Avaleht
otsing leidis 68 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Pentaxi arutelu
aatom

vastuseid: 2209
vaadatud: 601627

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.02.2013 23:36:20   pealkiri: Pentaxi arutelu
Otsin uut kaamerat ja valik oli peaaegu tehtud K-5II kasuks, kui silma jäi natuke kallim K-5IIs... No ja nüüd ma ei suuda ära otsustada...
Andke nõu, kumba eelistada.
Ilmselgelt ei osta ma ka ...
  teema: HV Viking 455 - 04. juuli // Jackpott 5 2000 000€ // Eesti 5+1 20000€
aatom

vastuseid: 35
vaadatud: 15463

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 28.09.2012 00:06:59   pealkiri: HV Viking 455 - 04. juuli // Jackpott 5 2000 000€ // Eesti 5+1 20000€
icon_biggrin.gif
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
aatom

vastuseid: 416
vaadatud: 128656

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 01.08.2012 19:37:58   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
Kas keegi teab kuidas soome pangad suhtuvad hasartmängudesse?
Kas võib mingeid piiranduid laenu saamisel tekkida, kui nii suurte summadega mängida?
Milline pank siis mängureid soosib? icon_eek.gif
Eestis ...
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
aatom

vastuseid: 416
vaadatud: 128656

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 30.07.2012 23:36:47   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /

6+6 ; 6+4 ; 4x 5+4 KOKKU: 1500€

See teeb ju 150 piletit. Pole ju väga ulme ka eesti lotos sisse toksida.

Mees sa ei tea millest räägid:D
Been there, done that - not fun.
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
aatom

vastuseid: 416
vaadatud: 128656

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 28.07.2012 00:59:02   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
Kas veel keegi peale minu jälgib niinimetutud diagonaale loositud numbrites? Kui arusaamatuks jääb, siis Vikingi diagonaalid on näha http://viking.etlanta.ee/ruudustik.php
Olen viimased 11 loosim ...
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
aatom

vastuseid: 416
vaadatud: 128656

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 27.07.2012 23:08:03   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
Amperloom - kui Sina teed endale konto veikkaus.fi lehele, siis pead Sina ka võidu välja võtma. Aga Sa vist pole Soome kodanik...?

Pole vist väga süvenenud asjasse jah?

Ma ei saagi kontot s ...
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
aatom

vastuseid: 416
vaadatud: 128656

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 25.07.2012 18:23:35   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
Eeldatavasti homme õhtul saan täpsemalt teada, kuidas soome kaudu seda teha saab.
Ehk saan isegi konto veikkaus.fi lehele, mitte küll oma nimele.
Kui olen targemaks saanud, annan teada ka teile k ...
  teema: HV Viking 455 - 04. juuli // Jackpott 5 2000 000€ // Eesti 5+1 20000€
aatom

vastuseid: 35
vaadatud: 15463

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 25.07.2012 12:21:11   pealkiri: HV Viking 455 - 04. juuli // Jackpott 5 2000 000€ // Eesti 5+1 20000€
Ohjah , vanaks ja väetiks oleme jäänud...

Vägisi tulevad peale uuemad ja paremad lotomängude vedajad, pole midagi teha.
Tuleb kõrvale astuda ning noorematele, tugevamatele ning täpsema silm ...
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
aatom

vastuseid: 416
vaadatud: 128656

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 21.07.2012 14:58:49   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
Sorry for the OT:

Ka soomes on lotovõidud tulumaksuvabad. Mis juhtub aga siis, kui võidab välisriigi kodanik?

