Avaleht
otsing leidis 53 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Sebastian
adister

vastuseid: 156
vaadatud: 33682

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2023 15:03:58   pealkiri: Kommenteerimine: Sebastian
Ostsin sülearvuti! Tehing kiire ja kaup nagu lubatud! thumbs_up.gif
  teema: Telia Koduinternet
adister

vastuseid: 23979
vaadatud: 5696846

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.09.2023 10:10:22   pealkiri: Telia Koduinternet
Asusel pead DHCP välja lülitama. Kui mõlemad ruuterid IP-sid jagavad, siis on jama.

Aitäh abi eest! Sain esialgu AP-na toimima ja rahul tulemusega.
  teema: Telia Koduinternet
adister

vastuseid: 23979
vaadatud: 5696846

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.09.2023 21:56:13   pealkiri: Telia Koduinternet
Paluks abi ruuteri seadistamisel. Eelinfo: koju tuleb optiline kaabel, mille otsas echolife HG8010H. Sellest edasi ruuter Genexis Pure ED-500. Kodus 3 telerit digibokside otsas, telekad eraldi kaabli ...
  teema: Kommenteerimine: Jolku
adister

vastuseid: 68
vaadatud: 12428

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2022 14:48:00   pealkiri: Kommenteerimine: Jolku
Kaup kiire ja korralik!
  teema: Kommenteerimine: Store
adister

vastuseid: 308
vaadatud: 46952

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.11.2016 14:21:19   pealkiri: Kommenteerimine: Store
Ostsin 2 kõvaketast. Kaup nagu lubatud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Andres
adister

vastuseid: 58
vaadatud: 16289

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.10.2016 11:41:56   pealkiri: Kommenteerimine: Andres
Ostsin sülearvuti! Tehing kiire ja arvuti vastas kõigile ootustele. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: dot4
adister

vastuseid: 80
vaadatud: 22052

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2015 12:54:24   pealkiri: Kommenteerimine: dot4
Ostsin emaplaadi. Kaup kiire ja korralik. Soovitan
  teema: Kommenteerimine: tiit26
adister

vastuseid: 329
vaadatud: 52402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.10.2014 22:39:37   pealkiri: Kommenteerimine: tiit26
Ostsin laadija. Kõik nagu lubatud. Soovitan
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
adister

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784901

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.08.2014 22:51:57   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Kes oskab sellise asja kohta midagi öelda: SPEMALLis näitab et Huawei Honor 6 jõuab müüki hetke seisuga umbes 1 päeva ja 20 tunni pärast. Lehel jookseb counter (Countdown:01D :20H :25M :36S). K ...
  teema: Kommenteerimine: Ands
adister

vastuseid: 353
vaadatud: 66387

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.02.2013 18:16:18   pealkiri: Kommenteerimine: Ands
Ostsin fotoka. Kaup oli nagu lubatud
  teema: Kommenteerimine: winter
adister

vastuseid: 271
vaadatud: 50216

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2011 14:36:28   pealkiri: Kommenteerimine: winter
Ostsin teleka seinakinnituse. Kaup tip-top. Soovitan
  teema: Kommenteerimine: IntZ
adister

vastuseid: 40
vaadatud: 14565

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2011 20:08:40   pealkiri: Kommenteerimine: IntZ
Ostsin mälud. Kõik tip-top. Soovitan
  teema: Kommenteerimine: egonr
adister

vastuseid: 21
vaadatud: 7840

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2011 18:05:01   pealkiri: Kommenteerimine: egonr
Ostsin moobiltelefoni. Tehing oli kiire ja kaup nagu lubatud. thumbs_up.gif
  teema: DL Tehnika - www.dlt.ee
adister

vastuseid: 15
vaadatud: 9568

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 15.04.2011 21:16:09   pealkiri: DL Tehnika - www.dlt.ee
Ostsin kaks sülearvutit neilt. Kaup ok ja tuli kohale nagu lubatud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: G80
adister

vastuseid: 255
vaadatud: 98370

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.10.2010 21:45:59   pealkiri: Kommenteerimine: G80
Ostsin ta käest kaks sülearvutit. Kõik sujus probleemideta. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: [VaHuR]
adister

vastuseid: 457
vaadatud: 101432

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.09.2010 18:46:53   pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR]
Ostsin kiled. Kaup käes ja korralik. Soovitan
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
adister

vastuseid: 10475
vaadatud: 2416972

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.06.2010 15:20:01   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Järsku keegi oskab soovitada mingit viisakat 24" molu.

