Avaleht
otsing leidis 220 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Voro
aimar9999

vastuseid: 175
vaadatud: 34888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2013 17:12:59   pealkiri: Meeldiv kogemus
Tellis töö, sai kohe alguses kõik ilusti kokku lepitud, ning kuigi lõpptulemuseni ei jõudnud, on äärmiselt positiivne kogemus icon_smile.gif
Soovitan
  teema: Kommenteerimine: rolts
aimar9999

vastuseid: 116
vaadatud: 27781

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2013 17:46:54   pealkiri: Kommenteerimine: rolts
Üks sõbralik ja lahe sell, soovitan icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: vex
aimar9999

vastuseid: 61
vaadatud: 23999

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2012 23:17:14   pealkiri: Kommenteerimine: vex
Kirjutasin pisikese koodi, kõik oli thumbs_up.gif
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
aimar9999

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.11.2012 02:45:31   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
tundub, et sain tööle. Hetkel mõnda aega korralikult mänginud, isegi peale programmi maha lastkmist (tahtsin uuemat versiooni) sain kõik uuesti tööle kohe, et vist toimib icon_smile.gif
super, tänud icon_smile.gif
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
aimar9999

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.11.2012 01:22:54   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
selles samas teemas, lk 38 https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=290921&postdays=0&postorder=asc&start=949 , esimese postituse õpetuse järgi tegin.
Kaardiserver on NewCS
Kaa ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
aimar9999

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 22.11.2012 21:47:51   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
oskab keegi ehk öelda, milles võib asi olla, kui cardserver ütleb sellise teate Newcamd ] ECM -> kasutajanimi <NOT OK> 0B00 0000 001C

vaatamiseks dvbviewer,
eesti kanaleid, vabu kanal ...
  teema: Europarlamendi saadik Ojulandi nõunik soovitab rahval ACTA vastu tänavatele minna?
aimar9999

vastuseid: 70
vaadatud: 21789

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 26.01.2012 12:44:37   pealkiri: Europarlamendi saadik Ojulandi nõunik soovitab rahval ACTA vastu tänavatele minna?
usun, et paljud oleksid valmis minema. Ma pole selline lärmaja ja igalepoole suure suuga karjuma mineja tüüp aga sellise asjapuhul tuleks isegi.
  teema: Kommenteerimine: Smir
aimar9999

vastuseid: 50
vaadatud: 21167

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.11.2011 19:54:15   pealkiri: Kommenteerimine: Smir
Ehitasin pisikese veebilehe, kõik sujus väga hästi
Seega positiivne kogemus, icon_smile.gif
  teema: wlan ja lan bridge
aimar9999

vastuseid: 1
vaadatud: 1341

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 31.10.2011 22:09:56   pealkiri: wlan ja lan bridge
olenevalt windowsi versioonist, et mis teedpidi minna sinna. kuid win 7 paremklõps interneti ikoonile mis asub paremalpool all ja siis valid Open network and sharing center, Avanenud aknast valid vas ...
  teema: Kommenteerimine: Saarik
aimar9999

vastuseid: 51
vaadatud: 12038

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2011 23:26:21   pealkiri: Kommenteerimine: Saarik
Sai diil tehtud.
Kõik nagu lubatud ja väga korralik. Soovitan icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Eeroz
aimar9999

vastuseid: 281
vaadatud: 78903

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.07.2011 21:20:41   pealkiri: Kommenteerimine: Eeroz
sai diil tehtud, thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: etike89
aimar9999

vastuseid: 292
vaadatud: 49995

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.06.2011 13:17:52   pealkiri: Kommenteerimine: etike89
positiivne. Väikesed probleemid minupoolt aga ka need lahenesid ja mõlemad õnnelikud.
  teema: Thomson DCM425 modem ei ühendu
aimar9999

vastuseid: 0
vaadatud: 888

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 02.08.2010 16:15:32   pealkiri: Thomson DCM425 modem ei ühendu
On nüüd vist juba 2 kuud sees olnud STV internet läbi kaabelmodemi ja juba kuu möödudes hakkasid pisikesed jamad pihta, kadus mõneks ajaks ära internet ja nüüd eile kadus kell 7 umbes ära ja ...
  teema: SWF faili muutmine
aimar9999

vastuseid: 5
vaadatud: 2999

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 01.08.2010 16:17:39   pealkiri: SWF faili muutmine
olen sellega proovinud, ei saa icon_sad.gif
  teema: SWF faili muutmine
aimar9999

vastuseid: 5
vaadatud: 2999

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 01.08.2010 15:44:22   pealkiri: SWF faili muutmine
Teksti oleks vaja natukene muuta.

