikka liiga väike. Ei jõua kuhugi sellise kiirusega |
teema: Samsung Galaxy S4 Mini |
alec
vastuseid: 521
vaadatud: 133671
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.03.2014 13:49:52 pealkiri: Samsung Galaxy S4 Mini |
Paar nädalat oman seda telefoni. Väga
Aga hakkas häirima üks asi. Nimelt vibra on väga nõrk. Ja ei leia kuidas saaks tugevamaks.
Soovitustest leidsin ainult custom ROM varianti, ei tah ... |
teema: Wargame Airland Battle |
alec
vastuseid: 21
vaadatud: 7163
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.12.2013 15:36:18 pealkiri: Wargame Airland Battle |
Tehti päris suuri muutusi mis puudutavad balansi ja unifikatsiooni
http://www.wargame-ee.com/forum/viewtopic.php?f=91&t=37069
DLC2 lubatakse kohe-kohe. Mõned uued unitid (üks igale riigile) ... |
teema: Star Citizen |
alec
vastuseid: 810
vaadatud: 243324
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.11.2013 02:03:57 pealkiri: Star Citizen |
meeletu hulk raha neil kogutud
veel kaalun kas oma 2c sinna lisada |
teema: War Thunder |
alec
vastuseid: 670
vaadatud: 247689
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2013 11:55:57 pealkiri: War Thunder |
| tankide closed beta lubatakse enne 4.12.13 |
teema: AMD Volcanic Islands aka R-200 seeria videokaardid |
alec
vastuseid: 3126
vaadatud: 540795
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.10.2013 19:19:10 pealkiri: AMD Volcanic Islands aka R-200 seeria videokaardid |
| Nvidia vastab 780ti välja kuulutamisega |
teema: AMD Volcanic Islands aka R-200 seeria videokaardid |
alec
vastuseid: 3126
vaadatud: 540795
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.10.2013 15:48:44 pealkiri: AMD Volcanic Islands aka R-200 seeria videokaardid |
Kui need lekkinud ülevaated tõele lähedal on, siis voolutarve on päris masendav
Eks olemasoleva tootmisprotsessiga imet ei tee, aga siiski NVidial on eelis.
Ning hingamisruumi Titan Ultra voolu ... |
teema: Battlefield 4 |
alec
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086236
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.10.2013 12:55:13 pealkiri: Battlefield 4 |
Ma ei jälginud palju bf4 arengut
Kas on lootust, et bf3 relvadest mõned veel tulevad siia mängu? Põhiliselt huvitab muidugi AK-74M  |
teema: DotA 2 |
alec
vastuseid: 1792
vaadatud: 400108
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.05.2013 14:50:42 pealkiri: DotA 2 |
| Mida kauem matchmaking vastaseid otsib seda suurem on levelite vahemik mängus. Kui satud kiiresti mängu, siis on kõik sama level, kui ootat igaviku, siis on levelid seinast seina. Seda kas peidetud ... |
teema: Arvuti energiatarbe mõõtmine |
alec
vastuseid: 32
vaadatud: 13431
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 21.02.2013 13:58:43 pealkiri: Arvuti energiatarbe mõõtmine |
| Vaatasin, et selle kõige lihtsama asjaga, ehk raha lugemisega, see EL-EPM02HQ hästi hakkama ei saa. Panin 1 kWh hinnaks 1.00 raha ja mõõtmise lõpuks 48.6 kWh maksis 48.1 raha. Absoluutne vahe pid ... |
teema: DotA 2 |
alec
vastuseid: 1792
vaadatud: 400108
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.02.2013 13:38:34 pealkiri: DotA 2 |
| Eriti ei aja taga raskeid vastaseid. Vastupidi, kuidagi masendav on. Level ja võidud kogunevad ja vastased muutuvad aina raskemaks. Mõnda on hirmus vaadata kuidas ta juba lvl 5 juures hakkab ülepla ... |
teema: Heroes & Generals |
alec
vastuseid: 87
vaadatud: 37692
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.02.2013 14:44:16 pealkiri: Heroes & Generals |
Mängisin paar tundi, päris huvitav.
