Avaleht
otsing leidis 85 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
adic

vastuseid: 1841
vaadatud: 264970

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.07.2016 16:09:48   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Saatsin postiga xboxi. Raha laekus paki kohale jõudmisel, just nagu lubatud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: p33rs6
adic

vastuseid: 448
vaadatud: 147521

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.06.2015 15:24:43   pealkiri: Kommenteerimine: p33rs6
Ostsin arvutikasti. Kaubaga rahul. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Maa Mees
adic

vastuseid: 476
vaadatud: 66659

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.06.2014 18:10:28   pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees
Sain kiirelt ja odavalt läpaka. Korralikum, kui pildilt paistis. Väga rahul. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kre
adic

vastuseid: 84
vaadatud: 23294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.02.2014 20:12:42   pealkiri: Kommenteerimine: kre
Sai telefon rahaks vahetatud. Tehing nagu peab. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: soodent
adic

vastuseid: 821
vaadatud: 220421

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2013 17:32:08   pealkiri: Kommenteerimine: soodent
Väga positiivne tehing vaatamata minu väiksele hooletusveale. thumbs_up.gif
  teema: Hellraid
adic

vastuseid: 11
vaadatud: 3918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.06.2013 20:09:41   pealkiri: Hellraid
See wand, mis seal treileris näitas tundus nagu mingi hädine rooma küünal. Tuts, tuts icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: merksule
adic

vastuseid: 55
vaadatud: 11791

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.06.2013 12:47:05   pealkiri: Kommenteerimine: merksule
Sai sülearvuti soetatud, kaup igati korralik. thumbs_up.gif
  teema: Alternatiivne vooluallikas GPU jahutusele?
adic

vastuseid: 6
vaadatud: 1754

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.03.2013 20:00:46   pealkiri: Alternatiivne vooluallikas GPU jahutusele?
Väga hea. Tänud kõigile vastuste eest. icon_smile.gif
  teema: Alternatiivne vooluallikas GPU jahutusele?
adic

vastuseid: 6
vaadatud: 1754

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.03.2013 18:33:21   pealkiri: Alternatiivne vooluallikas GPU jahutusele?
Ühesõnaga, sellele 3-pin connectorile ostan mingi pikenduse/ülemineku vahele ja suskan emaplaadi külge näiteks?
  teema: Alternatiivne vooluallikas GPU jahutusele?
adic

vastuseid: 6
vaadatud: 1754

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.03.2013 03:18:51   pealkiri: Alternatiivne vooluallikas GPU jahutusele?
Nimelt õnnestus mingi moment kas transpordi või paigaldamise käigus videokaart tuksi keerata. Arvatavasti on kaardil asetsev jahutuse connector katki, kuna arvutisse pannes töötab kõik endiselt ...
  teema: Diablo III
adic

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543407

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.12.2012 00:28:56   pealkiri: Diablo III
Proovisin täna üle nädala sisse logida ja no ei lase, ütleb et vale parool.Battlenetti kõlbab parool kuid autentikaakor olevat vale icon_biggrin.gif

Ei saa supporti ticketit ka kirjutada sest ei lasta kusk ...
  teema: Diablo III
adic

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543407

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.11.2012 21:17:52   pealkiri: Diablo III
Mul kipub damage reflection, molten mobe kõige tihedamalt viskama.
  teema: Sui Generis
adic

vastuseid: 42
vaadatud: 7990

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.11.2012 01:44:52   pealkiri: Sui Generis
Nimi on ja kõlab täitsa ladinakeelselt ju, mis koikalakesed..
  teema: Diablo III
adic

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543407

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2012 19:28:00   pealkiri: Diablo III
Nii ta on. Ise sain demot paar päeva proovida ainult enne, kui open beta uuesti lukku läks ja ausalt öeldes ei meeldinud selle järgi mäng veel üldse. 3 karakteriga skeleton king maha ja kuskil 1 ...
  teema: Diablo III
adic

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543407

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2012 12:39:35   pealkiri: Diablo III
WD on siiamaaani ainuke, keda ma pole 60 peale saanud. Ei sümpatiseeri selles mängus kohe üldse need ''ranged'' klassid. DH ei nautinud vist hetkegi, kui mängitud sai, wizard oli selline meh ja WW ...
  teema: Diablo 3 Auction House (hinnaabi, päringud, arutlus)
adic

vastuseid: 308
vaadatud: 62530

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.11.2012 17:49:05   pealkiri: Diablo 3 Auction House (hinnaabi, päringud, arutlus)
http://www.upload.ee/image/2834850/amu.jpg
http://www.upload.ee/image/2834851/abc.jpg
Sarnaste amulettide hinnad AH's paarist milkust miljarditeni. Üsna segadusseajav. Oskab keegi mingi orienteeruv ...
  teema: Diablo III
adic

