|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Voyage |
aX
vastuseid: 825
vaadatud: 117413
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.06.2024 11:28:55 pealkiri: Kommenteerimine: Voyage |
Saatsin raha, saatis postiga GPU vastu. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
aX
vastuseid: 1600
vaadatud: 166347
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.10.2022 11:35:31 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Sain soodsalt ja kiirelt uue klaveri  |
teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
aX
vastuseid: 26
vaadatud: 7359
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 23.04.2022 10:04:31 pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
Öise retsimise järel stabiilne. Tänud kaasa mõtlemast  |
teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
aX
vastuseid: 26
vaadatud: 7359
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 22.04.2022 22:40:46 pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
| Veits tobe lugu muidugi, aga meem on küll ülekohtune, eriti arvestades et sinu arust oli probleem üldse mäludes. |
teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
aX
vastuseid: 26
vaadatud: 7359
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 22.04.2022 19:51:02 pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
| Mul juhtumisi oli m2 jaoks mõeldud termopatju, panin siis ühe juurde ja m2 radika peale tagasi. Tund aega olen piinanud, üle 85c ei ole nvme controller läinud (varasemalt on jooksnud 102ni ja ilms ... |
teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
aX
vastuseid: 26
vaadatud: 7359
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 22.04.2022 10:06:01 pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
| Patriot viper ssd blabla midagi-midagi, kui ma ei eksi. See tüüpiliselt tuleb RGB fusioniga kaasa (eelmisel masinal uninstallisin selle käsitsi), aga täna viimase reinstalliga ei tulnud enam. Ka s ... |
teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
aX
vastuseid: 26
vaadatud: 7359
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 21.04.2022 15:16:52 pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
Memtesti tegi ära: https://photos.app.goo.gl/7S96cB3dyQUNMMbr7
See crash enamasti ei ole BSOD (ühe korra on öelnud attempted execute of noexecute memory). Lihtsalt pilt hangub kuni 10 sekundiks ... |
teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
aX
vastuseid: 26
vaadatud: 7359
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 20.04.2022 09:47:14 pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
| Paar päeva klaas küljes olnud. Vahel töötab veatult päevotsa, vahel kukub crashima. Kasti selle aja jooksul puutunud pole, sõrmeotsagagi mitte. Endiselt juhtub seda, et kui crashib ja kohe üles ... |
teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
aX
vastuseid: 26
vaadatud: 7359
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 18.04.2022 18:38:09 pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
Klaas ei puutu gpu toidet absoluutselt. Sama kaart oli samas kastis, sama kaabliga sama toite taga aastaid stabiilne.
Üleüldse olen probleemi eilsest saadik reprodutseerida üritanud, täiesti tulu ... |
teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
aX
vastuseid: 26
vaadatud: 7359
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 17.04.2022 19:49:13 pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
Võta mälude XMP profiil maha ja peaks töötama ilusti.
Sama nii XMP'ga kui ka ilma. |
teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
aX
vastuseid: 26
vaadatud: 7359
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 17.04.2022 17:03:06 pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
Tee nii, Gigabyte App ei boot-ks koos Win-iga.
Kasutada tuleks ainult ühte RGB softi,
või üldse ilma, ehk siis ilma RAM jm. RGB-soft-ta.
Võimalusel lülita RGB üldse välja.
RGB kontrollimi ... |
teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
aX
vastuseid: 26
vaadatud: 7359
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 17.04.2022 16:32:18 pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
| Unustasin öeld, et sai proovitud. |
teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
aX
vastuseid: 26
vaadatud: 7359
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 17.04.2022 13:34:53 pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib |
Hankisin uuenduse raames järgneva komplekti:
Protsessor Intel® Core™ i5-12600K BOX, 3.7GHz, LGA 1700, 20MB
Operatiivmälu (RAM) G.SKILL Trident Z5 RGB Black, DDR5, 32 GB, 5600 MHz
Õhkjahuti ... |
teema: Kommenteerimine: ninzor |
aX
vastuseid: 231
vaadatud: 48145
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2022 20:57:14 pealkiri: Kommenteerimine: ninzor |
Järjekordne kiire ja operatiivne tehing  |
teema: Kommenteerimine: guits |
aX
vastuseid: 63
vaadatud: 19416
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.02.2022 11:29:29 pealkiri: Kommenteerimine: guits |
Sain mälud ja väikse järelteeninduse kah  |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
aX
vastuseid: 1561
vaadatud: 444648
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 23.08.2021 18:05:57 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Eestist saab kusaltki osta ka seda harja alus plaati?
