|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Sebastian |
adister
vastuseid: 156
vaadatud: 33682
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2023 15:03:58 pealkiri: Kommenteerimine: Sebastian |
Ostsin sülearvuti! Tehing kiire ja kaup nagu lubatud!  |
teema: Telia Koduinternet |
adister
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696986
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.09.2023 10:10:22 pealkiri: Telia Koduinternet |
Asusel pead DHCP välja lülitama. Kui mõlemad ruuterid IP-sid jagavad, siis on jama.
Aitäh abi eest! Sain esialgu AP-na toimima ja rahul tulemusega. |
teema: Telia Koduinternet |
adister
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696986
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.09.2023 21:56:13 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Paluks abi ruuteri seadistamisel. Eelinfo: koju tuleb optiline kaabel, mille otsas echolife HG8010H. Sellest edasi ruuter Genexis Pure ED-500. Kodus 3 telerit digibokside otsas, telekad eraldi kaabli ... |
teema: Kommenteerimine: Jolku |
adister
vastuseid: 68
vaadatud: 12428
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2022 14:48:00 pealkiri: Kommenteerimine: Jolku |
| Kaup kiire ja korralik! |
teema: Kommenteerimine: Store |
adister
vastuseid: 308
vaadatud: 46952
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.11.2016 14:21:19 pealkiri: Kommenteerimine: Store |
Ostsin 2 kõvaketast. Kaup nagu lubatud.  |
teema: Kommenteerimine: Andres |
adister
vastuseid: 58
vaadatud: 16289
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2016 11:41:56 pealkiri: Kommenteerimine: Andres |
| Ostsin sülearvuti! Tehing kiire ja arvuti vastas kõigile ootustele. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: dot4 |
adister
vastuseid: 80
vaadatud: 22052
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2015 12:54:24 pealkiri: Kommenteerimine: dot4 |
| Ostsin emaplaadi. Kaup kiire ja korralik. Soovitan |
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
adister
vastuseid: 329
vaadatud: 52403
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.10.2014 22:39:37 pealkiri: Kommenteerimine: tiit26 |
| Ostsin laadija. Kõik nagu lubatud. Soovitan |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
adister
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784943
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.08.2014 22:51:57 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
| Kes oskab sellise asja kohta midagi öelda: SPEMALLis näitab et Huawei Honor 6 jõuab müüki hetke seisuga umbes 1 päeva ja 20 tunni pärast. Lehel jookseb counter (Countdown:01D :20H :25M :36S). K ... |
teema: Kommenteerimine: Ands |
adister
vastuseid: 353
vaadatud: 66387
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.02.2013 18:16:18 pealkiri: Kommenteerimine: Ands |
| Ostsin fotoka. Kaup oli nagu lubatud |
teema: Kommenteerimine: winter |
adister
vastuseid: 271
vaadatud: 50221
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2011 14:36:28 pealkiri: Kommenteerimine: winter |
| Ostsin teleka seinakinnituse. Kaup tip-top. Soovitan |
teema: Kommenteerimine: IntZ |
adister
vastuseid: 40
vaadatud: 14565
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.10.2011 20:08:40 pealkiri: Kommenteerimine: IntZ |
| Ostsin mälud. Kõik tip-top. Soovitan |
teema: Kommenteerimine: egonr |
adister
vastuseid: 21
vaadatud: 7840
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.07.2011 18:05:01 pealkiri: Kommenteerimine: egonr |
Ostsin moobiltelefoni. Tehing oli kiire ja kaup nagu lubatud.  |
teema: DL Tehnika - www.dlt.ee |
adister
vastuseid: 15
vaadatud: 9569
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.04.2011 21:16:09 pealkiri: DL Tehnika - www.dlt.ee |
Ostsin kaks sülearvutit neilt. Kaup ok ja tuli kohale nagu lubatud.  |
teema: Kommenteerimine: G80 |
adister
vastuseid: 255
vaadatud: 98370
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.10.2010 21:45:59 pealkiri: Kommenteerimine: G80 |
| Ostsin ta käest kaks sülearvutit. Kõik sujus probleemideta. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: [VaHuR] |
adister
vastuseid: 457
vaadatud: 101432
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.09.2010 18:46:53 pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR] |
| Ostsin kiled. Kaup käes ja korralik. Soovitan |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
adister
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417009
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.06.2010 15:20:01 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Järsku keegi oskab soovitada mingit viisakat 24" molu.