Meenutab Call of duty kõige esimest ja natuke Day of Defeat (mitte source). Üllatavalt hästi läbi mõeldud liikumine, laskmine, reload. Lähivõitluses aga ... |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
alec
vastuseid: 3918
vaadatud: 659524
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.12.2012 13:00:10 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Päris õige, enamus LCDsid on rangelt 60Hz, osadel väiksematel lubasid draiverid 75Hz panna, ja üksikutel neist ka reaalselt see toimis
Aga viimasel ajal on palju tulnud 120Hz ja 3D toega monito ... |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
alec
vastuseid: 3918
vaadatud: 659524
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.12.2012 12:32:26 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
, 120hz monitoril värskendub iga piksel kiirusel 120hz. Teleritel tekivad need über-refreshid läbi pilditöötlustarkvara (tegelik kiirus on siiski 50-60hz).
EI VÄRSKENDA, lcd kristallid ei suu ... |
teema: War Thunder |
alec
vastuseid: 670
vaadatud: 247689
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.11.2012 14:35:56 pealkiri: War Thunder |
Lennusimulaatorite fännidele sobival tasemel mäng, mis samas laseb tavainimesel hiirega mängida. Pole kerge teha eks ole.
Ostsin joysticku selle mängu jaoks, väga rahul.
Edit:
Vaikselt jõ ... |
teema: Diablo III |
alec
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540558
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.09.2012 10:58:35 pealkiri: Diablo III |
| kõige raskem boss mängus on vist Ghom või Izual. Diablo ise ei ole raske, kui oma enda kloonidega hakkama saad |
teema: Battlefield 3 |
alec
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.07.2012 11:23:37 pealkiri: Battlefield 3 |
, proovi paar raundi bolt action automaatide vastu. Siis alles hakkad pihta laskma.
Maru uhke olin kui TDM võitsin, vist oli L96 ilma sihikuta. No mõned tuli püstoliga ära lõpetada. |
teema: Battlefield 3 |
alec
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.07.2012 14:39:40 pealkiri: Battlefield 3 |
Kui sul on 10 tähte mingi relvaga siis on su enda käsi palju parem kui makro recoili kompenseerimisel.
Vot BC2 sai makroga kuulipildujast supertäpselt lasta. Kõik kuulid ühte punkti. |
teema: Battlefield 3 |
alec
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.07.2012 14:02:07 pealkiri: Battlefield 3 |
Reklaami oskavad nad teha. Uued mapid nägin päris ägedad välja
See ka mingi bf3 filmi moodi asi. See meeldis rohkem, kui eelmine youtuubi embendatud video siin.
Ilusad kaamera nurgad, aga ... |
teema: Diablo III |
alec
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540558
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.06.2012 12:10:05 pealkiri: Diablo III |
Tubli mees
Aga aru ei saa kust ta nii palju kulda saab oma barbide riietamiseks? |
teema: Battlefield 3 |
alec
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.06.2012 12:42:13 pealkiri: Battlefield 3 |
| arvata võib, et vene võtmel tuleb oodata CQ inglise faile? |
teema: Test Drive Unlimited 2 |
alec
vastuseid: 1924
vaadatud: 356556
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.06.2012 15:12:33 pealkiri: Test Drive Unlimited 2 |
Kas siia mängu saab lisada enda musa v ?paned oma lemmikpleieri taustal mängima
boonusena saad lahti "naljakatest" reklaamidest raadios |
teema: Battlefield 3 |
alec
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.06.2012 10:34:50 pealkiri: Battlefield 3 |
Täna hommikul ostsin Premiumi.
Originis 50€ aga otse Battlelog lehelt ostes on $50. pea 10€ võit. |
teema: Battlefield 3 |
alec
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.06.2012 14:18:08 pealkiri: Battlefield 3 |
Kuidas ma saan CQ 2 weeks early kui on juba 4.06, aga Premium ei ole isegi väljas  |
teema: Battlefield 3 |
alec
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.06.2012 11:28:30 pealkiri: Battlefield 3 |
nats karm ikka 63.6132 eurot maksta premiumi eest.
Midagi sassi läind? 50$ on ju 40.55 EUR. USD peaks ikka eurost odavam olema. Aga jah, EA tahab selle eest kas 50$ või 50 euri küsida. Arvan, et ... |
| |