Pole ju välisriigi kodanik, tal õde või keski pidi ju soome kodakondsusega ole ...
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
aatom

vastuseid: 416
vaadatud: 128656

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 16.07.2012 17:13:51   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
Ka soomes on lotovõidud tulumaksuvabad. Mis juhtub aga siis, kui võidab välisriigi kodanik?
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
aatom

vastuseid: 416
vaadatud: 128656

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 13.07.2012 13:02:49   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
võtad õe kampa?
mingit suvalist sommi küll ei tahaks icon_rolleyes.gif
aga mõte on väga ahvatlev, eestisse see vaevalt nii pea tuleb thumbs_down.gif

Mõte oli küll ta kampa võtta.

Suvalist tõesti ei taha. ...
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
aatom

vastuseid: 416
vaadatud: 128656

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 07.07.2012 11:42:33   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
Sitad piletid oled ostnud. Ai vant mai mani bäkk icon_lol.gif
lugeda huumoriga

Mul endal sama tunne icon_lol.gif
14 päeva juba möödas, tagasi enam saata ei saa kahjuks icon_lol.gif

Pigem võiks lotovõitudel ...
  teema: HV Viking 452 - 13. juuni // Jackpott 4 000 000€ // Eesti 5+1 140000€
aatom

vastuseid: 21
vaadatud: 10194

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 13.06.2012 17:16:59   pealkiri: HV Viking 452 - 13. juuni // Jackpott 4 000 000€ // Eesti 5+1 140000€
Lisasin ka pisut, nüüd saab kindlasti kaheksaseid ridu üle kümne tüki icon_smile.gif
Vaatan jah, et tagasi ei hoita siin enam.

Hea tundega ei tohi tagasi hoida. Eesti 5+1 on meeldivalt suur juba meile t ...
  teema: HV Viking 452 - 13. juuni // Jackpott 4 000 000€ // Eesti 5+1 140000€
aatom

vastuseid: 21
vaadatud: 10194

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 13.06.2012 15:24:39   pealkiri: HV Viking 452 - 13. juuni // Jackpott 4 000 000€ // Eesti 5+1 140000€
Lisasin ka pisut, nüüd saab kindlasti kaheksaseid ridu üle kümne tüki icon_smile.gif
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
aatom

vastuseid: 416
vaadatud: 128656

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 29.05.2012 15:38:10   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
Surnud ring ju täiesti. Huvi ei teki kui võimalust pole ning võimalust ei teki kui huvi pole. thumbs_down.gif
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
aatom

vastuseid: 416
vaadatud: 128656

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 25.05.2012 12:53:10   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
Jätkame OFFTOPIC teemal.

Nimelt saatsin Eesti suurematele meediaettevõtetele kirja, kus seletasin, et Eestis ei saa süsteemikaid osta aga Soomes saab.
Palusin neil seda asja uurida/arupärida ...
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
aatom

vastuseid: 416
vaadatud: 128656

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 24.05.2012 20:42:50   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
kas mingi systeemi, mida väljamaal mängitakse saaks siia visata, huvi pärast viskaks pilgu peale, et millest me ilma jääme thumbs_down.gif

Soome lotoleht pakub:
https://www.veikkaus.fi/fi/eurojackpotTie ...
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
aatom

vastuseid: 416
vaadatud: 128656

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 24.05.2012 11:49:23   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
jätan märgi maha, kambakast tuleb täpselt seeme siia edasi icon_smile.gif
Vastuseks sulle:
http://kambakas.aatom.eu/K3makseinfo.htm

Panustasin oma Eurotuuri ka ümaramaks. Edu meile!

Muide, vestlesin p ...
  teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
aatom

vastuseid: 443
vaadatud: 112002

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 15.05.2012 12:52:14   pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
Dziisas... Esmalt vaatasin, et miski suurem litakas on käinud, et selline arv postitusi juurde tulnud. icon_eek.gif
Siis hakkasin arvama, et Tartu kunagine ajaleht Edasi on ilmuma hakanud icon_lol.gif Neli lehek ...
  teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
aatom

vastuseid: 443
vaadatud: 112002

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 14.05.2012 15:22:37   pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
Dziisas... Esmalt vaatasin, et miski suurem litakas on käinud, et selline arv postitusi juurde tulnud. icon_eek.gif
Siis hakkasin arvama, et Tartu kunagine ajaleht Edasi on ilmuma hakanud icon_lol.gif Neli lehek ...
  teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
aatom

vastuseid: 443
vaadatud: 112002

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 09.04.2012 10:18:21   pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
Tundub huvitav üritus, osalen, panus hiljem!.... thumbs_up.gif

Hetkel 12 piletit ostetud, NB! See et osad piletid ostetud on, ei tähenda, et panustamine on lõppenud.