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543407

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.11.2012 00:20:12   pealkiri: Diablo III
Palju teil ka kokku mängitud aeg (played) on?
Ma lugesin umbes-täpselt 200h kokku kõigi tegelastega. Barbaril on praegu kõige rohkem, 70h, aga see muutub kohe-kohe.
  teema: Diablo III
adic

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543407

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2012 14:44:41   pealkiri: Diablo III
Krediitkaardiga oleks ka lihtne aga mul pole lähiajal võimalust ega tahtmist kumbagi teha..
  teema: Diablo III
adic

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543407

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2012 13:52:04   pealkiri: Diablo III
Vahet pole, võid läbi paypali teha, võid ka otse virtuaalkaardiga.
Seda ma tegelikult tahakski teada, et mis siis saab, kui see 40 päeva kehtivust otsa saab virtuaalkaardil? Paypal'i ma ei saa ni ...
  teema: Diablo III
adic

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543407

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2012 03:03:59   pealkiri: Diablo III
Keegi SEB virtuaalkaardiga on proovinud siduda seda battlenet'i kontot?
  teema: Nokia N8
adic

vastuseid: 2081
vaadatud: 488825

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.11.2012 14:38:32   pealkiri: Nokia N8
Uputasin enda oma eelmine reede ära lolli peaga. Kakkusin vahepeal lahti ja lasin kuivada päeva. Praegu kokku pannes kõik nagu toimiks - helistada, pildistada jne saab. Aga ega see emaplaat ja kate ...
  teema: Nokia N8
adic

vastuseid: 2081
vaadatud: 488825

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.10.2012 17:30:45   pealkiri: Nokia N8
Tolles esinduses ühtegi nutitelefoni küll ei olnud. Esimesel korral ma üldse loobusin ja kasutasin vahepeal enda vana ja teine kord anti mingi liugklapiga vana Nokia sealt, mis kõlbas helistamisek ...
  teema: Nokia N8
adic

vastuseid: 2081
vaadatud: 488825

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.10.2012 01:19:24   pealkiri: Nokia N8
Mulle pakuti küll mõlemal korral, kui käis.
  teema: Nokia N8
adic

vastuseid: 2081
vaadatud: 488825

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.09.2012 19:15:17   pealkiri: Nokia N8
Ma ise imestasin, et sain oma swap koodiga N8'le juba mitu päeva tagasi selle update'i. Paar esimest päeva oli mingi jama, et aku tühjenes maru kiirelt aga nüüd tundub, et muutus normaalseks jäl ...
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
adic

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554501

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.08.2012 22:54:21   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
http://www.upload.ee/image/2583514/brushie.png
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
adic

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554501

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.08.2012 18:40:25   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Ghost Recon: Future Soldier?
  teema: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm
adic

vastuseid: 23
vaadatud: 3273

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.08.2012 15:54:17   pealkiri: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm
Kastil jah. Kuna korpus ise on üsna avatud, siis pole suurt vajadust näinud siiamaani rohkema järgi.

CPU temperatuur sai kontrollitud. Üle 51C ei läinud sama koha peal.
  teema: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm
adic

vastuseid: 23
vaadatud: 3273

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.08.2012 14:41:51   pealkiri: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm
Toiteka pealne puhub välja. Laes ja külje peal vente pole. Aga prose temperatuurid peab ära mõõtma jah, hakkasin ise ka selle peale mõtlema.
  teema: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm
adic

vastuseid: 23
vaadatud: 3273

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.08.2012 14:19:01   pealkiri: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm
Inverted, mitte tagurpidi. Idee poolest peaks jahutus sedasi isegi parem olema. Bitfenix Outlaw on mudelinimi muidu.
  teema: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm
adic

vastuseid: 23
vaadatud: 3273

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.08.2012 14:00:57   pealkiri: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm
http://www.upload.ee/image/2579022/2012-08-08-688.jpg
Peaks seda liikumise ruumi olema küll õhul.
  teema: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm
adic

vastuseid: 23
vaadatud: 3273

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.08.2012 01:39:39   pealkiri: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm
Kurat, ikka 90 kraadi ja natuke peale Alan Wake'i mängides. See ei tundu ikka õige asi. Lugesin samasuguse kaardi revjuud ka ja seal saadi maksimaalselt 70C klokitult. Üldiselt kiidavad ka seda Win ...
  teema: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm
adic

vastuseid: 23
vaadatud: 3273

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.08.2012 20:18:55   pealkiri: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm
Täna hakkasin lähemalt vaatama, et kui kuumaks ta mul masinas läheb. Tuleb välja, et ikka kole kuumaks. Üldiselt püsib mängides enam-vähem nii 70C ja 75% juures aga näiteks Alan Wake'is tõus ...
  teema: Divinity: Original Sin
adic

vastuseid: 67
vaadatud: 22044

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.06.2012 17:53:47   pealkiri: Divinity: Original Sin
Märgistan omale ka ära. Looks sweet. icon_smile.gif
  teema: Legend of Grimrock
adic

