|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Voro |
aimar9999
vastuseid: 175
vaadatud: 34888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.03.2013 17:12:59 pealkiri: Meeldiv kogemus |
Tellis töö, sai kohe alguses kõik ilusti kokku lepitud, ning kuigi lõpptulemuseni ei jõudnud, on äärmiselt positiivne kogemus
Soovitan |
teema: Kommenteerimine: rolts |
aimar9999
vastuseid: 116
vaadatud: 27781
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2013 17:46:54 pealkiri: Kommenteerimine: rolts |
Üks sõbralik ja lahe sell, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: vex |
aimar9999
vastuseid: 61
vaadatud: 23999
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2012 23:17:14 pealkiri: Kommenteerimine: vex |
Kirjutasin pisikese koodi, kõik oli  |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
aimar9999
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.11.2012 02:45:31 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
tundub, et sain tööle. Hetkel mõnda aega korralikult mänginud, isegi peale programmi maha lastkmist (tahtsin uuemat versiooni) sain kõik uuesti tööle kohe, et vist toimib
super, tänud  |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
aimar9999
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.11.2012 01:22:54 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
selles samas teemas, lk 38 https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=290921&postdays=0&postorder=asc&start=949 , esimese postituse õpetuse järgi tegin.
Kaardiserver on NewCS
Kaa ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
aimar9999
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.11.2012 21:47:51 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
oskab keegi ehk öelda, milles võib asi olla, kui cardserver ütleb sellise teate Newcamd ] ECM -> kasutajanimi <NOT OK> 0B00 0000 001C
vaatamiseks dvbviewer,
eesti kanaleid, vabu kanal ... |
teema: Europarlamendi saadik Ojulandi nõunik soovitab rahval ACTA vastu tänavatele minna? |
aimar9999
vastuseid: 70
vaadatud: 21789
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 26.01.2012 12:44:37 pealkiri: Europarlamendi saadik Ojulandi nõunik soovitab rahval ACTA vastu tänavatele minna? |
| usun, et paljud oleksid valmis minema. Ma pole selline lärmaja ja igalepoole suure suuga karjuma mineja tüüp aga sellise asjapuhul tuleks isegi. |
teema: Kommenteerimine: Smir |
aimar9999
vastuseid: 50
vaadatud: 21167
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.11.2011 19:54:15 pealkiri: Kommenteerimine: Smir |
Ehitasin pisikese veebilehe, kõik sujus väga hästi
Seega positiivne kogemus,  |
teema: wlan ja lan bridge |
aimar9999
vastuseid: 1
vaadatud: 1341
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 31.10.2011 22:09:56 pealkiri: wlan ja lan bridge |
| olenevalt windowsi versioonist, et mis teedpidi minna sinna. kuid win 7 paremklõps interneti ikoonile mis asub paremalpool all ja siis valid Open network and sharing center, Avanenud aknast valid vas ... |
teema: Kommenteerimine: Saarik |
aimar9999
vastuseid: 51
vaadatud: 12038
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2011 23:26:21 pealkiri: Kommenteerimine: Saarik |
Sai diil tehtud.
Kõik nagu lubatud ja väga korralik. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Eeroz |
aimar9999
vastuseid: 281
vaadatud: 78903
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.07.2011 21:20:41 pealkiri: Kommenteerimine: Eeroz |
sai diil tehtud,  |
teema: Kommenteerimine: etike89 |
aimar9999
vastuseid: 292
vaadatud: 49995
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.06.2011 13:17:52 pealkiri: Kommenteerimine: etike89 |
| positiivne. Väikesed probleemid minupoolt aga ka need lahenesid ja mõlemad õnnelikud. |
teema: Thomson DCM425 modem ei ühendu |
aimar9999
vastuseid: 0
vaadatud: 888
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 02.08.2010 16:15:32 pealkiri: Thomson DCM425 modem ei ühendu |
| On nüüd vist juba 2 kuud sees olnud STV internet läbi kaabelmodemi ja juba kuu möödudes hakkasid pisikesed jamad pihta, kadus mõneks ajaks ära internet ja nüüd eile kadus kell 7 umbes ära ja ... |
teema: SWF faili muutmine |
aimar9999
vastuseid: 5
vaadatud: 2999
|
foorum: Kujundamine postitatud: 01.08.2010 16:17:39 pealkiri: SWF faili muutmine |
olen sellega proovinud, ei saa  |
teema: SWF faili muutmine |
aimar9999
vastuseid: 5
vaadatud: 2999
|
foorum: Kujundamine postitatud: 01.08.2010 15:44:22 pealkiri: SWF faili muutmine |
Teksti oleks vaja natukene muuta.