E: antud lingi alt abi ei saanud
  teema: SWF faili muutmine
aimar9999

vastuseid: 5
vaadatud: 2999

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 01.08.2010 15:35:42   pealkiri: SWF faili muutmine
Kahjuks pole enam .fla faili alles, kuid oleks vaja muuta ühte faili natukene, et ehk teab keegi soovitada miskit proge millega reaalselt saaks muuta swf faili, olen siiani proovinud igasuguseid, kui ...
  teema: Browseripõhised mängud
aimar9999

vastuseid: 392
vaadatud: 492499

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.07.2010 21:02:12   pealkiri: Browseripõhised mängud
http://www.nisva.eu
  teema: Kommenteerimine: pealuu
aimar9999

vastuseid: 210
vaadatud: 57484

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.07.2010 14:22:55   pealkiri: Kommenteerimine: pealuu
Ülimalt positiivne ja väga kannatlik inimene. Tegin väikese äparduse, kuid kõik lahenes lõpuks hästi.
  teema: Kommenteerimine: RPG16
aimar9999

vastuseid: 202
vaadatud: 68946

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2010 12:12:57   pealkiri: Kommenteerimine: RPG16
Tema sai raha, mina arvuti kasti, kõik täpselt nagu jutt oli...
Võib usaldada thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: dud66
aimar9999

vastuseid: 54
vaadatud: 25214

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.06.2010 14:49:37   pealkiri: Kommenteerimine: dud66
Sain paar asja mida hetkel väga vaja oli, positiivne icon_smile.gif
  teema: Väga vanale arvutile OS
aimar9999

vastuseid: 8
vaadatud: 2860

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 07.06.2010 14:47:01   pealkiri: Väga vanale arvutile OS
vaatasin mälu, mis tal sees on.

64mb ecc pc600 2.5v IBM
googlest leidsin yhe pildi ka, mis on pm samasugune http://www.upload.ee/thumb/621916/128mb-2x64mb-dell-dimension-pc800-nonecc-memory-kit-p ...
  teema: STV
aimar9999

vastuseid: 3060
vaadatud: 944428

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.06.2010 23:24:51   pealkiri: STV
, see on lihtsalt nii n6me.Ma lihtsalt ei kannata seda v2lja icon_biggrin.gif , paar korda lihtsalt selle vene mula p2rast 2ra pannud, loevad ju peale ja vene keeles ka veel. ebanormaalsed.
  teema: STV
aimar9999

vastuseid: 3060
vaadatud: 944428

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.06.2010 22:32:14   pealkiri: STV
Kui puudub Nicam Dual , siis ei saagi kuidagi seda jama maha v6i siis pean lihtsalt kanaleid otsima ja seal kuskil ka ingliskeelne peidus ?
  teema: STV
aimar9999

vastuseid: 3060
vaadatud: 944428

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.06.2010 22:19:30   pealkiri: STV
Tere, panin ka STV neti ja telekanalid sisse, l2bi modemi.

Probleemiks on see, et paljud telekanalid, nende hulgas ka minu lemmik fox crime ja fox life on vene keelse pealelugemisega ja tahaks seda ...
  teema: Väga vanale arvutile OS
aimar9999

vastuseid: 8
vaadatud: 2860

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 02.06.2010 12:23:44   pealkiri: Väga vanale arvutile OS
Parandan ennast, eelnevas postis ei maininud korralikult, et kasutan antud arvutit ka netis k2imiseks, kuid vaja programmeerida vahepeal natukene ja sellejaoks oleks vaja, et ka m6ni taoline programm ...
  teema: Väga vanale arvutile OS
aimar9999

vastuseid: 8
vaadatud: 2860

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 02.06.2010 12:09:02   pealkiri: Väga vanale arvutile OS
äkki oskate soovitada, millist linuxit v6iks panna arvutile peale, kui arvutiks on vana pentium kolm,
prose 680
mälu 128MB
video 64MB
hdd 13GB