Panustamine lõpeb 2012.04.11


...
  teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
aatom

vastuseid: 443
vaadatud: 112002

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 05.04.2012 01:24:11   pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
Eheh, ei karda et sa plehku paned icon_biggrin.gif

Ei tea miks rohkem inimesi ei panusta?

Siis hea.
Aga olen isegi mõelnud, et miks nii väike osalus.
Äkki selle pärast, et n.ö. võtsin

Oh ära põe ...
  teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
aatom

vastuseid: 443
vaadatud: 112002

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 01.04.2012 23:51:53   pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
Minu lugupidamine ja toetus su üritusele, , ülejäänud on su enda teha icon_cool.gif
  teema: Anekdoot
aatom

vastuseid: 2497
vaadatud: 1320447

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.02.2012 21:20:51   pealkiri: Anekdoot
Vanapaar istus hommikukohvil ja ätt luges ajalehest surmakuulutusi. Järsku
ütleb: “Paistab, et vastasmaja Maali on ära surnud.”
“Millesse ta suri?” küsib mutike.
“Pole pandud”, vas ...
  teema: Anekdoot
aatom

vastuseid: 2497
vaadatud: 1320447

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.02.2012 15:22:34   pealkiri: Anekdoot
Mees ostab kauplusest mahlapressi.
Paari päeva pärast on ta tagasi ja kurdab:
"See teie neetud press läks juba katki!"
"Mis mahla te temaga tegite?" uurib müüja.
"Õunamahla ja sõstramahla t ...
  teema: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR
aatom

vastuseid: 76
vaadatud: 54744

sõnumfoorum: Hinnavaatluse uudised   postitatud: 21.01.2012 01:29:36   pealkiri: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR
Siirad õnnitlused võitjatele. icon_wink.gif thumbs_up.gif Paratamatult tekib huvi, et millal järgmise mänguga alustatakse, sooviks ka oma osalusega kaasa lüüa?

Hoia HV üritustel silma peal icon_smile.gif
  teema: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR
aatom

vastuseid: 76
vaadatud: 54744

sõnumfoorum: Hinnavaatluse uudised   postitatud: 20.01.2012 12:43:03   pealkiri: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR
http://www.postimees.ee/709718/laupaeval-ei-saa-osta-lotopileteid/

mida te teinud olete?????????????? icon_lol.gif

Eesti Loto sai sellise promo, et piletid said otsa! icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
  teema: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR
aatom

vastuseid: 76
vaadatud: 54744

sõnumfoorum: Hinnavaatluse uudised   postitatud: 20.01.2012 10:09:09   pealkiri: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR
Tegelikult ei jagata seda summat võrdseteks osadeks, vaid ikka selle järgi, kui palju keegi raatsis raha potti panna. Kui ma õigesti mäletan, siis organisaator aatom kulutas enam kui 100 € oma r ...
  teema: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR
aatom

vastuseid: 76
vaadatud: 54744

sõnumfoorum: Hinnavaatluse uudised   postitatud: 19.01.2012 23:29:09   pealkiri: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR
111.33 kordselt sai eile igaüks oma panuse tagasi.
  teema: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR
aatom

vastuseid: 76
vaadatud: 54744

sõnumfoorum: Hinnavaatluse uudised   postitatud: 19.01.2012 22:59:22   pealkiri: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR
190305,45 peaks kogusumma olema, ehk 2 977 633 EEK icon_cool.gif

Kinnitan võidusumma.
  teema: Kommenteerimine: Future1234
aatom

vastuseid: 68
vaadatud: 21624

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.10.2011 17:43:14   pealkiri: Kommenteerimine: Future1234
Konkreetne jutt ja tehing. Kõik sujus.
  teema: Anekdoot
aatom

vastuseid: 2497
vaadatud: 1320447

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.01.2010 18:28:42   pealkiri: Anekdoot
Medvedjev, Obama ja Ilves on Jumala juures.