Hinnapiiriks võiks olla 3500.- eeku. Kasutan: internet, vaatan mõne filmi, PS3-e võib olla ühendan vahel taha (HDMI) võiks olla. Ehk m ... |
teema: Kommenteerimine: voltc |
adister
vastuseid: 1008
vaadatud: 338771
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.06.2010 10:41:44 pealkiri: Kommenteerimine: voltc |
| Järjekordne korda läinud äri. Ostsin videokaardi, kõik oli nagu lubatud |
teema: Kommenteerimine: tools |
adister
vastuseid: 99
vaadatud: 27258
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2010 18:08:16 pealkiri: Kommenteerimine: tools |
| Ostsin tv-kaardi. Kiire ja korralik tehing |
teema: Kommenteerimine: zpsy |
adister
vastuseid: 824
vaadatud: 139302
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.03.2010 18:11:14 pealkiri: Kommenteerimine: zpsy |
Ostsin mängu temalt ... kõik tip-top  |
teema: AMD K10 arutelu |
adister
vastuseid: 4700
vaadatud: 746381
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.03.2010 13:37:01 pealkiri: AMD K10 arutelu |
| Mõni aeg tagasi panin kokku integreeritud graafikaga arvuti. Täspemalt P2 X4 965, Asus m4a785td-v evo, DDR3 jne. Kuna kodus PS3 mõtlesin, et arvuti peal mängimisega ei tegele. Nüüd aga sattus k ... |
teema: LG LH seeria LCD telerite USB pordi hack - pildid, muusika ja HD-video otse mälupulgalt mängima |
adister
vastuseid: 197
vaadatud: 121969
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.01.2010 17:17:44 pealkiri: LG LH seeria LCD telerite USB pordi hack - pildid, muusika ja HD-video otse mälupulgalt mängima |
| Sai ka üleeile poest 37LH2000 koju tiritud. Ülevalpool antud link sai ka läbi loetud, kuid paar asja jäi siiski kripeldama. Telekal firmware versioon 3.55 ja mudel ka toetatud. Otseselt firmware ... |
teema: Kommenteerimine: voltc |
adister
vastuseid: 1008
vaadatud: 338771
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.01.2010 22:41:46 pealkiri: Kommenteerimine: voltc |
Ostsin prose tema käest. Kõik OK ja nagu lubatud.  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
adister
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589729
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.12.2009 22:53:23 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
, ehk abiks valiku tegemisel
AMD 785G: value-added or minimum update? Three motherboards in comparison!
http://translate.google.com/translate?hl=et&sl=de&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.technic ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
adister
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589729
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.12.2009 18:09:36 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Kui ei OC ega crossfire ei kasuta, siis ei näe mõtet nii kallil plaadil.
Võta näiteks midagi 785g kiibistikuga.
Mõtlesin, et täitsa õige jutt. OC ei huvita ja mängimiseks PS3 kodus. Seeg ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
adister
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589729
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.12.2009 13:54:11 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Tahtsin küsida, mida siinsed kasutajad arvavad antud isendist: GIGABYTE GA-790FXTA-UD5
Kuna plate täiesti uus siis reviewsid veel ei ole netist leidnud. Suht kallis teine, et kas tasub? Meeldib mul ... |
teema: Arvuti hangub suvalisel ajal |
adister
vastuseid: 17
vaadatud: 8180
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 28.12.2009 04:42:44 pealkiri: Arvuti hangub suvalisel ajal |
| Tekkis siis veel paar küsimust seoses kettaga. NImelt sai alla tiritud seagate diagnostic toolsid. Win keskonnas kõik testid failisid. DOS keskonnas andis mulle alguses teate et SMART has been tripp ... |
teema: Arvuti hangub suvalisel ajal |
adister
vastuseid: 17
vaadatud: 8180
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 27.12.2009 18:46:50 pealkiri: Arvuti hangub suvalisel ajal |
vigane oli hdd mis läbis kõikvõimalikud testid ja lõpuks oli ikkagi vigane..