Hinnapiiriks võiks olla 3500.- eeku. Kasutan: internet, vaatan mõne filmi, PS3-e võib olla ühendan vahel taha (HDMI) võiks olla. Ehk m ...
  teema: Kommenteerimine: voltc
adister

vastuseid: 1008
vaadatud: 338771

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.06.2010 10:41:44   pealkiri: Kommenteerimine: voltc
Järjekordne korda läinud äri. Ostsin videokaardi, kõik oli nagu lubatud
  teema: Kommenteerimine: tools
adister

vastuseid: 99
vaadatud: 27258

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2010 18:08:16   pealkiri: Kommenteerimine: tools
Ostsin tv-kaardi. Kiire ja korralik tehing
  teema: Kommenteerimine: zpsy
adister

vastuseid: 824
vaadatud: 139302

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.03.2010 18:11:14   pealkiri: Kommenteerimine: zpsy
Ostsin mängu temalt ... kõik tip-top thumbs_up.gif
  teema: AMD K10 arutelu
adister

vastuseid: 4700
vaadatud: 746377

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.03.2010 13:37:01   pealkiri: AMD K10 arutelu
Mõni aeg tagasi panin kokku integreeritud graafikaga arvuti. Täspemalt P2 X4 965, Asus m4a785td-v evo, DDR3 jne. Kuna kodus PS3 mõtlesin, et arvuti peal mängimisega ei tegele. Nüüd aga sattus k ...
  teema: LG LH seeria LCD telerite USB pordi hack - pildid, muusika ja HD-video otse mälupulgalt mängima
adister

vastuseid: 197
vaadatud: 121968

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.01.2010 17:17:44   pealkiri: LG LH seeria LCD telerite USB pordi hack - pildid, muusika ja HD-video otse mälupulgalt mängima
Sai ka üleeile poest 37LH2000 koju tiritud. Ülevalpool antud link sai ka läbi loetud, kuid paar asja jäi siiski kripeldama. Telekal firmware versioon 3.55 ja mudel ka toetatud. Otseselt firmware ...
  teema: Kommenteerimine: voltc
adister

vastuseid: 1008
vaadatud: 338771

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.01.2010 22:41:46   pealkiri: Kommenteerimine: voltc
Ostsin prose tema käest. Kõik OK ja nagu lubatud. thumbs_up.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
adister

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589670

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 28.12.2009 22:53:23   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
, ehk abiks valiku tegemisel
AMD 785G: value-added or minimum update? Three motherboards in comparison!
http://translate.google.com/translate?hl=et&sl=de&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.technic ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
adister

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589670

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 28.12.2009 18:09:36   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Kui ei OC ega crossfire ei kasuta, siis ei näe mõtet nii kallil plaadil.
Võta näiteks midagi 785g kiibistikuga.


Mõtlesin, et täitsa õige jutt. OC ei huvita ja mängimiseks PS3 kodus. Seeg ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
adister

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589670

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 28.12.2009 13:54:11   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Tahtsin küsida, mida siinsed kasutajad arvavad antud isendist: GIGABYTE GA-790FXTA-UD5
Kuna plate täiesti uus siis reviewsid veel ei ole netist leidnud. Suht kallis teine, et kas tasub? Meeldib mul ...
  teema: Arvuti hangub suvalisel ajal
adister

vastuseid: 17
vaadatud: 8179

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 28.12.2009 04:42:44   pealkiri: Arvuti hangub suvalisel ajal
Tekkis siis veel paar küsimust seoses kettaga. NImelt sai alla tiritud seagate diagnostic toolsid. Win keskonnas kõik testid failisid. DOS keskonnas andis mulle alguses teate et SMART has been tripp ...
  teema: Arvuti hangub suvalisel ajal
adister

vastuseid: 17
vaadatud: 8179

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 27.12.2009 18:46:50   pealkiri: Arvuti hangub suvalisel ajal

vigane oli hdd mis läbis kõikvõimalikud testid ja lõpuks oli ikkagi vigane..