Obamal küsimus, et kaua USA-s majandussurutis kestab? Jumal vastama, et aastani 2015. Obama lahkub nuuksudes.
Medvedjev küsima, et kuna Venemaal kriis ...
  teema: HV bingo 86 - 25.03.09//JACKPOT üle 9 miljoni
aatom

vastuseid: 66
vaadatud: 20089

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 25.03.2009 19:21:53   pealkiri: HV bingo 86 - 25.03.09//JACKPOT üle 9 miljoni
Üldiselt, ärge enam kandke, ma ei saa koguaeg arvet kontrollimas käia.
Hetkel 645 raha eest pileteid ja jooksev pott läheneb 8,5 miljonile

jackpot 9 409 234,50 kr icon_eek.gif icon_eek.gif

umbes nelja tunni ...
  teema: HV bingo 86 - 25.03.09//JACKPOT üle 9 miljoni
aatom

vastuseid: 66
vaadatud: 20089

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 25.03.2009 09:26:17   pealkiri: HV bingo 86 - 25.03.09//JACKPOT üle 9 miljoni
hmm ei saanud hästi asjast aru aga kas see põhimõte on siis, et kõikide piletite võidud jagatakse ostjate vahel ära w?

sa oled asjast täitsa hästi aru saanud. kogunenud summa eest ostetakse ...
  teema: HV bingo 86 - 25.03.09//JACKPOT üle 9 miljoni
aatom

vastuseid: 66
vaadatud: 20089

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 18.03.2009 21:55:01   pealkiri: HV bingo 86 - 25.03.09//JACKPOT üle 9 miljoni
teeme jackpoti suuruse ennustusvõistluse ka? icon_biggrin.gif
  teema: statiivide arutelu
aatom

vastuseid: 421
vaadatud: 205135

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 25.12.2008 01:19:49   pealkiri: statiivide arutelu
Leidsin juhuslikult ühe kolmjala

tegin yhe sellse isendi jõulukingiks. ja peale jõulu ostan omale ka samasuguse, olematu hinna eest on statiivi enam kui küll, eriti esimeseks jalaks.
  teema: Kui suureks kujuneb HV aastalõpuloos 2008 pott?
aatom

vastuseid: 92
vaadatud: 33258

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 10.12.2008 21:48:11   pealkiri: Kui suureks kujuneb HV aastalõpuloos 2008 pott?
55700
  teema: HV aastalõpuloos 2008 (pott 29750 EEK). I koht punktiir, II koht tame, III koht Maero
aatom

vastuseid: 561
vaadatud: 117150

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 10.12.2008 21:38:41   pealkiri: HV aastalõpuloos 2008 (pott 29750 EEK). I koht punktiir, II koht tame, III koht Maero
OK

