|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Pentaxi arutelu |
aatom
vastuseid: 2209
vaadatud: 601627
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.02.2013 23:36:20 pealkiri: Pentaxi arutelu |
Otsin uut kaamerat ja valik oli peaaegu tehtud K-5II kasuks, kui silma jäi natuke kallim K-5IIs... No ja nüüd ma ei suuda ära otsustada...
Andke nõu, kumba eelistada.
Ilmselgelt ei osta ma ka ... |
teema: HV Viking 455 - 04. juuli // Jackpott 5 2000 000€ // Eesti 5+1 20000€ |
aatom
vastuseid: 35
vaadatud: 15463
|
foorum: HV üritused postitatud: 28.09.2012 00:06:59 pealkiri: HV Viking 455 - 04. juuli // Jackpott 5 2000 000€ // Eesti 5+1 20000€ |
 |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
aatom
vastuseid: 416
vaadatud: 128656
|
foorum: HV üritused postitatud: 01.08.2012 19:37:58 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
Kas keegi teab kuidas soome pangad suhtuvad hasartmängudesse?
Kas võib mingeid piiranduid laenu saamisel tekkida, kui nii suurte summadega mängida?
Milline pank siis mängureid soosib?
Eestis ... |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
aatom
vastuseid: 416
vaadatud: 128656
|
foorum: HV üritused postitatud: 30.07.2012 23:36:47 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
6+6 ; 6+4 ; 4x 5+4 KOKKU: 1500€
See teeb ju 150 piletit. Pole ju väga ulme ka eesti lotos sisse toksida.
Mees sa ei tea millest räägid:D
Been there, done that - not fun. |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
aatom
vastuseid: 416
vaadatud: 128656
|
foorum: HV üritused postitatud: 28.07.2012 00:59:02 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
Kas veel keegi peale minu jälgib niinimetutud diagonaale loositud numbrites? Kui arusaamatuks jääb, siis Vikingi diagonaalid on näha http://viking.etlanta.ee/ruudustik.php
Olen viimased 11 loosim ... |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
aatom
vastuseid: 416
vaadatud: 128656
|
foorum: HV üritused postitatud: 27.07.2012 23:08:03 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
Amperloom - kui Sina teed endale konto veikkaus.fi lehele, siis pead Sina ka võidu välja võtma. Aga Sa vist pole Soome kodanik...?
Pole vist väga süvenenud asjasse jah?
Ma ei saagi kontot s ... |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
aatom
vastuseid: 416
vaadatud: 128656
|
foorum: HV üritused postitatud: 25.07.2012 18:23:35 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
Eeldatavasti homme õhtul saan täpsemalt teada, kuidas soome kaudu seda teha saab.
Ehk saan isegi konto veikkaus.fi lehele, mitte küll oma nimele.
Kui olen targemaks saanud, annan teada ka teile k ... |
teema: HV Viking 455 - 04. juuli // Jackpott 5 2000 000€ // Eesti 5+1 20000€ |
aatom
vastuseid: 35
vaadatud: 15463
|
foorum: HV üritused postitatud: 25.07.2012 12:21:11 pealkiri: HV Viking 455 - 04. juuli // Jackpott 5 2000 000€ // Eesti 5+1 20000€ |
Ohjah , vanaks ja väetiks oleme jäänud...
Vägisi tulevad peale uuemad ja paremad lotomängude vedajad, pole midagi teha.
Tuleb kõrvale astuda ning noorematele, tugevamatele ning täpsema silm ... |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
aatom
vastuseid: 416
vaadatud: 128656
|
foorum: HV üritused postitatud: 21.07.2012 14:58:49 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
Sorry for the OT:
Ka soomes on lotovõidud tulumaksuvabad. Mis juhtub aga siis, kui võidab välisriigi kodanik?