Kurb tõdeda, aga tundub et viga ongi data kõvakettas. Seda ei tahtnud küll uskuda. Tegemist siis SEAGATE Barr ...
  teema: Arvuti hangub suvalisel ajal
adister

vastuseid: 17
vaadatud: 8179

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 27.12.2009 14:43:49   pealkiri: Arvuti hangub suvalisel ajal
Tegin mõned pildid toitekast ja emaplaadi kondekatest. (ma arvan et need ikka on kondekad icon_biggrin.gif) Väga laiali ei viitsinud lammutada kasti. Võib olla mõni teravsilm leiab nende pealt probleemi. Paisun ...
  teema: Arvuti hangub suvalisel ajal
adister

vastuseid: 17
vaadatud: 8179

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 27.12.2009 03:48:26   pealkiri: Arvuti hangub suvalisel ajal
, kui toide ei jaksa toita ära, siis võib arvuti ka hanguda, ei pea tingimata ennast välja lülitama. Kas probleem ilmnes peale mingisuguse programmi või draiveri installimist?

Ei midagi ei ins ...
  teema: Arvuti hangub suvalisel ajal
adister

vastuseid: 17
vaadatud: 8179

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 26.12.2009 23:26:51   pealkiri: Arvuti hangub suvalisel ajal
Äraväsinud toide näiteks. icon_wink.gif On oletus, aga täiesti võimalik variant.

Nii, et pane mõni sobiva võimsusega, korras toide külge.
Ja siis vaata, kas anomaaliad jätkuvad või on kadunud ...
  teema: Arvuti hangub suvalisel ajal
adister

vastuseid: 17
vaadatud: 8179

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 26.12.2009 22:40:12   pealkiri: Arvuti hangub suvalisel ajal
Tere,

Mure järgmine. Arvuti hakkab mul varsti saams 5 aastaseks ja ära väsinud vist teine. Plaan siin vaiskelt juba uus soetada, aga siiski huvitaks mis vanal viga. Lisan kõigepealt arvuti konf ...
  teema: Kommenteerimine: biomehanik
adister

vastuseid: 259
vaadatud: 62230

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2009 01:44:19   pealkiri: Kommenteerimine: biomehanik
Ostsin ruuteri. Tõi ise kohale. Kõik töötab. thumbs_up.gif
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
adister

vastuseid: 21795
vaadatud: 3914934

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.12.2009 20:15:18   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Restore system settings peaks taastama esialgsed tehaseseadmed, nii et kui mingi süsteemifail oli vigane siis see peaks ära klappima.
Kui praegu said peale x-arvu restarte selle pildi ja miski peak ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
adister

vastuseid: 21795
vaadatud: 3914934

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.12.2009 19:54:42   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
peale ei tea mitut reseti ja restarti sain nüüd jälle sinna valikutesse:

1. Restart System
2. Restore system settings
.....
Ei julge välja lülitada. Mis ma sealt valima peaks. Kas selle USB ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
adister

vastuseid: 21795
vaadatud: 3914934

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.12.2009 19:18:47   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Jah 2 aastat peaks õige olema. Aga kahjuks pole sellest ka kasu, sest mul 2,5 aastat juba vana. Uurisin Sony keskusest kes teostab remonti Eestis ja saatsin paar maili. Eks näis. Aga jah tundub loot ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
adister

vastuseid: 21795
vaadatud: 3914934

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.12.2009 18:32:17   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
väga valus.... leidsin just sellise teema. http://konsool.eu/index.php/topic,6458.0.html Täpselt sama probleem. Kaua eestis Ps3 garantii on??? mul 2,5 aasta vana???
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
adister

vastuseid: 21795
vaadatud: 3914934

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.12.2009 17:59:21   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Hah, bad luck is bad.
Võid veel proovida ketast näiteks kontrollida igaks juhuks, sest kui tal sul YLOD'i just ei anna siis on ehk mingi viis ise ära fixida.