1. Ennustada saaks vaid need, kes on loosi panustanud
2. Täpseimale ennustajale 200 HV krediiti icon_smile.gif

Kuhu ma ennustada saan?
  teema: Pentaxi arutelu
aatom

vastuseid: 2209
vaadatud: 601627

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 05.06.2008 12:51:53   pealkiri: Pentaxi arutelu
tänud, aga pean siiski silmas k10 ja k20 erinevusi icon_smile.gif
  teema: Pentaxi arutelu
aatom

vastuseid: 2209
vaadatud: 601627

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.06.2008 23:25:32   pealkiri: Pentaxi arutelu
kas teadjamad mehed seletaks mulle ära K10d ja K20d erinevused. Okei, enam piksleid, RAW-i tulistab rohkem ja veidi suurem ekraan. aga mis veel? nupudklahvid on samad samas kohas, aku on sama, prose ...
  teema: Need For Speed: ProStreet
aatom

vastuseid: 4627
vaadatud: 689124

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2007 16:37:56   pealkiri: Need For Speed: ProStreet
miks mulle tundub, et selles mängus on auto juhtimine täiesti võimatu? keerab meeletu hilinemisega ja üldse on kõik jube puine. mis värk on?

kindlasti on sellest siin paljupalju juttu olnud, ...
  teema: Far Cry
aatom

vastuseid: 1352
vaadatud: 207716

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.09.2007 15:40:21   pealkiri: Far Cry
krt kas selles mängus quick save ei olegi või? patch 1.4 lasin peale, kas ma ei näe või ei oska, aga no pole
  teema: Erinevad fotograafia teemalised küsimused
aatom

vastuseid: 4216
vaadatud: 1026586

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 22.07.2007 22:50:54   pealkiri: Erinevad fotograafia teemalised küsimused
, ja no on siis piduruks saanud või?
ei ole vist, lihtsalt tundsin huvi kas kiiremat kaart on mõtet osta.
  teema: Erinevad fotograafia teemalised küsimused
aatom

vastuseid: 4216
vaadatud: 1026586

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.07.2007 16:00:58   pealkiri: Erinevad fotograafia teemalised küsimused
oskab keegi Pentaxistidest öelda, kui kiiret kaarti on K100D sisse mõtet osta? ehk siis mis kiirusest kaamera enda kirjutamine piduriks saab? Praegu on 1gb 80X kaart.
  teema: Anekdoot
aatom

vastuseid: 2497
vaadatud: 1320447

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 17.02.2007 20:56:55   pealkiri: Anekdoot
pime reguleeritaval ülekäigurajal:

ei või
ei või
ei või
ei või
võibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõib

pime regul ...
  teema: Anekdoot
aatom

vastuseid: 2497
vaadatud: 1320447

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.04.2006 23:51:12   pealkiri: Anekdoot
Mees läheb tätoveerija juurde ja palub enda seljale tanki tätoveerida.
Meister siis suristabki aparaadiga 15 minutit ja ütleb, et on valmis.
Mees siis küsib, et kas juba valmis. Meister vastab, ...
  teema: Anekdoot
aatom

vastuseid: 2497
vaadatud: 1320447

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 16.01.2006 01:52:10   pealkiri: Anekdoot
Vene poiss läheb isaga poodi.
"Issi, irmsasti tahaks jäätist..."
"Mina ka pojake, aga raha on vaid viina jaoks..."
  teema: Bluetooth Class 1 ja Class 2
aatom

vastuseid: 11
vaadatud: 4620

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.07.2005 14:05:04   pealkiri: Bluetooth Class 1 ja Class 2
tnx, vastus ammendav icon_smile.gifbeer_yum.gif
  teema: Bluetooth Class 1 ja Class 2
aatom

vastuseid: 11
vaadatud: 4620

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.07.2005 11:23:46   pealkiri: Bluetooth Class 1 ja Class 2
Bluetooth Class 1 ja Class 2

oskab keegi öelda mis vahet neil on ja kas mobiilid tunnistavad mõlemat? Samsung E530 näiteks
  teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
aatom

vastuseid: 2592
vaadatud: 328717

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.05.2005 10:35:12   pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
3Dmark2001SE 14808
3Dmark2003 4275

kellad olid 570/330. Eile võtsin siis jahutuse maha ja kivi peal on kenasti kirjas 9600PRO ning default kellad endiselt 500/300 icon_lol.gif
AC Freezer64 soe õhk t ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.