|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
adic
vastuseid: 1841
vaadatud: 264970
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.07.2016 16:09:48 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Saatsin postiga xboxi. Raha laekus paki kohale jõudmisel, just nagu lubatud.  |
teema: Kommenteerimine: p33rs6 |
adic
vastuseid: 448
vaadatud: 147521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.06.2015 15:24:43 pealkiri: Kommenteerimine: p33rs6 |
Ostsin arvutikasti. Kaubaga rahul.  |
teema: Kommenteerimine: Maa Mees |
adic
vastuseid: 476
vaadatud: 66659
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.06.2014 18:10:28 pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees |
Sain kiirelt ja odavalt läpaka. Korralikum, kui pildilt paistis. Väga rahul.  |
teema: Kommenteerimine: kre |
adic
vastuseid: 84
vaadatud: 23294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.02.2014 20:12:42 pealkiri: Kommenteerimine: kre |
Sai telefon rahaks vahetatud. Tehing nagu peab.  |
teema: Kommenteerimine: soodent |
adic
vastuseid: 821
vaadatud: 220421
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2013 17:32:08 pealkiri: Kommenteerimine: soodent |
Väga positiivne tehing vaatamata minu väiksele hooletusveale.  |
teema: Hellraid |
adic
vastuseid: 11
vaadatud: 3918
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.06.2013 20:09:41 pealkiri: Hellraid |
See wand, mis seal treileris näitas tundus nagu mingi hädine rooma küünal. Tuts, tuts  |
teema: Kommenteerimine: merksule |
adic
vastuseid: 55
vaadatud: 11791
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.06.2013 12:47:05 pealkiri: Kommenteerimine: merksule |
Sai sülearvuti soetatud, kaup igati korralik.  |
teema: Alternatiivne vooluallikas GPU jahutusele? |
adic
vastuseid: 6
vaadatud: 1754
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.03.2013 20:00:46 pealkiri: Alternatiivne vooluallikas GPU jahutusele? |
Väga hea. Tänud kõigile vastuste eest.  |
teema: Alternatiivne vooluallikas GPU jahutusele? |
adic
vastuseid: 6
vaadatud: 1754
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.03.2013 18:33:21 pealkiri: Alternatiivne vooluallikas GPU jahutusele? |
| Ühesõnaga, sellele 3-pin connectorile ostan mingi pikenduse/ülemineku vahele ja suskan emaplaadi külge näiteks? |
teema: Alternatiivne vooluallikas GPU jahutusele? |
adic
vastuseid: 6
vaadatud: 1754
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.03.2013 03:18:51 pealkiri: Alternatiivne vooluallikas GPU jahutusele? |
| Nimelt õnnestus mingi moment kas transpordi või paigaldamise käigus videokaart tuksi keerata. Arvatavasti on kaardil asetsev jahutuse connector katki, kuna arvutisse pannes töötab kõik endiselt ... |
teema: Diablo III |
adic
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543407
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.12.2012 00:28:56 pealkiri: Diablo III |
Proovisin täna üle nädala sisse logida ja no ei lase, ütleb et vale parool.Battlenetti kõlbab parool kuid autentikaakor olevat vale
Ei saa supporti ticketit ka kirjutada sest ei lasta kusk ... |
teema: Diablo III |
adic
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543407
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.11.2012 21:17:52 pealkiri: Diablo III |
| Mul kipub damage reflection, molten mobe kõige tihedamalt viskama. |
teema: Sui Generis |
adic
vastuseid: 42
vaadatud: 7990
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.11.2012 01:44:52 pealkiri: Sui Generis |
| Nimi on ja kõlab täitsa ladinakeelselt ju, mis koikalakesed.. |
teema: Diablo III |
adic
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543407
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.11.2012 19:28:00 pealkiri: Diablo III |
| Nii ta on. Ise sain demot paar päeva proovida ainult enne, kui open beta uuesti lukku läks ja ausalt öeldes ei meeldinud selle järgi mäng veel üldse. 3 karakteriga skeleton king maha ja kuskil 1 ... |
teema: Diablo III |
adic
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543407
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.11.2012 12:39:35 pealkiri: Diablo III |
| WD on siiamaaani ainuke, keda ma pole 60 peale saanud. Ei sümpatiseeri selles mängus kohe üldse need ''ranged'' klassid. DH ei nautinud vist hetkegi, kui mängitud sai, wizard oli selline meh ja WW ... |
teema: Diablo 3 Auction House (hinnaabi, päringud, arutlus) |
adic
vastuseid: 308
vaadatud: 62530
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.11.2012 17:49:05 pealkiri: Diablo 3 Auction House (hinnaabi, päringud, arutlus) |
http://www.upload.ee/image/2834850/amu.jpg
http://www.upload.ee/image/2834851/abc.jpg
Sarnaste amulettide hinnad AH's paarist milkust miljarditeni. Üsna segadusseajav. Oskab keegi mingi orienteeruv ... |
teema: Diablo III |
adic
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543407
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.11.2012 00:20:12 pealkiri: Diablo III |
Palju teil ka kokku mängitud aeg (played) on?
