Avaleht
otsing leidis 634 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Voyage
aX

vastuseid: 825
vaadatud: 117413

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.06.2024 11:28:55   pealkiri: Kommenteerimine: Voyage
Saatsin raha, saatis postiga GPU vastu. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Miccer
aX

vastuseid: 1600
vaadatud: 166347

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.10.2022 11:35:31   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Sain soodsalt ja kiirelt uue klaveri thumbs_up.gif
  teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
aX

vastuseid: 26
vaadatud: 7359

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 23.04.2022 10:04:31   pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
Öise retsimise järel stabiilne. Tänud kaasa mõtlemast thumbs_up.gif
  teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
aX

vastuseid: 26
vaadatud: 7359

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 22.04.2022 22:40:46   pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
Veits tobe lugu muidugi, aga meem on küll ülekohtune, eriti arvestades et sinu arust oli probleem üldse mäludes.
  teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
aX

vastuseid: 26
vaadatud: 7359

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 22.04.2022 19:51:02   pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
Mul juhtumisi oli m2 jaoks mõeldud termopatju, panin siis ühe juurde ja m2 radika peale tagasi. Tund aega olen piinanud, üle 85c ei ole nvme controller läinud (varasemalt on jooksnud 102ni ja ilms ...
  teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
aX

vastuseid: 26
vaadatud: 7359

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 22.04.2022 10:06:01   pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
Patriot viper ssd blabla midagi-midagi, kui ma ei eksi. See tüüpiliselt tuleb RGB fusioniga kaasa (eelmisel masinal uninstallisin selle käsitsi), aga täna viimase reinstalliga ei tulnud enam. Ka s ...
  teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
aX

vastuseid: 26
vaadatud: 7359

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 21.04.2022 15:16:52   pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
Memtesti tegi ära: https://photos.app.goo.gl/7S96cB3dyQUNMMbr7

See crash enamasti ei ole BSOD (ühe korra on öelnud attempted execute of noexecute memory). Lihtsalt pilt hangub kuni 10 sekundiks ...
  teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
aX

vastuseid: 26
vaadatud: 7359

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 20.04.2022 09:47:14   pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
Paar päeva klaas küljes olnud. Vahel töötab veatult päevotsa, vahel kukub crashima. Kasti selle aja jooksul puutunud pole, sõrmeotsagagi mitte. Endiselt juhtub seda, et kui crashib ja kohe üles ...
  teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
aX

vastuseid: 26
vaadatud: 7359

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 18.04.2022 18:38:09   pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
Klaas ei puutu gpu toidet absoluutselt. Sama kaart oli samas kastis, sama kaabliga sama toite taga aastaid stabiilne.
Üleüldse olen probleemi eilsest saadik reprodutseerida üritanud, täiesti tulu ...
  teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
aX

vastuseid: 26
vaadatud: 7359

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 17.04.2022 19:49:13   pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
Võta mälude XMP profiil maha ja peaks töötama ilusti.

Sama nii XMP'ga kui ka ilma.
  teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
aX

vastuseid: 26
vaadatud: 7359

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 17.04.2022 17:03:06   pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
Tee nii, Gigabyte App ei boot-ks koos Win-iga.
Kasutada tuleks ainult ühte RGB softi,
või üldse ilma, ehk siis ilma RAM jm. RGB-soft-ta.
Võimalusel lülita RGB üldse välja.

RGB kontrollimi ...
  teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
aX

vastuseid: 26
vaadatud: 7359

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 17.04.2022 16:32:18   pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
Unustasin öeld, et sai proovitud.
  teema: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
aX

vastuseid: 26
vaadatud: 7359

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 17.04.2022 13:34:53   pealkiri: Gigabyte Aorus Master Z690 crashib
Hankisin uuenduse raames järgneva komplekti:

Protsessor Intel® Core™ i5-12600K BOX, 3.7GHz, LGA 1700, 20MB
Operatiivmälu (RAM) G.SKILL Trident Z5 RGB Black, DDR5, 32 GB, 5600 MHz
Õhkjahuti ...
  teema: Kommenteerimine: ninzor
aX

vastuseid: 231
vaadatud: 48145

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2022 20:57:14   pealkiri: Kommenteerimine: ninzor
Järjekordne kiire ja operatiivne tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: guits
aX

vastuseid: 63
vaadatud: 19416

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2022 11:29:29   pealkiri: Kommenteerimine: guits
Sain mälud ja väikse järelteeninduse kah thumbs_up.gif
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
aX

vastuseid: 1561
vaadatud: 444648

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 23.08.2021 18:05:57   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Eestist saab kusaltki osta ka seda harja alus plaati?
Mõrad sees ja paar kohta puruks, lõperdab ja teeb häält thumbs_down.gif