Pole ju välisriigi kodanik, tal õde või keski pidi ju soome kodakondsusega ole ... |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
aatom
vastuseid: 416
vaadatud: 128656
|
foorum: HV üritused postitatud: 16.07.2012 17:13:51 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
| Ka soomes on lotovõidud tulumaksuvabad. Mis juhtub aga siis, kui võidab välisriigi kodanik? |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
aatom
vastuseid: 416
vaadatud: 128656
|
foorum: HV üritused postitatud: 13.07.2012 13:02:49 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
võtad õe kampa?
mingit suvalist sommi küll ei tahaks
aga mõte on väga ahvatlev, eestisse see vaevalt nii pea tuleb
Mõte oli küll ta kampa võtta.
Suvalist tõesti ei taha. ... |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
aatom
vastuseid: 416
vaadatud: 128656
|
foorum: HV üritused postitatud: 07.07.2012 11:42:33 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
Sitad piletid oled ostnud. Ai vant mai mani bäkk
lugeda huumoriga
Mul endal sama tunne
14 päeva juba möödas, tagasi enam saata ei saa kahjuks
Pigem võiks lotovõitudel ... |
teema: HV Viking 452 - 13. juuni // Jackpott 4 000 000€ // Eesti 5+1 140000€ |
aatom
vastuseid: 21
vaadatud: 10194
|
foorum: HV üritused postitatud: 13.06.2012 17:16:59 pealkiri: HV Viking 452 - 13. juuni // Jackpott 4 000 000€ // Eesti 5+1 140000€ |
Lisasin ka pisut, nüüd saab kindlasti kaheksaseid ridu üle kümne tüki
Vaatan jah, et tagasi ei hoita siin enam.
Hea tundega ei tohi tagasi hoida. Eesti 5+1 on meeldivalt suur juba meile t ... |
teema: HV Viking 452 - 13. juuni // Jackpott 4 000 000€ // Eesti 5+1 140000€ |
aatom
vastuseid: 21
vaadatud: 10194
|
foorum: HV üritused postitatud: 13.06.2012 15:24:39 pealkiri: HV Viking 452 - 13. juuni // Jackpott 4 000 000€ // Eesti 5+1 140000€ |
Lisasin ka pisut, nüüd saab kindlasti kaheksaseid ridu üle kümne tüki  |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
aatom
vastuseid: 416
vaadatud: 128656
|
foorum: HV üritused postitatud: 29.05.2012 15:38:10 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
Surnud ring ju täiesti. Huvi ei teki kui võimalust pole ning võimalust ei teki kui huvi pole.  |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
aatom
vastuseid: 416
vaadatud: 128656
|
foorum: HV üritused postitatud: 25.05.2012 12:53:10 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
Jätkame OFFTOPIC teemal.
Nimelt saatsin Eesti suurematele meediaettevõtetele kirja, kus seletasin, et Eestis ei saa süsteemikaid osta aga Soomes saab.
Palusin neil seda asja uurida/arupärida ... |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
aatom
vastuseid: 416
vaadatud: 128656
|
foorum: HV üritused postitatud: 24.05.2012 20:42:50 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
kas mingi systeemi, mida väljamaal mängitakse saaks siia visata, huvi pärast viskaks pilgu peale, et millest me ilma jääme
Soome lotoleht pakub:
https://www.veikkaus.fi/fi/eurojackpotTie ... |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
aatom
vastuseid: 416
vaadatud: 128656
|
foorum: HV üritused postitatud: 24.05.2012 11:49:23 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
jätan märgi maha, kambakast tuleb täpselt seeme siia edasi
Vastuseks sulle:
http://kambakas.aatom.eu/K3makseinfo.htm
Panustasin oma Eurotuuri ka ümaramaks. Edu meile!
Muide, vestlesin p ... |
teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
aatom
vastuseid: 443
vaadatud: 112002
|
foorum: HV üritused postitatud: 15.05.2012 12:52:14 pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
Dziisas... Esmalt vaatasin, et miski suurem litakas on käinud, et selline arv postitusi juurde tulnud.