Ma lugesin umbes-täpselt 200h kokku kõigi tegelastega. Barbaril on praegu kõige rohkem, 70h, aga see muutub kohe-kohe. |
teema: Diablo III |
adic
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543407
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.11.2012 14:44:41 pealkiri: Diablo III |
| Krediitkaardiga oleks ka lihtne aga mul pole lähiajal võimalust ega tahtmist kumbagi teha.. |
teema: Diablo III |
adic
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543407
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.11.2012 13:52:04 pealkiri: Diablo III |
Vahet pole, võid läbi paypali teha, võid ka otse virtuaalkaardiga.
Seda ma tegelikult tahakski teada, et mis siis saab, kui see 40 päeva kehtivust otsa saab virtuaalkaardil? Paypal'i ma ei saa ni ... |
teema: Diablo III |
adic
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543407
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.11.2012 03:03:59 pealkiri: Diablo III |
| Keegi SEB virtuaalkaardiga on proovinud siduda seda battlenet'i kontot? |
teema: Nokia N8 |
adic
vastuseid: 2081
vaadatud: 488825
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.11.2012 14:38:32 pealkiri: Nokia N8 |
| Uputasin enda oma eelmine reede ära lolli peaga. Kakkusin vahepeal lahti ja lasin kuivada päeva. Praegu kokku pannes kõik nagu toimiks - helistada, pildistada jne saab. Aga ega see emaplaat ja kate ... |
teema: Nokia N8 |
adic
vastuseid: 2081
vaadatud: 488825
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.10.2012 17:30:45 pealkiri: Nokia N8 |
| Tolles esinduses ühtegi nutitelefoni küll ei olnud. Esimesel korral ma üldse loobusin ja kasutasin vahepeal enda vana ja teine kord anti mingi liugklapiga vana Nokia sealt, mis kõlbas helistamisek ... |
teema: Nokia N8 |
adic
vastuseid: 2081
vaadatud: 488825
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.10.2012 01:19:24 pealkiri: Nokia N8 |
| Mulle pakuti küll mõlemal korral, kui käis. |
teema: Nokia N8 |
adic
vastuseid: 2081
vaadatud: 488825
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.09.2012 19:15:17 pealkiri: Nokia N8 |
| Ma ise imestasin, et sain oma swap koodiga N8'le juba mitu päeva tagasi selle update'i. Paar esimest päeva oli mingi jama, et aku tühjenes maru kiirelt aga nüüd tundub, et muutus normaalseks jäl ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
adic
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554501
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.08.2012 22:54:21 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| http://www.upload.ee/image/2583514/brushie.png |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
adic
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554501
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.08.2012 18:40:25 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Ghost Recon: Future Soldier? |
teema: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm |
adic
vastuseid: 23
vaadatud: 3273
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.08.2012 15:54:17 pealkiri: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm |
Kastil jah. Kuna korpus ise on üsna avatud, siis pole suurt vajadust näinud siiamaani rohkema järgi.
CPU temperatuur sai kontrollitud. Üle 51C ei läinud sama koha peal. |
teema: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm |
adic
vastuseid: 23
vaadatud: 3273
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.08.2012 14:41:51 pealkiri: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm |
| Toiteka pealne puhub välja. Laes ja külje peal vente pole. Aga prose temperatuurid peab ära mõõtma jah, hakkasin ise ka selle peale mõtlema. |
teema: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm |
adic
vastuseid: 23
vaadatud: 3273
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.08.2012 14:19:01 pealkiri: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm |
| Inverted, mitte tagurpidi. Idee poolest peaks jahutus sedasi isegi parem olema. Bitfenix Outlaw on mudelinimi muidu. |
teema: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm |
adic
vastuseid: 23
vaadatud: 3273
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.08.2012 14:00:57 pealkiri: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm |
http://www.upload.ee/image/2579022/2012-08-08-688.jpg
Peaks seda liikumise ruumi olema küll õhul. |
teema: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm |
adic
vastuseid: 23
vaadatud: 3273
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.08.2012 01:39:39 pealkiri: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm |
| Kurat, ikka 90 kraadi ja natuke peale Alan Wake'i mängides. See ei tundu ikka õige asi. Lugesin samasuguse kaardi revjuud ka ja seal saadi maksimaalselt 70C klokitult. Üldiselt kiidavad ka seda Win ... |
teema: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm |
adic
vastuseid: 23
vaadatud: 3273
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.08.2012 20:18:55 pealkiri: Gigabyte GTX 560Ti temperatuur ja lärm |