Kurb tõdeda, aga tundub et viga ongi data kõvakettas. Seda ei tahtnud küll uskuda. Tegemist siis SEAGATE Barr ... |
teema: Arvuti hangub suvalisel ajal |
adister
vastuseid: 17
vaadatud: 8180
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 27.12.2009 14:43:49 pealkiri: Arvuti hangub suvalisel ajal |
Tegin mõned pildid toitekast ja emaplaadi kondekatest. (ma arvan et need ikka on kondekad ) Väga laiali ei viitsinud lammutada kasti. Võib olla mõni teravsilm leiab nende pealt probleemi. Paisun ... |
teema: Arvuti hangub suvalisel ajal |
adister
vastuseid: 17
vaadatud: 8180
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 27.12.2009 03:48:26 pealkiri: Arvuti hangub suvalisel ajal |
, kui toide ei jaksa toita ära, siis võib arvuti ka hanguda, ei pea tingimata ennast välja lülitama. Kas probleem ilmnes peale mingisuguse programmi või draiveri installimist?
Ei midagi ei ins ... |
teema: Arvuti hangub suvalisel ajal |
adister
vastuseid: 17
vaadatud: 8180
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 26.12.2009 23:26:51 pealkiri: Arvuti hangub suvalisel ajal |
Äraväsinud toide näiteks. On oletus, aga täiesti võimalik variant.
Nii, et pane mõni sobiva võimsusega, korras toide külge.
Ja siis vaata, kas anomaaliad jätkuvad või on kadunud ... |
teema: Arvuti hangub suvalisel ajal |
adister
vastuseid: 17
vaadatud: 8180
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 26.12.2009 22:40:12 pealkiri: Arvuti hangub suvalisel ajal |
Tere,
Mure järgmine. Arvuti hakkab mul varsti saams 5 aastaseks ja ära väsinud vist teine. Plaan siin vaiskelt juba uus soetada, aga siiski huvitaks mis vanal viga. Lisan kõigepealt arvuti konf ... |
teema: Kommenteerimine: biomehanik |
adister
vastuseid: 259
vaadatud: 62230
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2009 01:44:19 pealkiri: Kommenteerimine: biomehanik |
Ostsin ruuteri. Tõi ise kohale. Kõik töötab.  |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
adister
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914979
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.12.2009 20:15:18 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Restore system settings peaks taastama esialgsed tehaseseadmed, nii et kui mingi süsteemifail oli vigane siis see peaks ära klappima.
Kui praegu said peale x-arvu restarte selle pildi ja miski peak ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
adister
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914979
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.12.2009 19:54:42 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
peale ei tea mitut reseti ja restarti sain nüüd jälle sinna valikutesse:
1. Restart System
2. Restore system settings
.....
Ei julge välja lülitada. Mis ma sealt valima peaks. Kas selle USB ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
adister
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914979
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.12.2009 19:18:47 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Jah 2 aastat peaks õige olema. Aga kahjuks pole sellest ka kasu, sest mul 2,5 aastat juba vana. Uurisin Sony keskusest kes teostab remonti Eestis ja saatsin paar maili. Eks näis. Aga jah tundub loot ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
adister
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914979
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.12.2009 18:32:17 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| väga valus.... leidsin just sellise teema. http://konsool.eu/index.php/topic,6458.0.html Täpselt sama probleem. Kaua eestis Ps3 garantii on??? mul 2,5 aasta vana??? |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
adister
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914979
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.12.2009 17:59:21 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Hah, bad luck is bad.
Võid veel proovida ketast näiteks kontrollida igaks juhuks, sest kui tal sul YLOD'i just ei anna siis on ehk mingi viis ise ära fixida.
Ei põleb ilusti sinine ja rohel ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
adister
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914979
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.12.2009 17:36:29 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Ehk oli keegi hoogsalt lilli kastnud või mõni koduloom häda teinud aparaadi peal?