Mõrad sees ja paar kohta puruks, lõperdab ja teeb häält
Mul rebenes see kumm ära, sest tal on kombeks piki lävepakke sõita. Lahend ... |
teema: Kommenteerimine: zpsy |
aX
vastuseid: 824
vaadatud: 139303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.04.2021 19:53:43 pealkiri: Kommenteerimine: zpsy |
Ostis sanitaartehnikat  |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
aX
vastuseid: 1561
vaadatud: 444648
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 15.04.2021 17:42:07 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
|
teema: Kommenteerimine: kert18 |
aX
vastuseid: 158
vaadatud: 36833
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2021 18:44:31 pealkiri: Kommenteerimine: kert18 |
| Lubas, et tuleb ostab kassettmagnetofoni ära ja minu suureks üllatuseks tuligi. |
teema: Kommenteerimine: Cb4 |
aX
vastuseid: 112
vaadatud: 56256
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2021 02:00:00 pealkiri: Kommenteerimine: Cb4 |
Telefon vahetas omanikku, kõik ok  |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
aX
vastuseid: 1561
vaadatud: 444648
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 03.04.2021 13:46:40 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Olen nüüd aastake kasutanud tavalist S5, kust kõige mõistlikum oleks uusi filtreid/harju tellida? Ali nagu aru saan on üks variant, aga sealt ilmselt peab omajagu ootama ka.
Tellisin alist üh ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
aX
vastuseid: 1561
vaadatud: 444648
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 31.03.2021 19:58:11 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Mis võiks täna olla kasutatud Mamibot PREVAC650 hinnaklass? Mis antud masinast üldse arvata vs uued masinad?
Ulme hype oli mingi hetk Mamiboti ümber, toode mis pole seda hinda väärt minu arva ... |
teema: Kommenteerimine: ninzor |
aX
vastuseid: 231
vaadatud: 48145
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2021 20:14:03 pealkiri: Kommenteerimine: ninzor |
Raha SSD vastu, nagu kokku lepitud  |
teema: Kommenteerimine: murka390 |
aX
vastuseid: 80
vaadatud: 27997
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.02.2021 09:10:26 pealkiri: Kommenteerimine: murka390 |
Viisin kauba, tegi ülekande nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: timoteus |
aX
vastuseid: 2
vaadatud: 402
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2021 10:26:28 pealkiri: Kommenteerimine: timoteus |
Pakkus hinna ja maksis ära, GPU vahetas kodu  |
teema: Kommenteerimine: Sharker |
aX
vastuseid: 0
vaadatud: 208
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2020 14:39:54 pealkiri: Kommenteerimine: Sharker |
Saatsin klapid, saatis raha  |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
aX
vastuseid: 1561
vaadatud: 444648
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.12.2020 21:45:24 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
S50
184h, 10km2, 396x
Aku nagu uus, vahetatud 2 sidebrushi (kerisid endale mingi nööri vahele, muidu poleks vaja olnud). Filtreid vahetan iga ~60h järel t(eur tükist ei ole mõtet mootorit hoora ... |
teema: Kommenteerimine: olavip |
aX
vastuseid: 84
vaadatud: 19739
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.12.2020 15:11:54 pealkiri: Kommenteerimine: olavip |
Moos  |
teema: Kommenteerimine: sander89 |
aX
vastuseid: 96
vaadatud: 24706
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2020 14:20:46 pealkiri: Kommenteerimine: sander89 |
Ostsin klapid, kaup nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: uvuv |
aX
vastuseid: 35
vaadatud: 10191
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.09.2020 16:02:34 pealkiri: Kommenteerimine: uvuv |
Ostis toite  |
teema: Samsung tutvustas oma esimest PCIe 4.0 SSD ketast – Samsung 980 PRO |
aX
vastuseid: 11
vaadatud: 4441
|
foorum: Pressiteated postitatud: 23.09.2020 08:55:46 pealkiri: Samsung tutvustas oma esimest PCIe 4.0 SSD ketast – Samsung 980 PRO |
Jess, mu praegusest 3500mb/s kettast ei piisagi et normaalselt mänge mängida. Ja veel...ee...parimate graafikasätetega? Kes selle teate kirjutas?  |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
aX
vastuseid: 1561
vaadatud: 444648
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 01.05.2020 15:51:10 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
| Ma pesen iga 2 nädala tagant, 30h järel viskan minema sest seda erinevust mootori hääles on kõrvaga kuulda uue ja 30h töötanud filtri vahel. Filtrid on euro tükist, aga kui mootori ära kärsa ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
aX
vastuseid: 1561
vaadatud: 444648
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 30.04.2020 17:44:07 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
| Muide, originaalfilter mis sees oli läks umbes 20 töötunniga sedavõrd umbe, et mootor hakkas lõugama ja plärisema. 1-eurine Aliexpressi filter on praeguseks probleemivabalt 30h käinud. Võib-ol ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
aX
vastuseid: 1561
vaadatud: 444648
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 09.03.2020 17:59:42 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