Ei põleb ilusti sinine ja rohel ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
adister

vastuseid: 21795
vaadatud: 3914934

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.12.2009 17:36:29   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Ehk oli keegi hoogsalt lilli kastnud või mõni koduloom häda teinud aparaadi peal? icon_razz.gif

Võimatu... Ps3 kapi nagu vahes, kus pole tal ruumi ümbergi kukkuda. Imelik see et alguses näitas pilti ja ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
adister

vastuseid: 21795
vaadatud: 3914934

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.12.2009 17:19:53   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Puldil aku tühi? Reseti tegid konsoolile? (Hoiad power nuppu ~8 sekundit all)

Tegin reseti, mitu pulti mul ka ju. Kui juhtme panen taha siis ikka ju ei lähe :S

FUN: peale viimast reseti enam e ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
adister

vastuseid: 21795
vaadatud: 3914934

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.12.2009 17:02:44   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Mure PS3-ga. Panin täna PS3 vooluvõrku üle pika aja (loe:vähemalt kuu aega) Nüüd siis selline tore asi. NUpust läheb käima. Puldist ei lähe. Tuleb screen küll ette (seal kus see laine nagu k ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
adister

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589670

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 20.09.2009 14:06:47   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Ehk keegi oskab soovitada mõnda netipoodi välaspool Eestit, kust saaks tellida arvuti juppe. Eeldus oleks, et see koht on odavam kui Eesti edasimüüjatelt osta, asuks EU-s (mingeid tolle ei tahaks ...
  teema: Samsung Syncmaster 940BW probleem
adister

vastuseid: 6
vaadatud: 2023

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.06.2009 14:12:06   pealkiri: Samsung Syncmaster 940BW probleem
pood sind ilmselt jutule ei võta enam, küll aga samsa ametlik esindaja, kes ta iganes poleks, samsa puhul peab 36 kuse garantii saamiseks ostuarve olemas olema. väga suur tõenäosus monitor korda ...
  teema: Samsung Syncmaster 940BW probleem
adister

vastuseid: 6
vaadatud: 2023

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.06.2009 01:30:19   pealkiri: Samsung Syncmaster 940BW probleem
Mure järgmine:

Monitor ca 2,5 aastat vana. Paar nädalat tagasi tegin arvutile restardi ja enam ei tahtnud pilt ette tulla. Umbes peale 5-10 restarti sain pildi ette. Nüüd viimase korraga enam ...
  teema: [PS3/X360] Call of Duty 4: Modern Warfare
adister

vastuseid: 79
vaadatud: 35712

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.07.2008 15:34:28   pealkiri: [PS3/X360] Call of Duty 4: Modern Warfare
Ehk oskab keegi aidata. Nimelt vist suht sama mure mis haggitul.
Sai ennast regatud USA kasutajaks kuna see oli ainuke viis kuidas sain krediitkaardiga CoD4 variety packi alla laadida. Laadis ilusti ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
adister

vastuseid: 21795
vaadatud: 3914934

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.05.2008 17:02:55   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Andke mulle andeks, et ma ei viitsi neid 56lk läbi lapata, aga töökaaslane palus veidi abi. Kuna ma ise xbox-i omanik siis ei osanud talle mõhkugi vastata.
Nimelt puudutab asi üldisemalt PS Stor ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
adister

vastuseid: 21795
vaadatud: 3914934

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.04.2008 23:50:02   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
autoformeriga õnnestus 10 minutiga asi.... enne seda oli asi tõesti nutune.
  teema: Kiirülevaade online kasutajanimedest (Wii, PS3, X360)
adister

vastuseid: 513
vaadatud: 181885

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.04.2008 19:14:44   pealkiri: Kiirülevaade online kasutajanimedest (Wii, PS3, X360)
PS3 ja nimeks adister
  teema: Kommenteerimine: lapakas123
adister

vastuseid: 7
vaadatud: 5447

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2007 12:37:00   pealkiri: Kommenteerimine: lapakas123
Ostsin tema käest PS3-e. PS3 jõudis ilusti kohale, aga kaasa lubatud 7 mängu asemel oli ainult kolm mängu. Samuti puudus inglise keelne juhend. Vend vabandas, lubas asja korda ajada. Sellest nüü ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
adister

vastuseid: 21795
vaadatud: 3914934

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.10.2007 16:17:37   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Kaablil tõesti olemasl eraldi rca otsad audio jaoks. Jään siiski hetkel rca->stereo ülemineku juurde. Kuna tegemist ajutise lahendusega.
Aga ole sa tänatud kiire vastuse eest.
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.