Võimatu... Ps3 kapi nagu vahes, kus pole tal ruumi ümbergi kukkuda. Imelik see et alguses näitas pilti ja ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
adister
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914979
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.12.2009 17:19:53 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Puldil aku tühi? Reseti tegid konsoolile? (Hoiad power nuppu ~8 sekundit all)
Tegin reseti, mitu pulti mul ka ju. Kui juhtme panen taha siis ikka ju ei lähe :S
FUN: peale viimast reseti enam e ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
adister
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914979
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.12.2009 17:02:44 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Mure PS3-ga. Panin täna PS3 vooluvõrku üle pika aja (loe:vähemalt kuu aega) Nüüd siis selline tore asi. NUpust läheb käima. Puldist ei lähe. Tuleb screen küll ette (seal kus see laine nagu k ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
adister
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589729
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 20.09.2009 14:06:47 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| Ehk keegi oskab soovitada mõnda netipoodi välaspool Eestit, kust saaks tellida arvuti juppe. Eeldus oleks, et see koht on odavam kui Eesti edasimüüjatelt osta, asuks EU-s (mingeid tolle ei tahaks ... |
teema: Samsung Syncmaster 940BW probleem |
adister
vastuseid: 6
vaadatud: 2024
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.06.2009 14:12:06 pealkiri: Samsung Syncmaster 940BW probleem |
| pood sind ilmselt jutule ei võta enam, küll aga samsa ametlik esindaja, kes ta iganes poleks, samsa puhul peab 36 kuse garantii saamiseks ostuarve olemas olema. väga suur tõenäosus monitor korda ... |
teema: Samsung Syncmaster 940BW probleem |
adister
vastuseid: 6
vaadatud: 2024
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.06.2009 01:30:19 pealkiri: Samsung Syncmaster 940BW probleem |
Mure järgmine:
Monitor ca 2,5 aastat vana. Paar nädalat tagasi tegin arvutile restardi ja enam ei tahtnud pilt ette tulla. Umbes peale 5-10 restarti sain pildi ette. Nüüd viimase korraga enam ... |
teema: [PS3/X360] Call of Duty 4: Modern Warfare |
adister
vastuseid: 79
vaadatud: 35712
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.07.2008 15:34:28 pealkiri: [PS3/X360] Call of Duty 4: Modern Warfare |
Ehk oskab keegi aidata. Nimelt vist suht sama mure mis haggitul.
Sai ennast regatud USA kasutajaks kuna see oli ainuke viis kuidas sain krediitkaardiga CoD4 variety packi alla laadida. Laadis ilusti ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
adister
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914979
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.05.2008 17:02:55 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Andke mulle andeks, et ma ei viitsi neid 56lk läbi lapata, aga töökaaslane palus veidi abi. Kuna ma ise xbox-i omanik siis ei osanud talle mõhkugi vastata.
Nimelt puudutab asi üldisemalt PS Stor ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
adister
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914979
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.04.2008 23:50:02 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| autoformeriga õnnestus 10 minutiga asi.... enne seda oli asi tõesti nutune. |
teema: Kiirülevaade online kasutajanimedest (Wii, PS3, X360) |
adister
vastuseid: 513
vaadatud: 181911
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.04.2008 19:14:44 pealkiri: Kiirülevaade online kasutajanimedest (Wii, PS3, X360) |
| PS3 ja nimeks adister |
teema: Kommenteerimine: lapakas123 |
adister
vastuseid: 7
vaadatud: 5447
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2007 12:37:00 pealkiri: Kommenteerimine: lapakas123 |
| Ostsin tema käest PS3-e. PS3 jõudis ilusti kohale, aga kaasa lubatud 7 mängu asemel oli ainult kolm mängu. Samuti puudus inglise keelne juhend. Vend vabandas, lubas asja korda ajada. Sellest nüü ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
adister
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914979
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.10.2007 16:17:37 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Kaablil tõesti olemasl eraldi rca otsad audio jaoks. Jään siiski hetkel rca->stereo ülemineku juurde. Kuna tegemist ajutise lahendusega.
Aga ole sa tänatud kiire vastuse eest. |
| |