Kysin, kuna ma panin peale sinna Windows 2000, ...
  teema: STV
aimar9999

vastuseid: 3060
vaadatud: 944428

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 26.05.2010 19:01:37   pealkiri: STV
Selle jaoks, et seda pilti n2ha, tuleb mingi kallim kaart ka veel osta ?
  teema: STV
aimar9999

vastuseid: 3060
vaadatud: 944428

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 26.05.2010 18:56:26   pealkiri: STV
Tere,
kui mul on stv DUO mini, internet + 70 telekanalit,
Internet on kaabelmodemiga, et kas siis oleks kuidagi v6imalik telekanaleid vaadata arvutist, ilma, et peaks ostma tv kaardi arvutile.

Ab ...
  teema: Kommenteerimine: ppg
aimar9999

vastuseid: 170
vaadatud: 74916

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2010 21:10:25   pealkiri: Kommenteerimine: ppg
Jällegi meeldiv diil thumbs_up.gif
Soovitan icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
aimar9999

vastuseid: 367
vaadatud: 110667

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.04.2010 08:21:33   pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats
thumbs_up.gif
Soovitan icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: sibul77
aimar9999

vastuseid: 16
vaadatud: 7661

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2010 10:30:35   pealkiri: Kommenteerimine: sibul77
igati meeldiv äritehing.

Diil kiire ja korralik, muhe sell thumbs_up.gif

Soovitan icon_smile.gif
  teema: Probleem LINKSYS WRTG4GC ruuteriga
aimar9999

vastuseid: 3
vaadatud: 1359

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.09.2009 10:09:55   pealkiri: Probleem LINKSYS WRTG4GC ruuteriga
, proovisin nii, et sisestasin ruutri seadistuses PPPOE kasutajanime ja parooli, salvestasin ära ja seejärel valisin ruutri admini paneelis status, seal proovisin ühendada, kuid ei ühenda ära icon_sad.gif. ...
  teema: Probleem LINKSYS WRTG4GC ruuteriga
aimar9999

vastuseid: 3
vaadatud: 1359

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 15.09.2009 16:14:42   pealkiri: Probleem LINKSYS WRTG4GC ruuteriga
Mure siis järgmine, et Varem oli starmani internet, kus oli modem olemas, nüüd on STV saturn, seal pole modemit ja nüüd ei saa kohe kuidagi ruuterit interneti jagama.

Seadistasin, tegin restar ...
  teema: Sauruse Sõbralikud URLid
aimar9999

vastuseid: 1
vaadatud: 1019

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 25.07.2009 19:22:01   pealkiri: Sauruse Sõbralikud URLid
Oskab mind keegi sellega aidata ? Ma ei oska kuidagi .htaccess faili seadistada, et neid tööle saada, sauruseks on 4.6.0 versioon.

Igasuguse abi eest tänulik.

Aimar.

E: keegi ei oska aidat ...
  teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
aimar9999

vastuseid: 2003
vaadatud: 715312

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 16.07.2009 14:02:14   pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
, ei mitte seda, kuid see pole kena lihtsalt, maitse üle ei vaielda, minu arvates see on lihtsalt jube, mulle ei meeldi üldse.
  teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
aimar9999

vastuseid: 2003
vaadatud: 715312

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 16.07.2009 13:54:27   pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
Lisan ka siia ühe jubeduse, minu arvates ikka tõsine jubedus.
http://kraamer.ee/
  teema: Kommenteerimine: romann88
aimar9999

vastuseid: 8
vaadatud: 3449

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.07.2009 21:56:05   pealkiri: (Y)
Raha ja telefon vahetasid omanike, igati positiivne kogemus. thumbs_up.gif
  teema: SpeedTouch parool ununenud
aimar9999

vastuseid: 7
vaadatud: 4492

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.06.2009 18:24:44   pealkiri: SpeedTouch parool ununenud
, miskine 780 or smt. ma ei mäleta seda enam täpselt.
  teema: SpeedTouch parool ununenud
aimar9999