E: antud lingi alt abi ei saanud |
teema: SWF faili muutmine |
aimar9999
vastuseid: 5
vaadatud: 2999
|
foorum: Kujundamine postitatud: 01.08.2010 15:35:42 pealkiri: SWF faili muutmine |
| Kahjuks pole enam .fla faili alles, kuid oleks vaja muuta ühte faili natukene, et ehk teab keegi soovitada miskit proge millega reaalselt saaks muuta swf faili, olen siiani proovinud igasuguseid, kui ... |
teema: Browseripõhised mängud |
aimar9999
vastuseid: 392
vaadatud: 492499
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.07.2010 21:02:12 pealkiri: Browseripõhised mängud |
| http://www.nisva.eu |
teema: Kommenteerimine: pealuu |
aimar9999
vastuseid: 210
vaadatud: 57484
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.07.2010 14:22:55 pealkiri: Kommenteerimine: pealuu |
| Ülimalt positiivne ja väga kannatlik inimene. Tegin väikese äparduse, kuid kõik lahenes lõpuks hästi. |
teema: Kommenteerimine: RPG16 |
aimar9999
vastuseid: 202
vaadatud: 68946
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2010 12:12:57 pealkiri: Kommenteerimine: RPG16 |
Tema sai raha, mina arvuti kasti, kõik täpselt nagu jutt oli...
Võib usaldada  |
teema: Kommenteerimine: dud66 |
aimar9999
vastuseid: 54
vaadatud: 25214
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.06.2010 14:49:37 pealkiri: Kommenteerimine: dud66 |
Sain paar asja mida hetkel väga vaja oli, positiivne  |
teema: Väga vanale arvutile OS |
aimar9999
vastuseid: 8
vaadatud: 2860
|
foorum: Tarkvara postitatud: 07.06.2010 14:47:01 pealkiri: Väga vanale arvutile OS |
vaatasin mälu, mis tal sees on.
64mb ecc pc600 2.5v IBM
googlest leidsin yhe pildi ka, mis on pm samasugune http://www.upload.ee/thumb/621916/128mb-2x64mb-dell-dimension-pc800-nonecc-memory-kit-p ... |
teema: STV |
aimar9999
vastuseid: 3060
vaadatud: 944428
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.06.2010 23:24:51 pealkiri: STV |
, see on lihtsalt nii n6me.Ma lihtsalt ei kannata seda v2lja , paar korda lihtsalt selle vene mula p2rast 2ra pannud, loevad ju peale ja vene keeles ka veel. ebanormaalsed. |
teema: STV |
aimar9999
vastuseid: 3060
vaadatud: 944428
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.06.2010 22:32:14 pealkiri: STV |
| Kui puudub Nicam Dual , siis ei saagi kuidagi seda jama maha v6i siis pean lihtsalt kanaleid otsima ja seal kuskil ka ingliskeelne peidus ? |
teema: STV |
aimar9999
vastuseid: 3060
vaadatud: 944428
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.06.2010 22:19:30 pealkiri: STV |
Tere, panin ka STV neti ja telekanalid sisse, l2bi modemi.