Mul rebenes see kumm ära, sest tal on kombeks piki lävepakke sõita. Lahend ...
  teema: Kommenteerimine: zpsy
aX

vastuseid: 824
vaadatud: 139303

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.04.2021 19:53:43   pealkiri: Kommenteerimine: zpsy
Ostis sanitaartehnikat icon_biggrin.gif
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
aX

vastuseid: 1561
vaadatud: 444648

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 15.04.2021 17:42:07   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
  teema: Kommenteerimine: kert18
aX

vastuseid: 158
vaadatud: 36833

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2021 18:44:31   pealkiri: Kommenteerimine: kert18
Lubas, et tuleb ostab kassettmagnetofoni ära ja minu suureks üllatuseks tuligi.
  teema: Kommenteerimine: Cb4
aX

vastuseid: 112
vaadatud: 56256

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2021 02:00:00   pealkiri: Kommenteerimine: Cb4
Telefon vahetas omanikku, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
aX

vastuseid: 1561
vaadatud: 444648

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 03.04.2021 13:46:40   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Olen nüüd aastake kasutanud tavalist S5, kust kõige mõistlikum oleks uusi filtreid/harju tellida? Ali nagu aru saan on üks variant, aga sealt ilmselt peab omajagu ootama ka.

Tellisin alist üh ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
aX

vastuseid: 1561
vaadatud: 444648

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 31.03.2021 19:58:11   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Mis võiks täna olla kasutatud Mamibot PREVAC650 hinnaklass? Mis antud masinast üldse arvata vs uued masinad?

Ulme hype oli mingi hetk Mamiboti ümber, toode mis pole seda hinda väärt minu arva ...
  teema: Kommenteerimine: ninzor
aX

vastuseid: 231
vaadatud: 48145

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2021 20:14:03   pealkiri: Kommenteerimine: ninzor
Raha SSD vastu, nagu kokku lepitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: murka390
aX

vastuseid: 80
vaadatud: 27997

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.02.2021 09:10:26   pealkiri: Kommenteerimine: murka390
Viisin kauba, tegi ülekande nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: timoteus
aX

vastuseid: 2
vaadatud: 402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2021 10:26:28   pealkiri: Kommenteerimine: timoteus
Pakkus hinna ja maksis ära, GPU vahetas kodu thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Sharker
aX

vastuseid: 0
vaadatud: 208

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2020 14:39:54   pealkiri: Kommenteerimine: Sharker
Saatsin klapid, saatis raha thumbs_up.gif
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
aX

vastuseid: 1561
vaadatud: 444648

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 28.12.2020 21:45:24   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
S50
184h, 10km2, 396x
Aku nagu uus, vahetatud 2 sidebrushi (kerisid endale mingi nööri vahele, muidu poleks vaja olnud). Filtreid vahetan iga ~60h järel t(eur tükist ei ole mõtet mootorit hoora ...
  teema: Kommenteerimine: olavip
aX

vastuseid: 84
vaadatud: 19739

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.12.2020 15:11:54   pealkiri: Kommenteerimine: olavip
Moos thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sander89
aX

vastuseid: 96
vaadatud: 24706

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2020 14:20:46   pealkiri: Kommenteerimine: sander89
Ostsin klapid, kaup nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: uvuv
aX

vastuseid: 35
vaadatud: 10191

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.09.2020 16:02:34   pealkiri: Kommenteerimine: uvuv
Ostis toite thumbs_up.gif
  teema: Samsung tutvustas oma esimest PCIe 4.0 SSD ketast – Samsung 980 PRO
aX

vastuseid: 11
vaadatud: 4441

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 23.09.2020 08:55:46   pealkiri: Samsung tutvustas oma esimest PCIe 4.0 SSD ketast – Samsung 980 PRO
Jess, mu praegusest 3500mb/s kettast ei piisagi et normaalselt mänge mängida. Ja veel...ee...parimate graafikasätetega? Kes selle teate kirjutas? icon_biggrin.gif
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
aX

vastuseid: 1561
vaadatud: 444648

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 01.05.2020 15:51:10   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Ma pesen iga 2 nädala tagant, 30h järel viskan minema sest seda erinevust mootori hääles on kõrvaga kuulda uue ja 30h töötanud filtri vahel. Filtrid on euro tükist, aga kui mootori ära kärsa ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
aX