| Varuharjad Alist ja ei näe mingit vahet originaaliga. Filtrid istuvad veatult. |
teema: Kommenteerimine: Xerhes |
aX
vastuseid: 15
vaadatud: 4061
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2020 08:59:28 pealkiri: Kommenteerimine: Xerhes |
Ostis telefoni, kandis raha ette, kõik OK  |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
aX
vastuseid: 1561
vaadatud: 444648
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.02.2020 08:58:36 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
| Ruumide nimetamist veel pole, aga see on kordades triviaalsem arendus kui näiteks ruumide segmenteerimine, niiet küllap varsti tuleb. |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
aX
vastuseid: 1561
vaadatud: 444648
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 02.02.2020 15:03:49 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
| Kes veel ei teadnud, siis Xiaomi andis välja S5 firmware (...2008 lõpuga), mis võimaldab tube segmenteerida ja siis robotit ainult sinna tuppa saata, seda ka schedulega. MI Home äpp seda küll mul ... |
teema: 3DMark Time Spy skoorid |
aX
vastuseid: 352
vaadatud: 177673
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 31.01.2020 16:59:02 pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid |
8600k @ 4.7ghz @ 1.37v
Gigabyte 2080 Gaming OC @ 1955mhz Core / 8025mhz Memory
3dmark score 10 244 (kõik stockis umbes 9000)
https://www.3dmark.com/3dm/43508765 |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
aX
vastuseid: 1561
vaadatud: 444648
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 16.01.2020 20:24:36 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
kus kohast seda roborock s5'te kõige odavamalt osta saab? Või hinnavahed liiga väiksed.. eestist vs hiinast tellides?
Ostsin Aliexpressist 330ga, sel hetkel pakkus vist frog.ee sama asja 370. |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
aX
vastuseid: 10301
vaadatud: 2684070
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.12.2019 09:03:48 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
|
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
aX
vastuseid: 10301
vaadatud: 2684070
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.12.2019 22:26:05 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| Tellisin veebipoest LG 55SM8200PLA, paneelil päris arvestatav backlight bleed. Mõtlesin siis, et tagastan selle poodi, saan raha tagasi ja tellin teise samasuguse, sest garantii korral peaksin ilmse ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
aX
vastuseid: 1561
vaadatud: 444648
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 04.12.2019 09:09:11 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Roboti seadetes lähed Smart scenario -> Sealt luua täieliku autonoomsuse väga lihtsalt kui on xiami home-i poolt toetatud seade.
Iseasi kas xiaomil on mingi lamp vms liikumisandur, mis tuvastak ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
aX
vastuseid: 1561
vaadatud: 444648
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 01.12.2019 14:13:20 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
| Minu S50'l on hakanud vent Balanced modes lärmama (googeldades selgub et tüüpviga). Turbo peal seda lisalärmi pole. Alist lubati uus vent saata kui shippingu (15euri) maksan. Kui see välja jätt ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
aX
vastuseid: 1561
vaadatud: 444648
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 07.11.2019 20:04:25 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
| Xiaomi gen2 on nüüd paar nädalat ringi vuranud kodus. VÄGA rahul. Ainsa miinusena toon välja, et androidi äpil pole võimalik nn erinevaid profiile seadistada. Tahaks näiteks määrata ja salve ... |
teema: Kommenteerimine: puer |
aX
vastuseid: 52
vaadatud: 24154
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2019 16:20:06 pealkiri: Kommenteerimine: puer |
Ostis klaveri ja hiire, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: gtavice |
aX
vastuseid: 142
vaadatud: 49407
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2019 16:19:11 pealkiri: Kommenteerimine: gtavice |
Teinegi diil tehtud  |
teema: Kommenteerimine: Morpheus15 |
aX
vastuseid: 203
vaadatud: 44565
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2019 16:17:05 pealkiri: Kommenteerimine: Morpheus15 |
Tehtud diil  |
teema: Kommenteerimine: Kovanaama |
aX
vastuseid: 240
vaadatud: 67709
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2018 14:52:00 pealkiri: Kommenteerimine: Kovanaama |
Kandis pool raha ette, panin kauba teele, kandis teise poole. Kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: ejay |
aX
vastuseid: 8
vaadatud: 2236
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2018 14:48:03 pealkiri: Kommenteerimine: ejay |
Kiire ja korralik tehing, minupoolt igati OK  |
teema: Kommenteerimine: mikk351 |
aX
vastuseid: 154
vaadatud: 34490
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.02.2016 12:04:17 pealkiri: Kommenteerimine: mikk351 |
Ostis kaardi, kantis raha ette. Kõik ok  |
| |