Probleemiks on see, et paljud telekanalid, nende hulgas ka minu lemmik fox crime ja fox life on vene keelse pealelugemisega ja tahaks seda ... |
teema: Väga vanale arvutile OS |
aimar9999
vastuseid: 8
vaadatud: 2860
|
foorum: Tarkvara postitatud: 02.06.2010 12:23:44 pealkiri: Väga vanale arvutile OS |
| Parandan ennast, eelnevas postis ei maininud korralikult, et kasutan antud arvutit ka netis k2imiseks, kuid vaja programmeerida vahepeal natukene ja sellejaoks oleks vaja, et ka m6ni taoline programm ... |
teema: Väga vanale arvutile OS |
aimar9999
vastuseid: 8
vaadatud: 2860
|
foorum: Tarkvara postitatud: 02.06.2010 12:09:02 pealkiri: Väga vanale arvutile OS |
äkki oskate soovitada, millist linuxit v6iks panna arvutile peale, kui arvutiks on vana pentium kolm,
prose 680
mälu 128MB
video 64MB
hdd 13GB
Kysin, kuna ma panin peale sinna Windows 2000, ... |
teema: STV |
aimar9999
vastuseid: 3060
vaadatud: 944428
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.05.2010 19:01:37 pealkiri: STV |
| Selle jaoks, et seda pilti n2ha, tuleb mingi kallim kaart ka veel osta ? |
teema: STV |
aimar9999
vastuseid: 3060
vaadatud: 944428
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.05.2010 18:56:26 pealkiri: STV |
Tere,
kui mul on stv DUO mini, internet + 70 telekanalit,
Internet on kaabelmodemiga, et kas siis oleks kuidagi v6imalik telekanaleid vaadata arvutist, ilma, et peaks ostma tv kaardi arvutile.
Ab ... |
teema: Kommenteerimine: ppg |
aimar9999
vastuseid: 170
vaadatud: 74916
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2010 21:10:25 pealkiri: Kommenteerimine: ppg |
Jällegi meeldiv diil
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
aimar9999
vastuseid: 367
vaadatud: 110667
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.04.2010 08:21:33 pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats |
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: sibul77 |
aimar9999
vastuseid: 16
vaadatud: 7661
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2010 10:30:35 pealkiri: Kommenteerimine: sibul77 |
igati meeldiv äritehing.
Diil kiire ja korralik, muhe sell
Soovitan  |
teema: Probleem LINKSYS WRTG4GC ruuteriga |
aimar9999
vastuseid: 3
vaadatud: 1359
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.09.2009 10:09:55 pealkiri: Probleem LINKSYS WRTG4GC ruuteriga |
, proovisin nii, et sisestasin ruutri seadistuses PPPOE kasutajanime ja parooli, salvestasin ära ja seejärel valisin ruutri admini paneelis status, seal proovisin ühendada, kuid ei ühenda ära . ... |
teema: Probleem LINKSYS WRTG4GC ruuteriga |
aimar9999
vastuseid: 3
vaadatud: 1359
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 15.09.2009 16:14:42 pealkiri: Probleem LINKSYS WRTG4GC ruuteriga |
Mure siis järgmine, et Varem oli starmani internet, kus oli modem olemas, nüüd on STV saturn, seal pole modemit ja nüüd ei saa kohe kuidagi ruuterit interneti jagama.
Seadistasin, tegin restar ... |
teema: Sauruse Sõbralikud URLid |
aimar9999
vastuseid: 1
vaadatud: 1019
|
foorum: WWW postitatud: 25.07.2009 19:22:01 pealkiri: Sauruse Sõbralikud URLid |
Oskab mind keegi sellega aidata ? Ma ei oska kuidagi .htaccess faili seadistada, et neid tööle saada, sauruseks on 4.6.0 versioon.
Igasuguse abi eest tänulik.
Aimar.
E: keegi ei oska aidat ... |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
aimar9999
vastuseid: 2003
vaadatud: 715312
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 16.07.2009 14:02:14 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
| , ei mitte seda, kuid see pole kena lihtsalt, maitse üle ei vaielda, minu arvates see on lihtsalt jube, mulle ei meeldi üldse. |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
aimar9999
vastuseid: 2003
vaadatud: 715312
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 16.07.2009 13:54:27 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
Lisan ka siia ühe jubeduse, minu arvates ikka tõsine jubedus.