vastuseid: 28
vaadatud: 6697

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.04.2012 17:39:38   pealkiri: Legend of Grimrock
Oi kurat, selle peab küll soetama omale.
  teema: Kommenteerimine: ZaVen
adic

vastuseid: 3
vaadatud: 1069

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2012 07:59:50   pealkiri: Kommenteerimine: ZaVen
Nüüdseks olen ka raha kätte saanud. Oleks varem privaatsõnumilegi vastatud või mingil muul viisil ühendust võetud, ja selgitatud asja, siis poleks seda negatiivset siin praegu.. Tahaks loota, e ...
  teema: Kommenteerimine: ZaVen
adic

vastuseid: 3
vaadatud: 1069

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2012 12:31:51   pealkiri: Kommenteerimine: ZaVen
Saatsin HDD, raha pole siiamaani näinud. icon_evil.gif
  teema: Kommenteerimine: Karlapoiss
adic

vastuseid: 27
vaadatud: 11539

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.03.2012 13:42:10   pealkiri: Kommenteerimine: Karlapoiss
Usaldusväärne ostja. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: feliks05
adic

vastuseid: 522
vaadatud: 102412

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.03.2012 19:35:31   pealkiri: Kommenteerimine: feliks05
Ostsin videokaardi. thumbs_up.gif
  teema: Nokia N8
adic

vastuseid: 2081
vaadatud: 488825

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.03.2012 17:31:50   pealkiri: Nokia N8
Sain asja korda, suured tänud.
  teema: Nokia N8
adic

vastuseid: 2081
vaadatud: 488825

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.03.2012 22:47:00   pealkiri: Nokia N8
Imelik probleem. Eile proovisin meilile vastata, kasutades seda belle clientit. Viskas lõpus errorit, et sõnumit ei saa saata ja meiliaadress lisaks. Nüüd juba teist päeva iga natukese aja tagant ...
  teema: Nokia N8
adic

vastuseid: 2081
vaadatud: 488825

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.02.2012 20:31:05   pealkiri: Nokia N8
Juba leidsin ise ka, et nii käib. Aga no, 4 screeni on rohkem kui küll minu jaoks juba. Mulle meeldib, kui asjad pigem ühe lehe peal on ja ma neid lappama ei pea kogu aeg. icon_smile.gif
  teema: Nokia N8
adic

vastuseid: 2081
vaadatud: 488825

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.02.2012 20:24:09   pealkiri: Nokia N8
Sain täna hooldusest telefoni kätte. Belle lasti peale aga product code jäeti samaks. :/
Esmapilgul tundub, et kõik pisivead, mis mind Anna juures häirisid on parandatud või vähemalt vähemhä ...
  teema: Nokia N8
adic

vastuseid: 2081
vaadatud: 488825

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.02.2012 16:10:09   pealkiri: Nokia N8
, kelle juurde garantiisse viisid?
Ma viisin ta sinna samma, kust ostetud sai. Rakvere Põhjakeskuse Elioni. Sealt saadeti ta minu mäletamist mööda Tallinna kuhugi. Peast praegu ei mäleta ja tše ...
  teema: Nokia N8
adic

vastuseid: 2081
vaadatud: 488825

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.02.2012 17:51:56   pealkiri: Nokia N8
Eri kuradi äge ikka.. kohe peale ostmist läks minu telefon kaheks nädalaks garantiiremonti (kaamera välk ei tahtnud oma tööd teha) ja nüüd tundub, et tuleb veel jupp aega Belle update'i ka ood ...
  teema: Muusika arvuti/videomängudes
adic

vastuseid: 251
vaadatud: 52292

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.06.2011 00:07:32   pealkiri: Muusika arvuti/videomängudes
Frank Klepacki - Hell March
Red Alert
  teema: Muusika arvuti/videomängudes
adic

vastuseid: 251
vaadatud: 52292

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2011 14:44:30   pealkiri: Muusika arvuti/videomängudes
Harem soundtrack Diablo 2'st:
  teema: Kommenteerimine: gj
adic

vastuseid: 240
vaadatud: 139211

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.01.2011 16:53:08   pealkiri: Kommenteerimine: gj
Saatsin kauba ette ja raha sain lubatud ajal tagantjärele ilusti kätte. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zatter
adic

vastuseid: 24
vaadatud: 8745

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.01.2011 15:25:38   pealkiri: Kommenteerimine: zatter
Eeskujulik ärimees. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ArgoA
adic

vastuseid: 184
vaadatud: 45219

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2010 17:50:19   pealkiri: Kommenteerimine: ArgoA
Aus ärimees.
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
adic

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554501

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.12.2009 03:03:32   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Skyroads

Uus pilt:
http://www.upload.ee/image/289565/faceoff.jpg
Montezuma's Return oli sel pildil tegelikult. Ma ei tea, mis jama mul on, et pilti postitades viskab paar päeva sellist errorit, ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.