| Täna hakkasin lähemalt vaatama, et kui kuumaks ta mul masinas läheb. Tuleb välja, et ikka kole kuumaks. Üldiselt püsib mängides enam-vähem nii 70C ja 75% juures aga näiteks Alan Wake'is tõus ... |
teema: Divinity: Original Sin |
adic
vastuseid: 67
vaadatud: 22044
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.06.2012 17:53:47 pealkiri: Divinity: Original Sin |
Märgistan omale ka ära. Looks sweet.  |
teema: Legend of Grimrock |
adic
vastuseid: 28
vaadatud: 6697
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.04.2012 17:39:38 pealkiri: Legend of Grimrock |
| Oi kurat, selle peab küll soetama omale. |
teema: Kommenteerimine: ZaVen |
adic
vastuseid: 3
vaadatud: 1069
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2012 07:59:50 pealkiri: Kommenteerimine: ZaVen |
| Nüüdseks olen ka raha kätte saanud. Oleks varem privaatsõnumilegi vastatud või mingil muul viisil ühendust võetud, ja selgitatud asja, siis poleks seda negatiivset siin praegu.. Tahaks loota, e ... |
teema: Kommenteerimine: ZaVen |
adic
vastuseid: 3
vaadatud: 1069
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2012 12:31:51 pealkiri: Kommenteerimine: ZaVen |
Saatsin HDD, raha pole siiamaani näinud.  |
teema: Kommenteerimine: Karlapoiss |
adic
vastuseid: 27
vaadatud: 11539
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.03.2012 13:42:10 pealkiri: Kommenteerimine: Karlapoiss |
Usaldusväärne ostja.  |
teema: Kommenteerimine: feliks05 |
adic
vastuseid: 522
vaadatud: 102412
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.03.2012 19:35:31 pealkiri: Kommenteerimine: feliks05 |
Ostsin videokaardi.  |
teema: Nokia N8 |
adic
vastuseid: 2081
vaadatud: 488825
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.03.2012 17:31:50 pealkiri: Nokia N8 |
| Sain asja korda, suured tänud. |
teema: Nokia N8 |
adic
vastuseid: 2081
vaadatud: 488825
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.03.2012 22:47:00 pealkiri: Nokia N8 |
| Imelik probleem. Eile proovisin meilile vastata, kasutades seda belle clientit. Viskas lõpus errorit, et sõnumit ei saa saata ja meiliaadress lisaks. Nüüd juba teist päeva iga natukese aja tagant ... |
teema: Nokia N8 |
adic
vastuseid: 2081
vaadatud: 488825
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.02.2012 20:31:05 pealkiri: Nokia N8 |
Juba leidsin ise ka, et nii käib. Aga no, 4 screeni on rohkem kui küll minu jaoks juba. Mulle meeldib, kui asjad pigem ühe lehe peal on ja ma neid lappama ei pea kogu aeg.  |
teema: Nokia N8 |
adic
vastuseid: 2081
vaadatud: 488825
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.02.2012 20:24:09 pealkiri: Nokia N8 |
Sain täna hooldusest telefoni kätte. Belle lasti peale aga product code jäeti samaks. :/
Esmapilgul tundub, et kõik pisivead, mis mind Anna juures häirisid on parandatud või vähemalt vähemhä ... |
teema: Nokia N8 |
adic
vastuseid: 2081
vaadatud: 488825
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.02.2012 16:10:09 pealkiri: Nokia N8 |
, kelle juurde garantiisse viisid?
Ma viisin ta sinna samma, kust ostetud sai. Rakvere Põhjakeskuse Elioni. Sealt saadeti ta minu mäletamist mööda Tallinna kuhugi. Peast praegu ei mäleta ja tše ... |
teema: Nokia N8 |
adic
vastuseid: 2081
vaadatud: 488825
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.02.2012 17:51:56 pealkiri: Nokia N8 |
| Eri kuradi äge ikka.. kohe peale ostmist läks minu telefon kaheks nädalaks garantiiremonti (kaamera välk ei tahtnud oma tööd teha) ja nüüd tundub, et tuleb veel jupp aega Belle update'i ka ood ... |
teema: Muusika arvuti/videomängudes |
adic
vastuseid: 251
vaadatud: 52292
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.06.2011 00:07:32 pealkiri: Muusika arvuti/videomängudes |
Frank Klepacki - Hell March
Red Alert
|
teema: Muusika arvuti/videomängudes |
adic
vastuseid: 251
vaadatud: 52292
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.01.2011 14:44:30 pealkiri: Muusika arvuti/videomängudes |
Harem soundtrack Diablo 2'st:
|
teema: Kommenteerimine: gj |
adic
vastuseid: 240
vaadatud: 139211
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2011 16:53:08 pealkiri: Kommenteerimine: gj |
Saatsin kauba ette ja raha sain lubatud ajal tagantjärele ilusti kätte.  |
teema: Kommenteerimine: zatter |
adic
vastuseid: 24
vaadatud: 8745
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.01.2011 15:25:38 pealkiri: Kommenteerimine: zatter |
Eeskujulik ärimees.  |
teema: Kommenteerimine: ArgoA |
adic
vastuseid: 184
vaadatud: 45219
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2010 17:50:19 pealkiri: Kommenteerimine: ArgoA |
| Aus ärimees. |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
adic
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554501
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2009 03:03:32 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
Skyroads
Uus pilt:
http://www.upload.ee/image/289565/faceoff.jpg
Montezuma's Return oli sel pildil tegelikult. Ma ei tea, mis jama mul on, et pilti postitades viskab paar päeva sellist errorit, ... |
| |