http://kraamer.ee/ |
teema: Kommenteerimine: romann88 |
aimar9999
vastuseid: 8
vaadatud: 3449
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.07.2009 21:56:05 pealkiri: (Y) |
Raha ja telefon vahetasid omanike, igati positiivne kogemus.  |
teema: SpeedTouch parool ununenud |
aimar9999
vastuseid: 7
vaadatud: 4492
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.06.2009 18:24:44 pealkiri: SpeedTouch parool ununenud |
| , miskine 780 or smt. ma ei mäleta seda enam täpselt. |
teema: SpeedTouch parool ununenud |
aimar9999
vastuseid: 7
vaadatud: 4492
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.06.2009 13:00:33 pealkiri: SpeedTouch parool ununenud |
| Aga kui ruuterile reset teha, vajutada sinna v2ikesesse auku, mis tal taga on ? Kas seej2rel ruuterit uuesti seadistada on raske ? |
teema: SpeedTouch parool ununenud |
aimar9999
vastuseid: 7
vaadatud: 4492
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.05.2009 18:10:05 pealkiri: SpeedTouch parool ununenud |
, parool ok, aga ma ei ole kindel ka kasutajanimes. Kas ka see on neil v6imalik 2ra vahetada ? |
teema: SpeedTouch parool ununenud |
aimar9999
vastuseid: 7
vaadatud: 4492
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.05.2009 17:08:19 pealkiri: SpeedTouch parool ununenud |
Selline probleem, et on unustatud parool ja v6imalik, et ka kasutajanimi (saab ju sedagi alguses muuta).
Ja kysimus ongi, et kas kuidagi moodi on v6imalik neid resetita, s.t. teha nii nagu default on ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
aimar9999
vastuseid: 14775
vaadatud: 2582034
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.05.2009 14:01:19 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
, olen täiesti rahul ka low graafikaga.
peaasi, et jookseks. |
teema: Grand Theft Auto IV |
aimar9999
vastuseid: 14775
vaadatud: 2582034
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.05.2009 13:32:03 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Tervist ,
probleem selline, videokaardiks on mul Radeon X1300/X1550, et kas sellele ka miskit patchi vms on, et mäng paremini jookseks.
tänud teile ... Ma ise otsisin googlest ja leidsin ainult ... |
teema: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega |
aimar9999
vastuseid: 19
vaadatud: 5630
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.05.2009 11:53:58 pealkiri: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega |
, No kui sa nii ütled.
Ma ainult avaldasin oma arvamust.  |
teema: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega |
aimar9999
vastuseid: 19
vaadatud: 5630
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.05.2009 10:27:08 pealkiri: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega |
, No seleta nüüd natukene 'Tumbale' inimesele ka ära, et mis vahet seal on kas ma regan endale teise serveri juurde, kuhu ma peaksin enivei tõstma kõik need samad failid mis vanas serveris ... |
teema: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega |
aimar9999
vastuseid: 19
vaadatud: 5630
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.05.2009 10:02:36 pealkiri: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega |
, No ma ei tea, see muidugi sinu enda teha. Aga mina igastahes ei teeks nii, vaid vahetaks oma teenuspakkujat ja elaks rahulikult edasi . |
teema: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega |
aimar9999
vastuseid: 19
vaadatud: 5630
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.05.2009 09:17:19 pealkiri: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega |
| , ma usun, et see on sekundite küsimus. Aga pead panti ei pane, kuigi mis mõte sellel oleks ? Uuendad sa siis tõesti kodulehte kord kuus, et oleks nii savi muuta mõlemat serverit koguaeg ? |
teema: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega |
aimar9999
vastuseid: 19
vaadatud: 5630
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.05.2009 09:00:41 pealkiri: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega |
, Täpselt nii ta mõtles .
Pole ju mõtet neid kahe serveri vahel jagada, ennem vaheta tõesti firmat, kus oma asju hoiad. |
teema: HV kevadmöll 2009 Saaremaal Karujärvel! (8-10.mai) |
aimar9999
vastuseid: 326
vaadatud: 66634
|
foorum: HV üritused postitatud: 07.05.2009 14:40:08 pealkiri: HV kevadmöll 2009 Saaremaal Karujärvel! (8-10.mai) |
| , hmm, vaatab ja mõtleb natukene, mis kell homme sõit algab ? |
teema: HV kevadmöll 2009 Saaremaal Karujärvel! (8-10.mai) |
aimar9999
vastuseid: 326
vaadatud: 66634
|
foorum: HV üritused postitatud: 07.05.2009 14:04:06 pealkiri: HV kevadmöll 2009 Saaremaal Karujärvel! (8-10.mai) |
Täna saab ka veel maksta ? Kui tuleks, siis auto peale saaks veel ?
Ööbimine ? Sorry, pole teemat ammu jälginud enam. |
| |