vastuseid: 1561
vaadatud: 444648

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 30.04.2020 17:44:07   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Muide, originaalfilter mis sees oli läks umbes 20 töötunniga sedavõrd umbe, et mootor hakkas lõugama ja plärisema. 1-eurine Aliexpressi filter on praeguseks probleemivabalt 30h käinud. Võib-ol ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
aX

vastuseid: 1561
vaadatud: 444648

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 09.03.2020 17:59:42   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Varuharjad Alist ja ei näe mingit vahet originaaliga. Filtrid istuvad veatult.
  teema: Kommenteerimine: Xerhes
aX

vastuseid: 15
vaadatud: 4061

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2020 08:59:28   pealkiri: Kommenteerimine: Xerhes
Ostis telefoni, kandis raha ette, kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
aX

vastuseid: 1561
vaadatud: 444648

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 28.02.2020 08:58:36   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Ruumide nimetamist veel pole, aga see on kordades triviaalsem arendus kui näiteks ruumide segmenteerimine, niiet küllap varsti tuleb.
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
aX

vastuseid: 1561
vaadatud: 444648

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 02.02.2020 15:03:49   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Kes veel ei teadnud, siis Xiaomi andis välja S5 firmware (...2008 lõpuga), mis võimaldab tube segmenteerida ja siis robotit ainult sinna tuppa saata, seda ka schedulega. MI Home äpp seda küll mul ...
  teema: 3DMark Time Spy skoorid
aX

vastuseid: 352
vaadatud: 177673

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 31.01.2020 16:59:02   pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid
8600k @ 4.7ghz @ 1.37v
Gigabyte 2080 Gaming OC @ 1955mhz Core / 8025mhz Memory

3dmark score 10 244 (kõik stockis umbes 9000)
https://www.3dmark.com/3dm/43508765
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
aX

vastuseid: 1561
vaadatud: 444648

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 16.01.2020 20:24:36   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
kus kohast seda roborock s5'te kõige odavamalt osta saab? Või hinnavahed liiga väiksed.. eestist vs hiinast tellides?

Ostsin Aliexpressist 330ga, sel hetkel pakkus vist frog.ee sama asja 370.
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
aX

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.12.2019 09:03:48   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
aX

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.12.2019 22:26:05   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Tellisin veebipoest LG 55SM8200PLA, paneelil päris arvestatav backlight bleed. Mõtlesin siis, et tagastan selle poodi, saan raha tagasi ja tellin teise samasuguse, sest garantii korral peaksin ilmse ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
aX

vastuseid: 1561
vaadatud: 444648

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 04.12.2019 09:09:11   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Roboti seadetes lähed Smart scenario -> Sealt luua täieliku autonoomsuse väga lihtsalt kui on xiami home-i poolt toetatud seade.
Iseasi kas xiaomil on mingi lamp vms liikumisandur, mis tuvastak ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
aX

vastuseid: 1561
vaadatud: 444648

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 01.12.2019 14:13:20   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Minu S50'l on hakanud vent Balanced modes lärmama (googeldades selgub et tüüpviga). Turbo peal seda lisalärmi pole. Alist lubati uus vent saata kui shippingu (15euri) maksan. Kui see välja jätt ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
aX

vastuseid: 1561
vaadatud: 444648

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 07.11.2019 20:04:25   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Xiaomi gen2 on nüüd paar nädalat ringi vuranud kodus. VÄGA rahul. Ainsa miinusena toon välja, et androidi äpil pole võimalik nn erinevaid profiile seadistada. Tahaks näiteks määrata ja salve ...
  teema: Kommenteerimine: puer
aX

vastuseid: 52
vaadatud: 24154

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2019 16:20:06   pealkiri: Kommenteerimine: puer
Ostis klaveri ja hiire, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: gtavice
aX

vastuseid: 142
vaadatud: 49407

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2019 16:19:11   pealkiri: Kommenteerimine: gtavice
Teinegi diil tehtud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Morpheus15
aX

vastuseid: 203
vaadatud: 44565

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2019 16:17:05   pealkiri: Kommenteerimine: Morpheus15
Tehtud diil thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kovanaama
aX

vastuseid: 240
vaadatud: 67709

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2018 14:52:00   pealkiri: Kommenteerimine: Kovanaama
Kandis pool raha ette, panin kauba teele, kandis teise poole. Kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ejay
aX

vastuseid: 8
vaadatud: 2236

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2018 14:48:03   pealkiri: Kommenteerimine: ejay
Kiire ja korralik tehing, minupoolt igati OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mikk351
aX

vastuseid: 154
vaadatud: 34490

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2016 12:04:17   pealkiri: Kommenteerimine: mikk351
Ostis kaardi, kantis raha ette. Kõik ok thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.