vastuseid: 7
vaadatud: 4492

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.06.2009 13:00:33   pealkiri: SpeedTouch parool ununenud
Aga kui ruuterile reset teha, vajutada sinna v2ikesesse auku, mis tal taga on ? Kas seej2rel ruuterit uuesti seadistada on raske ?
  teema: SpeedTouch parool ununenud
aimar9999

vastuseid: 7
vaadatud: 4492

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.05.2009 18:10:05   pealkiri: SpeedTouch parool ununenud
, parool ok, aga ma ei ole kindel ka kasutajanimes. Kas ka see on neil v6imalik 2ra vahetada icon_rolleyes.gif ?
  teema: SpeedTouch parool ununenud
aimar9999

vastuseid: 7
vaadatud: 4492

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.05.2009 17:08:19   pealkiri: SpeedTouch parool ununenud
Selline probleem, et on unustatud parool ja v6imalik, et ka kasutajanimi (saab ju sedagi alguses muuta).
Ja kysimus ongi, et kas kuidagi moodi on v6imalik neid resetita, s.t. teha nii nagu default on ...
  teema: Grand Theft Auto IV
aimar9999

vastuseid: 14775
vaadatud: 2582034

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2009 14:01:19   pealkiri: Grand Theft Auto IV
, olen täiesti rahul ka low graafikaga.
peaasi, et jookseks.
  teema: Grand Theft Auto IV
aimar9999

vastuseid: 14775
vaadatud: 2582034

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2009 13:32:03   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Tervist ,
probleem selline, videokaardiks on mul Radeon X1300/X1550, et kas sellele ka miskit patchi vms on, et mäng paremini jookseks.
tänud teile icon_smile.gif... Ma ise otsisin googlest ja leidsin ainult ...
  teema: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega
aimar9999

vastuseid: 19
vaadatud: 5630

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.05.2009 11:53:58   pealkiri: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega
, No kui sa nii ütled.
Ma ainult avaldasin oma arvamust. icon_smile.gif
  teema: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega
aimar9999

vastuseid: 19
vaadatud: 5630

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.05.2009 10:27:08   pealkiri: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega
, No seleta nüüd natukene 'Tumbale' icon_lol.gif inimesele ka ära, et mis vahet seal on kas ma regan endale teise serveri juurde, kuhu ma peaksin enivei tõstma kõik need samad failid mis vanas serveris ...
  teema: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega
aimar9999

vastuseid: 19
vaadatud: 5630

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.05.2009 10:02:36   pealkiri: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega
, No ma ei tea, see muidugi sinu enda teha. Aga mina igastahes ei teeks nii, vaid vahetaks oma teenuspakkujat ja elaks rahulikult edasi icon_smile.gif.
  teema: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega
aimar9999

vastuseid: 19
vaadatud: 5630

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.05.2009 09:17:19   pealkiri: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega
, ma usun, et see on sekundite küsimus. Aga pead panti ei pane, kuigi mis mõte sellel oleks ? Uuendad sa siis tõesti kodulehte kord kuus, et oleks nii savi muuta mõlemat serverit koguaeg ?
  teema: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega
aimar9999

vastuseid: 19
vaadatud: 5630

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.05.2009 09:00:41   pealkiri: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega
, Täpselt nii ta mõtles icon_wink.gif.
Pole ju mõtet neid kahe serveri vahel jagada, ennem vaheta tõesti firmat, kus oma asju hoiad.
  teema: HV kevadmöll 2009 Saaremaal Karujärvel! (8-10.mai)
aimar9999

vastuseid: 326
vaadatud: 66634

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 07.05.2009 14:40:08   pealkiri: HV kevadmöll 2009 Saaremaal Karujärvel! (8-10.mai)
, hmm, vaatab ja mõtleb natukene, mis kell homme sõit algab ?
  teema: HV kevadmöll 2009 Saaremaal Karujärvel! (8-10.mai)
aimar9999

vastuseid: 326
vaadatud: 66634

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 07.05.2009 14:04:06   pealkiri: HV kevadmöll 2009 Saaremaal Karujärvel! (8-10.mai)
Täna saab ka veel maksta ? Kui tuleks, siis auto peale saaks veel ?
Ööbimine ? Sorry, pole teemat ammu jälginud enam.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.