Siis hakkasin arvama, et Tartu kunagine ajaleht Edasi on ilmuma hakanud Neli lehek ... |
teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
aatom
vastuseid: 443
vaadatud: 112002
|
foorum: HV üritused postitatud: 14.05.2012 15:22:37 pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
Dziisas... Esmalt vaatasin, et miski suurem litakas on käinud, et selline arv postitusi juurde tulnud.
Siis hakkasin arvama, et Tartu kunagine ajaleht Edasi on ilmuma hakanud Neli lehek ... |
teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
aatom
vastuseid: 443
vaadatud: 112002
|
foorum: HV üritused postitatud: 09.04.2012 10:18:21 pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
Tundub huvitav üritus, osalen, panus hiljem!....
Hetkel 12 piletit ostetud, NB! See et osad piletid ostetud on, ei tähenda, et panustamine on lõppenud.
Panustamine lõpeb 2012.04.11
... |
teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
aatom
vastuseid: 443
vaadatud: 112002
|
foorum: HV üritused postitatud: 05.04.2012 01:24:11 pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
Eheh, ei karda et sa plehku paned
Ei tea miks rohkem inimesi ei panusta?
Siis hea.
Aga olen isegi mõelnud, et miks nii väike osalus.
Äkki selle pärast, et n.ö. võtsin
Oh ära põe ... |
teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
aatom
vastuseid: 443
vaadatud: 112002
|
foorum: HV üritused postitatud: 01.04.2012 23:51:53 pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
Minu lugupidamine ja toetus su üritusele, , ülejäänud on su enda teha  |
teema: Anekdoot |
aatom
vastuseid: 2497
vaadatud: 1320447
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 20.02.2012 21:20:51 pealkiri: Anekdoot |
Vanapaar istus hommikukohvil ja ätt luges ajalehest surmakuulutusi. Järsku
ütleb: “Paistab, et vastasmaja Maali on ära surnud.”
“Millesse ta suri?” küsib mutike.
“Pole pandud”, vas ... |
teema: Anekdoot |
aatom
vastuseid: 2497
vaadatud: 1320447
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.02.2012 15:22:34 pealkiri: Anekdoot |
Mees ostab kauplusest mahlapressi.
Paari päeva pärast on ta tagasi ja kurdab:
"See teie neetud press läks juba katki!"
"Mis mahla te temaga tegite?" uurib müüja.
"Õunamahla ja sõstramahla t ... |
teema: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR |
aatom
vastuseid: 76
vaadatud: 54744
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 21.01.2012 01:29:36 pealkiri: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR |
Siirad õnnitlused võitjatele. Paratamatult tekib huvi, et millal järgmise mänguga alustatakse, sooviks ka oma osalusega kaasa lüüa?
Hoia HV üritustel silma peal  |
teema: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR |
aatom
vastuseid: 76
vaadatud: 54744
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 20.01.2012 12:43:03 pealkiri: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR |
http://www.postimees.ee/709718/laupaeval-ei-saa-osta-lotopileteid/
mida te teinud olete??????????????
Eesti Loto sai sellise promo, et piletid said otsa!    |
teema: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR |
aatom
vastuseid: 76
vaadatud: 54744
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 20.01.2012 10:09:09 pealkiri: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR |
| Tegelikult ei jagata seda summat võrdseteks osadeks, vaid ikka selle järgi, kui palju keegi raatsis raha potti panna. Kui ma õigesti mäletan, siis organisaator aatom kulutas enam kui 100 € oma r ... |
teema: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR |
aatom
vastuseid: 76
vaadatud: 54744
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 19.01.2012 23:29:09 pealkiri: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR |
| 111.33 kordselt sai eile igaüks oma panuse tagasi. |
teema: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR |
aatom
vastuseid: 76
vaadatud: 54744
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 19.01.2012 22:59:22 pealkiri: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR |
190305,45 peaks kogusumma olema, ehk 2 977 633 EEK
Kinnitan võidusumma. |
teema: Kommenteerimine: Future1234 |
aatom
vastuseid: 68
vaadatud: 21624
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.10.2011 17:43:14 pealkiri: Kommenteerimine: Future1234 |
| Konkreetne jutt ja tehing. Kõik sujus. |
teema: Anekdoot |
aatom
vastuseid: 2497
vaadatud: 1320447
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 27.01.2010 18:28:42 pealkiri: Anekdoot |
Medvedjev, Obama ja Ilves on Jumala juures.
Obamal küsimus, et kaua USA-s majandussurutis kestab? Jumal vastama, et aastani 2015. Obama lahkub nuuksudes.
Medvedjev küsima, et kuna Venemaal kriis ... |
teema: HV bingo 86 - 25.03.09//JACKPOT üle 9 miljoni |
aatom
vastuseid: 66
vaadatud: 20089
|
foorum: HV üritused postitatud: 25.03.2009 19:21:53 pealkiri: HV bingo 86 - 25.03.09//JACKPOT üle 9 miljoni |
Üldiselt, ärge enam kandke, ma ei saa koguaeg arvet kontrollimas käia.
Hetkel 645 raha eest pileteid ja jooksev pott läheneb 8,5 miljonile
jackpot 9 409 234,50 kr
umbes nelja tunni ... |
teema: HV bingo 86 - 25.03.09//JACKPOT üle 9 miljoni |
aatom
vastuseid: 66
vaadatud: 20089
|
foorum: HV üritused postitatud: 25.03.2009 09:26:17 pealkiri: HV bingo 86 - 25.03.09//JACKPOT üle 9 miljoni |
hmm ei saanud hästi asjast aru aga kas see põhimõte on siis, et kõikide piletite võidud jagatakse ostjate vahel ära w?
sa oled asjast täitsa hästi aru saanud. kogunenud summa eest ostetakse ... |
teema: HV bingo 86 - 25.03.09//JACKPOT üle 9 miljoni |
aatom
vastuseid: 66
vaadatud: 20089
|
foorum: HV üritused postitatud: 18.03.2009 21:55:01 pealkiri: HV bingo 86 - 25.03.09//JACKPOT üle 9 miljoni |
teeme jackpoti suuruse ennustusvõistluse ka?  |
teema: statiivide arutelu |
aatom
vastuseid: 421
vaadatud: 205135
|
foorum: Fotograafia postitatud: 25.12.2008 01:19:49 pealkiri: statiivide arutelu |
Leidsin juhuslikult ühe kolmjala
tegin yhe sellse isendi jõulukingiks. ja peale jõulu ostan omale ka samasuguse, olematu hinna eest on statiivi enam kui küll, eriti esimeseks jalaks. |
teema: Kui suureks kujuneb HV aastalõpuloos 2008 pott? |
aatom
vastuseid: 92
vaadatud: 33258
|
foorum: HV üritused postitatud: 10.12.2008 21:48:11 pealkiri: Kui suureks kujuneb HV aastalõpuloos 2008 pott? |
| 55700 |
teema: HV aastalõpuloos 2008 (pott 29750 EEK). I koht punktiir, II koht tame, III koht Maero |
aatom
vastuseid: 561
vaadatud: 117150
|
foorum: HV üritused postitatud: 10.12.2008 21:38:41 pealkiri: HV aastalõpuloos 2008 (pott 29750 EEK). I koht punktiir, II koht tame, III koht Maero |
OK
1. Ennustada saaks vaid need, kes on loosi panustanud
2. Täpseimale ennustajale 200 HV krediiti
Kuhu ma ennustada saan? |
teema: Pentaxi arutelu |
aatom
vastuseid: 2209
vaadatud: 601627
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.06.2008 12:51:53 pealkiri: Pentaxi arutelu |
tänud, aga pean siiski silmas k10 ja k20 erinevusi  |
teema: Pentaxi arutelu |
aatom
vastuseid: 2209
vaadatud: 601627
|
foorum: Fotograafia postitatud: 04.06.2008 23:25:32 pealkiri: Pentaxi arutelu |
| kas teadjamad mehed seletaks mulle ära K10d ja K20d erinevused. Okei, enam piksleid, RAW-i tulistab rohkem ja veidi suurem ekraan. aga mis veel? nupudklahvid on samad samas kohas, aku on sama, prose ... |
teema: Need For Speed: ProStreet |
aatom
vastuseid: 4627
vaadatud: 689124
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2007 16:37:56 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
miks mulle tundub, et selles mängus on auto juhtimine täiesti võimatu? keerab meeletu hilinemisega ja üldse on kõik jube puine. mis värk on?
kindlasti on sellest siin paljupalju juttu olnud, ... |
teema: Far Cry |
aatom
vastuseid: 1352
vaadatud: 207716
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.09.2007 15:40:21 pealkiri: Far Cry |
| krt kas selles mängus quick save ei olegi või? patch 1.4 lasin peale, kas ma ei näe või ei oska, aga no pole |
teema: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
aatom
vastuseid: 4216
vaadatud: 1026586
|
foorum: Fotograafia postitatud: 22.07.2007 22:50:54 pealkiri: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
, ja no on siis piduruks saanud või?
ei ole vist, lihtsalt tundsin huvi kas kiiremat kaart on mõtet osta. |
teema: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
aatom
vastuseid: 4216
vaadatud: 1026586
|
foorum: Fotograafia postitatud: 21.07.2007 16:00:58 pealkiri: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
| oskab keegi Pentaxistidest öelda, kui kiiret kaarti on K100D sisse mõtet osta? ehk siis mis kiirusest kaamera enda kirjutamine piduriks saab? Praegu on 1gb 80X kaart. |
teema: Anekdoot |
aatom
vastuseid: 2497
vaadatud: 1320447
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 17.02.2007 20:56:55 pealkiri: Anekdoot |
pime reguleeritaval ülekäigurajal:
ei või
ei või
ei või
ei või
võibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõibvõib
pime regul ... |
teema: Anekdoot |
aatom
vastuseid: 2497
vaadatud: 1320447
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.04.2006 23:51:12 pealkiri: Anekdoot |
Mees läheb tätoveerija juurde ja palub enda seljale tanki tätoveerida.
Meister siis suristabki aparaadiga 15 minutit ja ütleb, et on valmis.
Mees siis küsib, et kas juba valmis. Meister vastab, ... |
teema: Anekdoot |
aatom
vastuseid: 2497
vaadatud: 1320447
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 16.01.2006 01:52:10 pealkiri: Anekdoot |
Vene poiss läheb isaga poodi.
"Issi, irmsasti tahaks jäätist..."
"Mina ka pojake, aga raha on vaid viina jaoks..." |
teema: Bluetooth Class 1 ja Class 2 |
aatom
vastuseid: 11
vaadatud: 4620
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.07.2005 14:05:04 pealkiri: Bluetooth Class 1 ja Class 2 |
tnx, vastus ammendav   |
teema: Bluetooth Class 1 ja Class 2 |
aatom
vastuseid: 11
vaadatud: 4620
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.07.2005 11:23:46 pealkiri: Bluetooth Class 1 ja Class 2 |
Bluetooth Class 1 ja Class 2
oskab keegi öelda mis vahet neil on ja kas mobiilid tunnistavad mõlemat? Samsung E530 näiteks |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
aatom
vastuseid: 2592
vaadatud: 328717
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.05.2005 10:35:12 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
3Dmark2001SE 14808
3Dmark2003 4275
kellad olid 570/330. Eile võtsin siis jahutuse maha ja kivi peal on kenasti kirjas 9600PRO ning default kellad endiselt 500/300
AC Freezer64 soe õhk t ... |
| |